Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
150
Auctoritas
170

Favoritus
160

Twitter

 

 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste

Go down 
+8
Helen Green
Lisa Peterson
Tiara Prince
Lara Lestrange
Norina Filtro
Dragneel Darman
Verden Wildheart
Hu Jiang
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-14, 14:57

A csoport egy tisztáson találja magát. fent a hegyen. Indul egy út lefelé Chengdu irányába és egy kacskaringós út felfelé. Nincs út jelző tábla sem turista jelzés lévén, hogy ez egy természetvédelmi terület. De nem nehéz kideríteni, hogy melyik a jó út.
Lefelé egy hatalmas nagyváros és céltalan bóklászás várja a vándorokat. Felfelé erdők és hőforrásokkal teli mészkő teraszok fogadják a kíváncsi tekinteteket. Az egyre jobban szerteágazó vízesések úgy simulnak a Sárga Sárkány Hegy oldalához, mintha egy hatalmas vízből álló óriás ölelné magához a féltett kincsét.
(Aki 15 fölé dob Luckyval észrevehet egy gyönyörű vörös-narancsos pillangót, ami mintha tűzből lenne)
A doboz üresen koppan a földön. Dönthettek, hogy magatokkal viszitek, vagy ott hagyjátok. Ha ott hagyjátok, mindenki dobjon Luckyval. Ha valakinek nem 20, akkor természet károsításért letartóztat benneteket a Kínai rendőrség

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Kzyna_10
Vissza az elejére Go down
Verden Wildheart
Eltávozott karakter
Verden Wildheart


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 06.
14
Hozzászólások száma : 59

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-14, 15:58

Verden, miközben elmerül a táj szépségében, megosztja gondolatait a csoport többi tagjával:
- Nézzétek csak ezt a lenyűgöző kilátást! Úgy gondolom, mindegy, merre folytatjuk, mert minden irányban elképesztő látnivalók, illetve kalandok várnak ránk. Nem szeretnék egyedül dönteni ebben az ügyben, mert minden irányban rejlik valami érdekes. Mi lenne, ha együtt választanánk, hogy merre induljunk tovább? Úgy érzem, bárhová is megyünk, felejthetetlen élmények várnak ránk.
Verden Wildheart carried out 1 launched of one Lucky :
20

Verden elbűvölten figyeli a vörös-narancsos pillangót, amely olyan volt, mintha tűzből lenne.
- Nézzétek csak! Ezt a gyönyörű pillangót! Olyan, mintha tűzből lenne szárnyazva. Ez tényleg egy különleges pillanat a természetben. 


Majd Verden gondolkodva néz a földön az üresen koppanó dobozra.
Verden Wildheart carried out 1 launched of one Lucky :
1

Én személy szerint úgy érzem, hogy talán jobb lenne, ha nem hagynánk itt semmilyen nyomot. Nem szeretném kockáztatni, hogy bárkinek is problémái legyenek a hatóságokkal. 
De természetesen várja a többiek véleményét is ebben a kérdésben. Egy pillanatra várakozik, hogy hallja a csoport többi tagjának véleményét.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1265

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-15, 08:43

Az érkezés sima liba volt a számomra. Szinte már lényem részét képezi az ilyen hosszabb nagyobb vagy éppen kisebb hopponlás, utazás.
Szerencsére a környéken nincs senki vagy legalábbis nem menekül senki sem fejvesztve egy a semmiből megjelent diákcsapat láttán.
Az érkezést követően leporolom magam valamilyen buta oknál fogva s csak ezután nézek köbe.
- Azt a mindenit! - jelentem ki nyitott szájjal ámulva a tájat látva.
- Itt aztán lehet gyönyörködni ameddig a szem el nem fárad. - teszem hozzá.
Hallom tőlem jobbra az elsőéves srác, hasonló véleményen van.
Előttünk egy város, mögöttünk lépcsős rendezésbe hőforrások meg “erdő “ s a vadon van.
- Nem gondolnám, hogy a város a célpontunk. Vhogy úgy tudom elképzelni Wang rokonját, hogy az erdőben egy házban, kúriában él. S nem a nyüzsgő városban. - gondolkozok el azon, hogy merre is kellene menni.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
13
- Hogy mondod? - kérdezem a fiútól mert nem értem miről beszél.
Én nem látok semmilyen pillangót. 
A földön heverő kosarat nézem. Valahogy furcsa érzésem van ezzel kapcsolatban.
- Én ezt nem hagyom itt. - mondom miközben felveszem.
Általában nem zavarna a dolog, de ez a táj túl szép ahhoz, hogy csak úgy szemeteljünk itt.
Még ha egy erdőben történt volna más lenne, ez a kis doboz fából vagy valamilyen névnyi anyagból van ennek okán simán lebomlik X idő után. Így nem olyan szennyező mint a mugli műanyag.
De akkor sem szerettem volna ezt az idilli környezettet szétrombolni ezzel. Talán már az is baj, hogy itt vagyunk...
- Szerintem az erdő irányába menjünk! - jelentem ki majd elindulok arra majd új féltucat lépést követően hátra nézek s megkérdezem a többieket, hogy akkor jönnek e.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 442

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-15, 09:01

Amint megérkezünk egy pillanatra nekem is tátva marad a szám a lenyűgöző látványtól. Aztán villámgyorsan becsukom. 
Gyönyörű körülöttünk a táj, és ezt úgy látom, minden diákom így gondolja.
Norina Filtro carried out 1 launched of one Lucky :
17

-Merlinre! Egy tűzlepke! - nézek fel, amikor Verden említi a pillangót. 
-A tűzlepke rendkívül ritka, ennélfogva a tűzlepke szárny a legdrágább bájital hozzávalók egyike. Már észrevenni is rendkívül  nehéz. Mégsem ajánlom senkinek, hogy megpróbálja elfogni ezt a példányt, vagy bármelyiket. Minden bájital természeténél fogva illegális, melyhez ez az alapanyag szükséges. 
*Ami nem jelenti azt, hogy te nem készítettél tucatjával ilyet, ugye No? * - gondolom magamban. 
De el is vetem rögtön a gondolatot, mely nem túl szép emlékeket idézett fel. 
-Szép volt Mr. Dragneel! - dicsérem meg a fiút, a szemetünk összszeféséért. - 2 pont. - teszem még hozzá. (+2 karakterpont)
-Én is ugy gondolom, hogy az erdő felé kellene mennünk. - indulok el, magam előtt terelve a csapatot.







******************************************************
Olasz édesanyja az első háború idején a minisztériumban dolgozott. Halálfalók rabolták el, megkínozták, és közreadták a nőt. Maga Voldemort is megerőszakolta.  Az egyik halálfalónak, Evan Rosiernak megtetszett a nő. Hűségéért Voldemort neki ajándékozta. Rosier nem bánt vele rosszul, kis idő múlva elengedte. Nemsokára kiderült hogy Aletta gyermeket vár. Az apát hivatalosan Rosiernek nevezte meg, bár nem kizárt hogy a halálfalók közül bármelyik, akár maga Voldemort az apa. Visszaköltözött Olaszországba, ám Norina 10 éves korában Angliába költöztek, hogy a lány Roxfortban tanulhasson. Alapvetően jókedélyű fiatal nő, bár professzorától megtanulta, hogy a bájitalórák veszélyesek lehetnek. Nemcsak professzora szigorát tette magáévá, de kifejezetten szerette annak szarkasztikus humorát, és a rengeteg közös munka során átvette a férfitól. Határozott jelleme, szarkazmusa miatt a diákjai tartanak tőle.
"Szigorú, de legalább igazságtalan." - szokták róla mondani.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 408

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-15, 12:38

A zsupszkulcs egy tisztásra vitt minket. Ezerszer utaztam már így, de ennek ellenére a végén sikerült hátraesnem. 
~remek! Kezdem átvenni Helen szerepét.
Szitkozódva állok fel és ekkor nézek igazán körbe
-Azta! Ezek a vízesések egyszerűen csodálatosak.
Verden szavaira felkapom a fejem és odafordulok hozzá
- Nem, szerintem éppenséggel nem mindegy merre megyünk mert nemhiszem hogy Wang boldog lenne ha valamilyen kétes negyedből kéne összeszedni minket. - Mondom nevetve.
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
19
Egy gyönyörű pillangó kerülget minket. Ahogy azt a Tanárnőtől megtudtuk, ez egy tűzlepke.
-Hihetetlen a hely élővilága - Jegyzem meg gyönyörködve a rovarban. 
Darman felveszi a földről a dobozt. Én is úgy gondolom hogy nem érdemes szemetelnünk. 
- Én is azt mondom hogy menjünk az erdőbe, viszont nemhiszem hogy olyan nagy baj lenne ha néhaha néha megnézünk valamilyen természeti csodát- közben az egyik kifejezetten gyönyörű vízesés felé

Verden Wildheart likes this post

Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-15, 18:51

Mivel nincs ellenvetés, a csapat folytatja az útját az úton el a várostól be a vadonba. Néha nagyon ritkán találkoznak túrázókkal, de többnyire nincs semmi körülöttük, csak az érintetlen természet.
Ha Tia dob luckyval, akkor felismerhet több rendkívül ritka, de szerencsére nem védett, bájital alapanyagot. 1-5 egy félét, 6-10 két félét, 11-15 három félét, 16-19 négy félét, 20 öt félét.
Ha Daniel a többféle vízforrásból próbál víz mágiával idézni valamit, megfigyelheti, hogy a különböző vizek máshogy viselkednek. A patakok vize könnyen formálható, de a mészkő tavakhoz dobnia kell luckyt. Ha páros akkor sikerül a meszes vízből formálni lomhábban mozgó de nagyobbat csattanó dolgokat formálni. Ha páratlan, akkora mész tartalom benne marad a tavakban.
Út közben a kalandoroknak eszébe juthat, hogy nem ismert sárga, a nagy sárkányok között. Valamint az egyetlen ismert helyi sárkány fajta, a kínai gömbláng sárkány az piros. Akinek ez fel akar tűnni, az dobjon luckyval. Ha páros, akkor ráeszmél, hogy itt bizony van egy rejtély. Helen kétszer dobhat, mert szereti a történelmet.


Egy idő után az út elkanyarodik, de a tűzlepke továbbra is egyenesen megy tovább egy sokkal kevésbé kitaposott, de még észrevehető ösvényen. a kanyarban a lepkéhez egy második is csatlakozik, így már a 10 vagy affölé dobók is észreveszik (de nem dobhat erre senki még egyszer.
Hívogatóan csörgedezik egy patakocska arról, amerre az út kanyarodik. Az Ahriman medál tulajdonosok hallhatnak némi unszolást a Daeváktól, hogy egyik utat se válasszák, hanem menjenek be a fák közé jó mélyre, mert "az vicces"
Nem messze van egy sziklaperem. Felmászni nemigen lehet, de Darman fel tud oda teleportálni. Ha felmegy láthatja, hogy a lepkés ösvény egy tisztáson ér véget egy nagy fával. Innen föntről még vagy három négy tűzlepkét vehet észre.
Ha dob Luckyval, 10 fölött kiszúrhatja, hogy a fa egyik ágán ül valaki. 15 fölött egy második alakot is észrevehet, ahogy a fa tövében ül.
Lisa, mivel sok könyvet elolvasott az útra készülődéshez sejtheti, hogy egy természetvédelmi területen járnak, logikus tehát, hogy ha valaki itt lakik, akkor az rejtőzködve él és nem a legkitaposottabb út fog elvinni a házához.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1472

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-16, 08:03

Viszonylag kecses érkezés után szétnézek a környéken. Meg kell adni, gyönyörű a hely. Az erdő,  a gyönyörű patak, mészkő medencék látványa megbabonáz, és a város sincs túl messze, ahová lemehet az ember, vagy vámpír falatozgatni kicsit. Tökéletes. 
Amikor Norina a tűzlepkéről tart előadást, keresni kezdem tekintetemmel a repülő csodát.

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
19

Elámulok a szépségén, de fájó szívvel ugyan, lemondok a begyűjtéséről. Inkább elindulok a többiek után az erdő felé, hátha találok pár szabadon begyűjthető bájital hozzávalót. 
Séta közben Darmanhoz hajolok. - eléldegélnél itt, te is ugye? - kérdezem tőle. 

 
Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
9

Az úton haladva látok gyönyörű csillagliliomot, és jónéhány angyalgyökeret is. Nem indulok leszedni őket, van egy olyan érzésem, hogy lesz még alkalmam kicsit beljebb is gyűtögetni az erdőben. 
Ami viszont megragadja a figyelmem, az újból a tűzlepke. 

- Lehet kinevettek, de szerintem ez a lepke vezetni akar bennünket valahová! - jelentem ki, majd ösztöneimre hallgatva, határozott léptekkel követni kezdem a szárnyas rovarvadászt letérve a jól kitaposott útról, egy kevésbé járt 
ösvényen haladva.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Lisa Peterson
Eltávozott karakter
Lisa Peterson


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
21
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-16, 09:51

Az érkezés nem ment döccenő mentesen, a gyomrom kavargott amikor földet értünk. Felálltam, leporoltam a kis szoknyámat, és körbenéztem. Mondanom sm kell, úgy maradtam mint a fogorvosnál. Annyira szép volt minden, hogy csak pislogtam mint borjú az új kapura.
-Oké, a hely, ahol én élek is csodálatos, de ez aztán mesebeli- szólaltam meg végül. Ahogy elindultunk, csendben nézelődtem. Ismerős volt a táj. De valahogy nem olyan formában, mintha már lttam volna, hanem mintha már olvastam volna valahol erről a helyről. Majd jött a felismerés.
-Ha meghallgattok, szerintem sem a járt út fog minket elvezetni a kis házhoz. Ez egy természetvédelmi terület, olvastam már róla egyik könyvemben. A kitaposott ösvény inkább a túristáknak szól. 
-Várj meg, Tia, veled tartok-indulok ek én is a lány után határozott léptekkel. Remélve hogy a többiek is követik a példánkat, nem szívesen maradnék egyedül egy vámpírral. Főleg miután a levelemből kiderült hogy mi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1265

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-16, 18:00

Az út eseménytelen volt, csak s kizárólag szebbnél szebb látnivaló tárul elénk.
Tia észrevesz több növényt s olyan szemmel nézi őket mint aki tudja mit kezdene velük.
- Alapanyagok? - kérdezem tőle.
- S igen, ellehetne itt élne pár száz évet simán.Szép s látványban gazdag természeti csoda ez a kis... kis... természetvédelmi terület. - hallom meg Lisa mondandóját s fejezem be azzal a szóval a mondandóm.
- Honnan tudod, hogy ez egy ilyen hely? - kérdezem a lánytól.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
16
Mondatom végén én is észre veszem azt a különleges pillangót.
- Igazad van, mintha vezetne bennünket. - mondom én is.
- De, jó irányba e vagy éppen ellenséges e? - teszem fel a leglogikusabb kérdést.
Lehet hülye vagyok, de sosem tudni kiben lehet bízni, vagy miben.
Ahogy lemegyünk a járt útról a járatlanra egy magasabb szilát veszek észre.  Megmászni nehezebb lenne, de nekem lufaszt dolog feljutni oda.
- Mindjárt jövök! - jelentem ki s már ott is vagyok a szikla tetején.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
4
Végig pásztázom az utat, s kiszúrok több repkedő tűzlepkét is. Majd a szememmel tovább követem az utat s egy tisztászra érkezik két szét szemem világa.
Mást nem szúrok ki így vissza megyek a többiek mellé.
- Na itt is vagyok! - mondom ahogy megjelenek.
- Bocsi lányok nem hoztam szuvenírt. - viccelődök kicsit velük.
- Viszont egy szép nagy tisztásba fogunk érkezni aminek a közepén egy hatalmas fa van. - fejezem be.
- Na menjünk kíváncsi vagyok milyen fa lehet az. - kezdem el húzni magammal Tiát, majd kedvet kapok s elkapom Lisa karját is s őt is húzni kezdem.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1239

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-16, 19:25

Kicsit már nagyon remegek az izgatottságtól, de szerencsére elindulunk Kínába, ahová megérkezve eltátom a számat. 
- Tyűha, most értünk ide, és micsoda egy pazar látvány tárul elénk. - motyogom, miközben csillogó szemmel nézek körbe. 
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
9

- Mi, pillangó, hol? Én nem látom. - kérdezem a szájtátásom közepette, és kapkodom a fejemet mindenfelé, de egyszerűen nem látom sehol sem. - Te hol láttad meg, mert sehol sincs. Darman, te ennyire kiismerted Wang rokonságát, hogy úgy gondolod, nem a városban van? 
Az igazgatónő ecseteli, hogy amit láttak, az egy eléggé ritka lepke faj. *Szerencsére annyira ritka, hogy még el is bújik, nehogy levadásszák.* Úgy tűnik, az erdő fele vesszük az utunkat, így a többiek után veszem az irányt.

Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
18
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
11

Eszembe jut az egyik sárkányfaj, amit elkezdek a többiek felé magyarázni.
- Tudtátok, hogy Kínában egyetlen egy sárkányfaj létezik? Nem más, mint a Kínai Gömblángsárkány. Az egyetlen távol-keleti sárkányfaj.Külseje igen szembetűnő.Testét sima, vörös pikkelyek borítják, fitos orrban végződő pofáját aranyszínű tüskék veszik körül, szeme látványosan kidülled. Nevét annak köszönheti, hogy ha ingerlik orrlyukain keresztül gomba alakú tűzgomolyagot fúj.Testsúlya 2-4 tonna, a nőstény nagyobb a hímnél. Élénkpiros, arannyal pöttyözött tojásának héja nagyra becsült varázsszer a kínai mágiában.A gömblángsárkány agresszív, de fajtársai közelségét a többi sárkánynál jobban tűri.Néha még vadászterületét is hajlandó megosztani egy-két másik sárkánnyal. Mindenféle emlőst elfogyaszt, de legjobban a sertést és az embert szereti. Viktor Krum sárkánya  volt a Trimágus Tusán - nem mellesleg az utolsón -, ha jól emlékszem, és az emlékeim nem csalnak. 

~Hé Szöszi! Ne menjetek egyik úton se, menjetek be az erdő mélyére, mert ott érdekesebb dolgok vannak, mint az öreg fószernél! NAAAAA, kérlek, menjetek arra!!!~ Hallom a Daevákat, akik persze, hogy a rosszra akarnak csábítani. 
- Kuss! Nemsokára arra megyünk, ti idióták. - korholom le őket. De miért is ne? Miért is ne lehetne rávenni a többieket a későbbiek folyamán egy kis kalandra? Larára nézek, mit gondol a Daevák ötletéről, várva a véleményét. - Most megyünk vagy sem? Mi lenne, ha a fák közé mennénk, lehet, hogy Wang rokona arrafele van?







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 408

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-16, 20:48

Az erdő felé indulunk el. Én úgy döntök inkább hátul maradok. Talán kicsit le is maradva a többiektől. Nem akarok antiszoc-ot játszani de most nincs kedvem hozzájuk. Darman eltűnik pár percre mert felhopponál valahova, majd elindul Tiáékkal arra.
Helen kiselőadására felkapom a fejem
-Várj, várj várj... Akkor azt mondod hogy ez a sárga mittudomén milyen sárkány nem is itt él? De miert nevezhettek el egy hegyet erről? Nekem ez nem világos..
-amugy honnan tudsz ennyit ezekről a lényekről? -kérdezem érdeklődve. 

~Naa kislány, ez így nem jó. Miert választanátok ezt az uncsi utat ha mehetnétek az ismeretlenbe is? Rajta! Induljatok már el a fák között! Így is itt hisztiztél hogy vízesést akarsz bámulni. Akkor hajrá!

Épp kezdenék kiakadni a fejemben lévő daeva kórusra aztán ráeszmélek higy teljesen igazuk van és én is ezt akarom. Valamint nekik nincs előnyükre ha kinyírnak szóval akár még hallgathatok is rájuk.
Széles mosollyal Helenre nézek
- Szerintem igazuk van. Menjünk, annyira nem lehet rossz ötlet. Te mit mondassz?
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1472

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-17, 08:08

Elindulok a lepke után, és Lisa jön is utánam. Néhány lépés után megállok. Darman úgy dönt szeretné madártávlatból is megnézni, hová vezet az út, és ezt jó ötletnek találom. 
Azt már kevésbé, amit a két lány nyakában lévő medálok súgnak. 
Meg is lepődök kissé. Mostanában mintha elcsendesültek volna. 
- Csajok! - szólok Helen és Lara után, akik már indulnának befelé az erdőbe. - Higgyétek el, én is kíváncsi vagyok mit fedezhetnénk fel odabent, de szerintem erre lesz alkalmunk. Most jó lenne együttmaradni, és illően köszönteni a vendéglátóinkat. - mondom, fejemmel az jócskán lemaradó iginő felé bökve. 
- Szerintem nem díjazná ha eltűnnétek - teszem hozzá halkabban. 
Ekkor Darman kézenfog és elkezd húzni maga után. Valami furát érzek, ahogy Lisa kezét is megragadja, de elhessegetem az érzést, és indulok lelkes társam után.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Lisa Peterson
Eltávozott karakter
Lisa Peterson


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
21
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-17, 09:43

Hallottam bár Darman kérdését, de annyira zúgni kezdett a fejem Tia jelenlététől, hogy nem bírtam válaszolni neki. Egy pillanatra lehunytam a szemeimet, próbáltam koncentrálni hogy ne csak az egyre erősödő zúgást halljam. Ahogy a szemem lecsukódott, tűz körül űlő alakokat láttam. Valamit mintha a Peterson családról mondtak volna. Közelebb akartam kicsit sétálni, de ahogy Darman elkapta a karom, kirángatott a látomásból. Hagytam hogy Darman vigyen magával, ám nem tudtam kitisztítani a fejem ha Tia is ott volt. Alig vártam hogy találkozzunk végre Wanggal, hogy elmesélhessem neki mi folyik le bennem.
Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-17, 12:59

Lara volt az egyetlen, aki evett ma és kezditek érezni a hatását. Egyre hangosabban korog a gyomrotok. Szerencsére nem az a feladat, hogy lopakodjatok be valahova, de így a csapat nem igazán észrevétlen.
A kézen fogva sétálók hamarosan énekszó hangját hallják meg maguk előtt. Egy fiatal lány hangját, ahogy az erdőnek énekel. Nem a standard mandarint használja, így nehezen érthető. Ha Darman vagy Lisa dob Luckyval és 10 fölé, a számokat kihallhatja belőle.
Lisa sokat olvasott a készülődéshez. Dobjon Luckyval. Ha páros, felismeri a dallamát. Ez nem egy régi dal, viszonylag új. Ha 10 fölé dob, akkor rémlik neki, hogy elég morbid dalocska. Ha páros és 10 fölött van, akkor a címére is emlékszik, ez a Tíz Nyuszika.
Tia beszéli legjobban  a kínait. Az ő Lucky dobásai: 1-5 a számokat hallja. 6-10: Nyulak vannak benne. 11-15: Mintha valaki meghalna benne. 16-19: Egy beteg nyúl van benne, akit meg akarnak gyógyítani, de meghal. Vagy nem ő hal meg? Valaki igen. 20: Tíz nyuszi van. A tizes szerelmes a kilencedikbe, de ő az ötödik nyuszit szereti, aki az első nyúl testvére. A tizes megmérgezi az első nyuszit, mert tudja, hogy igazán hatásos gyógyszert csak az ötös nyúl szerveiből lehetne főzni (ősi kínai gyógyászat). A hatos ellenkezik, ezért a hetes és a nyolcas nyuszi elteszi láb alól és elássa.


Helen és Lara: Döntés előtt álltok. Mentek mégis a többiek után, vagy be az erdőbe? Ha követitek Darmanékat, akkor gyorsan beéritek őket, és ti is ugyanúgy dobtok, mint ő. Ha Lara volt olyan lelkes, hogy kutatott magától, akkor ő is dobhat Lisáéra, de mivel nem mondta, hogy csinált ilyet, neki 15 fölé kell dobnia.
Ha az erdőbe mentek, akkor mindketten dobjatok Luckyt. Ha a dobásaitok összértéke 30 vagy fölötte, akkor a nagy forgolódásban visszakevergőztök az útra. Ha nem, akkor egyre mélyebbre juttok az erdőben, mígnem vadállatok morgására lesztek figyelmesek.
Vissza az elejére Go down
Lisa Peterson
Eltávozott karakter
Lisa Peterson


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
21
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-17, 18:24

Egyre beljebb haladtunk kéz a kézben mi hárman, közben a fejem is tisztulni kezdett.
Egyszercsak egy kislány hangja ütötte meg a fülemet. Énekelt. A szövege nehezen kivehető volt, a dallama pedig nem túl  vidám. 
-Halljátok ezt?-Torpantam meg az erdőben. Valaki énekel.-Hallgatóztam tovább.
Ismerős volt valahonnan ez az ének, erről is olvastam és hallottam is már valahol talán. 
Lisa Peterson carried out 1 launched of one Lucky :
15
-Azt hiszem, ez nem jelent jót-ráztam meg a fejem ahogy lassan hátrálni kezdtem.
-Egyébként is, hol van Lara és Helen? Úgy volt hogy együtt maradunk. Ha itt elveszünk, az a biztos halál mindannyiunk számára-nyeltem egyet


A hozzászólást Lisa Peterson összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-10-17, 19:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 485

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-17, 19:21

Ahogyan csak indul is az utazás Egy felettébb mesés tájra kerülünk ami nekem kissé ismerős,habár nagyrészt képeslapokból és még miegymásból amit nézegettem.Egy mély levegővel azt is megállapítom,hogy a levegő itt kissé frissebb.

Daniel Cards carried out 1 launched of one Lucky :
2

A pillangót kb észre sem veszem mivel eléggé le foglal a tisztavíz a közelben amit a patakokból gyűjtök össze a mágiámmal és fél füllel figyelek arra ahogyan Norina magyarázza mi is az amit a többiekből páran láttak. HA már a tűz az lepke akkor miért is ne lehetne a víz pillangó alapok pillangóvá formázom a patakokból kivont vizet és Verdenre irányítom. 

A tűzlepkékben nem vagyok jártas,de a vizet formázni tudom. 


Egy kis mosolyal alakítom át mégtöbb dologgá a pohárnyi vizet az irányításom alatt,lótusz,mini panda,egy kissé alapvető sárkány.Viszont kicsit megrázom a fejem és látom,hogy a többiek már kezdenek lehagyni. 

Na,siessünk a többiekhez mielőtt vagy ők vagy mi veszünk el. 


Szólalok fel Verden irányába majd indulok is meg a többiekhez,a vizemet egy kis jég golyóvá formázom és elrejtem a zsebemben,szerencsére a fókuszom miadt jég is marad ameddig az irányításom alatt van,ha nem akkor pedig nem túl nagy dolol ha a zsebem egy kicsit ázott.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Verden Wildheart
Eltávozott karakter
Verden Wildheart


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 06.
14
Hozzászólások száma : 59

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-17, 19:55

Verden lassan haladt a csoport után, miközben Daniel felszólította, hogy siessen. Még mindig érezte, ahogy a szavak kavarognak a fejében, és valahogy mintha mindenki átlátott volna rajta. Szinte már levegőnek érezte magát, egy láthatatlan jelenlét a társaságban.
- Dani, furcsa hogy észre vettél, nem igaz? - szólalt meg Verden, a hangjában megbúvó szomorúsággal. A csoport tagjai mintha egy másik dimenzióban léteznének, és Verden kénytelen volt szembesülni azzal a furcsa érzéssel, hogy valahogy mindig kívülálló marad.
- Csak nézd őket... mintha mindenkinek lenne valami közös pontja, amit én soha nem találok meg.
Egy elnyomott sóhajjal fordult el, próbálva elrejteni a szemében felcsillanó könnyeket. Majd lassan, szinte kullogva folytatta útját, míg a távolban el nem tűnt a többiek között.
Vissza az elejére Go down
Ann Song
Eltávozott karakter
Ann Song


Csatlakozás dátuma : 2023. Sep. 19.
18
Hozzászólások száma : 20

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-17, 21:22

Végre felpillantok a tájra, ahogy társaim lélegzet elállva bámulják a környezetet. Nem gondoltam, hogy ilyen szép lesz, de bekell vallanom, tévedtem. Gyönyörű az egész, ahogy a lépcsősen rendeződött medencék egyikéből lassan folydogál át a víz a másikba. Néhány között fák és bokrok nőttek, ez miatt minden tökéletessé válik.

Ann Song carried out 1 launched of one Lucky :
16
Míg én gyönyörködök a tájban páran észrevesznek egy tűz pillangót, de későn pillantok fel, így lemaradok róla. 

Többiek elindulnak az erdő fele, ezért én is arra fele veszem az irányt. Helen és Lara párbeszédje az érdeklődéseim közé került ezért, figyelmem 80% annak szentelem, de gondolkodni sincs több időm, mindenki tovább ment ezért muszáj vagyok követni őket, ha nem akarok elveszni.

Percek után egy dallamot hallunk, mire Lisa aggódva kapja fel a fejét, hogy nem jelent jót a dal szövege. Bár semmit nem értek belőle mégis sikerül kiszednem, hogy nem túl boldogságos az ének.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1239

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-18, 07:47

Örülök neki, legalább Lara feltesz néhány kérdést, amire elmosolyodom. 
- Nos, Lara, nagyon egyszerű a dolog. Régebben Kínában éltek a lehető legtöbben, mármint a Kínai Gömblángsárkányok. Vavyis ha jól tudom, talán a környéken éltek a legtöbben, ezért nevezték el a hegyet. - ecsetelem a lánynak, majd folytatom. - Vannak sajnos olyan helyzetek - vagyis mendemondákból hallottam -, hogy valaki hobbi szinten tartja ezt a fajta sárkányt, mert eléggé agresszív. Ez miatt úgy gondolják, hogy tökéletes "házörző". 
A lánynak is úgy tűnik, tetszik a Daeváknak a felvetése, egy bólintással nyugtázom a lány felvetését. *Végre valaki egyszer rábólint arra, amit mondok.* Hallom, hogy Tia utánunk kiállt, de valahogy nem akarom meghallani. Hadd legyen egy jó kis kalandunk, végülis ezek után is ráérünk megkeresni Wang rokonságát. Intek a lánynak, hogy ideje beljebb menni, és elvigyorodom. 

Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
16
(Megyek beljebb az erdőbe.) 

- Legalább mi ketten nem rettegünk annyira a kalandtól, mint a többiek, nem? Pedig tényleg a nagybácsi ráérne, nem? 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1472

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-18, 07:55

Darman karját fogva megyünk, vagyis inkább törtetünk előre. 
- Hé! Mi ez a rohanás? Állítom le kedvesemet. Várj már! Hallok valamit!

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
5

Hallom hogy egy lányhang énekel, de nem a normális mandarint használja. Egyedül a számokat vélem felismerni a nyelvben. De a dallama sem túl vidám. 

- Fogalmam sincs miről énekel a csajszi.  - Vonom meg a vállamat. - Lisa szerint nem jelent túl jót. Lehetséges. 

Körülnézek, és látom Daniel és Verden is megérkezik, sőt, Ann alakja is közeledik felénk. 

- Srácok! Hol van Helen és Lara? Mielőtt elrángattál - nézek Darmanra - éppen azt ecsetelték, hogy milyen remek ötlet lenne bemenni az erdőbe körülnézni. - mondom kicsit aggódva.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 408

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-18, 08:21

Tia nem fogadta jól a medállakók ötletét. Erre számíthattam volna. Kisebb csoda hogy még Norina nem cseszett le minket. Lopva az újak felé pillantok hogy ők mit gondolnak. Verdennek fel sem tűnik; a csaj..
~Basszus.. Már biztos mondta hogy hívják. Na miindegy
Szóval neki tetszik az ötlet, de inkább sodródik a többiekkel
Alig láthatóan megforgatom a szememet. 
~Jellemző
Nagy örömömre legalabb Helen nem utasította vissza a kis felvetést.
-Jajj de örülök hogy te is jó ötletnek tartod-mondom lelkesen
-Peersze szerintem Hu bácsinak teljesen mindegy mikor érkezünk
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
4
Szerencsére egyre beljebb jutottunk az erdőben. A táj még lenyűgözőbb lett. Gondolom mivel ide épelméjű turista nem megy..
-Helen, ezért már megértem, még ha Norina meggyilkol minket is..

~látod?! Ez van ha hallgatsz ránk. Ez igazán válhatna szokásoddá.

Nemtudom Helen hallja e amit a medálom mond de remélem. Azthiszem kicsit túlzás lenne ha mindig követnénk az öngyilkos ötleteiket..
Ekkor valamilyen állatnak a mozgását és morgasát hallom. Kicsit összerezzenek.
-Ezt te is hallod?.. Vagy csak paranoiás vagyok?

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-18, 10:12

A csapat szétszakadt, ami nem túl szerencsés tekintve, hogy elvileg testőri feladatot láttok el.
Verdent nem foglalja le a rosszalkodás vagy a dal, ezért ő tud dobni Luckyval. Ha páros, akkor feltűnik neki, hogy kevesebben vagytok, mint ahányan elindultatok. Ha tíz fölött van, akkor az is feltűnhet neki, hogy nem csak Lara és Helen hiányzik.
Ann, Lisa, Tia, Darman. A dalt most már nem magatok előtt halljátok, hanem kicsit oldalra.
Tia dobjon Luckyval. Ha páros, akkor elkap érzés foszlányokat az erdőből. Harag, csalódottság, és furcsa mód vidámság. Szinte hallja a nevetést a fülében. De nem a két szökevényből. Teljesen ismeretlen, bár valahogy mégse.
Lara és Helen nem tévedtetek, tényleg morog valami. Három morgást is hallotok. Dobjatok Luckyval. Amelyikőtök 10 fölé dob az össze tudja rakni, hogy a három morgásból kettő a ti gyomraitok. De a harmadik nem. Az irányérzéketeket sikerült teljesen elveszíteni. Néha mintha árnyékokat látnátok a fák között, de nem vagytok biztosak benne. Ha kicsit kisebb lenne a köd, talán biztosabban tudnátok. Szerencsére van veletek egy légmágus, de a kérdés, hogy akartok-e jobban látni. Ha már megláttátok, nem tudjátok nem látni.
Vissza az elejére Go down
Verden Wildheart
Eltávozott karakter
Verden Wildheart


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 06.
14
Hozzászólások száma : 59

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-18, 18:21

Verden szótlanul haladt a csoporttal, az őszi erdőben a falevelek susogása kísérte lépteiket. Az őszi szél finoman cirógatta az arcát, és a gondolatai a közelgő őszi központi eseményeken jártak. Ahogy haladtak előre, egyszer csak egy kis csapkozás hallatszott a fák között.
Verden Wildheart carried out 1 launched of one Lucky :
20

Aztán hirtelen észrevette, hogy Lara és Helen nem tartanak velük. Először még gondolkodott egy pillanatig, hogy talán csak elszakadtak a csoporttól, de ahogy jobban körbenézett, kezdett aggódni.
- Azt hiszem, valami nincs rendben - suttogta Verden, majd hirtelen hangosabban felkiáltott: - Álljatok meg! Lara és Helen nincsenek itt velünk! - A szavai visszhangzottak az őszi erdőben. Verden szíve elnehezedett, ahogy rádöbbent, hogy valami baj lehet. - Valami biztosan történhetett velük - tette hozzá aggodalmasan, és mondta, - Mindenki! Azt mondom kezdjük el megkeresni őket! Lehet bajuk esett.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1265

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-18, 18:41

- Hogy mondod? - kérdezem a lányokat mert elsőnek én semmit sem hallok a környezeten kívül.
Mikor már Tia is mondja, hogy fogalma sincs miről énekel a csaj. S hozzáteszi, hogy Lisa is hallja s nem túl biztató tovább hallgatózok.
- Komolyan? Én semmit sem halloooo... - fejeztem volna be. De nem tudtam mert fülem megcsapja a lányok által hallott hang.
- A fene, jövök nektek egy sörrel. - válaszolom nekik.
A hang viszont nem előttünk van már hanem oldalról hallható.
Ekkor jön a feketeleves, kiderül, hogy a többiek lemaradtak de ami rosszabb Helen és Lara felszívódott. Csak úgy mint a kis kedves tancink is.
* Az a vén boszorka megint magunkra hagyott. Ez ám a tanítás iránti elhivatott vagy. Nem is érdekli a diákjai élete.... * mérgelődök csak s kizárólag magamban.
- Nem kellene nekünk is szétválni így Tia és Lisa maradjatok mellettem és mi maradjunk együtt! - szegezem le a dolgokat.
- Azt mondod, hogy be akartak menni a zöld rengetegbe? - kérdezem a bnőmet mert mintha előbb ezt mondta volna.
* Mi legyen? - kezdek el fel s alá járkálni miközben gondolkozok.
- Ahogy hallom a lány hangja is az erdőből jön, sztem menjünk arra. Nem szeretném, hogy a lányok össze fussanak vele. Ha meg ellenség többen több esélyünk van ellene! - kezdem vázolni a gondolatomat.
- Jöttök? - kérdezem a két lányt s a közben oda érő többieket is.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 408

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-18, 22:17

Ahogy próbáltam figyelni az ismeretlen hangokra rá kellett jönnöm hogy ez 3 külön hang
~Óh hogy egyelek meg titeket.. Most szép kis helyzetbe kerültünk. De a kaland tenyleg nem rossz szóval jó lenne ha segítenétek hogy mit műveljek

~Old meg! Te és a kis szőke nem vagytok rosszak ketten. Az sem biztos hogy 3 ragadozóról van szó te észlény. Legalább figyelj már rendesen !

Egyszerűen kiakasztó hogy ezek mindig képesek osztani az észt, kivéve amikor tényleg szükségem lenne rájuk.
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
18
Közben próbálom elkülöníteni a 3 hang forrását.
Leesik hogy 2 hang belőlünk jön.. Lehetséges hogy rendesen kellett volna enni mielőtt eljöttünk.. Vajon hányszor fogunk még ebbe a hibába esni? Gyors összegzés; a jó hír hogy ne vagyunk bekerítve hanem csak egy lényeg van. A rossz hír hogy nem látjuk mi az.
- Helen, nem tudsz esetleg valamit kezdeni a köddel? Hacsak nem jaguárral állunk szembe, -itt megállok egy pillanatra, majd folytatom-mondjuk ha igen akkor elég nagy bajban vagyunk
-Szóval ha nem akkor talán ki tudunk jutni ebből az erdő ezen részéből, vagy el is bánhatunk vele dee annak nemhiszem hogy Norina örülne.. Meg ez egy védett terület

Hu Jiang likes this post

Vissza az elejére Go down
Lisa Peterson
Eltávozott karakter
Lisa Peterson


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
21
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-19, 11:32

Kissé furcsálltam hogy Darman nem hallja, pedig ahhoz elég hangos volt hogy tisztán hallható legyen.
A javaslatára némán bólntottam. Szerintem is jobb ötlet hogy keressük meg a többieket. Legalább nem az Aokigahara erdőben tévedtünk el. Na az aztán nem lenne túl vicces. Legendák úgy tartják, ha ott eltéved az ember, sosem talál ki belőle. Hamarabb lesz öngyilkos. Gondolatomra megráztam magam, hogy ne is gondoljak ilyenre. 
-Akkor-húztam elő a pálcámat-menjünk. Bármi is az, mozgásban van. Nem szeretném, hogy ez a valami vagy bármi más előbb találja meg a lányokat, mint mi. 
Nem arról volt szó hogy féltettem őket mert mind a ketten talpraesettek és okosak de mégis ha többen vagyunk a veszély, bármekkora is, kissé eltörpül. Kezdett kicsit hideg lenni és már jócskán éhes voltam, szóval szeretnék mostmár minél hamarabb odaérni a házhoz.

Hu Jiang likes this post

Vissza az elejére Go down
Ann Song
Eltávozott karakter
Ann Song


Csatlakozás dátuma : 2023. Sep. 19.
18
Hozzászólások száma : 20

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-19, 15:47

Míg a csapat nagy része az énekkel van elfoglalva, Verden rájön, hogy Lara és Helen eltűnt az erdő mélyében. Legjobb ötlet lenne utánuk sietnünk, hisz ki tudja milyen veszély leselkedik rájuk bent a fa rengetegben, ahol egy visszavezető út sincs, ezért csak az emlékezetükre számíthatnak csak.


-Én is egyetértek sietnünk kell, mert ha hirtelen ugrik elő a lányok lehet nem tudnak visszatámadni. - hiába tudom, hogy erősek és jól cselekednek az éles helyzetekben, de mégiscsak az erdőt beborítja a köd, ezért hátrányba szorulnak, ha az a valami látja őket. Na meg jobb félni, mint megijedni. 

A gyomrom is korog, hisz nem ettem szinte semmit, ami arra következtet az elveszettek is ugyan így vannak. És ha éhesek nem tudnak olyan tisztán gondolkodni, és koncentrálni.


-Kövessük a lány dallam szavát, hisz az is ugyanúgy az erdőből jön. - állok elő az ötlettel, Darmannal együtt, mire megindulunk végre a lányok keresésére.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1239

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-19, 17:42

Bólintok, amikor Lara felemlegeti Norinát, amire elgondolkodom. Csoda, hofy a professzor bem jött utánunk, vagy ha igen, akkor lehet, hogy figyel minket. Kizökkenek, miközben morgást hallok, amiket a Daevák diskurálása szakít félbe. 
- Nem, Lara, hallom, amiket a te medálodban lévő Daevák mondanak. És nem, nem vagy skizofrén, nyugodj meg. A többiek nem tudják, miről maradnak le.- mondom  miközben hallom a folyamatos mondandókat. Elvigyorodok, majd feltűnik a köd, ami mintha egyre sűrűbb lenne. - De, esetleg megpróbálhatok tenni valamit annak érdekében, hogy legalább a hang irányából el tudjam a ködök oszlatni. 

A köd eloszlatása miatt szeretnék dobni egy Lucky kockával:
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
3

- Őszintén szólva, azon nevetnék, ha ez egy panda lenne. De ha pechünk van, akkor lehet, hogy pont egy Kínai Gömblángsárkány az, ami egyáltalán ott bújkál. De akkor tuti bisítva fogok innen elrohanni. 

~Na azt már nem, kislány. A sárkányok a világ legszebb lényei, főképp ha pusztításról van szó. Nem is értem, mi bajod van velük, Szöszi~ Szólal meg az egyik Daeva, valószínűleg a Pusztításé. Igaz, nem tudom, hogy a többiek mennyire örülnének neki, főképp az igazgatónő.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1472

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-19, 18:39

A dal immáron az erdő felől száll felénk. 
- Szerintem ez egy csapda! - jelentem ki egy nagy sóhajjal, de mivel két társunk már az erdőben kószál valahol, hiába a nagy felfedezés, kénytelenek vagyunk követni őket. 
- De sok választásunk nincs, gyertek! -indulok el az erdő felé, de még mielőtt belépek, megállok. Próbálom szoktatni a szemem a ködhöz, hátha látok valamit, illetve a fülemet hegyezem, hogy honnan hallom az ének hangját, illetve hallom e a lányokat, esetleg valami mást, vagy egyáltalán érzek e valamit.

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
11

Semmi különöset nem érzek, a fáradtságot kivéve. Jó lenne már végre odaérni Wangékhoz, bár erre egyre kevesebb esélyt látok, ha állandóan valakik után kell rohangászni, akik hebehurgya módon elcsatangolnak.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-19, 19:29

Többségi szavazattal győzött az a terv, hogy az eltűntek után mentek az erdőbe, ahol sűrű a köd és nem tudjátok az utat. Sok sikert.
Verden, Daniel, Tia, Darman és Lisa Döntenetek kell. Elfogadjátok Ann javaslatát és a hang után mentek, vagy megpróbáljátok elérni a csajokat, mielőtt a hang gazdája odaér? Az idő viszont fogy. Éhesek vagytok és veszély kószál az erdőben. Öten vagytok, ha hárman szavaznak, az már többség.
Ha a hang után mentek, azt könnyű követni, mert elég egyértelmű irányból halljátok, bár mozog.
Ha el akarjátok kerülni, dobjatok Lucykval. Ann is dobjon. A 70-es összértéket kell elérnetek, hogy ne tévedjetek el ti is.


Helen és Lara a légmágia nem oszlatta el nagyon a ködöt, de egy sávban félresöpörte, mintha egy ajtót nyitott volna a ködfalon. Egyre erősödő mozgást hallotok, majd valami kiugrik a sűrű növények közül.


Egy Qilin.


Olyasmi, mint egy házimacska méretű bajuszos őzike. Helen dobjon Luckyval. Ha páros, akkor még a stressz ellenére is emlékszik rá, hogy a régi rendszerben a qilinek segítségével választott vezetőt magának a varázsvilág, mert felismeri a tisztaszívű embereket.
A kis lény nem tűnik sérültnek, de nagyon meg van rémülve. Meghajol mindkettőtök előtt, majd elbújik mögétek.
Minden rendben, a veszély elhárítva.
De akkor mi volt a morgás?
A morgás gazdája hirtelen beugrik a ködbe vájt résen át. Nem egy jaguár, az délamerikában őshonos, annyira nem tértetek le az útról. De így se sokkal jobb a helyzet, mert egy hatalmas nőstény fekete párduc áll előttetek vicsorogva. Pont úgy fest, mint aki a kicsinyeit félti és ölni is képes azért, hogy biztonságban tudja őket.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1239

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-20, 19:23

*Ó a francba, ez nem jött össze. Nem baj Szöszi, majd a következő alkalommal jobb lesz.* Gondolom, miközben feszülten figyelek az egyre erősödő mozgásra, ami következtében egyre erősebb lesz a szívverésem. Majd egyszer csak kiugrik elénk hirtelen, nem kellett volna ahhoz sok, hogy elrohanjak. De egyszer csak egy Qilin lép elénk. 

Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
14

- Hmm, mit keres itt ez a Qilin? - kérdezem hangosan, hátha esetleg Lara tudja a választ. - Ha jól emlékszem, a Quilineket a régi rendszerben arra használták, hogy egy tiszta szívű vezetőt válasszanak. Nagyon ritka állatfajnak minősül, kizárólag a kínai Kweilin-hegységben honosak. - Ekkor egy hatalmasat csapok a homlokomra. - Akkor ezek szerint a Kweilin hegységben vagyunk jelenleg? Na de ha jól emlékszem, anno Grindelwald valamilyen úton módón csalással akart volna vezető lenni, de pechére Göthe Salamander keresztül húzta a számításait, hiszen az eredeti Qilin-t vette elő a táskájából. De szólj, hogyha valamit kihagytam ebből az egészből. De várj. Miért hajol meg előttünk? Mi is tiszta szívűek lennénk, ráadásul jó vezetők? Na az kizárt dolog, én meg a vezetés. Jó vicc az is biztos. Vajon itt Kínában még mindig alkalmazzák őket a vezető választásban? És ha igen, hasonló a régebbi tradíciókhoz, és megvan neki a szertartása is? A Qilint semmiképp nem hagyhatjuk itt. Két lehetőségünk van Lara: vagy megkeressük az anyját, vagy elvisszük Hu bácsihoz. 
Jobban szemügyre veszem a kis jószágot, miközben meghajol: szerencsére semmi baja sincsen, de hol lehet az anyja? Biztos, hogy ez miatt a köd miatt eltévedt, és azért nem találják egymást. A kis lény a meghajlását követően kicsit elgondolkodom. A morgás azonban nem szűnik meg, és egy fekete párduc lép ki elénk, mint aki a kicsinyét védené. Valahogy nem áll össze a kép: azt hiszi, hogy a Qilin az Ő kicsinye, és bántani akarjuk? Nem, az kizárt dolognak tartom az egészet. Vagy valahol itt lehetnek a párduc kicsinyei is? 
- Valamit ki kellene gyorsan találnunk, még mielőtt itt akárkinek is baja esik. - mondom a mellettem álló lánynak, miközben a bal kezemet a Qilin fejére teszem, a jobb kezemet pedg a pálcára, felkészülve az esetleges harcra. 

~Most akarsz megfutamodni, Szöszi?? Pedig annyira jó móka lenne egyet most szórakozni, nem gondolod? Legalább a fekete párducot kóstolgassátok, a Qilint hagyjátok meg későbbre!~ Szólal meg az egyik Daeva, majd felnevetnek. 
*Őrültek. Most igazából teljesen más a helyzet, az is biztos.*







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 442

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-21, 09:26

A kis csapat mögött lépkedek. Kíváncsian figyelem, hogy merre indulnak, s vajon megtalálják e a helyes utat. 
Kicsit elkomorul az arcom, amikor látom, hogy Helen és Lara elválik a többiektől és egyenesen az erdőbe mennek. 
*Ez az önfejűség egyszer az életükbe kerülhet. De nem véletlenül választották őket a daevák.* Persze hogy tudok a daevákról. Szép lenne ha nem tudnám mi is folyik az iskolámban és a diákjaim körül. Hiszen ez a dolgom. Messziről figyelni, keverni a kártyákat, kihívások elé állítani a jövő generáció vezetőit, mindezt úgy, hogy lehetőség szerint ne hagyják ott a fogukat. 
Éppen ezért nem nézhetem tétlenül, hogy a lányok kalandvágyból veszélyeztessék magukat. 

Kihasználva a ködöt észrevétlenül lépek be utánuk az erdőbe. 

A köd erősebbé válik a fák között, így kihasználva az adottságaimat inkább máshogy közelítem meg a lányokat. 
*Egy kis lecke nem árt nekik*-gondolom elmosolyodva. 
Egyszerre egy gyönyörű kis lény jelenik meg előttem. Egy quilin az. Számítanom kellett volna a megjelenésére, hiszen arra rendeltetett, hogy kiválassza a jövő vezetőit. A kis lény meglepetésemre meghajol előttem, felismerve eredeti alakomat. 
Egy morgás tör fel a torkomból, ahogy a lény a lányok felé veszi útját. 
Tartok tőle, hogy nem ismerik fel, s bánthatják ezt a ritka kincset, így kísérem őt a ködön át. 

Amikor Helen megfogja a Qilin fejét, és felemeli a pálcáját elérkezettnem látom az időt, hogy felfedjem magam, és kellőképpen ráijesszek a lányokra. 

Egy nagy morgással és fogait támadásra vicsorítva a fekete párduc felugrik, de mire a lányok elé ér, emberi alakot vesz fel. 

- Szép napot kívánok Önöknek! Mintha egy cseppet eltévedtek volna, nemde? -kérdezem szigorúan a két lánytól, de nem tudok nem elmosolyodni azok holtra vált arcát látván. Meg mernék esküdni, hogy Helen mellett a kis Quilin se a félelemtől remeg, hanem a nevetéstől. Félelmetes intelligencia birtokosai e kis állatok. Hogy a sejtésem beigazolja, a kis lény mélyen meghajol Lara előtt is, majd elém lépve egyszerűen hozzádörgölőzik a lábamhoz. 
Lehajolok, és a fejéhez érek. 
~Jól választottál. Csapatod tagjai remek vezetői lesznek a saját területüknek. ~ hallom a hangját a fejemben. 
Hiába tagadnám jól esik az elismerés, és egyben bizonyosságot is ad, hogy a munkám nem hiábavaló. Mindazonáltal a jövő vezetőinek is meg kell tanulniuk az alapvető dolgokat. 

- Nem díjazom a kirándulásukat! Meggondolatlan, veszélyes tett volt. Elhagyják társaikat és a maguk feje után mennek, csak mert a nyakukban lévő medál tanácsolja? Igen. Tudok róla. Csakhogy maguknak kellene irányításuk alá vonni a daevákat, nem pedig fordítva. Miss Green. Azt gondoltam tanult az esetből, amikor a legutóbbi erdei kóválygása során kis híján farkasok vacsirája lett. Miss Lestrange. Önnek sem segített még soha, ha külön utakon járt. 
Arról nem is beszélve, hogy milyen udvariatlanság megvárakoztatni a vendéglátójukat. - hallgatok el, és figyelem a lányok reakcióját.







******************************************************
Olasz édesanyja az első háború idején a minisztériumban dolgozott. Halálfalók rabolták el, megkínozták, és közreadták a nőt. Maga Voldemort is megerőszakolta.  Az egyik halálfalónak, Evan Rosiernak megtetszett a nő. Hűségéért Voldemort neki ajándékozta. Rosier nem bánt vele rosszul, kis idő múlva elengedte. Nemsokára kiderült hogy Aletta gyermeket vár. Az apát hivatalosan Rosiernek nevezte meg, bár nem kizárt hogy a halálfalók közül bármelyik, akár maga Voldemort az apa. Visszaköltözött Olaszországba, ám Norina 10 éves korában Angliába költöztek, hogy a lány Roxfortban tanulhasson. Alapvetően jókedélyű fiatal nő, bár professzorától megtanulta, hogy a bájitalórák veszélyesek lehetnek. Nemcsak professzora szigorát tette magáévá, de kifejezetten szerette annak szarkasztikus humorát, és a rengeteg közös munka során átvette a férfitól. Határozott jelleme, szarkazmusa miatt a diákjai tartanak tőle.
"Szigorú, de legalább igazságtalan." - szokták róla mondani.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 408

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-21, 13:28

A köd majdnem eloszlatásával megjelent egy Qilin. Még egyáltalán nem lattam ilyet élőben, de olvastam róluk amikor egyszer Grindelwaldnak néztem utána. Apropó Grindelwald.. Annyira szokatlan hogy mennyi féle álláspont van vele kapcsolatban. Van logika abban amit el akart érni de a módszerei.. És ahogy a lényekhez állt. Akart valamit egy Qilintől is de mondjuk ezt Helen tuti jobban tudja. 

~Na szép! Az hogy közös töriórát tartotok nem fogja megoldani a problémátokat. Gondolkodj már! Biztos nem a Qilin morgott!

Utálom hogy igazuk van, de a Qilin sorsa is fontos
-Háát nemtudom mennyire lenne jó ötlet elvinni a lényt. Szerintem meg kellene keresni az anyját.. De az meg sok idő
Tudom hogy ezzel Helen nem nagyon jutott előrébb de mindegy. Őszinte meglepetésemre a lény meghajol mindkettőnk előtt. Akkor mégsem vagyunk olyan szörnyűek.
Hirtelen egy párducot pillantunk meg
- Bármi lesz nehogy felidegesítsük, mert asszem fára is mászik meg gondolom nem is lassú
A párduc par pillanat múlva a macska átváltozik Norinává.
-Tanárnő!! Ez egyáltalán nem volt vicces-mondom teljesen lefagyva és hitetlenkedve 
-Jaj igazgatónő dehogy tévedtünk el, csak kicsit körülnéztünk hátha valamire nem gondoltunk elvégre a maga testőreiként vagyunk itt, ugye Helen?- nézek megerősítést várva a lányra. Remélem leesik neki mit szeretném hogy válaszoljon
Norina a medálról is tud.. Na remek. Akkor teljesen felesleges a mentegetőzés. Kicsit sem creepy hogy belelát a fejünkbe. Áhh dehoogy
- Arra nem is gondol hogy talán elegünk van abból hogy minden "nyaralason" is folyamatosan feladat van nekünk kiadva? Akármit mond én nem bántam meg hogy kivételesen spontán cselekedtünk- pontosan tudom hogy következménye lesz ezeknek a mondatoknak de úgy éreztem ezt ki kell mondanom.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1265

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-21, 17:04

A csapattal együtt behatoltunk az erdőbe. Van akinek tetszik van akinek nem.
Hogyha őszinte leszek akkor nekem sem tetszik. De mégsem hagyhatom magára a társaim ebben a szorult ámbár kényelmetlen helyzetben.
Ahogy behatolunk a köd egyre sűrűbb lesz. Szerencsére Tia kezét fogom másikkal Lisát fognám de muszáj a pálcámnak a kezembe lennem máskülönben védtelen leszek.
- Lisa, fog a vállam vagy Tiáért. Csak azért, hogy ne veszítsük el egymást ebben az Istentelen ködben. Ti is tegyetek így.  - szólok hátra Verdennek, Annak és Dánielnek.
Bízok benne, hogy szót fogadnak mert fogalmam sincs mit csinálok hogyha nem így tesznek.
Haladás közben azon mekengek magamban, hogy merre menjünk eddig az volt bennem, hogy a hang irányába. De mivel többen mondták, hogy nem túl barátságos így nem sok kedvem van harcolni ilyen szép helyzetben. Főleg, hogy valószínűleg a köd neki előnyére van nem úgy mint nekünk.
Megfordult a fejemben, hogy fel kellene erősítenem a hangom s kurjantanom egyet a lányoknak!
Amivel csak az a bajom, hogy a nyakunkra csődítem az ellenséget is.
A távolból hallkan mintha más hangot is hallanék.
- Halljátok? - kérdezem.
- Mintha Lisa lenne az. - mondom
- Menjünk arra! - jelentem kis s indulok meg a dalolóval ellenkező irányba mert arról hallatom Lara hangját. Vagyis remélem, hogy az ő hangját s nem valami hangutánzó emberevő lény próbál minket becserkészni.


( Dobok arra, hogy elkerüljünk az "ellenséges" éneklő kislányt vagy mit. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
19







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 442

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-21, 17:45

Felhúzom a szemöldököm a Lestrange lány szavaira. Ez azért elérte az ingerküszöbömet, így csípős hangon felelek neki. 

- Nos kisasszony, lehetséges, hogy úgy érzi joga van a saját életével játszani bármikor. De jelen pillanatban sok másik ember életét is kockára teszi. Tényleg azt gondolják maguk ketten, hogy a többiek nem eredenek azonnal a nyomukba, amint meglátják, hogy eltűntek? 
Szégyellje magát Miss Lestrange! Jelen pillanatban nagyon elgondolkodtat, hogy megérdemli e, hogy viselje a Rend medálját. Ezzel ugyanis egységet vállalt a csapatával. A küldetésekre pedig senki nem kötelezi Önt. Nyugodtan haza mehetett volna a szünetben. Azt hiszem, eddig soha, egyetlenegyszer nem kényszerítette senki, hogy elinduljon bárhová, hacsak nem a saját kalandvágya. Amíg pedig a Rendhez tartozik, felelősséggel tartozik a csapatáért. Ha az iskolából elkóborol valahová egyedül, a szíve joga. De ha a csapattal együtt indul el, soha, még egyszer mondom, SOHA nem engedheti meg magának, hogy anélkül induljon el magánakcióra, hogy azt a többiekkel egyeztette volna. 
Ha pedig a mai nap folyamán bármelyikükkel történik valami, az egyes egyedül a maguk hibája lesz. Mellesleg, ha Miss Prince-el történik valami, remélem tudja, hogy maga sétál be Vlad Tepeshez, és meséli el neki, pontosan miért is sérült meg az egyszer leánya egy egyszerű vendégségben. 


- Induljanak el azonnal kifelé az erdőből! - mutatok a helyes irányba. - És ha kiértek, várjanak meg bennünket! - adom ki határozott hangon az utasítást, majd elindulok arra, amerre a többieket sejtem.







******************************************************
Olasz édesanyja az első háború idején a minisztériumban dolgozott. Halálfalók rabolták el, megkínozták, és közreadták a nőt. Maga Voldemort is megerőszakolta.  Az egyik halálfalónak, Evan Rosiernak megtetszett a nő. Hűségéért Voldemort neki ajándékozta. Rosier nem bánt vele rosszul, kis idő múlva elengedte. Nemsokára kiderült hogy Aletta gyermeket vár. Az apát hivatalosan Rosiernek nevezte meg, bár nem kizárt hogy a halálfalók közül bármelyik, akár maga Voldemort az apa. Visszaköltözött Olaszországba, ám Norina 10 éves korában Angliába költöztek, hogy a lány Roxfortban tanulhasson. Alapvetően jókedélyű fiatal nő, bár professzorától megtanulta, hogy a bájitalórák veszélyesek lehetnek. Nemcsak professzora szigorát tette magáévá, de kifejezetten szerette annak szarkasztikus humorát, és a rengeteg közös munka során átvette a férfitól. Határozott jelleme, szarkazmusa miatt a diákjai tartanak tőle.
"Szigorú, de legalább igazságtalan." - szokták róla mondani.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1472

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-21, 17:57

Nagy sóhajjal fogom meg Darman kezét. Őszinté szólva, alig vártam már, hogy odaérjünk Wang lakhelyére. Kíváncsi vagyok hol él, hogyan, milyen a híres Hu bácsikája, és az unokatestvére.

Erre ez a két hibbant már megint egy eszeveszett magánakcióba kezd. Mrlin szerelmére, miért nem bírnak egyszerűen kirándulni? Miért kell összevissza kóborolni egyedül totál ismeretlen terepen egy vadállatokkal teli erdőbe? Ilyen még nekem sem jutna eszembe, pedig engem az állatok nagy része ösztönösen elkerül. 

Amikor Darman megáll, már én is hallom a beszédfoszlányokat. 

- Én is hallom! - indulok meg Darmannal együtt, de azért még ellenőrzöm, hogy Lisa és a többiek is velünk tartsanak. 

(( Dobok arra, hogy elkerüljünk az "ellenséges" éneklő kislányt vagy mit. )(Copyzom Darman szövegét Smile)

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
17







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1239

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-21, 19:19

Ahogy a párduc elindul felénk, már már ránk vetné magát, egyszerre emberi alakot ölt. Az igazgatónő az, arcáról hirtelen nem tudom leolvasni, hogy mit gondol. 
- Szép napot, Tanárnő. Szép átváltozás. - Dícsérem meg a professzort. De ekkor elkezdi a szokásos litániáját, hogy akár meg is hallhattunk volna, akármi is történhetett volna velünk. Felhozza nekem a farkasos karmolásaimat. *Köszönöm professzor, nem felejtettem el azt az esetet. Kár ezért megint felemlegetni a dolgot.* Gondolom magamba kissé gúnyosan. Ám amikor a professzor a Daevákat említi, kissé megrökönyödök. - Honnan tud a Daeváinkról, professzor? 
Amikor Lara elkezdi a testőrködést említeni, helyeslően bólintok. 
- Ez így van, professzor, egyet kell értenem Larával. Gondoltuk, hogy jobb lesz az, hogyha a professzornak nem esik bántódása. Meg máskülönben nem találtuk volna meg a Qilint sem, ugye Lara? Akármi baj megtörténhetett volna vele is. 
De úgy tűnik, a professzornak ez sem igazán tetszik. *Ja, persze, de ha valamelyikünk otthagyja a fogát, az mennyire tetszene neki?* Hány és hány alkalommal áldoztuk fel magunkat? És akkor ez a köszönet érte. És a többiek? Kíváncsi lennék, velük is ugyanígy tett volna, annak ellenére, hogy a többieknek nincs medálja? Ha meg el akarja venni tőlünk a Rend medált, akkor vegye csak el. 
És már megint Tia a téma. Elkezdek ez miatt ideges lenni, hogy már megint a papírvámpír körül forog a világ, mintha annyira különleges lenne. "Csak" egy diáktársunk, aki már már különleges bánásmódban részesül, mert az igi ismeri Vlad Tepest. 
Az a legnagyobb problémám jelen pillanatban, hogy azok, amiket gondolok, már már kiül az arcomra némi fintorral együtt, majd nagy nehezen elindulok abba az irányba, amerre a professzor mutat.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Ann Song
Eltávozott karakter
Ann Song


Csatlakozás dátuma : 2023. Sep. 19.
18
Hozzászólások száma : 20

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: :
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-22, 22:18

Darman utasítására kinyújtom Verden felé a kezem, mit ő el is fogad, majd biccentek egyet Danielnek, hogy kapaszkodjon a vállamba. A pálcámat szorongatva indulok meg a fülét, szemét hegyező csapattal a ködbe. 

Az előttünk levők hangokra lesznek figyelmesek, mit pár lépés után én is meghallok. Lisáéra gondolnak. Remélem nem valami szörnyé aki csak be akar minket csalni a csapdájába.

-Igazatok van. Menjünk inkább arra. Ettől a dallászó lánytól már kezd a hideg futkosni a hátamon. - vallom be, hogy az ötletem nem a legjobb, így inkább követném a többieket.

(Én is dobok arra, hogy inkább menjünk kislányt elkerülő irányba.)
Ann Song carried out 1 launched of one Lucky :
19
Vissza az elejére Go down
Verden Wildheart
Eltávozott karakter
Verden Wildheart


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 06.
14
Hozzászólások száma : 59

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6
Health point (maximum): 20
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-23, 09:35

Ann érintése érezhető volt a kezén, és anélkül, hogy bármit mondana, csak folytatta a csoporttal való haladást a sűrű ködben. A dal egyre inkább felerősödött, és a távolból egy másik hang is csatlakozott hozzá, mintha egy ismerős szólamot hallott volna. Megrázó gondolatok kavarogtak a fejében, de most nem volt ideje megállni és megfontolni őket. A cél az volt, hogy ne veszítsék el egymást ebben a rejtélyes ködbe burkolózó erdőben. A lányok hangját követve haladtak előre, bízva abban, hogy nem valami veszélyes csapdába rohannak fejjel.

Az avar rejtélyes zizegése, a lágy őszi szellő simogatása és a csapat jelenléte valamiféle megnyugvást nyújtott számára ebben a kalandban, amely egyre inkább hátborzongatóvá vált. Nem tudta elhessegetni a gondolatot, hogy milyen lehet Wang Ék lakóhelye, és hogy mi mindent rejt ez a misztikus erdő. Azonban most egy dolog volt a legfontosabb: hogy mindenkinek biztonságban tartsák és megérkezzenek a célhoz, ahol végre nyugodtan pihenhetnek és feltöltődhetnek az előttük álló kihívásokra.



(Dobok arra, hogy elkerüljünk az "ellenséges" éneklő kislányt vagy mit.) (Köszi Darman)
Verden Wildheart carried out 1 launched of one Lucky :
1
Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-23, 13:45

Norina parancsolná ki az erdőből a két szökevényt, de ahogy megfordulnak, egy fényes szempárral találják szembe magukat. És még eggyel. És még eggyel, és még eggyel.
Egyre több párduc bontakozik ki morogva a ködből. Körbe vagytok véve. Vannak legalább nyolcan, de a hangokból ítélve lehetnek többen is.
De más hangot is felétek sodor a szél. Már ti is halljátok a dalt, ami a többieket vezeti.


A kereső csapat meglepően jól halad annak ellenére, hogy sose jártak Kínában. Darman, Tia és Ann tehetséges navigátorok. De vajon miért? Tiának a hallása ilyen jó? Darman navigál tényleg, vagy az árny benne, aki talán volt már erre? Na és Ann?
Utóbbi esetében ez különösen szép eredmény, mert húzza magával Verdent, aki nem igazán boldogul a ködben és Danielt, aki még nem döntötte el, hogy merre akar menni.
Olyan sűrű kezd lenni a köd, hogy nem igazán tudjátok élvezni a természet szépségét.
Ráadásul kezd lemenni a nap. Reggel indultatok ugyan, de az Törcsváron volt. Ahhoz képest Chengduban öt órával később van. Még csak pirulni kezd az ég alja, de nemsokára itt az éjszaka. Ráadásul felhők is gyülekezni kezdenek. Az időjós nem mondott esőt ma estére, de a csészék mást mondtak.
Aki még fülel észre veheti, hogy az ének hangja nagyon közel van ahhoz, ahova menni akarnátok. Nem maradt sok idő, ha előtte akartok a szökevényekhez érni.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 408

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-23, 18:11

Norina szavaira nem válaszolok. Nem látom úgy mintha lenne értelme. Ahogy érzékelem lezártnak tekinti a beszélgetést. Akkor nekem aztán mindegy. De viszont elgondolkozok a szavain. Mármint nem szó szerint, biztos hogy nem mentem volna haza a hervasztó hangulatú családomhoz a szünetben,de.. Lehet hogy örülnék egy-két hétnek a rend medál és az iskola dolgai nélkül. Nemhiszem hogy hazamennék ha mégis így döntenék. Inkább a francia Alpokba, egyedül. Amugy is jó lenne kiismerni a daevákat. Én nem érzem úgy hogy ők irányítanának de attól még szeretném megérteni őket. 
Ezt a gondolatmenetet inkább elnapolom és majd a Wangéknál töltött idő után eldöntöm mit akarok. Lehet beszélnem kéne erről a sráccal..
Miközben kifele mentünk az erdőből, szinte érzem hogy be vagyunk kerítve. És ez most biztos nem az igazgatónő.
- Óh bazdmeg. Én ezt komolyan nem hiszem el. Mégis hogy lehetünk ilyen szerencsétlenek- suttogom ingerülten.
~Na jó nézzük a helyzetet.Rengeteg állat van. Csatázni semmiképp, nem jönnénk ki belőle jól. Menekülés a fákra szintén offos mert asszem ezek fára is tudnak mászni. Taláán gyújthatnánk egy kis tüzet, de az meggonolatlanság lenne meg magunkat is kinyírnánk...
-Helen, valami ötlet?
~Vagy esetleg ti?~ küldöm a gondolatot a daeva kórus felé.

~amilyen szerencsések vagytok a szőkével nem fogtok kijutni! Bízzátok ránk a terepet. Engedj ki minket!!!

~Ez sem jó ötlet annyira , de hát végülis ez a legtarthatóbb mint közül.
(Dobok D12vel hogy kisül-e a medál.)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D12 :
170. - Őszközép Ünnep - Az előeste 715
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Ahrimann medálok :
170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Tauriz11
Nemtudom mekkora felfordulást okoznak a medállakók, de nagyon remélem hogy mi és az értékes természet is egyben marad
~Halljátok?! Jó lenne ha bírnátok magatokkal
Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-23, 19:59

Ahogy a Daevák megindulnak a párduc csapat hangosan felmordul és csattogtatja a fogait. Olyan hangosak, hogy a ködben forgolódó mentő csapat is meghallja.
Viszont nem sikerült elérni Laráékat a hang gazdája előtt. Ezt a feladatot sajnos bukták.
A három hölgy a kis ligetben szintén szorult helyzetben van. A párducok acsarognak egymásra ugyan, de marad bőven vérszomjuk az emberekre is. Az egyikük, aki akár falkavezérnek is tűnhetne, ha a párducok vadásznának falkában ugrásra készülődik. És akkor...


Egy hatalmas csattanást hallotok és valaki elkiáltja magát.
- Buuuuu!
Egy lángoszlop tör fel a földből csodával határos módon elkerülve a növényzetet, viszont a párducok szétszaladnak ijedtükben. A tűz kihuny és egy lányt láttok magatok előtt. Gazdagon hímzett fekete kabátot visel és hozzá egy érthetetlenül rövid nadrágot. A fején fekete kalap rajta piros virágokkal. Hosszú haját két copfban hordja, a végük vöröses árnyalatú, mintha csak festékbe mártott ecset lenne. A kezében egy hosszú lándzsát tart, bár az is kevésbé vészjósló mint a vigyora
- Pfu, időben érkeztem pont, ahogy meg volt jósolva - sóhajt fel. A hangja valahogy ismerős. - Na hol van a kis kalandor?
Körbejáratja a tekintetét majd amikor a szeme megakad a Qilinen felkapja és magához öleli. A lándzsát természetesen addig elrakja egy tartóba a hátán.
- Ahh szia te kis cukorfalat. Nemsokára visszajuttatunk a mamádhoz.
Csak ezután csinál úgy, mintha észrevenne titeket. Vidáman int nektek így láthatjátok, hogy rengeteg gyűrűje van.
- Sziasztok! Yi, er, san, igen ennyien kell itt lennetek, és jön még hat, ha jól tudom. Hahó erre! - integet a mentőcsapat felé.
- Si, wo, liu, chi, ba, jiu. Igen, itt vagytok mindannyian. Akkor irány Wangoz. Mire elhitte, hogy nem lesz baja Lisának attól, hogy hagyunk titeket az erdőben bóklászni. Apropó, melyikőtök is Lisa? Nagyon szép, és imádja a rejtvényeket. Tehát csinos és okos feje van. Az biztos te vagy! Üdv a családban - azzal széles mosollyal kezet ráz Norinával.
- ah bocsánat, még be se mutatkoztam. A Hu Temetkezési Vállalat leendő 77. igazgatója vagyok, Hu Tao. Hu mint HU de meleg van a krematóriumban és Tao mint látTA Oszlani a hullát. Apropó, ha jól tudom van köztetek egy...
A szemeit végigfuttatja a társaságon míg meg nem állapodik Tián, aki sápadtam, mint a többiek.
- Te vagy a jiang shi ugye? Koporsóban alszol? Ugye konzultálhatunk? Szeretném a legkényelmesebbre tervezni a szolgálatatásainkat, de az ügyfeleink nem valami beszédesek, akiket meg beszervezek néha nem nyilatkoznak a lábtérről vagy a párnázásról, csak ilyen haszontalan javaslataik vannak, hogy "Engedj már ki te őrült boszorkány!" Ugye segítesz? Légyszi, légyszi, légyszi!
Vissza az elejére Go down
Lisa Peterson
Eltávozott karakter
Lisa Peterson


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
21
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-24, 09:53

Szó nélkül követem Darmanékat, hiába gondolom úgy hogy egyenesen a vesztünkbe rohanunk. Ezért is örültem annyira amikor meggondolták magukat, és inkább a hanggal ellentétes irányba kezdtünk el haladni. A sűrű köd számomra annyira nem kihívás, vagyis nem zavar, mert szinte az egész életemet ködben éltem le. Skóciában majdnem folyamatosan köd van, főleg Edinburgh-ben. A látásom épp ezért szinte azonnal alkalmazkodott. Ahogy szépen lassan haladtunk előre, egyszercsak alakot tudtam tulajdonítani a hangnak, amit Darman hallott. Sőt. Nemcsak egy, hanem három alak is kirajzolódott.
-Nézzétek, arra-mutattam a ködben álldogáló és beszélgető hármasra. Norina igazgatónő hangját is fel véltem fedezni. Majd hirtelen a semmiből feltűnt egy negyedik alak, valami hegyessel a kezében.
-A hang gazdája megtalálta őket- ijedtem meg és rohanni kezdtem feléjük pálcát rántva. Odaérve azonban csak egy furán öltözött lányt látok, fegyvertelenül. Meglepődve hallgatom ahogy kimondja Wang nevét, és utána az enyémet is. Nyitom a szájam amikor azt kérdezi, melyikünk Lisa, mire kezet ráz az igazgatónővel hogy biztos ő az.
- Öhm...Igazából én lennék Lisa- mosolygok a lányra. Mivel úgy köszöntött hogy üdv a családban, feltételezem hogy ő lehet Wang unokatesója akiről már hallottam.
-Várj. Te énekeltél az erdőben néhány perccel ezelőtt?-ért el a felismerés, hogy mintha az ő hangját hallottuk volna.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1265

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-24, 18:58

Ahogy haladunk előre a ködből egyszer csak tűzfüggöny csap fel.
- Mi a fene? - kiáltom el magam megállásra késztetve a csapatott.
Majd a hang minket hív, s vhogy hiszek neki. Így megindulok arra. Percek múlva már a többieket látom magam előtt.
- Végre megvagytok ti ti.... Szép jó Estét Tanárnő! - fejezem be egy nyalizással a dolgot.
Ekkor látom csak meg az újdonsült lányt. Szóhoz sem jutok hiszen azonnal beszélni kezd...
* Tetszik a humora. Egyedi s ez jó, hulla jó. * gondolom magamban.
- Te vagy Wang rokona, a híres neves Tao.... - hagyja el számat a gondolat.
- S akis barooo...átom merre van? - kérdezem eléggé érezhetően kijavítva a mondandómat.
- Bocsi, nyelvbotlás volt. - kérek elnézést, vagy beveszi vagy nem. De én megpróbáltam s küzdöttem.
- Ha nem gond eltudnál vezetni minket a lakásotokhoz. Asszem kissé de nagyon valószínű, hogy mocskos módon elvestünk. S nem tudom a többiek hogy vannak vele de én kezdek éhes lenni. Jobban mint elveszve. - kezdek beszélni nem köntörfalazva.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-24, 19:28

Ahogy meghallja Lisát és Darmant, ellép Tiától és csak kapkodja a fejét.
- Ja te vagy Lisa? Óh ezer bocsi. Fogd ezt meg! - Azzal a Qilint Larának adja, és ad egy csontropogtató ölelést az igazi Lisának. - Alig várom, hogy kiderüljön mennyi a valóság belőled, és mennyi a rózsaszín köd. És igen, én énekeltem. Tetszett? Ez nem saját, de van egy könyvem, ahova írom a verseimet. Próbálok gyakorolni, hogy nagy költő legyek.
Aztán lehervad a mosolya, amikor eljut az agyáig, hogy Darman mit mondott:
- Tanárnő? Akkor ő a....AAA A francba!
Térdre esik Norina előtt és égnek emeli összetett kezeit.
- Ne tessék haragudni rám igazgatónő! Nekem nem szóltak, hogy egy csinos fiatal nőre kell számítsak. Nálunk a Shangri-Laban minden oktató csúnya és öreg. Kérem ne öljön meg, vagy ha mégis, akkor használja a termékeinket!

Így térdelt egy percig, aztán felállt és leporolta a térdét.
- Nyugodj meg, Darman - fordul a fiúhoz. - Te vagy Darman, ugye? Wang azt mesélte Darmanról, hogy mindig üti a fejét és neked izmos karod van, szóval biztos te vagy. A lényeg, hogy nem tévedtetek el. Nagyapa jobban meg tudja magyarázni, de minden úgy történt, ahogy lennie kellett. Amikor a meghívás volt, nem számított erre, de közbejött pár csempész. Mindegy, ő elmondja. Addig irány Wang!

Visszavezeti a csapatot az útra, miközben dúdolgat egy dalt:


Ha neked jó vicc, hogy jön a halál

Hát nem lesz az, ha megtalál

Egy takaró mi majd jól befed

Zárja szemed a szád és üleped

Bedobozolnak aztán szépen

És ott pihensz majd hat láb mélyen

Két hétig lesz majd jó az álmod

De a koporsód aztán szivárog


És férgek bekúsznak aztán kikúsznak

A férgek elviszik a nyelved túsznak

Megeszik a szemed aztán az orrod

Lyukasra rágják majd a torkod





Vidáman szökdécselve halad előre az úton. Már ki tudjátok szúrni a fát, amit Darman is látott messziről. Most már láthattok mindannyian egy alakot a fa tövében ülve meditálni. Körülötte lebegnek a kövek. Előtte egy pálca és egy már ismert pecsétgyűrű pihen szemmagasságban.
Wang.
Most nem a szokásos ruhája van rajta, hanem egy fekete Tangzhuang vörös és arany motívumokkal.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 895

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-24, 20:39

Már messziről hallottam Tao dalolását még mielőtt a csapat léptei elértek volna hozzám.
"Remélem nem égette ki őket nagyon. Bááár nála ez hiú remény."
Ahogy a cipőik kopogása is megütötte a fülemet visszahoztam magam a jelenbe és kinyitottam a szemeim. Ott is voltak mindannyian. Kinyújtottam a kezem és átdugtam a pecsétgyűrűn az ujjam, úgy vettem kézbe a pálcámat. Felálltam és eltettem a varázspálcát, hogy mindkét kezem szabad legyen ölelésekre.
- Ez a kámfor fa meditációs célokra van ide telepítve - mondtam félhangosan, ahogy feléjük sétáltam. - Itt valahogy könnyebb megnyitni magatokat a mágia felé. Üljetek le nyugodtan, ha kifárasztott az erdő. Hu bácsi szerint az eső még csak fél óra múlva jön.
Mire ezt végigmondtam, oda is értem eléjük. Széles vigyor terült szét az arcomon, majd magamhoz rántottam Lisát és megcsókoltam. Olyan édesek voltak az ajkai, hogy azokon is eléltem volna. Be akartam pótolni mindent. Az ízét, az illatát, a hajának a lány selymességét.
- Mmmm, ez de hiányzott. Ez volt életem leghosszabb egy hete.
Gyönyörködtem a szerelmemben kicsit, majd a többiekhez fordultam egy-egy kézfogásért vagy ölelésért. Az igazgatónőnek egy pillanatnyi gondolkodás után csak köszöntem.
- Üdv az első kirándulásodon, Verden - üdvözlöm a fiút. - Normális esetben több a feketemágus és kevesebb az igazgató, de elsőnek jó lesz ez is.
Aztán a lányhoz fordultam, akit csak futólag láttam az üvegháznál. A nagy kavarodásban az se rémlett, hogy bemutatkozik-e, de szerencsére elég instrukció volt, hogy  "az új lány, akinek mindene fehér."
- Szia! Örülök, hogy az üvegházas katasztrófa nem ijiesztett el a közös kalandoktól - nevetem el magam.
Végül Tiához érek, aki...
"Aztarohadt. Ez aztán ruha."
- Meg sem lepődök, hogy az alkalomhoz öltöztél. Meszeszép ez a ruha. Örülök, hogy látlak.
Végignéztem a társaságon majd összedörzsöltem a kezeimet.
- Akkor, kis pihenő aztán indulás a házhoz? Remélem mindenki éhes és szereti a csípőset.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 408

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-24, 21:10

Nagyon ki vagyok akadva a daevákra. De komolyan. Én olyasmire gondoltam hogy keltsenek a lényekben félelmet vagy talán kételyeket hogy megéri e ránktámadni. Vagy mittudomén valami hasonló. Erre arra veszik rá őket hogy el akarjanak pusztítani minket. Hát én ezt nem.
~Mi a francert jó nektek ha meg akartok ölni?!
Az állandóan dumáló hangoktól most nem kaptam választ. Jellemző. Mondjuk meg mindig jobb mintha rám fognak

~Jajj kislány, pedig ez tényleg a te hibád. Ha tudnál minket kezelni vagy képes lennel uralni minket ez nem történt volna meg!

Csak azert nem lettünk Helennel párducebéd mert lángok között megjelent egy kínai csaj. Wang egyik rokona; Tao. Amennyit hallottam róla, számíthattam rá hogy látványos lesz a belépője. Nem mondok neki semmit, De szélesen rámosolygok olyan 'ezt valahogy visszakapod' nézéssel.
Nemsokára egy fához érünk ahol megpillantom Wangot egy érdekes kínai népviseletben. Fura, de végülis nem rossz. 
Éppen oda akarnék futni a sráchoz és megölelni, és elmondani mennyire igazságtalan volt Norina és mennyire haragszok a daevákra és talán MAGAMRA is. 
Mosolyogva lépek körülbelül egy fél lépést aztán realizálom hogy itt van Lisa is és biztosan nem örülne neki ha látványosan ölelgetném a barátját. Így már a mosolygást befejezve csak intek neki egyet és érzésektől mentes hangon szólalok meg. Habár ő persze megölelt mint a többieket és ez mondjuk egész rendes tőle.
- Nem igazán vagyok a meditálás híve de biztos tök jó. És szerintem lassan akár indulhatunk is

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 442

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-25, 07:33

Gyorsan történnek az események. Egyik pillanatban körülvesznek bennünket a vadállatok, és én a két lány kezéért nyúlok, hogy teleportáljam őket, amikor egy tűzoszlop keletkezik, és elzavarja öket. A következő pillanatban pedig egy kínai leányzó szorongatja a kezemet, és üdvözöl a családban. Eközben legnagyobb megkönnyebbülésemre már a csapat többi része is itt van. 

Időt! Időt kérek! - emelem fel a kezeimet, megmagyarázni a félreértést, de a leányzó már vezet is ki bennünket az erdőből. 

Azt hiszem hahyom magam sodródni az árral - döntöm el magamban, amikor Darman köszöntésére, a Tao néven bemutatkozó leányzó a lábaim elé esik. 

- Ne aggódjon, miss. Mi sem áll távolabb tőlem, minthogy bántsam Önt. Viszont elgondolkodtató, hogy a két leányzót ne küldjem -e el a maga iskolájába egy kis tiszteletet tanulni. - nézek szúrósan Helenre és Larára. 

Egy fa alatt végre csatlakozik hozzánk Wang is.
-Áh, Mr. Blackthorn! Megtenné, hogy elvezet bennünket Hu bácsikájához? Azt hiszem kissé fáradtak, koszosak és éhesek is vagyunk most. Talán lelkünk tisztázása előtt érdemes lenne a testi megtisztulás.







******************************************************
Olasz édesanyja az első háború idején a minisztériumban dolgozott. Halálfalók rabolták el, megkínozták, és közreadták a nőt. Maga Voldemort is megerőszakolta.  Az egyik halálfalónak, Evan Rosiernak megtetszett a nő. Hűségéért Voldemort neki ajándékozta. Rosier nem bánt vele rosszul, kis idő múlva elengedte. Nemsokára kiderült hogy Aletta gyermeket vár. Az apát hivatalosan Rosiernek nevezte meg, bár nem kizárt hogy a halálfalók közül bármelyik, akár maga Voldemort az apa. Visszaköltözött Olaszországba, ám Norina 10 éves korában Angliába költöztek, hogy a lány Roxfortban tanulhasson. Alapvetően jókedélyű fiatal nő, bár professzorától megtanulta, hogy a bájitalórák veszélyesek lehetnek. Nemcsak professzora szigorát tette magáévá, de kifejezetten szerette annak szarkasztikus humorát, és a rengeteg közös munka során átvette a férfitól. Határozott jelleme, szarkazmusa miatt a diákjai tartanak tőle.
"Szigorú, de legalább igazságtalan." - szokták róla mondani.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1472

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-25, 08:08

*Elkéstünk!* - volt az első gondolatom, ahogy a távolból morgó hangokat, és kiáltást hallok. Gyorsabb léptekre váltok, és csakhamar egy lángoszlopot látok. Odaérünk a többiekhez. 
Egy kissé hiperaktív kinai leányzót látok pattogni. Elvigyorodok, amikor tévesen az igazgatónőre hiszi azt hogy Lisa. 
Ám ekkor elém pattan. Szájtátva bámulok rá, mire leesik, hogy baszki, ő lehet Wang unokatesója, aki a temetkezési vállalkozásban dolgozik. Fogalmam sincs miért, de valahogy nem egy törékeny lányra számítottam Wang leírása alapján. Tulajdonképpen nem is lányra számítottam. 
De tetszik a temperamentuma a csajnak. Végre valaki aki látszólag jóban van magával. Valahogy a mi kis csapatunkban mindenkinek identitási es lelki problémái vannak. De hát legalább lesz munkám a jövőben. 

Úgy döntök belemegyek a játékba. 
-Jaj, hát tudod tényleg rémes milyen rossz minőségű koporsól vannak mostanában a piacon. - válaszolok is Taonak, ahogy megyünk kifelé az erdőből. 
- Némelyik már akkor is nyikorog és recseg, amikor belefekszem. Apámnak valami vörös szaténhuzattal van bélelve a kopija, de az nekem nem jön be. Én valami sokkal puhábbat szeretnék. De persze fontos lenne az is, hogy ne legyen baromi meleg. Rohadt szar érzés este szarrá izzadtan belegabalyodva ébredni. Talán tudod mire gondolok. 
Szóval valami puha, de légáteresztő anyag kellene. 
Van valami ötleted? - kérdezem Taotól. 
Egy pillanatra eszembe ötlik, hogy nem veszi e ezt az egészet rossznéven, pedig egyáltalán nem akarom öt megbántani. 
Valójában Vladnak tényleg van koporsója, és a klánban sokan alszanak is benne. Én jobban szeretem az ágyat, de lehet ennek köze van ahhoz, hogy sosem haltam meg, és temettek el. Ha leszámítjuk az idióta Calderont, aki bezárt bennünket Helennel annakidején. 
- Amúgy ha bővíteni szeretnéd esetleg a vállalkozást, lehetnél a beszállítónk. - jut eszembe a kissé morbidnak tűnő ötlet. 

Végül megérkezünk egy fához, és Wang is előkerül. 
 - Szia! Te sem nézel ki rosszul- valaszolok öszintén a kapott bókra. Aztán hirtelen megkordul a gyomrom. 
- Bocsi! Ez nem neked szólt! - jegyzem meg tréfásan, bár tény hogy jól esne most egy kis véradomány.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Lisa Peterson
Eltávozott karakter
Lisa Peterson


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
21
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime2023-10-25, 09:47

Visszaölelem a lányt, bár meg kell hagyni, van ereje. Kicsit fura így elsőre ez az ölelkezés de majd belejövök. Ahogy lépkedtünk kifele az erdőből, hallgattam amint Tia bolondkodik, amire halványan elmosolyodok. Lehet, hogy mégsem kéne tartanom tőle? Meg amúgyis, neki ott van Darman. Wang meg engem szeret. Bár kicsit váratlanul ért hogy Tiáról is mesélt nemcsak rólam, de igyekeztem nem foglalkozni a fellángoló szorítással a mellkasomban. Ahogy közeledtünk, egy alak ült a fa tövében. Valami azt súgta legbelül, hogy ő az. Végre. Wang. Nem tudom elmagyarázni az érzést, egyszerűen csak már messziről érzem a jelenlétét, és felismerem, hogy ő az. Ugyan nem a szokásos ruhájában volt, így még jobban elkápráztatott kinézetével.
-Végre láthatlak- Csókoltam vissza. Az ismerős ajkakra meglepően hevesen reagált a testem. Ha tehettem volna, itt és most, azonnal levetkőztettem volna.
-Örülök hogy itt lehetek-mondtam ölelés közben, ahogy a vállába fúrtam az arcom. Az illata még édesebb volt mint eddig. Nagyon hiányzott. Már csak egy alkalom kéne, amikor kettesben lehetünk legalább annyi időre, hoy elmondhassam amit el kell mondanom. De nem vagyok biztos benne, hogy ezzel most kell előrukkolnom, mikor egy számára fontos ünnepet tartanak.
-Majd ki fogom próbálni, de most jó lenne enni valamit- tettem a kezem egyre hangosabban korgó gyomromra

Hu Jiang likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Empty
TémanyitásTárgy: Re: 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste   170. - Őszközép Ünnep - Az előeste Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
170. - Őszközép Ünnep - Az előeste
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 172. Őszközép Ünnep - Az érkezés
» 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda
» 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek
» 193. Egy különleges ünnep (Wang és Lara privát játék)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Kína :: Sárga Sárkány Hegység :: Erdő-
Ugrás: