Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
140
Auctoritas
155

Favoritus
155

Twitter

 

 201. Tojások - A jelölés...

Go down 
+3
Melody Moonlight
Hu Tao
Mesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 475

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-03, 20:21

First topic message reminder :

Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )

Jó pár órába telik még így is mire a távolból megpillantotok egy eléggé furcsa alakzatot a homok közt.
Ahogy közeledtek egyre jobban kitűnik.. Egy rom. Egy lyuk a földben mely körül szikradarabok vannak szétszórva. Még közelebb érve áthatoltok egy mágikus akadályon, enyhe bizsergés fut végig rajtatok.
Ha meg akarjátok vizsgálni ez egy embereket távol tartó akadály. Aminek a magja valahol a lyukban van. De megvan sérülve.
 
Az akadályon belül már sokkal több mindent láttok. Sárkányok és emberi tetemek hevernek mindenfelé.
Néhány helyen még ég és parázslik néhány dolog...amiről nem is akarjátok tudni, hogy mi lehet.
Szörnyű és pusztító csata zajlott itt. Nehéz megmondani, hogy melyik fél nyert!
 
( Mit tesztek? Kint néztek körül? Berepültök a lyukba? Vagy tovább álltok? )
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1262

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-24, 17:11

HP 32/32, D12+8
 
A hopponálásos támadásom bevált és meglepetésemre a másik is. Persze, hogy is gondolhattam volna, hogy megúszom.
Ahogy a varázslat elhagyja a szám és a Denevérek tépni, marcangolni kezdték a Gólemet én kaptam tőle egy ajándékot.
Gyorsan repült és egyszerűen csak elmozdulni akartam az útjából...
( Védekezés a Vérgólem ellen. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 913
+8
Szinte egy táncos kecsességével mozdultam el jobbra a lövedék ellen.
El is játszottam a gondolattal, hogy jó lenne valahogy megragadni és vissza küldeni azt a feladójának.
De sajnos nem jutott egyembe egy varázslat sem így hirtelenjében amit felhasználhattam volna.
Persze milyen is a szerencsém? Ahogy gondolkozom szemem sarkából mozgásra leszek figyelmes.
* Hogy a jó kuv@ életbe! * gondolom magamban amikor meglátom a Bábeli toronyt magamra borulni.
Az összes vér kimegy belőlem és kissé le is fagyok. Eszembe se jut hopponálni csak vetődök és bízok benne, hogy nem későn cselekedtem.
( A kérrt Lucky dobás )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
6
Hát a szerencse csak az én oldalamon állt. Mikor magam mögött hallottam a placcsanásos földrengető hangot.
- Húúúú... ezt megúsztam. - könnyebbülök meg.
- Piroinitio! - szegezem a pálcám a mögöttem fekvő gólemre.
( Támadás a Vérgólem ellen. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 612
+8+2







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-24, 19:38

A gólemet akartam ledermeszteni, de valahogy a sárkányt kaptam el. Nem is baj, mert felém akart csapni. Ösztönösen becsuktam a szemem és felkészültem az újabb fájdalmas ütésre. Meg is lepődtem, hogy nem történt semmi, aztán eszembe jutott, hogy a kezemben tartom a medált.
Ahogy kinyitottam a szemeim csak pár centire voltak tőlem.
- Iii
Gyorsan kimásztam alóla és körbe néztem. Tia nagyon mérges lehetett, mert olyan átkokat szórt, amikért le is csukhatnák.
"Nem baj, ezeknek a lényeknek vissza kell feküdniük. Jár nekik a pihenés."
Ahogy meghallottam mit kiált nekem, hevesen rázni kezdtem a fejem.
- Na azt már nem! Zombi élesztő szentségtörőknek nem adom! Ő már az enyém, én leszek a mamája!
Nem igazán tudtam hirtelen, hogy melyik lényt lőjem inkább. Azt akartam, amelyik jobban sérült, hogy hamarabb megszabaduljunk tőlük. De mindkettő egyformán ramatyul nézett ki. Úgy döntöttem a sárkány kapja az áldást. Elvégre ő nézett ki magának. És amíg meg nem állítom, addig jönni is fog.
Kicsit kelletlenül emeltem rá a pálcámat. Tudtam, nem az ő hibája, hogy ezt tették vele. Neki tisztelet járna nem pedig....ez.
- Pi...piroinitió! Diffindo!

Támadások a sárkány ellen

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 211
+2
+2

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 410
+2
+2
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 475

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-25, 17:54

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
( Zombi barna sárkány. HP 100/46 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/50, D9+6 )
 
Zombi barna sárkány. HP 100/46 D9+6
A Zombi sárkány kő börtönében tűri és tűri a rá szabadított varázslatokat. Hiszen mást nem tehet, mert a varázslat köti őt egyenlőre.
Elsőnek Alric támadásai érik el.
( Zombi barna sárkány. HP 100/28 D9+6 )
Alric varázslatai után Taoé csapódnak be a sárkányba.
( Zombi barna sárkány. HP 100/14 D9+6 )
Ahogy a varázslatok becsapódtak és megtették a kárukat a testen az átok hatás elmúlik és újfent mozogni kezd a sárkány.
Nem sokat teketóriázik. Nemes egyszerűséggel a farkával és mancsával csap oda.
Egyikkel Alricot másikkal Taot veszi célba.
( Támadás Alric ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 6_213
+6
( Támadás Tao ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 316
+6
 


Vérgólem. HP 150/50, D9+6 
A földön fekve éri Tia varázslata. Rángatózni kezd a kínzás miatt.
( Mindenki dobjon Luckyt. Páros eltalálja valami repülő csontdarab és sebződik 4-et. Páratlan esetén nem történik semmi. S őt messze elkerüli a “lövedék”. )
Ahogy a földön fetreng és csapkodva vergődik. Testéből akaratlanul is repülnek ki az emberi maradványokból “szerzett” csontdarabok. Beterítve a környéket mint egy területi támadás.
( Vérgólem. HP 150/28, D9+6 )
Darman támadása is telibe kapja. Nem is védekezik ellene, fel sem fogja, hogy mi történik vele éppen.
A tűz úgy nyaldossa végig a testét.
( Vérgólem. HP 150/12, D9+6  )
Azt viszont már tudja, hogy merről jött a varázslat. S mikor a kínzó átok abba marad, valamilyen emberen túli gyorsasággal áll fel és veti magát Tia irányába.
( Támadás Tia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 117
+6
 
( Zombi barna sárkány. HP 100/14 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/12, D9+6  )
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1471

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-25, 18:12

Bár a varázslatom eléri a gólemet, és rángatózva elfekszik a földön, mégsem érzem az elégtételt. Azt gondoltam, sokkal nehezebb lesz kimondani a varázslatot, melytől annyit szenvedtem, de most szinte szenvtelenül nézem, ahogy a gólem vergődik. 

A testéből repkednek ki az alkatrészek, néhány felém is repül.

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
16

Lazán elhajolgatok előlük, de az egyik így is elér.  Közben Darman tűze is eléri a gólemet, aki végül felocsúdik az átkok alól, és egyenesen felém tart. 

-4 HP

HP: 32/28


- Ó, imádom, ha házhoz jön a vacsi! - szólalok meg szarkasztikus hangon. A gólem elér, és én kimeresztve agyaraimat újra belemélyesztem azokat a testébe. 

A támadást bekapom - 7 HP 


HP: 32/21

Támadás a vérgólem ellen: Vámpír  D12+8



Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 416
+8


Tiara Prince carried out 1 launched of one Vámpír :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Vampir10


Amíg a fogaim marcangolják a húst a gólemen, a karmaimmal is támadásban lendülök.
A harapástól meggörnyedt gólemnek egyenesen a szemét veszem célba, és próbálom nemes egyszerűséggel megvakítani őt. 

Támadás: puszta kézzel D12+8

Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 317
+8







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-25, 18:54

A sárkány nyugton maradt, de nem sokáig. Repedezett róla a merevség és újra támadt. Ahogy igyekeztem helyezkedni próbáltam arra gondolni, hogy ez is csak edzés. Ott vagyok az oszlop tetején bekötött szemmel, és dinnyéket dobálnak felénk.
"Sima ügy, nemigaz?"
Ahogy közeledett a sárkány karma igyekeztem a legjobb pillanatot választani a félreugrásra. Olyan gyorsan jött, hogy biztos voltam benne, hogy eltalál, de azért nem mindegy, hogy csak a bokám törik, vagy a gerincem.

Védekezés a zombi sárkány ellen

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 410
+2

(-3 HP)
Felszisszentem, ahogy a combomba kapott és meg is roggyant a térdem, de túlélhető volt. De azért vérzett piszkosul. Nem tudtam Tia mit fog szólni hozzá.

Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
12

De talán mázli, hogy megrogyott a térdem, mert egy csontdarab repült az arcomnak. Ha nem bukok le, akkor a nyakamat találjan el.
(-4 HP)
- Hé, a kalapomra vigyázni!!
A pálcámmal megkerestem a sárkányt, aki nem akart békén hagyni.
- Aguamenti!

Támadás a zombi sárkány ellen

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 410
+2
+2

Piszkosul szédültem és fájt mindenem. A medál furcsán rezgett, mintha kérdezné, hogy biztos itt akarok-e lenni.
"Igen, biztos. Itt vannak a barátaim, meg a sárkánybébi. Nem adom fel."

5 HP-val fejeztem be, szóval nyerjünk gyorsan és uzsgyi haza!


A hozzászólást Hu Tao összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-27, 11:54-kor.
Vissza az elejére Go down
Melody Moonlight
Magica discipulus
Magica discipulus
Melody Moonlight


Csatlakozás dátuma : 2023. Dec. 01.
15
Hozzászólások száma : 159

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-27, 11:25

Dobok Luckyt arra, hogy engem eltalál-e egy csontdarab 

Melody Moonlight carried out 1 launched of one Lucky :
13

Miután a varázslatom sikeresen eltalálta a vérgólemet, repülő csontdarabokat láttam felénk közeledni, azonban pont jól hajoltam el, és engem nem talált el. - Pompás -

Körülnézve Taot láttam meg, akit igencsak jól célpontba vett a sárkány, így nem hagyhattam hogy a legjobb barátnőmmel ilyen csúnyán elbánjanak. Pálcámat a sárkányra szegeztem.

Támadás a sárkány ellen 
- Everte Statum!

Melody Moonlight carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 510
+2
+2

Támadás a sárkány ellen
- Flipendo!

Melody Moonlight carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 311
+2
+2

- Uhh csajszi, minden okés? - kérdeztem Taot.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1262

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-27, 12:20

HP 32/32, D12+8
 
A támadásom szépen végig “szalad” a Vérgólemen és jól helybenhagyja azt.
De örülni nem sok időm volt, mert Tia támadását követően a Gólemből apró alkatórészek repültek szanaszéjjel mindenkire veszélyt jelentve.
( Dobok Luckyt. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
17
A szerencse nagyon közel állt hozzám. Sőt biztosra vettem, hogy a bokámat is fogja.
Ahogy láttam a többiek eléggé lesérültek. Tao szinte off-on volt. Leharcoltnak tűnt. A sárkány kemény dió lehetett, bár a miénk sem egy egyszerű esett. De mégis sokat segített, hogy tapasztaltabbak vagyunk.
Tia foggal, körömmel esett az ellenségnek. Míg szemem sarkából látom, hogy Tao és Melody a sárkánnyal hadakozik.
- Bombarda! - szegeztem a pálcám először a gólemre.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 914
+8+4
- Bombarda! - majd megismételtem a varázslatot a sárkány irányába is.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 218
+8+4







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 475

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-28, 08:43

( Zombi barna sárkány. HP 100/14 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/12, D9+6  )
 
Vérgólem. HP 150/12, D9+6
Ahogy a gólem ráveti magát Tiára sikeresen meg is sebzi a lányt. Aki ettől nemhogy elesne vagy meghátrálna. Éppen ellenkezőleg támadásba lendül.
Vámpír fogait és körmeit használja a lény ellen.
Nem is védekezik a lény hiszen már esélye sincs.
A lány támadásai eléri azt a kritikus pontot a testében ami megszünteti a varázslatot. Vagy talán annyi sebződést gyűjtött össze, hogy a test már nem bírta ezt tovább elviselni.  Ez nem is igazán számít, a lényeg, hogy a Tia támadását követően a gólem nemes egyszerűséggel “leenged”. S emberi trancsírozott holtestek kupacává változik vissza.
Vérgólem. HP 150/0, D9+6
 
Zombi barna sárkány. HP 100/14 D9+6
A sárkány csak nézi szépen ahogy eltalálja Taot. Diadalmat kiélvezvén nem figyel a környezetére ami következtében mindenki varázslata eltalálja őt.
( Nem számolom, bőven megvan Smile ).
A mágia valami “csoda” folytán megszűnik benne, és a test vissza változik azzá ami volt. Az erős ahogy elhagyja összecsuklik és nem mozdul többé. Testét megannyi seb borítja melyből vér szivárog és ezeket ti okoztátok.
A veszély megszűnt úgy tűnik....
Zombi barna sárkány. HP 100/0 D9+6
 
A két hatalmas lény holtan fekszik a földön, így rátok furcsa csend ereszkedik. Hiszen pillanatokkal ezelőtt még varázslatok, kiáltások és a csatákat kísérő egyéb zajok kakofóniája zenget. A mostani csend mely beállt majdnem hogy furcsa és ijesztő.
 
( Mit tesztek jelen helyzetben? )
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-28, 11:47

Csak elhomályosodva hallom Melody kérdését. Nem kell elgondolkozni, hogy jól vagyok-e.
- Nem...még korán van...ehhez.....uhh
De a vég elkerült. Sikerült legyűrni a gólemet meg a sárkányt is.
- Sikerüüült - kiáltottam kicsit reketten. - Éleeek.
Nagy nehezen felálltam és botladozva elindultam a holttestek felé. Menet közben belebotlottam valakibe, de a szemembe folyó vértől, izzadtságtól és könnytől nem láttam, hogy kibe. Nem törődtem vele, csak megöleltem.
- Gyere ide akárki vagy - nevettem és nyomtam egy puszit az arcára. Jó illata volt. - Ünnepeljük, hogy élünk!
Egy kicsit még kiélveztem, hogy a másik megtart, aztán elengedtem és a két szörnyhöz fordultam.
Szegény kis párák.
- Figyu, tudom, hogy sietnünk kell meg minden, de tenni kellene valamit. Segítsetek kérlek elhamvasztani a hullákat? Akárki tette ezt velük - azt eztnél kicsit elcsuklott a hangom. - Nem érdemlik meg. Ők leélték az életüket, rászolgáltak a nyugott pihenésre. Adjuk vissza a testük energiáit a természetnek! A lelkük meg szárnyaljon csak tovább. Mint a pillangók.
Nem akartam, hogy játékszerek legyenek. Még ha gonoszak is voltak az életükben, a sír nyugalma jár nekik.
Próbáltam a képességeimmel segíteni a piroinitión. Jót is tett a tűz ropogása, mert a csend nagyon para volt. Valami természetellenest éreztem benne. Közel voltam az ájuláshoz, ezért reméltem, hogy nem támad meg minket valami új. De a feladatomat nem akartam elnagyolni.
"Hu Tao vagyok, a Hu temetkezési vállalat igazgatója, a holtak kísérője és semmi nem akadályozhat meg a feladatomban!"
Vissza az elejére Go down
Melody Moonlight
Magica discipulus
Magica discipulus
Melody Moonlight


Csatlakozás dátuma : 2023. Dec. 01.
15
Hozzászólások száma : 159

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-28, 21:57

Tao mellett guggolva a szemem sarkából vettem észre, hogy a sárkány, és a vérgólem is meghalt. - Ügyesek voltatok! - néztem a többiekre, bár legbelül nekem is rossz érzésem volt amiatt, hogy megöltük őket. De jobb, mintha fordult volna a kocka, és most mi lennénk holtan a földön.  Tao mégjobban közrejátszott az érzéseimben, és nagyon rossz volt látni ilyen állapotban. A karjánál óvatosan visszahúztam magamhoz, majd a kezemmel könnyed mozdulatokkal töröltem meg az arcát. - Jobb? - néztem a szemébe reménykedve hogy lát is valamit. 
- Ezek aranyos mondatok, Tao - mondtam a lánynak, majd mégegyszer a pálcámhoz nyúltam, és segíteni próbáltam neki.
- Piroinitio! - mutattam először a sárkányra, majd a vérgólemre is.
- Piroinitio! - Szuper. Mostmár ez is megvan.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1471

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-29, 10:27

Éreztem, ahogy a gólem ereje gyengül. Ahogy eleresztem darabjaira is hullik. Szó szerint szétesik azokra a hullákra, amikből felépült. 

Nézem a kupacot körülöttem, és ürességen kívül semmit nem érzek. 
-Vagy ők, vagy mi! Részemről örülök hogy így alakult. 

Tao azonnal munkához is lát, és Melody ugrik segíteni neki. 

Valóban segítségre szorul, de ő maga az, akin leginkább segíteni kell. 

- Bocsi Tao, ez lehet picit fájni fog, de muszáj ezt tennem, mielőtt csatlakozol ezekhez. - intek a füstölgő hullakupac felé. 

Azzal a barátnőmhöz lépek, és a legsúlyosabbnak tűnő sebhez hajolok. 
Lágyan nyalogatni kezdem a belőle szivárgó vért, és igyekszem a nyálammal gyógyîtani őt. 
Eközben óvatosan az elméjébe lépek, és olyan emlékeket hozok felszínre, amelyek nyugtatóak, és boldogsággal töltik el őt. 

(Gyógyítás: 2D9)

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 913
Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 117







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1262

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-29, 18:24

Szerencsére a csata elmúlt és győztünk!
- Tényleg győztünk? - kérdezem magamtól ahogy nézem a tetemmé visszaváltozó sárkányt.
Majd tekintetem a ... fúúúj ... Vérgólem maradványaira vándoroltatom.
Fáradtság úgy tör rám, hogy felkészületlenül ér. Így valami követ keresve leülök és kifújom magam miközben szememmel a lányokat nézem.
Tao-t szépen rendbe hagyták. Volt valami igazán furcsa ahogy Tia a sebeit nyaldosta a lánynak.
Azt tudtam, hogy miért teszi. S bíztam benne, hogy sokat fog segíteni majd neki. De az vesse rám az első követ aki nem találja furcsának azt hogy egy vámpír egy vérző embert nyalogat. Tudtam jól, hogy nem fogja bántani. Ahhoz már sokkal de sokkal jobban ura önmagának és a vámpírnak is.
- Hééé, Alric! - szólítom meg a srácot.
- Mit szólsz ehhez? - mutatok körbe.
- Nem semmi kis pusztítás ez és mellékesen nem semmi Csapdába vagy mibe futottunk bele. - magyarázom a gondolatom.
Lehet értelme nincs az összes szónak mely elhagyja a szám. De valahogy jól esik kimondani őket.
Miközben a gyógyítás folyik és várom Alric-ot, hogy mondjon valamit ha hallotta, hogy hozzá szólok addig jár az agyam, hogy mi legyen.
Elég hosszú az út vissza.
* Bakker nem is mértem az időt, hogy mennyit utaztunk. * bosszankodok mikor eszembe jut.
Úgy 3-4 órára saccolom, de lehet, hogy ennél is több volt.
Az idő szépen eltelt, lassan sötétedik is úgy érzem.
- Tempus! - idézek egy órát, hogy tudjak tovább gondolkozni a következő lépésen.
Nem sok kedvem van este repkedni főleg nem ilyen elgyepált állapotban. Veszélyes és akár halálos is lehet. Viszont ezt a “temetőt” itt kellene hagyni.
Ez sem sokkal biztonságos, ne meg a légkör miatt sem biztos, hogy pihentető vagy legalábbis nyugodt álmunk lenne.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 401

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-30, 20:45

Védekezés a sárkány ellen 
Alric Maggot carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... - Page 2 217
+4
-4 hp
A sárkány találata sajnos túl pontos. A lény telibekapja és Alric egyenesen egy másik, a földön fekvő sárkánytetem bordái közé csapódik.
Éles reccsenés hallattszik. Reccsenés, amiről nem tudja eldönteni, hogy az a tetem bordáitól, vagy a sajátjától származnak. A fájdalom ugyan éles, de lélegezni tud. Már amennyire a véres zsigerek hada ezt lehetővé teszi.
Prüszkölve köpködve kecmereg ki a zsigerzsákból. Még él. És feltételezhetően komoly baja nem történt.
- IDIÓTA! KERESD A PÁLCÁD!  Szólal meg a Daevák kórusa. - Tényleg! Kapkodja ide-oda a tekintetét, de a véres zsigerek tengerében nem látja sehol. - Hogy a rohadt! Szalad ki a száján, amikor megpillant egy kis fekete csonkot kiállni két borda közül. Sajnos tudja már, mielőtt hozzáérne, hogy baj van. Az a reccsenés más volt... Olyan fás... Ahogy rámarkol, beigazolódik a gyanúja. Ennek annyi. Kihúzza lassan az elszáradt epidermisz alól és a pálca másik fele lustán himbálózva leng a markolat végén. Még néhány bús szikrácska kipattan, majd nem produkálja magát többé.
-Rohadj meg! Suuttogja. -Rohadj meg! Rohadj meg Üvölti ezúttal a sárkány felé fordulva, aki viszont mostanra kilehetle lelkét. Már ha volt neki. Szinte rögtön ezután a vérgólem is jobblétre szenderül. 
Csalódottan hordozza tekintetét szét a harcmezőn. A tallózó társain, és ismét az ernyedt varázsvesszőre néz. A harag szépen lassan szertefoszlik, vagy legalábbis a háttérbe húzódik kielégítetlenül. Odabattyog Darmanhoz és a megjegyzésére csak hümmög egyet.
- Hát... Többet vett el, mint amit adott az biztos... Majd felemeli a srác felé törött pálcáját.
El kell mennem megint Gregorovicshoz. De ezúttal viszek valamit.
Azzal odamegy a zombisárkányhoz és egy közeli nagy kővel nekiesik az állat szegycsontjának, hátha le tud törni belőle egy hosszú darabot. Amolyan bot vagy pálca méretűt. Hátha tud vele kezdeni valamit az öreg.
Alric Maggot carried out 1 launched of one Lucky :
14







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…

Melody Moonlight likes this post

Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 475

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-01, 08:17

Reggel kerültetek át a Szaharába és az utatok jó pár órás volt a seprűn. Mire a fészket felderítettétek az idő tovább telt. Így most Darmannál a Tempus varázslat 12:30-at mutat, jelez.
( Megjegyzés a B csapat, kb most éri el az ő Barlangjukat, fészküket !!! )
A C pont elég messze van. Már a kiinduló ponttól is de innen még messzebb!
Darman sötétedéses megjegyzése és érzése csak a fáradtság jele és az ájulásé!
( Dobjon Luckyt! Ha páros eszméletét veszti és beájul. A páros szám értékétől függően annyi percre. Ha páratlan akkor nem ájul el de nagyon fáradt lesz és kába! )
Alricnak jó pár kemény csapást követően sikerül megszereznie egy nagyobb és jobb minőségű csont darabot amiből majd pálcát tud készíttetni!
( A továbbiakban Alric a törött pálca miatt nem tud varázsolni. Így közelharcra és a képességére kell hagyatkozni így nála nem működnek a varázslatok adta bonuszok! )
Tao Tia hozzájárulásának hála “felépült”. A seb eltűnt de a fáradtság megmaradt azért. Nem vészes de érezhető.
( Kis segítség. X volt a kiinduló pontotok. A jelű hely 3-4 óra hosszára volt. B jelű fél napnyira  6-7 óra. Míg a C jelű pont 10-11 óra repülési időre volt és van az X ponttól! )
 
( Mit tesztek? )
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-01, 15:49

Ahogy egy Melody hangú paca törölni kezdte a könnyeimet elöntött a hála az én cuki barátnőm után.
Annyira tud szeretni.
- Nem, igazából pocsékul vagyok. Mindenem salyog és fáj a szívem a meggyalázott holtakért. De ha itt vagy velem, jobban érzem magam - motyogtam majd a vállába fúrtam az arcom.
Jó volt valakihez hozzábújni olyanok, amikor minden rossz volt.
Hirtelen Tia hangját hallottam meg, aki figyelmeztetett, hogy valami fájni fog.
- Ennél jobban már nem fá....ííííj
Ahogy a sebemhez ért, mintha villámcsapás ért volna. Már éppen elhúzódtam volna, amikor valami nedveset éreztem és múlni kezdett a fájdalom. Fura volt és nedves, de nagyon jó.
Ahogy odafordultam éreztem, hogy elvörösödök.
"Uramsegíts, mit csinál ez?! És ugye nem hagyja abba?"
Tia előttem térdelt és nyalogatott. Rendes cicamosdást kaptam és ez olyan jó volt. Próbáltam leplezni, hogy mennyire élvezem, de nagyon jól esett. Rég éreztem magam ilyen jól.
Talán az a holdfényes éjszaka volt csak más. Kiültem a tó szélére teliholdkor, figyeltem, ahogy a szél játszik a virágszirmokkal és csak költöttem. Írtam a verseket sorra az életről, ami rövid, múlandó de pont ettől becses és csodaszép. Nagyapa meg is dícsért, amikor előadtam párat a következő temetésen.
Ahogy visszatért a tudatom a jelenbe éreztem, hogy a sebeim már nem fájnak annyira. Még mindig kimertül voltam, talán a csatától talán a sírástól, de már nem fájtam annyira.
(+ 10 HP)
- Köszönöm, egy angyal vagy - mosolyogtam a lányra, majd Melodyhoz fordultam. - Nyugi, te is. Nagyon szeretlek téged, csajszi.
Körbenézve nem csak én voltam letompulva. Darman olyan volt, mint aki mindjárt elalszik.
- Hé, Darman! Itt vagy  még? Minden oké?

15 HP
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1262

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-01, 17:51

Az időt néztem de az hogy mit látok nem igazán jutott el a tudatomig. Alric hangját hallom, de hogy mit mond már nem értem.
( Kért Lucky dobás )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
14
Próbáltam a srácra figyelni mert érzékeltem, hogy közelebb jött ahogy szóltam neki.
De oldalról valami sötétség kúszott be. Pillanatokkal később éreztem, hogy az erőm furcsa mód teljesen elhagy és a föld közeleg felém.
Nem voltam messze tőle mégis ezer évnek tűnt míg tompán puffantam a homokba. Meglepetésemre nem fájt pedig koppantam abba biztos vagyok.
Majd kiballagtam térből és időből, magával rántott a sötétség és elájultam...







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-03, 09:37

Hiába szólongattam a srácot nem felelt, csak nézett ki bambán a fejéből. És olyan fura szögben tartotta a fejem.
- Tia, asszem baj van....
Alig mondtam ki, Darman dőlni kezdett és elvágódott a homokban.
- Darman!
Sikoltani akartam, de a harc után csak egy rekedt nyögésre futotta.
Kihámoztam magam a lányok karjaiból és botladozva elindultam.
- Meg ne halj itt, te szemét állat. Nélküled nem jutunk ki innen élve.
Odaérve lehajoltam hozzá és megkerestem a pulusát. 
- Jól van, csak elájult - motyogtam.
Úgy fordítottam, hogy se a szája se az orra ne lógjon bele a homokba, mert attól megfulladhat. Viszont itt megállt a tudományom.
Tanácstalanul fordultam hátra.
- Na és most? Én a halott emberekhez értek, de ő csak ájult. Valaki elmozdítaná az állapotát valamilyen irányba? Én csak a tündérmesés felébresztő módszert ismerem, ha nagyon muszáj.
Vissza az elejére Go down
Vivian Polany
Magica nebulus
Magica nebulus
Vivian Polany


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 6

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-03, 11:10

Lassan és késve értem utol a többieket. Kezdőként nehezemre esett segíteni a harcban, de ahol támaszt tudtam nyújtani, oda azonnal mentem. 
Odafutottam Darmanhoz és a biztonság kedvéért inkább tartottam a fejét, míg a többiek kitalálnak valamit a segítésére. Kétségbeesetten és tehetetlenül fordítgatom a fejem a többiek felé.
*Bárcsak többet készültem volna az órákra*- gondoltam magamban mindeközben. *Bárcsak...*
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 401

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-03, 17:07

A repkedő csontszilánkok kicsit sem zavarják. Bosszút akar állni. Le akarja vezetni a dühét. A kezdeti esztelen csapkodást követően áttér egy kissé tudatosabb stratégiára és szálirányban próbál hasítani egy hosszabb darabot. Nemsokára ezt a próbálkozását siker koronázza és egy alkar hosszúságú lapot sikerül lefeszegetni. A vége hegyesen törött, mint egy Gladius Ez jelenlegi helyzetében még kapóra is jöhet hiszen fegyvertelen. Arcán elégedett mosollyal fordul vissza a többiek felé, hetykén meglengetve új szerzeményét, amikor több dolog is szemet szúr. Darman épp krumpliszsák módjára dől el szelíden a homokban. Tao gyorsabban kapcsol, és odasiet. Megállapítására csak morog egyet és nyúlna a pálcájáért. 
-Legalább puhára esett... Re... Aztán eszébe jut mi is történt és elkomorodik. -Bocsáss meg Tao Kölcsön adnád a pálcádat? 
Ha a lány engedi átveszi tőle. - Renervate! 
Alric Maggot carried out 1 launched of one Lucky :
8
Reményei szerint a pálca érzékeli a szándéka nemességét és együttműködik vele. a bűbáj után visszanyújtja azt a lánynak.
- ÉS most a másik furcsaság... Kezdi el szépen kimérten.
Mivel nincs itt még teljesen fejben Darman, egyértelműen önmagát tartja a rangidősnek ennek megfelelően a veszélyhelyzet amit egy hirtelen megjelenő alak jelent neki kell kezelnie.
-Tudod mit? Add vissza nyúl Tao pálcája után és választ se várva rászegezi az újonnan érkezőre. 
-Kezdj el csacsogni! Ki vagy te és hogy kerülsz ide? És ne várakoztass minket túl soká, most öltünk meg egy zombi sárkányt és egy vérgólemet! Nem vagyunk jó kedvünkben, simán utánuk küldünk!
Tekintetéből látszik, hogy tényleg nincs vicces kedvében, és a társaiért jelen helyzetben elmenne a végsőkig.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1471

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-03, 19:02

Amint Tao jobban érzi magát újra körülnézek. Elkapom a pillanatot, amint a lány villámgyors reflexekkel lép Darmanhoz, aki láthatóan eszméletét vesztette.l 
Azonnal odamegyek hozzá, és leülök mellé. 

- Shhh... Kicsim! Pihenj! - A pulzusát szerencsére érzem, hogy elég erős, és mivel a medál sem vitte el sehová, ezért azt feltételezem, pusztán a kimerültség lett rajta úrrá. Mégis hálásan nézek Alrikra, aki megpróbálja őt felébreszteni. Hihetetlen, hogy annyira megrémültem, hogy elveszíthetem Őt, hogy nekem eszembe sem jutott ez a bűbáj.

- Köszönöm Alrik! De várj! Hol a pálcád? - teszem fel a kérdést, de nem messze Darmantól, akinek a fejét az ölemben tartom látom a valaha jobb napokat átélt pálca maradványait. 

Ebben a pillanatban érkezik ijesztő lendülettel valaki közénk. Alric már ugrik is neki a kezében lévő pálcával, ami gyanúsan úgy néz ki mint Tao fegyvere. A nyakamban lévő medál felmelegszik, és én meghallom a fejemben Vlad hangját. 

- Fantasztikus! - nyögök fel halkan. - Hagyd! Ő is hozzánk tartozik! - sóhajtok fel, majd fáradtan a lányhoz fordulok. 
- Tiara Prince Tepes, szolgálatodra! - mutatkozom be. Egy pillananatra elengedem Darman buksiját, amit eddig simogattam, majd előveszem a pálcámat. Megkeresem a Darman nyakában lógó medált, majd a pálcát hozzá érintve egy varázslatot mormolok.

- Geminio! - a medál azonnal megduplázódik, és egy teljesen olyan medál lesz belőle, mint Darmané. 

- Gyere ide! - mondom a lánynak, majd ha odaér mellém, és lehajol, a nyakába illesztem a láncon lógó medaliont. 
- Fogadd el a Dragontista Rend Szövetségét, és a medál téged is védelmezni fog. Elég rövid beavatási ceremónia volt ez, de jelenleg nincs többre időnk. - jelentem ki. 

- Egy perc türelmeteket kérném. - idézem fel a térképet, amit Daniel mutatott. - Azt hiszem itt végeztünk, de a C pont, ahová el kell jutnunk innen nagyon messze van. Most dél elmúlt. Esélytelen megtenni az utat a C pontig, és este itt baromi hideg lesz. 
Azt javaslom, hozzuk picit rendbe magunkat, pihenjünk pár órácskát, és aztán menjünk vissza az X pontra. Ott remélhetőleg nem történt változás, és meghúzhatjuk magunkat reggelig. Aztán holnap induljunk el a C ponthoz.
- mondom halkan, visszafordulva Darmanhoz, aki mintha ébredezni kezdene Alrik varázslatára.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-03, 19:22

Alric gyorsan, és meglepően udvariasan reagált. Nem értettem pontosan, hogy miért az én pálcám kell neki, de volt egy olyan sejtésem, hogy gáz van azzal is.
És pont ezt az időpontot választja egy idegen, hogy megjelenjen. Tia már rögtön akasztana a nyakába egy Rend medált, de nekem nem tetszik a dolog.
- Állj, állj, állj! Tia, biztos jó ötlet? Nem fura neked, hogy medál és pálca nélkül csak úgy itt terem? Ki küldte, és hogyan?
Szerencsére nem voltam egyedül a gyanúmmal, Alricnak se tetszett az új jövevény.
- Vegyük le a cipőjét! Lehet, hogy egy djinn. Azoknak mindig vannak állati testrészeik, és a lábfejük általában ilyen. Ha djinn, legyőzzük. Ha Ifrit, akkor fussunk!
Közben igyekeztem Tia szavaira is figyelni. Elég szar helyet találtunk a táborozásra. Se fedél a fejünk felett, se semmi, amiből tüzet lehetne gyújtani.
"Aiyah, bezzeg ha lenne egy olyan bűvölt teáskannám, mint a nagy szellemeknek a mesékben."
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 475

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-04, 08:34

Az új lány nemrég érkezett Magnetarionba tanulni amikor is Vlad elkapta őt az egyik sarkon és elküldte őt Tiának segíteni. A medálon keresztül érezte, hogy forró a talaj a diákok talpa alatt.
Sajnos a Fejedelem nem tudhatta, hogy a diáknak pálcája sincs még. De annyit megtett, hogy gondolat útján még a lány fejébe “beültette” a diáktársai nevét. Így tudta felismerni és megismerni Darmant, majd a nevén szólítani őt!
 
Darman szépen pihen ájultan Tia öl párnájában ahova szívesen fekszik.
Alric varázslatára mozgolódni kezd, de még nem tért ha magához.
( Ha valaki ír majd ezután utána magához tér! )
Tia duplikáló varázslata és beavatása sikeres, így Vivian is élvezi a Rend "védelmét" innentől.
De pálca híján kézzel-lábbal tud majd harcolna ha nem szerez más fegyvert!
 
( Mit csináltok? Tiának volt egy gondolata. Aszerint cselekedtek? )
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-04, 17:02

Egyre kevésbé tetszett a helyzet. Darman még mindig ki van ütve, Alric pálca nélkül, random furi csaj, és nincs hol aludnunk.
- Senkinél sincs sátor, ugye? - Kérdeztem idegesen, majd visszahajoltam Darman fölé.
Váltogattam a gyengéd simogatás és a türelmetlen bökdösés között.
- Ébresztő, Csipekrozina! Ööö így hívják azt a sokat alvó csajt, ugye?
Gondolkoztam, hogy mit tudok, ami segít egy majdnem halotton, de nemigen jutott eszembe semmi.
"Aiyah. Gondolkozz, Tao. A végén még kénytelen leszel szégyen szemre a Cardsoktól tanulni."
De nem ugrott be semmi, csak a mesterséges légzés. Úgy tűnt a légvétellel nincs gondja, de gondoltam ártani nem ártok.
Nagy levegőt vettem és fölé hajoltam. Már olyan közel voltak az ajkaink, hogy csodálkoztam, Tia nem szól rám.
"Ébredj, szükségünk van a józan eszedre, és talán a teleportáló képességedre is."
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1262

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitimeTegnap 13:14-kor

Csak annyit érzek, hogy puha van a fejem alatt. Meg, hogy nagy a hangzavar körülöttem. Sokan beszélgetnek.
Majd szép lassan nyitom kifelé a szemem. Az illatból melyet éreztem úgy gondoltam, hogy Tia ölébe vagyok. Bár éreztem is társam finomságát így erre akár még egy ájulást is bevállaltam volna.
Ám de ahogy nyitom ki a szemem nem Tia arca fogad hanem Taoé. Aki nemes egyszerűséggel le akar smárolni engem.
* Mi a fasz? * jön a gondolat 
de meg is ijedek így reflex szerűen kelek fel...
( Dobok Luclyval. Páros esetén megfejelem a lányt. Páratlan esetén sikerül még időbe kitérnie előlem. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
16
Sajnos nem volt szerencsém. A lánynak jók a reflexei de én gyorsabb voltam náluk. Vagy talán ennyire le akart smárolni.
- Auhhhh....!!!! - kiálltok fel és huppanok vissza az ölbe.
De most már a fejem fogom közben.
- Jól vagy? - kérdezem a lánytól s remélem nem törtem be az orrát.
- Ha le akarsz "támadni" akkor beszéljük meg és akkor lehet nem fejellek le! - mondom nevetve a helyzeten.
Bár fogalmam sincs mégis mit akart. 
Már tenném fel a kérdést, hogy mégis mi történt. Végül rájövök, hogy felesleges lenne. Elájultam, valami elszívta az energiám. Közben kiszúrom az új lányt aki a semmiből jelent meg úgy hiszem.
A nyakát nézve közénk való. Pálcát viszont nem látok nála, így valami kezdő. Friss hús a darálóba.
* Ezeknek a kreténeknek nincs k a négy kereke. Pálca nélkül dobják be a bevetésbe! * mérgelődöm.
- Darman vagyok! - köszöntöm a lányt miközben feltápászkodom.
- Meddig voltam kiütve? - kérdezem a többiektől.
Ahogy látom nem haladtak sokra nélkülem. Valszeg engem felügyeltek vagy remélhetőleg csak pár percig.
Míg a választ várom addig elkezd járni az agyam és meghoztam a döntést...







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 249

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitimeTegnap 13:54-kor

Darman hirtelen ki is nyitotta a szemeit, de olyan lendülettel kelt fel, hogy meg is fejelt. Nem az ajkaink értek össze, hanem a homloka és az arcom
- Auuu! Te hülye barom! Így aggódjak érted?!
Jó kemény feje volt. De legalább poénra veszed.
- Hát, van szabad hétvégéd? - Súgom neki, majd az orromat tapogatva felálltam.
Darman láthatóan szintén nincs oda a djinn csajsziért. De amúgy remekül vagyunk. Alricnak törött a pálcája, itt egy csaj, akinek nincs, Darman meg néha gondol egyet és elájul. Ha így támadnak meg minket, akkor  végünk.
- Na induljunk meg a romokhoz vissza, ahogy Tia javasolta, különben nagyon szar helyzetben talál itt minket az éjszaka.
Botladozva elindultam a seprűmért azon gondolkodva, hogy az új jövevény hogyan fog repülni.
- Apropó, Tia! A pasid lefejelt és szerintem felrepedt az ajkam. Nem tudnál kezdeni valamit a sebeimmel, légyszi? Egyébként csak pár percig voltál kiütve Darman, de az nagyon para volt.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1471

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitimeMa 11:39-kor

Darman fejével az ölemben Taora nézek, akinek a fejében csak úgy keringenek a gondolatok. 
Amikor végül elhatározásra jut, hogy mesterséges lélegeztetést ad Darmannak, kis híján felkacagok, de hagyom kibontakozni. 
Úgy helyezkedem, hogy kényelmesen hozzáférhessen kedvesemhez. 

Érzem, ahogy Darmannak megváltozik a lélegzetvétele, és azonnal tudom, hogy fel fog ébredni. 
*Na Csipkejózsika, vajon mit reagálsz, ha rossz hercegnőtől kapod a csókot? * - gondolom vidáman, de erre a reakcióra nem számítok. 

Darman nemes egyszerűséggel úgy fejeli le Tao-t, ahogyan az a nagykönyvben meg van írva. 

Kacagva állok fel, amint Darman is feltápászkodik. 

- Na induljunk Tubicáim! - indulok a sepűm felé. - Jut eszembe, Vivian. Neked nincs seprűd, és valszeg tapasztalatod sem repülésben. Márpedig hosszú utunk lesz. Javaslom cirógasd meg valamelyik srácot, hogy rápattanhass a seprűjére. Skacok? Önként jelentkező esetleg? 

 
- Tao, te nem adod fel, ugye? - kacsintok a lányra. - Mindenárom meg akarsz valakit csókolni? Hát, jól van. - vigyorgok csintalan mosollyal a lányra, majd elkapom a derekát, hátrahajtom, mint valami romantikus filmben a párocskák, és a szájára tapasztom az ajkaimat. 
Ha már ott vagyok, kortyolok párat, hagyom, hogy a sebbe jutott nyál tegye a dolgát, és hasson rá, majd egy kis nyalintással bezárom a sebet. 

- Köszi a nasit! - engedem el a lányt majd a seprűmre pattanok. 

- Na húzzunk el innen! - Nem kellene összefutnunk semmivel. - jelentem ki, és lebegve várom, hogy rendezzék a soraikat a többiek.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
201. Tojások - A jelölés...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 202. Tojások - B jelölés...
» 198. Tojások nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Szahara-
Ugrás: