Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
160
Auctoritas
190

Favoritus
180

Twitter

 

 203. Tojások - B jelölés...

Go down 
+3
Helen Green
Wang Blackthorn
Mesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-03, 20:24

First topic message reminder :

( Wang, Lara, Daniel, Helen )

Majdnem fél napba telik számotokra elérni ezt jelölést a térképen. Ahogy közeledtek egyre hangosabb lesz egyfajta zsivaj mely üvöltésből áll. Annak is több típusából és tónusából.
Ahogy még közelebb értek észre veszik a hangnak a forrását is.
Sárkányok azok, ahogy neki ütköznek, csapódnak a levegőnek. Harapni, karmolni, csapkodják a levegőt, mások tüzet hánynak és az a levegőn mint egy pajzson körbe futnak de be nem hatolnak.
Miközben szemeiteket meresztgetitek észre veszitek, hogy a sárkányok egy földbe vájt lyuk körül próbálkoznak. A lyuk nem túl széles egy sárkány éppen befér rajta de a szárnyait össze kell húzza és magára kell szorítania.
 
( Mit tesztek? Közelebb mentek? Vagy körül néztek? )
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-29, 14:32

Örülök, hogy Wang egyetért velem, majd miután sikertelenül jártunk a kutatással kapcsolatban, a pálcámat a hullák felé irányítom, amelyiket épp Wang nem viszi, és egy Locomotor varázslat segítségével lebegtetem a hullákat utána, vagyis inkább követem őt, közben hallom, hogy az új csajnak ecseteli az itteni helyzetet, illetve ki kicsoda, és némi háttérsztorit mesél saját magáról és a családjáról. 
*Na ennél a csajnál is be akar vágódni. Csak nehogy Lara vérszemet kapjon.* Azért kell egy kis idő, mire a lejtőn leérünk, egészen a fészek belsejéig, ahol elámulok. 
- Azta mindenit. Ez aztán nem rossz. Lumos Maxima! - mondom, miközben fényt csinálok a pálcámmal. - Így talán jobban látunk mindent, nem? 
Körbenézek szemmel, hogy mégis mi lehet az esélyünk arra, hogyha mégis menekülnünk kell, és az nem más, mint a mögöttünk lévő folyosó és az előttünk lévő cseppkövek. 
- Azt hiszem, arra lesz az út. De ha véletlenül bejutnak ide a sárkányok, akkor baromi nagy szívés lesz ott - mutatok a cseppkövek felé - elmenni. Főképp, hogy eléggé veszélyesek tudnak lenni, mert tuti halál lesz akkor, ha azok ott valakit vagy valamit eltalálnak. Nem kellene itt annyi időt eltölteni, csak akkor, ha találunk valamit. És maradjunk együtt, senki ne menjen túl messzire a másiktól. 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 413

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-04-30, 18:04

A csata véget ert, Thaliával megkaptuk Danielt hogy gyakoroljuk a bébiszittelést. Ez egy eleg random feladat de legalább nem nekünk kell takarítani. Szarkasztikusan felnevetek amikor az új csaj kijelenti hogy ő nem fog hullákhoz nyúlni. 
-Drága. Ha megölsz valakit, vagy megölÜNK valakit akkor azt el kell tűntetni. Senki nem fogja legközölebb megcsinálni a hisztis segged helyett. 
Amiután Helenék megoldottak a hullaproblémát, elindultunk lefelé, Wang pedig elkezd jópofizni Thaliának. Nem különösen zavar, de azert mégis.
~Csak nyugi kislány, hátrébb a féltékenységgel. A szőke egyébként is tart tőle hogy csapaton belüli mészárlást rendezel
A daevák majdnem olyan jók mintha elmemágus lennék. Már a feltételezés is sértő, de ki tudja mire vagyok képes. Ártatlan mosollyal nézek Helen szemébe és pislogok párat. Jó sokat. 
-Oké. Helennek igaza van. Ha azok a cseppkövek ránk esnek, végünk..
Szívás belátni, de ennek csendes felderítésnek kell lennie különben cseszhetjük. 
(Dobok egy luckyt bármi érdekes észlelésére)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
13
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-01, 08:42

Wang semmi különöset nem vesz észre ahogy körülnéz. Nem úgy mint Lara féltékenységtől kiélesedett tekintette.
Észre vessz egy járat félét bal oldalt. Elhelyezkedése igazán rejtett. Mintha egy titkos járat lenne. A szöge emelkedő ahogy bepillantotok és nézitek azt.
( Megnézitek jobban bementek végig mentek rajta esetleg? )
Egy út van ezen kívül át a cseppköveken.
( Ha arra indultok meg! )
Az út egy kacskaringós természetes járat végig a borotvaéles sztallagtitok és sztalakmitok közt. Látszik, hogy előttetek már haladtak itt valamikor emberek. Erre a legjobb bizonyíték az utatokat elzárni akaró de már lerombolt természeti formák maradványai. Az út néhol csúszós máshol a talpatok alá kerülő kavicsok okozzák a vesztetek.
( Mindenki dobjon Luckyval.
Ha páros és 10 alatti akkor megcsúszik és belenyúl egy éles cseppkőbe. Amely szépen felsérti a kezét és emiatt veszít 3HP-t.
Ha páros és 10 feletti akkor ugyan úgy megcsúszik és ugyan úgy belenyúl egy éles cseppkőbe. De ez már nagyobb kárt okoz, így veszít 5 HP-t.
Ha páratlan és 10 alatti, akkor megcsúszik de nem esik el mert sikerül megőriznie az egyensúlyát.
Ha páratlan és 10 feletti, akkor megcsúszik  de nem esik el mert a mögötte állót löki meg aki automatikusan elesik és 4 HP-t veszít! )
Az út hosszú és kacskaringós. Ahogy haladtok előre egyre hangosabban csata zajait vélitek hallani.
Az út vége egy nagy barlangba végződik.
A barlang hatalmas. Nem is lehetne kicsi mert ez a fészek központja.
Ahogy beléptek 2 dolgot vesztek észre.
Jobb kéz felől emberek, férfiak és nők sárkányokkal harcolnak. S a sárkányok állnak vesztésre. Ők nem is harcolni akarnak hanem tőletek balra lévő tojásokhoz eljutni.
Balra tojásokat láthattok amit éppen a másik oldalhoz hasonlóan öltözött férfiak próbálnak felpakolni kocsikra és betolni őket egy portálba.A portál a földbe véset 3 db rúna közt van. Jó 2,5m magas és 1-1,5m széles. Ahogy nézitek látjátok, hogy 7db személy pakolja a tojásokat és ugyan ennyi harcol és tartja távol a sárkányokat a másik csapattól.
A tojások pakolása és szállítása lassan befejeződik. Jól mutatja, hogy kb. másfél tucat maradt hátra!
 
( Döntsetek, hogy mit tesztek! De sok időtök nincs tökölni mert egyik oldalon se tudtok végül segíteni! )
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 413

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-01, 13:35

Ahogy körbenéztem, mintha láttam volna valamit. Nem vagyok benne biztos, de olyan mintha egy járat lenne. Megpörgetem az ujjaim körül a pálcámat és a többiekhez fordulok.
-Megyek, körülnézek arra. -mutatok afelé ahol az anomáliát láttam. Valszeg Wang és Helen szentségel rendesen magában mivel megbeszéltük, hogy együtt maradunk. De végülis nem megyek messze. És úgysem lesz semmi. Szinte 100%. Vagy inkább olyan 60.. Na mindegy.
Egyre közelebb érek, és már biztosan egy járatról vagy járatrendszerről van szó. Járhatónak tűnik és valószinüleg nem mi vagyunk az elsők akik felfedezik. És per pill nincs jobb ötletem. És az időt sem érdemes húznunk.
-Hahó, gyertek ide. Azthiszem van egy ötletem. -szólok oda viszonylag halkan, de úgy hogy még hallják. Megvárom amíg idérnek és utána folytatom. 
-Jó oké, ez egy elég hülye ötlet, de ha vigyázunk és nem esünk rá azokra-pillantok a sztalakmitok felé- nem lesz baj. 
-Megyek elől- közlöm mosolyogva, tudván hogy ezzel megint kiégettem Wangékat. 
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
14
Az út elég hosszú és unalmas és pár perc után kevésbé figyelek, és megcsúszok. 
~Basszus nem hiszem el
A kezemen lévő karcolás nem vészes és először azt hittem, hogy megúsztam ennyivel. Aztán az egyik tükröződő cseppkő segítségével észreveszek egy vágást a bal szemem felett. 
~Wang tuti meg fog ölni
(-5 hp
Szimplán felállok és továbbsétálok, mintha nem történt volna semmi.
- vigyázzatok, kicsit csúszik
Nem sokkal később egy barlangba érkeztünk. A helyzet rohadtul értelmezhetetlen. Emberek vs sárkányok. Hogy a jóságos égbe állhatnak az emberek vesztésre. Nem értem. És most melyik oldal mellett kell állnunk. Én szivem szerint a sárkányokon segítenék. Nem tűnnek úgy mintha gyilkolászni akarnának. Az emberek meg el akarjáj lopni a tojásaikat. 
-Na jó. Ez így nem helyes. Lehet, hogy az Arkhanum szerint nekünk embereket kell megmentenünk de én arra egyszerűen nem vagyok hajlandó. De a döntés a csapaté. Ki mit gondol?
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 904

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-01, 15:07

Reméltem, hogy vámpírként kiélesednek az érzékeim, de az ellenkezője történt. Semmi hasznosat nem láttam.
Ekkor meghallom Lara kiabálását, hogy talál valamit. Izgatottan fordulok oda....
....és már nem látom sehol.
"Fúúúh, Larabel Lestrange, neked most véged!"
Tisztában voltam vele, hogy amíg nem szívja meg nagyon az ilyet, addig nem szokik le róla, de nem ragaszkodtam hozzá, hogy azt megvárjuk.
Mérgesen fújtatva intettem a többieknek és metnem a hangok után.
- Legalább azt elismerted, hogy hülye ötlet - morogtam neki, amikor utolértem.
Lara kedvesen figyelmeztetett, hogy legyünk ótvatosak, aztán majdnem kivette a saját szemét egy sztalagmittal.
Vicsorítva elmormogtam a fogaim között valamit, ami rímelt arra, hogy hajókürt a tanyán.
- Kössz, hogy megmutattad mit ne csináljunk! Ne mozdulj, ott vagyok mindjárt!
A vérének illata mintha dróton húzott volna, ahogy megindultam felé. Csúszott minden, mint a rohadtélet.

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
4

Sikerült nekem is megbotlani, de volt annyi eszem, hogy a falat fogom meg, nem esek orra. Persze így is megvágtam a kezem.
(-3 HP)
- Azt hiszem jó felé megyünk - kiáltok vissza hátra. - Rohadt nehéz tovább jutni. Itt kell lennie a fontos dolgoknak.
Odaérve Larához felemelem és hátulról átölelem.
- Ezért még számolunk - súgom a fülébe, majd indulok tovább.
Végül egy csata helyszínére érkezünk. Itt is, mint odafent, Sárkányok vannak és a szektások. Utóbbiak állnak nyerésre és éppen lopják a...
"Basszameg. A hang!"
Lara kérdésére megvonom a vállam.
- Én ma már megöltem három embert, szóval már késő visszakozni. Mi a Sárkányos Rend tagjai vagyunk, nem a Sárkányokat Meglopó Rend. A hang különben is a tojásokat emlegette.
Már emeltem is a pálcámat de azért elfordultam Helen és Daniel felé várva a reakciójukat.
(Két HSZ múlva én így is úgy is támadok. Nincs pöcsölés, a KM megmondta)

14 HP







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-01, 16:44

Semi jele nem volt annak, hogy lenne valami más a testeken, tehát ezek után csak lehelyeztük őket egy jobb helyre, majd Wang beszélt egy kicsit az új lányhoz. Csaak integettem neki egy kicsit ahogyan Wang megemlített engem is, és a barlanghoz indultunk inkább, amit a sárkányok nagy erővel ostromoltak. Wang és Lara hirtelen egy olyan járathoz fordultak amit eddig észre sem vettem, tehát indultam is, hogy kövessem őket, viszont kicsit sem volt barátságos a terep. Tehát eléggé kellet próbálkozni,hogy ne vágjuk meg magunkat, ami Wangnak meg Larának látom szarul sikerült.

Daniel Cards carried out 1 launched of one Lucky :
20

Na de nekem se sikerül jól, mert szépen megcsúszok, és látva a többiek sorsát inkább csak gyorsan aktiválom a lélekgyűrűmet. (MIRAKULUM mágikus tárgy). És így egy pár pillanatra szellemszerű alakot veszek és így még éppen eltudom kerülni a kicsit sem szép sebet amit kaptam volna. 

Basszus... Ez túl közel volt.. 


Azzal felállok újra és csak követem a többieket a hosszú úton át, csata zajait hallva, és a végére már látni is, hogy valami emberek sárkány tojásokat akarnak rabolni. 

Ezt gyorsan megkellene állítani, mielőtt több sárkánytojást lopnak, de ennyire elegek vagyunk?... Azt a portált ki kellene kapcsolni de nagyon gyorsan, Talán ha a rúnák legalább egyikét megtudnánk törni... Én azt mondom támadjunk de gyorsan, nagy tervet nincs időnk szőni. Szerintem vagy Helen vagy én megtudnánk talán törni a rűnák eggyikét, a többieknek be kellene szálni és egy kics káoszt okozni a védő emberek soraiban, hogy nagyobb esélye legyen a sárkányoknak.

(Ha Wang támad akkor én is támadok egyet ha tudok és a rúnák felé igyekszek, hogy megpróbáljam megtörni azokat)







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-02, 13:27

22HP-val kezdem a hsz-t 

Lara is időközben észheztér, hallom a Daevákat is a szarkasztikus kijelentésükkel, hogy én tartok Wangtól. Hangosan felnevetek, majd Lara felé nézek. 
- Ezek azt hiszik, hogy tartok Wangtól? Ez volt az év vicce. - nevetek, miközben folytatom a tovább nézelődést. - És hidd el, nem fogok a pasidra ráugrani, mert igazából nem érdekel. És igen, tudom, mire vagy képes, de nem fogok veled leállni erőt fitogtatni. Majd esetleg házon belül. Most ameddig nincs vége, ne szedjük szét egymást. 
Valahogy sejtettem, hogy Lara meg sem várja a választ, és elindul egy út felé, majd Wang szentségel egyet a lány miatt. *Legalább nem én vagyok az első olyan, aki magán akcióba kezd.* Gondolom, és elindulok utánuk. 

Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
18

Akkora sietséggel megyek utánuk, hogy sikerül megcsúsznom, és belenyúlok egy cseppkőbe (-5HP), ami végigsérti a tenyeremet. Hangosan felszisszenek, érzem a meleg véremet, amit folyik a kezemen. Nem lehetek gyenge, ezért ökölbe szorítom a kezemet, és óvatosan megyek tovább. Nagy nehezen sikerül valahogy átkeverednem a többiek után, és egy hasonló helyre érkezünk, mint az előző. De valahogy más: emberek próbálják feltartóztatni a sárkányokat, miközben a másik oldalon pedig tojásokat raknak fel a szekerekre. Mindegyik társam arra vár, hogy mi legyen, így úgy tűnik, enyém lesz a döntő szó. 
- Valószínűleg a sárkányok ezért akartak bejutni. - mondom, majd elkezdem a rendezgetést. - Lara, Wang, ti menjetek a sárkányok felé, és segítsetek a sárkányoknak. Daniel, Thalia, ti ketten velem jöttök, és visszaszerezzük azokat a sárkány tojásokat. Mozgás, ne késlekedjen senki sem. És egybe szeretném az egész csapatot látni. Gyerünk, mozgás.
Intek Danielnek és Thaliának, hogy jöjjenek velem. 
- Mindenképp halkan kellene mennünk, és hátulról. Daniel, te el tudsz arra menni? - kérdezem a fiút, és mutatok egy olyan helyre, ahová esetleg el tudna rejtődködni. - Thalia, menj vele. Én addig elterem a figyelmüket. 

17 HP







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.


A hozzászólást Helen Green összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-02, 20:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 413

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-02, 20:14

Szélesen elmosolyodok annak hallván h Helen még a gondolatot is viccesnek találja h féljen Wangtól. 
~érdekesssssss
Végighallgatom az akcióterveket. Be kell valljam, nem rossz. Sőt összességében nagyon is tetszik. Különösen az a része hogy senki nem akarja közülünk az emberek pártját fogni. 
-Helen, először is, rajongok a határozottságodért de tudod, csapat vagyunk. És ne csesszük el azzal az időt hogy főnököket jelölünk ki. Mert akkor bekapcsol a hisztisLara. -hadarom el cuki és ártatlan mosollyal.
Ránézek Wangra, aztán a sárkányokra, majd a tojásokra, ezután ismét Helenre. 
-bontsuk meg a csapatokat. Te ütőképesebb vagy nálam és összességében kevesebb a sérülésebb. És persze, már a gondolat is röhejes h félj Wangtól. Szóval ti ketten most legyetek duo és majd a kastélyban szétgyilkolhatjátok egymást. Viccelek. 
Nyilvánvaló hogy akkor én vagyok Thaliával és Daniellel. Tetszenek a Helen által felfedezett rejtekhelyek. Csak attól a gondolattól ráz ki a hideg hogy Thalia az első napján kettesben maradjon a szochiopata és kissé sérült Daniellel. 
-Daniel, vállalod az elterelést? A lopkodáshoz finom nő kezek kellenek- kacsintok jókedvűen Thaliara és elindulok a sárkánytojások irányába
(Dobok egy luckyt hogy nem e vesz valamelyik barbár emberszabású észre lopakodás közben)

Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
20
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 904

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-02, 21:28

Szerencsére mindenki egyetértett, hogy harcolnunk kell. Jót nevettem azon, hogy Helen és Lara szerint ártalmatlan vagyok.
"Végülis csak három embert öltem meg a szemük láttára." Tekintve, hogy éppen meglopják és megölik a sárkányokat, nem igazán hittem, hogy ennyinél megállok.
Próbáltam nem elképzelni, ahogy Lara a finom női kezein lopakodik a lábai felett és elindultam közelebb a csata felé. Úgy voltam vele, hogy ha a többiek lopakodni akarnak, akkor minél több figyelmet kell magunkra irányítani.
- Na, akkor tüzijáték - szólok hátra Helennek, majd lőtávolba lépek.
- Uraim, nem fizették be a villanyszámlát, szóval meg kell halniuk!

A kezemmel kinyúltam az egyik felé, akiről azt láttam, hogy éppen lesújtana az egyik sárkányra. Próbáltam úgy emelni, hogy az egyik sztalagmitra felnyársaljam és lehetőleg, valami élesre essen.

Támadás Gravitációs mágiával instant sebzéssel

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+6
+5

Elengedtem és a pálcámmal egy másik felé suhintottam.
- Bombarda Maxima!


Támadás egy másik ember ellen


Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+6
+2







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-04, 08:03

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
 
Tojást pakoló csapat! VS Daniel, Thalia, Lara
( Ellenséges csapat létszáma 7 fő.
Ahogy közelebb értek észre veszitek, hogy ezek már nem olyan “legények” mint amikkel odafent volt dolgotok. Fegyverünk egy furcsa tőr melynek  a nyele hosszabb. De más furcsaságot is rejt!
( Ha akarjátok dobhattok észlelésre, mágikus kutakodásra... Lucky! Ha páros és 10 alatti akkor érzékelitek hogy ezek mágikus fegyverek. Ha páros és 10 feletti akkor megtudjátok, hogy ezek mágikus fegyverek és a nyél bot nagyságúra  megnyúlik.  A fegyver így “lándzsa” lesz egyik végéről, míg a másik végéről varázsbot. Emiatt ezek harci mágusok! Ha páratlan a dobás nem vesztek észre semmi különöset és azt gondoljátok, hogy gyenge kis segédmunkások!)
Lara szinte észrevétlen lopakodik be az egyik jó búvóhelyre ahonnét szépen rajtuk tud ütni.
( A jó dobás miatt az első támadás instant lesz! )
A tojások száma úgy másfél tucat volt vagyis 18 db. Ebből egy újabbat felpakoltak a szekérre ami tele lett. 4db van rajta és egy személy elkezdi tolni a tőle 5-6 méterre lévő portál felé... Nem sok idő kell, szinte fél perc és eléri a portált!
 
Sárkányokat feltartó csapat! VS Helen, Wang
( Ellenséges csapat létszáma 7 fő. )
Ezek a harcosok szépen tartják magukat. Látszik rajtuk a jó csapatmunka és a harci tapasztalat. Szépen védik és hárítják a sárkányok 1-1 kétségbeesett támadását. S jól vissza is szorítják a kitörési próbálkozásukat mindeközben szépen oda csapnak és kisebb nagyobb sebeket okoznak a sárkányoknak.
Fegyverük egy lándzsabot. A 7 főből 3 védekezik és a fegyvert pálcaként használja varázslásra. Míg 3 meg lándzsaként hadonászik vele. 1 személy meg akrobatikusan forgatja a fegyvert változtatva éppen melyik csapatnak segít.
( 7 Harci mágus van HP35/35, D9+5 )
Wang a helyzetét változtató személyt vette célba. ( Legyen 7 az 1.-es számú. )
Az illető pont fogást váltott és szúrni akart egyet a sárkány felé amikor is azon kapta magát, hogy a levegőbe emelkedik és neki vágódik a falnak és szépen lecsúszik végig vágva teste elég sok pontján az éles köveken. Kiáltani sem volt ideje.
A harci tapasztalat meglátszik. Mert ahelyett, hogy a sebeit nyalogatná már azonnal keresi a támadóját.
( 1.Harci mágus van HP35/21, D9+5 )
Észre is veszi Wangot aki éppen egy másik varázslatot próbál ellőni a védekező csapat felé.
A mágus felemeli a botját egy kettőt varázsol gyorsan!
( Dupla védekezés! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 514
+5
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 316
+5
Gúnyosan elmosolyodik ahogy Wang gyenge támadása becsapódik az ő védelmén és szertefoszlik rajta.
- Fiúk, Társaságunk akadt!  - kiállt oda a társainak akik hátra hátra pillantanak.
Ahogy felmérnek titeket szépen át csoportosulnak. 3-an rátok figyelnek és 3-an továbbra is a sárkányokat tartják vissza. 1 meg váltakozva segít itt vagy ott.
 
( Mivel még csak Wang támadott megadom az esélyt Helennek is és  amásik csapatnak is, hogy cselekedjen valamit! )
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-04, 15:25

Végighallgatom, amit Lara mondd, majd elnevetem magamat. 
- Az olyan hisztis, cukimuki Lara, mint amilyen kinn voltál? - kérdezem tőle, miközben felosztja újból a csapatot, amire bólintok. - Rendben, és vigyázzatok magatokra. 
Ám Lara lopakodásba kezd, Wang kisegíti a lányt, és próbálja elterelni az ellenfeleinket. Hamar veszem az adást, hogy minél többüknek a figyelmét ránk terelni. Wang gyors támadást indít, amit pechére kivédenek. Igyekszem minden lehetőséget, és esélyt kitalálni, hogy a javunkra szolgáltassam az esélyeket. 
- Csak óvatosan Wang. - szólok oda a fiúnak, majd támadást indítok az ellenfeleink ellen. Úgy döntök, ameddig Wang a sárkányok védelmére kel, addig én a hozzánk közelebbi 3 ellenfélből állókkal állok szembe. 

Támadás a 2. mágus ellen: 
- Gallinarum - intem felé a pálcámat. 
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+8+4

Támadás a 3. mágus ellen: 
Stupor - kiáltom. 
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+8+4

(Mind a két varázslat MIRAKULUM nebulus varázslat, így a következő alaklommal -4et vonok le a védekezésből) 

Remélem, hamar fogunk végezni a harccal, mert így nem lesz jó vége, amit cisnálunk. Ha már gyengébbek lesznek, a sárkányok csak besegítenek. Bár őket elnézve, inkább a tojásokat védenék akkor is, mint hogy segítenének nekünk.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-04, 15:51

21 HPVAL KEZDEK

Helen javaslatára bólintok, és el is indulok a kocsisok felé, elbújni most nem bújok, a csendes csínytevők remélhetőleg még működik és nem hallanak meg.  

Dobok Lucky-t észlelésre.
Daniel Cards carried out 1 launched of one Lucky :
10

(Noss... Majd ezt a KMre hagyom,hogy ezzel mit tudok meg) 

Látom,hogy nincsen valami sok időnk, tehát időt kell nyerni. Tehát legelősször a pakolók közé dobok egy bájitalgömböt, oda célozv aahol a legtöbb ember lélgezi majd be annak a gőzét. 

HISZTÉRIA FŐZET(BÁJITALGÖMBBEN) MIRAKULUM BÁJITAL (7 INSTANT SEBZÉS) 


Majd arra az emberre figyelek aki éppen a szekérféleséget kezdi el tolni, és teljesen rá fókuszálok, és a tőlem telhető legilesztőbb hangon suttogok. 

Rettegj!  

RETTEGÉS KARKÖTŐJE [MIRAKULUM SZINTŰ MÁGIKUS TÁRGY] 

Mondom ki a rettegés karkötőjének a szavát, és rettegést küldök a pasasra,annak érdekében,hogy csapot-papot otthagyva elkezd majd elrohanni, mégtöbb káoszt csinálva, és lelassítva az eseményeket.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 904

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-05, 20:25

Elégedett vigyorral nézem a mágust. És ahogy gúnyosra fordul a vigyora, ez csak erősödik. Szegény azt hitte, hogy most jól kicseszett velem. Háttal a sárkányoknak, felénk fordulva pontosan azt tette, amit akartam.
Ahogy felé mutattam megcsillant a karkötő a kezemen. Még maradt két felhasználása mielőtt csak egy ékszer marad. Legalábbis a kobold ezt mondta.
- Úgy tűnsz, mint aki örül nekünk. De én azt javaslom, hogy rettegj!
(Rettegés karkötője, három hozzászólásig én vagyok a legnagyobb félelme a 2. harc mágusnak)
A pálcámmal meg becélzom az egyik nekem háttal lévő harcimágust. Ha támadnak az fájni fog, de a cél úgyis a sárkányok felszabadítása.
- Petrificus Totalus!

Támadás a 4. harci mágus ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
+6
+2







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 23

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-06, 16:09

Wangot nézve hirtelen felém fordul, és int hogy menjek közelebb. A hullák miatt nem nagyon szeretnék, azonban a kíváncsiságom húz magával, hogy mit akar, így odalépek hozzá. - Na? - kérdezem, mire egyből belekezd a mondandójába. - De van legjo... - kezdem mondani, amikor épp kimondja azt, amit én is elkezdtem. - Igen, még szép hogy a Favoritus ház a legjobb, hisz én is ide tartozom. - nézek a szemébe, mintha csak komolyan mondtam volna. - Na várjál, Daniel az, aki nem engedi hogy fiúszitterkedjek, ugye? És ha ő nagyon jól főz, akkor talán megbocsájtok majd neki - nézek mégegyszer vissza Daniel felé, majd tovább figyelek Wangra, és a többi szavára már csak bólintok. - Hát uhmm, köszi ezt az útbaigazítást - mondom, majd el lépek mellőle, hogy Lara nehogy féltékenységi rohamban szenvedjen, és követem tovább a többieket a cseppkövek felé.

Dobok Luckyt arra, hogy mennyire vagyok szerencsétlen 

Thalia Sawyer carried out 1 launched of one Lucky :
8


Az út hirtelen csúszóssá válik, mintha maga a föld akarna engem próbára tenni. A próbán pedig megbukok, ugyanis megcsúszok, és kapaszkodás képen véletlen egy éles cseppkőbe sikerül beletenyerelnem. - Jajj - kiáltok fel, és talán kárörvendő módon, de örülök annak, hogy nem én egyedül csúszok meg. 
HP 12/9


Tovább menve egy barlangban találjuk magunkat, ahol jobb oldal felől emberek harcolnak sárkányok ellen, ezzel védve a többi embert akik tojásokat pakolnak. "Mivan, ha azok a tojások sárkány tojások. És ezek az emberek valójában gonoszak...gonoszabbak mint én, és éppen a sárkányok az utódjaikat vesztik..." - gondolom, majd Danielhez fordulok. 
- Szerinted, ha ennek a csapatnak a másik fele éppen sárkányokkal küzd, akkor mi elég erősek lennénk a csapat másik feléhez? Csak mert szerintem kurvára nem - forgatom a szemeim, bár én sem tudom hogy mi tévők legyünk, amikor Helen kiadja a parancsot. Nem jó szituáció lenne ahhoz, hogy én leálljak vele veszekedni, tehát követem az utasítását és elindulok bébi sárkányokat menteni Daniellel. Vagyis indulnék, amikor Lara áttervezi Helen tervét, és ő indul meg Daniellel, és velem.
- Hát Lara, akkor had lássam, hogy tudsz kézen állni? Amúgy meg ez a csapat jobban tetszik, picit idegesít hogy Helen úgy viselkedik mintha az anyánk lenne - mondom halkan, és nevetem el magam. Szuper, 7 VS 3 játékos felállásban követem halkan Larát.


A hozzászólást Thalia Sawyer összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-06, 20:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-06, 20:15

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
 

Tojást pakoló csapat! VS Daniel, Thalia, Lara

 
Daniel felismeri a fegyvert. Igaz pontosan ilyent még nem látott, de hasonlót igen. S jól ismerte annak működését. ( Ezt ha gondolja megoszthatja a többiekkel. )
 

08.Harci mágus HP35/35, D9+5

A pakolók ügyesek és jól fegyelmezettek, szemfüles vén rókák. Így hamar kiszúrják a feléjük repülő “idegen” tárgyat. (Hogy könnyebb legyen a számolás folytatom a számozást! )
Egy társuk pont az egyik tojást vizsgálta, hogy sérült e. Így nem vette észre azt amit a többiek. Már csak a gázra lett figyelmes, de az már késő volt. A hatását kifejtve a tojást még éppen felrakta a következő szekérre és magát csapkodva, ordibálva elkezd rohanni. Nem figyelve semmire. Aminek a következménye, hogy megbotlik és beveri a fejét.
08.Harci mágus HP35/28 )
 

09.Harci mágus HP35/35, D9+5

A kocsit a portál felé toló harcost furcsa energia fogja közre mely belehatol a testébe.
Hátra pillantva meglátja Danielt.  De nem a fiút látja, hanem egy fekete hatalmas Démont. Melytől gyerekkora óta irtózik. Rohanni kezd, és Daniel peckhére olyannyira megijedt a Harcos, hogy a kocsit is tolja maga előtt rohanva. Nem figyelve rá, hogy leeseik e annak rakománya vagy sem.
A többiek még nem kezdtek el támadni de pillanatok múlva megteszik...
 

10. Harci mágus HP35/35, D9+5

- Mi a fene volt ez? - kérdezi a többiektől akik vele együtt szintúgy kikerülték Daniel bájitalának hatását.
 

11.Harci mágus HP35/35, D9+5

- Az a kis görcs volt ott! - mutat hátra
- Hé... jól vagy? Vagy felpofozzalak mert hagyod magad egy ilyen kis nyápic ellen? - kérdezi társát. De közben kezét ropogtatva, hogy kész lekeverni egy szép nagyot neki.
 

12.Harci mágus HP35/35, D9+5

- Ti pakoljatok tovább én leszedem ezt a kis szegdugaszt! - mondja a többieknek és megindul Daniel irányába.
Három lépést követően egy laza mozdulattal felemeli a pálcáját és egy varázslatot indít meg a fiú irányába.
- Petrificus Totalus! -
( 12.Harci mágus támadás Daniel ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 514
+5
 

13.Harci mágus HP35/35, D9+5

- Segítek neki! - mondja a többieknek és megindul ő is.
Majd egy pillanattal később észre veszi, hogy a másik oldalon is van két támadó.
Így egy gondolattól vezérelve lecsukja a szemét és mágikusan körül próbál nézni. Megpróbálja észrevenni a lappangókat ha vannak!
( Dobok Luckyval rá. 15-20 sikerül észre vennie Laráékat! )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
19
 
- Ezek többen vannak és ott bujkálnak! - kiálltja el agát pár másodperc múlva és mutat Laráék búvóhelyének irányába.

14.Harci mágus HP35/35, D9+5

- Te idióta vigyázz a szekérre! - kiálltja oda társának aki Danieltől megrémülve szalad a szekérrel.
S elkezd felé rohanni, hogy tarkón vágja és rendbe hozza rettegő agyát!


 

Sárkányokat feltartó csapat! VS Helen, Wang

 

02.Harci mágus HP35/35, D9+5 

Társuk figyelem felhívásának hála időben átcsoportosultak, hogy Helen támadása ne okozzon váratlan zűrzavart a sorok közt.
02.Harci mágus védekezése Helen ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
( 02.Harci mágus HP35/25
Ahogy a varázslat kifejti a hatását a mágus beleveri a fejét a padlóba. Mintha valamit fel akart volna csipegetni a földről maga előtt. Az ütés hatására az “agya” rendbe jön  így mérgesen néz a lányra.
Éppen, hogy csak sikerül a varázslata Helen ellen, egy újabb energia kapja el őt. Nem tudja hova tenni, mert érzi magán, hogy nem sérült meg. Ám amikor Wang irányába néz, jeges rémület lesz úrrá rajta és kettőt hátra lépve kissé megbomlasztja a sort.  
( Wang irányából érkező varázslatok, támadások instantak lesznek! )
 

03.Harci mágus HP35/35, D9+5

Felkészülten várja, a lány másik varázslatát. Nem lepte meg őt, így volt ideje felhúzni egy védelmi varázslatot.
03.Harci mágus védekezése Helen ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+5
( 03.Harci mágus HP35/28 )
A védelmet melyet maga elé emel a Stuport úgy tör át mint kés a vajon... mellkason találva a meglepett harcost.
- Anyád! - mérgelődik ahogy próbál feltápászkodni.
Egy gonosz vigyort követően ugyan azt az átkot küldi vissza melyet a lány a társa ellen használt.
- Gallinarum! -
( 03.Harci mágus támadás Helen ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 514
+5
 

04.Harci mágus HP35/35, D9+5

Egy védelmet varázsolt maga köré Wang átka ellen.
( 04.Harci mágus védekezése Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+5
( 04.Harci mágus HP35/31 )
A varázslat hatására kissé megmerevedik de csak egy pillanatra. Éppen csak annyira, hogy Wang felkészülhessen a felé irányuló varázslatra.
Egy laza mozdulattal küldi vissza ugyan azt a varázslatot a fiú irányába.
( 04.Harci mágus támadás Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
 

01.Harci mágus HP35/21, D9+5 

Mérgelődve nézi társát ahogy az hátrébb vonul és megtöri a vonalat. Így gyorsan a helyére lép.
- Te idióta nyomorult mamlasz! - szidalmazza.
- Ezt jól megcsináltad magadnak! - mondja Wangnak címezve.
S meg is ereszt ellene egy varázslatot.
- Stuport! -
( 01.Harci mágus támadása Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+5
 
Ők a Sárkányokkal hadakoznak akik kissé fellelkesültek azon, hogy van aki segít nekik. De még így sem tudnak áttörni az embereken! A sárkányok létszáma 3!
( Kövi körben már a sárkányok is besegítenek ha még egybe vagytok addig! )
05.Harci mágus HP35/35, D9+5
06.Harci mágus HP35/35, D9+5
07.Harci mágus HP35/35, D9+5


01.Harci mágus HP35/21, D9+5
02.Harci mágus HP35/25, D9+5
03.Harci mágus HP35/28, D9+5
04.Harci mágus HP35/31, D9+5
05.Harci mágus HP35/35, D9+5
06.Harci mágus HP35/35, D9+5
07.Harci mágus HP35/35, D9+5
08.Harci mágus HP35/28, D9+5
09.Harci mágus HP35/35, D9+5
10.Harci mágus HP35/35, D9+5
11.Harci mágus HP35/35, D9+5
12.Harci mágus HP35/35, D9+5
13.Harci mágus HP35/35, D9+5
14.Harci mágus HP35/35, D9+5
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 904

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-06, 21:21

Ahogy figyeltem az örjöngve menekülni próbáló mágust rá kellett jönnöm, hogy csalódott vagyok. Bezzeg Vlad feltehetően a puszta jelenlétével elérné ugyanezt.
"Nekem meg kell az a francos karkötő."
Nézve, ahogy lögdösődik eszembe jutott, hogy mivel tudnék igazán jól rendet vágni a soraik között.
- Spongify!
Kiáltottam a hátának szegezve a pálcámat. Emberre nemigen használtam még, de ha igen, akkor mindenki pattogni fog, mint a bolha, akinek csak nekimegy.

Instant támadás a 2. Harci Mágus ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 913
+6
+2

Közben láttam, hogy a bőrömre pályáztak többen is. De egy Blackthorn nem adja azt olcsón. Már rajzoltam is magam köré a Protegot.

Védekezés a 4. Harci Mágus támadása ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+6

(-2 HP)


Majdnem hárítottam mindent, de azért kicsit éreztem, hogy megmerevednek a tagjaim. Nem is tudtam védekezni a következő támadás ellen. De talán nem is volt ez annyira baj. Megmutathattam, hogy mennyire lényegtelen.


(-6 HP)


A mágus megjegyzésére kiköpök.
- Ez ide kevés lesz. Gyere ide, ha mersz!
Tényleg nem bántam volna, ha harapási távba kerül.


9 HP







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 23

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-07, 17:18

Óvatosan Lara háta mögé érek, amikor azt veszem észre, hogy az egyik harci mágus totál megőrül, és mint valami dilis zártosztályról szökött, elkezd futni, mire összeesik. A másik ugyanezt teszi, annyi különbséggel, hogy ő még nem botlott meg, miközben maga előtt a szekeret tolja melyen a tojások pihennek. Oly annyira bámulom őket, hogy a többiről el is feledkezem, s már csak akkor fordulok feléjük, amikor Larát és engem észre vesznek. Idegesen bújok el egy kőoszlop mögé, és amikor kezeim hozzá érnek, meglepően csodálkozom azon, hogy egy hatalmas darab került a kezembe az oszlopból. "Azta kurva" - gondolom, és az ellenségekre nézek, majd az oszlopdarabbal a kezemben sétálok vissza Lara mellé. - Na mit szólsz? - nevetem el magam, s a kezemben lévő tárgyat pedig eldobom.
(Első képesség használat;instant sebzés)

Támadás a 13. Harci mágus ellen

Thalia Sawyer carried out 1 launched of one D6 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 610

+1

Nem is nézem a reakciójuk, inkább a 10., Harci mágusra dobok egy bordeaux bájitalt. (Instant 5 sebzés)

Kihasználva az emlékezetkiesésük nézek rá Larára és Danielre. - Gyerünk, most ezek itt elfelejtették hogy mi lenne a dolguk, szóval mentsük azokat a kicseszett tojásokat valahogy és fussunk a másik kettő hülye után! Ha valahol biztonságba lesznek a tojások, utána ráér a többi. Valami más terv? - kérdezem, hisz az enyém is csak rögtönzött volt
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-08, 20:28

Látom,hogy valamennyi káosz volt is a tetteim miadt, viszont baj is van. A támadás ellen csak gyorsan egy protego-t húzok fel. 

VÉDEKEZÉS A 12. HARCI MÁGUS ELLEN 
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
 
+6

A pajzs tart is rendesen, és a varázslat csak lepattan róla. 

Innen nincsen rohanás! Tartsuk fel őket! Annyi káoszt csináljatok amennyit lehet! És mint láthatjátok a botjaik varázspálcák is! Harci mágusok!


Azzal pedig csak arra a mágusra pillantok aki elősször támadt rám. Gyorsan én is intek egyet a pálcámmal. 

Everte Statum!  


TÁMADÁS A 12. HARCI MÁGUS ELLEN MAGICA VARÁZSLATTAL 
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
 

+6 
+2


Igyekszem úgy célozni, hogy a varázslat miadt a mágus az eggyik társába lökődjön. Erre dobok lucky-t is hátha kell a Kmnek 

Daniel Cards carried out 1 launched of one Lucky :
20







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 413

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-08, 21:55

Örülök hogy Thalia nem kap hisztirohamot hogy nem volt beleszólása, hogy mit csináljon. Egész hízelgő ahogy azt mondja h még örül is neki. Vannak kétségeim vele kapcsolatban, ha nagyon őszinte akarok lenni, de vannak reményeim vele kapcsolatban. Szimpatikus úgy többnyire és eddig kifejezettem ügyes volt. 
Amíg a semmibe nézve elmélkedtem, észrevettek minket is. A mellettem álló Thalia a tervről érdeklődik. 
-Ó, ez cuki. Van e más terv? Peersze. Ne halj meg és lőjj vissza. Végezzünk velük minél hamarabb

(Támadás a 13as ellenségre)
-Everte statum!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+4
+2
-Filipendo!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 217
+4
+2
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-09, 20:05

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
 

Tojást pakoló csapat! VS Daniel, Thalia, Lara

 

08.Harci mágus HP35/28, D9+5

Kicsit kótyagosan áll fel és néz szét, hogy mi a fene is történik éppen.
1 társa kocsival rohan a portál felé.
- Ez hülye. De legalább jó irányba szalad. - mondja magának.
Míg több társa fiatal gyerekekkel harcol. Akik eléggé ott van a szeren.
- Te pakold meg a szekeret. - szól oda a 11.-es mágusnak. Akik rögtön oda is ugrik és a maradék 2 tojást felteszi a kocsi mellől a kocsira.
- Kösz, most tartsd fel ezeket a hülye kis szarosokat! Addig én beviszem a szekeret a portálba. - adja ki az utasítást.
Még beszéd közben megfogta a szekér fogóját és nagy erővel elkezdi azt tolni a portál felé.
( 2 kör múlva eléri azt! )
 

09.Harci mágus HP35/35, D9+5

Rohan, a rettegés karkötője miatt hátra se nézve csak rohan a portál felé maga előtt tolva a talicskát, szekeret. Bízva abba, hogy a félelmetes ellenfele nem fogja őt követni.
( Következő körben eléri a portált és eltűnik! )
 

10.Harci mágus HP35/35, D9+5

Várná, hogy társai mondjanak valamit a kérdésre amikor egy újabb bájitalt lát meg repülni maga felé. De ezt már képtelen kikerülni mert későn látta meg.
( 10.Harci mágus HP35/30 )
- Ez mi volt? - hangzik a szájából.
- Te! - szólítja le az egyik társát.
- Mi a fenét művelünk mi itt? És hol a fenébe vagyunk? - hangzik a hisztérikus kérdés a szájából.
( Ő legalább a mostani körben nem fog támadni titeket. )
 

11.Harci mágus HP35/35, D9+5

Valaki szól neki és ő mozdul az adott irányba. Az utasításnak megfelelően segít gyorsan feltenni a tojásokat.
- Értettem. - mondja egy bólintás kíséretében.
Gyorsan egy Protegot varázsol ami megvédi a 08.-ast egy támadástól!
( Védelem a 08-ara. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+5
 

12.Harci mágus HP35/35, D9+5

A varázslat sajnos lepattan a célpontja védelmi varázslatáról. Ez kissé lelohasztja a mosolyát. Az meg teljesen, hogy szinte azonnal jön is vissza egy ellen támadást.
Egy gyors mozdulat és egy Protegot emel maga elé!
( Védekezés Daniel ellen! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 913
+5
( 12.Harci mágus HP35/33 )
A Protego jót védet, de mégis a varázslat ereje megtántorította a varázslót aki hátra lépve kettőt pont bezavarta társát. Így ő nem tudott támadni. ( 13.-as nem támad meg a 12-es zavarta! )
 

13.Harci mágus HP35/35, D9+5

Hátra szólt a társainak és figyelmeztette őket a többi lopakodóról. Amikor vissza fordította a tekintetét olyat látott amitől ledermedt. Mintah csak egy varázslat találta volna el. A 2 lopakodó közül az egyik hátrébb mozgott. Vékony kislány volt, ujjnyi vastag. Az ő ízlésének túl vékony, na meg fiatal. Ám mégis olyan erőről tett tanúbizonyságot, hogy attól tátva maradt a szája.
A lány nemes egyszerűséggel kitépet egy nagyobb kődarabot a környezetből. S hozzá vágta azt.
El is felejtett védekezni, olyannyira el volt foglalva azzal, hogy éppen mi a jó fészkes fenét lát is.
( 13.Harci mágus HP35/28 )
A becsapódó kő térdre kényszeríti. Így ebbe a pózba látja meg, hogy a másik bujkáló lány is őt nézte ki magának. S már repül is egymás után a két támadó varázslat, átok.
- Mi van? Ennyire belém zúgtál? - kiálltja oda és próbál kigurulni a varázslat elől.
( Védekezés Lara ellen! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 6_213
+5
Sikeresen kigurult a lövedék elől majd épen szeretett volna vissza lőni egyet amikor társa elé áll.
- Húzz innen. - mondja de már késő mert Lara második varázslata eltalálja őt.
( 13.Harci mágus HP35/20
 

14.Harci mágus HP35/35, D9+5

Danielt nézi, majd megindít felé egy varázslatott.
- Difindo! -
( Támadás Daniel ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+5
Ugyan ezt a varázslatott indítja meg Lara ellen is.
- Ez hogy tetszik? - dobja még utána.
( Támadás Lara ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 6_213
+5
 

Sárkányokat feltartó csapat! VS Helen, Wang

 

01.Harci mágus HP35/21, D9+5

A földön fekvő társuk mellé hátrál és megnézi az élet jeleit!
- Még él ez a kretén. - mondja megnyugodott hangon.
- Figyeljetek oda ezekre a diákokra! - adja ki utasítás gyanánt.
 

02.Harci mágus HP35/25, D9+5

Ahogy helyét átvette a társa aki nem túl kedves szavakat vágott hozzá emiatt. Nem törődött vele. Csak a rettegéstől félt amit érzett azon egy fiatal irányába.
- Tojok rá! -  dobta oda társának.
Éppen, hogy csak befejezte a választ már egy varázslat becsapódását érzékelte magán.  Nagy bajt nem okozott de úgy megijedt tőle, mert az irányt érezte és tudta kitől jött. Úgy megijedt, hogy elesett és jól beverte a fejét!
( 02.Harci mágus HP35/8 )
( 2 körre ki is ütötte magát! )
 

03.Harci mágus HP35/28, D9+5

látja, hogy Wang nem egy gyenge ellenfél de leharcolt állapotba van. Egy támadást indít a fiú felé.
- Piroinitio! - küld egy tűz lövedéket a fiúra.
( Támadás Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+5
Majd pálcáját a lányra irányítja.
- Te is égj! - mondja és egy ugyan olyan tűzlövedéket lő Helenre is.
( Támadás Helen ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 6_213
+5
 

04.Harci mágus HP35/31, D9+5

- Nem is rossz ötlet. - mondja tárásnak ahogy látja társa tüzes lövedékeit.
- Lopom! - teszi hozzá vigyorogva.
( Támadás Helen ellen, és Wang ellen )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+5
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
+5
 
( Dobok Luckyval. Ha páros a sárkányok sikeresen végig verned egy támadással ez egész csapaton. D12+D6-os kockával megállapítva a sebzést! Ha páratlan a hátsó sor jól védekezik! )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
1



01.Harci mágus HP35/21, D9+5
02.Harci mágus HP35/8, D9+5
03.Harci mágus HP35/28, D9+5
04.Harci mágus HP35/31, D9+5
05.Harci mágus HP35/35, D9+5
06.Harci mágus HP35/35, D9+5
07.Harci mágus HP35/35, D9+5
08.Harci mágus HP35/28, D9+5
09.Harci mágus HP35/35, D9+5
10.Harci mágus HP35/30, D9+5
11.Harci mágus HP35/35, D9+5
12.Harci mágus HP35/33, D9+5
13.Harci mágus HP35/20, D9+5
14.Harci mágus HP35/35, D9+5

Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 904

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-10, 08:52

A terv első része sikeres volt. A sárkányokat támadó hetesből már négyen rajtunk voltak. Már csak meg kellett várni, hogy észhez térjenek a sárkányok és nagyon megöljék őket.

Védekezés a 3. Harci mágus ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 217
+6

Védekezés a 4. Harci mágus ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
+6

A felém irányuló támadásokat könnyedén hárítottam, de azért frusztrált, hogy csak védekezek. Támadni akartam. Vért akartam.
Nem lett volna szabad ketté oszlanunk, de nem akartam aláásni Helent, ahogy a többiek tették. Tényleg ő a rangidős. Tudásban és életkorban is felettem van.
"De ketten akkor se nyerhetünk"
- Mikor....haltok....már........MEG!  - Lihegtem.

Maradtam 9 HP-n.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1246

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-10, 13:39

17 HP-val indítom a hsz-t


Sikerrel bólintok és nevetek fel a találatom sikerességére, sőt az első támadásomra Wang is reagál, így jobbára a fiúval foglalkozik. Majd a második ellenfelem eléggé felhergeli magát, és ugyanazt a varázslatot küldi vissza ellenem. 

VÉDEKEZÉS A 3. HARCI MÁGUS ELLEN
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 316
+8-4

(-4HP)
- Paaaak, pak pak, pupaaak. - állok neki utánozni a tyúk hangok, és csapkodni kezdek a kezeimmel. Nekiállok kapirgálni a lábaimmal, figyelve a többieket. Ez így kicsit ciki. Majd egy újabb támadás ér ugyanattól a mágustól

VÉDEKEZÉS A 3. HARCI MÁGUS ELLEN
Helen Green carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 6_213
+8-4
(-1HP)

- Aucs. Ezt még megbánod, te nyomorult, csak sikeresen legyek épkézláb állapotba legyen.  

És ekkor talál be a végső csapás (-12HP), ami következtében elsötétül előttem a világ, és nem tudom, a továbbiakban mi történik. 

0HP-val zárom a hsz-t







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-11, 18:24

21 HPVAL KEZDEK 


Egy kicsit rosszabbul áll a helyzet, hallok valamit a káoszban, egy ordítás féleséget, de nem tudom be azonisítani, úgyhogy csak a védekezésre fókuszálok. És ismét protego-t húzok fel.

Védekezés 14. Harci mágus ellen.
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
 
+6

Erről a pajzsomról is gyorsan lepattan a varázslat, viszont látom, hogy a sárkányok még nem jöttek, tehát csak gyorsan összegyűjtöm az izzadtságot magamról és az ellenségről, és csak egy vékony jég pengét  küldök a sárkányokat visszatartókra.

KÉPESSÉG HASZNÁLAT, EBBEN A HARCBAN ELŐSSZÖR, INSTANT SEBZÉS. 5. HARCI MÁGUS ELLEN. 
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 217
 
+6 
+5 

Ti valaki küldjön egy keveset az előbb lévő szekeresbe! Utánna pedig mindenki abba akire én céloztam! 

21 HPN VÉGZEK







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 413

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-11, 23:32

18 hpval kezdek


Nem a felém érkező támadásin lepődök meg, hanem annak az erősségén. Ritkán van dolgunk ennyire sok és értelmesen célzó személlyel.. Csak ne ez legyen az utolsó alkalmunk.
-protego!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+4
(11-5=6  szval 12hpm van)
A helyzet, hogyis kellene fogalmaznom... Katasztrófa. Vagy inkább annál is rosszabb. A tojásokat majdnem hogy esélytelen megmenteni, viszont a sárkányokat kellene megpróbálni megvédeni. De basszus. Ezek kilőtték Helent! A medál úgyis működésbe lép, gondolom. Wang egyedül kevés a sárkányokhoz, a tojásoknál pedig szinte nincs matematikai esélyünk.
-Thalia, gyere és mindenképp maradj a közelünkben!
(Támadás a 04es ellen vízmágiával-instant sebzés)
A barlang falának nedvességtartalma felé intek a kezemmel és az apró 'tűk' formájában repül a 04es arca felé.
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+4

12hp
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-12, 12:24

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )
Sárkányokat feltartó csapat! VS Helen, Wang

 

01.Harci mágus HP35/21, D9+5

A földön heverő társuk csak eszméletlen, ahogy kezeivel kitapogatja annak nyakán az ütőeret és ellenőrizte azt.
Körülnézve a harc állásán nyugtázza, hogy lassan lenyomják a diákokat úgy néz ki. De zavarta, hogy a sárkányok visszanyerték a harci kedvüket és újult erővel támadják a társait.
- Verjétek le ezeket a hülye gyerekeket! - adta a többiek tudtára a parancsot. Majd hátat fordítva a frontvonalnak besegített a sárkányok ellen.
 

02.Harci mágus HP35/8, D9+5

1 körre ki is ütötte magát! )
 

03.Harci mágus HP35/28, D9+5

Önelégült vigyor kerekedik az arcára hogy látja, azt ahogy az ellenfelei védekezésre kényszerülnek támadásai nyomán.
Sőt a lány ki is keült a képből. Azt nem látja viszont, hogy az ő vagy társa varázslata okozta e ezt. De nem is érdekli.
- 1 ártalmatlanítva! - szólalt fel hangosan örömittas hanggal.
- Most te jössz! - mutat pálcájával Wang felé.
- Piroinitio! -
( Támadás Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
Tekintetét tovább viszi és látja, hogy a másik csapatnak is meggyűlik a baja a gyerekekkel.
- Ezek a balfaszok! - szidja társait.
Bízva varázslatában és erejében a második lövést inkább az egyik lánynak címezi.
- Piroinitio! -
( Támadás Lara ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 514
+5
 

04.Harci mágus HP35/31, D9+5

( 04.Harci mágus HP35/26 )
- Mi a fene! - kap az arcához ahol egy csípést érzett.
- Ááááááá. - üvölt fel ahogy a kezét nézve látja, hogy vérzik az arca.
De a látása rendbe van így pillanatokkal később megnyugszik. S tekintetével keresi azt az illetőt aki támadását rá irányította!
Nem látja, hogy kitől jött a lövedék így inkább a fiút támadja ismét.
- Piroinitio! -
( Támadás Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
Ahogy látja a szőke lány elterült a földön a támadások hatására. Emiatt rajta is gonosz vigyor terül el.
- Társad magadra hagyott.  Nem bírta tovább. Most te jössz! - vágja a fiúhoz.
S egy újabb tűz varázslatot enged felé.
- Piroinitio! -
( Támadás Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
 

Sárkányokat vissza tartó csapat!

05.Harci mágus HP35/35, D9+5

Éppen sikeresen blokkolta az egyik sárkány karom csapását amikor egy lövedék találja el a hátát.
( 05.Harci mágus HP35/22 )
Hatalmasat kiabál a fájdalomtól ahogy a Jégpenge végig hasítja a hátán lévő bőrt és ruhát. Vért fakasztva és csúnya sebet ejtve.
- Mi a faszt csináltok? - üvölt hátra a társainak.
- Védenetek kellene minket! Ne szarakodjatok. - kiálltja ismét majd tekintetét vissza vezeti a Sárkányokra mert azok újból támadnak.

06.Harci mágus HP35/35, D9+5
07.Harci mágus HP35/35, D9+5

( Dobok Luckyval. Ha páros a sárkányok sikeresen végig verned egy támadással ez egész csapaton. 2D12-os kockával megállapítva a sebzést! Ha páratlan a hátsó sor jól védekezik! )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
2
 
A sárkányoknak jól sikerült a támadás és hiába a segítség sikeresen áttörnek.
Végig vernek az őket fenntartó ellenségen.
( Támadás az 05,06,07 és 01 ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D12 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 1010
+
Mesélő carried out 1 launched of one D12 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 1110
01.Harci mágus HP35/0
05.Harci mágus HP35/14
06.Harci mágus HP35/14
07.Harci mágus HP35/14


Tojást pakoló csapat! VS Daniel, Thalia, Lara

 

08.Harci mágus HP35/28, D9+5

Nyakát behúzva teljes sebességgel tolja a szekeret a portál felé.
( 1 kör és eléri azt! )
 

09.Harci mágus HP35/35, D9+5

Elmúlt a rettegés hatása de el is érte a portált. Hátra se nézve átment rajta és elvitte a rá bízott tojásokat.
( Ő kikerült a képből, elengedtétek. )
 

10. Harci mágus HP35/30, D9+5

Elmúlt a bájital hatása és pillanatokon belül eszébe jut, hogy mi is az itteni helyzet. Mi történik most per pillanat. Nem várva tovább pálcát emel mert látja, hogy egyik társa elérte a portált a tojásokkal míg a másik meg nemsokára eléri azt.
- Pusztujatok nyavajások! - kiálltja a lányoknak.
- Piroinitio! -
( Támadás Lara ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
- Piroinitio! -
( Támadás Thalia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
 

11. Harci mágus HP35/35, D9+5

Örömmel figyeli, hogy a diákok meg se próbálták megállítani társát és a védelme még mindig rajta van. ( 6-os védelmet varázsolt a tárásra! )
Mivel így ő felszabadult pálcáját a diákok ellen fordíthatja.
- Előbb ti, utána a tojósokat simán fel tudjuk szedni. - mondja csak úgy magának.
- Difindo! -
( Támadás Daniel ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 6_213
+5
- Difindo! -
( Támadás Daniel ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+5
 

12. Harci mágus HP35/33, D9+5

- Bocsi, de ez a szemétnek sikerült hátra lökni! -  mondja bocsánatkérés képen társának mert rájött, hogy akadályozta őt.
- Szedjük szét a lányokat mit szólsz? - kérdezi társától.
- Difindo! -
( Támadás Lara ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+5
- Difindo! -
( Támadás Thanlia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+5
 
 

13. Harci mágus HP35/20, D9+5

- Oké! - mondja önelégült vigyorral mint aki érzi, hoy a győzelem már  markában van.
- Difindo! -
( Támadás Daniel ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 913
+5
- Difindo! -
( Támadás Thalia ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 316
+5
 

14.Harci mágus HP35/35, D9+5

Ahogy nézi a csatát már nem sok kedve van beszállni a sortűzbe melyet társai leadtak.
Egy vállrándítással és pár szóval megindul az egyik szekér irányába mely a tojások mellett pihen negyedig megpakolva.
- A többit rátok hagyom. -
Oda érve két kisebb tojást megfog és belepakol.


Helen

Ahogy az utolsó találat után Helen előtt elsötétült a világ a Medálja működésbe lépet és kimentette őt a halál karmából. 
Szent Gábriel Ispotályban tár magához később. Az ágyon fekszik és kötések tarkítják a testét amiknek erőteljes gyógykenőcsös illatuk van.
Egy nővér lép mellé és magyarázza neki.
- Pihenjen Ifjú Hölgyem, elég cudar állapotba került ide kitudja honnan. Sikerült rendbe hoznunk magát de pihenésre van szüksége, hogy teljesen felépüljön. 
( A pontja feleződtek. A következő etapba majd vissza térhet ha szeretne. )


01.Harci mágus HP35/0 ( halott )
02.Harci mágus HP35/8,
03.Harci mágus HP35/28
04.Harci mágus HP35/26
05.Harci mágus HP35/14
06.Harci mágus HP35/14
07.Harci mágus HP35/14
08.Harci mágus HP35/28
09.Harci mágus HP35/35 ( elmenekült )
10.Harci mágus HP35/30
11.Harci mágus HP35/35
12.Harci mágus HP35/33
13.Harci mágus HP35/20
14.Harci mágus HP35/35
 
Wang: HP28/9
Helen: HP30/0
Daniel: HP28/21
Lara: HP26/12
Thalia: HP20/9
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 904

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-12, 16:56

Teljes volt a káosz. Helent elvesztettük, és mindenki össze-vissza rohangált, mint fejetlen csirkék.
"A francba, Ez nem lesz így jó, nagyon nem."
Szerencsére a sárkányok legalább kiszabadultak. De elég nyilvánvalónak tűnt, hogy nem fognak időben végezni a varázslókkal, hogy mi ne vesszünk oda. Vonultam szépen vissza, de többen is célba vettek. Ugyanazt hajtogatták. Most te jössz.
- Ezt a haverod is mondta! Lőj csak, akkor is megszívtátok.

Védekezés 1
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 217
+6

(7 HP maradt)

Védekezés 2
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+6

(Harmadjára nem védekezek. Ha "valaki" nem védi le, akkor 0 HP.)

Az első megkarcolt csak, a másodikat lazán kivédtem egy félre ugrással. Nem messze volt már a sztalagmitok rejteke, de egy sugár pont a mellkasom felé repült.
"A picsába. Nem bukhatunk itt el. Annyit küzdöttünk ezekért a sárkányokért. "







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg


A hozzászólást Wang Blackthorn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-13, 18:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 413

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-13, 17:38

12 hpval kezdek

A támadások záporoznak, minden irányból. A lehető legpozitívabb énem is azt ismételgeti, hogy menekülj. Szó szerint nincs ertelme itt maradni. A tojásokat abszolút buktuk, legalább a sárkányokat nem hoztuk mégrosszabb helyzetbe. Rápillantok a többiekre és gyors döntést hozok. Húzzunk el innen.
A varázslatok elől kitérve elkezdek futni a kijárat felé.
Védekezés a 10es mágus ellen:

Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 217
+4
Védekezés a 03as mágus ellen:

Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
+4
Az első támadást sikeresen kivédtem, a második pont súrolt(-3hp) és ráadásul a legutolsó teljesen elkerülte a figyelmemet. 
(-6hp)

3hpval zárom a Hszt


A hozzászólást Lara Lestrange összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-13, 23:30-kor.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Thalia Sawyer
Magica nebulus
Magica nebulus
Thalia Sawyer


Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 04.
14
Hozzászólások száma : 23

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-13, 17:42

Védelem Wang-ra

Thalia Sawyer carried out 1 launched of one D6 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 111


Thalia Sawyer carried out 1 launched of one D6 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 410

Ahogy Wangra koncentrálok, alig veszem észre hogy engem célba vettek, és már csak annyit érzek, hogy a varázslat hátra lök engem, majd minden elsötétül. - Szívesen - mondom Wangnak utolsó szóként.

( HP 9/-14)


A hozzászólást Thalia Sawyer összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-14, 09:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-13, 17:43

21 HPVAL KEZDEK

Látom itt akármennyire is akarom nincsen esélyem túl sokat tenni. Tehát amikor három támadás jön velem szembe akkor inkább a menekülést választom, gyorsan hátra ugrok az első felől. (menekülés védekezés ként)

Védekezés a 11. Harcimágus ellen (I. támadás)
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
 
+6 

-1 HP

Az elsőt még úgy ahogy kikerülöm, alig hasítja fel a ruhámat, a második viszont sajna helyben kap is jól újra belemar a vállamba. 

-9 HP 

De még most jön csak a ráadás, egy újabb diffindó, ami elől már csak rohanok Wang irányába.

Védekezés a 13. Harci mágus ellen
Daniel Cards carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
 
+6 

-1 HP 

És szerencsémre jól rohanok mert ez is csak a ruhémat szakítja fel és egy kicsit megcsikarja a bokám. A szaladáson  keresztül a jogart magasabbra emelem és hadonászok vele mint valami bohóc, nincsen időm megállni és koncentrálni tehát nagyrészt csak a sárkányoknak akarok még jelezni,hogy kik vagyunk mi, vagy csak öszötönből csinálom hogy eltereljem az emberek figyelmét a súlyosabb helyekre való célzásról azt nemtudom. 


10 HPval végzek. 







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 480

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime2024-05-14, 18:00

( Wang, Lara, Daniel, Helen, Thalia )


Wang

Thalia önfeláldozásának hála a dupla védelmi varázslat ( ami nem tudom mi lehetett, most rátok bízom, de legközelebb nevezzük nevén a dolgot ha kérhetem! ) teszi a dolgát és annyit felfog a támadásból, hogy több sebből vérző fiú még talpon legyen éppen!
 

Sárkányokat feltartó csapat! VS Helen, Wang

 

01.Harci mágus HP35/0 ( halott )
02.Harci mágus HP35/8,

A kábult állapotból kissé nehézkesen tér magához. Előbb térdre majd csak ezt követően áll fel és egyenesedik ki fejét fogva.
- Mi történik? - kérdezi
De választ nem kap társaitól mert azok elvannak foglalva. Körültekintve látja, hogy a helyzet alakul. A támadó diákok sora szép lassan kopik. Ám az ő soraik is kezdenek fogyatkozni.
Átpillantva a másik oldalra társait nézi ahogy szekeret tolnak és pakolnak. Szállítják a tojásokat ahogy az megvolt beszélve és tervezve.
Többen vannak a diákokra így ő maga inkább megfordul és szemügyre veszi a sárkányokat kik újult erővel lendülnek támadásba.
- Fene belétek, büdös gyíkok! - szitkozódik
- Hülye dübös kölkök, felzaklattátok őket! - mérgelődik majd pálcáját felelve zöld villanást enged ki a pálcájából.
( Lucky dobás mondja meg, hogy sikerült e. Páros 10 alatt, talált de csak megsebezte a sárkányt de nem ölte meg az átok. Páros 10 vagy felette az átok megöli az egyik sárkányt. Páratlan esetén mellé lő ! )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
14
 

03.Harci mágus HP35/28

Mosolyog, sőt nevet ahogy látja, hogy támadásai milyen károkat tesznek.
- Ennyit bírtok? - kiálltja oda nektek kihívva titeket.
- Gyertek táncoljunk! -
- Flippendo! -
( Támadás Wang ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 514
+5
- Flippendo! -
( Támadás Lara ellen. )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 8_13
+5
 

04.Harci mágus HP35/26

- Fene beléd, hogy talpon vagy! - kiálltja oda Wangnak.
S közben átkozza a lányt aki feláldozta magát a fiúért.
- A bnődnek kell megvédenie? - kiálltja oda, hogy idegesítse a fiút.
Időközben kiszúrja a valami bottal hadnászú Danielt.
- Mit csinál ez a hülye? - kiálltja el magát
- Dobod el nem azt a relikviát! - parancsol a fiúra mert időközben ráismert a tárgyra.
- Petrifikus totalus! -
( Támadás Daniel ellen! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 117
+5
Hátán feláll a szőr és emiatt hátra fordul elszörnyed, hogy a sárkányok mennyire beindultak.
- Hogy rohadnátok meg! - kiálltja hátra és megfordul, hogy besegítsen társainak.
 
Dobok Luckyval. Ha páros a sárkányok sikeresen végig verned egy támadással ez egész csapaton. 2D12-os kockával megállapítva a sebzést! Ha páratlan a hátsó sor jól védekezik! )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
15
 
05.Harci mágus HP35/14
06.Harci mágus HP35/14
07.Harci mágus HP35/14

Tojást pakoló csapat! VS Daniel, Thalia, Lara

 

08.Harci mágus HP35/28

Még egyszer hátra néz mielőtt belép a portálba. Maradt még hátra pár tojás. De a nagyját, a felénél többet, inkább a 3/4-ét sikerült elhozni.
Ő kikerült a képből, elengedtétek. )
 

09.Harci mágus HP35/35 ( elmenekült )

10.Harci mágus HP35/30

- Fussatok csak tubicáim, fussatok csak! - kiállt utánatok.
Örömét tetézi ahogy Thalia megadja magát a sok varázslat miatt ami eltalálja őt.
- A bnőd után küldelek!  - kiálltja Larának és utána küld egy varázslatot.
- Piroinitio! -
( Támadás Lara ellen! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 316
+5
Második támadást nem ad le. Inkább gyorsa oda siet a társaihoz, hogy segítsen a pakolásba.
Ő maga is látja, hogy a sárkányok beindultak. Az a csapat nem sokáig bírja már és inkább elhúzná a csíkot mintsem megvárja azt.
 

11. Harci mágus HP35/35

Társát követve ő maga is megenged 1-1 támadást.
Nem igazán foglalkozik a varázslattal, így ugyan azt küldi ő is.
- Piroinitio! -
( Támadás Daniel ellen! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 714
+5
- Piroinitio! -
( Támadás Wang ellen! )
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 217
+5
 

12. Harci mágus HP35/33

Társát követve ő is a szekérhez siet amit időközben megpakoltak.
- Húzzunk innen! - mondja a többieknek.
Szekér mellé állva segít azt tolni, hogy minél gyorsabban haladjanak.
1-2 tojás maradt így össze vissza. De az már nem számít.
 

13. Harci mágus HP35/20

Ő is odasiet a szekérhez, hogy minél gyorsabban haladjanak.
 

14.Harci mágus HP35/35

Mire társai oda értek ő már megindult a szekérrel a portál felé.
- Kösz, így gyorsabbak leszünk! - köszi meg társainak a segítséget.
( 2 kör múlva elérik a portált, igaz messzebb vannak de 3-an tolják. )
 

Thalia

Ahogy az utolsó találat után Thalia előtt elsötétült a világ a Medálja működésbe lépet és kimentette őt a halál karmából. 
Szent Gábriel Ispotályban tár magához később. Az ágyon fekszik és kötések tarkítják a testét amiknek erőteljes gyógykenőcsös illatuk van.
Egy nővér lép mellé és magyarázza neki.
- Pihenjen Ifjú Hölgyem, elég cudar állapotba került ide kitudja honnan. Sikerült rendbe hoznunk magát de pihenésre van szüksége, hogy teljesen felépüljön. 
A pontja feleződtek. A következő etapba majd vissza térhet ha szeretne. )
 
Wang: HP28/3
Helen: HP30/0
Daniel: HP28/10
Lara: HP26/3
Thalia: HP20/0

01.Harci mágus HP35/0 ( halott )
02.Harci mágus HP35/8,
03.Harci mágus HP35/28
04.Harci mágus HP35/26
05.Harci mágus HP35/14
06.Harci mágus HP35/14
07.Harci mágus HP35/14
08.Harci mágus HP35/28 ( elmenekült )
09.Harci mágus HP35/35 ( elmenekült )
10.Harci mágus HP35/30
11.Harci mágus HP35/35
12.Harci mágus HP35/33
13.Harci mágus HP35/20
14.Harci mágus HP35/35
Vissza az elejére Go down
Rodolpho Gardex
Magica nebulus
Magica nebulus
Rodolpho Gardex


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 08.
18
Hozzászólások száma : 29

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitimeTegnap 01:22-kor

Ahogy telik az idő, szinte mardossa a kíváncsiság, hogy hova a fenébe tűnt Thália. Már rég az üvegházaknál kellene lenniük. Aztán egy hang szólal meg a fejében. Ez afféle révülés, vagy valami hasonló. Képek, látomások kúsznak be a szeme elé. Egy sivatagos táj, és a harcoló társai. Bang valamilyen fura fazonokkal harcol Daniel és Lara úgyszintén. Több társát nem látja. Megszólal a fejében egy hang. Egy hatalmas ősi teremtményé, egy sárkányé.
- A társaid a fronton küzdenek, míg te itt héderelsz?! Szánalmas vagy! Ideje összekapnod magad máskülönben nem vagy méltó a rendre. Segíts nekik ahogy tudsz! Ha nem teszed, megfosztalak mindentől és elzárom a varázserődet. Akkor aztán viaskodhatsz a bestiával ahogy tudsz... Károgó nevetés hallatszik, majd a hang elhal. egy perced van! 
A bestia említésére szemei elkerekednek. Arcára rettegés ül ki. ~ Az nem lehet... 
Próbálja felidézni emlékeiben a látottakat és tekintete ide oda cikázik az utcán a különféle boltok között. ~ Hogyan lehetne segíteni?  Megakad a tekintete az Aurelion kviddicsbolton. Menekülés... ezaz! Beront a boltba és üvöltözni kezd.
Elnézést! az iskola diákjai életveszélyben vannak! Adjon seprűket gyorsan! Meg... meg néhány gurkót! Gyorsan! Az igazgatónő itt van a gregorovicsban majd rendezi! kérem! 
Tekintetét kapkodja ide-oda és megakad aszeme egy kupac seprűn. Nincs ideje nagyon elemezgetni Jólsep-R modellek belemarkol és felnyalábol egy két gurkót tartalmazó ládát is. Erre alig volt ideje, mert a következő pillanatban villanás jön és a sivatagban találja magát. Nem messze tőle epikus küzdelem zajlik társai és néhány gazfickó között. Odasiet a fiú mellé kezében a ládával, fellöki a támadók irányába fordítja és eloldozza az izgő mozgó golyók láncait amik a mágusok felé röppennek.  megcélozza Wang ellenfelét.
-Petrificus totalus!
Rodolpho Gardex carried out 1 launched of one D6 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 311
+1+1
 Aztán célba veszi Lara ellenfelét is.
Petrificus totalus! 
Rodolpho Gardex carried out 1 launched of one D6 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 610
+1+1
Itt van pár seprű! Húzzuk el a csíkot amíg még lehet! Ledob a többiek elé 3 seprűt, egyet a kezében tart és felröppen. Ha az elbűvölt gurkók követni kezdik, szándékosan olyan kitérő manőverekkel próbálkozik, amik az ellenfél irányába terelik a gurkókat, igyekezve minél nagyobb zűrzavart okozni ezzel.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 904

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitimeTegnap 10:11-kor

Összeszorítottam a fogaimat, ahogy hárítottam újra és újra

Védekezés a 11. Mágus ellen
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 316
+6

Védekezés a 3. Mágus ellen
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 913
+6


- Nem....kaptok....el.....mocskos.....gecik!
Elegem volt. Vonultunk vissza, Thaliát a karjaimból vitte el a medál
"Szép kis első nap"
Hiába erőlködtünk, a sárkányok most rosszabbul álltak, mint ahogy eddig.  Elegem volt abból, hogy élnek ezek a koszos arabok!
Már kész voltam feladni és széttárni a karjaimat egy ide lőjetek bazdmeg, kiáltással, amikor megjelent mögöttünk valaki.
- Mi a fasz?
És megláttam, hogy Rodolpho az. A léhűtő pojáca, akit eddig csak Magnetown utcáin lődörögve láttam.
- MI A FASZ?
Hálásan nyúltam a seprűért.

(Ha ez akciónak számítana, akkor még nem ugrok fel rá, hogy elrepüljek. De ha van még lehetőségem rá, akkor felpattanok és húzok a francba.)







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg


A hozzászólást Wang Blackthorn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-05-15, 10:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 413

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitimeTegnap 10:17-kor

3hp
A támadásokat elkerülve próbáltam futni a kijárat felé. Nem akarom h bukjuk a küldetést.. habáár a tojásokért jöttünk. Na nembaj.
Védekezés a 03 ellen
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 913
+4

Védekezés a 10es ellen
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
203. Tojások - B jelölés... - Page 2 415
+4
Hatalmas csoda folytán sikerült nem eltalálniuk. Egyből oldalra nézek és látom hogy Wang is többé kevésbé egyben van. Szupii akkor lehet szerencsénk is. 
Thalia miatt erős bűntudatot érzek. Nem mi rángattuk el ide, de nekünk kellett volna rá vigyázni. Legalább a medál működött. Ez már haladás.
Hirtelen megjelenik mögöttünk Rudi. Az idegesítő, beképzelt némber akit soha nem láttam küldetésen és egy időben fel akart szedni. 
- Mivan?! Ez teljesen új!- közlöm meglepődve, őszintén. 
-De azert köszi, azthiszem..
Elveszem az egyik seprűt és felülök rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 203. Tojások - B jelölés...   203. Tojások - B jelölés... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
203. Tojások - B jelölés...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 202. Tojások - A jelölés...
» 198. Tojások nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Szahara-
Ugrás: