Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
140
Auctoritas
155

Favoritus
155


 

 202. Tojások - B jelölés...

Go down 
+2
Wang Blackthorn
Mesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-03, 20:24

( Wang, Lara, Daniel, Helen )

Majdnem fél napba telik számotokra elérni ezt jelölést a térképen. Ahogy közeledtek egyre hangosabb lesz egyfajta zsivaj mely üvöltésből áll. Annak is több típusából és tónusából.
Ahogy még közelebb értek észre veszik a hangnak a forrását is.
Sárkányok azok, ahogy neki ütköznek, csapódnak a levegőnek. Harapni, karmolni, csapkodják a levegőt, mások tüzet hánynak és az a levegőn mint egy pajzson körbe futnak de be nem hatolnak.
Miközben szemeiteket meresztgetitek észre veszitek, hogy a sárkányok egy földbe vájt lyuk körül próbálkoznak. A lyuk nem túl széles egy sárkány éppen befér rajta de a szárnyait össze kell húzza és magára kell szorítania.
 
( Mit tesztek? Közelebb mentek? Vagy körül néztek? )
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-03, 20:49

Hosszú volt az út, szinte már örjítően hosszú. Szerencse, hogy korán indultunk, mert ránk esteledett volna. A többiek között köröztem figyelve, hogy nem csúznak-e meg a hosszú úton, a mágiámmal alájuk nyúlva, ha kell.
Amikor már azt hittem sose érünk célba, hangokat kezdtem hallani. Mintha egy medvét borotváltak volna.
- Ti is halljátok? Valami van előttünk. Valami nagy. Esetleg valamik nagyok.
Ez utóbbi nyert.  Egy csapat sárkány volt előttünk. Kétségbeesetten küzdöttek valamivel.
- Segítsünk nekik! - Kiáltottam és mégnagyobb sebességre sarkalltam a seprűmet. Közelebb érve láttam, hogy a levegővel küzdöttek. A lángjukat mintha egy láthatatlan fal állítaná meg. Feltehetően így is volt.
Tancsátalanul néztem a többiekre, de aztán megráztam magam felidézve Tia szavait.
"Nem várhatok mindig másra. Különben is, egy Ventrue az irányít."
Jobban körbenézve egy lyukat veszek észre a földben pont a vergődő sárkányok között.
- Nézzétek, ott egy lyuk! Menjünk be oda!
Valami azt súgta, hogy akármi is gátolja a sárkányokat, ott lesz a forrása.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg


A hozzászólást Wang Blackthorn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-08, 18:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-04, 18:51

Kicsit hosszadalmas ez a fél napos utazás, de a seprűn való utazás kompenzálja azért. Kezdek kicsit nyűgös lenni az miatt, hogy kényelmetlen az ülés az utazó eszközön, végre látom az úticélt. A szemem megakad Wangon, aki eléggé figyeli a társaságot, hogy minden rendben van-e. Vagyis legalábbis én erre tudok gondolni. Furcsa hangokra leszek figyelmes, közelebb érve egyre hangosabbak. Majd megvan a hang forrása: sárkányok. Mindennel próbálkoznak, hogy kijussanak, de sehogyan nem sikerül nekik. Wang felkiált, hogy segítsünk nekik, és gyors sebességre kapcsolva indul el feléjük, így igyekszem felvenni a tempót, hogy utolérjem. 
- Hát ez meg mi a franc? - kérdezem Wangot, amikor megállok mellette. - De igazad van, meg kellene néznünk azt a lyukat. 
A seprűmet arra felé irányitom, és indulok el a lyuk felé, és leszállok. Nem tudom, hogy a sárkányokat mennyire dühítjük fel ezzel, hogy mi is ide szeretnénk bemenni, de jobb lenne nem megtudni. 
- Vajon mi lesz akkor, ha sikerül ezt a falat áttörnünk, és elindulni be a lyukon? Attól tartok, a sárkányok összenyomnának minket a mostani "hangulatukból" kifolyólag. - gondolkodom hangosan. Megpróbálok hozzáérni a láthatatlan falhoz, hogy lesz-e tőle valami bajom, vagy egyáltalán átenged-e. 


Szeretnék dobni egy Luckyt az miatt, hogy lesz-e bajom attól, hogy átenged-e a fal, vagy se
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
20







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-06, 08:33

Ahogy közeledtek a sárkányok nem vesznek észre titeket. Túlságosan leköti őket a bejutás. Ám ti kiszúrjátok, hogy a kupolán belül  a bejártánál emberek vannak. Fehér ruhát viselnek amin egy szintén fehér brokát van. Annak a hátulján egy fekete sárkányt ábrázoló jel. A ruházaton semmilyen más díszítés nincs. Egyszerű.
Ám sokáig nem tudtok nézelődni mert az egyik sárkány mely teli van idegességgel kiszór titeket.
Felpillant rátok de még nem mozdul, de ki tudja meddig nem tesz semmit?
 
Helent annyira elvarázsolja a varázs barikád és a sárkányok látványa, hogy észre sem veszi a rájuk szegeződő tekinteteket. Megközelíti a pajzsot és leszáll előtte. Majd átlép rajta. Csak a azután veszi észre a pajzs mögött lévő emberi csapatot.
Az emberek nem vették még őt észre annyira lefoglalja őket a sárkányok nézése.
A létszámuk 5 fő.
 
( Mit tesz Helen? )
 
( Wang mit tesz és a többiek? Helen után próbál menni?  Ha igen akkor... )
 
A barna megunta a figyelést. Hatalmasat üvölt a levegőbe és felétek röppen.
( Dobjatok védekezést! Aki kisebbet dobtok mint az alapértéketek fele+2! Akkor a sárkány elkap titeket egy támadásával és sebződik  4 HP-t.
Pl.D9+8=17 aminek a fele 8+2=10. Darmannak 10-nél kell nagyobbat dobnia.

 Aki megpróbálkozik a bejutással még dobjon egy Luckyt, hogy észre veszik e az emberek vagy sem! 
Ha nem próbáltok meg bejutni hanem körül néztek és magára hagyjátok Helent dobjatok Luckyt rá de akkor telik az idő és történnek dolgok úgyis úgyis! )
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-06, 12:05

Helen megtáltosodott és nemhogy felvette volna velem a tempót, de le is előzőtt. Ez elismerésre méltó volt, de sajnos így nem látott meg valamit, amit meg kellett volna. A lyuk körül emberek voltak. A fehér ruhájuktól jól elütött a fekete jelzés.
"Basszameg! Ilyen fekete jele sose a jó embereknek van"
Na meg csaj áldogáltak, nem próbáltak meg segíteni rajtuk. Szinte zuhanó repülésben indultam meg Helen felé. Meg kellett állítanom. Utána kiáltottam volna, de se az embereket se a sárkányok se az emberek figyelmét nem akartam felhívni ránk.
Intettem a többieknek is, hogy kövessenek remélve, hogy hangtalanul teszik azt.

(Dobok védekezést)

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 8_13
+6

Csak Helent figyeltem és az embereket. De időben észbekaptam és irányt váltottam, mielőtt az egyik sárkány kitépett volna egy darabot belőlem.
"Visszaharapok, te hülye gyík"
Helen még nagyon messze volt és az a rohadt seprű nem akart rákapcsolni.
- Hhhhhhhhh - Összeszorított fogakkal próbáltam tompítani az üvöltésemet.
Gyakorlatilag ledobtam a seprűmet a földre és rohantam Helen után. Odaérve befogtam a száját és a legközelebbi homokbucka mögé hasaltam le vele.
- Cssss, csak én vagyok - suttogtam.
Hátranéztem a többiekre és intettem újra, hogy kövessenek. Reméltem a sárkány nem dönt úgy, hogy túl finom falat vagyok. Igaza lenne, de na.
- Előttünk a lyuknál van egy csapat ember és nem hiszem, hogy barátságosak. Amúgy szép repülés volt - teszem hozzá.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg


A hozzászólást Wang Blackthorn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-08, 08:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 406

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-07, 23:28

A végtelennek tűnő röpködés után, ami amúgy borzalmas volt hála a seprűknek, kb pár percünk volt megcsodálni a helyszínt mivel Helen szó szoros ertelmeben átsétál egy pajzson. 
~Mármint jó persze persze teljesen jó, hogy nem kell Tia meg egy kétórás beszélgetés ahoz hogy mit kezdjünk magunkkal, de azert nem ártott volna egy stratégia.
Ha egy dologban, akkor repülésben igazán jó vagyok. Nem mindig szeretem, de kiskorom óta hozzászoktam, szóval amikor Wang megindul Helen után, én is követem. 
~Ez lehet hogy kicsit morbid de élvezem a majdnem függőleges szintben való repülést. Így legalább van egy kis sebessége ennek a csigák bajnokának.
-Ugye nem gondoltad komolyan hogy nélkülem magánakciózol?!-suttogom egészen halkan miután 1-2tizedmásodperccel a barátom után landoltam.
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 714
+4
(Nemteljesen értem mit is kellett vna dobnom, de 7+4=11 es nekem 8nál kellett nagyobbat dobnom tehát elv nem lettem sárkánykaja)
Szerencsere a sárkányok megkíméltek és már csak Daniel nincs velünk szóval miután megérkezünk, bele is vághatunk a következő lépésbe. A helyzet szinte adja magát.
- Én azt mondom nincs más hátra mint előre. Próbáljunk meg bejutni es nem kinyifanni!-suttogom a többieknek es nagyon remelem hogy egyetertenek mivel nem várom meg a válaszukat éa halkan elindulok az emberek felé.
(Dobok Luckyt)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
11
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 14:05

Baromira elvarázsol a sárkányok látványa. Szép látványt nyújtanak, az is biztos. Majd valahogy a tekintetem elcsatangol egy csapat emberre. Hopp, mázlim van, hogy nem vettek észre. Elgondolkodom, hogy nem lenne túlságosan jó 1 az 5 elleni felállás, de ki tudja. Jobbnak látom nem felvenni velük a kesztyűt, így megpróbálok észrevétlenül elsétálni mögöttük. Ekkor egy kezet érzek a számon, amit harapásra tátok, és kezdenék el összezárni. Érzem, elkezdenek vonszolni a legközelebbi homokbucka mögé, majd egy ismerős hang szólal meg. Wangé. A majdnem harapásomat mégis meggondoltam, nem érte volna meg. 
- Köszi. - suttogom a fiúnak. - Pont szerettem volna tenni. Mármint nem elvonszolni saját magamat, csak megkerülni azt az 5 fős csapatot. De vajon mit akarnak egymástól? Gondolom a sárkányok bántani akarják azokat ott? Mi lenne, ha egy-egy Disaudio-t rájuk küldenénk? Mármint azokra az emberekre ott, hogy ne keltsünk akkora feltűnést?
A kérdésem után Lara is megérkezik, majd a tervet felvázolva elindul az emberek mögé. Ekkor úgy döntök, inkább mégsem használom az általam említett varázslatot, hanem lehet, a képességemmel el kellene terelnem a figyelmet. A terelés nem más, mint az 5 fős csoport előtt pár méterrel arréb egy kisebb porfergeteget csinálok.

Dobni szeretnék egy Lucky kockát, hogy vajon sikerült-e a képesség használat-e vagy sem. 
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
2







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 17:41

Egy kb. focipálya méretű területen vagytok, ( 105x68 méter ). Az “ellenséges” csapat tőletek  20-25méterre van. Többnyire felfelé néznek és gúnyolódnak a sárkányokon akik az erőtéren nem tudnak keresztülhatolni. Vagyis szerintetek gúnyolódnak mert hallani nem halljátok őket.
 
Lara sikeresen megtud tenni legalább 5 métert. Majd megakad. A csapat több tagja felétek néz.
 
Helen próbálkozása sikeres, a szelet szépen megmozgatja. De csak 1 ember figyel fel rá. Akik felétek néznek tovább figyelnek és pásztázzák a terepet.
 
( Dobjatok Luckyt mind hárman. Ha a dobásotok összértéke 30 vagy több akkor nem vesznek észre. Ha kevesebb akkor elindulnak felétek mert észre vettek valamit. )
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 18:36

A kezem szinte bizsergett, ahogy láttam a szerelmemet elindulni, de inkább nem rántottam vissza. Ő szabadnak született és nem arra, hogy korlátozzam.
"Amúgy se kellene féltenem, erős lány."
Ahogy Helen felkavarja a homokat, elismerően biccentek felé.
- Szép volt! És most indulás!
Osonva megindultam előre. Fel fel nézve egyszer csak azt láttam, hogy Lara megtorpant.
"Mi a fene történt?"
De ekkora arra leszek figyelmes, hogy a fekete emblémás bajkeverők felénk néznek. Úgy tűnt magunkért jobban kell aggódnom.
Azonnal hasra vágtam magas és vártam. Reflexből most is visszatartottam a lélegzetemet, bár felesleges volt. Sebaj, majd megszokom.
Nem kezdtek el azonnal záporozni az átkok felém, amit jó előjelnek tekintettem. Szép lassan a földön húzva magamat kúszni kezdtem. Ahogy meghallottam magam mögött a közeledő Helent és Danielt hátraszóltam nekik.
- Vigyázzatok, erre néznek! Szerintem tudják, hogy itt vagyunk.
Túl messze voltunk még egy rajtaütéshez. Közelebb kellett kerülnünk még sokkal közelebb.

(Dobok Luckyt arra, hogy mennyire csesztem el az óvatoskodást.)

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
8







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 483

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 20:07

Ahogyan egy eléggé hosszú út után elérjük a célunkat egy kicsit meghökkenek az egészen, *Mégis mi az Isten nyila.... Basszuskulcsok. Ez itt probélma lessz. A sárkányokkal nem jó ötlet baszakodni így, de legalább egyenlőre csak bolhák vagyunk az elefántok káoszában* Pont ahogyan ezt gondolom Helen bejut és egy sárkány kicsit fel is figyel ránk *Kellet nekem gondolkodnom..*

Védekezés a sárkány ellen 

Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
 
+6

Még éppen időben veszem észre a sárkányt és ki tudom kerülni a támadást. Ekkor veszem észre,hogy mindenki rohamoz Helen után. Persze ezt az érzést én is értem tehát utánnuk is indulok, ekkor veszem észre a fehér ruhásokat. *Ezek valami sárkány vadászok vagy Isten tudja kik lennének? Tia említette őket egyszer kétszer... Fene nincs idő ezen gondolkozni. Még addig kell tenni valamit ameddig lehet* Wangot követve szállok le én is, ahol amilyen gyorsan tudok előkapok egy Csendes Csínytevők Bájitalt és egy keveset iszok csak belőle. (KMre hagyom hogy segít -e a helyzetemen) A fiolát pedig ezután próbálom minél gyorsabban tovább adni, hátha segít valamennyit. 

(Na nézzük Fortuna mennyire utáll ma. Lopakodás Csendes csínytevő bájitallal) 
Daniel Cards carried out 1 launched of one Lucky :
4







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 20:46

Szerencsére sikerült az egyik figyelmét elterelni, amire Wang másodjára dícsért megy. Egy halk Köszönöm hagyja el a számat, miközben Larát követem, aki egy pár méter után megáll. Követem a tekintetet, és a csapat többi 4 tagja felénk néz. 
- Ajaj, nem lesz ez így jó. - suttogom alig halhatóan a többiek felé. - Jobb, ha mindenki a pálcája közelében tartja a kezét. Nem tudhatjuk kik ők. 
Szerencsére Daniel is megérkezett, elmosolyodok felé. Valami probléma lehet, hogy az utóbbi időben folyamatosan eltűnik. Vagy megint rengeteget főz a manókkal, vagy pedig olvas a prefektusi szobában, ránk hagyva mindent. 
- Arra figyeljetek, hogyha támadnak, igyekezzünk kicsit széjjel szóródni, és ha lehetőségünk van, használjuk a képességeinket és a bájitalokat is pluszban. Nem hagyom, hogy itt akárkinek is baja legyen. - utasítom a többieket. - Érthető? És reménykedjetek, hogy nem vettek észre minket, és tovább figyelik a sárkányokat. 
Fürkészem a társaim arckifejezését, megpróbálom kivenni, mégis mit gondolhatnak ebben a szituációban. Valamiért egy furcsa érzés motoszkál bennem, amit muszáj vagyok megosztani a többiekkel. 
- Lehet, a meleg az agyamra ment, deeeeee nem lehet, hogy ezek a fehér csuklyás ruhás emberek nem Earesztrasszát védelmezhetik, vagyis a Föld sárkányt? Olyan, mintha valami szekta tagok lennének, nem? - teszem fel az őrült elméletemet. 


Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
12







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-10, 18:41

( Wang, Lara, Daniel, Helen )
 
Valamelyikőtök valamilyen kikandikált vagy valamilyen nyomot hagytatok magatok után amit észre vesznek végül szerencsétlenségetekre.
Hátra kiáltanak a hátul maradt elbambult egy szem társuknak. Ő szaladva indul meg társai után.
Nem halljátok de felétek motogatnak. Majd fegyver rántanak és kardokkal, bottal felszerelkezve indulnak meg felétek.
Valamit kiáltoznak de nem értitek. Idegen nyelven hangzik számotokra. A botok körül a mágia sisteregni kezd ahogy közelebb érnek és megállva kiabálnak. A kardok is vibrálnak mintha mágiával lennének átitatva.
 
( Mit tesztek? )
 
Danielt nem vették észre a bájital hatása miatt. De továbbadni nem sikerült a számára és csak egy személynek való adag volt benne!
Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 17

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-10, 18:58

A medál rántása után hirtelen egy sivatagban találom magam, körülöttem pár emberrel, akik feltételezhetően a diákok.
"Elég fura hogy így találkozom velük először"
Nem tudom hogy észre vesznek-e, így köszönök nekik.
- Öhmm, Hali - nézek végig a társaságon mégegyszer.
"Elég fura stílusuk van, tuti hogy az egész suli ilyen dinkákból áll"

- Meg ne támadjatok, nem ellenség lennék - nézek a velünk szembe lévő személyekre. - Új diák vagyok, Thalia. Umm...Thalia Sawyer - mutatkozom be a többieknek, és próbálom felmérni hogy milyen szituációba csöppentem hirtelen, amikor látom hogy kardokkal igencsak jól felszerelkezve indulnak meg felénk a velünk szemben álló személyek. - Azta kurva -
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-10, 23:13

Próbáltam meglapulni, de annyira voltam észrevétlen mint eg jávorszarvas párzási időszakban. Vagy egy gőzmozdony.
"Esetleg egy gőzmozdony párzási időszakban"
És a jelek szerint nem csak nekem voltak érdekes gondolataim.
- Hát nem tudom, Helen. A fekete embléma, meg amilyen élvezettel nézik a sárkányok vergődését, nem sok jót ígér.
A nevezettek ekkor kiszúrtak minket. és elindultak felé.
"Nabazdmeg."
Már éppen örültem volna, hogy botokkal esnek nekünk, amikor vibrálni kezdtek a fegyvereik.
"Nabazdmeg!"
Az egyetlen szerencsénk, hogy Danielt nem vették észre. A kis ravasz disznó láthatatlanná vált.
Éppen a pálcámért nyúltam, amikor éreztem, hogy a medál forrósodik. Először arra gondoltam, hogy a másik csapat bajban van. De nem éreztem húzást. Valaki jött.
A valaki egy nagyjából Melody korú fekete ruhás lila hajú lány volt. Ez a bzonyos Thalia Sawyer annyira meglepődött, hogy a neve alig jutott az eszébe. Mondjuk nem lep meg. Durva kezdése van. Eszembe jutott az enyém Atlantiszban.
- Üdv egy átlagos sulis napon, Thalia - intek felé. - Én Wang vagyok. A teljes nevem hagyjuk, nincs sok idő. Azok ott nem az órarendet osztják. Bújj be mögénk, és lőj valakit, aki amúgy is sérült!
A lányokra néztem. Mármint a másik kettőre.
- Oké a mázlink, hogy Danielt nem vették észre. Próbálj úgy magunkhoz húzni az ellenséget, hogy Daniel hátba támadhassa őket. Jó kis harapófogó. Lara, ha ideérnek tudnál vízmágiával egy kis futóhomokot csinálni alájuk? Talán lezárhatjuk a harcot, mielőtt igazán elkezdődne. A Daevákkal várjuk meg ha már tudjuk mire képesek. Bár azt megkérdezhetnétek tőlük, hogy van-e medál náluk.
Azt nem tettem hozzá, hogy kezdtem baromi éhes lenni, és nagy valószínűséggel megharapom az egyik támadót. Kíváncsi voltam, hogy Thalia Sawyer látott-e már vámpírt.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 406

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-11, 10:22

Ahhhhhhhj. Jellemző! Miert is lepődök meg azon, hogy észrevettek minket?! Katasztrófa lenne ha akár egyszer is jól sikerülne valami?
-Na jó. Oké. Mielőtt megcsillogtatjuk zseniális és sokoldalú szókincsünket, gyorsan találjunk ki valamit. A futóhomok nem egy rossz ötlet Wang, de baszki, ezek itt őrködnek. Ismerik a terepet szóval az nemhiszem hogy meglepné őket.-vázolom fel a feltevésemet. 
Lesápadok ahogy meglátom az új lányt. Melyik elmebetegnek jutott eszébe őt ideküldeni? Az oké hogy van pálcája de akkor is. 
~Nabazdmeg, honnan tudjuk egyáltalán hogy velünk van?
-Szia drága, Lara vagyok-lazán elindulok felé, mintha meg akarnám ölelni, de ehelyett az utolsó pillantban kést szorítok a torkához. Nem szokásom random tanácsot megfogadni, de amikor múltkor magánakcióztam, kaptam tippet ehhez attól a rókától. Így akkor se tudna kiszabadulni a csaj ha nagyon akarna. 
-azt mondhatsz amit csak akarsz! Rend medalt elő különben máshogy szedem ki belőled, hogy mit akarsz itt
Thalia.
Mialatt állunk egymás mögött nagyon cukin, én a feladatra koncentrálok. Azt tényleg fontos megtudni hogy van e ahrinan medál a támadóinknál..
~Mit gondoltok srácok? Gondolom éreznétek kéne ha lenne itt másik medál a Helenén kívül, nem?
(Dobok egy Luckyt)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
11
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-12, 14:05

Úgy tűnik, sikeresen észrevettek minket, és szerencsére pont nem engem vettek észre. Vagyis ebben biztos vagyok, hiszen Wang húzott be a fedezékbe, és úgy gondolom, hogy felénk tartanak, mintha hangokat hallanék onnan felőlük. Ekkor kissé rémülten tekintek egy belépő új, fiatal lányhoz, aki valószínűleg az egyik új diáktársunk lehet. 
*Csodás, remélem nem ő miatta buktunk le.* Gondolom, miközben köszön. 
- Bukj le gyorsan. - mondom neki, és lerántom a földre magam mellé a Thaliaként bemutatkozó lányt. - Remélem nem ők küldtek ide, hogy eltereld a figyelmünket. És igazad van, Wang, van benne valami.
Danielnek mázlija van, egyedül őt nem vették észre. Mázlista. De hát végülis tényleg unalmas lenne itt akármilyen kaland, ha nem keverednénk harcba. Thalia mellől felállok, akinek a torkához Lara egy kést tart, és a pálcámat előhúzom. *Úgy tűnik, itt már senki sem tud bízni az új emberekben, amit meg is értek.* Wang megkérdezett minket, mármint engem és Larát, hogy nem-e érzékelünk véletlenül Daeva medált, de Lara megelőzött. Ha nincs náluk, akkor szerencsénk van, ha meg van, akkor pech. 
*Egyenlőre még nyugalom, ha szükség lesz rátok, úgyis hasznát vesszük a képességeiteknek.* Bököm oda a Daeváknak. Ideje lesz kézbe venni a dolgokat. 
- Ha annyira nem akarunk átkokkal dobálózni, ideje elővennünk a képességeinket. Lara és Daniel használhatná a víz képességét, te, Wang jöhetsz a saját képességeddel. Ha nagyon tutira akarunk menni, akkor a levegő képességemet be tudnám vetni, és valamelyik víz képességűvel kombinálni. Mármint gondolok arra, hogy a vizet talán fel tudnám gyorsítani valahogy, vagyis remélem sikerülne. - mondom akkora hangnembe, hogy csak atársaim hallják. Majd a pálcámmal magam elé varázsolok (6. szintű varázslat) egy védőpajzsot. - Salvio Hexia! 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 483

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-12, 17:36

Sajna kissé elrontottuk a dolgot, észrevettek minket a csukjás alakok, legalább is azt hiszem, viszont gyorsan realizálom,hogy engem még nem vettek észre. *Ezt muszály kihasználni* Fut át a gondolat a fejemen és egy kicsit visszább lépek,hogy egy jó helyen várhassam le őket. Még éppen hallom a többieket is innen, de válaszolni nem válaszolok, nem akarok semivel sem több hangot kiadni mint amennyit muszály egyenlőre. Ahogyan hallom Wang ötletét,hogy úgy intézzék,hogy hátba támadhassam őket, egy kicsit mozdítom a kezemet arra az izzadságra fókuszálva amit Wangon látok, és az eggyiket arra irányítom,hogy egy pipa formában menjen végig a homlokán,hogy tudja én ezzel nagyon is eggyet értek. 

Ezek után pedig csak lesbenállok inkább, várnom kell egy jó pár dologra, legelősször is valami jelre a többiektől, másodjára arra, hogy a számomra ismeretlen nyelvet beszélők elég közel kerüljenek. Addig más lehetőségem nincs mint olyan halknak lenni mint amennyire lehet és csak végigjátszani a tervemet a fejemben, már van egy ötletem,hogy hogyan tudnám majd jelentősen meglepni a harcosokat. *Csak várnom kell... Helen már felrakott egy pajzsot maguknak, az remélhetőleg kicsit bevonza majd őket, bízom a többiekben és magamban is, látni fogom mikor kell előugranom*







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-12, 21:01

Felszisszenek, ahogy Lara nekiugrik Thaliának, de el is mosolyodok magamban mert eszembe juttatta a Holdújévet és a Kitsunét. Úgy tűnt a kedvesem is emlékezett az ott tanultakra.
- Én éreztem a medálomon, hogy jön valaki, szóval szerintem velünk van - jegyeztem meg olyan hangon, mintha az időjárásról beszéltünk volna, majd a túszhoz fordultam. - Thalia, ha már nem leszünk halálos veszélyben, kérj, hogy meséljek Isztambulról.
Nem tudom Lara hogy volt vele, de én azóta kezdtem el bizalmatlan lenni az idegenekkel. Ha nincs a medál, szerintem én is támadtam volna.
- Amúgy szépen csináltad - súgtam oda Larának.
Az egyik izzadtságcsepp elég érdekes utat tett meg a homlokomon. Ebből két dolgot szűtrtem le. Az egyik, hogy tudok még izzadni. A másik, hogy Daniel benne van a buliban. A zsebemben kotorászás közben Helent hallgattam.
- Igen, sok vicces dolgot tudnánk csinálni. Ha mondjuk egy piroinitió sugáron átküldenél egy tornádót a szektások irányába, azt tudnám értékelni.
Közben megtaláltam, amit kerestem. Egy gyorsító főzetet. Nem készültem küldetésre indulni, de gyorsító mindig van nálam, ha esetleg sietnem kellene. Na meg vérpótló. Az előbbit vettem elő most és kortyoltam belőle párat, hátha felpörget annyira, hogy több ellent is meg tudjak támadni mire reagálni tudnának.

(Erre dobok is egy Luckyt, az eredményt a KM-re bízom. Magica Residentus szintű bájital. És én iszom meg, szóval biztos "talál")

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
17







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-13, 09:10

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
 
Az új személy láttán és érkezésén annyira elméláztok és annyit diskuráltok, hogy a felfegyverzett és támadásra kész ellenség szép lassan kellő közelségbe került.
Helen pajzs varázslatát észlelve el is döntötték azt ami eddig kérdéses volt a számukra.
Míg ti tovább tárgyaltok addig ők jól helyezkedve támadást indítanak.
Mivel annyira elvoltatok foglalva a támadás meglepetésként ér titeket!
 A hátul lévő mágusok mágikus energia lövedékeket küldenek felétek. A bucka mögött relatív biztonságba vagytok így a lövedékek a homokba csapódnak és felkavarják azt. Jól megszórva titek vele.
A homok pillanatokra elvakít titeket mert becsukjátok a szemetek, hogy ne menjen teli vele.
Addig a kardokkal rendelkező ellenség megteszi a távolságot köztetek és a bucka tetején állva karddal lesújtanak Helen pajzsára amit elétek emelt.
Ahogy a kardon lévő mágia találkozik a másikkal sistergés kíséri azt. Nem tart sokáig a hang mert pillanatok alatt átvágják  a védelmi varázslatot.
Gonosz kaján vigyor jelenik meg az arcukon.  Ha figyeltek észre vehetitek, hogy a kardon lévő varázslat eltűnt. Most már csak és sima kard per pillanat. Ami éles és halálos továbbra is.
 
( A Daevák nem érzékelnek a közelben másik Medált! 
Wang által megivott bájital ad neki 2 körön keresztül plusz egy cselekvést. Így 2 helyet 3-at cselekedhet! Ez azért lehetséges mert a megivott bájitalt egy igazán profi készítette akinek még mellé szerencséje is volt és tényleg jól sikerült a készítménye! )
 
Az előttetek lévő homokbucka ami mögött lapultatok az 1méter magas. Ezen vannak fent a karddal rendelkező szektások. Ők 3an vannak míg a 2 mágus ettől körülbelül 4-5méterre hátrébb.
Ti a bucka mögött vagytok, jobbára egy csoportba. Daniel van tőletek lemaradva és éppen úgy helyezkedve, hogy az ellenséges csapat oldalába néz!
 
( Dobok 3 Luckyt. Ha az összeg eléri vagy meghaladja a 30-at akkor csak bambán nézitek, hogy már a nyakatokon az ellenség és ők kezdeményeznek. Ha kisebbet dobok ti vagytok! )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
1
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
17
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
7
( Az eredmény 25! Így ti vagytok! )

Az ellenség szépen elbízva magát, hogy sikeresen megleptek titeket és elvakítottak homokkal majd a pajzsotok is átvágták elbízták magukat egy pillanatra. Ezt kihasználva ti mozgósítjátok magatok! 
( Viszont így is megvagytok lepve, mert sok volt a pofázás és időhúzás. Ezért mindenkinek csak 1 cselekvése van. Kivéve Wangnak kinek most kettő a bájital miatt. )

Ellenséges csapat létszáma 5 fő.
3 harcos. HP 35/35 D9+3
2 varázsló, HP 25/25 D9+5
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-13, 11:46

Felkészültem rá, hogy talán öklendezni fogok, mert nem vér, de kellemesen csalódtam. A bájital ugyanolyan frissítő volt mint annak előtte. Savanykás egy kis kesernyés tonicra emlékeztető utóízzel. Tompábban éreztem mint egykor, de még mindig finom volt.
"Ez tuti nem az én munkám. Ez biztos Tia volt"
Gondoltam mosolyogva, ahogy átjárt a finom bizsergető érzés.
De a mosolyom nem tart sokáig mert hirtelen becsapódik valami elénk és felkavarodik a homok.
A támadóink elértek minket.
- Helen, ezt visszaküldenéd nekik? - Kérdeztem köpködve.
De addigra meg is szabadultunk a homoktól és láttuk ahogy az egyik szektás a kardjával lesújt a pajzsra.
"Ezek már ennyire közel vannak? Ó baszki"
A védó varázslat beszakad és mi ott állunk három karddal felszerelt fickó előtt. A mágikus vibrálás eltűnt róluk, de a kard akkor is kard. Ráadásul mi egy bucka alján vannak, ők meg a tetején. Egy filmben láttam, hogy nagyon nem jó ez a felállás kardos ember ellen.
- Fel a dombra! - Kiáltottam a többieknek és megindultam előre. Ahogy megéreztem a férfi illatát éreztem a fogaimat nőni.

Támadás az első harcos ellen vámpírkodással

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
+6
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Vámpír :
202. Tojások - B jelölés... Vampir10



Ahogy elértem hozzá kihasználtam, hogy a kardja lefelé sújtott és még nem emelte fel. A nyakát nem értem, de a ruháján keresztül a vállába haraptam. Csak egy gyors korty, semmi több. Keserűre számítottam, de sokkal gazdagabb volt az íze. Az emberi vérben volt valami plusz, amit nem adott meg más. Talán csak a más vámpíroké. De rá kellett jönnöm, hogy bár nem kellene, hogy így legyen, az erőszakkal elvett vér édesebb volt, mint az önként adott. Volt ebben valami rémisztő, de csábító is.
"Mint maguk a vámpírok"
Fenn voltam a dombon és már azt is láttam mi van mögötte. Két mágus állt ott, ők kavarhatták fel a homokot. Amatőrök. Kinyújtottam a bal oldali felé a karomat és rácsatlakoztam a qijére. Felemeltem olyan magasra, amennyire tudtam, aztán elengedtem.

Támadás az első mágus ellen képességgel
(Első használat, instant)

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
+6
+5







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-13, 18:22

Elégedetten bólintok, hogy a védőpajzsom sikerült, így egy minimális esélyt látok arra, hogy előnyben legyünk. A gondolatok cikáznak a fejemben, keresve a lehetőségeket, és a lehető legjobb megoldásokat. Elmosolyodok, amikor Wang veszi a lapot, és rákontráz a Piroinitio varázslat gondolatával. 
- Úgy tűnik, lassan egy rugóra jár az agyunk, kedves Wang. - mondom elégedetten a fiúnak. 
És ekkor jön az, amire nem számítok, még pedig az, hogy ameddig mi terveket szövünk, az ellenfeleink támadásba lendültek. *A mágusok, akik hátrébb vannak, veszélyesebbek. Jobb lesz először őket likvidálni, hátha van valamilyen kapcsolat a harcosokkal. Pláne ha nekromanták.* Elhúzom a számat egy mosolyra. De ekkor egy nagy adagnyi por lepi el az arcomat, hiszen homokot használtak ellenünk. Szerencsére Wanggal egyre gondoltunk. 
- Még szép. - kajánul elvigyorodok. Én kihasználom az alkalmat, és a másik varázslót támadom meg, hiszen hamarabb kell likvidálni őket, így a képességemmel megcélzom. 

KÉPESSÉG HASZNÁLAT A 2. VARÁZSLÓVAL SZEMBEN (TÁMADÁSNAK HASZNÁLOM, ÍGY INSTANT BETALÁL)


Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 117
+8+6


- Ki kellene találni, hogy hogyan kerítsük őket körbe. Daniel, meg tudod oldani, hogy valahogy félig meddig mögéjük kerülsz, és úgy támadsz? Thalia, maradj hátrébb, és figyelj. - utasítom a többieket halkan, majd Lara felé fordítom a tekintetem, és tátogva mondom a lánynak. - Az Ahriman medálokkal ráérünk még. Végszükség esetén a varázslókat támadjuk, ha nagyon nagy gond van, akkor a harcosokat. Rendben? 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 483

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-14, 11:50

Nemsokára az emberek el is érnek a pajzshoz amit Helen rakott fel, és látom, elég gyorsan el is rombolják azt onnan, viszont még azt is észreveszem,hogy a kardokról az a kis vibrálás eltűnt, már remélhetőleg nem mágikusak. Nem kell sok a harc kirobbanásához, hiszen az ellenfél elbízta magát és nem fogta meg az alkalmat,hogy támadjanak, ez nekünk nagyon is jó hír. *Itt pont jó dolgom lessz, a többiek már elindultak, itt az idő,hogy én is csináljak valamit*

Megpróbálok!

 Szólalok vissza Helennek és az ötletét meg is valósítom, az ellenséges mágusok mögé mozdulok ahonnan pedig egyenesen az eggyikre fókuszálok.Nem kívánom megölni őket tehát valahogyan kábítani kell őket. Egy ötlet gyorsan is felvillan az elmémben amibe bele is kezdek. A mágus gyomrában lévő vízre koncentrálok majd egy hirtelen mozdulattal felirányítom egy jó részét a nyelőcsövébe mint egyfajta reflux, remélhetőleg ettől legalább nem hal meg, csak egy kicsit kiterül.

[Vízmágia képesség használat 2. Varázsló/mágus ellen ELSŐ HASZNÁLAT INSTANT SEBZÉS]


Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 913
 

+6 
+5  


Így már könnyen meglehet,hogy észrevettek de legalább valamennyire be vannak kerítve. *Gyorsan kell őket neutralizálni, most amíg még meglepődtek* 







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-15, 19:16

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
( 3 harcos, HP 35/35 D9+3 )
( 2 varázsló, HP 25/25 D9+5 )
 
Wang
Ahogy az első harcosba vájja a fogát az felordít a fájdalom és meglepetés okán.  Üvöltése közben még valamit magyaráz a többieknek. De a nyelvtudás hiányába bármi lehet. Sok mindennek be lehet tudni, de jobbára valamilyen sértegetés vagy segítségnyújtásnak könyvelitek el.
( 1.harcos HP35/20 , D9+3 )
A varázsló már csak azt érzékeli, hogy a levegőbe emelkedett. Meglepettségében semmit sem tesz csak kapkod és csapkod a levegőben. Pillanatokkal később már megállíthatatlanul zuhan a föld felé és hatalmas nyekkenéssel ér földet.
Reccsenő csontok adják Wang tudtára, hogy ez igazán fájdalmas volt.
( 1.varázsló HP25/9 , D9+5 )
Időközben a harcos feltápászkodik és karddal Wang lába felé suhint és egy rúgást is megindít a fiú gyomorszája felé, hogyha a vágás nem igazán úgy sikerülne ahogy tervezte.
( 1.harcos támadása Wang ellen.2× )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 217
+3
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
+3

Helen
A másik varázsló csak tátott szájjal nézi társa levegőbe emelkedését. Majd gyorsan ráeszmél, hogy cselekedni kellene. Észre is veszi Wangot ahogy véres szájjal kezét előre emelve a levegőbe tartja társát. Már célba is veszi őt egy jó kis tűzgolyó felé varázslattal amikor szép nagy mennyiségű homok csapódik az arcába. De oly erővel mely húst és ruhát tép, szaggat. A kis homokszemek mint a csiszolópapír súrolnak és vágnak. Üvölt fájdalmában melytől a helyzet rosszabb lesz mert a homok a tüdejébe is bejutott ezzel köhögésre kárhoztatva őt és négykézlábra kényszerül.
( 2.varázsló HP25/10 , D9+5 )
Éppen össze szedi magát és észre veszi a lányt akitől a homokot kapta. Egy gyors mozdulat egy félig elköhögött varázslat és egy energia gömb repül Helen felé.
( 2.varázsló támadás Helen ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 913
+5 
Már készülne egy másik lövedék kiküldésére mikor észre veszi a másik lányt, Larát.
Látja, hogy a lány kissé bambán nem is tudja mit tegyen módon áll így célba veszi őt!
( 2.varázsló támadása Lara ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 415
+5 

Daniel
A kilőtt két varázslat után rögvest négykézlábra esik vissza a varázsló. Furcsa érzés keríti hatalmába és nemes egyszerűséggel vizet kezd el hányni plusz minden mást ami a gyomra tartalma volt.
( 2.varázsló HP25/0 , D9+5 )
A hányást követően holtan esik össze és bele a gyomra tartalmába.
( Őt megöltétek, majd takarítanotok kell! )
A 2.harcos hátrapillantva látja, hogy 2 varázsló testvére szörnyű veszélybe van.
Egy gyors mágikus pásztázást követően ki is szúrja Danielt és egy igencsak gyors rohanást követően a fiú közelébe kerül. Kardját felemelve felülről akar lecsapni a fiúra!
( 2.harcos támadása Daniel ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 316
+3
 
3.harcos
Körülnézve észre veszi az egyedül maradt Thaliat. “Szép zsákmány, estére jó lesz”  mosollyal indul meg a lány felé és a kardjának lapjával próbálja meg eltalálni őt a combján. Tudja jól, hogy nem halálos de eléggé fájdalmas és megnehezíti az elmenekülést ami később is jól fog jönni.
( 3.harcos támadása Thalia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+3
 
1.varázsló
Miután feltápászkodott legalább féltérdre elszörnyedve nézi a társát aki holtan fekszik tőle alig fél méterre.
Éktelen haragra gerjedve hatalmasat ordít és Wang majd Daniel felé irányítja mágikus energiáit. 1-1 lövedéket lőve ki feléjük. Nem célozva csak úgy érzésből lő dühtől elvakítva.
( 1.varázsló támadása Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
+5
( 1.varázsló támadása Daniel ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 714
+5
Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 17

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-15, 22:06

- Átlagos sulis nap? Na bazdmeg, mi vár még rám?! - válaszolok a srácnak, aki szinte még be sem fejezte a mondani valóját. - Tehát Wang. - mondom s nyelek egyet. - Blackthorn. Tehát te vagy a dinka tanár, ömm, akarom mondani Hu bácsi unokája - jut eszembe a mondat, amit még Hu bácsi mondott az eladónak. Gondolataimban szinte elveszek, és csak akkor térek magamhoz, amikor egy csajszi a nyakamhoz kést szorít.
- Mi a franc? - próbálom elhúzni magam tőle, de ahogy érzem a lánynak van egy kis tapasztalata. "Más módszerhez kell folyamodnom." A jobb kezemet óvatosan emelem, mintha megadnám magam, miközben a másik kezemet oldalra csúsztatom a válltáskámhoz, amelyből egy élesebb tárgyat veszek ki, védekezésképpen. A táskámban kutatva találok egy kisbicskát, amit észrevétlenül kinyitok, és kezem a jobb mellé helyezem. Egy hirtelen mozdulattal, hátulról lefejelem a lányt, helyet adva saját magamnak. Így szabadulok ki a fogságából, majd egyből a lány háta mögé ugrom, a bicskát az ő torkához tartva, s figyelve arra, hogy ne tudjon lefejelni engem úgy, ahogy pár perce én tettem vele. - Tényleg ennyire megbántott téged valaki, hogy nem bírsz elmaradni magadnak, és direkt csinálod a fesztivált? - súgom a fülébe, majd megunom és elengedem, s azon nyomban a medálom mutatok neki, amelyet nemrégiben kaptam. - Elegendő bizonyíték arra, hogy elhidd, vagy még mindig feltűnési viszketegségben szenvedsz? - mutatom a lány felé a medálom.
A többieket nézve látom, hogy nekük ez már tényleg mindennapossá vált. Kezdem cikinek érezni hogy csak állok és nézek, így gondolkodás nélkül támadni kezdek arra, akit először meglátok. "Wang azt mondta, hogy olyanra támadjak aki már sérült" körülnézve egy varázslót pillantok meg. "Hát legyen ő, ha nem jól csinálom maximum a diáktársaim szólhatnak érte. Habár, nem hinném hogy egy figyelemhiányos lánynak, vagy a dinka tanár unokájának a véleménye izgatna engem"
gondolataim túl hosszúra húzom, így az egyik ellenség szimpatikusnak talál engem.

Védekezés a 3. harcos ellen

Thalia Sawyer carried out 1 launched of one D6 :
202. Tojások - B jelölés... 111

A kard amellyel felém szaladt, sikeresen a combomon csattan egy hatalmasat. Égető, és bizsergő érzést érzek, így kissé nehézkesen, de felállok, és megindulok az egyik varázsló felé.

Támadás az 1. varázsló ellen

Thalia Sawyer carried out 1 launched of one D6 :
202. Tojások - B jelölés... 211
+2

A hsz végére 12 HP-m maradt.


A hozzászólást Thalia Sawyer összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-16, 07:18-kor.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 406

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-15, 22:27

Thalia sajnálatos módon egész jól megoldotta a helyzetet. Talpraesett lány, ez tetszik. De a helyzethez való hozzáállása tragikus. 
-Áu- szisszenek fel ahogy lefejel. 
Ennek szerintem teljesen elmentek otthonról. Pár másodperc mulva hasonló helyzetbe kerülök, mint amilyenben voltam. Azzal az apró különbséggel hogy a csaj technikája elég gagyi, így szinte azonnal ki tudnám szabadítani magam. Ehelyett kivárom, mit akar mondani, majd amikor elkezd lazulni a szorítása, ráfogok a csuklójára és és egy határozott lendülettel hátrarántom. Na ezért Wang tuti kinyír...
- Na figyelj! Ezt majd a párbajteremben. Most szedd össze magad és ha nem szeretnéd hogy meghalj vagy megkínozzon pár őrült szektás akkor koncentrálj az ellenségre. Mert képzeld, az nem én vagyok!
Wanghoz fordulok és adok neki egy gyors csókot.
- Napoljuk el a lecseszést kicsim. Mond azt hogy nem szórakoztál jól-suttogom neki.
Mialatt egymással voltunk elfoglalva, csak arra eszméltem fel hogy egy támadás tart felém. Szinte reflexből rántok pálcát.
-Protego!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 316
+4
(-2 hp)
-Látod kedves Thalia? Erről beszéltem!-kiáltom oda gyorsan. 
A védekezés után az egyik harcos felé fordulok és egy határozott vízsugárral nekicsapom valami oszlopszerűségnek
(Támadás az 1. Harcos ellen vízmágiával)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 117
+4
+2


A hozzászólást Lara Lestrange összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-16, 13:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-16, 10:22

Ahogy a támadóink is felocsúdtak elindult a tényleges harc. Egy gyönyörű vad tánc. Eddig észre se vettem. A harc valahogy mindig csak egy akadály volt. Amin túl kell esni a céljaink felé. De volt valami megkapó az egészben.
Láttam a szemem sarkából, hogy több támadás is irányult felém. Mindet ki tudtam volna védeni könnyen, de időbe került. És éreztem, hogy a bájital hatása gyengülni kezdett.
"Talán vámpír fiziológiával nehezebb"
A megharapott harcos felém sújtott a kardjával. De olyan gyengén, hogy akár ki is vehettem volna a kezéből. De az időbe telt. Nem védekezhettem csak. Vlad is azt mondta, hogy aki mindig csak reagál, az sosem nyerhet.
"Vagy talán csak mondta valakinek és én meg hallottam? Lehetséges"
Hagytam, hogy a gyenge kis támadása megkarcoljon. Hadd lássa mennyire haszontalan.
(-5 HP)
Nem mondom, hogy nem csípett kicsit, de annyira egy szúnyog is képes.
A rúgását már nem akartam hagyni neki. Bizarr módon az tűnt veszélyesebbnek.

Védekezés az 1. harcos 2. támadása ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 217
+6

A felemelt térdemmel kivédtem a második támadását is aztán rosszallóan néztem rá.
- Csak ennyi?
A szemem sarkából láttam, hogy a többieket is támadások érték. Larát megkarcolták, az új lány viszont egy elég komoly sérülést kapott. Igyekeztem a közelébe manőverezni, hogy ha kezdene haldokolni, akkor vigyázhassak rá.
Kezdőnek kezdő, de szükségünk volt az exta pálcára.
Láttam érkezni egy sugarat felém a mágustól, akivel feltöröltem a padlót.
- Hát ti sose döglötök meg? - Fortyantam fel.

Védekezés az 1. Mágus ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+6

Még csak nem is varázsoltam elő a pajzsot, inkább csak a pálcám hegyével ütöttem félre a sugarat. És a fegyver már lendült is.
- Flipendo!

Támadás az 1. Mágus ellen


Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+6
+2

Más érzés volt a pálca vámpírként. Mintha elvesztettem volna valamit abból, amiért kiválasztott magának anno. De ha megment minket, akkor nem csinálok ügyet belőle.

23 HP







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-16, 13:41

Utánam Daniel is támadja ugyanazt a varázslót, mint akit én. Akartam volna mondani neki, hogy ne tegye, de mindegy volt. *Ha meghal, takaríthatunk. De én tuti nem fogok hozzányúlni, az is biztos. Le kell szúrnom Danielt a harc végén.* Időm nem volt arra, hogy tovább gondoljam, ugyanis a varázsló nagy köhögve küldte ellenem a varázslatát. 

VÉDEKEZÉS A 2. VARÁZSLÓ ELLEN
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 8_13
+8

Szerencsémre mellé ment a támadása. Lehet, hogy jól sikerült az, hogy a látását zavarta a homok, ezért nem éppen sikerült rendesen eltalálnia. De ekkor betalál Daniel cselekedete is, majd holtan esik össze a saját gyomortartalmába. Szúrós szemmel nézek a társamra. 
- Megint kezdődik, ugye? - kiáltom oda neki. - Megint kezdődik az, hogy úgy gyilkolunk, mintha muszáj lenne, ugye? Rám ne számítsatok, nem vagyok hajlandó más helyett összetakarítani. 
Olyan méreg kap el, hogy a tekintetemet a 3. harcos felé irányítom. 
*Most rátok van szükségem, ne hadjatok cserben légyszíves.* 
~Nem garantáljuk, de végre egyszer jó bulinak ígérkezik.~ 

DOBÁS AZ AHRIMAN MEDÁL MIATT, HOGY KISÜL-E VAGY SEM A 3. HARCOS ELLEN
Helen Green carried out 1 launched of one D12 :
202. Tojások - B jelölés... 811

Sikeres kisülés miatt pedig dobok egy Daevát is:
Helen Green carried out 1 launched of one Ahrimann medálok :
202. Tojások - B jelölés... Spenda11

El se hiszem, hogy most az egyszer sikerült hosszú idő óta, talán eddig sosem ment. Érzem az Ahriman medál megremeg, és mintha egy kacagást is hallnék, majd kitör a Daeva. Remélhetőleg egy kis időre lefoglalja, ameddig a többivel birkózunk. Végignézek a társaságon, még annyira nem vészes a helyzet védekezés szempontjából. Remélhetőleg nem kell velük annyit szórakoznunk, hogy a csapat most lesérüljön. Lopva a bejárat felé nézek, gondolván arra, hogy esetlegesen körbenézek ott, de nem fogom a csapatot magára hagyni, így tovább állom a sarat.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 17

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-16, 17:20

Meglepődök, ahogy a csajszi hátraránt, én meg a homokban végzem. - Ugh - Gyorsan felállok, s lesöpröm magamról az apró homokszemcséket. - Én szedjem össze magam? Bocsi, de tudod nem én voltam az, aki egy szó nélkül kést fogott a másik nyakához, és azzal gyanúsította hogy az ellenség küldte. - válaszolom a lánynak, és továbbra is hallgatom amit mond. "Nem érdemes vele leállni veszekedni, hisz úgyis azt hiszi hogy mindig neki van igaza" - gondolom, és aggaszt hogy olyan a gondolkodási rendszere, mint az enyém. "Azért ezt bírom a csajban"
Követem a szememmel, ahogy odamegy Wanghoz, és egy csókot ad neki. Mintha jelezni akarná, hogy bizony Wang foglalt, és hogy van, aki kiálljon mellette. "Pompás, ők is sikeresen egymásra találtam" A gondolataimban emlegetett szamár, a lány kiabál felém. Igazából nem tudom, hogy mit kellett volna látnom, így figyelmen kívül hagyom, s figyelek az ellenségre. A csajszinak abban az egyben igaza volt, hogy itt bizony meghalhatok, és rögtön az első iskolás napomon nem szeretnék. Sőt, igazából egyik sulis napomon sem.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 483

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-17, 18:58

28 HPVAL KEZDEM A HARCOT

Egy kicsit grimaszoltam amikor a mágus halálba hányta magát. *Basszuskulcs, félre számoltam úgy néz ki* Fut át az agyamon, viszont nagyon gyorsan kapom is a fekete levest, a harcos támadására nem tudok reagálni időben miután egy pár pillanatra elterelődött a figyelmem a mágus miatt, így hát a kardja egy szép sebet hagy a vállamon, de legalább a ballon,így csak eléggé fáj. *Na ezt lehet megérdemeltem de azért a kurva élet...*  Oda is kapok a vállamhoz egy kicsit, de nincs sok időm valamit kezdeni a sebbel mert a mágus is lövi a dolgát

-6 HP 

A mágus támadására már meglendítem a pálcámat és egy védelmet húzok fel. 

Protego Maxima! 
VÉDEKEZÉS AZ I. MÁGUS TÁMADÁSA ELLEN 
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 217
 

+6

-4 HP

A vérzés miatti fájdalom látható volt a hirtelen pajzs felvonásban, a lövedék nagy részét elfogta, viszont még annyit pont átengedett, hogy az is belecsapódjon a bal vállamba, ott viszont egy nagyon színes káromkodást elharapok és csak mérgesen nézek a harcosra. 

Hadjál már te is lélegezni.Everte Statum! 


Támadás a II. Harcos Ellen MAGICA VARÁZSLATTAL 


Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 714
 

+6 
+2







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.


A hozzászólást Daniel Cards összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-17, 19:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-17, 19:02

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
1.harcos, HP 35/20 D9+3
2.harcos, HP 35/35 D9+3
3.harcos, HP 35/35 D9+3
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
2.varázsló, HP 25/0 D9+5
 
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
Thalia varázslatát látja maga felé repülni de szeme sarkából homályosan látja Wang mozdulatát is.
Látása nem az igazi és ereje is fogytán. Érzi, hogy a halál ott liheg a nyakában és kész elragadni őt ebben a csatában. Így felüvölt és valamit kiabál maga elé. Mintha társait próbálná biztatni. Ekkor eltalálja a lány varázslata. (Thalia legközelebb adjon meg egy varázslatot. Mivel kezdő így ez per pillanat csak a Piroinicio lehet! )
( 1.varázsló, HP 25/5 D9+5 )
Nyögve ás fájdalommal telítve áll fel a varázsló. Minden erejét össze szedve megindít 2 támadást.
1.varázsló támadása Thalia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
+5
1.varázsló támadása Wang ellen. )
 
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 117
+5
Ahogy kilőtte az energia nyalábokat telibe kapja Wang varázslata. A varázslatnak hála többet bukfencezik a homokba. Még úgy tűnik, rogy felkel.Ám egy erőtlen próbálkozást követően kiszáll belőle  a lélek és a halál magával ragadja.
( 1.varázsló, HP 25/0 D9+5 )
Őt megöltétek, majd takarítanotok kell! )
 
1.harcos, HP 35/20 D9+3
A támadás váratlanul éri és komoly sebet okoz a karján és lábán a vágó vízsugár.
( 1.harcos, HP 35/13 D9+3 )
Mérgesen néz a lányra aki felől a víz érkezett. Mivel Wanggal nem tudott birokra kelni és a lány felidegesítette így őt rohamozza meg. Mint Wanggal tette lábra mért csapást követően egy gyomőrrúgást próbál bevinni.
1.Harcos támadása Lara ellen.2× )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+3
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 316
+3 

3.harcos, HP 35/35 D9+3
Egy furcsa energia találja telibe. Tesz két lépést a lány irányába közben a kardját suhogtatja.
A követező pillanatban a kardot nézi és elégedetlen szemléli annak élét és hiányzó mágikus kisugárzását. Mintha felbosszantaná a fegyver így a lányt célozva nemes egyszerűséggel két kézzel  megküldve eldobja azt.
3.Harcos támadása Helen ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 316
+3
Közben társát nézi aki ott hagyta a fiatal fiút és az megölte egy újabb társát.
Így őt megrohamozza. Futva indul meg felé fel a buckára ismét...
 
2.harcos, HP 35/35 D9+3
Szinte gúnyosa mosolyog ahogy a kardja felszántja a fiú vállát. Szemmel körbe néz, hogy társai hogy állnak. Elképedve látja, hogy többen komolyan megsérültek és ketten fekszenek már. Emiatt későn néz vissza a fiúra aki egy varázslattal telibe találja őt.
A kardjával tompítja a varászlatot. Egy hangos reccsenés és egy üvöltés hallatszik a harcos irányából. Kezéből kiesik a kard mert a csuklója eltört a varázslat okán.
( 2.harcos, HP 35/20 D9+3 )
Elvakult dühvel kapja fel maga mellől a kardot és suhint egy újabbat Daniel felé. Ahogy a penge elhalad a fiú mellet megrántja profi módon a csípőjét és emiatt a keze automatikusan indul visszafelé egy újabb vágás kíséretében!
( 2.Harcos támadása Daniel ellen.2× )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 316
+3
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 913
+3

1.harcos, HP 35/13 D9+3
2.harcos, HP 35/20 D9+3
3.harcos, HP 35/35 D9+3
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
2.varázsló, HP 25/0 D9+5
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 406

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-17, 22:46

A helyzet éppenséggel mindennek IS mondható csak fényesnek nem. Már megöltünk egy némbert szval takaríthatunk is. Helen drámázik, majd Ahrinan medált használ. Komolyan mondom, ez még mindig a legjobb megoldások egyike. De nekem most ehez nincs türelmem. A daevák gondolom hoznák a formájukat és pont most adnák be az unalmast. Egy harcos kezd felém szaladni, amin csak minimálisan lepődök meg. Látok nála egy pengét szval egyértelmű a feladat.
Ahogy odaér hozzám, egy határozott rúgással kiütöm a kezéből a fegyvert. 
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+4
Ez szerencsére terv szerint alakult, viszont az azt követő gyomorszájon rúgásra nem. A hirtelen ért hatástól felsikítok és hátraesek. 
(-6hp ->18hpm van most)
Addig az egy-két másodpercig amíg a földön vagyok, megpillantom, hogy a szimpatikus új csajt elég szépen eltalálták. Látom,ahogy Wang próbál hozzá közelebb jutni, szóval elég gyorsan felállok és odakiáltok neki. 
-Hagyd! Intézem. Menj támadni és zárjuk rövidre ezt az egészet. Kezd uncsi lenni. 
Thaliát megint érné egy átok, de ezt egész egyszerűen megakadályozom és az ellemségére szegezett pálcával beugrok a lány elé.
-protego!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+4
Meglepő módon sikerül kivédenem a támadását. Ezek szerint lehet szerencsém is. Ez igazán meglepő amúgy...
-Hé minden oké? Mennyire talált el? Jah es ne mond, hogy nem figyelmeztettünk hogy ez lesz.


18 hp
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-18, 09:28

Kezdett betelni a pohár.  Ezek a rohadékok akkor is lőttek, amikor már halottak voltak. Hallva Lara sikoltását odakaptam a fejem és láttam, ahogy szerelmem a földre kerül.
"Na most belehugyoztál egy tornádóba!"
Elindulok felé közben látom, hogy egy sugár érkezik a már félárbócon lévő Thalia felé. Ha kiütik nem igazán vesszük hasznát. Megszaporáztam a lépteimet, de Lara addigra felállt és kivédte. Egy halvány mosoly fut át az arcomon, de akkor egy égő fájdalom ébreszt rá, hogy nem néztem a hátam mögé.
(-6 HP)
Az égett szövet illata a vérrel keveredve betöltötte az orromat. Körülöttem mindenhol csata, fegyverek csörgése. De szemem egyvalakire volt már csak. Aki éppen a kedvesem támadta.
- Még nem végeztem veled! Invito!

Támadás az 1. Harcos ellen. Mirakulum varázslat, de vámpírként mindegy.

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 117
+6
+2

De meg se várom az eredményt, újra lendítem a pálcám.
- Vespertillo!

Támadás az 1, Harcos ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 913
+6
+2

Maradt 17 HP







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-19, 14:04

Elégedetten bólintok azon, ahogy az Ahriman medál megbolondítja a 3. harcost. De viszont a csapatot eléggé kezdi meggyepálni az ellenfeleink. Gondolkodom, hogy mit kellene tenni. Ekkor felcsillan a szemem. 
- Fussatok a bejárat felé, én feltartom őket. - utasítom a többieket. - És nem mondom el mégegyszer. IGYEKEZZETEK!!! 


Ahogy kiadom az utasítást, a 3. harcos ellenem fordul. 

VÉDEKEZÉS A 3. HARCOS ELLEN:
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+8

Annyira kapkodva támadt felé, hogy már szinte azonnal Daniel felé fordul. Érzem, elsuhint mellettem és pörgetem lehető legjobb. Ekkor előveszek egy bájitalgömböt, amibe Jégfuvallat (MIRAKULUM NEBULUS BÁJITAL) bájitalt teszek, és megdobom vele a 3. harcost. /INSTANT TALÁLAT/ Ameddig várom a hatást, intek a többieknek. 

- Mi lesz már? Induljatok meg. - kiáltom újra a többiek felé. - Nem akarom itt tölteni az egész napot. 
Túl sokat időzünk itt kinnt, és ki tudja, mi vár még ott benn ránk. Főképp így, hogy a csapat szinte egy kisebb támadás után eléggé leharcolt állapotban van.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 483

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-20, 17:58

Egy kicsit kezd elegem lenni a harcosból, még csak nem is próbál lelassítani. Jól csinálja a taktikáját, és ez frusztrál, mert a defenzívre kényszerít. *Csak állnom kell a sarat ameddig a többiek tudnak segíteni, legalább is remélem*  Azzal pedig ahogy látom,hogy lendíti már megint a kardját egyenesen Dupla Protego varázslatokat húzok fel

Védekezés a 2. Harcos kettő támadása ellen

1, 
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 8_13
 
+6

2,
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 714
 
+6

A mágiám láthatóan erősebb mint a harcos ereje...Egyenlőre. Mindkét pajzs szépre sikerül, és a kard csak úgy pendül le róluk, habár a második támadás az eléggé szép sebet rakott bele. *Ezt nemtudom örökké folytatni... A többiek remélem jobban állnak mint én.* Helen ordítására legszivesebben a fejemet a homokba ütöttem volna. *Hova a fenébe fussunk innen? Egyenesen a sárkányokhoz? Jobb ott maradni ahol legalább ismerjük az ellenfelet se nem valahova rohanni ahol Isten tudja mi vár ránk... És hármat 1 ember nehezen tart fenn*

INNEN NEM LEHET ELFUTNI HELEN, CSAK PRÓBÁLJÁTOK MEG LEGYŰRNI A TÖBBIT, ÉN INNEN NEM IGEN TUDOK ELJUTNI SEHOVA!

18 HPVAL VÉGZEK.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-21, 07:57

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
1.harcos, HP 35/13 D9+3
2.harcos, HP 35/20 D9+3
3.harcos, HP 35/35 D9+3
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
2.varázsló, HP 25/0 D9+5

 
1.harcos, HP 35/13 D9+3
Egy rántást érez magán ahogy kardja lecsapott. Meglepettségében nem is próbál ellenállni, így a varázslat végig “húzza” a homokba. Ahol az éles kavicsok és a saját fegyvere forgás közben meg-meg vágja. Véres foltokat hagyva a homokba maga után.
( 1.harcos, HP 35/4 D9+3 )
Jobbára sokkos állapotban és még mindig meglepődve éri a második támadás.
Felállni sincs ideje, a földön kapja el a varázslat. A semmiből denevérek jelennek meg és elkezdik marcangolni a harcost aki ennek megfelelően ordít mint a sakál és a kardja lapjával próbál védekezni meg lecsapni a támadóira.
( Védekezés Wang támadása ellen )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
+3 
1.harcos, HP 35/0 D9+3 )
Hiába a csapkodás és hessegetés az átok addig tart míg az erő el nem hagyja a harcos testét és erőtlenül rogyik a homokba. Nem mozdulva többet.
Őt megöltétek, majd takarítanotok kell! )


3.harcos, HP 35/35 D9+3
Nem nézte, hogy csapása milyen sebet ejt az ellenfelén vagyis Helenen. Hátat fordítva a lánynak indul meg Wang ellen. Mert elégedetlen volt harcos társai gyengeségével és úgy érezte neki kell megmutatni mit is kell csinálni az ellennel! Még oda is kiállt a 2.-nek valamit.
A szó benne akad ahogy a hátán megérzi a jéghideg levegőt itt a Szahara közepén ahol maximum csak éjjelente vannak hidegek.
A levegő benn marad a testében ruhája megfagy és a mozdulatot követően ripityára törik megvágva a viselőjét. Bőre is megfagy olyan szinten, hogy lépést követően felrepedezik és vér szivárog belőle mely szinte azonnal megfagy feszítve a repedéseket.
Hatalmas fájdalom járja át az Harcost. Üvölt is miatta.
( 3.harcos, HP 35/28 D9+3 )
A bájital hatása gyorsan elmúlik vagy a Harcos akarata elég erős de szembe fordul a lánnyal kit nem is hagyott nagyon messzire maga mögött. Kard nincs nála hiszen előbb hozzá vágta. Így ököllel vetődik a lány irányába és próbál neki egy bemosni kettőt.
( Támadás Helen ellen. 2× , mivel fegyvertelen így csak sima D9 a támadó értéke már! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 217
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 117

2.harcos, HP 35/20 D9+3
Csapása ellen Daniel jól védekezik. De csak ennyire futja számára. Ez elégedettséggel tölti el és érzi, hogy ő maga irányítja a harcot ezáltal. Nem engedve a fellélegzést újabb csapásra emeli a kardját. Célja a fiú pálcát tartó keze. Míg mellé egy rúgással az oldalbordáját célozza közvetlen a csapás után. Megpróbálva a levegőt kiszorítani az áldozata tüdejéből. Abban a reményben, hogy így nem fog tudni a következő támadásra varázsolni oxigén nélkül.
( Támadás Daniel ellen, 2× )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 714
+3
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 217
+3

1.harcos, HP 35/0 D9+3
2.harcos, HP 35/20 D9+3
3.harcos, HP 35/28 D9+3
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
2.varázsló, HP 25/0 D9+5
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-21, 18:13

30 HP-val kezdem a hsz-t 

Kissé felhúzom magamat, amikor Daniel kijelenti, hogy innen nem tudunk sehová se menni. Legszívesebben felpofoztam volna. 
- És az ott szerinted mi a fészkes fene? - intek a fejemmel a hasadék felé. - Az szerinted ott mi a fasz? És igen, látom, le vagy foglalva, mint ahogy mindannyiunk. 
Többre nincs időm, hallom, hogy a harcos felüvölt a hideg fájdalom miatt. El tudom képzelni, mennyire rossz érzés lehet, de jelen esetben nincs sajnálat. A harcos a jéggömböm ellenére megindul felém puszta kézzel, és megpróbál nekem besózni kettőt is, amit úgy döntök, hagyok, hadd menjen be. és érvényesüljön. 
- Tudom, hogy ez nem opció, de megpróbálom.. - mondom a többieknek. - Nem kellene vérengzenünk tovább. Valószínűleg egyik fél sem fog leállni a harccal, igaz? 
Nem értem, egyszerűen Lara is és Thalia is tétlenül áll, mintha nem izgatná egyiket sem az, hogy tenni kellene valamit. Megrázom a fejemet, hogy a látásom kitisztuljon a beverés után, majd acsarkodva nézek a támadómra. 
- Örülj neki, hogy ezt az egyet megengedtem. Vagyis kettőt. De ezek után nem leszek könyörületes. 

TÁMADÁS A 3. HARCOS ELLEN:
-MACIPUSSZ!! - (6. szintű varázslat) 
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 913
+8+4

Úgy döntök, több időt nem töltök el vele, és Daniel elé lépek (ez a 2. cselekvésem), és szét tárt karokkal várom az újabb csapásokat. 

27HP-val zárom a hsz-t 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-22, 09:47

Ahogy Helen kiabál és mutogat, majdnem felröhögök.
"Tényleg azt hiszi, hogy bárki választhatja a menekülést?"
- Persze, Helen. Mindjárt megyünk is. Csak először elintézem ezt a két bohócot!
Az egyik harcos meg is indul felém, mielőtt visszafordul Helen irányába.
- Reducto! - Kiáltam a hátába.


Támadás a 3. Harcos ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+6
+2

- Stupor - lendítem meg a pálcám Daniel új barátja felé

Támadás a 2. harcos ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 415
+6
+2

Nem volt semmi lovagias abban, hogy hátba lőttem az embereket, de őszintén szólva, marhára nem érdekelt. Dühítően sokáig tartott a harc. Erősebbek voltunk, megleptük őket, harapófogóba kaptuk a csapatot Daniellel.
"Mi a jó francért vannak még talpon és esnek neki karddal a barátaimnak?!"
- Tegyünk már pontot a végére és menjünk! Együtt! Ne mutassuk meg az új csajnak, hogy milyen, ha hátrahagyunk valakit!







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-23, 18:09

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
1. harcos, HP 35/0 D9+3
2.harcos, HP 35/20 D9+3
3.harcos, HP 35/28 D9
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
2.varázsló, HP 25/0 D9+5

 
3.harcos, HP 35/28 D9
Támadást követően csak annyit vesz észre, hogy valami hatalmasat csattan a homlokán és hanyat esik tőle. Gurul kettőt a homokba és kiterül egy század pillanatra.
( 3.harcos, HP 35/7 D9 )
Homokból felkelve azt látja, hogy Helen elszaladt. A homokba talál egy követ és utána vágja, homlokra célozva!
( Támadás Helen ellen. )
Nem sok ideje van bármit cselekedni mert szeme sarkából látja a Wang keze mozgását és tudja ez mit jelent.
Vaktában ugrik, bízva benne, hogy sikerül elkerülni e a fiú által feléje küldött varázslatot.
( Védekezés Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 514
 
Sajnos valamit rosszul számolt, vagy saccolt. Esetleg a szerencse nem az ő oldalán állt, mert a varázslat elkapta még gurulás közben. A mozdulatot bukfencezve fejezte be és holtan.
3.harcos, HP 35/0 D9 )

2.harcos, HP 35/20 D9+3
( Mivel Helen bevállalja az egyik támadást ami Danielt sújtaná... dobok Luckyval. Páros esetén a 10-est
kapja, páratlan esetén a 5-öst.  A másik eltalálja Danielt! Nincs védekezés. )
 
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
1
Nagyban nevet az ellenfelén mikor egy varázslat kapja oldalba és ettől kirepül a kezéből a kard.
( 2.harcos, HP 35/8 D9+3 )
Mérgesen néz a fiúra és felkapja a kardját amit azzal a mozdulattal el is dob a fiú felé!
( Támadás Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 217
+3

1. harcos, HP 35/0 D9+3
2.harcos, HP 35/8 D9+3
3.harcos, HP 35/0 D9
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
2.varázsló, HP 25/0 D9+5
Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 17

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-24, 11:36

Izgatottan figyelem, hogy az 1., varázslót hogyan éri a támadásom, és észre sem veszem, hogy engem is célbavesz, majd Wang sikeresen megöli. - Uffhh - mondom, hisz rég láttam már holttestet, habár...ebben a suliban valószínűleg sokkal többször fogok. Hirtelen azt veszem észre, hogy Wang barátnője akinek még mindig nem tudom a nevét, elém ugrik ezzel próbálva védeni engem. - Kö...szönöm - mondom a csajszinak, és a szavam végét már alig lehet hallani. "Úristen, lehet, hogy mégiscsak szimpatikus nekem, és nem minden ember gonosz? Nem bízhatok benne 100%osan, de most bizonyított" 
- Te jól vagy? Umm.. - nyújtom a kezem hogy végre megtudjam a nevét is. - Tudod, ha már vágod hogy Thalia a nevem, és nem az ellenség vagyok, könnyebb lenne tudnom hogy hogy hívnak, hacsak nem szeretnéd magadnak azt a nevet, hogy Wang barátnője. - nézek a lány szemébe, teljesen elfeledkezve arról, hogy egy harc közepén vagyok. Felnézve egyetlen egy ellenfelet látok talpon, így felállok és felé indulok. "Nem tudom hogy jó ötlet-e vagy nem..." 


Támadás a 2., harcos ellen
- Piroinitio - 

Thalia Sawyer carried out 1 launched of one D6 :
202. Tojások - B jelölés... 610
+2
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-24, 13:16

A nevezett "új csaj" olyan erős sugarat lőtt ki a pálcájából, hogy szinte égette a szemem. Nagyon erős összhang lehet ő és a pálcája között.
A célpontja felém dobta a kardját, de olyan ügyetlenül, mintha az egyik sárkányt célozta volna.

Védekezés az utolsó harcos ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 415
+6

Kicsit félre hajoltam és megragadtam a fegyver markolatát. Thalia varázslata valósznínűleg amúgy is végezne a fickóval. Kérdés, hogy akarom-e, hogy az új diák az első sulis napján, 14 évesen embert öljön?

- Szép próbálkozás. Most én jövök! - Kiáltottam oda a fickónak, aki vagy értett, vagy nem.
Azt biztos értette, amikor a kardot visszadobtam neki, becélozva a homloka közepét.

Támadás a harcos ellen egy neki dobott karddal, támadás bónusz nélkül.

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213
+6

- Nos, én részemről kész vagyok, Helen kedves. Thalia, szép volt. Daniel, valahogy kússz ide. Tia mutatott egy jó trükköt.
A gyógyításban elég pocsék voltam, kellett még órákat vennem tőle ebben a témában. De azért a horzsolások meg kisebb vágások mentek nagyjából. Daniel esetében ez olyan lenne, mint sebtapaszt tenni egy puskalövésre, de talán egyben tartja a beleit, amíg haza nem érünk.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-24, 14:18

27 HPval kezdem a hszt.


Sejtettem, hogy nem maradok támadás nélkül, de legalább Danielt nem támadják annyira. Ígyis le van ő is harcolva. 
- Sssz. - szisszenek fel, de összeszorítom a fogamat a támadás miatt. (-5 HP) Látom az új csaj is aktivizálódik, aki az éppen még talpon maradó harcos ellen, akire még Wangnak is fáj a foga. Majd a fiú szól Danielnek, aki kicsit tényleg pocsék állapotban van. A fiú kezét a nyakamba teszem, és igyekszem felemelni őt. 
- Gyere, segítek. - mondok a fiúnak. - Csak egyedül nem megy. Mindenki jól van a helyzethez képest? 

Danielt támogatom Wangig, majd leteszem a fiút oda. A tekintetem a bejárat felé lesek. Vajon mi lehet ott benn annyira érdekes, ami miatt ezek őrizték annyira, és a sárkányok be akarta jönni? Csak tenyleg nem a Föld sárkánya lenne itt? 

-Szedjétek össze magatokat, pihenjünk egy kicsit, és menjünk be oda. Túl sok időt töltöttünk kinn. - mondom, majd kortyolok egyet a kulacsomból. 
22 HPval zárom a hszt







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 483

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-24, 17:54

Csak egy pillanatra zökkentem ki a ritmusból, de neki csak annyi kellet hogy a harcos kardja megkapja a pálcás kezemet eléggé, csontot még nem ért, de így is rohadtul fáj.Rendesen is ordítok fel mielőtt csak becsukom a számat és tűrök..  
-10 hp

Szerencsémre már nem marad sok a harcosból sem, mivel ő is nemsokára likvidálódik. Ezután Helen segítségével Wanghoz is odaérek, akinek adok is időt, hogy csinálja amit szeretett volna. És erőt veszek magamon hogy egy pár szót kinyögjek. 

Táskámban. Tia absisto.. 


Csak a fájdalomcsillapító bájital neve sikerül mielőtt inkább nem beszélek egy kicsit és inkább csak igyekszek lenyugodni, persze a fejemben szitkozódom magamra,hogy hogyan lehettem ekkora egy ostoba. *Jobban kell odafigyelni, ha tempót vesztek akkor nagyobb bajom is lehet mint most.Ezt érezni fogom még egy darabig, annyi biztos.* 


Megmaradok.Mindeki más?

Szólalok fel egy kicsit később ahogyan felnézek és átfuttatom a tekintetem a többieken.

8HP MARADT A 28 BÓL 







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-25, 18:19

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
1.  harcos, HP 35/0 D9+3
2.harcos, HP 35/8 D9+3
3.harcos, HP 35/0 D9
1.varázsló, HP 25/9 D9+5
2.varázsló, HP 25/0 D9+5
 
2.harcos, HP 35/8 D9+3
( Mivel többen támadtok rá így biztos a kiütés... de segítek kicsit. )
Ahogy több varázslat repül felé nem is tudja hírtelen melyik ellen védekezzen. Emiatt egyszerre találja el mindkettő. Hatásukat kifejtve teljesen kiütik szerencsétlen flótást.
Medálotokban lévő varázslat el is repíti őt az Arkánumnak kihallgatásra...
 
Ti egymást nyalogatjátok és sebeiteket. De a holtestek körülöttetek vannak amikkel kezdenetek kell valamit!
Csak ezután döntötök a folytatásról, hogy mégis merre tovább!
A sárkányok továbbra is csapkodják és támadják a búrát de az kitart és nem enged nekik bármilyen elementális erővel is támadják azt.
A fészek bejárata néma csendben várja hogy arra nézzetek. De esélyt láttok kisurranni oldalt és elmenekülni a további küzdelmek elől!
Sajnos az idő ellenetek dolgozik, mert csak időbe telt ez a harc is.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-25, 19:11

Elégedetten néztem, ahogy az utolsó harcos eltűnik. Győztünk, Thalia nem lett gyilkos, és az Arcanum is örülhet, mert lesz kit kihallgatni.
"Bár a véréből is meg lehet tudni dolgokat."
Letérdeltem Danielhez és megnéztem a sebeit. Hát szó se róla, eléggé elintézték.
- Na most ne mozogj, vagy azt mondom Taonak, hogy béna voltál - mondom neki vigyorogva, majd megkeresem a vállamon a sebem és kis vért kenek az ujjaimra. Még elég friss. Teszek rá egy kicsit a nyálamból is, majd összekeverem és a nem túl gusztusos keveréket finoman a sebeire kenem. Biztos nem olyan kellemes, mint Tia krémje a Ritz Carltonban, de ha hat, akkor az a lényeg.

Kalandonkénti egyszeri vámpírgyógyítás Daniel-re

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 714
+
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
202. Tojások - B jelölés... 6_213


Egészen jól sikerült. De mondjuk a mentorom egy zseniális gyógyító volt.
"Tia büszke lesz rám" - gondoltam őszinte vidámsággal.
- Na így már jobb lesz. Bocsi, ha nem volt túl gusztusos.

Felálltam és összecsaptam a kezeim.
- Nos, akkor itt meg is vagyunk. Kérdés, a hogyan tovább. A sárkányok még láthatóan be vannak börtönözve. Én amondó vagyok, hogy nézzük meg ki van a barlangban. Szerintem ott lehet az erőteret irányító valami. Kérjük meg, hogy kapcsolja ki. Esetleg ebből a kupacból - mutatok a hullákra - vihetnénk egy levágott fejet, hogy nyomatékosítsuk az érveinket.
Ahogy néztem, elég sok kard hevert szanaszét.
- De ez csak az én ötletem. Nem én vagyok az egyedüli prefektus, van itt még három.
Jobban belegondolva, Thalia az egyetlen, aki nem az.
- Helen, korban és mágia tudásban te vagy a rangidős. És Egyiptomhoz is te értesz legjobban. Mi legyen? Barlang? C Pont?







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1236

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-25, 20:54

Elégedetten bólintok, miután visszajelzést kapok az élethelyzetről. Ám az utolsó harcost valószínűleg az Arkhánum ki fogja hallgatni, mert a környezetünkből eltűnt. Ameddig Wang ellátja Danielt, gondolkodom, mit kellene tennünk, hiszen felesleges plusz időt fecséreltünk itt. Ekkor Wang hangjára leszek figyelmes, aki kikéri a véleményemet. Ami nem mellesleg, de jól esik. 
- Hadd gondolkodjam. Lara, Thalia, ti ketten csajok figyeljetek Danielre. Wang, mi eltakarítjuk a hullákat, ameddig a többiek kicsit összeszedik magukat, talán mi ketten vagyok a legjobb állapotban. Utána én is szívesebben megnézném a barlangot. Szétválni semmiképpen sem szeretnék pont az ilyen csaták elkerülése miatt, ami sajnos így alakult. Mit gondoltok? Wang, gyere segíts. Mi lenne, ha a hullákra vagy némi homokot próbálnék szórni, vagy belebegtetnén őket a barlangba? 
Nyújtok a fiú felé is vizet, majd mutatok Daniel felé, hogy adja tovább neki, illetve a lányoknak, majd intek, hogy rendezzük el a holttesteket. 


Szeretném a varázslókat átkutatni, hogy találok-e náluk valamit. 
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
4







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.


A hozzászólást Helen Green összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-27, 11:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-27, 11:37

Hálásan elfogadom a vizes kulacsot, majd kis gondolkodás után érintetlenül adom tovább Danielnek. És nem csak azért, mert ő van rosszabb állapotban.
- Szerintem igyál te először én meg utánad. Kapja csak Lara a Wang ízűt - teszem hozzá nevetve és rákacsintok.
Olyan fura érzés. Az első tartalmasabb beszélgetésem vele pont arról szólt, hogy milyen hátborzongató érzés kioltani egy életet. Most meg...inkább örültem, hogy már nem jelentenek veszélyt ránk. Tia mindig mondta, hogy a vámpírok "Nem jófejek." De furcsa volt egyszerűen akadályként tekinteni emberekre, akiknek talán családjuk is volt.
"De ők rontottak ránk kardokkal, és nekünk is van családunk, basszameg"
Amúgy se volt igaz, hogy kezdek könyörtelenebb lenni. Ha lehetséges, Larát még jobban szeretem az átváltozásom óta. Az ember és a vámpír is szereti. Az dupla annyi szeretet.
- A Barlangba lebegtetés tetszik - felelem visszafordulva Helenhez. - Amúgy is oda vezet az utunk. A küldetésnek nincs vége szerintem, és nem végezhetünk fél munkát. Máskülönben újra iderántanak és úgy járunk mint szegény Tao, hogy a slozira menet rabolják el.
Reménykedtem, hogy a nehezén már túl vagyunk, de sosem lehet tudni. Fel kellett készülnünk minden eshetőségre.
Egy kardot az övembe csúsztattam, hátha találunk valamit, ami ellenáll a mágiának. Közben a hullákat figyeltem.

Én is át szeretném kutatni őket bármi hasznos vagy érdekes után és dobnék is rá Luckyt.

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
1







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 483

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-27, 11:59

Wang, ameddig nem gusztusos módszerrel gyógyít, működni működik és mindjárt eléggé enyhül is a sebem és összehúzódik. De azért még kicsit segítek magamon egy Adolelével és egy renovare doloremmel. És már majdnem el is felejthetem,hogy mennyire szarul néztem ki. 

+13 HP 


21HP 


A kulacsot elfogadom, és Wang okára csak egy kicsit a szememet forgatom, de még így is egy kicsit mosolygok is, és iszok egy pár kortyot, majd ujratöltöm a vizet egy aguamentivel és átadom Tháliának, majd onnan valószínűleg visszamegy Wanghoz, onnan meg larához. 

Na ja. Nem vagyok benne biztos,hogy én akarnám tudni milyen ízed van. 


Így már relatíve jól tudok fel állni, és csak gyorsan beforrasztom azokat a vágásokat a ruhámon ahol a kard ért.Majd én is segítek a testek eltakarításában. *Ezek is emberek voltak, családokkal... Mégis mennyire egyszerű volt megölni őket... Már többet nem tehetek nektek, emlékszem majd rátok. Hiába lehettetek gonoszak, ennyit még megérdemeltek* 


Én is dobok egyet test kutatásra.
Daniel Cards carried out 1 launched of one Lucky :
3







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 17

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-27, 14:23

Varázslatom, amelyre Wang is rátesz egy lapáttal, sikeresen találja el az utolsó ellenfelet. - Szép volt - fordulok Wang felé, bár nem értem hogy miért nem hagyott kibontakozni engem teljes mértékben.
- Na most mi legyen? - kérdezem, hisz nem voltam még ilyen szituációban, és a többiekről nem tudok nyilatkozni, hátha jártasak már az ilyenben. "Milyen sárkányokról beszél ez?" húzom fel a szemöldököm miközben Wang vázolja az ötletét. Mondataiból megismerek mégegy csajszit, akit eddig észre sem vettem. "Két lány vigyázik egy fiúra, nem fordítva kéne lennie? " vagyis normál helyzetben,
de szegény sráccal is jól elbántak. - Na akkor Lara a neved, akkor bébi..akarom mondani fiúszitterkedjünk egy kicsit. - fordulok a fiúhoz, aki feltételezhetően akkor Daniel.
- Hali - köszönök egyszerűen, majd végig nézem, hogy a haja majdnem hosszabb mint az enyém.
- Ki az a Tao? - nézek fel Wangra, majd látom ahogy Daniel egy kulacsot nyújt felém. - Köszi, asszem -
mondom, és törlöm meg kicsit, úgy iszok belőle pár kortyot, majd visszaadom Wangnak. - Te Daniel, üljél szépen vissza, had éljem bele magam a fiúszitterkedésbe, majd Wang és Helen eltakarítják a hullákat. Vagyis ahogy gondolod. Én hozzájuk nem érek! - lépek még egy lépést feltartott kezekkel.
"A következő az lesz, hogy valamelyikük beleszeret egy hullába, nem értem miért bánnak velük ilyen kedvesen, amikor pár perce majdnem belehaltak miattuk"
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-28, 09:15

Hiába is nézitek meg a holtesteket.Egyik ruháján sincs zseb amibe bármi egyéb tulajdon bele lenne dugva. Se ékszer, se se papír. A nagy büdös semmi. Csak a ruha van rajtuk és a fegyverek náluk amiket láttatok és használtak ellenetek.
Semmilyen hasznos infot nem találtatok.
 
( Azt félre értitek. A Barlang körül egy nagyobb erőtér van. A sárkányok ezen kívül vannak és próbálnak bejutni. Miközben  támadják és próbálják elpusztítani azt.  )
( Mit tesztek? Bementek végül a barlangba? Vagy mást cselekedtek? )

( Ha netán arra döntötök, hogy bementek... )

 
Enyhén lejtős a járat. Lábaitok alatt kisebb nagyobb kődarabok mozognak, néha azzal fenyegetve az embert, hogy mindjárt elesik rajta és nyakát szegi miatta. A falak is vájt felületűek sokszor van 1-1 kiálló szokta darab ami a bejövő sárkány bejutását is megnehezíti. Hosszú percekig hatoltok lefelé miközben a fény egyre jobban csökken... Legalább 10-15 perc séta ez nektek mire beértek a fészek belsejébe. Vagyis az előcsarnokba.
Ez egy hatalmas barlang, természetes képződmény. A sárkányok csak a bejáratot vájták ki maguknak.
A barlang eleje éppen akkora, hogy a sárkányok akik bejönnek ide itt fel tudnak szállni és elrepülnek hátrafelé...
Nektek gyalogszerrel kell tovább mennetek! Egy utat láttok a a cseppkövek között.
 
( Mit tesztek? Körülnéztek? Vagy megindultok? )
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 885

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime2024-04-28, 18:30

Elmosolyodtam, ahogy láttam Thaliát a kulacs nyakát törölni. A ruhájával.
"Ha Tia lennék ennyi is bőven elég lenne, hogy érezzek valamit az ő ízéből."
De persze az én érzékeim nem voltak még ennyire kiélesedve. Azt éreztem, hogy a víz nem csak víz ízű, de hogy abból ki kicsoda, azt nem tudtam szétválasztani. Hiába, belőlük nem ittam. Erőszakkal tőlük nem vehetek vért. Önként meg nem adtak volna, legalábbis Tia esetében sem tolongtak.
Egy puszi kíséretében tovább adtam a kulacsot Larának, majd megindultam pár lebegő hullával és intettem Thaliának, hogy jöjjön közelebb.
- Na gyere, amíg megyünk, addig kiokosítalak, hogy ki kicsoda. A csapat felét még nem is látod. Szóóóval Itt rajtad kívül mindenki prefektus. A Magnetarionban három ház van. A Favoritus, az Auctoritas és a Khimeras. Mindegyik háznak megvan az előnye, szóval nincs olyan, hogy legjobb - magyarázom, majd közelebb hajolok és odasúgom neki:
- De amúgy a Favoritus az.
A barlangban már sokkal nyugodtabb voltam, nem éreztem a nap perzselő melegét. Sárkányoknak nehéz lehetett előre jutni, de én nem voltam olyan hatalmas.
- A Favoritus két prefekusa Daniel meg én. Danielt azért érdemes keresni, mert baromi jól főz. Én a magas vérnyomás ellen vagyok jó - magyarázom a fogaimat megvillantva.
- Lara a Khimeras egyik prefekusa, Helen meg az Auctoritasé. Lara a sárkányokhoz ért, Helen a történelemhez. A másik két prefi az Alric és Darman szerintem. Rég volt már prefektusi gyűlés.
El is gondolkoztam, hogy kellene tartani.
- Ők a másik csapatban vannak. Szétváltunk. Na és a másik csapatban van Tao. Ő bizony hozzáér a hullákhoz, mert a családja pár száz éve temetkezési vállalkozó. Tudod, Dinka professzor, vagyis Hu Jiang az anyai nagymamám sógora. Szóval nem igazából a nagyapám, de az unokámként kezel. És én ezért nagyon hálás is vagyok neki. Nos Tao, ténylegesen az unokája. Aki érdemes még megjegyezned, az Tia. Ő is a másik csapattal van. Ő a diákok között a legjobb bájitalfőző.
Azt a részt jótékonyan kihagytam, hogy Drakulának a lánya. Kell azért valami meglepetés neki is. Nekem is magamtól kellett rájönnöm.
Végül egy tágasabb helyiségbe érkeztünk. Vezetett út tovább, de nem a legkönnyebben járható.
- Oké, ez szerintem jó hely, hogy letegyük a hullákat. Nézzünk körbe szerintem, utána induljunk tovább. Ki kell kapcsolnunk az erőteret. Ha nem itt van a megoldás, akkor muszáj tovább haladnunk. Ellenvetést?

Amíg hallgatom az esetleges ellenvéleményeket, kutakodni kezdek. Dobok hozzá Luckyt.

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
7







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





202. Tojások - B jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202. Tojások - B jelölés...   202. Tojások - B jelölés... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
202. Tojások - B jelölés...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 201. Tojások - A jelölés...
» 198. Tojások nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Szahara-
Ugrás: