Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
140
Auctoritas
155

Favoritus
155


 

 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek

Go down 
+7
Lisa Peterson
Hu Tao
Verden Wildheart
Lara Lestrange
Hu Jiang
Tiara Prince
Wang Blackthorn
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 878

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-02, 09:28

First topic message reminder :

Végre megtörtént a lehetetlen és hamarabb keltem mint Hu bácsi. Mire az első vendégek ébredezni kezdtek és álmosan lesétáltak a földszintre, mi már térképek fölé hajolva tervezgettük az örökségem visszaszerzését.
- Egy-két csapda biztosan lesz. Azok már az én időmben is ott voltak. A kérdés, hogy milyen újakat rakott be? Rosalind néni egy gonosz banya, de nem hülye. Az a múmiás trükk tényleg zseniális volt, el kell ismernem. Tényleg, sikerült már kideríteni, hogy konkrétan melyik múzeumból helyezték át?
Hu bácsi hümmögött, mint aki ki akar találni egy választ emlékezés helyett.
- Valahonnan a megyéből, nem emlékszem pontosan. De nem is ez a lényeg. Az biztos, hogy meg fogsz küzdeni vele. Láttam. Az is biztos, hogy te jobb mágus vagy. Te jártál a Magnetarionba, ő meg nem. A kérdés, hogy hogyan segítsük elő ezt a jövőt. Ahogy mondtad, Rosa ravasz. Szíve sose volt, de az esze a helyén van.
- Az biztos - bólintok. - Valószínűleg számít rá, hogy meglátogatom és mindent megtesz, hogy ne éljem túl. De ha nem nézek szembe vele, csak folyamatosan jönnek a támadások, amíg meg nem halok végül. És nem hagyhatom, hogy az ő kezében maradjon apa és anya öröksége.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg


A hozzászólást Wang Blackthorn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-11-09, 09:47-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1461

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-16, 13:11

Köszönöm a kedvességét Mr. Jiang. És egyetlen szo sem érheti a ház elejét. Minden teljesen rendben van, sőt! Pazar vendéglátásban van részünk. Kérem ezt ne vegye magára. Mi bárhová megyünk ez van. Valami mindig történik. Talán az van megírva a csillagokban, hogy ennek a kis csapatnak nem jár az önfeledt pihenés. A mostani rosszullétem nem tudom miből fakad. Valamiért egyszerűen nem bírtam szagolni Lisa vérét. Taszított engem. Talán a vércsoportjában van valami, de még sosem éreztem ilyet. 
Nem tudom mit látott, ami miatt az igazgatónő így elrohant, de belülről érzem, hogy odahaza nincs rendben valami. Mielőtt eljöttünk is voltak zavargások a vámpírok között, és úgy gondolom most is ez az oka Miss Filtro hirtelen eltűnésének. Ön valószínűleg pontosan tudja mire gondolok, amikor azt mondom, hogy kötelességem a klánom mellett lenni, ha támadás alatt állnak. Ahogy ön is a hagyományokat ápolja, nekem is ez a kötelességem. A klánnak tudnia kell, hogy a jövőbeli vezetőjük a háborgások alatt nem bújik el a világ túlsó végén, hanem mellettük van. 
Értse meg, Mr. Jiang. Nekem egyszerűen muszáj visszatérnem a kastélyba. 
Mindent meg kell tennem annak érdekében, hpgy ha kitörnek a harcok teljes erővel tudjak részt venni bennük. 
A világért sem szeretném megsérteni sem Önt, sem Wangot, vagy Tao-t, de muszáj hazajutnom. Nekem, és a társamnak is, ha érti mire gondolok. 
Ha pedig súgtak magának valamit a csillagok, vagy a kávézacc, vagy bármi amiből jósolni szokott, kérem ne tartsa magában.  
Még egyszer köszönöm a csodás vendéglátást, es remélem egyszer majd viszonozni is tudom. De ha nem bánja, elköszönök Wangtól és Taotól is, és amint lehet visszatérek a kastélyba.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.

Hu Jiang likes this post

Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
28
Hozzászólások száma : 1232

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-16, 14:54

Elmosolyodok Wang kijelentésére, majd hallgatom a beszélgetéseket. Kissé megrezzenek, amikor Wang nagybácsija megszólal, és elkezd mesélni a sárkányokról. 
- Ezek szerint tévesek voltak az ingormációim, Jiang bácsi. - sütöm le a szemeimet. - De köszönöm szépen a helyesbítést. 
Ahogy a teámra nézek, érzem, hogy a társaim közül többen megakasszák a tekintetüket rajtam, ami következtében elhomályosul a sajátom. Valószínűleg érzik azt, hogy rosszul esett nekem a Daniel féle hirtelen eltűnés, ami nagy valószínűséggel még egy jó ideig kísérteni fog. Hallgatom Tiát, aki épen ecseteli a Sárkány királyok történetét, valahogy hirtelenjében nem jutott volna az eszembe, hogy én taglaljam a történteket, vagyis a történelmet. Ennél szebben nem igen tudtam volna elmondani, mint ahogy ő. Majd a lány felveti, hogy ideje lenne valamerre elindulni, amire bólintok. 
- Pandákat megyünk nézni? - kérdezem könnyes szemmel, majd az igazgatónő elköszön, hiszen fél az otthoni zavargások miatt. De gondolom nem fog minket felügyelet nélkül hagyni, és minden mozzanatunkról ugyanúgy tudni fog, mint ahogy eddig. Ekkor Lisa is megsérül. - Jól vagy, Lisa? 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1252

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-16, 19:15

Egykedvűen figyelem a beszélgetést az asztalnál és a helyiségben.
Testileg ugyan itt vagyok de szinte semmit se fogok fel a körülöttem történő dolgokból.
Így miután nagy bambulásom közepette magamhoz térek elindulok a szobám felé miközben egy Elnézést hebegek a vendéglátónk felé.
A szobába érve elgondolkozok azon, hogy haza menjek e a kastélyba. Nem érzem jól magam itt. A hőforrás jól esett volna. De elengedtem és megfogadtam, hogy majd elfekszem otthon a kádban.
Ekkor Tia jelenik és közli, hogy menjünk haza.
Én nem kérdezek semmit és csak örülök neki. 
Belé karolok s elhopponálok....

( Ez a jövőt vetíti előre, addig míg Tia be nem jön a szobába addig nyugodtan beszélhet még 1-2 kört az asztalnál. )







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Hu Jiang
Tanár
Hu Jiang


Csatlakozás dátuma : 2023. Aug. 29.
83
Hozzászólások száma : 58

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 30
Képesség: :
Csokibéka rang:
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-16, 20:26

Szótlanul néha néha bólintva hallgatom végig Prince kisasszonyt. És igen, abban igaza van, hogy mindenkit kötnek a hagyományok. Ahogy engem, úgy őt is.
- Rendben van, egy percig sem szeretném önt és Dragneel urat a szükségesnél tovább marasztalni. De ha már így alakult, szeretném ha pár dolgot magával vinni. Menjünk vissza a házba!
Intettem a kert másik végében álló Taonak és Wangnak, hogy ők is jöjjenek, és visszakísértem Prince kisasszonyt a házba. Ott a szobám felé vettük az irányt.
- Az igazgatónő olyan hamar távozott, hogy a második ajándékát nem is tudtam átadni. Ha úgyis az iskolába megy, talán jobb ha elviszi, így hamarabb célba ér.
Egy nagyjából cipősdoboz méretű ládát tettem le elé az asztalra.
- Tudomásomra jutott, hogy történt egy baleset, amely az iskola gyógynövény állományának csökkenéséhez vezetett. Ebben magok és hajtások vannak egzotikusabb növényekből Kína minden tájáról. Szeretném ezzel is támogatni az új munkahelyemet. És volna még valami, amiben kifejezetten az ön segítségére számítok.
A szekrényhez léptem és kitártam az ajtajait. Páncélok voltak benne és régi fegyverek. A Hu család múltjának nyomai, még a legrégebbi időkből.
- Ezeket mind Huk viselték régen. A pengék Kína számos ellenségét ölték le. Török népeket is. Jómagam rég kiöregedtem az ilyesmiből, Hu pedig inkább a lándzsákat kedveli. Viszont örömmel átruháznám bármelyiket egy új gazdára, aki hasznát venné. Egy új földesúr birtokán fogok letelepedni úgy, hogy tőle személyesen nem kértem engedélyt. A lányaként ön jobban ismeri Vlad Tepest. Kérem válassza ki azt, amelyik a legillendőbb ajándék lenne. Nem ismerem a szabályokat, hogy én elé járulhatok-e. Ha nem, legyen szíves magával vinni a választását.

(A kardok legtöbbje jian, kétélű hosszúkard. De akad köztük dao is, ami egy széles pengéjű szabja. Ha meg akarod találni azokat, amik damaszkuszi acélból készültek, dobj luckyval tíz fölé. Ha tudod Vlad kedvenc színét az hasznos, mert a jáde összes lehetséges színe megtalálható a markolatok ékkőberakásán (nem, a jáde nem csak zöld.) )

- És köszönöm a lehetőséget, hogy vendégül láthattam - hajolok meg.
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-16, 20:33

Kíváncsian megyek be a házba, amikor nagyapa hív, de elszomorodok, amikor kiderül, hogy Tia menni akar haza.
"Pedig olyan jó kis megrendelő"
- Várj, mindjárt jövök!
Felrohanok az emeletre és egy plüss pandával térek vissza. Ellentmondást nem tűrőn a lány kezébe adom.
- Ezzel meg szeretném tolni a szülinapi csomagodat. Ha már te vagy az egyetlen, aki nem jöhet igazi pandákat látni, legalább így ne maradj le róla.
Kihasználtam, hogy nem tud egyszerre több dolog miatt tiltakozni és szorosan megöleltem.
- Nagyon örülök, hogy megismertelek, kedves megrendelőm. Remélem sokáig nagyon jó barátnők leszünk. Az új koporsód tervén még dolgozok, de szerintem kész lesz mire én is megyek a Magnetarionba. Csak pár nap, de eskü hiányozni fogsz.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 878

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-16, 20:44

Nem kellett elmemágusnak lennem, hogy rájöjjek, Tia miért megy haza. Látszott mennyire megváltozott ő is Norina furcsa távozása után.
"Hu bácsi biztos nem boldog, és igazság szerint én se. De Lisa talán megnyugszik. Tudom, hogy neki Tia nem a szíve csücske, még akkor se ha a legjobb barátomról van szó. Vagy talán pont ezért."
Zsebredugott kézzel léptem oda hozzá, és amikor adtam neki egy gyors ölelést, már egy nyaklánc zsinorjával játszottak az ujjaim.
- Nem tudom merjem-e odaadni ismerve Darman féltékeny természetét, de mindenképp Boldog Születésnapot előre is. Bocs, hogy nem lehetek ott veled megünnepelni. De este egy lampionnal felküldöm a Holdhoz a jókívánságaimat.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Lisa Peterson
Eltávozott karakter
Lisa Peterson


Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
21
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Animágia Animágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-17, 08:23

-Jobb-válaszolom feszülten Wangnak. Ennyit arról hogy normálisan viselkedünk.Tao tűire azonban megráztam a fejem-Nem, azt biztos hogy nem. Így is tökéletes, köszönöm-igyekeztem nem túl ijedt arcot vágni de nem hiszem hogy sikerült. Megint felerősödött az a furcsa zúgás a fejemben, gondolom mikor nem tudok koncentrálni hogy elnyomjam, előjön. Őszintén, vágytam Tia halálára akkor, abban a percben. Gyűlöltem amiért ezt tette, és amiért ezt tettem miatta. Sőt, gyűlöltem Wangot ami miatt nyilvánosan flörtöl a lánnyal, úgy, hogy tudja hogy itt vagyok és látom. Vagy hogy úgy amúgy mással flörtöl miközben velem van együtt és elméletileg engem szeret. 
Könnyek gyűltek a szemembe, úgy néztem Wangra.
-Szeretsz te engem egyáltalán? Azt várod el tőlem, hogy ne legyek féltékeny egy olyan lányra, akivel nemhogy nyilvánosan flörtölsz, de elmész vele kettesben az erdőbe, és hagyod hogy a véredet szívja! Ugye ezt te nem gondolod komolyan? Nem csodálkozok hogy Darman ki van rád akadva. Sajnálom a bögrét, nem akartam, de ha lettél volna olyan figyelmes hogy ott ülök az öledbe, és nem kezdetek Tiával flörtölgetni, lehet ez az egész meg sem történik. Boldog Őszközépünnepet-tettem hozzá ironikusan-nehogy az utadba álljak, visszamegyek a szobámba és amíg vissza nem megyünk az iskolába, ott maradok. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy hogyan nyalhatjátok egymást Tiarával mikor jelen sem vagyok ha már ez van amikor itt vagyok.-Fejeztem be, a kezemről letéptem a véres kötést és Wang elé dobtam-Rohanj Tiához, egyen is ma valamit-gyors léptekkel mentem vissza a házba, felmentem a szobámba és becsapptam magam mögött az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Lara Lestrange
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Lara Lestrange

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 403

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-17, 08:56

A többiek szinte ignorálták a megjegyzésemet vagyis kérdésemet. Tia és Darman visszament a suliba. Gondolom Vladhoz vagy fogalmam sincs. Már azert sem szeretnék a közelben lenni mivel ha zavargás van a vámpíroknál és Vlad Tepes szervezkedik akkor valószínűleg előbb utóbb A mandarin is megjelenik. És őt szeretném minél messzebbre elkerülni.
Viszonylag kellemes az idő és kicsit kíváncsi vagyok Lisáékra szóval kiállok a teraszra mintha a tájat csodálnám. A csaj éppen hisztizik és megsértődik Wangra. Nem is vesz észre amikor elviharzik mellettem. Odalépek Wanghoz
-Minden oké? Kérdezném hogy hogy van Lisa de azthiszem nincs sok ertelme. Lehetne kicsit elfogadóbb ami a Tiával való kapcsolatodat illeti dee.. Most valamilyen szinten igaza lehet
- És valószínűleg haragszol rá de mindenképp utána kéne menned.
A tekintetemmel Taot keresem. Amint megláttam odamentem hozzá. Wangnak csak ennyit akartam mondani és bunkóság lenne egyből lecsapni rá amikor összeveszik a barátnőjével
- Halii nyugi én nem tervezek lelépni, de légyszi mindenképp mond meg Hu bácsinak hogy jó vendéglátók vagytok és nálunk mondjuk ugy megszokott hogy kaotikussá válik egy nyaralás . Nemtudom Wang mondta e de ők ketten állandóan Tián veszekednek. Szóval ez sem meglepő...
Vissza az elejére Go down
Hu Tao

Hu Tao


Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
32
Hozzászólások száma : 237

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Health point (maximum): 22
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-17, 15:10

Ahogy Lara lép oda hozzám és a furcsa háromszöget magyarázza, bólintok.
- Igen, mesélte. Tudom, hogy Lisa sok időre eltűnt és mivel Wang úgy érzi sokat köszönhet Tiának ezért..
Hevesen gesztikulálva kerestem a szavakat.
- Történt ez-az. De hát Wang ilyen volt, amióta ismerem. Előbb segít, aztán kérdez. Valaki éhes, szomorú, magányos? Tök mindegy. Egyébként Lisa igazán várhatott volna egy kicsit. Tia megy vissza a kastélyba Darmanostul.
- Arról is hallottam, hogy nálatok sok a balhé. Ezért is akarta Wang nagyon ezt a látogatást. Azt írta jár nektek egy kis nyugalom. Sok nyomás van rajta. Fél, hogy nem kedvelik mert egy túkságosan érzelmes majom, fél, hogy megint meghal valakije, akit közel enged magához. Fél...
Egy kicsit megállok. Valósznínűleg nem kellene megosztanom vele Wang Lisával kapcsolatos félelmeit. Ahogy ránéz elég beszédes. De van, amit érdemes hallania.
- Fél, hogy nem marad ideje igazán megismerni az embereket. Sokat írt és beszélt arról, hogy mennyire élvezi a társaságot és hogy bűntudata van, hogy sokáig nem foglalkozott veled. és végül fél, hogy nagyapa hogy fogja viselni, ha nem fog jól sikerülni a vendégség. Ő, mármint nagyapa, egy elég régimódi mágus és nagyon komolyan veszi az etikettet meg a szabályokat. Ebben nem rá ütöttem. Ez inkább az anyai ág.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1461

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-18, 17:07

Követem Hu bácsit, aki egy szobába visz, majd megkér, hogy vigyek el Norinának egy számos magokkal és hajtásokkal teli dobozt. Kissé elmosolyodok, amikor említi a növényházas balesetet. Egészen véletlenül ez az én hibám volt. Magam is kárpótoltam már az iskolát jónéhány hajtással, amitől szépen megcsappant a nálam lévő galleonok száma, ami persze meg sem látszana a családi széfben.
- Köszönöm szépen Uram! Ezek rendkívül ritka, és érteékes növények, és nem mellesleg, elsőrendű bájital alapanyagok lesznek belőlük a szaporítás során. 
Aztán az idős úr egy szekrényhez vezet. A szekrényben szebbnél szebb páncélokat, fegyvereket, kardokat látok. Amikor megtudom, hogy ezek valamelyikét szeretné Hu bácsi az apámnak adományozni, azért picit féltékeny leszek. Annak idején, mint minden aranyvérű, természetesen nekem is kellett vívás leckéket vennem, de nem voltam benne túl jó. 

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
13

Megállok az egyik szemrevaló hosszúkard mellett. 

- Óh, egy ilyenért Vlad ölni tudna. - emelem fel a gyönyörű alkotást. - Damaszkuszi acél, ha nem tévedek. - nézek megerősítésért Hu bácsira. - És ez a jádekő... Gyönyörű. Ez tetszeni fog az apámnak, de fogadni mernék, hogy a Mandarin is megirigyli tőle. - mondom, miközben a markolat mélybordó köveit simogatom, melyeknek hűvös érintésére megborzongok. 

- Ez egyszerűen fenséges, Uram! De szeretném, ha majd Ön, személyesen adná át eme kincset apámnak. Véletlenül sem szeretném megfosztani Önt az átadástól, és én mondom nem hagyja ki a ritka pillanatot, amikor Vlad Tepes tátog mint egy partra vetett hal. - vigyorodok el, és adom vissza óvatosan a fegyvert. 

Ahogy Tao és Wang odaadja a születésnapi ajándékaimat, zavaromban elvörösödök. Sosem voltam egy túl érzelmes valaki, de az utóbbi időben még kevésbé vagyok az, így hirtelen nem is tudom hogy reagáljak erre. 
- Köszönöm! Tényleg mindent köszönök! - jön meg a hangom végül, és ölelem meg a barátaimat.

- Kérlek ne haragudjatok, hogy el kell mennem. És Tao. Szeretettel várlak majd a suliban. Remek hely, majd meglátod. És persze néhány kuncsaftodnak is bemutatlak majd. Talán üdítő változatosság lesz, hogy ők el tudják mondani pontosan mit is szeretnének, és hogy lehetne még kényelmesebb. 


- Wang! Vidd el a csajokat pandákat nézni. Imádni fogják. És tudnod kell, hogy bármi is legyen, engem soha nem fogsz elveszíteni. - ölelem meg szorosan a fiút, hagyva, hogy a nyakamba tegye a láncot. 
Amikor kilépek az öleléséből, a kezembe fogom a láncot, és még akkor is azt szorongatom, amikor kilépek az ajtón, és szomorúan, hogy itt kell hagyjam a társaságot, és ezt a csodás helyet, elindulok Darmanhoz a szobánkba. 

Összepakolom a cuccaimat, és már nem törődve az odakintről behallatszó hangokkal, Darman karjába kapaszkodok.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Wang Blackthorn
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Wang Blackthorn

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
32
Hozzászólások száma : 878

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-18, 18:54

Nem tudnék beszámolni igazán arról, hogy mivel telt a nap maradéka. A hátralevő részét Lisa ajtaja előtt töltöttem. Azaz az én ajtóm előtt, mert az az én szobám volt, de azt kértem magunknak. Nos én ott ültem a hátamat az ajtónak vetve és onnan beszéltem Lisához. A közös élményeimről, hogy azok milyen sokat jelentenek nekem. Arról, hogy mennyire vártam, hogy bemutathassam a családomnak. Arról, hogy a vámpír delejt semmi nem tudja megakadályozni, amit Tia is pontosan tud és amiért azonnal ki is kapcsolta. A szüzességemről, amit neki szánok akkor is ha ezer vámpír kóstolgat.
Mindenről meséltem, miközben lassan beesteledett. Nem tudom milyen volt az ünnep a kertben, nem akartam magára hagyni a megbántott Lisát, akár kinyitja nekem az ajtót, akár nem. Bár Hu bácsi ment elsőnek lefeküdni, szóval nem lehetett nagy piknik. Ő általában utolsóként fekszik le és elsőnek kel.
Nem tudom mikor alhattam el, de végül elnyomott az álom. Az ajtó sosem nyílt ki, de mire másnak felébredtem, már az egyik vendégszobában voltam.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Vissza az elejére Go down
Administrator
Admin
Admin
Administrator


Csatlakozás dátuma : 2019. Jan. 14.
Hozzászólások száma : 781

175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime2023-11-19, 13:12

Játékban részt vett karakterek:

Wang Blackthorn : 15KP
Tiara Prince :5+2+2+2+2+2+2+2+2=21KP
Lara Lestrange :5+2+2+2+2+2+2+2=19KP
Dragneel Darman :5+2+2=9KP
Verden Wildheart :5KP
Hu Tao :5+2+2+2+2+2+2+2+2+2=23KP
Lisa Peterson :5+2+2+2=11KP
Helen Green :5+2=7KP
 
Minden játékos dobhat csokibékát!

Administrator and Lara Lestrange like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek   175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
175. Őszközép Ünnep - Tervek és egyezségek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 170. - Őszközép Ünnep - Az előeste
» 172. Őszközép Ünnep - Az érkezés
» 178. - Őszközép Ünnep - Pandabanda
» 193. Egy különleges ünnep (Wang és Lara privát játék)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Kína :: Sárga Sárkány Hegység :: Hu Birtok-
Ugrás: