Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
140
Auctoritas
155

Favoritus
155


 

 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda

Go down 
+2
Lara Lestrange
Hu Tao
6 posters
SzerzőÜzenet
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-18, 19:30

Izgatottan vártam a reggelt, mert a csajok nagyon várták a panda rezervátumot.
Igazság szerint olyan ritkák voltak a lényeg, hogy még egy Észak-kínainak is nagy durranás lett volna.
Összetereltem mindenkit. Azaz majdnem mindenkit. Wang annyit görnyedt fura pózban a hideg padlón az este, hogy beakadt a dereke és még meg is fázott.
Egyszerre vicces volt és szomorú, hogy a teát is nehéz volt meginnia a tüsszögéstől. Ráadásul mindegyiknél megrándult a háta, amitől felszisszent.
- Hát drága Wang, te most itthon maradsz. Feküdj le a szobámban nyugodtan. Kapsz tűket a hátadba meg egy kancsót teát inni. Addig ti vegyetek érzékeny búcsút a Qilintől - fordulok a többiekhez. - Mire megjövünk, már nem lesz itt.
Elláttam a beteget, aztán mentem le. A többiek már felkészülve vártak.
- Mindenki itt van? Igen, Nem, Talán? Induljunk!
Visszafelé sokkal rövidebb volt az út le a hegyről, mert nem kellett bemenni az erdőbe. A társaság elfáradt, szóval metróra ültünk. Vettem mindenkinek jegyet, meg bubble teat, hogy ne szomjasan túrázzanak.
Ügyesek voltunk, még alig értük el a délelőttöt, amikor elértük a célállomást.
- Üdvözlök mindenkit a Chengdu Panda Szaporító Kutatóközpontban! - Tártam szét a karjaimat színpadiasan. - Ide mindenkinek el kell menni, aki Szecsuánba látogat.
Azt vártam, hogy hosszú sor lesz, de ehelyett  a személyzet rögtön integetni kezdett, ahogy megláttam.
- Hu kisasszony, a legjobbkor jön.
- Ahh ezt már szeretem. Ki halt meg?
- Jaj, senki senki, nem azért mondtam. De segítségre szükségünk lenne. Nemsokára érkezik hozzánk egy Qinling Panda.
- Halljátok? - Fordultam hátra a többiekhez. - A Qinling panda az még a sima Óriáspandánál is ritkánn. Annak barna fehér színe van. Vagy igazából sötét és világosbarna, de a világos majdnem fehér.
- Így van - bólintott a fickó aki volt olyan rendes és angolul beszélt, hogy a többiek is értsék. - De sokan betegek ezért túl kevesen vagyunk. Kialakítottunk neki egy szép nagy kifutót, ahol otthon érezni magát, de beszabadult több tucat kispanda oda és nem vagyunk elegen, hogy begyűjtsük őket. Ráadásul a felnőttekre is figyelni kell. Az első nősténynek mostanság kellene szülnie.
- Oké, értem. Akkor nincs más hátra, mint elrendelni a játékot.
- Játékot, Madam Hu?
- Igen, játékot. Emberek! Irány pandát vadászni!

(Megtalálni és elkapni a pandákat nem nehéz, de kivinni annál inkább. Egyedül csak akkor tudod visszavinni a kis pandát a helyére és rázárni az ajtót, ha 15 fölé dobsz luckyval. DE itt most össze tudtok dolgozni és összeadódik a játékosok dobása. )
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 403

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-20, 17:20

Nagyon vártam a reggelt. Tao megígérte hogy elvisz minket a pandákhoz. Nagyon cuki lények és még nem volt szerencsém öszefutni velük.
Reggel miutan felkeltem lementem a többiekhez reggelizni és beszélgetni.
-Sziasztook, Wang?! Veled meg mi a franc történt? 
A srác szörnyen nézett ki. Nemtudom hogy ez Lisa miatt van e de ha igen akkor nagyon ki leszek akadva. 
Wang végül nem tartott velünk, mi meg elindultunk metróval a pandarezervátumba.
-Gyakran metrózol Tao? Én szerintem most ülök tömegközin életemben másodszor.. 
-jegyzem meg nevetve. Tenyleg lenyűgöz hogy Tao mennyire ismeri a normális és mugli dolgokat is.
Ahogy odaertunk, az ott dolgozók arra kérik Taot hogy segítsünk megkeresni a kispandákat
-De jooooo, de ha esetleg eltűnik egy akkor nálam véletlenülsem érdemes keresni-mondom nevetve 
Majd bemegyek a kifutóba és határozottan elindulok az egyik cukiság felé
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
14

-Mennyire ilyedős természetűek az óriás/Quilin pandák?- kérdezem Taotol vagy bárkitől aki tud rá válaszolni. Ha meg nem válik be az elkapás akkor lehet érdemes lesz bambusszal próbálkozni.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-21, 12:28

Lara nagyon profin kezd neki a panda mentésnek. Bár azt feltétlenül le kell szögezni, hogy a feladat nehéz része nem az, hogy találjunk és magunkhoz vegyünk egy pandát. Hanem az, hogy aztán letegyük a helyén és úgy távozzunk, hogy minden panda bent marad. Ott sokan elbuknak
Az új barátnőmnek sikerült volna, de az egyik kis szőrgolyó csak átölelte a bokáját.
- Ajj pedig majdnem sikerült egyedül - lépek oda hozzá. - Ha nem tudnám az igazságot azt hinném, hogy már csináltál ilyet. Várj, segítek!

Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
5

Együtt már sikerült is leszállítani az első szökevényt. És nem is tartott sokáig.
- Ezazzz, jó csapat vagyunk. Pacsi!
Közben a szemeim már a többit keresték.
- Amúgy nem, a Qinling panda semmivel sem félénkebb a sima Óriáspandánál. Azért látni belőlük keveset, mert tényleg nagyon kevés van. Az amúgy is ritka állatnak egy ritka alfaja. Ki tudja, lehet vannak más panda verziók, amiket nem találtunk még meg. Piros, meg kék, Esetleg zöld.
Ettől eszembe jutott egy emlék és elnevettem magam.
- Egyszer láttam egy rózsaszín pandát, képzeld. Apró szépséghiba, hogy az egy jelmez volt, egy metrón ülő lányon. Errefelé minden nagyobb városnak van metró hálózata, szóval sokat használom. Nem olyan gyors, mint a hopp por, de úgy nem lehetne megismerni a várost. A panda csajszi Szöulban volt. Nagyapát külföldre hívták, képzeld. A Song egy elég népszerű vezetéknév itt Kínában meg Koreában is. Na egyszer történt, hogy elkeveredett a posta, és véletlenül egy koreai Songot meghívtak Sanghajba egy számára ismeretlen fickó temetésére. De volt olyan rendes, hogy eljött és tisztelettudó volt, meg minden. Annyira profinak és megindítónak találta a szertartást, amit természetesen nagyapa intézett, hogy amikor neki halt meg a nagymamája, akkor felbérelt minket. Rendesen mugli módra átrepültünk, aztán Szöülban metróztunk, aztán felültünk egy vonatra mint a zombis filmben és úgy értünk Busanba. Mindenki baromi kedves volt és a sült csirkéjük olyan finom, hogy ölni lehet érte.
Éreztem, hogy csorogni kezd a nyálam. Úgy éreztem jöhetne is most egy nagy tál csirke valami csípős szósszal, meg kimcsivel. De nem láttam mást, csak bambuszt meg...
- Hé, ott is van egy panda.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 403

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-21, 23:06

Majdnem sikerült visszavinni a pandáta a helyére, de akadt egy kis technikai probléma de Tao besegített egy kicsit. Lehet jobban járunk így, valahogy előbb vagy utóbb megoldottam volna de azt hosszú idő lett volna megvárni.
- kösziii, ez bonyolultabb feladat mint én azt gondoltam
Ekkor hirtelen furcsa hiányérzet fog el. Miert csak ketten vagyok itt Taoval? Arra emlékszek hogy Tiáék hazamentek és Wang megkínozta magát de..
- Tao, nemtudod hogy hol van Helen és Lisa? Elindultak egyáltalán velünk? Ugye nem útközben maradtak le?!- kérdezem elgondolgozva
Remélem meglesznek a csajok de addig is ezen inkább nem aggódok tovább. Éppen meglátom a kis barna-fehér pandát, akit ahelyett hogy bevinnék a futtatóba, ölbe veszem és leülök vele Taohoz
- Hát mennyivel jobb így beszélgetni ha ő is itt van- pillantok a pandáta majd visszafordulok Taohoz
- Szóóval ha már így ketten vagyunk, hogyhogy jösz hozzánk cserediáknak? Én természetesen nagyon örülök neked, de épelméjű diák még nem tette be abba a suliba a lábát. Vagy ha igen akkor hamar távozott. Készen állsz rá hogy belőled is hidegvérű gyilkos legyen? - kérdezem nevetve és olyan 'elnehidd' hangnemben de valójában ez nem is olyan vicces ha rólunk van szó. Elég végiggondolni mi történt Svájcban.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-22, 11:55

A hálálkodására csak legyintek.
- Ugyan, alig csináltam valamit. Eskü te úgy csinálod, mintha erre születtél volna.
Őszintén elgondolkoztam, hogy talán tényleg így lehet. Van, amit el lehet érni gyakorlással, de igazán annak megy, akiben ott van az a kis plusz.
Ahogy a többiek iránt érdeklődik, elnevetem magam.
- Félsz, hogy egyedül vagy velem és megeszlek, ugye? Uuuuuuuuu! Amúgy tényleg furcsán lefogytunk. Lisa, Helen, Verden, meg az a félénk szőke csajszi. Nekik itt kellene lenni, de nem látom őket. De nyugi, sötétedéskor elmegyünk és összeszedjük őket, Jó móka lesz.
Jót nevetve nézem, ahogy ölbe veszi a kispandát és leül vele.
"Neki is kell adnom egy plüss pandát. Hozzá tényleg illik."
- Hát tudod az igazgató nőtök, akit véletlenül Lisának néztem első nap, szóval ő szeretné az egész Hu családot, vállalkozásostul és mindenestül átköltöztetni a Magnetarionba. Nagyapa persze ragaszkodik, hogy a cég itt is maradjon meg családi kézben is. És az lett a kompromisszum, hogy pár hétre én is megyek. Szerinte csak pár hétre, de most már kiválasztott a fény sárkány meg minden, szóval szerintem örökre maradok. De amikor ez nagyapának is világos lesz, akkor légyszi lepődj meg.
Együtt nevettünk azon, hogy a suliban mindenki megőrül. Az vicces, hogy épelméjűnek gondol.
- Hát nézd. Én szeretem Kínát, klassz helyen élünk, de unatkozok is. A Shangri-Laban túl sok a szabály és mindenki full normális. De megjöttetek ti. Tia rögtön rendelt egy koporsót, te meg...hát hogy is mondjam?
Megfogtam egy arra sétáló pandát és az ölembe vettem. Hátha összebarátkozik Laráéval.
- A legtöbb embernek én vagyok a fura csaj, aki mindenkit ijesztget és a halállal viccelődik. Ez mondjuk így igaz, de attól még én is akarok barátokat, akikkel jó együtt lenni. Az hogy te akkor este utánam jöttél a konyhába nekem tényleg sokat jelent. És úgy látom azóta is igényt tartasz a társaságomra, ami baromi jól esik. Főleg mert tök jó veled lenni. Úgy érzem, hogy ha nem lenne Wang, meg minden más érv, akkor miattad is megérné iskolát váltani.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 403

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-23, 08:37

-Én félni tőled?? Nem dehogyis. Csak nem sok jó származik abból ha a muglik között kellene normálisnak lennünk- ezzel kapcsolatban van par emlékem a budapesti kalandról. Ha jól emlékszek, átcsesztünk pár biztonsági őrt és illegálisan lefotózott a koronázási ékszereket. 
Ahogy Norinát említi, a széles mosolyom mérséklődik egy picit.
-Mi sem természetesebb a profnak minthogy kedve szerint másik kontinensre kölröztet egy vállalkozást. De persze szívesen meglepőek
Majd lepillantok a pandára majd vissza Taora
-Szerinted feltűnnek a gondozóknak ha esetleg eltűnne?- kérdezem nevetve
Olyan furcsa hogy Tao nem számít közkedvelt személynek erre. Szuper a személyisége és jól lehet beszélgetni vele. Nemértem.
-Persze hogy igényt tartok a társaságodra! Szerintem túlságosan unalmasak és karótnyeltek a helyiek ha ezt nem így gondolják
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-23, 13:06

Annyira jól estek a szavai, hogy átraktam az én pandámat is az ölébe, hogy megölelhessem.
- Köszönöm! Nem is kívánhatnék jobb barátnőt!
Tényleg őszintének éreztem a szavait. Nem azért mondta, hogy jobban érezzem magam, vagy mert közöm van Wanghoz. Tényleg vevő volt a furcsaságomra.
- Amúgy még sose próbáltam pandát lopni. Tudod, errefelé baromi szigorúan büntetik az ilyesmit. De ha a sulinak van állatkertje, akkor úgy lehet könnyebb. Na de eleget meséltem arról, hogy milyen uncsik az osztálytársaim. Mesélj te is magadról! Te miért választottad a Magnetariont? Merült fel más opció is? Kik a legjobb fejek? A cs...
Majdnem megkérdeztem, hogy a családja mit szól hozzá, de eszembe jutott, amit Wang mondott, hogy Larának érzékeny pont a család. A Lestrange valami olyasmi lehet, mint mifelénk a Tong család.
- A csónakház milyen? Wang mesélte, hogy az is van. A Shangri-La fenn van a hegyekben és ha van is víz az csak valami kis forrás meditáláshoz.
"Pfuu, szép mentés, Tao"
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 403

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-24, 09:07

- Ha még nem próbáltad a pandalopást akkor ne most próbáljuk ki. Norina meggyilkolt ha a börtönből kell kiszednie minket. A szüleim asszem nem lepődnének meg ha egyáltalán megtudnák.
Tao arra kér hogy meséljek magamról. Mivel levelezik Wanggal így nagyjából tudja a suliban lévő helyzetet.
- Előtte nem igazán tartoztam sehova és a 'normális' életből elegem lett. Kicsit másra vágytam es hallottam a magnetarionról. És nem nem merült fel bennem nagyon más opció. 
Nem vagyok biztos benne hogy Tao eredetileg mit akart kérdezni de van egy erős tippem. Az biztos hogy nem a csónakház érdekli. 
-Csónakház?? Nemhiszem hogy már jártam ott. Ha a családom reakciója érdekelne, akkor egyszerű a valasz. Hidegen hagyta őket.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-24, 20:15

Vidáman bólogattam, ahogy Lara a normális élet unalmasságáról beszélt.
- Ugye? Szerintem is túlértékelt.
De amikor az utolsó kérdésemre válaszolt, elhúztam a számat.
- Aiyah, ennyire átlátszó vagyok? Igen, reflexből a család akartam kérdezni, pedig tudom, hogy nem kellett volna. Mentségemre legyen szólva, tényleg érdekel a csónakház is.
Felálltam és arra fordultam, amerre a suli van. Persze nem látszódott innen, mert túl messze van elveszve a horizonton túl.
- Tudod mondtam, hogy nincs tó a suli közepében. Pedig milyen romantikus lehet egy tavacska a hegyek között. Csónakon beevezel a közepébe valami jó pasival és ő ott megkéri a kezed. Ahh imádnám. Ezt talán csak egy szép naplemente koronázna meg.
Itt elvigyorodtam.
- Meg egy-két dolog, ami miatt a Csónakházat átneveznék Csóknak házra. Hihi! Hé, tényleg! Nem kell válaszolni ha túl személyes, de te már, tudod?
Vissza az elejére Go down
Verden Wildheart
Eltávozott karakter
Verden Wildheart


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 06.
14
Hozzászólások száma : 59

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-25, 12:17

Végig jelen voltam, csendben figyeltem és követtem a történéseket. A többiek beszélgetése és az őszi varázslatok mellett, néma szemlélődőként próbáltam értelmezni a kialakuló eseményeket, miközben Lara és Hu Tao érdekes párbeszéde lenyűgözött, még ha részleteiről nem is voltam teljesen tisztában, ezért kérdeztem meg őket.
- Lara, Tao ti miről beszéltek? Bocsi nem figyeltem. - mondom nevetve
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
28
Hozzászólások száma : 1232

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-25, 16:02

Kissé izgatott vagyok a mai nap, olyannyira, hogy nem is igen nézem az időt. 
- Tempus. - mondom, majd felkiáltok. - Merlin szakállára, elkések a panda látogatásról! Amikor lehetőségem van, akkor meg elkések. 
Gyorsan összekapom magamat, majd látom a távolodó bandát, aki nem másból, mint Taoból, Larából és Verdenből áll. 
- Várjatok! Én is jövök, itt ne hagyjatok. - kiáltok utánuk, majd nagy léptekkel igyekszem utolérni őket. De mire utolérném őket, Lara neki áll pandákat hajkurászni. Elnevetem magamat, mintha teljesen kicserélték volna a lányt, és mintha nem is Lestrange vér csordogálna az ereiben. - Szép panda fogás. 
Úgy tűnik, a két lány eléggé hamar összebarátkozott, kár, hogy Tia, és Darman haza mentek innen. Kissé érdekes jelen pillanatban a szituáció, hogy három Khimerasos maradt velem. De őszintén szólva, nem lehet túlzottan nagy gond belőle. 
Csillogó szemekkel nézem a pandákat, miközben hallgatom a társalgást.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 403

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-25, 19:24

A többiek megérkeztek és éppen ezért úgy döntöttem hogy rövidre zárom a beszélgetést Taoval
- Persze hogy tudom mire gondolsz, de a válasz nem
Lazán Verdenhez fordulok
- Az előéletünk ilyen érdekes? De amugy ami rád tartozik az az a része hogy a pandák a világ legcukibb lényei és ha mást mondasz elátkozlak.
Örülök hogy Helen nem veszett el sehol és ő is csatlakozott hozzánk
-Dehogy hagyunk itt! Jó hogy itt vagy
Pár szó váltása utan megfogom az ölemben lévő pandát, beviszem a kifutóba és lerakni az egyik bambuszra és búcsúzóul megsimogatom. Ahogy visszaérek a többiekhez Taohoz fordulok.
-köszi hogy elhoztál minket. Ez kihagyhatatlan lett volna
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-25, 19:45

Sajnáltam, hogy Larával olyan hirtelen el kellett harapni a beszélgetést. De annak örültem, hogy a többiekből is megérkeztek páran.
"A fehér hajú lány és Lisa otthon maradt volna?"
- Örülünk, hogy itt vagy, Helen. És a pandák is. Gyertek! Még maradt pár szökevény, ahhoz kellesz te meg Verden is.
Ilyen profi négyes a világon nem volt. Úgy pakoltunk pandákat, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.
Kaptunk emléklapot érte, meg plüss pandákat tucatjával. Nagyon jól sikerült nap volt, de elfáradtam nagyon. De azért széles vigyorral, a csajokba belekarolva indultam vissza.


A hozzászólást Hu Tao összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-11-25, 20:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 878

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-25, 20:03

Csendes nap volt az utolsó, de legalább az ápolás segített, és mire a többiek megjöttek, már Hu bácsinak is tudtam segíteni összecsomagolni.
Görcsbe rándult gyomorral vártam a többieket, de végül egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el a számat. Hu bácsihoz fordulva láttam, hogy ő is örül a látottaknak.
Kéz a kézben négy sugárzó mosoly közeledett felénk az úton. Belefacsarodott a szívem, hogy nem mehettem velük és hogy Lisa lemaradt róla. De akkor is jó volt látni. hogy a többiek élvezték ezt a záró napot. És főleg, hogy Tao és Lara mennyire egy hullámhosszon volt.
- Látom jó napotok volt. Nos, én nagyjából ennyit terveztem erre a látogatásra. Remélem a pandarezervátum mindenkit kárpótolt. Kicsit megcsappant a társaság a végére, de így is többen megyünk haza, mert Hu bácsi és Tao velünk jön. De a ház megmarad, szóval még ellátogathatunk erre, ha valakinek hiányozni fog a kilátás.
Furcsa volt egy új tanárt és egy új diákot vinni a Magnetarionba. De ez a jó fajta furcsa volt. Izgatottan vártam, mit hoz az életünkbe ez az új életszakasz. És hogy milyen lesz közelebb tudni magamhoz a családomat.

A Zsupszkulcs az iskola és Magnetown közti úton rakott ki minket. Volt alkalma Taoéknak megcsodálni a birtokot. És óriási szerencsénkre belefutottunk Vladba, így Hu bácsinak volt átadnia a kardot, melyet új hűbérurának szánt. A hatás nem maradt el, Tia jól választott neki.
Tao közben elköszönt és Odin vezetésével megindult. Persze tudtam, hogy hova igyekszik. Lisa szobáját akarta megtalálni. Kellett manó segítség, hogy bejusson, de végül el tudott helyezni egy csomagot az ágyán egy levéllel.

A Blackthorn családot sokat rángatták el bálokra, ahol gazdag sznobok gyönyörködtek abban, hogy gazdagok. Wang apja gyűlölte őket, amíg meg nem látott egy fiatal lányt, akin egy hihetetlenül csábító fekete qipao volt, rózsaszín virágokkal. Elhatározta, hogy addig nem megy haza, amíg meg nem ismeri a lányt. Ő volt Wang anyja, a csomagban meg a ruhája van. Neked szánta.


Azt reméltem megtalálja az érkezésükkor és felveszi, hiszen az ő kedvenc színeiből áll. Így valamit elveszít a varázsából, hogy már tudja a történetét, de reménykedtem, hogy hamar láthatom benne.
És nagyon kiváncsi voltam Tao első órájára. Na megy Hu bácsi első jóslástan órájára itt a Magnetarionban, ahol sosincs unalmas nap.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Csatlakozás dátuma : 2019. Jan. 14.
Hozzászólások száma : 781

178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime2023-11-26, 08:39

Játékban részt vett karakterek:
 
Hu Tao : 15KP
Lara Lestrange :5+2+2+2+2=13KP
Verden Wildheart :5KP
Helen Green :5KP
Wang Blackthorn :5KP
 
Játékban résztvevők dobhatnak Csokibékát!

Administrator likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda   178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste
» 172. Őszközép Ünnep - Az érkezés
» 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek
» 193. Egy különleges ünnep (Wang és Lara privát játék)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Kína :: Chengdu :: Pandarezervátum-
Ugrás: