Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
140
Auctoritas
155

Favoritus
155


 

 201. Tojások - A jelölés...

Go down 
+2
Hu Tao
Mesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-03, 20:21

Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )

Jó pár órába telik még így is mire a távolból megpillantotok egy eléggé furcsa alakzatot a homok közt.
Ahogy közeledtek egyre jobban kitűnik.. Egy rom. Egy lyuk a földben mely körül szikradarabok vannak szétszórva. Még közelebb érve áthatoltok egy mágikus akadályon, enyhe bizsergés fut végig rajtatok.
Ha meg akarjátok vizsgálni ez egy embereket távol tartó akadály. Aminek a magja valahol a lyukban van. De megvan sérülve.
 
Az akadályon belül már sokkal több mindent láttok. Sárkányok és emberi tetemek hevernek mindenfelé.
Néhány helyen még ég és parázslik néhány dolog...amiről nem is akarjátok tudni, hogy mi lehet.
Szörnyű és pusztító csata zajlott itt. Nehéz megmondani, hogy melyik fél nyert!
 
( Mit tesztek? Kint néztek körül? Berepültök a lyukba? Vagy tovább álltok? )
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-03, 21:02

Fertelmes volt ez az út. Még az is fájt, amit csak én meg Alric láttam. És hosszú is volt az egész.
Már épp mondani akartam, hogy én bizony visszafordulok és hazamegyek, amikor végre láttunk valamit.
- Légyszi mondjátok, hogy ez már az út vége - nyögök fel szinte már sírva. - Le akarok szállni!
És valóban volt ott valami, ami elsőre egy romnak tűnt.
Kellemes bizsergés futott át rajtam a látványra.
És akkor majdnem leestem a seprűről, mert megláttam mi van alattunk.
Hullák, rengeteg hulla. Annyi, amennyit egy évben nem temetünk el nagyapával. És volt köztük sárkány is.
Kecsesnek éppen nem mondhatóan leszálltam, aztán elindultam terpeszben nagyon vigyázva, hogy semmihez nem érjen hozzá a lábam. Még a ruhámhoz se.
- Auuu, fáj mindenem. Gyertek, nézzük meg mi történt! Nekem nagyon nem tetszik ez a sok halott sárkány. Tudjátok mi sose ölünk sárkányt. Aki tud tüzet oltani az oltson párat, hátha amúgy elégne valami fontos. A többiek nézzék meg, hogy az embereken van-e valami, ami azonosítja őket. És hogy talán vannak-e túlélük. Ijjjjjáááááhhh. Tiiiaaaah, van valami kencéd női problémákra? Iszonyúan fáj tudod hol.
"Esküszöm veszek egy repülő szőnyeget és magamnál tartom."

Szeretnék dobni Luckyt a körülöttem heverő testek átvizsgálására.

Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
3
Vissza az elejére Go down
Melody Moonlight
Magica discipulus
Magica discipulus
Melody Moonlight


Csatlakozás dátuma : 2023. Dec. 01.
15
Hozzászólások száma : 157

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-03, 22:27

Tényleg igencsak kényelmetlen volt a seprű, és a combom belső felét teljes mértékben kihorzsolta, ami nem igazán volt valami kellemes. - Tudod Tao, én is leszeretnék szállni. Sőt, ha itt tartunk, én fel szállni sem szerettem volna. - válaszoltam a lánynak, amikor én is észre vettem a távolban kirajzolódó alakzatot, ami egyre inkább "csak" egy romra hasonlított. A seprűről leszállva, rémülettel telve néztem szét a helyszínen. Szinte éreztem a csata káoszát és pusztítását. Amolyan szorongás töltött el, ahogy láttam a sárkányok és emberek holttestét, és a romokat. Azonban mégis kíváncsiság hajtott, így elszántan döntöttem amellett, hogy kutakodni kezdek. - Szerintem ebben az esetben is praktikus lenne, hogyha itt is két részre szakadnánk. Persze ha gondoljátok. Én megyek Tao után vizsgálni a holttesteket és a szikla darabokat, esetleg jöhet Alric is. Tia, Darman. Ti megnézhetnétek hogy van-e valami a rom belsejében. - mondtam a többieknek, majd elindultam Tao felé.

Dobok Luckyt a szikladarabok megvizsgálására

Melody Moonlight carried out 1 launched of one Lucky :
16
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 399

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-03, 22:42

A régi tábor romjainál...
Szúrós szemmel néz Melodyra, majd hitetlenkedve megcsóválja a fejét a megjegyzésre amit Melody mondott Tao kapcsán. Nemes egyszerűséggel kitép a lány kezéből a pólóját, majd felhúzza. Megpillantja a seprűkupacot és választ magának is egyet. Az eligazítás után, csak bólint és el is indul a többiek után. A két lány fel fel libbenő szoknyája láttán csak gonoszul elvigyorodik. ~Két barack... Majd gyorsít és megelőzi őket. 
Ahogy megpillantják a romokat, szinte érzi, hogy a helyet átjárja a mágia. A zsigereiben érzi, hogy itt kell lenniük. Itt és most.
Aztán ahogy a mágikus akadályon átjutnak, megváltozik a véleménye. A pusztítás szinte leírhatatlan, ugyanakkor valahogy tetszik neki.
Lehuppan a seprűről és körülnéz.

Jön a lucky a keresésre 
Alric Maggot carried out 1 launched of one Lucky :
2

Odamegy egy sárkánytetemhez. A szarvára irányítja a pálcáját. ~Jó lesz kézi fegyvernek, majd ha visszaérünk faragok belőle egy kardot vagy valami hasonlót. -Diffindo
Ha a szarv letörik, azt magához veszi azon felül amit talál.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-04, 19:09

Az út baromi hosszú volt és nehéz bevallani de kényelmetlen is. A lányokon láttam, hogy ők is nehezen viselik. Már úgy voltam, hogy álljunk meg egy kisebb pihenésre mikor furcsa bizsergést érzek a testemen.
* Áthaladtunk valamin. * gondolom magamban és csak ezután veszem észre azt aminek ki kellett volna szúrnia a szemem.
- Azt a jó ....  - káromkodom el magam meglepetten
- Itt meg mi történhetett? - teszem fel a kérdést.
- Jól van tudom mi történt nem kell hülyének nézni. - gyors teszem hozzá mert biztosra veszem valaki lecsapja.
Időközben míg én jártatom a lepcses szám addig a többiek nekiindultak s leszálltak.
* Ezek nem normálisak... * csóválom meg a fejem.
Tao női bajos ahogy hallom a szavaiból. Melody ötletére elgondolkozok kicsit.
Alric időközben egy csonkítást próbál kivitelezni.
* Nem rossz ötlet, biztos tudnak valamit kezdeni a kovácsok ezzel az alapanyaggal. * morfondírozom miközben nézem a srácot.
A végeredményt nem várom meg úgy fordulok vissza a lányokhoz.
- Tia bemenjünk? - kérdezem.
Bár jómagam pont arra gondolok, hogy lehet jó lenne ha már szét oszlottunk még tovább oszlani.
Alric képes idekint megvédeni a két lányt, bár ők sem egy gyenge eresztések ha harcról van a szó.
Plusz elég sok időt elbasztunk az ide repüléssel. Így jó lenne “csipkedni” magunkat.
A helyszín egyébként elég gyilkos így én inkább le se szálltam.
* Mégis hogy a fenébe képesek ilyen sima nyugalommal a sok sok hulla közt sétálni? Már a szagtól hányingerem van. * nézem a többieket.
- Tia, jössz? - kérdezem a lányt miközben megindulok a járat bejárata felé...







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-04, 20:18

Az út elég hosszú, és nem túl kényelmes. Bár szerencsére én a lányoktól eltérően legalább nem szoknyában vagyok. 
Ahogy megérkezünk a térképen jelölt terület fölé, már látom hogy itt bizony kemény harcok dúltak. Amerre a szem ellát tetemek hevertek. Vegyesen emberek és sárkányok tetemei. 
A lányok és Alrik már a terepen vannak, én még egy picit körberepülök a terület felett, hátha látok valamit.

(Dobok észlelésre: )

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
19

- Megyek! - kiáltom oda a kedvesemnek, majd a tátongó lyuk felé irányítom a seprűmet.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-06, 07:37

Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
 
Tao ahogy leszáll és elindul körülnézni a harctér szélén. Szeme szakavatott mesterként nézi a sok sok emberi holttestet. De, hogy a fáradtság az oka vagy a női baj esetleg valami más az nem derül ki. Mert hiába is nézegeti a holtesteket közelebb nem mer menni, hogy megbolygassa őket így semmit nem lát. Jóformán néhánynál az hatalmas lyukakat melyeket sárkány fogak ütöttek sem veszi észre...
 
Melody ugyan úgy leszáll Tao mellé. Ám míg barátja a szakmája és foglalkozásához híven a holtestek érdeklik addig ú maga másik irányba indul.
A kinézet szikla darabok melyek a fészek bejáratából és magából a fészekből kerültek ki csak sima kövek. Ha Melody geologus hobbyval rendelkezne megtudhatná, hogy ezek a kövek nem Afrikából származnak. Hanem a világ minden pontjáról!
 
Alric leszálláskor kiszemelt egy sárkány holttestet és azt megközelítve nézett szét. Tekintette kapkodva járt, mert mintha betegség venne rajta erőt és csak az “arany” érdekli ami most nem más mint a sárkány szarva. Egy jól irányzott de elkapkodott varázslattal próbálja levágni a szarvat. Az sikerül is de a vágás nem túl szép. Emiatt egy nagyobb repedés keletkezett rajta.
( Kb egy 5cm hosszú pengéjű kés készíthető belőle. )
 
Tia ahogy átrepül a csatatér azon területe felett ahol ti vagytok szeme sarkából lát 2 furcsaságot. Tőletek balra.
Az egyik furcsán elhelyezkedő emberi holtestek. A másik egy sárkány holtest a többiektől távol.
( Ezt csak ő látja! )
 
Tao, Melody, Alrik )
 
Ti ahogy már percek óta a földön tartózkodtok kezdtek ráeszmélni arra hogy Ilyen közelről a pusztítás még rosszabb. Az éget hús szaga lepi el az egész környéket.
( Dobjatok Luckyt, páros az rosszul lesz a szagtól és kiadja magából a gyomra tartalmát, páratlan annak beindul a nyálelválasztása és megkordul a gyomra amitől szégyellni kezdi magát. )
 
( Mit csináltok? )
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
( Tia, Darman )
 
Kis ereszkedést követően egyenesen kell haladnotok. A  hely nagyon széles jól mutatva, hogy milyen pöttömök is vagytok egy kifejlet sárkány mellett.
A falak simák mintha valami simára csiszolta volna. Valószínűleg a sárkányok ásták ki majd a leheletükkel simára égették a falakat. Nem tükröződik emiatt ahogy haladtok előre a kintről bejövő fény egyre jobban eltűnik. S lassan már korom sötétbe repültök előre...
 
Ahogy fényt varázsoltok észre veszitek, hogy a járat 3 felé szakad.
 
( Mit tesztek? Merre mentek, Szétváltok vagy egybe maradtok? )
Vissza az elejére Go down
Melody Moonlight
Magica discipulus
Magica discipulus
Melody Moonlight


Csatlakozás dátuma : 2023. Dec. 01.
15
Hozzászólások száma : 157

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-06, 11:50

Hiába néztem azokat a köveket, sajnos megkellett arról győzödjek, hogy azok bizony csak sima kövek, és nem sok jelentőségük van;vagy ha igen, akkor szimplán nekem nincs ismeretem az ilyen kövek iránt. 

Dobok Luckyt arra, hogy milyen hatással lesznek rám a szagok

Melody Moonlight carried out 1 launched of one Lucky :
3

Éppen indultam volna Tao, és Alric közelébe, amikor hirtelen önkéntelenül a számban felgyülemlett a nyál, és kezdtem érezni, ahogy a gyomrom kavarodni kezd. Egy csepp szégyenérzet járt végig a testemen. 
* Baszki mintha éhes lennék a sok hulla láttára * - gondoltam végig a helyzetet, és csak reménykedtem hogy senki nem
 hallotta rajtam kívül. 

- Ti hogy haladtok, találtatok valamit ami hasznos lehet? - kérdeztem Taot illetve Alricot, majd a rom felé néztem.
- Tia és Darman mióta vannak bent? - érdeklődtem hogy nem-e kell aggódni, habár Tiáról és Darmanról volt szó, így végül én magam sem értettem a kételyem.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-06, 12:18

Nagyon nem tetszett a sok sárkány hulla. Ahogy az sem, hogy ekkora nagy kupacban voltak. Azt se tudtam hova lépjek. A holtakra semmiképp se akartam. Megérdemlik a tiszteletet akárkik is voltak életben, hiszem végigjárták az útjukat ezen a földön. Megérdemlik, hogy anélkül pihenhessenek, hogy valaki őket tapossa.
De akármilyen óvatos voltam, amit nem tudtam elkerülni az az égett hús szaga.

(Dobok Luckyt)
Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
3

Nem, nem is égett. Sült hús. Annyira emlékeztetett a sült disznóhús szagára, hogy önkéntelenül is csorogni kezdett a nyálam és azon kezdtem el gondolkodni, hogy milyen pác kellene rá. Mivel marniálnám? Kicsit édeskés és csípő, meg egy csipetnyi...
Adtam magamnak egy pofont, hogy észhez térjek. Ezek nem pácolt disznók, hanem halott emberek Elégették őket, ahogy nekem kellett anyát és apát.
Az emléktől más is folyni kezdett végig az arcomon. Ahogy meghallom Melody kérdését letörlöm az arcom és megfordulok.
- Hát az biztos, hogy ezeket az embereket sárkányok ölték meg. De ebben a káoszban azt sem tudnám megmondani, hogy ezek a sárkányok itt, vagy együtt harcoltak mások ellen.
Tiáék említésére körbe néztem, hogy bebizonyosodjak róla, hogy tényleg itt hagytak.
- Aiyah, ezek leléptek! Utánuk!
Azzal el is indultam a lyuk felé.
- Tiaaaa! Darmaaaaan! Milyen csapatjátékosok vagytok ti?!
Reméltem, hogy odabent nem lesz sülthús szag.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-06, 13:29

Ahogy körbenézek két dolog is szembetűnik. Messzebb egy egész kupacnyi test fekszik, de valahogy furcsa módon. Mintha nem ott haltak volna meg, csak valaki összehordta volna a testeket. 
Aztán picit távolabb megpillantok egy sárkány tetemet. 
Talán mégsem. Talán ezek az emberek egymás mellett, egymás varázslatait erősítve támadtak, vagy éppen védekeztek a sárkánnyal szemben. 
Talán sosem derül ki. Mindenesetre befelé menet, említem ezt Darmannak. 

- Szerintem ha itt végeztünk, és még lesz értelme, meg kellene néznünk az a helyszínt. - mondom lezárva a témát egyenlőre, és az előttünk álló feladatra koncentrálva.

Lassan repülök, kezeimmel megérintve a sima falat. - Gyönyörű, és tökéletesen sima! - jelentem ki, csodálva a sárkányok alkotását. 

A fény befeléhaladva egyre fogy, így a taláromból előkotorászok pár golyócskát. 

- Bájitalgömbök! Bűbájfáklya bájital van bennük. Ssem alszik ki a fényük. - magyarázom, majd bizonyos időnként egyet egyet előredobok a falra, így megvilágítva a járatot. 

-ÓÓÓÓ! - kiáltok fel, amikor látom a járat elágazik. Nem is két, hanem háromfelé. - Szerintem kezdjük a bal oldalival. De semmiképp nem váljunk szét. Ki tudja mekkora ez a barlang.Mit gondolsz? - kérdem kedvesemtől.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 399

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-06, 20:24

Alric Maggot carried out 1 launched of one Lucky :
1
Ahogy a tetemek között sétálgat, ismerős illat szivárog az orrába. ~ Vajon milyen íze lehet a sárkányhúsnak? Fut végig az agyán a gondolat. Majd észreveszi hol is van és megrázza a fejét. -Beteg állat!  Szólal meg az egyik daeva. 
- Ugyan! Kíváncsi a fiú. Nincs ezzel semmi baj! 
Még egy pillantást vet a mellette levő tetemre majd odamegy a lányokhoz. 
- Keressük meg a többieket! Seprűre!  Azzal Tiáék után repül. Az üreg hatalmas hatalmas. Itt szinte porszemek a Föld méhéhez képest. Kicsit olyan mint az Esa ala...
A válla fölött hátranéz, hogy a lányok nem maradtak-e le, ha szükséges bevárja őket.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-07, 18:19

Szerencsére nem egyedül kellett lejönnöm a barlangba.  Bár jöttem volna magam is, ez nem állított volna meg. A kinti csatamező látványa után nem is tudom mire számítsak idebent. De lélekben kezdek rosszabbra felkészülni. Mégis bízok benne, hogy feleslegesen vértezem fel magam a rossz ellen.
Ahogy berepültünk kicsit ereszkedni kellett majd előre haladtunk.
- Ez gyönyörű. - suttogom. De hangom a hely akusztikája miatt vagyis tippem szerint csak az lehet, kiáltásként hallatszódik.
Szinte egy pillanatra össze is húztam magam emiatt. Mert ha eddig nem tudták, hogy itt vagyunk akkor most már tudják azok akik bent vannak mélyen.
Már ha van valaki idebent egyáltalán.
Hiába a szép hatalmas bejárat és járat, a falak simák. Olyan simák amilyet az emberek szinte alkotni sem tudnak. Ám sajnos nem tükröződnek így szép lassan tűnik el a fény.
Így szép lassan, hogy le ne essek erről a pálcáról a sötétben nyúltam a pálcámért fényt varázsolni.
Amire nem sok szükség lett végül mert Tia előkapott egy bájitalt, vagyis többet és szép lassan meghatározott időközönként elkezdte dobálni.
- Nem rossz, határozottan nem rossz. - suttogom csak hogy ne kiabálás legyen belőle.
Fényre nem volt már szükségünk de a pálca mégiscsak jól jön a kézbe így elővettem.
Nem tudom mennyit haladtunk lefelé. Hosszú perceknek tűnt. A sötét is az izgalom megcsalja az embert...
Végül egy elágazáshoz érkeztünk ami 3 felé vezet.
- Bal kezes vagy? Vagy miért pont azt nézted ki? - kérdezem
Igazából sosem néztem meg melyik kezét használja mikor bármit is csinál. Így picit vissza emlékezek és ráncolom a homlokom közben.
Mintha bal kezes lenne!
Majd szép lassan elrepülök a járatok mellett és hallgatózok.
Egyiknél sem hallok semmit így megvonom a vállam.
- Legyen akkor menjünk arra. - mondom.
A szétválásra nem válaszolok. Nem is igazán volt tervem ilyet tenni. Ez a kétfős létszámot nem igazán van értelme tovább boncolni. Még akkor is hogyha külön külön is erősek vagyunk!
Ahogy elhaladtam az utolsó járat mellet és vissza fordultam elhaladtam a lány mellet és megindultam a bal oldali járatba. Pálcámat magam elé szegeztem.
Egy gondolattól vezérelve  Lumost varázsolok. S megpróbálkozok piros fényt elérni.
Ha a hadseregnél beválik nekünk is jól fog jönni. S mellé még látunk is valamit...
 - Lumos, piros! -
( Dobok Luucky-t a Piros Lumos idézésre. Bár nem tudom, hogy ez lehetséges e! )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
13







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 17:18

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
 
Alric, Tao és Melody ha belépnek a járatba Tia és Darman után ugyan azt tapasztalják mint ők annyi különbséggel, hogy most már Tia miatt tüzek égnek.
De mivel később mentek be mint Darmanék emiatt nem is tudják utolérni őket.
Kivéve ha valami jelet nem hagynak hátra Tiáék hogy a 3 járat közül merre mentek!
 
Tia és Darman ( Bal oldali járat! )
 
Darmannak sikerül a Lumost pirossá alakítania. De a varázslat olyan "furcsa" módszert és gondolkozást követel, hogy az ereje mégsem közelíti a rendes Lumos erejét. Éppen, hogy maga elé világít 1 méterre.
Ez az út egyenesen visz előre majd lefelé. Egy jó fél órás repülést követően érkeztek meg egy központi helyre. Itt semmi nincs az égadta egy világon. 1 bejárat és az a kijárat is egyben. Felettetek van plafon, a falak mint a bejáratnál tükörsimára vannak készítve,viszont ami a szemetek elé tárul és meglepő, az az, hogy nincs padló. Végtelen zuhanással kecsegtet a mélységes sötétség. Középen egy lebegő sárkány koponyát találtok. Különösen furcsa a levegő körülötte.
Kis szemlélődést követőn ki is szúrjátok, hogy a fejbe bele tettek 3db Sárkányaranyat és pár varázslatot véstek a csontba.
 
( Mit csináltok? Megpróbáljátok szétszedni? Vagy szétlőni? Így hagyjátok?  )
Vissza az elejére Go down
Melody Moonlight
Magica discipulus
Magica discipulus
Melody Moonlight


Csatlakozás dátuma : 2023. Dec. 01.
15
Hozzászólások száma : 157

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 19:43

Alric szavára rögtön visszafutottam a seprűért amit csúnya módon ledobtam a homokba. - Fel! - tettem ki a kezem a seprűnek, amivel visszafele Tao mellé repültem. - Veled minden okés? - mosolyogtam a lányra, majd elindultam Alric után. A barlangba beérve meglepően tapasztaltam, hogy nem sötét van, hanem van fény, amely megvilágította a falakat. - Ezt nézzétek, hogy milyen szép sima! - mondtam Taonak illetve Alricnak, miközben az ujjaim hegyét végighúztam a falon, s csodáltam hogy milyen picurinak is tűnünk. Pár perc séta után azt vettem észre, hogy az út bizony három részre van szakadva. - Mit gondoltok, Darman és Tia külön-külön mentek, vagy pedig együtt? Őszintén, én jobban örülnék ha együtt maradnánk, hiába vagyunk hárman és hiába van három járat. Mehetnénk a középsőbe, mit szóltok? - kérdőn néztem mindkettőjükre
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-08, 20:44

Követtem Melodyt a barlangba, ahol Tiáéknak hála láttam is valamit. Csak éppen azokat nem, akiket kerestünk.
- Hahóóóó! - Kiáltottam bele a járatba. - Gerlepáááár! Várjatok meg minket is!
Magamban azon gondolkoztam, hogy jól vagyok-e? Hát nem voltam. Még mindig a sülthúson gondolkodtam. Hogy a holtakat majdnem belemártogattam a csípős pácba.
"De ezt mégis hogy hozzam fel Melodynak? Lehet egyszerre kéne közölnöm ezt meg azt, hogy nekem bejönnek a lányok is. Akkor talán csak a durvábbiktól akadna ki."
Sajnos végül elágazáshoz értünk, és Tiáék ne jeleztek, hogy merre vannak.
- Aiyah, ez így nem jó. Az tuti, hogy nem váltak szét. Nincsenek annyira összeragadva mint Wang és Lara, de akár pasim akár csajom lenne, én nem akarnék pont itt külön válni tőle.
Utólag kapcsoltam, hogy ez túl sok információ volt talán. Szerencsére egy sötét járatban voltunk, ahol nyugodtan lehet pirulni.
"Ezaz, pirul"
- Alric, te tűzmágus vagy, ugye? Csináld azt, amit én! Megpróbálom kitapogatni, hogy merre ment Drman testhője. Szívd tele a tüdődet, aztán képzeld, ahogy a tested energiái a kezedbe áramolnak. A levegő az élet. Az élet, a Qi. És a Qi nyomot hagy. Darmané is.

A légzőgyakorlatok befejeztével ide-oda lépkedtem a járatok között a kezemmel láthatatlan fonalakat keresve.
(Dobok Luckyt testhő érzékelésre)

Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
12
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-09, 08:51

Jó messzire repültünk, mire elértük a járat végét, ami egy szép nagy terem volt. Egy nagyon furcsa terem. Egyszerűen nem volt padló a lábunk alatt, még jó, hogy seprű ültünk. 
A terem teljesen üres volt, egyetlen apróságtól eltekintve.

Vagyis hát nem volt az olyan apró, lévén egy sárkány koponyáját láthattuk lebegni a terem közepén.

Már messziről láttam a koponyába rejtett csillogó köveket. Közelebb repülök. 

- Te is látod? Mintha valamiféle vésés lenne a csonton. Varázsiatok, azt hiszem. De nézd meg te is. Viszont bárki is járt itt, vagy nem volt képes megszerezni a sárkányaranyat, vagy nem is jutott el idáig. - szólok Darmanhoz







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-09, 18:54

- Hát ez nem úgy sikerült. - jegyzem meg a szinte semmire se jó piros Lumosom erejét.
Azt nem teszem hozzá, hogy legalább sikerült...
Nem oltom ki mert még a semminél így is jobb. Bár Tia tudom nagyon jól látna anélkül is.
Jó hosszan repültünk a járatba. Már már azt hittem, hogy ennek sose lesz vége beértünk egy hatalmas terembe.
A gyenge fényemmel sokra nem mentem így egy újabbat varázsoltam.
- Lumos Maxima! -
- Azt a kurv... - káromkodom el magam, ahogy a tekintetem elsőnek lefelé szegeződik.
A sötét mélység majdnem magához szólít és a seprűn meg is ingok picit ahogy megijedek.
A víz kiver...
Tia eközben észreveszi a koponyát amire felhívja a figyelmem.
Közelebb repülve én is megnézem.
- Erőteljes mágiát érzek körülötte. - mondom a lánynak.
- Azokat az “aranyakat” meg kellene szerezni. De a varázslatokat nem ismerem fel és nem is érzem a vibrálásból, hogy mi lehet az. - jelentem ki.
- Szeretlek, ezt ne felejtsd el!  - nézek a lányra és neki indulok a seprűvel.
- Protego! Protego! Protego! Protego! Protego! Protego! - varázsolom magara többszörösen a varázslatot.
 ( Bobok Luckyra, hogy történik e velem valami ahogy megközelítem karnyújtásnyira a koponyát! )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
14







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-10, 08:26

Amikor Darman a koponya közelébe megy, megijedek. 

- Várj picit! Ne nyúlj hozzá! - figyelmeztetem páromat. - Azok a varázslatok nem véletlenül vannak ott! 

Kifakadásom nem igazán hoz sikert. Legalább annyi esze van, hogy körülveszi magát pajzsokkal. 

Nem igazán merek beleszólni az eseményekbe. Ha megpróbálnám ellökni onnan, félő, hogy mindketten a feneketlen mélybe zuhanunk. 

Viszont valami eszembe jut. 
Óvatosan közelítem meg a koponyát, és egy leleplező bűbájt irányítok felé. 

- Demonstrate! 

(Dobok a varázslat sikerére:)

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
8







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-10, 17:30

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
 
Tao, Melody és Alric az elágazásnál...
Tao testhő érzékelése meglepő módon sikeresnek bizonyult. Ám nem egyszerű a dolga. Mert érzékeli, hogy Darman mindegyik járat előtt elrepült. S a légmozgásnak hála a testhő valamelyest beljebb került a járatokba. Mintha bementek volna mindegyikbe! Ezzel megcsalva a lányt.  Viszont a bal oldalinál mintha “frissebb” lenne a meleg.
Ez akár csapda is lehet....
 
( Mit tesztek? )
 
Tia, Darman...
 
( Dobok Darman ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
6

Darman jól teszi, hogy védelmet varázsol magára mert ahogy neki ütközik a koponyának a varázslat varázslatnak feszült. A környező levegő elektrosztatikus sistergéssel telik meg és a hang betölti az egész helyiséget. Visszhangok szinte már kibírhatatlanok.
Pillanatokkal később elhallnak a hangok. A koponya porrá omlik és a 3 db sárkányarany Darman ölébe 

( Dobok Tia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
9

Tia nem reagál olyan gyorsan és kedvesét nem is tudná utol érni aki talán a biztos halálba tart éppen.
Így a “kapkodás” közepette kilőtt felfedő és vizsgáló bűbáj nem igazán mutat meg semmit a lánynak. Egyetlen egy dolgot érez és lát meg, az pedig, hogy a varázslatok közt volt egy mágikus védelem. De hogy mit védett, mekkora volt és társai azt már nem.
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 399

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-11, 00:30

Figyeli a lány próbálkozsát a testhő érzékelés kapcsán. A lány mozdulatait figyelve, szemöldöke homloka tetejéig szökik. Nem tudja pontosan mit is gondoljon erről a dologról.
- Hogy mit csináljak? Mi áramlik?
Figyeli Taot, majd megpróbálja leutánozni. Vár kicsit, összeszorítja a szemeit, annyira koncentrál, de nem történik semmi.
- Ne haragudj!... Leengedi a kezét, majd kinyitja a szemeit is.
-Nem tudom mit kéne éreznem,...Úgy értem, nem érzek semmi különlegeset...
Legnagyobb meglepetésére azonban Tao sikerrel jár.
- Nagyszerű! Akkor induljunk neki! ha gondoljátok!
ííAzt leszögezném, hogy ha megállás nélkül repültek, már messze járnak. Induljunk el balra!
Lába közé veszi a seprűt és elrugaszkodik, majd megindul a baloldali járat felé.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-11, 09:19

Éreztem. Tényleg éreztem Darman melegét. Sajnos  a jelek szerint tanácstalan volt, mindegyik járatba benézett. De valahogy a baloldali érződött a legjobbnak.
Hogy Alricnak nem sikerült...hát talán bunkóság azt mondani, hogy nem lep meg, de nem lep meg.
- Semmi gond, ci...öö Alric. Most próbáltad a qi-t áramoltatni először. Természetes, hogy nem ment a legjobban. Indulás balra!
A seprűre huppantam nagyokat sziszegve, aztán elindultam én is. Tia még adós volt egy krémmel.
Alricot nézve eszembe jutott az első alkalom, amikor én próbáltam qi-t áramoltatni. Annak egy recsegős puki lett a vége. Minden volt, csak nőies nem.
Nem tudtam milyen messzire jutott a gerlepár, de reméltem nem haladtak sokat. Fájt azon a redvás seprűn ülni.
- Hahóóó! Tiaaaaa! Darmaaaan! Találtatok valamiiit?
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-11, 18:06

Valahol a háttérben hallottam a kedvesem hangját amikor megindultam. De valami elnyomta a hangját. Később egy varázslatot láttam elrepülni mellettem miközben én is nagyban védekeztem.
Fel voltam készülve rá, hogy nem a legjobb döntést hoztam és porrá égek ahogy hozzá érek a koponyához.
Szerencsémre vagy talán átkomra de nem így történt.  A védelmi varázslataim neki feszültek a koponya körüli mágiának.
Furcsa sistergést hallatva melytől lassan úgy éreztem, hogy meg fogok süketülni.  Sose gondoltam volna, hogy ilyen hangja lesz. De nem én váltam porrá hanem a koponya.
- Juhééééé! - ugrok meg diadalittasan a seprűn.
Majd rögtön eszembe jut, hogy ez rossz ötlet volt. Alattam a setétségből mintha mohó kezek nyúlnának felém, hogy elragadjanak és én leesek.
Szerencse az ugrásom nem volt nagy így csak megbillent és picit arrébb mozdult a seprű.
- Oké, nem ugrálok! - jelzem magamnak, hogy ne kövessek el faszságot.
Bár, a tudatom hátsó zugából egy hang szólal meg halkan.... Kihívás elfogadva!
- Szereztem Aranyat! - mutatom Tiának a cselekvésem sikerességének termékét.
A folyosóról hallom Tao hangját.
* Gerlepár? Mi? Dehogy, rég nem vagyunk már olyanok.... * gondolom magamba
Ahogy körbe nézek igazából semmit nem látok ami szót érdemelne.
- Asszem itt végezünk! Nem? - kérdezek kérdőn a lányra.
- Menjünk vissza és nézzünk meg másik járatot szerintem. - mondom a lánynak majd megindulok a járat felé.
- Megyünk vissza és élünk még! - kiáltom a folyosón, járaton lévőknek.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-12, 12:09

Már egész jól haladtam, amikor meghallottam Darman kiáltását vissza.
- Ahjj ne már! Tudod meddig próbáltam mágiával követni a testhődet, hogy megtaláljam a jó járatot? Máris fordulhatunk vissza?!
Hihetetlen, hogy minden jóból kihagynak.
"Remélem nem találtak semmi fontosat, csak smárolni vonultak félre."
- Oké emberek hallottátok Darmant - szóltam hátra Alricnak és Melodynak. - Irány vissza az elágazáshoz.
Szerencsére a sárkánytesthez méretezett alagútban bőven volt hely megfordulni.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-12, 19:18

Megkönnyebbülten sóhajtok fel, amint látom, hogy Darman sértetlenül megússza a dolgot. A koponya porrá válik, és a sárkányaranyak Darman markában vannak. 
- Hé! Ne ugrálj már! Leesel! - repülök közelebb hozzá, majd amennyire a seprűnk engedi megfogom a kezét.
- Ügyes voltál! De hallom a többiek már keresnek bennünket. Gyere menjünk!

Elindulunk kifelé a járatból. 

- Nekem ez azért túl egyszerűnek tűnik. - jegyzem meg morfondírozva. - Legyünk résen!







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-13, 07:35

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )

Sárkányarannyal felvértezve indultok meg vissza a csomóponthoz. Mivel Tao, Melody és Alric hamarabb oda ért így ők már csak rátok várnak.
Ahogy kijöttök a járatból egy remegés rázza meg a fészket. Elég sok por a nyakatokba hullik és a falakon égig repedés és repedések jelennek meg. Hol kisebb hol nagyobb méretben.
Ez nem tart tovább pár percnél de mégis semmi jóval nem kecsegtet!
Előtettek van még két járat plusz a lehetőség a vissza útra a felszínre!
( Mit tesztek? Merre indultok? )
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 399

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-14, 09:17

Tao szavaira ráncba szökik a homloka. Ismét lepillant a kezére. Semmit sem érzett. Ismét Tao után pillant majd Melodyt keresi a tekintetével. A háreme készenáll, tehát balra... -Rendben, akkor hajrá. Nem sokkal ezután fölül a seprűre és süvítenek is.
Kisvártatva megjelenik a láthatáron a két elveszett társuk is.
- Ez gyors volt srácok! Megfordul és beáll a lányok mögé. Ahogy ismételten az elágazásban vannak, valami váratlan történik. Először csak a lehulló porcsíkok tűnnek fel, majd a megjelenő repedések és a lehulló darabok. Eszébe jut, amit korábban mestere mondott amikor egy tengeri sziklafalba vájódott partvidéki barlangot fedeztek fel, és néztek át valami nyaklánc után kutatva. a védőbűbájok meg a sétáló hullák még hagyján, de a rettegés, hogy ez a hegy bármikor rájuk szakadhat... - -Évmilliókkal ezelőtt keletkeztek ezek a barlangok Miért pont most omlana a nyakadba?
- Miért pont most... Dörmögi maga elé...
De amilyen hirtelen jött, olyan gyorsan el is múlott.
-Ööm Én nem akarok élve eltemetősdit játszani! De talán nem is kerül sor rá. Akárhogy is, siessünk! Azzal elindul a következő járat irányába.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-14, 10:48

( Ha jól értem akkor Alric a következő járatba megy be ami előttünk van. Ezen kívül már csak a jobb oldali marad. )
 
Nem sok időbe telik mire beérünk a “központi” részbe ahol 3 felé ágazik a járat.
A többiek már itt vannak és csak ránk vártak.
- Inkább ti voltatok lassúak. - válaszolom Alricnak.
- Odafent jutottatok valamire vagy inkább jöttetek úgymond utánunk? - kérdezem még mindig Alricot.
Bár a kérdésem mindhármuknak szólt ha válaszol valamelyikük.
Ahogy elhagyja a szám a kérdés hulló porra leszek figyelmes.
- Ez meg...? - kezdek bele, de befejezni már nem tudom.
Repedés fut végig a falakon és mennyezeten. Mellé hátborzongató robaj hallatszódig.
* Ez én voltam? * teszem fel a kérdést magamba miután abba hagyta a remegést a világ.
Költői kérdés hagyja el Alric száját. Inkább nem válaszolok neki, hogy valószínűleg közöm van hozzá amiért most történik mindez.
- Maradjatok a közelembe! - adom a többiek tudtára a “parancsom”
- Képes vagyok egyszerre maximum 5 főt magammal vinni. Így ha netán menet közbe kezdene beomlani akkor ki tudok veletek”ugrani”. De ahhoz az kell, hogy a seggembe és mellettem legyetek! - teszem hozzá magyarázatképpen.
- Én tovább nézelődnék ha már van lehetőségünk a menekülésre. -
Alric is kb. ugyan így gondolta és már meg is indult a középen lévő járatba.
- Várj! - szólok utána és amilyen gyorsan csak tudok felzárkózok mellé.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-14, 15:33

Végre kiérünk a járatból. Visszafelé még hosszabbnak tűnt a repülés, de a cspat újra együtt van. 

- Most már maradjunk szerintem együtt. Az a terem elég para volt, a végtelen mélységével. De legalább szereztünk 3 sárkányaranyat is. 

Ekkor elkezd remegni az egész mindenség, és por lep el bennünket. A falakon repedések látszanak.

- A francba! Lehet ez valami védőmechanizmus a koponya elpusztítása miatt? - kérdem Darmantól, aki mintha az odabent történteket titkolni próbálná, számomra érthetetlen okból. 
- Oké, ha a mind benne vagytok menjünk a középső járatba, közben figyeljünk. 

Azért félig komolyan, félig komolytalanul megeresztek egy reparo-t a fal felé. 

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
10







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-15, 13:13

Sikeresen visszaérünk az elágazásig, amikor hirtelen megremeg a barlang és por zúdul a nyakunkba.
- Aiyah, én nem ilyen cuccban akarok feküdni a koprsómban! - Nyögök fel, de szerencsére nem halunk meg. Legalábbis nem még.
Egyet értek Alriccal, hogy sietnünk kellene, de azzal már nem feltétlen, hogy befelé siessünk, nem kifelé.
- Hé, nem arra van a felszín! - Kiáltok utána, aztán a nyomába eredek.
Nem sokára Tia és Darman is felzárkózik hozzánk. Piszkosul gyorsak.
- Tia, ugye te is hallottad? - Fordultam a lányhoz. - Ő kérte, hogy legyek a seggében. Én csak engedelmes vagyok.
Meresztem a szemem a sötétben, hátha meglátok valami hasznosat, amiért megéri még beljebb haladni az alagútba. Jó a szemem, a rókát is kiszúrtam.

Szeretnék Luckyt dobni érzékelésre.

Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
6
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-15, 17:32

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
 
Tia által megeresztett varázslat csoda módjára hatással volt a falra. Legalábbis 1-2-3 lélegzet elállító pillanatig majd a repedés vissza tért és a por ismét kihullt belőle. Ezúttal a nyakába a lányka.
( Tia dobjon Luckyval. Ha páros kikerüli ha páratlan telibe kapja a lehulló por! )
 
A járatban először egyenesen majd lefelé haladtok, körülbelül 10 percet. Míg végül egy barlangba érkeztek, amely hatalmas méretekkel rendelkezik, hogy félő bármelyik pillanatban beszakadhat...
De mivel évszázadok, vagy ezredek óta áll ez nem történhet meg. ( vagy igen? )
A barlang egy keltető és fészek...volt. Mert egy rom az egész. Mindenhol elpusztult tojások és kis sárkány bébik hevernek. Beljebb pár nőstény sárkány fekszik ahogy védeni próbálták a beljebb lévő tojásokat. De sajnos hiába a próbálkozás. Vesztettek.
Itt egy embert se találtok, láttok.
 
( Mit tesztek? Körülnéztek hátha találtok valamit, valakit? Vissza fordultok? )

( Dobok Tao érzékelése ellen! )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
4
( Sikeres Tao érzékelése... )

Ahogy haladtok a járatban és Tao meresztgeti a szemét a pusztítást már sokkal de sokkal hamarabb észre vette mint ti. A varázslataitok fényében hátul megcsillan valami...
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-16, 11:00

A Reparo-m csodával határos móndon sikeres. Aztán kiderül, hogy mégsem. 

Helyette újra megjelenik a repedés, és a porfelhő.

(a kért lucky: 
Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
1
)

A porfelhő most telibe talál. Bár nem zavar a légzésben, azért a számba kerülő port köpködve próbálom eltávolítani. 

- Na húzzunk innen! - ülök fel a seprűmre újra. 

A járat mintha lefelé haladna. Jó sokáig repülünk, amikor egy hatalmas barlangba érünk. Amint körülnézek, eláll a lélegzetem. 

A pusztulás, ami itt van, még nekem is összeszorítja a szívemet. Ki sem kelt, és alig kikelt sárkánybébik szanaszét, az őket védeni próbáló anyasárkány tetemek is kiterítve.

- Mégis ki csinál ilyet, és főleg miért? - tör ki belőlem a kérdés. 
- Azt hiszem itt már sokat nem tehetünk. - sóhajtok fel. - Ha nem bánjátok, én azért összegyűjtenék pár dolgot. 

Azzal leszállok, és a tojáshéjakat kezdem el gyűjtögetni. Rengeteget érnek a piacon, hiszen nem könnyű őket megszerezni, de van néhány bájital, amihez jól jönnek. 
 
A felnőtt példányokról is lecsippentek jónéhány pikkelyt, amikor feltűnik valami. A sárkány sebeiből még mindig lustán szivárog a vér. Az ujjammal felveszem, és lenyalom. Érdekes íze van. Furcsán fémes. *Hát, nem fogok sárkányra vadászni a véréért.* - jegyzem meg magamban.  

- Skacok! Ebből a tetemből még szivárog a vér. Nem sokkal előztek meg bennünket. Figyeljetek oda. Talán még a közelben vannak. Én azt mondom tűnjünk el innen amíg a fejünkre nem robbantják ezt a kócerájt. 







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-16, 11:16

Ahogy elértük az utunk végét arra gondoltam, hogy bár ne lett volna olyan jó a szemem. Rengeteg halott sárkányt láttunk. És egészen kicsiket. Volt aki alig kelt ki a tojásból. Vagy még nem is.
- Ez nem igazság - buggyan ki belőlem. - Nekik még tapasztalniuk kellett volna!
Tia kérdésére nem tudtam mit mondani. Bár szerintem ő se várt választ. Tudta ő is, hogy egy igazi szörnyeteg tesz csak ilyet.
Először azt hittem, hogy egy könnycseppemet látom megcsillanni, de aztán észreveszem, hogy az egy tárgy valahol messze a barlang másik végén.
- Ott van valami! Megnézem mi az, addig ti keressetek túlélőket. Talán.....talán van még tojás, vagy valami.
Én se nagyon hittem, de a remény hal meg utoljára. A Huk meg eltemetik.
Elindultam a csillogás felé először hálásan a seprű miatt. A holtakkal tisztelettel bánunk, nem tapossuk meg őket. Tiát hallva kicsit próbáltam gyorsítani.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-16, 18:12

Egy varázslatot hallok a hátam mögül és az orrom ismét megcsapja a por illata. Mely következtében egy hatalmasat tüsszentek.
- Na ha eddig valaki nem tudta, hogy van itt valaki. Akkor már tudja. Bocsi! - mondom a gondolatom.
Az út hosszú volt úgymond. Még akkor is hogyha a járat kellően szélesnek bizonyult.
Mivel nem sok értelme volt már titkolózni egy Lumos Maximát varázsolva haladtam előre. Világítva, hogy lássak is valamit.
Beérve a barlangba csak állam leejtve nézek.
- Ez hatalmas. - mondom a barlang méreteit nézve.
Mondjuk magam sem értem miért lepődök meg. Hiszen eddig nem ez az első szinte csodával vetekedő barlang ebbe a fészekbe.
Csakis ezután látom meg azt a pusztítást melyet Tao és Tia is már észre vett, s meg is jegyzet már.
A látvány lesújtó, a pusztítás hatalmas.
Ledöbbenve nézem a holtakat és tetemeket.
- Ez mészárlás volt. - motyogom magamnak.
Tao kiszúr valamit és megindul előre annak az irányába.
- Alric menj vele! - mondom a srácnak.
Tia meg alapanyagot gyűjt.
Ezt valahogy kissé furának tűnik nekem. Pedig igazából tök természetesnek kellene lennie.
A mészárlásos megjegyzésemre tudatom hátsó zugában megszól egy hang.
~ Megérdemelték mind egy szálig! ~
De ahogy jött úgy ment is a a “jelenlét”.
- Ez mi volt? - suttogom magamnak mert meglepet a dolog.
- Azt mondod, hogy ez az egész nemrég történhetett? - kérdezem Tiat.
- Elég nagy létszámmal csaphattak le, hogyha ilyent tudtak okozni! - jegyzem meg.
* Itt sajnos élő sárkányt már nem találunk. * gondolom magamba.
Bár talán jobb is így. Ki tudja hogyan viselkedtek volna velünk.
Lecsukom a szemem egy gondolat miatt és elkezdek koncentrálni.
Képességem okán bízok benne, hogy megérzem e, hogy volt e itt hopponálásra vagy teleportálásra utaló mágikus “maradvány”..
( Dobok rá egy Luckyt. Érzékelésre, hogy megérzem e, hogy az ellenség hopponálással vagy teleportálással távozott. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
3







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-17, 17:57

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
 
Tao zsákmánya egy még ép sárkánytojás. Kissé furcsa mert ez a többihez képest simább és olyan mintha polírozott lenne. Érintésre még meleg és mozog benne valami. Így a benne lakó feltehetőleg életben van.
 
( Mit tesztek vele? )
 
Darman lehunyt szemmel koncentrál. Az izzadság összegyűlik a homlokán és gyors cseppekben megindul végig az arcán.
De semmit sem érez. Még ha az orra előtt is lenne egy táblára írva akkor se venné észre.
 
( Mit tesztek? Körülnéztek még hátha találtok valamit? )
 
Kis idő múlva egy újabb remegés hullám járja át a barlangot. Most már nem csak por hanem kődarabok is hullanak alá a mennyezet felől!
( Ez a második HSZ-t író személy előtt történik! )
( Ha elindultok kifelé dobjatok Lucky-t. 2 személynek kell dobnia. Ha eléritek a 28-at vagy többet jól jártok! Ha nem bajba lesztek. A HSZ írás közben a barlangból kijöhettek de nem mehettek messzebb! )
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-17, 18:43

Hallottam Tia kiáltozását, hogy el kell tűnnünk, de rá akartam jönni, hogy mi van itt még. Valamit láttam, ez biztos.
Találtam végre egy alkalmas helyet, ahol le tudtam szállni és gyalog folytatni az utam anélkül, hogy valakit megtaposnék.
A szívem kihagyott egy ütemet, amikor megláttam mi is az. Egy tojás. Egy épen maradt tojás. Fura volt, eltért a többitől. De egyértelműen tojás volt. Ahogy megfogtam éreztem a melegét és a benne mozgó kis életet.
- Egy túlélő! - Sikítottam vidáman. - Ez a tojás még ép és életben van a lakója!
Más volt mint a többi tojás így egy másfajta sárkányt képzeltem bele. Egy kis cuki sárkánybébit, akiből bölcs vezető lesz majd.
- Na de most már tünjünk el innen, tényleg. Biztonságba kell helyezni a toj.....
És akkor bevillant.
- Ezaz, ezért jöttünk! Emlékeztek a hangra? Tojások! Ezt mondta a hang. Ezeket a tojásokat kereste.
Magamhoz öleltem a tojásomat és Darmanhoz futottam.
- Vigyél minket haza, légyszi!
Volt valami fura a srácban, ahogy ott állt és nem reagált arra, hogy vízesésként folyik végig az izzadtság az arcán.
- Darman! Hahóóó! Mi van veled?
Meg is bökdöstem volna, de a tojást nagyon akartam fogni. Ha elejtem és eltörik, akkor felesleges volt ez az egész.
- Mindegy, rossz helyen vagyunk az ilyesmihez. Gyerünk kifelé!
El is indultam. Borzasztó érzés volt úgy repülni, hogy fogtam a tojást is. De gyalog lassan haladtunk volna. És most már egész szikla darabok potyogtak le a plafonról.
"Gyerünk már, légysziiiii"

Lucky dobás, hogy kijutunk-e időben, vagy baj lesz.
Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
3
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 399

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-17, 19:08

Ahogy a hatalmas terem roppant csarnokaiba érnek, eltátlja a száját. A méretek hatalmasak. és a látvány... Hát leginkább a lehangoló kifejezés a megfelelő szó rá. Némán lebeg el a kitekeredett pózban heverő sárkánytetemek fölött. Kicsi... nagy... Ami furcsa, hogy a támadók közül nem látni senkit.
-Nem furcsa senkinek, hogy ekkora mészárlás, és sehol senki a Támadók közül? 
Teszi fel a kényelmetlen kérdést.
Darman utasítására bólint felé, és megindul Tao után. Nincs kedve hatalmi harcokba bonyolódni, hogy ki kit utasítgat. Itt mindenki egyenragú jelenleg. Darman és ő legalábbis tuti, így elfogadja. 
Ahogy lehuppan a seprűről, Tao szinte azonnal megtalálja amit látott. 
-Jaj ne üvölts! 
Szisszen fel, fülére tett kezekkel. 
- Mutasd csak! Azzal kiveszi a lány kezéből a tojást és megforgatja. -Valóban van lakója. És repedést sem látok. Mindenesetre ne itt keltessük ki ha lehet. Ez a kecó bármikor a nyakunkba omolhat.
Teszi hozzá sürgetve, miközben visszanyújtja a lány felé a tojást.
- Most már te vagy az anyja! Szúrja oda félig poénkodva. -Csak ne Süsünek nevezd el! Tao annyira belelkesül, hogy azonnal Darmanhoz rohan.
- Hé a seprűd! Kiált utána, majd felpattan a sajátjára, kezében a lány seprűjével. 
Ahogy Darmanhoz ér, odanyomja Tao kezébe a seprűjét! Ezzel gyorsabb! 
Szúrja oda. 
- Indulás, majd ő is felpattan és a többiek nyomába ered.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…

Hu Tao likes this post

Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-18, 08:04

Legnagyobb meglepetésemre Tao egy épen maradt tojást talál az egyik sarokban. 
- Igen! Valószínűleg ezt kerestük. - bólintok határozottan. 
Újabb remegés rázza meg a falakat, ám ezúttal már apró kövek is potyognak a mennyezetről. 
- Tényleg mielőbb ki kell jutnunk, értek egyet a lánnyal, de a tojás nem hiszem hogy kibírná a hoppanálást. 
- Süsü? Hm... Süsü a sárkány... Honnan jött ez neked? - kérdezem vigyorogva Alrikot. Egyáltalán mióta van neked humorérzéked? - cinkelem kicsit a srácot, várva a reakcióját.
- Viszont, a tojás így nincs biztonságban. 
Elpakolom a szerzeményeimet, melyeket picit bővítettem némi sárkányvérrel, de egy kis törhetetlen fiolát elöl hagyok. 

- Baziteo! - mutatok rá a pálcámmal. 

-Tessék! Tedd ebbe bele a tojást. Itt védve lesz. Ha Alric egy kicsit felmelegíti odabent a levegőt, még jól is érezheti magát a kis védenced. 

- És most irány kifelé! - adom ki az ukázt és pattanok a seprűre. 

( luckyt már felesleges dobnom. Esélytelen 25-öt dobni. 😅)







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-18, 17:29

( Ahogy látom a szerencse nem áll mellettetek. )
 
Szerencsétekre “gyorsan” és beomlás mentesen kiértek a fészekből. Ahogy kiléptek, kirepültök az nem is omlik be mögöttetek.
Már éppen kifújnátok magatok és megterveznétek a következő lépést amikor az a sárkány amit Tia látott megmozdul. Mozgása természetellenes. Így rögtön megértitek, hogy valamilyen mágia “hajtja”.
A tetem megindul felétek taposva mindent ami elébe kerül nem számít, hogy volt társa teste e vagy ellenségé.
Ahogy nézitek a sárkányt és gondolkoztok rajta, hogy mi legyen szemetek sarkából meglátjátok a furcsa helyzetben lévő emberi mágusok halmazát. Ott is történik valami.
Furcsa mágia kezd el kavarogni körülötte és szippantja be a holtesteket. Létrehozva ebből egy hús-vér gólemet.
A “szörny” jó 2,5 méter magas ujjai helyén éles csontok állnak ki melyekkel bármikor bármit fel tud nyársalni, s ki tudja még mit rejteget a későbbiekre.
Ő is megindul felétek. Valamiért a sárkányt nem tartja ellenfélnek és titeket vesz célba!
( Zombi barna sárkány. HP 100/100 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/150, D9+6 )
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-19, 09:10

Nagyon izgultam, hogy sikerül-e, de végül kijutottunk. És a Tiától kapott üvegnek hála, a kis sárkány, akit tuti nem Süsünek nevezek el, is épségben megúszta az utat.
Arra számítottam, hogy teljesen beomlik az alagút mögöttünk, de úgy tűnt stablian marad.
- Pffúúú...fúúú, okéhh, ez.....ez jó volt. Sose csináljunk ilyet többet. Fúúúúúhhh
Kiterültem a homokon és élveztem, hogy az eget látom magam felett. Furcsa volt belegondolni, hogy a holtak nem látják.
"Jut eszembe, Lehet kellene ásni egy gödröt az ittenieknek."
De ahogy felálltam az egyik sárkány megmozdult. Izgatottan nyúltam a tojásért, ám akkor megláttam, hogy a sárkány furán mozog. Mintha köteleken mozgatnák, mint egy bábot.
- Ez egy zombi! Aaagh - dühösen mordultam fel. - A holtakkal tilos így csinálni!
Ahogy ott fortyogok mérgemben meglátom a sarkamban, hogy egy mágus kupacból is összeáll egy szörny.
Elborzadva és dühösen néztem a természet törvényeinek ilyen fokú megsértését.
- Eléég! - Ordítottam. - Melody, Alric! Valaki nagyon nem érti mit jelent a békében nyugodni! Mutassuk meg neki!
Azzal a sárkányra szegeztem a pálcámat. Hárman talán elbírunk vele. Tia és Darman elég erősek a másikhoz. Úgyis vérből van.

Támadások a sárkány ellen

- Diffindo!

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... 111
+2
+2

- Flipendo!

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... 410
+2
+2
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 399

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-19, 14:37

Pár furcsa pillantással végigméri Tiát. 
- Süsü? Az egy féleszű sárkány... A magyar mugli gyerekek csípik. Nézz utána! Elindulna majd visszafordul.
- Olvasok ám!
Azzal tényleg hátat fordít és tovább áll.

Már éppen indulnának, amikor furcsa zajok ütik meg a fülét. Ahogy hátrapillant a tarkója minden szőrszála égnek mered. Az igazat megvallva ilyen ocsmány jelenséggel még nem találkozott soha.
-Mi a sistergős menykő ez? Miért álltok meg? Seprűre gyorsan! 
Ám mikor meglátja Tao berzenkedését sűrű szitkok után megáll és utána ered.
-Mi a francot csinálsz? Flipendo? Csikizd csak
A sárkányra szegezi a pálcáját. - Az élőholtak nem szeretik a vizet ugye? -Aguamenti? 
Alric Maggot carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 117
+4+2
Ezt követően a glólemre szegezi a pálcáját
- Glacius! 
Alric Maggot carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 415
+4 +2







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…


A hozzászólást Alric Maggot összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-21, 09:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-20, 15:22

Körülbelül egy nagy lókukit éreztem meg hiába is erőlködtem bármennyit. A verejték már kiütközött rajtam de a nagy semmit éreztem.
Csalódott voltam, mert azt hittem így kicsit villoghatok, dicsekedhetek. De hát ez van.
Tao viszont csodát talált. Egy kissé furcsa de mégis egyben és élve maradt sárkányt tojást.
- Igen, lehet rá gondolt részben a “hang” gazdája. - mondom válaszként.
Tia segít eltenni és biztonságba helyeznie a szerzeményét Taonak és elindulunk kifelé.
Ami igencsak jól jön mert a barlangon újabb remegés fut végig ami már nagyobb bajt okoz mint az előző. Kövek hullanak por helyett és a repedések is nagyobbak.
* Basszus ez a szar ránk fog omlani. *  gondolom magamba miközben a lehető legnagyobb sebességgel haladok a seprűmmel kifelé.
Szerencsére együtt marad a csapat így bármilyen szar helyzet adódna együtt ki tudnánk teleportálni.
Erre viszont semmi szükségünk nincs mert simán és egybe kijutunk.
Odakint éppen kifújni sikerül magam és megkönnyebbülni, hogy nem lettem élve eltemetve.
Persze a helyzet nem, hogy könnyebb lenne hanem inkább szarabbá válik amikor Tia által korábban észrevett furcsaságok megmozdulnak él életre kelnek.
- Na ne szórakozzatok már... - dünnyögöm mérgembe mert ezt valahogy nem tudom elhinni.
Nem tudom nem elseperni azt a gondolatot, hogy ezeknek az oka részben én vagyok.
* Az a rohadt sárkány koponya.... * mérgelődök tovább de közben megtapogatom a zsebembe pihenő 3 aranyat aminek azért mocskos nagy hasznát vesszük!
Így mégis úgy döntök megérte, még ha bele is döglök.
Míg ezek lejátszódnak bennem Alric menekülőre fogná de Tao az meg feltüzelte magát a holtakkal való ilyesfajta bánásmód miatt.
* Pedig azt hittem ha más senki de őt érdekli a Nekromancia... * csodálkozom el ezen. Ám hangot nem merek neki adni, valószínűleg kellemetlen témába lépnék.
Nem is gondolkozok tovább pedig lenne egy másik gondolatom. De Tao kiadja az utasítást.
Magának akarja és “kompániájának” akarja a sárkányt. Míg mi Tiával valahogy vértelenítsük a vérgólemet.
Tiára nézek de a gondolatom fel sem teszem számára kérdésként.
Nem hinném, hogy ennyi vért megtud inni. Pedig mondjuk vicces lenne ha szárazra szívná.
Jobb lenne elmenekülni de nem hiszem azt, hogy olyan könnyű lenne az elszaladás.
- Oké, akkor csapjunk oda nekik. - mondom Taonak.
Ez mondjuk már felesleges volt mert a lány ekkora odacsapott.
Egy ötlettől vezérelve előkapok egy Jégfuvallat bájitalt és úgy teszek mintha egy gránátot biztosítanék ki majd nemes egyszerűséggel oda dobom a Vérgólemnek.
- Gránát!!! - kiabálom nevetve.
* Oké, hülye vagyok! * szögezem le magamban a tutit, de ezt mindig is ki akartam próbálni.
( Miraculum bájital és első használat, így instant sebez 7-et. )
- Evapores! - szegezem rá a pálcám.
( Támadás a Vérgólem ellen. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 1110
+8+2
Bízok benne, hogy a vért sikerül eltüntetnem hiszen az is folyadék. S így nagyobbat sebezni rajta mint egy szúnyogcsípés!
Itt homlokon csapom magam.
- Valakinek nincs farzsebbe vagy félmillió szúnyog??? - kiálltok hátra a többieknek.
Kérdésem olyan komolyan hangzik, mintha csak Norina kérne számon valakit!

HP 32/32, D12+8







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-20, 16:39

- A rohadt életbe! - kiáltok fel, amikor látom a sárkánytetemet megmozdulni. Egy zombisárkány lesz belőle. 

Amikor aztán a szemem láttára alakul ki a testekből egy vérgólem érzem, hogy elveszítem az irányítást a vámpír felett. 



Még az utolsó pillanatban egy, zsugorító főzetet vágok a sárkányhoz. (Instant 7 sebzés)

Aztán a vámpírt ráeresztem a vérgólemre.

- A társam közelébe se próbálj menni! 

Vámpír támadás a gólemre: D12+8

Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 715
+8

Tiara Prince carried out 1 launched of one Vámpír :
201. Tojások - A jelölés... Vzempz10







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-21, 09:31

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
( Zombi barna sárkány. HP 100/100 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/150, D9+6 )
 
Zombi barna sárkány. HP 100/100 D9+6
Lassan és furcsán mozog. Tao által indított vágás varázslat egy nagyobb steak méretű húst vág le a sárkány testéből. De az megállíthatatlanul közeledik felétek. Meg sem érezte a sebet, valószínűleg fájdalmat sem érez, következtetek rá.
( Zombi barna sárkány. HP 100/95 D9+6 )
A Flippendo egy pillanatra megakasztja és hallatszik ahogy a csont és izom össze feszülése.
( Zombi barna sárkány. HP 100/87 D9+6 )
Az Aquamenti telibe kapja és csurom víz lesz tőle. Furcsa mód egyfajta sistergés hallatszik felőle ezt követően. Mintha a víz reakcióba lépett volna valamivel és savvá alakult volna át.
( Zombi barna sárkány. HP 100/80 D9+6 )
Kellő közelsége ért így egy méretét meghazudtoló gyors mozdulattal pördül egyet és a farkát ostorként használva lecsap Alricra.
( Támadás Alrci ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 316
+6 
Majd ugyan ezt megteszi Tao ellen is.
( Támadás Tao ellen. )
 
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 913
+6
Tia zsugorító bájitala eltalálja és kifejti a hatását a szárnyán mely ettől olyannak tűnik mintha bébi szárnyai lennének. Ez megzavarja a mozgását és egyensúlyát!
( Zombi barna sárkány. HP 100/73 D9+6 )
 
Vérgólem. HP 150/150, D9+6
Alric fagyasztó varázslata ellen kimozdul jobbra...
( Védekezés Alric ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 6_213
+6
Időben mozdult és a jeges varázslat pont oda csapódik be és fagyaszt meg mindent ahol egy pillanata még ott volt.
Éppen, hogy befejezi a mozdulatot ekkor neki vágódik és széttörik egy üvegcse melyet Darman dobot el.
A Jégfuvallat bájital teszi is a hatását. Sajnos az egész lény nem teszi jégbörtönbe. De a lábát igen ezzel megakadályozza annak mozgását. Így már nem halad felétek.
( Vérgólem. HP 150/143, D9+6 )
Próbál kitörni a jégbörtönéből mikor egy újabb varázslat csapódik neki.
Meg sem próbál védekezni ellene annyira leköti az, hogy kitörjön és tovább indulhasson.
( Vérgólem. HP 150/122, D9+6 )
Tia támadása és fogainak húsába való mélyedése sem zavarja túlzottan. Maximum annyira, hogy megrázza magát. De addigra a lány szépen eltávolodik tőle véres masszával a szájában és csupa vérrel a szája körül. Igazán szép látványt nyújt. Mint egy kisgyerek nagy kajálás után.
( Vérgólem. HP 150/107, D9+6 )
Végül sikerül kitörnie a jeges börtönéből. Az erő mellyel ezt megtette, nagyobb darabokra robbantotta a jeget amik mint a puskából kilőtt golyók repülnek szanaszét.
( Dobok Luckyval, hogy kit talál el egy ilyen jéglövedék. )
1-3 Darman
4-6 Tia
7-10 Alric
11-14 Tao
15-16 Melody
17-20 A sárkányt
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
15
( A támadás Melodyt éri, aki védekezhet ellene, a sebzés a következő.)
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 6_213
+6

( Zombi barna sárkány. HP 100/80 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/107, D9+6 )
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1258

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-21, 16:57

- Hát nem éppen erre számítottam. - jegyzem meg ahogy nézem a szanaszét repülő jégdarabokat és az újra meginduló Vérszörnyeteget.
- Baszki, Tia most úgy nézel ki mint jó pár éve év elején. Mikor elfelejtetted, hogy dzsemet ettél és maszatosan jöttél be a tanévnyitóra. - mondom a lánynak miközben az arcom valami furcsa módon ebben a hülye halálos helyzetben fülig ér ahogy a lányt nézem.
Sok időm mással foglalkozni nincs mert az ellenfelünk közeledik könyörtelenül. A sebzéseink meg éppen, hogy lelassították.
Mögé hopponálok és bele lövök egy másik varázslatot.
( Képesség használat! )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 416
+8+6
Egy másik varázslatot is megidézek gyorsan és rá is eresztem a gólemre.
- Rémdenevér rontás! Hogy a véred szívják ki! - szúrom oda még mellé megjegyzésként.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 1010
+8+2







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.


A hozzászólást Dragneel Darman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-04-21, 17:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-21, 17:10

A támadásom nem lett olyan sikeres, mint amire számítottam. A szörny keserű vére elönti a számat, legszívesebben köpködni kezdenék. Érzem, ahogy elönt a düh, és a harag, és egy már rég elcsitult hang szólal meg bennem.

*Mit szórakozol? Többet is tudsz te ennél! Tedd meg, megérdemli a halált ez a két szörny!* - szólal meg a sötét hang bennem, ami mióta teljes vámpír lettem, egyre erőteljesebben él bennem. 

Egy nagyot sóhajtok, majd egyetértően bólintok egyet. 

Tekintetemet a sárkányra szegezem, majd az elméjébe lépek, határozott hangon kiadva a parancsot:  

-  Támadd meg a gólemet!

Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 1210
+8+7

Aztán pálcámat a vérgólemre irányítom: 

- Avada Kedavra! 

Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 317
+8+2







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Melody Moonlight
Magica discipulus
Magica discipulus
Melody Moonlight


Csatlakozás dátuma : 2023. Dec. 01.
15
Hozzászólások száma : 157

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-21, 21:22

Néztem, ahogy Tao és Alric használja a képességük. * Úú de szuper lehet tűzmágusnak lenni, habár...az animágus sem rossz, csak még nem használtam, talán eljön majd az ideje mostanában * - gondoltam magamban, miközben Alric megindult a bal oldali járat felé, így Taora néztem, és én is repültem a srác után. Hirtelen egy ismerős hang szólt vissza Tao kiáltásaira, és kellett pár másodperc amíg leesett számomra hogy ez bizony Darman volt. - Máris vissza fele? Habár... Nem tudhatjuk hogy a másik csapat hol jár, és hogy hogy vannak. - mondtam, és fordultam én is vissza fele, és a végén egy nagyobb remegést éreztem. * Földrengés? Vagy esetleg a sárkány jött vissza hatalmas otthonába? * - gondoltam, s néztem a többiekre kérdőn.
- Sárkányarany? Mutaa - fordultam meg Tia felé.
* Legalább ők találtak valamit, holttesteken kívül * - gondoltam, mire csak por hullott a nyakamba, és a gyönyörű hajamba - Ahhj, bassza meg - ütöttem a falba, így úgy látszott mintha miattam repedt volna meg. * Képtelenség * - vetettem el a gondolatot, majd a rengés is abba maradt. Szívem szerint mentem volna tovább a C ponthoz, de inkább a többiek véleményére hagyatkoztam. Alric egy másik járat felé indult, én pedig éreztem hogy ott is fog valami történni, azonban annak ellenére én is arra vetettem az irányom. Hosszabb séta után a barlangba érve tátott szájjal néztem körbe. Cuki sárkánybébik voltak szanaszét a földön. * Esetleg, más is erre pályázott, és a kint lévő sárkányok lennének a szülők? * - futott végig rajtam ez a gondolat, amely el is tűnt, amikor megláttam a nőstény sárkányokat. - Szegények... - suttogtam halkan. - Mit szeretnél összegyűjteni? Kissárkányokat, vagy a tojásokat? - fordultam Tia felé, ugyanis egy cuki sárkány nekem is kéne Malachit mellé, ha él, ha nem. Figyeltem Tiát, hogy mit is csinál, de ő csak tojáshéjat és pikkelyeket gyűjtött, így elindultam Tao után, hátha van valami érdekes távolabb. Picurit levoltam maradva Taotól, azonban megijedtem amikor felkiáltott. De a hírnek örültem, tehát gyorsabban futottam oda a lányhoz.
- Igen Tao, tojások. Nem tojás. Azaz párnak valahol még lennie kell, vagy itt, vagy pedig a B pontnál. Lehet hogy a másik csapat is talált már tojást. - válaszoltam Taonak, és még nézegettem körbe, hátha látok még tojást. Feladtam, és a többiek után repültem. Egy mozgás hangot hallva hátra fordultam, és a halott sárkányt láttam mozogni. Vagyis... Így nem lehetett hallott. - Uhh Tia, csak azért vissza jött az élők közé, mert te elloptad a pikkelyét! - fordulok a lány felé. - Most, hogy itt van egy sárkány mögöttünk, aki igencsak nagy, mit csináljunk? - nézek a többiekre is, habár 2 opció jut csak az eszembe. Futás, vagy harc. Szegény sárkány már ígyis félig halott, tehát nem lenne sok gond vele. Azt hiszem...
Miközben felénk indult, furán néztem rajta végig. Olyan érzésem volt, mintha egy bábszínházban lettem volna.
* Mozgatják a sárkányt... Ha valami varázslat teszi ezt, akkor feltehetően van vagy vannak valakik rajtunk kívül itt. És ha ez így van, akkor biztos hogy azok, akik ezt az egészet csinálták * - néztem végig a törött sárkánybébik "otthonán". * Tehát ebből adódóan eléggé erősek lehetnek. Vagy, valaki tudta hogy mi ide jövünk, és direkt így időzített * - gondoltam magamban, azonban hülyeségnek tartottam mindkettő ötletem, így a többieknek nem vázoltam fel semmit belőle. A szemem sarkában megláttam valamit, így oda fordultam. Nem volt elég időm ahhoz, hogy realizáljam, mi is történik, így egyik pillanatról a másikra egy gólem jelenik meg nem messze tőlünk. * Ez egyre jobb * - gondoltam, miközben néztem ahogy a gólem és a sárkány nem kezdenek el egymással harcolni. * Mindkettőjüknek tudniuk kell azt, hogy ebben a helyzetben nem ők egymás ellenfelei, hanem mi vagyunk. *
Tao mondatára én is a sárkányra mutattam a pálcámmal, azonban a többiek támadására koncentrálva én magam elfelejtettem mondani bármilyen varázsigét is, így annyit vettem észre hogy a megtört jégbörtön egyik darabja felém repül. - Pompás -

Védekezés a jég ellen

Melody Moonlight carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... 211
+2

* Hát ez nem sikerült * - néztem meg a vállam amint a jég hatalmas erővel belecsapódott.

HP 22/14

Pálcám a vérgólemre szegeztem.
- Flipendo! -

Melody Moonlight carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... 211
+2
+2

Hu Tao likes this post

Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 241

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-22, 09:18

Segíteni akartam volna a sárkányon, de az átkaim alig halottak valamit. Ez még Alric gúnyolódása nélkül is eléggé fájt volna.
- Kussolj, bazdmeg! Nem az én ötletem volt, hogy elvegyék a lándzsámat és adjanak helyette egy botot, ami világít a sötétben!
Dühösen fordultam vissza a sárkány felé, és pont a karmaimmal találtam szembe magam.
"Aiyah, viccen kívül tényleg jól jönne most egy lándzsa"
A karmai nagyobbak voltak mint a pálcám, melyet most védelmezőn magam elé rántottam.
- Protego!

Védekezés a zombi sárkány ellen

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
201. Tojások - A jelölés... 311
+2
(-10 HP)
A pajzs egy pillanatig védett, de aztán átszakadt és az ütés olyan erővel vágott gyomorszájon, hogy a falnak repültem.
- Ehhez kevés...ehh...vagyok - nyögtem.
Próbáltam felállni, de csak azt értem el, hogy szédülni kezdtem és a földre hánytam. Keresni kezdtem a zsebemben valamit, amivel megtörlöm a számat, amikor az ujjaim beleakadtak valamibe. Valamibe, ami talán megment.
- Maradj nyugton, amíg visszafektetjük a sárkányt! - Kiáltottam kicsit rekedt hangon a gólemnek és az arcába tartottam a Medúza Pillantását.

(A leírás szerint három közös hozzászólás idejére kővé mereszti. Reményeim szerint így kimarad egy körből.)

12 HP-val fejeztem be.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 473

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-23, 17:47

( Tao, Melody, Alrik, Darman, Tia )
( Zombi barna sárkány. HP 100/73 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/107, D9+6 )
 
Vérgólem. HP 150/107, D9+6
Darman a semmiből jelenik meg a Gólem mögött és ereszt bele egy “lövedéket”.
Mintha egy grimasz futna át a vérből és húsból állé torz lény arcán.
( Vérgólem. HP 150/89, D9+6 )
A fiú kissé elnézte a távolságokat mert így az ellenfele hatókörén belülre került.
Igaz a következő támadásra sem reagált. Töretlenül tett pár mozdulatot nem érdekelve, hogy a Denevérek tépik, marják vagy éppen marcangolják.
( Vérgólem. HP 150/69, D9+6 )
Ahogy kellő közelségeb ér rögtön meg is indít 1 támadást a fiú ellen.
Karját lendítette amiből kirepült egy félbetört combcsont. Célpontja a fiatal fiú volt, azzal a szándékkal, hogy felnyársalja őt.
( Támadás Darman ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 415
+6
A halálos átok gyönyörű szép zöld színnel vágódik a Gólem lapockájának. Hatalmas területet megölve. A hús szép nagy foltban megfeketedik és a vér is megalvad ami nem így tesz az elpárolod.
( Vérgólem. HP 150/56, D9+6 )
A lény a lány irányába fordul és egy hasonló támadást indít irányába mint ahogy a fiatal fiúval szemben is tette.
( Támadás Tia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 913
+6
Ahogy a csont kirepül a lény karjából egy másik varázslat csapódik beléje.
( Vérgólem. HP 150/50, D9+6 )
Picit tántorodik meg, de ahhoz éppen eléggé, hogy Darmannak szerencsét kelljen próbálnia. Ráesik e vagy sem...
( Darman dobjon Luckyval. Páros esetén sikeresen elugrik vagy hopponál. Páratlan esetén megpróbál kiugrani előle de a lény eltalálja őt nagy salimpálás közepette és akkora sebzést oszt ki neki mint amekkorát az előbbi támadása lett volna a fiú irányába! )
 
Zombi barna sárkány. HP 100/73 D9+6
Tia behatol a Zombi elméjébe. Szerencsére a lánynak sok tapasztalata van már, így nem dobja ki a taccsot és lesz rosszul a bent “léttől”. Egy ilyen élőhalott teremtménynek nincs tudata. Többynire egy célból létezik. S ennek a lénynek nem a pusztítás a célja éppen.
De a tudati támadás okán a lény belülről szenved sérülést amit fel sem fog.
( Zombi barna sárkány. HP 100/46 D9+6 )
A parancsra nem hallgat, Tia ereje nem nagyobb mint a benne lévő parancs amit az őt felélesztő mágia adott.
A lány viszont megtudja, hogy mi ez a parancs. “Védd a tojást!”
Így már biztos benne, hogy Taora mászik a sárkány mert a tojás nála van!
A sárkány szépen lassan de mégis töretlenül halad Tao felé. Aki felemeli a nála lévő varázstárgyat.
Annak hatása pont akkor éri el a sárkányt és változtatja kővé amikor az támadni készül.
Ennek okán ahogy Tao elrakja a fejet azt látja, hogy egy hatalmas sárkány manccsal néz szembe ami tőle 1-2 cm-re van!
( Van egy körötök. A sárkányba hatalma sa mágikus energia így tovább nem tartja fel a sárkányt! )

( Zombi barna sárkány. HP 100/46 D9+6 )
( Vérgólem. HP 150/50, D9+6 )
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 399

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-23, 19:12

A sárkány szemmel láthatóan jó ellenállással rendelkezik. A támadásaik nem különösebben hatották meg sőt, eléggé bepöccen. Megsuhintja a farkát.
Védekezés a sárkány ellen.
Alric Maggot carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 6_213
+4
Egy ügyes akrobatamutatvánnyal kitér a súlyos végtag elől, ami porrá tör egy csontvázat mellette.
-Hogy az a...
A lény Ezúttal Tao felé indul, de társai szerencsére gyorsan ártalmatlanítják. Legalábbis itt a lehetőség arra, hogy jól seggberúgják. 
Felemeli a pálcáját és a sárkányra irányítja
Stupor!
Alric Maggot carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 316
+4 +4
Depulso!
Alric Maggot carried out 1 launched of one D9 :
201. Tojások - A jelölés... 217
+4 +3







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1464

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime2024-04-24, 13:56

A sárkány felől egy csontdarab száguld felém, és én ösztönösen ugrok félre előle. 

Védekezés a sárkány ellen: 

Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 612
+8

Gyorsaságomnak hála sikeresen elugrom a csont elől. 

Alric mellettem kitartóan támadja a pikkelyes fenevadat így én inkább a gólemre összpontosîtok. 

Látom, hogy a halálos átok szép nyomot hagyott szerencsére nemcsak az önbecsülésén, amennyiben van neki ilyen, hanem a testén is. Nagy fekete szín jelzi az elhalt területeket.

Legalább ez sikerült. - húzom el a számat, hiszen a sárkányt nem sikerült támadásra bírnom.

- Tao! Figyelj! A tojás kell nekik! - kiáltom a fogyelmeztetést a lány felé, majd figyelmemet visszafordítom a gólemre. 

* Ha a halálos átok valamennyire működött, talán ez is fog* - gondolom, majd az elmém mélyére ások. 

Egyetlen jól elrejtett emléket keresek, amely kellően erős lesz ahhoz a varázslathoz, amit tervezek. 
Egy apró 6-7 éves kislány képe jelenik meg előttem, amint egy fortyogó üst fölé görnyed. Mellette egy napló girbegurba kézírással. A napló fekete bőrborítóján csupán e szavak olvashatóak: 

" A félvér herceg tulajdona"

Hirtelen kinyílik az ajtó. Egy szigorú tekintetű idősebb férfi lép be rajta. A kislány összerezzen és a könyvet a háta mögé rejti, persze nem sok sikerrel. 

-Tiara Prince! Mit mondtam neked a főzőcskézésről, és arról a semmirekellő mugliivadékról? 

A kislány dermedten áll. A férfi egyetlen lépéssel az üstnél terem és a tartalmát egy pálcaintéssel kiborítja. 
A lányka összerezzen, ahogy a forró folyadék cseppjei elérik. 

A férfinak azonban ez nem elég. Eltorzult arccal emeli a lányra a pálcáját és egyetlen szót kiált! 

- Crutio! 

A lány összeesik és sikoltozni kezd a fájdalomtól, majd elájul. 

Az emlék hatására érzem, ahogy minden erőmet egyetlen kegyetlen szóba sürítve a gólemre emelem pálcámat. 

- Crutio! - kiáltom a varázsigét, melynek hatását annyiszor meg kellett tapasztalnom. 

Támadás a gólem ellen: 

Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
201. Tojások - A jelölés... 1210
+8+2







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





201. Tojások - A jelölés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 201. Tojások - A jelölés...   201. Tojások - A jelölés... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
201. Tojások - A jelölés...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 198. Tojások nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Szahara-
Ugrás: