Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
140
Auctoritas
155

Favoritus
155


 

 53. Őszi szünet - Visszatérés a kastélyba

Go down 
SzerzőÜzenet
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 442

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

53. Őszi szünet - Visszatérés a kastélyba Empty
TémanyitásTárgy: 53. Őszi szünet - Visszatérés a kastélyba   53. Őszi szünet - Visszatérés a kastélyba Icon_minitime2021-11-07, 15:58

Idegesen sétálok a tábor területén, ahol a gyerekek eltűntek. A mólón állva várom, hogy történjen valami. 

Már legalább 10-szer elküldtem Vladot a francba. Mégis hogy hallgathattam rá? Hogy engedhettem felügyelet nélkül a diákokat, Merlin tudja hová? 
Vlad persze könnyen beszél a rendjével, és hogy csak a diákokat engedi be a varázslat. 
Naná, hogy amikor láttam eltűnni őket, én is ugrottam bele abba az örvénybe, ahol eltűntek a gyerekek. És naná, hogy csuromvizesen találtam magam a parton sajgó hátsóval és egy pimaszul vigyorgó vámpírral. 
Mert ő megmondta előre. 

Hát sétálgatok itt fel és alá, és várom hogy mi lesz. 
Kettőt üt a harang a közeli templomban, amikor én kissé hátrébb sétálok a mólótól, de még látótávolságra vagyok tőle. 

Hirtelen hangokat hallok, és megkönnyebbülten látom, hogy a diákjaim mind megérkeznek, látszólag épen és egészségesen. 
Direkt nem megyek közelebb hozzájuk, inkább egy nagy, megkönnyebbült sóhajjal indulok a sátram felé. 

*Holnap reggel akkor sem ússzák meg a tornát, és a sátorbontást* - pattogok magamban, majd nyugovóra térek.
Vissza az elejére Go down
 
53. Őszi szünet - Visszatérés a kastélyba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 053. Visszatérés a kastélyba
» 47. Őszi szünet - Alapanyagok
» 45. Őszi szünet - Kis város/várnézés....
» 52. Őszi szünet - A barlang
» 041. Őszi szünet – Előkészületek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Balaton Táborhely-
Ugrás: