Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
160
Auctoritas
190

Favoritus
180

Twitter

 

 144. A feladat - A templom árnyékában...

Go down 
+5
Mesélő
Alric Maggot
Dragneel Darman
Lara Lestrange
Helen Green
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-16, 18:33

First topic message reminder :

Ahogy behatoltok az átjárón melyen a Csontváz felderítők jöttek ki egy hatalmas növényektől és fűtől kipusztult terület tárul a szemetek elé.
A terület a kupola miatt kör alakú.  Fura anyagból ki rakott út szövi keresztül a terültetett.
Ahonnan álltok bonyolult s átláthatatlannak tűnik, ám felülről nézve egy egyszerű mintázatot rajzol ki.
5 csomópont van a sarkoknál. Mindegyik csomópont 1 kőből épült ám elhalt növényzettel borított épület.
Egyik előtt sincs őr, ám az ajtókat hatalmas kőlapok borítják.
Középen egy hatalmas kör alakú kőlap helyezkedik el. Első ránézésre értelme nincs de fél perc múlva megértitek, hogy mire való.
Egy fénysugár jelenik meg rajta ami az égből jött. Ahogy a fény kihuny csontvázharcosok jelennek meg s indulnak meg a másik  irányba.
Ha a szemetek követi a sugár irányát az égbe akkor egy hatalmas repülő piramist vehettek észre. ( Könnyebben értelmezve olyan kb. mint a Warcaftban Naxxramas. )
Onnan érkeznek a halálon túli harcosok.
A megérkezett lények rögtön elindulnak jobbra és balra is. Abból az irányból csatazaj hallatszik. A jobb szemmel rendelkezők kivehetik, hogy a bennszülött népek kezdtek harcolni a csontvázakkal.
Mivel a kupola álcázása megszűnt a közelben lévő társaikat kereső falusi harcosok megjelentek és behatoltak a kupolába és felvették a harcot a szörnyekkel a társaik megkeresése és megmentése érdekében.
 
Az ellenség még nem vett észre titeket, lefoglalják őket a bennszülöttek.
 
( Megnézhetitek az épületeket, hátha abba őrzik a foglyokat.
Esetleg, hagyjátok a épületeket, s a középen lévő kőlaphoz mentek amint valószínűleg feljuthattok a lebegő támaszpontra.
Vagy megpróbálhattok segíteni a harcoló népeken csatlakozva a csetepatéba.... Ami ki tudja mennyi ideig tarthat, hiszen az ellenség létszáma végtelen lehet. )
 
Ahogy a beléptetek a kupolába Tia rögtön megérzi a jelenléteteket, hiszen nincs már mi  leárnyékolja a képességeit.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-30, 15:35

24 HP-val kezdem a hsz-emet

Mire észbe kapok, Lara is használja a medálját, majd mind a kettőnk medáljának a hatása a csontik helyett a Nekromantára irányul. 
*Ez így is megfelelő volt nekem.* Elismerően bólintok Lara felé, egy fedezéket keresek, lehetőleg a nekromanta közelében. Nincs szükségem arra, hogy az a nyomorult még több és több szolgáját szabadítsa ránk. Célba venném a nekromantát, ám pechemre pont engem vesz célba, rám küld egy Rémdenevér rontást.

VÉDEKEZÉS A NEKROMANTA ELLEN:
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415
+1

-5 HP (19HP maradt)

Pechemre egy nagy csapat rémdenevér támad az arcomra, és kezdi el összemarni az arcomat, ami következtében felkiáltok. A fájdalomtól nem látva hallom, hogy folynak folyamatosan a csaták, kisebb nagyobb sikerrel. Baromi dühös vagyok, így amerre tudom, hogy van a nekromanta, a pálcámat felé irányítom. és dühösen rákiáltok. 
- Csak ennyit tudsz? Holtakkal játszani, és denevéreket röptetni? Ennyi telik tőled? Mit szólnál, ha egy kicsit megpirulnál? - kérdezem mérgesen tőle, elkiáltom magamat. - PIROINITIO!!! 

TÁMADÁS A NEKROMANTA ELLEN: 
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 514
+1



Daniel látom nincs túlzottan jól. Választanom kell, de inkább az mellett döntök, hogy akármi is történik, odafutok hozzá. 
Páros Lucky dobásnál sikerül odafutnom a fiúhoz, páratlannál nem sikerül, így a következményét a KM-re bízom:
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
7


19HP-val fejezem be a HSZ-t. 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-30, 19:15

Tia
5.Csontvázharcos  Védekezése Tia ellen: 15/15 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 510
+2
Tia támadása 3, így talált a támadás. 15/15 D6+2 )

Igaz a csontváz a fegyverét elvesztette a lány ügyességének okán. De a támadást oly lazán védte ki, mintha egy balerina táncolna arrébb a színpadon. Még arra is volt ideje, hogy menet közben rátaposson a kardjára mely ennek okán felröppen a levegőben s a harcos kezébe esik.
Száját nevetésre emlékeztető módon mozgatja s neki ugrik a lánynak.

5.Csontvázharcos támadása Wang ellen: 15/15 D+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 410
+2


Wang
1.Csontvázharcos Védekezése Wang ellen: 15/15 D+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2
( Wang támadása 7, így talált a támadás. 15/14 D6+2 )

A pajzstartó kéz enged a csapásnak s kiesik belőle a védekező eszköz mely hangos csörömpöléssel érkezik s telepszik le a földre. A zaj fülsértően hangos lenne, de elnyeli a "háború" kakofóniája.
A harcos nem tétlenkedik rögtön vissza kézből vízszintes csapást indít a támadója lába ellen.

1.Csontvázharcos támadása Wang ellen: 15/14 D+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 610
+2

Daniel
6.Csontvázharcos  Védekezése Daniel ellen: 15/15 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 311
+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+2
( Daniel támadásai 9 és 5, egyik talált másik nem. 15/9 D6+2 )

Ahogy Daniel a lándzsájával támad annak borotva éles pengéje megskalpolja a Csontvázharcos kobakját. Ám a második támadása hangosan csattan a arcos pajzsán. A kardot kétszer rácsapja a pajzsra jelezve, hogy "Itt semmi esélyed kis haver". 
Kardját felemelve a Danielre veti magát. Pajzsával a lándzsára céloz ami megtévesztésként funkcionál mert a pajzs takarásában a karddal készül előreszúrni.

5.Csontvázharcos támadása Daniel ellen: 15/9 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2

Helen
7.Csontvázharcos  Védekezése Helen ellen: 15/15 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 410
+2
Helen támadása 6, így talált a támadás. 15/14 D6+2 )

Helen támadását a a Nekromantát védő 4 harcos közül az egyik felfogta. Igaz, hogy a Nekromanta még nincs rendesen tudatánál az őt ért támadás miatt. De a védelmét biztosító 4 harcos akkor is cselekszik, hogy a gazdáját védje.
A harcost ért Piroinitoi okán annak húsa kissé megpörkölődik ami okán kellemes sült hús illat kezd terjengeni a teremben. sajnos a kellemes itt pont, hogy rosszat jelent mert teljes mértékben tudtában vagytok annak, hogy mitől is származik az. 
A harcos ahogy felfogta a támadást vissza áll a hellyére.

A 2.Csontvázharcos sikeresen stabilizálja magát s megindul Helen ellen.

2.Csontvázharcos támadása Helen ellen: 15/12 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 510
+2

(Harcosok állapota.
1.Csontvázharcos: 15/14 D+2
2.Csontvázharcos: 15/12 D6+2
3.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
4.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
5.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
6.Csontvázharcos: 15/9 D6+2
7.Csontvázharcos: 15/14 D6+2
8.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
9.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
10.Csontvázharcos:15/15 D6+2
Nekromanta: 35/20 HP D9+1 

( Ha valamit el írtam szóljatok az Adminoknak s javítják. Elnézést a bonyolult leírás okán próbálok valami érthetőt s egyszerűt átláthatót varázsolni a helyzetből. Ám nem egyszerűSmile )
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-30, 21:50

Szépen lassan de előrébb jutok.Legalább az eggyik támadásom szépen betalált,ezután pedig pajzsal előre indul meg a csontváz rohamban

Védekezés a 6. csontváz ellen

Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 913

A csontváz trükkjein most átlátok,nem vesztegetve az időmet a pajzsal és egyenesen várva amikor épphogy szúrna a pajzsa mögül egy kicsit megpörgetem a lándzsámat a privát szvérájában,egyenesen blokkolva a kardját és a pajzsát kierőszakolva a kezéből. 

Ezután sem vagyok rest, a kardot tartó vállára célzom az első suhintást amit pedig felépítek egy újabb lefejező kísérletre. 

Támadás a 6. csontváz ellen 


Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 913
 



Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 8_13







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 11:16

19 HP
Sikeresen megszabadítottam a pajzsától a támadómat, de a keze sajnos megmaradt. Meg a kard a másik kezében. Hiába ütöttem nagyot, ezzel csak megmutattam neki a hátamat, Mintha egy 'légyszíves ide szúrjatok' táblát ragasztottam volna oda.
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2

És sajnos a csontváz tudott olvasni. Felüvöltöttem, ahogy a koszos körmeivel felszántotta a hátamat.
(-4 HP)

Ahogy a fölre rogytam, körbenéztem mi újság a többiekkel. Daniel ura volt a helyzetnek, a csajok már a Nekromanta védelmét ostromolták. Tiát kerestem és meg is láttam. Éppen akkor rontott rá az egyik csontváz.
"Ne! Oda kell mennem hozzá. Megígértem Darmannak, hogy vigyázok rá. És mert....mert szeretem. Szeretem és nem hagyom, hogy egy halom koszos csontváz elragadja".
A hátamra fordultam és a pálcám a felém tornyosuló csontvázra szegeztem.
- Flipendo!

Támadás az 1-es csontváz ellen:
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 410
+2

Reméltem, hogy ez darabokra tépi és mehetek oda Tiához. És remélem, hogy sose tudja meg mi jár a fejemben. És az a nyomorult Darman se, akinek végig igaza volt.
15 HP maradt







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 11:50

HP 24

Az előző támadasom siralmasra sikeredett. Ráadásul a csontváz meg a kardját is visszaszerezte, és már ront is nekem. 

Védekezés:
Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 6_213
+1

 Elég gyorsan félre ugrik, mielőtt a kard vágást ejtene a karomon, ugyanakkor egy ötletet is ad. 

Gyere csak te, ugy látom ellátásra szorulsz! 
Mutatok pálcámmal a csontváz felé. 

-Ferula! - kiáltom a kötöző bűbájt, és próbálom addig tartani a pálcámat, amíg szépen körbe nem tekeri teljesen a csontit a belőle kiáramló pólya.

Támadás 5. csonti ellen:

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415
+1







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 411

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 18:04

21 hp

A medálhasználat sikeres volt és egyből a nekromantára mentek a daevák. Szerintem tök jó volt hogy egyszerre 2 medált ereszttünk rá. Helen bólintására egy széles mosollyal válaszolok. Jó lett volna beszélni a lánnyal mert még mindig nem értem 100%osan a medált. 
De mivel több mint 10ellenféllel kéne szembenéznünk így ez a pillanat nem alkalmas társalgásra..  Választok magamnak egy olyan csontit aki per pill nem harcol senki ellen és sunyiban mögéosonok és rászegezem a pálcámat
- Everte statum
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+1
Ha őszinte akarok lenni tudom hogy ez nem túl hatásos egy csontváz ellen de kezdésnek nem is olyan szörnyű.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 18:59

Daniel
6.Csontvázharcos Védekezése Daniel ellen: 15/9 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 510
+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 311
+2
( Daniel támadásai 9 és 8, így talált a támadás. 15/4 D6+2 )

A kardot tartó karja a harcosnak enged az őt ért csapásnak s elszakadt a csontos test többi részétől. A felépített támadás következő lépcsője a kibillent harcost meglepetésként éri de így is sikerül egy picit arrább mozdulnia aminek hatására a fejet lefejező támadás csak az állkapcsát repíti le az ellenfélnek.
A harcos nem rest s mivel földöntúli lény fájdalmat sem ismer. emiatt pillanatokon belül vissza támad a pajzsával annak borotvaéles élt használva fel. Daniel kezét célozva, hogy megszabadítsa őt a fegyverétől. ( Ha a támadás sikeres akkor Daniel elejti a lándzsát! )

6.Csontvázharcos Támadása Daniel ellen: 15/4 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2



Wang
1.Csontvázharcos Védekezése Wang ellen: 15/11 D+2 ( javítva a hiba, sajnos a kockák át írták magukat s azt nem ellenőriztem! )
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 311
+2
( Wang támadása 6, így talált a támadás. 15/10 D6+2 )
Wang Flippendoja egy jó csontkovácsnál eltöltött alkalomra emlékezteti a lényt, ám maga sem tudja, honnan jön ez a képtelen gondolata. Megmozgatja a lapockáit amik kellemetlen hanggal kiroppannak.
A lény hasonló gonosz kacajra nyitja a száját mint az egyik társa majd felemeli a lábát, hogy megtapossa az előtte lévő ellenségét.

1.Csontvázharcos Támadása Wang ellen: 15/10 D+2 
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 610
+2



Tia
5.Csontvázharcos Védekezése Tia ellen: 15/15 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+2
( Tia támadása 5, így talált a támadás. 15/14 D6+2 )
Tia támadása már majdnem teljesen lefogta a csontvázat, ám az még pont idejében rájött, hogy kardjával ki tudja belőle vágni magát. Amit nem habozott rögtön megtenni. Ahogy kikerült a póláyból rögtön a lán felé vetette magát, s készen állt rá, hogy a lány arcába vágja a pajzsát.

5.Csontvázharcos Támadása Tia ellen: 15/14 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+2




Lara
4.Csontvázharcos Védekezése Lara ellen: 15/15 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 610
+2
( Lara támadása 2, így nem talált a támadás. 15/15 D6+2 )
Szinte mulattatja a lényt a gyenge támadás. Főleg, hogy a pajzsával csapta odébb a felé repülő varázslatot.
Majd megindult a lány felé, hogy a pajzsával be vigyen egy találatot.
4.Csontvázharcos Támadása Lara ellen: 15/15 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2


( Elég elkeseredett ez a  harc, pedig még a fő genyó nincs is itt.... Na meg 1v1-eztek. )
( Kis segítség, hogy MINDENKI kétszer támadhat. Nem értem, hogy Danielen kívül miért egyszer csaptok oda?
Tiánál van egy HP töltő bájital. Azt oda adhatja Wang-nak aki elég rosszul áll.
Lara, Daniel, Wang még támadhat egy instantot az első bájital gömbjeikkel. Én valami bódítóval támadnák a Nekromanta környékére... Hátha sikerül levágni a fejet s akkor meghal mind.... )

(Harcosok állapota.
1.Csontvázharcos: 15/10 D+2
2.Csontvázharcos: 15/12 D6+2
3.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
4.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
5.Csontvázharcos: 15/14 D6+2
6.Csontvázharcos: 15/4 D6+2
7.Csontvázharcos: 15/14 D6+2
8.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
9.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
10.Csontvázharcos:15/15 D6+2
Nekromanta: 35/20 HP D9+1
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 411

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 19:49

Kezd elegem lenni ezekből a csontkollekciókból. Teljesen elcseszik ezt a napot is. Az az idióta csontos képű majdnemhogy röhög a nemtalált átkomon. 
- Oh hogy pusztulnál meg!!!
Ezt lehet hogy kicsit túlságosan is hangosan voltam mivel elkezdtem rohanni felém azzal a pajzzsal. Nem tűnik erősnek a csonti, de attól még nagyot lehet azzal az ízével csapni
- Protego!!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 610
+1
Ez vicces.. Mágikus pajzzsal egy pajzs ellen. A helyzet abszurditasa ellenére ezen felnevetek
Aztán pár percig agyalok a megfelelő támadáson és arra jutok hogy a legjobb ötlet egy kis tűzijáték lesz
- Piroinito!!!!!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+1
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+1
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 19:58

12HP

A manóverem legalább működött,de nagyon sokat hülyéskedek ezzel az egy csontival.Aki megint indul is nekem,és a legjobb tudásom szerint kell védekeznem ellene,mert ez akkora erővel jön,hogy a lándzsám múlhat rajta

Védekezés a 6. csontváz ellen

Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 714


A csontváz támadása ellen egyszerűen ki perdülök,és a lendületet felhasználva csapok egy újabbat a lándzsámmal a csontváz nyaka felé,remélve,hogy végre porba harap. 

Támadás a 6. csontváz ellen,megint 


Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 117



A lándzsám teljesen félre megy a pördülés miatt,tehát csak tovább prögök, ameddig hirtelen megállva az újonnani lendületet is kihasználva pedig már egyenesen a nekromantát célzom meg,egy álomgerjesztővel. Hogy minél tovább kint tartsam a történésekből 

Instant Álomgerjesztő a nekromanta ellen (4. szintű bájital) 







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.


A hozzászólást Daniel Cards összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-05-31, 20:11-kor.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 20:18

A pólyából úgy vágja ki magát a csontvázharcos, mintha mi sem történt volna, bár mintha egy picit megszédült volna. 

Nem tart soká, és újra felém támad a kardjával.

Védekezés: 
Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 217
+1

Ezúttal lassabb vagyok, és a kardjával egy kicsit felszántja a karomat. 

HP. 24-1 = 23

- Ó hogy rohadj meg! - kiáltok fel, és most már tényleg kezd feldühíteni. 

- Depulso! - vágom hozzá a varázslatot, amivel remélem hátra tudom lökni őt a többi harcoshoz, akiket felboríthat. 

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 714
+1

Aztán egy bizarr ötletem támad. 

A pálcámmal megcélzom a csontinál lévő kardot, és egy bűbájcsapdát állítok be rá. Az iszony rontást. 

Ha sikerül a varázslat hatására a megrontott tárgy közelébe lévő alany egyre növekvő félelmet, végül iszonyt érez. 

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 514
+1







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-05-31, 21:58

15 HP

A varázslat betalált, de sajnos nem tépte cafatokká. De ami még nagyobb baj, elég sebezhető pozícióba kerültem. Már rögtön sejtettem, hogy baj lesz, amikor láttam a felém érkező talpat.
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+2

El akartam gurulni, de a rohadék az oldalamra lépett (-4 HP) 
"Ez a rohadt dzsungel lesz a végem."
Ekkor egy tompa puffanást hallok és arra kapom fel a fejem, hogy Tia az arcába kap egy pajzsot.
- El a kezekkel te rohadék! Tolticolis!

Támadás az 5. csontváz ellen
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 311
+2
Reménykedtem, hogy sikerülni fog.
Közben nagy nehezen felálltam, de éreztem hogy a ruhám elszakad és gurulnak ki belőle a holmik. Elkapok egy bájitalgömböt a levegőben és megnézem.
"Zsugorító főzet"
Sátáni vigyorral lendítem a kezem és dobom a Nekromanta felé.

2-es szintű bájital.

11 HP maradt







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-01, 10:31

19 HP-val kezdem a HSZ-t

Örülök, hogyha még nem is a nekromanta kapta a támadásomat, hanem a csontváz. *Ez is érdekes. Úgy tudom, hogy a csontiknak nincs öntudatuk. Lehet, hogy ez a nekromanta valami plusszal felvértezte őket?* Kérdezem magamtól, mire észbe kapok, a 2. számú csontvázharcos elindul felém. Védekeznem kell! 

VÉDEKEZÉS A 2. CSONTI ELLEN:
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 714
+1

Mázlim van kivételesen, és el tudok térni a támadása elől. Ideje lesz vissza is támadni, ha már ennyire jól ment. Elvigyorodok, de mindig futkos a hátamon a hideg ezektől a mocskoktól, és rettenetesen bosszant az a nekromanta. Ha már egyet feltámasztott, akkor nagy eséllyel újra fel fogja őket támasztani. *Vajon mennyi energiája van ennek a mocsoknak, hogy felélessze a harcosait? Vajon meddig bírja? El fog pucolni, ha látja a vesztét, vagy megadja magát?* Gondolom, miközben a többiek ügyeskedését nézem. Wang és Daniel eléggé rossz állapotban vannak, majd Danielhez odafutok, hogy védjem a fiút. 

TÁMADÁS A 2. CSONTIHARCOS ELLEN:
- Na táncoljunk egy kicsit! Talantallegra!
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 714
+1 

A biztonság kedvéért egy Basic Blaze Boxot dobok a 2. CSONTVÁZHARCOSRA (3. szintű bájital)







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-01, 18:36

Lara

4.Csontvázharcos Védekezése Lara ellen: 15/15 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 311
+2
( Lara támadásai 3 és 2, így nem talált a támadás. 15/15 D6+2 )

A harcos minden támadást a pajzsa mögé bújva kivédet s a felszerelés még meg sem karmolódott az erőtlen támadások okán. Ahogy a támadások elmúltak rögvest megindul a lány felé...

Daniel

6.Csontvázharcos Védekezése Daniel ellen: 15/4 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 510
+2
( Daniel támadása 1, így nem talált a támadás. 15/4 D6+2 )

A nyakra mért támadás olyan szinten célt téveszt, hogy Daniel látja maga előtt aa kérdést az üresfejű harcos fejében. "Ez hova célzott?"
A bájital eldobása pillanatában indul meg a fiú ellen a lény...
Az eldobott bájital a Nekromanta és az őt védő harcosok előtt "robban szét" s fejti ki hatását. Melynek okán a nekronk instant elalszik. Így az összes harcos abba hagyja az éppen aktuális cselekedetét.

( Nekromanta: 35/16 HP D9+1 )
Tia

5.Csontvázharcos Védekezése Tia ellen: 15/14 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+2
Tia támadása 8, így talált a támadás. 15/10 D6+2 )

A Depluso neki vágja a harcost a legközelebbi oszlopnak. Minden testrésze megmarad s a testén marad ám hangosan repedeznek meg a csontok melyek visszhangoznak a teremben.
Az iszonyat rontás a Nekromantát védő egyik harcos kardjára kerül. Mivel egy élő, lélegző lény van mellette ( A Nekromanta ) rögtön aktiválódik is. Pechetekre fel is ébreszti az éppen lábszárakat számolgató Halottidézőt....
Szerencsére az átok hat s ismételten képtelen bárminemű támadást végrehajtani...

Nekromanta: 35/10 HP D9+1 )
Wang

5.Csontvázharcos Védekezése Wang ellen: 15/14 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+2
Wang támadása 5, így talált a támadás. 15/9 D6+2 )
A harcos neki indul de ahogy elkapja a varázslat irányt vált s oda megy Wanghoz. Elkapja őt hátulról s egy igencsak kellemes már már minden képzeletet felülmúló nyakmasszírozást kap az élőhalottól.
Az időközben eldobott bájitalgömb elkapja a Nekromantát aki ennek hatására össze zsugorodik 1m-resre. Így már ki sem látszik az őt védő k mögül.

Nekromanta: 35/8 HP D9+1 )

Helen

2.Csontvázharcos Védekezése Helen ellen: 15/12 D6+2
Mesélő carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2
Helen támadása 8, így talált a támadás. 15/7 D6+2 )
A varázslat hatására a harcos olyan ír táncba kezd melyet csontja hangos recsegéssel tűrnek. ahogy múlni kezd a varázslat pont telibe kapja őt a bájital.
Helen támadása 8, így talált a támadás. 15/4 D6+2 )
Robbanást követően csak néz maga elé a lény s nem mozdul...

( Szép volt mindenki. A Nekromanta most béna így a harcosok nem támadnak vissza. Bár a 4 őr a Nekromantát célzó varázslatokat azonnal felfogják. Az instant gömböket nem képesek! )
( Mindenki támadhat 2-szer ugyan úgy! )

(Harcosok állapota.
1.Csontvázharcos: 15/10 D+2
2.Csontvázharcos: 15/4 D6+2
3.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
4.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
5.Csontvázharcos: 15/9 D6+2
6.Csontvázharcos: 15/4 D6+2
7.Csontvázharcos: 15/14 D6+2
8.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
9.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
10.Csontvázharcos:15/15 D6+2
Nekromanta: 35/8 HP D9+1

Tiara Prince likes this post

Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-01, 20:21

11 HP
Diadalmasan néztem, ahogy a csontváz félbeszakítja a támadását és megindul felém. A nekromanta zsugorodását kezdtem nézni, miközben újdonsült masszőröm átvág a termen. Kicsit csalódott voltam, hogy a mágus nem lett hangya méretű, de azért jót derültem rajta.
"Ha a főnököd ezt meglátja, akkor azt fogod kívánni, bár meg se születtél volna."
Ekkor nyomást érzek a vállamon , majd kellemesen megroppantak az izületeim.
- Ez a masszőr, valami földöntúlian jó - jegyzem meg nevetve majd figyelem, ahogy minden csontváz megfagy.
- Oké, akkor most már együk meg ezeket reggelire. Első fogás, csontleves! Aguamenti!

Támadás a 2. Csontvázharcos ellen
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 410
+2


- Piroinitió!

Támadás a 6. Csontvázharcos ellen
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2

Közel éreztem a végét. Mármint tudom, hogy még vár ránk a főnöke, de kezdtem azt érezni, hogy megnyerhetjük a harcot. Az egyik legerősebb tagunk nincs velünk, de ha visszatér azt akartam, hogy büszke legyen ránk.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-01, 20:43

Noss a támadásom annyira szarul sikerült,hogy konkrétan éreztem a teljes kérdő tekintetet az üresfejűn. Legalább a bájitalgömböm betalált rendesen.És a nekrot jól le blokkolta,de nemsokára kissé felébred,de szerencsére még így is lebénul valamitől amit valaki csinált.És egy másik bájital gömbtől még mini nekro is lessz belőle.  

Wang látom,hogy vizet és tüzet is használ,a tűz egyenesen az én kis csontim felé indul,tehát végre kihasználva a kis stoppot ismét támadok a lándzsámmal a nyakára. 

Támadás a 6. csontvázra,megint. 

Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 514

Majd egy pár pillanatra felhasználom a még mindig stoppolt állapotot és egy pár pillanat alatt kihasználom Wang vizét és egy jég pengét küldök arra ahol eddig a nekro volt. 


Támadás a nekromantára,remélhetőleg. 
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 316


 Eztuán amennyiben a kis 6. csonti már a port harapta akkor indulok a nekromanta partija felé. Másképpen csak újabb védelmi állást veszek fel.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-02, 10:20

Egy pillanatra lefagyok, és nagyot nézek, amikor az eddig engem támadó csontváz sarkon fordul, és a következő pillanatban már Wangot masszirozgatja. 


- Mi a ....? - kérdezem megdöbbenten. Aztán azonnal kapcsolok, hogy kvázi üresen maradtam. 

Egy bájitalgömbnek köszönhetően, amit végre a társaim is használni kezdenek, a nekromanta pár percre kiesik, és a csontik is lebénulnak ezzel. 

- A nekromantát kellene kilőni, akkor a csontik is kidőlnek. - kiáltom társaim felé a nyilvánvalót. 

Sajnos 4 csonti még mindig szorosan a mágus körül áll. Úgy döntök, hogy megpróbálok rést ütni a pajzson, minél hamarabb, hiszen nem tudni, mikor ébred fel a mágus. 

Kiszemelem a középső csontvázat. *Ha azt likvidálom, elég nagy rés lesz a pajzson, hogy talán a mágust eltalálják a többiek. * - gondolom, de már száguldok is át a termen. 

Nem szórakozok pálcával. Egy gyors mozdulattal, egyszerűen megszabadítom a csontvázat a koponyájától, majd kitépem az egyik combcsontját, és a mellette álló csontvázat próbálom vele likvidálni. 

(Vámpír készségeimet használtam. A KM-re bízom az eredményességet )







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-03, 13:31

Wang
 
2.Csontvázharcos: 15/4 D6+2
( Wang támadása 6, így talált a támadás a 2.Csontvázharcos: 15/0 D6+2 )
 
Ahogy telibe kapja a lényt Wang vízsugár támadása az a hatalmas nyomásnak köszönhetően darabokra hullik. Csontjai szanaszét törnek...
 
6.Csontvázharcos: 15/4 D6+2
( Wang támadása 3, így talált a támadás a 6.Csontvázharcos: 15/1 D6+2 )
 
Ahogy telibe kapja a lényt Wang tűz támadása az hatalmas ropogó és sistergő hangokkal lángra kap és a tűz martalékává válik... azt hinnétek de igencsak kitartó a harcosunk s ennek okán túléli a támadást. DE oly megtépázottan áll, hogy egy erősebb szélcsapás is akár elpusztíthatja...
 
Daniel
 
6.Csontvázharcos: 15/1 D6+2
( Daniel támadása 5, így talált a támadás a 6.Csontvázharcos: 15/0 D6+2 )
 
A lándzsa éle úgy metszi el a fejét a törzsétől mintha csak papírból lenne azt összekötő nyakrész. A fej elgurul a test összeomlik. Csörömpölve földre érkeznek a fegyverei is.
 
8.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
( Daniel támadása 3, így talált a támadás a 8.Csontvázharcos: 15/12 D6+2 )
 
 Daniel nem jól mérte fel a Nekromanta méretét aki szinte ki sem látszik az őt körülvevő harcosok mögül. Ennek következtében a Jégpenge támadás az egyik védőt találja el. Hatalmas sebet nem ejt rajta de a pajzsot kiüti a kezéből...
 
Tia
 
7.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
( Tia támadása instant halál, így talált a támadás a 7.Csontvázharcos: 15/0 D6+2 )
 
A fejétől sé a combcsontjától megszabadított harcos mint a kártyavár úgy dől össze engedve a gravitáció hatásának.
Majd Tia a csontbunkóval megtámadja a 8.Csontvázharcost, melyet Daniel is megtámadott.
 
(Tia dobjon támadára, hogy megtudjuk mennyit is sebzett a lénybe... )
 
A Nekromanta továbbra is sokba van az őt ért rengeteg találatot követően. Így a harcosok nem támadnak, mozognak.
 
( Mindenki támadhat 2 alkalommal újfent. )
 
Harcosok állapota.
1.Csontvázharcos: 15/10 D+2
2.Csontvázharcos: 15/0 D6+2
3.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
4.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
5.Csontvázharcos: 15/9 D6+2
6.Csontvázharcos: 15/0 D6+2
7.Csontvázharcos: 15/0 D6+2
8.Csontvázharcos: 15/12 D6+2
9.Csontvázharcos: 15/15 D6+2
10.Csontvázharcos:15/15 D6+2
Nekromanta: 35/8 HP D9+1
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-03, 13:50

HP 23

Dobok az előző sebzésre 8. csonti

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415
+1

Iszonyodva nézek a kezemben lévő combcsontra, majd leejtem a kezemből. 

A csontváz néhány csontja mintha kilazult volna az ütésektől. 

- Nem hiszem el, hogy nem tudsz vége megdögleni! - kiáltom, majd a pálcámat felemelve, gyors egymásutánban két varázslatot indítok feléje:

- Reducto!
- Diffindo!

8. csonti ellenti támadás.

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 8_13
+1

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 117
+1







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-03, 15:07

11 HP

A csontvázak gyors pusztulásnak indultak most, hogy a mágusunk megbénult. Kicsit zavarodottan néztem, ahogy Tia püffölni kezd az egyiket a másik darabjaival.
"Most félnem kellene, vagy beindulni?"
Minden esetre jól helyben hagyta a társaságot. Az egyikük még állt a lábán, de alig.
"Ő védi a varázslót" - hasított belém a felismerés. Aztán láttam, hogy belecsapódik egy jég nyíl, majd Tia támadása.
- Háháháááá! Nagy vagy, Tia! Rés a pajzson! Na gyere ki onnan! Alarte Ascendare!

Támadás a Nekromanta ellen
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 311
+2

Persze jó dolog ha felrepül a plafonig aztán becsapódik, de nem akartam a véletlenre bízni.
 Még meg se vártam, hogy becsapódjon az átok, az égnek emeltem a pálcát, oda ahova sejtetem az érkezését.
- Flipendo!

Újabb támadás a Nekro ellen
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 410
+2







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-04, 09:12

Tia
 
8.Csontvázharcos: 15/12 D6+2
( Tia támadásai 5+9+2, így talált a támadás a 8.Csontvázharcos: 15/0 D6+2 )
 
Tia dámását követően a csontokból álló ellenségének esélye sem volt ellenállni. Öntudatlanul nézet a semmibe s mit sem sejtett az oldalról érkező támadások garmadájáról melyek jóformán atomjaira robbantották szét őt.
Ezzel utat nyitva a ég mindig kb. 1méter magas Nekromantához.
Igaz Tia útban volt még de Wang figyelmeztetésére vámpír gyorsaságát kihasználva még a kijelentés vége előtt elugrott az útból.
 
Wang
 
Nekromanta: 35/8 HP D9+1
( Wang támadásai 5+7, így talált a támadás a Nekromanta: 35/0 HP D9+1 )
 
Ahogy a Nekromanta öntudatlanul a plafonnak csapódik hatalmas nagy nyögés hagyja el a száját. S ahogy zuhanna vissza a padló irányába, hogy testében a csontok többsége eltörjön de közben oldalról kapja el a Flippendo.
A második varázslat hatására még a levegőben neki vágódik egy oszlopnak. A Becsapódás hangos reccsenéssel adja tudtotokra, hogy a becsapódást háttal kapta el s a gerince nem bírta tovább és hát reccs lett a vége...
Holtan hullik alá az oszlop lábához. A maszk alól kis vér csordogál ki. Mellkasa sem emelkedik vagy mozog. Tia látja s érzi, hogy szíve sem ver többé.
 
( Ha átkutatjátok akkor találtok nála egy élénkítő rágógumit amit ha valaki elkezd rágni annak töltődik a HP értéke 5-el. )
 
Két kijárata van a helyiségnek. Ebből ti az egyiken jöttetek be. Ennek okán egy irányba mehettek ha nem akartok visszafordulni!
Mindannyian megtépázottak vagytok így döntés előtt álltok.
Maradtok s pár percet szántok arra, hogy rendezitek soraitokat sebesüléseiteket ellátjátok.
De mielőtt döntésre jutnátok egy hatalmas remegés rázza meg a piramist s rögvest  BUMMMMM követi azt. Egy újabb villám rázza meg a templomot s a nyakatokba port zúdít.
Félő, hogy a vihar széttépi az épületet bár nem tűnik valószerűnek.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-04, 11:12

A reccsenésből már sejtettem, hogy a mágus nem éri meg a becsapódást, de ahogy a földre zuhant, az végleg megpecsételte a sorsát. Kicsit szédülten nézem, ahogy a megmaradt csontvázak a porba hullanak, beleértve az újdonsült masszőrömet.
"Megöltem egy embert. Egy meglehetősen brutális módon kivégeztem."
Támadtak kétségeim, hogy helyesen cselekedtem, de a társaimra nézve elhessegettem azokat. Nem is csak ők, de az egész falu számított ránk, hogy végzünk a Nekromantával.
Megráztam magam és odafutottam Tiához. Egy megkönnyebbült mosollyal öleltem át.
- Sikerült, megcsináltuk! Zseniális voltál a rajtaütéseddel meg most, hogy nyitottál nekünk rést. Komolyan mondom, te vagy a nap hőse. Jól vagy? Nem fáj semmid?
A két kezem közé fogtam az arcát és vizsgálni kezdtem, hogy látok-e rajta sebeket. Aztán ugyanezt megsimételtem a karjaival meg a kezeivel. Az érintésétől furcsa meleg bizsergés járt át.
"Olyan jó érzés végigsimítani a karját. Ez normális barátoknál, ugye?"
- Oké, ahogy látom, nagy baj nincs. De ha összefutunk a Nekromanta főnökével, akkor ne vállalj több kockázatot, rendben? Majd én vigyázok rád.
Bátorítón rámosolyogtam, majd elfordultam, mert éreztem, hogy tör föl egy köhögés. Amikor utána a tenyerembe néztem láttam, hogy véres.
"Nem baj, a bájital maradjon meg a többieknek. Daniel innen látom, hogy sérült. Tia is megsebesült. Én már megittam egyet."
- Lássul van-e gyógyszer a barátunknál.
Átkutattam a Nekromantát, de csak egy rágógumit találtam nála.
- Mi a fene? Ezt nem vártam. Tia, te találkoztál ilyennel? - Kérdezem és odadobom neki a rágót. - Ha ez valami gyógyszer, szerintem legyen a tiéd.
Ahogy néztem, csak egy kijárat volt. Mármint azon kívül, amin jöttünk. Éppen azon gondolkodtam, hogy érdemes lenne-e indulni, amikor egy újabb dörgést hallottunk és minden eddiginél jobban megrázkódott a piramis.
- Oké, minél hamarabb derítsük fel a piramist és húzzunk el, mielőtt összedől!







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-04, 18:55

A támadásom után bólintok egyet, főképp, hogy Wang támadja az én csontimat, amit ki is végez, és mindenki támadja nagyban a legyengülteket. Tia ekkor szól, hogy a Nekromantát kellene legyőzni. *Erre gondoltam én is, ezért támadtam azt a nyomorultat.* Ekkor látom, hogy a lány nem cicózik, és megfosztja a csontvázakat az alkatrészitől. Mire támadnék a nekromanta felé, Wang egy utolsó, gyilkos csapást ad a nekromanta felé. 
- Szép volt. - bólintok, majd Danielhez fordulok, majd egy Adoleéval kenem be a fiút. - Jól vagy, Daniel? Kicsit szarul nézel ki. Ügyesek voltatok, még ha én kevésbé is voltam hasznos ebben a csatában. Lehet, hogy a nekromanta irányításának megszűnésével kezd el a piramis ingatag lenni? 
Addig nem mozdulok el mellőle, ameddig Daniel nem reagál. Wangnak tényleg igaza van, de főképp így a csata után nem kellene szét válnunk, pont elég volt megint mindenkinek a sérülés megszerzéseiből. 
- Mindenképp együtt kellene mennünk, nem akarom, hogy akárkinek is bármilyen baja essen. - jelentem ki.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1266

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-05, 19:24

Éppen egy lépcsősoron haladtam felfelé mikor megrázkódott ez az egész kőhalom.
- Nehogy a nyakamba szakadj te sz*r. - káromkodok, de mintha csak valakinek jó humorérzéke lenne egy csomó “vakolatot” kapok  a nyakamba amit még több s több por követ.
Köhögve s vakon rohantam felfelé a lépcsősoron. Majd egy hatalmas vetődéssel mely inkább gurulás és káromkodás egyvelegévé vált.
- Hogy az a mocskos...... - kezdek bele de csakhamar abba hagyom mert a por a torkomra s tüdőmbe hatol.
Felnézve a többieket látom magam előtt.
- Hell... - köszönnék de szavam csakhamar köhögéssé válik beszéd helyet.
* Úgy néz ki utol érte őket. * gondolom magamban mikor a többiekre nézek.
Nagy nehezen a kimerültségtől feltápászkodok majd oda botorkálok hozzájuk.
- Miről ... - köhögök egy újabbat. - maradtam le? - teszem fel a kérdést egy kis szünettel.
Majd ahogy melléjük érek lerogyok az az egyik oszlopnak dőlve.
- Adjatok pár percet, hogy összeszedjem magam. - szavalom halkuló hanggal.
A kimerültség megint utol ért, s az italaim is elfogytak.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.


A hozzászólást Dragneel Darman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-06-09, 17:24-kor.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-05, 21:26

A végén sikerült Tiának utat vésnie a nekormantához,és Wang sikeresen megölte.Így végre egy kicsit csak le térdelhetek,a lándzsámra támaszkodva, hogy összeszedjem magamat. Kissé lassan veszem a levegőt,hogy ismét lenyugodjak. Egyre inkább kezd elkapni a medál hiánya,milék előbb kell kezelnem.Mielőtt én leszek hiányban. Legalább végre vége ennek a harcnak.  

Helen jön is mellém és aggódóan segít. 

-Heh... Eltudom képzelni,hogy nem éppen a legjobb pillanatom. De megmaradok. Köszönöm szépen a segítségedet.És vagy a nekromanta halála miatt,vagy pedig valami nagy készülődik. És te ne is merészeld magadat lebeszélni.Te is bőven hasznos voltál. Viszont Mostmár megleszek egy idelyig,majd viszont tényleg kelleni fog egy kis gyógyulás.  De akkor induljuk,igazatok van,még azelőtt kell elindulni mielőtt tényleg ránk esik az egézs kóceráj. 


Azzal egy utlsó sohajt adok és újra felállok.Köszönően nézve Helenre ahogyan segít még ebben is. Ahogyan felállok egy kicsit a lándzsám talpát a földre eresztem és a szememet becsukom és egy kicsit rendberakom magamat,majd egy újabb rezgésre már valamennyire újult erővel látom,hogy Darman is megérkezett. 

-Na akkor,lehet,hogy ha van még maradék gyógyító akkor azokat a különösen sebesültek fogyasszák el,utánna pedig rohanás van.Mielőtt rossz helyzetben tudjuk meg a rezgések okait.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-06, 08:19

Ahogy egy alak vetődik be közénk, riadtan pálcát rántok. De aztán meglátom, hogy az alak nagyon ismerős.
- Darman!
Oda futok hozzá és lehajolok.
- Úú, nem vagy túl jó bőrben. Gyere, menjünk oda Tiához. Van nála gyógyital, ha Daniellel befelezitek, akkor minden rendben lesz- biztatóan rámosolygok, majd elfog egy köhögő roham és köpök egy kis vért a padlóra.
- Uh, bocsi. Ezt ki kell kerülnünk. Na állj fel szépen.
Átemeltem a tócsán aztán átvetettem a karját a vállamon és vinni kezdtem. Jó nehéz volt.
- Igyekeztem vigyázni rá, ahogy ígértem. Bár szerintem végül ő vigyázott ránk. A rövid válasz, hogy megöltünk egy nekromantát, akinek a parancsolója felelős az egész balhéért. A hosszú válasz meg...ahh látnod kellett volna. Tia felgyógyított minket, aztán mentünk harcolni. Minket érzékelt valahogy, de a vámpírsága miatt őt nem, ezért ezt kihasználva lebénította, szóval a mágus bele se tudott szólni a harcba. Aztán puszta kézzel széttépett két csontvázat, hogy tudjunk a mágusra célozni. Annyira szuper volt, hogy úristen! Nagyon nagy mázlid van vele. Mondjuk te meg közben egyedül megmentetted a foglyokat szóval azt hiszem ez kölcsönös - Tettem hozzá egy mosollyal.
Idő közben elértünk Tiához, szóval a karjaiba adtam a srácot.
- Csomagja érkezett kisasszony. itt írja alá.
Azzal nekidőltem a falnak, hogy kifújjam magam. Mosolyogva néztem, hogy végre együtt van a páros. De valahogy mégis belesajdult a szívem. csak tudnám, hogy miért. Az előbbi kétségbeesett gondolatom ellenére, nem vagyok szerelmes Tiába. Csak nem annyira kegyetlen a sors, hogy enged beleszeretni valakibe, aki sosem lehet az enyém. Aki nem szabad, hogy az enyém legyen.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg


A hozzászólást Wang Blackthorn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-06-06, 12:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-06, 08:45

megkönnyebültem veszem tudomásul, hogy végül sikerült legyőznünk a nekromantát. Nem volt egyszerű. Az egyik oszlopnak támaszakodva pihegek, amikor a lépcső felől beesik egy alak. 
Azonnal tudom, hogy a kedvesem az. Rettenetesen fáradtnak tűnik, valószínűleg a rengeteg hoppanálás miatt. 
Wang már hozza is ide hozzám. Végignézve a társaságon, hiába a kosz, és por, és a látszólag szétesésben lévő piramis, mindenki sérült, és hullafáradt.
*Így nem indulhatunk tovább* - gondolom magamban.
Darmannak elég egy dupla energetizáló főzet, hiszen testileg nem sérült meg. 
Wang bárhogy is próbál erősnek mutatkozni, komoly belső sérülésekkel küzd, ha vért köp. Egyértelműen neki kell adnom a még meglévő főzetet, bár Daniel sincs túl jó bőrben. 
Aztán eszembe jut a rágó, amit Wang a nekromantától csórt. A szagából ítélve ez is egy jó kis erősítő, és általános fájdalomcsillapító keverékéből készült. Olvastam ezekről. 

El is kezdem a kis üvegcsék osztogatását. Darmannak veszek elő egy dupla erősségű energetizáló főzetet, amit odaadok neki. 
Danielhez lépek, és átadom neki a rágót, aztán elindulok Wang felé, akit valószínűleg még meg is kell győznöm, hogy igya meg a főzetet. 

- Nézd! Nélküled nem mentünk volna sokra! Muszáj, hogy felerősödj mielőtt találkozunk a főmágussal. Ez a nekromanta valószínűleg csak egy kishal volt a főnökéhez képest. Muszáj felerősödnöd, hogy együtt tudjunk megküzdeni vele. És még mielőtt ránkdől az egész kóceráj. 
Szóval, ha nem akarod, hogy mind itt pusztuljunk, légy oly kedves, és idd meg ezt a löttyöt mindenféle időhúzás nélkül
. - adom neki e szavak kíséretében a bájitalt, aztén visszamegyek Darmanhoz, és szorosan hozzábújok. 
- Olyan jó hogy itt vagy! Tudom, hogy fontosabb dolgod volt, de féltem, és féltettelek. Sikerült kimenteni a foglyok nagy részét? - kérdezem, mert pontosan tudom, hogy esélytelen volt mindenkit kimenteni, és valahol mélyen azt is érzem, hogy a maradékuk egy részével mi magunk harcoltunk. 

- Sajnálom, hogy ezt kell mondjam skacok, de azt gyanítom, hogy a mi csontvázaink valaha azok az emberek voltak, akiket elraboltak. Ki tudja mennyien lehetnek még, hány törzset zsákmányoltak ki ezek a mágusok? Mindenképpen meg kell állítanunk őket, mielőtt további foglyokat szereznének, és változtatnának élő csontvázharcosokká. Bár őszintén szólva nem tudom, mi szükségük van rájuk. - még mindig Darmant ölelem, miközben körbenézve figyelem, vajon mindenki bevette e a főzetét, különös tekintettel Wangra, és bízom benne, hogy egyrészt gyorsan hat a főzet, másrészt, hogy együtt elbírunk a főmágusssal. Őszintén szólva, mennék már nagyon haza.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-06, 09:44

Ahogy nagyokat szuszogva próbálok nem tudomást venni a szúró oldalamról, Tia lép oda hozzám és ellentmondást nem tűrőn  a kezembe nyomja a bájitalos üveget. Tiltakoznék, de visszament Darmanhoz így csak utána szólni tudok.
- Persze, nélkülem, semmire. Én csak igyekeztem lépést tartani veled. Imádom, hogy ilyen szerény vagy, de most igazán elismerhetnéd, hogy te vagy a csúcs.
De nem akartam csalódást okozni neki, ezért felhajtottam a főzetet. Azonnal éreztem, hogy a sebeim gyógyulnak, és mindenem újra a régi. Kivéve a vállam, az jobb, mint valaha. Az a masszőr isteni volt.
(Újra 22 HP)
A szavain elgondolkoztam és arra jutottam, hogy több valóságalapja van, mint szeretném.
- Igazad lehet. Elvégre holttestek nélkül nincsenek csontvázak. Ha belegondolok, hogy te is majdnem így végezted...
"Nyugi, Wang! Tia jól van, Biztonságban van a szerelmével."
- Remélem, hogy egy főmágussal fogunk találkozni, de félek nem ússzuk meg ennyivel. Mi van, ha kiszabadult egy Daeva a medáljából, vagy valami? Áh, mindegy.  Gyorsan intézzük el őt is, aztán meneküljünk, mielőtt összedől a piramis!







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-06, 13:46

Most tűnt valahogy fel, hogy Darman nem volt velünk egészen idáig. 
- Csak hadakoztunk némi csontkollekcióval meg a nekromantájukkal. - mosolyodom el, de valahogy ő sincs túl jó bőrben. Biztos megviselte a menekítés. - Próbálj meg mély levegőt venni, és lassan kifújni, sokat tud segíteni a dolog. Tapasztalatból mondom. 
Hallgatom Danielt, eleresztek egy halvány mosolyt a fiú felé. Segítenem kell neki, így a szabad kezét átdobom a nyakamon, és segítek neki menni. *Nem lesz egyszerű, de nem hagyhatom őt itt magára, még akkor sem, hogyha mi leszünk az utolsók, akik le leszünk maradva a többiektől. Túl sok a sebesült, ez így nem lesz jó. Nem kellene több sebesülést elszenvedniük. De egyik se hallgat rám, hogy maradjanak mögöttem, mert makacsa az összes, és jobb az nekik, hogy még több sebesülést kapnak?* 
Tia odalép Danielhez, és odaadja neki a rágót, amit Wang talált a nekromantánál, majd hozzáteszi mindazt, amit gondolok, hogy így ilyen lepukkant állapotban nem lesz jó tovább menni, de itt se kellene maradnunk, hacsak nem azt akarjuk, hogy a nyakunba omoljon az egész hely. Elgondolkodom azon, amit Tia mond. 
- Végülis igazad lehet a csontvázakkal kapcsolatban. Gondolod, hogy innen akartak maguknak sereget szerezni, majd miután ez megtörtént, tovább mentek volna a következő helyre? - teszem fel a kérdéseimet a lány felé. 
~MI CSAK ÚGY NEM SZABADULUNK KI A MEDÁLBÓL! EZ A FIÚ AZT SE TUDJA, HOGY MI A FRANCRÓL BESZÉL!! MAGYARÁZD MÁR EL NEKIK SZÖSZI, HOGY MI HOGYAN TUDUNK CSAK KISZABADULNI!~
- Öm, Wang. A Daevák csak úgy tudnak kiszabadulni az Ahriman medálból, hogy ha a "tulajdonosuk kiereszti" őket a medálból. Az eddigi tapasztalataim alapján csak egy minimális pusztulást, rombolást, vagy egyéb dolgot tudnak csinálni, de azt se túlzottan sokáig. És kizárt dolog, hogy csak úgy, ennyi ideig tudnának tombolni. De aztán ki tudja, hogy egy magasabb szinten, amikor már irányíthatóak lesznek, mire képesek egyáltalán. Ígyis meglepő, hogy minden használati alkalommal teljesen más és más Daeva szabadult ki, valószínűleg kell egy kis idő, mire egy bizonyos "szilárdulás" történik. Mindenesetre Tiának igaza van: ki tudja, hogy mi van még ez felett a nekromanta felett, és így nehezen lehet menni, hogy a társaság egy része nincs jól, de itt sem maradhatunk. Legalább egy olyan helyet kellene keresnünk, ami nem akar a nyakunkba szakadni. 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-06, 15:22

Nemsokára már nagyrészt összeszedtem magamat.És így már nem kelle Helenre támaszkodnom de azért egy hálás mosolyt küldök az irányába. Tia ad nekem valami rágóféleséget,hmm talán ez az amit Wang talált a nekronál? Nincsen túl sok időm gondolkodni,Tiában bízok tehát a rágógumit ki is próbálom. Ahogyan elkezdem rágni egy jellegzetesen frissítő mentás íze van. És érzem ahogyan visszatér az erőm egy része visszatér.

+5 HP 

17 HP  


Bőven jobban érzem magamat ahogyan rágok,és az ismétlődő mozdulat kissé nyugtató is,habár arra figyelek,hogy ne adjak ki hangot a rágásommal. Habár a rágó se teljesen normális mert egy pár perc után mintha csak megolvadna a számban,legalább így nem kell kiköpni. 

Érdeklődve hallgatom Wang és Helen kis beszédét majd ahogyan folytatódnak a rázkódások inkább el is kezdek menni afelé az ajtó felé ami a szoba másik felén van. Majd várok a többiekre is,hogy jönnek-e mielőtt megpróbálom kinyitni azt.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-09, 18:32

Mire mindenki úgymond össze szedte magát addigra Daniel már a terem túlsó végén volt a tovább vezető ajtónál, kapunál.
Kulcs a zárban s felőletek bezárva.
Az ajtó teljes mértékben nem illet a Piramis és azon hiedelem közé amelyikből származott.
Az ajtó egyszerű csiszolt s sima deszkákból állt össze kovácsolt vas merevítéssel. Semmi dísz nem volt rajta de körbe a köveken sem.
Az ajtó mögött rövid folyosót követően újabb lépcsősor indul meg felfelé az égbe....
Utatokat többször is rázkódás s leszálló por zavarja meg. De épület összeszakadás nem következik be.
Felérve a tetőre elképesztő látvány tárul elétek. Bár sajnos nem a jó értelembe.
 
Egy hatalmas rituáléra értek fel.
Orkán erejú vihar tépi szaggatja a piramist, ám titeket a rituálé mágikus energiája véd mely egy kisebb kupolát alakít ki. Ennek okán nem hiúsult meg a természet miatt még...
Ilyen magasságból biztos gyönyörű lenne a táj ám a felhők miatt semmit sem láttok az égvilágon.
A szél hangja oly erős, hogy szinte a szátok előtt viszi el a szavatok s nem jut el a másikhoz csak ha igazán közel hajoltok az illetőhöz.
Az eget villámok hada vágja át s vágódik bele a rituálét és titeket is védő pajzsba. Mintha a természet hadakozna a természetellenessel.
Aki mágiában érzékenyebb hosszabb figyelést követően mágiát vehet észre a vihar magjában így kiderül, hogy nem is igazán természetes a vihar....
 
A szél elviszi a hangotokat. Ám újakat hoz hozzátok.
Furcsa hangok ezek, nem emberi vagy legalábbis nem ismert általatok ismert nyelven hangzanak. Ahogy hallgatjátok szinte a kezeteken feláll a szőr s furcsa rémisztő bizsergés lesz úrrá rajtatok.
Valami fényeset láttok villanni majd lecsapni. Ami következtében egy halálsikoly csapja meg fületeket.....
Ahogy közelebb mentek s megnézitek a helyzetet akkor látjátok meg, hogy pontosan mi is történik.
5 pap egy pentagramma csücskeiben térdel s mormolnak a szájuk alatt. 1 vezető ki a főpap lehet a pentagramma közepén egy kőoltárnál áll. Kezében egy fényesre csiszolt bronz késsel. A késről csöpög a vér le a földre melyen mint jó eső áztatta föld tocsogni lehet a vérben. Kis vájatokban folyik el.....
 
( Mit tesztek? )
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-10, 11:22

Végre elindultunk fel a csúcsra, hogy pontot tegyünk az egész végére. Ahogy kiértünk a tetőre, tomboló vihar fogadott minket.
"Még szerencse. Így nem fognak hallani minket. Bár mi se őket, lehet."
Mire ezt végiggondoltam, meg is érkezett a cáfolat. A szél halálsikolyt sodort felénk, eszembe jutva a temetőt és a furcsa hangjait, amikor Lisával ott voltunk.
"Most hol lehet? Neheztel még rám?"
Ahogy követtük a hangokat, egy sötét rituáléba botlottunk hat gonosz pappal. Mármint biztos gonoszak, ha ezt csinálják.
A szememet a késre szegezve már rontottam is volna rájuk, de aztán megláttam valamit, ami megállásra késztetett. A karjaimat is kiraktam, hogy más ne induljon meg.
- Várjatok, ez csapda! Látjátok azokat a vájatokat? - mutatok oda, ahol a vér elcsorog.
- Ezek itt véráldozatot mutatnak be. Szerintem ettől lehet a vihar. Sőt, van egy rosszabb ötletem. A vezérük tényleg valami Merlinverte démon és a vérrel akarják megidézni. Ha odamegyünk ölni, akkor mi magunk fogjuk megcsinálni a rituálét.
Rájuk néztem, hogy lássák, nem viccelek. Kíváncsi voltam Tia mit szól ennyi kifolyt vérhez.
- Szóval meg kell akadályoznunk a vérontást. Először meg kell szerezni a kést. Az könnyű, az még nekem is megy egy begyűjtő bűbájjal. Aztán el kell torlaszolni a vért a járatokban. Talán fagyasztással. Ha van még olyan bájitalod, akkor én ezt rád bíznám, Tia. Akkor nem tud több lefolyni. Utána ezt a hat fazont meg úgy kellene megölni, hogy nem folyik ide a vérük. Vagy sóbálvány átok kell rájuk, vagy lelökni őket a mélybe. Mert hát fel nem tud csorogni a vér.
Miután végigmondtam belém hasított a felismerés, hogy én vagyok itt a legkevésbé tapasztalt, ezért bizonytalanul a két rangidősre, Tiára és Darmanra néztem.
- Öööö, ugye?







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-10, 12:17

Végre megérkeznek a többiek és indulás is tovább. Viszont egyenesen ahogyan megyünk érzem,hogy valami csak egyre inkább nincsen rendben.Mondjuk ezt már le lehetett vonni a sötétmágiából ami szennyezi itt a környezetet. Ahogyan felérünk a környezet mintha csak a hogyan legyünk őrült kultisták 101 ből lett volna idézve. 

Wang igyekszik mindenkit megállítani,nem törődök azzal,hogy előrébb menjek,inkább tanulmányozom a környezetet hátha látok valamit. Annyit biztosra érzek,hogy ez a vihar nem természetes. Időközben hallgatom Wangot is. 

-A vihar biztos,hogy mágikus, azt tisztán érzem. A démon tippedet nem tudom mennyire igaz,de inkább ne is emlegessük,néhány ilyen lény csak a nevük kimondásától is tud komplikációkat okozni,főleg egy ilyen instabil mágikus helyen.  


-A terv egyenlőre jó,medúza pillantása megkövesíti azokat akik belenéznek egy kis időre, azokat majd könnyebben tudjuk lelökni innen. Mert sajna ha csak sőbálványozunk akkor még visszatudnak lépni a harcba egy kis idő mulva. 


A kezemmel az államat támasztom ahogyan gondolkozom,hogy hogyan kellene ezt jól megoldani. 

-Muszály lessz megpróbálni a fagyasztást,azt én és Tia megtudjuk majd oldani ha minden igaz,egy pár fagyasztó bűbáj segíthet ha nincsen még olyan bájitalunk. Nálam még van mondjuk még az is. Még nagyon max 1 ember fagyasszon gyorsan,addig pedig a többiek tartsák fenn a papokat. A tőrt majd én megpróbálom el idézni a fő muflitól. 


-Ha még van valakinek hozzátenni valója akkor gyorsan.Nincsen időnk amit elvesztegethetünk. 


Azzal a táskámban elkezdem keresni a dolgokat amik kellhetnek majd,medúza pillantását óvatosan helyezem el egy gyorsan elérhető zsebben. A lándzsát ami éppen nálam van pedig egy reducioval zsugorítom le és rakom azt is gyorsan elérhető zsebbe. És a végére a bájitalgömböket készítem elő. 

Egy sóhajt ejtek és egy kicsit igyekszem koncentrálni,ilyen helyzetekben egy pár pillanatra hiányolom a teljes nyugalmam.Viszont nincsen idő amit vesztegethetünk tehát teljesen készelnétben állok és várok hátha a többiek is mondanak valamit.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1266

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-10, 21:31

Szinte bóbiskoltam a fáradtságtól. Az elalvástól az tartott vissza, hogy mindenki csacsogott valamit. Elmesélték, hgy egy halottidézőt, egy Nekromantát győztek le itt.
Tia valami bájitalt osztogatott bár én másfajtát kaptam.
Az én italom sejtettem, hogy mi lesz. Amikor beleszagoltam kis híja volt, hogy nehogy elejtsem.
- Ezt kávéba főzted meg? - kérdeztem a lánytól.
- Már a szaga is olyan erős, hogy csak na. Ez felér két kentaur rúgással is! - jelzem meg majd egy húzással leküldöm a lőrét.
Kis híja, hogy rángatózásba kezdjek.
Az ital teszi is a hatását. Úgy fél perc múlva felpattanok mint akit feltöltöttek.
- Na futunk versenyt az útvégéig? - kérdezem a többiektől. S nem értem, hogy miért nem értik a poént s furcsán néznek rám mint aki most szívott fel egy jó adag speedet.
Bár.... ki tudja mi volt még “titkos” összetevőként abban a duplán erős bájitalban.
A többiek megindulnak felfelé az úton.
De az utat elzáró ajtóba a kulcs kissé furcsa, de nem firtatom. Ami jobban meglep az az ajtó.
Piramisba nem igazán gondoltam volna ilyen középkori kastélyos nyílászárót.
A többieket vhogy nem igazán érdekli ami engem is. Így nem szólok semmit csak meglesem az ajtót s mikor nyitják akkor pálcámmal a kezembe készen állok bármire is.
Bármi furcsa de az ajtó csak ajtó semmi több. Na ez mondjuk nem igaz mert fa s a fa jó fűtő anyag ha kell. De most ez nem számít.
Az út melyet aj ajtó zárt el felfelé vezet micsoda meglepetés gyanánt.
A lépcsőn való felkapaszkodás nem volt nagy szám, inkább a szokásos  leszámítva a sok port melyet a nyakunkba kaptunk. Szerencsémre nem a szemembe. Volt annyi eszem, hogy ne felfelé nézzek olyankor.
 
Tetőre érve nem kissé lett teli a gatyám. Nem riadok meg minden árnyéktól. De ez nem árnyék volt hanem egy koromfekete éjszaka....
Mágikus vihar támadta a piramist  melynek a tetejét ahol álltunk mágikus védelem védte a természet elemei ellen
- Szerencsére van “védelmünk”. - jelentem ki ám szavamat messzire sodorja a szél így fogalmam sincs hallják e a többiek.
Valószínűleg nem mert előre “rohannak”. Szemmel követem a mozgásukat s akkor veszem észre amit ők már előttem megláttak.
A nekromanta után már nem lep meg a véráldozat. Az viszont már sokkal jobban zavar h igencsak sok vér gyűlt már össze. Ki tudja mit  próbálnak ezek itt végre hajtani s hány ártatlan lelte már itt az életét.
Wang nagyban magyarázni kezd egy tervet. Szerencsére pont úgy állok mögötte, hogy hallom amit mond.
- Ölni? - kérdezem mert teljesen sokkol a gondolat.
Valahogy teljesen taszít a gondolat, hogy úgy menjek csatába, hogy meg kell őket ölnöm. S nem elég csak fegyverteleníteni őket s öntudatlan állapotot előidézni.
- Daniel a vért meg tudja fogni talán.... nem tudom megy e más vérével? - kérdezem a sráctól végül.
- Nekem van egy ilyen bájitalom , de annyi. Ha kell bevetem de akkor nem tudom pl hozzávágni az egyik paphoz! - válaszolom Wangnak.
- Nem is tudom pontosan mit kellene csinálni. A kést meg kell szerezni az biztos. A többieket ki kell ütni. Abba biztos vagyok, a papok varázshasználók. Így meggyűlik velük a bajunk. - . jelentem ki.
Kellene valami igazán jó terv, de az idő ellenünk dolgozik mint mindig.
- Asszem 3 feladat van. Megállítani a vér folyását, megszerezni a vágó eszközöket s kiütni az ellenséges egyéneket. - veszem át hangosan is a gondolataimat.
- A vért lefogom a bájitallal. - jelentem ki.
- A kést ki fogja elrántani? Meg sztem le is kellene dobni, hogy ne tudják vissza szerezni. - teszem hozzá.
- A nehezebb a lefegyverzés, kiütés lesz. Nem ölnék. Én nem fogok. Kellenek foglyok az Arkánumnak! Hulláktól nem szereznek infot. - mondom ki nemes egyszerűséggel amire gondolok.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 402

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-10, 22:35

A káosz, szinte már, már szórakoztató lehetne, ha nem rohangálnának mindenfelé csontvázak, meg rémült falusiak. Szerencsére az ajtó kinyílik és Ti a is csatlakozik a csapathoz. Alric elégedetten a farzsebébe dugja a pálcáját és szórakozottan figyeli, ahogy Darman hopponál és minden haladhatna a megszokott medrében, hacsak...
Éles fájdalom járja át a testét. A tarkótól induló fájdalom, minden porcikáját átjárja és olyan mélyre hatol, hogy minden sejtje ordítana ha lenne mivel. Ezt követően zuhanás... Zuhanás a fényből a sötétség felé. Kiballag térből és időből, míg nem marad más, csak sötétség. Kinyitja a szemeit. Gúsba kötve fekszik egy hideg kőpadlón. Rideg üres szemgödrök merednek rá, akik mohón szaggatják le a mellkasáról a ruhaneműt. 
-Ne már srácok! A kupola előt... Az csak...az csak tréfa volt. nagyon csinos kis bordáitok vannak, eezt...ezt már akkor is láttam, ne! Hagyjatok ti anyaszomorítók! 
Életében először a félelem kicsal néhány könnycseppet a szemeiből. ~Így érne véget? Gondolja. ~ Megannyi erőfeszítés... az hogy háremkirály legyen, hogy ő legyen a legerősebb hős akit látott a varázsvilág, ennyi lenne? ~ hős... Milyen nevetséges kifejezés A herceg fehér lovon, jóságos erényes, tökéletes... Ne már! Ezek kinek a gondolatai? Hördül fel... ~ Én legfeljebb antihős lehetnék.
A terem, amibe bevonszolják hatalmas. Közepén pentagramma meg öt csuhás, egyikük egy oltár mellett.
Az oltár mellett egy sötét emberkupac hever, feltételezhetően az áldozatok a szertartás alapanyagait szolgáltatták, és szemmel láthatóan nem volt elég.
- Hé jóember! Ne csinálja már, csak tréfáltam odakint! 
A férfi nem foglalkozik vele. A két pribék, vállánál és lábánál fogva, felvágja az oltárra. 
- Ne csináljátok már halljátok? Hova ez a nagy sietség?
A két pribék széttépi a mellkasán a ruhát. A medál gyengéden félrecsúszik a ruha takarásában.
~ Srácok! Nem tudnátok segíteni?
-A HATALMUNK NEM HAT RÁJUK. VALAHOGY NEM ÉRJÜK EL A LELKÜKET!
~ Szivacs... Gondolja magában és ha kicsit jobban...
Ficeregni kezd, ám a gondolatok bennszakadnak. Ezt a testén átfúródó kés éle idézi elő. A penge gond nélkül hatol át a mellkasán ugyan, de a bordák a ficergés miatt elterelik a pengét a tüdő és a szív között. Viszont átvágva minden szövetet, a kés úgy halad át a testén, mint kés a vajon. -Áááh!
A férfi lehajol és átvágja a csuklói ütőereket. A forró vaskoktél pulzálva hagyja el a testét, valami kis járatokba, ami a pentagram felé tereli. Megpróbálja felemelni a fejét. Egyre elhalványuló csillogás a szemében, néhány lecsorduló könnycsepp és értetlen pillantások a környezete irányába.
~ Oh bakker... Csontvázak bushmanok mi jön még az ördög?... Szuper most meg harangokat is hallok már? 
Feje hátrahanyatlik, és nagyot koppan a kőlapon.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-11, 09:49

Kissé megnyugodtam, ahogy mindenki szépen megissza a számára rendelt bájitalt. 
El is indulunk felfelé, most Daniel vezeti a csapatot. 
Én kicsit a háttérben maradva, utolsóként érkezem fel a terembe. Nem sokat látok az ottaniakból, mert a többiek legyökerezve előttem állnak. Az ami megcsap először az a friss vér mennyei illata. 
Becsukom a szemen, és érzem hogy minden idegszálam a vérre összpontosít. De fura, hogy nem az éhség ami először eszembe jut. 
A vér illata az, ami ismerős. Hogy minden vámpír ezt csinálja e, vagy csupán az én furcsa szokásommá vált, de valahogy kategorizálni kezdtem a már érzett vér illatát. Számomra minden vér más és más illatú, ahogyan az emberek is mások. Mintha a lényegük benne lenne a vérükben. Tudom, hogy ezt a vért szagoltam már. Nem is egyszer. Még mindig csukott szemmel veszem számba azokat az embereket, akik elég közel álltak hozzám, hogy megismerhessem a vérüket. 

Aztán a felismeréstől döbbenten, hirtelen nyitom ki a szemeim, előre furakodom, és egyetlen szót kiáltok, elég hangosan ahhoz, hogy a körülöttem állók még a vihar dacára is meghallják. - Alric!!!! - száll a szó, és mintegy megerősítve kezemmel a célpont felé mutatok. Egyenesen az oltár felé.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-11, 11:25

Ahogy szervezzük a támadást Tia felsikolt és a pentagramma közepébe mutat.
"Jézusom, az tényleg Alric! Akkor az a sok vér..."
- Oké, akkor elég a szervezkedésből. Támadunk!
Régen, még az árvaházi időkben előfordult, hogy kitört belőlem a Blackthorn család régi elfeledett öröksége. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ha nagyon dühös vagyok, akkor skótul kezdek káromkodni.
A késre szegeztem a pálcámat, majd elkiáltottam magam úgy, hogy a papok és Arlic is biztos hallja.
- Accio! (Az invito angolul) Let my friend go, ya bloody wankers or I'll feed ye, your bawls!
Elegem volt a tetves szektatagokkal, akik elrabolják és megkínozzák a barátaimat! Darman azt kérte, hogy ne öljük meg őket. De az élő, az elég tág fogalom. Nem kellett se a kezük, se a lábuk. Megkerestem azt, aki a legközelebb állt Alrichoz.
- Depulso!
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 510
+2







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-11, 18:35

Figyelmesen hallgatom a többieket,viszont nem kell sok ahoz,hogy kezdődjön a kissebb pánik.Tia ugyanis észreveszi Alricot aki egyenesen az oltáron fekszik. Őt látva úgy ismét minden lassúnak tűnik, és egy hosszú levegő vétel múlva Wangot követve én is elindulok,az óra kattant,eljött az idő. Egy utolsó pillanatra megszorítom a nálam lévő jogart,talán valami segítséget remélve,vagy nyugalmat.És indulok is. 

Azzal ahogyan kilépek egyenesen eldobok egy jégfuvallat gömböt egyenesen a középső részre ahonnan a vér folyik,és a kis járatokat pedig a víz mágiámmal igyekszem úgy befagyasztani apránként ahogyan tőlem telik,ezeket egy pár Glacius varázslattal is megspékelve.És igyekezve mozgásban maradni,hogy nehezebb lehessen eltalálni.

És csak ezután figyelek én is a támadásra,habár értékes pillanatokat vesztegettem a fagyasztási próbákkal. Egy olyan kultistát kerestem aki legközelebb volt a kupola végéhez,és arra támadtam rá. 

-Depulso! 

Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-11, 19:07

Szerencsére Daniel valamennyire felerősödik annyira, hogy mire észbe kapok, addigra a fiú a terem túloldalán van, így utána sietek. Meglepő, hogy kulcs is van benne, és még valaki itt is hagyta nekünk, így megkönnyítve a mi helyzetünket. Igyekszem nem lemaradni a többiek után, majd fenn egy rituáléra leszek figyelmes. Egy pillanatra ledöbbenek. *Ugye ezek nem azok, akiket az álmomban szoktam látni? Ugye nem? Mert ha igen, akkor a főpap az enyém, és ha kell, élve megnyúzom a válaszok miatt.* Gondolom dühösen. Mondjuk belegondolva, nem is tudom, milyen tőr volt a felmenőm kezében, akit szoktam látni néha néha. Ősssze kellene tényleg szednem magamat, és kutakodnom kellene egy keveset. 
- Ha gondolod, én el tudom intézni azt, hogy a kést kikerüljön a kezéből. - mosolyodom el gonoszul, miközben a főpapra nézek. - A főpap az enyém. Talán fel tudom venni vele a harcot, a vihar ellen a legjobb a vihar. Mindenáron meg fogom a kezéből karapintani azt a nyomorult kést. És nem állíthattok meg. 
Nem is tudom, hogy miért vagyok ilyen lázba, meg hogy mikor kerültem ennek a hatalmába, de abszolút nem is érdekel. Bosszút akarok, és nem is kicsit. Ekkor Alric neki áll hősködni. *Ez meg mi a fészkes fenét csinál? A hülye barom kamikáze üzemmódot folytat, és learatja előttem a babérokat. TE ALJAS MOCSOK.* 
- Alric, ha learatod helyettem a babérokat, nem tudom mit csinálok veled. - kiáltom oda a fiúnak, akinek a feje hátrahanyatlik, és koppan. Nem tud meghatni az, hogy a fiú mártírt játszott. A kezeimet felemelem, és megcélzom vele a főpap kezében lévő kést, és egy széllökést indítok felé. 

A széllökésre dobom a Luckyt (képesség)
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
12







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-12, 18:11

Alricot a Templomba való feljutás pillanatában rabolták el. S ezt ti észre se vettétek, fel sem tűnt a hiánya s a létszám csökkenése....
Direkt nem ölték meg, mert érezték a mágiában gazdag vért így tökéletes volt áldozatnak.
Ami be is következett pont a szemetek láttára.
Ahogy a ceremóniát végrehajtó pap meglátta a mágiában gazdag személyt mosoly keletkezett az arcán.
Tudta jól, hogy ez kell s nem más a céljaik végrehajtásához. Pontosan a szívbe akarta döfni a kését, hogy a vérrel még halál is társuljon.
Ám nem számolt azzal, hogy az áldozat mocorogni sőt menekülni akar. A nyugtató s bódító varázslatok nem hatottak rajta. Ennek okán a kés nem szívet ért hanem pár millimétert elvétette azt s lágy szövetek sokaságát vágta át. Ezzel piszok nagy fájdalmat okozva a mocorgónak. Aki el is veszti ezzel az eszméletét. Egy ilyen fiatal illetőnek sok nagy sok volt egyszerre....
A pap szívesen nézte volna, hogy Alricból elfolyik az élet szép lassan, sőt éberre is pofozta volna hogy halhassa a fájdalommal átszínezett üvöltését is. De az idő szorította így újabb szúrásra emelte kését....
De ekkor olyan dolog történt melyre nem számított.
A kés megmozdul a kezében. Mintha csak undorodna az eddig történtektől. Elege lenne a sok vérből és gyilkolásból s elmenekülni szeretne.
Azt ő nem tudta, hogy az ellenség már a nyakukon van  s ők próbálják a kést megszerezni.
A következő pillanatban a kés kirepül a kezéből de alig tesz meg fél métert a levegőben.
A pap zsiványokat meghazudtoló mozdulattal kapja el azt a nyelénél s tartja vasmarokkal most már.
Egy lövedék csapódik egy láthatatlan falnak.
A meghatározott pontokon a papok tovább kántálnak s imádkoznak. Mintha mi sem zavarta volna meg őket az imént.
A mágikus vonalak s a felszabadult energiák okán egy szinte áthatolhatatlan Protego képződött és védi őket ármánykodástok ellen.
Ahogy a főpap rátok emeli tekintetét gonosz mosoly húzódik végig a száján.
- S az áldozatok, mágiában gazdag áldozatok önként jöttek el hozzánk! - kiabálja, de olyan hangosan, hogy túlharsangja a vihart.
- De elkéstetek! - jelenti ki nemes egyszerűséggel mintha ezt mindenkinek tudnia kellene.
- Ő tökéletes volt, s már megtörtént az áldozás. Ahogy lassan kiszáll a lélek a fiúból akkor megtörténik aminek kell. Királyunk feléled és elég erős lesz megölni a nagy Gyík királyt.
Ahogy szavalja a monológját egy koppanást nyel el a szél. De a pap mégis hallja ezt a “jelentéktelen” hangot.
- Gyermekem, ezzel itt és most ilyen erőtlenül semmit nem érsz! De majd jó lesz nekem mint sétabot miután kiszedtem hulla merev ujjaid közül. - intézi szavait Danielnek a bot tulajdonosának.
Miközben a srácnak intézi monológját az ifjú varázslódiák képességét használva megállítja a patakokban folyó vért az oltár körül.
A pap szinte azonnal érzékeli, hogy baj van. De mire bármit is tehetne. A varázspajzson felrobban egy jeget előidéző gömb s becsapódik pár varázslat is. Az utolsó az egyik imádkozót célozza de őt is ugyan úgy védi a fal.
A sok mozgás s támadás következtében Daniel koncentrációs képessége megcsappan s nem tudja már kordában tartani a folyó vért s az újra megindul lefelé a csöveken egy olyan helyre amit senki sem lát. Csak az ismer aki annó megépítette ezt az egész helyet.
- Tessék egy kis ajándék. - mondja a pap s a tőrt felemeli a srác irányába.
- Bombarda! - lövi Danielre ajándékként a próbálkozása okán.
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 714

Varázslata végeztével kezét húzza vissza amikor egy a semmiből feltűnő szélroham megpróbálja kicsavarni a kést a kezéből.
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
11
- Te lány! - szegezi gyilkos tekintettét a szőke lányra.
- Véred áldozom fel a saját boldogságom okán. - átkozódik miközben a földről próbálja felvenni a leesett kést.
- Amint megölöm társatokat t jöttök. - jelenti ki s megfordulván elindul az oltárhoz, hogy előző próbálkozást most be is végezhesse.

Alric igen gyorsan vérzik, mellkasa is egyre lassabban emelkedik s esik. A medál nem tudja megmenteni, ebben a mágiával túlfűtött helyen nem tud érvénybe lépni a védelmi mechanizmusa. Így csak rátok van utalva és senki másra....

Nem sok ideje van hátra.

( A pajzson kell áttörnötök! Támadásaitok meggyengítették az erős védelmet. Mindenki kétszer támadhat ahogy szeretne. A pajzs energiája 100 egység. Ha ezt sikerül le redukálnotok akkor a pajzs összetörik.... 
Viszont a következő kikötések lépnek érvénybe a mostani csata során. Mindenkinek 2 lehetséges akciója van. Mozog vagy támad esetleg védekezik! Pl. átmozog a terem másik végébe majd támad. Ez már 2 cselekvés s addig nem jöhet ő míg nem jövök én! Bájitalgömb használata is ilyen cselekvésnek minősül.
Ennek okán nem lesz több többszörös varázslat s Rambózás. Mindenki gondolkozik hogy mit csináljon.... 
A csata során van esély bájitalgömb instant sebzésére de egyszeri alkalommal.  )
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 411

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-12, 18:38

Miután felértünk az "égbe" furcsa és ilyesztő látvány tárult elénk.
Szinte orkán erejű szél van mégsem érzünk ebből semmit. Valami mágikus kupola alakult ki körénk.Aztán megláttam a rituálét. Papok vagy valami olyasmik álltak egy körben késsel. Épp jobban körül kezdenék nézni amikor meghallom meg Wang szavait
Vájatok? Milyen Vája...- a tekintetemmel követem a srác kezének sugarát és meglatom a vérpatakot- Úristen, ezek megöltek vagy épp most próbálnak meggyilkolni valakit-mondom lesokkolódva
Tia felsikítása végett én is a hely közepe felé fordulok és meglátom Alrikot, az oltáron!
~itt mégis mi a fene történik?...
Alrik?!- kiáltok fel hisztérikusan
Helen elég érdekesen reagál a helyzetre. Tök simán majdnem olyan széllökést indít el mint ami kint is van. De ez legalább egy jó megoldás a kés megszerzésére. Legalábbis annak tűnt amíg az a creepy pap nem közölte hogy Alrik után mindenkit fel akar áldozni
- NA FIGYELJ TE SZADISTA ÁLLAT, MAX MAGADAT ÉS A ZAKKANT TÁRSAIDAT ÁLDOZHATOD FEL!!!
ekkor rászegezem a pálcámat
- Petrifikus Totalus!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211

+1
- Piroinito!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111

+1
Közben Alrik felé pillantok és közelebb lépek hozzá.
- Nehogy meg merj halni hallod?..- mondom halkan és reménykedek benne hogy sikerül áttörni azt a pajzsot


A hozzászólást Lara Lestrange összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-06-12, 19:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-12, 19:39

Dühösen néztem, ahogy a varázslatom célt téveszt és még a tőrt se veszem el.
"Hogy ez a főpap milyen pofátlan."
De csak azért is összetöröm. Meg akarja ölni a barátomat!
- Oh, Lizard King? How bloody original! Do you reckon you could have named it the Evil Bastard or something? Well I'm gonna blow your arse off Mister The Evil Cultist, how about that?
Kezdett idegelni az összeomlásom. Vagy valami ilyesmi.
A főpapra emeltem a pálcám, hátha át tudok törni a védelmén.
- Flipendo!
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 111
+2
- Depulso!
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 211
+2

"Tarts ki, Alric!"







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-12, 19:50

Elfog a düh, ahogy látom Alric testét az oltárom heverni, de ésszerűen kell gondolkodnom. A pajzsot kell mindenekelőtt megsemmisítenünk. 

Pálcámat felemelve a legerősebb robbantó átkokat lövöm a pajzs irányában, amiket csak ismerek. 

Bombarda Maxima! 

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415
+1


Deprimo!

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415
+1







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-12, 20:05

17HP

Sajna a jogar teljesen erőtlen,nemtudom mégis mi kellene neki,lehet sárkányarany,viszont nincsen sok időm ezen gondolkozni mert egy pár pillanatra remélve nézem ahogyan a vér folyása megáll viszont a mozgásomat nem tudom időben megállítani és a koncentrációm összeölmik,és a képességem hatása megszűnik. 

*A....Pi**ába* 


Azzal pedig a főpap még kicsit gúnyol majd rám is támad,hogy élvezzem az életet is egy kicsit. 

Védekezés a fő mufli ellen: 

Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 316
 

-4 
13HP

Noss csak egy kicsit sikerült enyhíteni a dolgon. A robbanás sajna még így is bőven hátradobott. Viszont a fájdalomra csak egy nevetést adtam. Ez a jele,hogy még mindig élek. Kissé fájdalmasan de ismét fel állok és túlságosan jól hallom a csordogáló vér hangját. A főpapra üres szemekkel nézek. 

-Az ítélet nap itt van,és a bűneid meg vannak számlálva. Reducto! 


Támadás a pajzs ellen: 


Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415


13 HP







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 402

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-12, 23:10

Zuhanás a csendbe... ~ Olyan...hideg... Gondolja. A környezetében tompa ismerős hangokat vél felfedezni. Felpattannak a szemei. Teste érintetlen. Felül az oltáron, és egy bazárban találja magát. Mindenféle fajú humanoidok jönnek- mennek. Szinte már-már irritáló ez az oltár. Egy oda nem illő anomália, mégis... nem képes leszállni róla. Egyszer csak odasiklik hozzá egy alak. 
Arca torz. Felső ajkai nincsenek meg. Az arca aszott, beesett. Szemgödrei üresen ásítanak. Fején furcsa sapkát visel.
- LÁM HOVA JUTOTTÁL...  Szólal meg Indar. 
- Isztambulban? Néz körbe maga körül.
-NE HUMORIZÁLJ HÜLYEGYEREK! HA NEM TUDNÁL, ÉPPEN KIVÉRZEL EGY HIDEG OLTÁRON!
Alric Megtapogatja a testét és eszébe jut a testébe befúródó hideg penge. 
-Akkor ez most nem a valóság? 
- NEM A TE SÍKODBAN VAGY ÉS MÉGIS. ATTÓL MÉG VALÓSÁG.
- Meg fogok halni? Kérdi félénken.
-AZ A TÁRSAIDON MÚLIK.
- Pff... Akkor itt hagyom a fogam. Elgondolkodik. -Ki hitte volna... Ilyen csúfos véget érek. Valahogy mindig azt hittem, hogy nagy csatában frontharcosként, vagy vitézi párbajban esem el, nem pedig... így. Pillant az oltárra. -Vicc...
-GYENGE VOLTÁL! HIÚ ÉS ÖNFEJŰ. MEGMONDTUK, HOGY TÁMASZKODJ A TÁRSAIDRA! MÉG NEM VAGY ELÉG ERŐS AHHOZ, HOGY HÁTRAHAGYD ŐKET. DE TE MIT TETTÉL? HETYKE VOLTÁL! FELLENGZŐS. ELTASZÍTOTTAD ŐKET MAGADTÓL. ÉPP ÚGY, AHOGY ANYÁD TETTE ANNO. 
- Ezt most hagyd abba!
A teremtmény elvigyorodik. -ÉRZÉKENY PONTRA TAPINTOTTAM? PEDIG AZT TANÍTOTTA NEKED. INKÁBB MINKET BÁNTSANAK, MINT HOGY MI BÁNTSUNK MÁSOKAT! OLYAN OKOSAN ELMONDTAD WANG CIMBORÁDNAK HOGY MENNYIRE GYENGE... HÁT MOST ÉN ISMÉTLEM EL NEKED! ANYÁD IS GYENGE VOLT! KÖVETTE EZT A FILOZÓFIÁT ÉS BELEHALT NEM ÍGY VOLT? ÖT MŰSZAK, HOGY AZ INGYENÉLŐ NAGYBÁTYÁDAT EL TUDJA TARTANI?
- Fogd be! Üvölti sírva. -Nem tudsz te semmit! -OH TÉNYLEG? MIÉRT TE MÁSKÉNT CSELEKEDTÉL VOLNA?
-igen!
BEÁLDOZTAD VOLNA A NAGYBÁTYÁDAT? - Igen! üvölti!
ÖLNI IS TUDTÁL VOLNA?
- Azt is!
-JÓ FIÚ! A teremtmény közelebb hajol, és megfogja a könny áztatta lehorgasztott arcot. - NÉHA FEL KELL ÁLDOZNUNK VALAMIT MÁSÉRT CSERÉBE. ANYÁD EZT NEM TUDTA MEGTENNI. EZ NEM JÓSÁG. EZ GYENGESÉG. EZÉRT KERÜLTÉL AHHOZ A VÉN KRIPLIHEZ. EZÉRT ÉLTÉL ÁT ANNYI KÍNT...TOVÁBBRA IS JÓNAK LÁTOD ANYÁD NAGY TANÁT?
 Alric feje felemelkedik és a teremtmény ásító szemgödreibe néz. Hangjában tömény gyűlölettel sziszegi.
- Nem! Ha ezt túlélem, a gyengeség minden szikráját kiirtom magam körül! Ezt megfogadom!
- LEGYEN ÚGY!







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-14, 13:02

Kezdek kicsit kétségbeesni, amint Alric rossz állapotba kerül. *Akármennyire is fenn hordja az orrát, meg megváltozott Isztambul óta, kár lenne a piromán barátunkat most itt elveszteni ebben a csatában.* Fújtatok egyet, majd felnevetek, amikor a kést nem tudja felvenni. 

- És még fenyeget is! Esélyed sincs ellenünk, akármennyire is szeretnéd. - mondom a sok dühtől felpaprikázva. - Ha kell, akkor engem támadj, én nem félek tőled. 
Nem tudom, mi ütött belém, de teljesen felszabadulok ettől. 
~EZ AZ, KISLÁNY, ADD CSAK KI A DÜHÖDET, MI EZT NAGYON SZERETJÜK!!~ Közlik a Daevák velem, majd elhallgatnak. 

TÁMADÁS A PAJZSA ELLEN: 
- Bombarda Maxima!
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 514
+1
- Depulso! 
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 415
+1

A többiek elé lépek, hogy engem vegyen célba, ne pedig a társaimat. Kezd elegem lenni ebből a kétballábas életből, plusz be akarom bizonyítani, hogy az én szavam és önfeláldozásom is ér annyit, mint az övék.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1266

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-14, 20:07

Ahogy a többiek felkiáltanak, hogy Alric én is a mutatott irányba nézek.
Elszörnyedve látom fegyvertársamat a kőlapon ahogy egy kés hatol a mellkasába.
Azonnal pálcát ragadok de a többiek gyorsabbak mint én.
De sajnálatos módon nem járnak sikerrel s egy védőpajzs fogja fel az összes támadásunkat.
A vezető pap vagy inkább nevezzem csuhásnak szónokolni kezd mint minden megalomániás tahó.
Ahogy az szónokol én jó pozíciót keresek s addig szépen el is foglaltam azt kissé távolabb pár méterrel a többiektől.
Miután a többiek varázslatai becsapódtak én is pálcámat szegezvén az ellenségre belevetem magam.
Kár, hogy dögölj meg varázsige ne létezik hsiz szívem szerint azt kiaálltottam volna.
De mivel nincs így maradtam a jó öreg ...
- Capitulatus!! -
- Capitulatus!! -  lövöm ki kétszer az átkot s bízva abba, hogy hatalmas károkat okozok a védelemnek.


Dragneel Darman carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 8_13
+1

Dragneel Darman carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 8_13
+1







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-15, 19:21

( Gratulálok a sikeres támadásokhoz. S ahhoz, hogy levittetek ennyi pajzsenergiát. )
Pajzs 100/45
 
A sok becsapódó varázslat szemmel látható hatást hozott a védelemre. Ahogy ránéztek látható vékony repedések szelik keresztül kasul a varázslatot. Ezzel jelezve, hogy nem sok kell már ahhoz, hogy össze törjön.
De ezt a bent lévők nem veszik észre. A kántálók a csomópontokban csukott szemmel, lehorgasztott fejjel mellkas előtt összekulcsolt kézzel állnak. Gyanútlan ember s személy azt hihetné, hogy csak imádkoznak. Ami nem áll messze a valóságtól. Ám ők ennél komolyabb műveletet végeznek már órák sőt talán napok óta.
Saját mágiájukkal a környezetben lévő mágiát kötik meg s táplálják az oltárba. Majd az oltárnál felszabaduló energiákat nem engedik elszökni hanem a vérrel együtt lefelé irányítják...
Ennek hála ruhájuk már többször megszáradt a rengeteg izzadást követően. Homlokikon gyöngyözik a verejték, testük szinte remeg a régóta tartó megpróbáltatásokat követően.
A főpap komótosan, ráérősen sétál vissza az oltárhoz.
Nem kapkodja magát, tudja jó ne tudjátok megállítani.
- Próbálkozhattok bármeddig. Ti kis halak vagytok ebben az óceánban. - szól hátra hozzátok.
Lassan emeli fel a kést pontosan célozva.
- Ne mocorogj s akkor gyorsan véget ér. - szól oda már már kedvesen Alrcinak.
De ez hazugság, szavaiban egy szemernyi kedvesség sem lakozik. Csak már unja hercehurcát s szeretné beteljesíteni rituálét mielőtt olyan történik amit nem szeretne.
A pillanatok oly hosszúra nyúltak, hogy azt hihetnétek megállt az idő. Majd a kés a levegőből megindul Alric szíve irányába.
A fiú valamit motyog az orra alatt de nem mozog, nem is sejti mi vár rá....
Rajtatok a pánik vesz  erőt, mert tudjátok esélyetek sincs megmenteni társatokat. S itt a szemetek előtt leli halálát egy szimpla küldetésnek indult feladaton.
A kés már csak centikre van a fiú mellkasától, a szörnyű sors s látvány az agyatokba ég.
A következő pillanatban egy üvöltés fut végig az égbolton. Villámnak túl mély....
A hangot egy furcsa árnyék követi.
A  főpap egy pillanatra össze rezzen a hag hallatán s fejét felemelve az eget kémleli.
Ha a szemét látnátok akkor azt is láthatnátok, hogy abba a szempárba félelem kezd ülni.
Olyat sejt mellyel számolt ugyan de mégis meglepi.
Az árnyékot követően hirtelen meg is feledkezik Alricról....
 
( Mit tesztek? )
( Bármit mozogtok, cselekedtek csak 2 akciótok van ezt tartsátok észbe! )
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 902

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-15, 19:30

Leírhatatlan látvány volt, ahogy mintha a valóság repedezett volna. Bár azok után, hogy min mentünk itt keresztül, őszintén szólva azon se lepődtem volna meg.
De valamire egyáltalán nem voltam felkészülve.
Egy mély, természetfeletti dörgésre. Mármint a természetfelettit úgy kell érteni, hogy a jobbomon egy vámpír van, a balomon meg két lány Ahriman medálokkal. A mély dörgést egy furcsa árnyék követi.
- Mi a fene ez? - Visítom vékony hangon. - Nem akarok még szőrnyet. Haza akarok vinni mindenkit élve. Tiát, Alricot mindenkit.
Minden azon múlt, hogy át tudjuk-e törni a védőfalat. Immár inkább félve mint dühösen, újra a falra irányítottam a pálcám.
- Flipendo! Piroinitio!

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 610
+2

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 410
+2







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-15, 21:03

Kissé káprázik a szemem ahogyan a halálos fény nyalábok hullócsillagokra emlékeztetve csapódnak bele a pajzsba,egy pár pillanatra kizökkentve a gyilkos ösztönt.Viszont nem tart sokáig a zökkentés,újra ugyanott vagyok,de most még inspiráltabban,hogy megakadájozzam akármit is akarnak ezek tenni. Viszont húllócsillag áradás végére egyre inkább elfog a rossz előérzet,és szinte reflexíven démonokra gondolok ahogyan jobban rájövök hogyan is néz ki a helyzet. 

Viszont nem szabad sokáig gondolkodnom,oda szólalok Wangnak mielőtt újabb hullócsillagra emlékeztető igéket küldenék a pajzsra. 

-Mindent bele Wang! Ketten itt vagyunk és mindenkit hazajuttatunk! Focus! 


Azzal fogva inspirálva támadok újra. 

-Reducto! Depulso! 

Támadás a pajzs ellen:
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 714
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 217







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 411

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime2023-06-15, 21:55

Furcsa érzés volt nézni ahogy a varázslatok a pajzsnak csapódnak. Egyszerre ilyesztő és.. Művészi. Utálom magamat ezért de ebben a groteszk helyzetben is tudok gyönyörködni abban a rohadt falban. Az elmélkedésemből egy hirtelen dörgés rángatott ki
- Én ezt nem! Mi a fene ez már megint?!?!
Bármi is ez nagyon ajánlom neki hogy ne ellenünk legyen. Így is elég gyászos a helyzet. Ebben a pillanatban jutott eszembe Alrik akibe majdnem megint kést szúrtak szóval úgy döntök folytatom én is a fal bombázását. Mondjuk egy kis tűzzel
- Piroinito!
- Piroinito!!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 610

+1
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D6 :
144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 610

+1
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 144. A feladat - A templom árnyékában...   144. A feladat - A templom árnyékában... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
144. A feladat - A templom árnyékában...
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 173. Egy ősi gonosz árnyékában...
» 179. Egy ősi gonosz árnyékában... folyt.
» 091. W&D Büntetőmunka - A feladat
» 133 A feladat - A dzsungel
» 137 A feladat - A falu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Szahara-
Ugrás: