Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
160
Auctoritas
190

Favoritus
180

Twitter

 

 92. Év eleji felkérés.

Go down 
+5
Daniel Cards
Helen Green
Tiara Prince
Dragneel Darman
Mesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 479

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-09-24, 12:01

First topic message reminder :

“A Szahara közepén, a homokdűnék kellős közepén a nagy homoksemmi közepén egy hatalmas piramis emelkedett ki a földből. Úgymond jött létre.
A piramis közelében megjelent pár Oázis is, kisebb - nagyobb.
Ezt a felfedezést egy mugli kutató találta a véletlen nyomán. A neve nem érdekes. De az már igen, hogy a felfedezést megosztotta a világi barátaival.
S megindult egy hatalmas felfedezési hullás. Ami sajnos nem végződött túl jól.
Szerencsére a hírt nagy nehezen el tudtuk tusolni.
De az igazság az, hogy akik be merészkedtek sose jöttek ki onnan.....
 
Arra kérném önt és a diákjait, hogy nézzenek utána a dolognak.
 
Aláírás, Arkánum.”
 
Olvassátok a levelet amit az igazgatónő adott nektek s a lelketekre kötötte, hogy csak azután olvassátok el miután megérkeztettek.
Az iskola még éppen 2 hete, hogy elkezdődött.
Miután mindenki elolvasta szépen megsemmisíti önmagát. Egyszerűen folyékony állapotúvá válik s kifolyik a kezeitek közül ahogy földet ér a homok elissza azt.
 Ahogy a piramis bejáratához értek a bejáratott nyitva találjátok, hívogató és csendes ezzel együtt félelmetes is.
Ahogy beléptek a bejárat nemes egyszerűséggel eltűnik. Egy nevetés szalad végig a falakon és egy pukkanással végződik. Hátranézve sehol se találjátok a tanárt ki veletek jött. ( a tanár Jorg professzor)
- Ha vissza szeretnétek kapni őt, gyertek s keressétek meg. De siessetek mert nem biztos, hogy életben lesz mire ide értek. - hangzik  egy sötét hang aki feltehetőleg a nevetés tulajdonosé.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Daniel Cards
Mirakulum discipulus
Mirakulum discipulus
Daniel Cards

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
18
Hozzászólások száma : 488

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 6
Health point (maximum): 28
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 6. szint Békamániás 6. szint Békamániás
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-12, 20:12

Egyenesen belémront a csontkollekció és a momentumja a padlóra dob engem,a levegő épphogy csak bennem marad,viszont ettől zúzódás lessz a melkasomon,viszont a fájdalom nem fontos,azonnal tűltölt a medál nyugalommal,és alig egy másodperc mulva már alig érzek akármit mint nyugalmat, ez probléma lessz,de tökeletes pozícióba helyezett. Még rendelkezek az életjelenléttel,hogy a pálcámat a csontvázra szegezve nyögjem ki az igémet. 

-Everte statum! 

(Stars align,bestow your light.Evil purged by thunder's might.Spirit curbed pnuema surge.By dictum divine heed these words:Do as I command!)

This dice is not existing.
 

Akármi is történik ezekután a karom csak le esik a pálcáma épphogy az újamba csúszott a tartóba.És csak igyekszem lélegezni és fenntartani az éberségemet a padlón.És elkúszni amennyire tudok,mert a kín még mindig jelen van attól,hogy nyugodtság terít el.







******************************************************
A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Olivia Rose Fury
Eltávozott karakter
Olivia Rose Fury


Csatlakozás dátuma : 2022. Jan. 30.
27
Hozzászólások száma : 129

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-12, 20:32

This dice is not existing.







******************************************************
Milyen is a jellemem? Hmm.. Talán ambiciózus, céltudatos, AKARATOS, csodás, vicces, nagyon nagyon okos. Könnyen gyorsan tanulok. Nehéz velem nem jól kijönni. Ha valakiben ellenszenvet merek vélni, megkeserítem az életét. A barátaimért kiállok. Mindig ott vagyok ha szükségük van rám. Imádok minden badarságban részt venni, általában, ha valami huncutságról van szó én mindig ott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Olivia Rose Fury
Eltávozott karakter
Olivia Rose Fury


Csatlakozás dátuma : 2022. Jan. 30.
27
Hozzászólások száma : 129

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-12, 20:39

Elég rémisztő volt végig nézni ahogy Daniel és Lara próbálkoznak. Eléggé elbánt velük a manus, így próbáltam mielőbb közbe lépni, mivel senkin sem láttam olyan szándékot hogy elindulna feléjük.
Oda szaladtam eléjük miközben próbáltam a csonti figyelmét rám terelni.
-Héé... Kisapám.... Itt vagyok... -Ugráltam előtte
-Gyere, gyere kapj el...- Csalogattam arrébb Daniel és Larától.
-Tia... Segíts nekik. - Kiabáltam a lánynak annak reményében, hogy segíteni fog
-Gyere te rondaság gyere... -Magyaráztam tovább és a csonti, ahogy számítottam rá követett. Eközben kotorásztam a pálcám után, amit sikeresen meg is találtam.
-PETRIFICUS TOTALUS- Kiáltottam, majd a csonti egy pillanatra sóbálvánnyá változott. Már kezdtem örülni de sajnos nem maradt úgy, csak a rajta lévő páncél tört el.
-O-o.... Ez baj. - Néztem kétségbeesetten a többiekre majd ismét elkezdtem szaladgálni hátha megint utánam jön.
-TALÁLJATOK KI VALAMIT- Kiáltottam a többieknek
-LASSAN KIKÖPÖM A TÜDŐM







******************************************************
Milyen is a jellemem? Hmm.. Talán ambiciózus, céltudatos, AKARATOS, csodás, vicces, nagyon nagyon okos. Könnyen gyorsan tanulok. Nehéz velem nem jól kijönni. Ha valakiben ellenszenvet merek vélni, megkeserítem az életét. A barátaimért kiállok. Mindig ott vagyok ha szükségük van rám. Imádok minden badarságban részt venni, általában, ha valami huncutságról van szó én mindig ott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 402

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-12, 21:09

Hátrébb lép, hogy helyet biztosítson az érkező lányoknak. Miközben szórakozottan figyeli hogy sürögnek körülötte, Helen lép oda mellé.
 Pillantását követve Tiára néz. 
-Nagyon elemében van. Most megtalálta a helyét azt hiszem.
A Daevás kérdésre neki is sikerült felcsigázni az érdeklődését.
-Tényleg! Igazad van! Zseni vagy! megkérdezem mit látnak mit tudnak.
~ Nos srácok! Meséljetek mit tudtok!
Kis csend, majd megszólal a jól ismert hangok kórusa
-EZ EGY PIRAMIS.
Először azt hiszi, ez csak valami vicc, majd rövidesen rájön, hogy ezt komolyan gondolták és lemondóan megcsóválja a fejét.
~Köszi srácok, nagy segítség voltatok.
Helenre pillant majd megszólal. -Nos... Közölték, hogy ez egy piramis...
A társalgásnak egy újabb csontképű érkezése vet véget. Jóval nagyobb és masszívabb mint az előző példányok és...- Ez beszél??? Mivel? Hogyan? Nincs is hangszála! Se tüdeje!
Hitetlenkedve Helenre néz. 
Laráék felsültek, ők kapják az első csontvázrohamot. Szegény Larát pécézte ki és annak rendje és módja szerint padlóra is küldi. rajta már nem lehet segíteni egyenlőre ugyanis most Daniel felé ront.
Alric felemelt pálcával a páros felé int.
- Protego!
A felek között épp mielőtt betalálna egy zöld fal jelenik meg és elnyeli a csonti támadását. 
Ezzel viszont pechére magára vonta a figyelmét. Aztán hirtelen... -Olivia vigyázz!
A lány ügyesen bemutat egy sóbálvány átkot, de az nem fejti ki a hatását, csak a ruházata szakad le. 
~ az se baj... gondolja magában.
Ismét a torzpofára szegezi a pálcáját.
-Lacarnium inflamare!
This dice is not existing.
A pálca villanását követően, a csontváz  lángra lobban. A mágia sisteregve égeti pörköli, mígnem teljesen elporlik, és miután a mágikus védelme, mit a ruha biztosított számára, teljesen szertefoszlott, semmi sem állhat annak útjába, hogy a lángok martalékává váljon..
A rém nem tudja mihez kezdjen hirtelen Miközben lángok nyaldosság a csontjait, üresen ásító szemgödrében mintha némi villanás látszódna, majd a fej leesik a nyakáról és nem mozdul többet.
- Szép volt szivem!
Szól hátra Oliviának







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-13, 13:21

- Fantasztikus - jegyzem meg, amikor előtűnik egy újabb csonti. Lara és Daniel neki is mennek azonnal, de sajnos elvétik a támadást. Ráadásul a csonti vissza is támad. És nem ám a csontjait dobálja szanaszéjjel, mint az előzőek. Nem, ennek kardja van. Kettő is, és ahhoz képest hogy nincsenek érzékszervei meglepően pontosan talál. 
Mindkét iskolatársam a földre kerül, és nem kis sérülésekkel. 

A Jorgnak való cuccból szerencsére jut Danielnek, és Larának is. A baj csak annyi a cuccal, hogy ez bizony nem gyógyít, csak tüneti kezelés nyújt. Felerősítette Jorg profot is annyira, hogy a saját lábán tudjon menni. És a fiataloknak is ezt nyújtja. 

Szerencsére Olivia és Alrik hatástalanítják a csontit. 

- Tűnjünk el innen minél hamarabb azt javaslom. - mondom a többieknek. - Ki kell innen jutnunk, és kitalálni, hogyan juthatunk vissza az iskolába. Bár nekem még mindig nem állt össze, miért is vagyunk itt, és miért rabolták el a professzort. 

- Professzor? Ön nem tud esetleg valamit? Ki rabolta el? Miért? És van esetleg ötlete hogy jutunk végre haza? - teszem fel a kérdéseket a professzornak, aki remélem van olyan állapotban hogy válaszoljon rá, és veszi is a fáradtságot a válaszra.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1243

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-13, 16:44

- Persze, hogy minden rendben, Lara. - mondom a lánynak kissé gúnyosan, majd megköszörülöm a torkomat, aztán csak Tia jön, és beleönt valamit a professzor szájába. - Ez mi volt, Tia? Valami élesztő bájital? 
Nem kellett több, valahogy elkezdek nyugodt lenni, majd ránézek Danielre. Hát persze, lehet, hogy a medálja segít nekem. Valamiért a nyugodtságomat egy rossz érzés kerített hatalmába: hát persze, kellett ide még egy csontváz, de így első ránézésre nem éppen a szokványos kinézetű, mint az előző kettő, de mire észbekapnék, és beállnék vele csatázni, Daniel és Lara már azonnal ott terem, így jobbnak látom, hogy a professzort védjem, nem kellene azért, hogy akármilyen baja legyen, szerencsétlen ígyis eléggé szarul néz ki. Majd a nagy varázslat dobálása abbamarad, amit a két próbálkozó csinált, rájuk nézve őket is eléggé meggyepálta ez a "kedves" csontkollekció, majd Olivia és Alric veszi át a helyüket, és ügyes mozdulatokkal leterítik a csontit, Tia pedig segítséget nyújt a két sebesültnek, akikhez odarohanok. 
- Jól vagytok? Tudtok velem jönni? - kérdezem őket, majd Danielre nézek, és megölelem. - Sajnálom, hogy nem figyeltem, és segítettem nektek. Ez megint az én hibám volt. Gyertek, támaszkodjatok rám, segítek nektek kimenni majd innen. De előbb kinézek, nincs-e véletlenül valami meglepetés az ajtón kívül.
Mielőtt felállok Daniel mellől, a fiúnak egy puszit nyomok az arcára, és elindulok ki, amin kikukkantva "szerencsére" nem találok semmit, majd visszatérve a két "sebesülthöz", majd először Larát segítem fel, majd Danielt.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 479

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-13, 18:06

Ahogy az első varázslat eltalálja a csontvázról a ruha nemes egyszerűséggel leég. Jelezvén azt, hogy a mágikus védelem mely látott már szebb napokat és évszázadokat megszűnt létezni.
A második találat teljesen elpusztítja őt.
Halála pillanatában még felkiált utoljára.
- Hsagan, mester! Vidd véghez a tervet s öld meg a föld gyíkok királyát s utánuk a többit is. Bosszulj meg minket és földünket!
Ahogy száját elhagyja utolsó mondandója s holtan esik össze a halott csend lesz a helyiségben.
Egy pillanatra megremeg a föld s por hullik alá a mennyezetről.
Mintha a Szahara próbálná elnyelni a piramist vagy az kezd el vissza süllyedni oda ahonnan jött.
 
Jorg már Tiának köszönhetően mozgásképes, bár nem igazán ért semmit a helyzetből mert végig kábítva volt miután elfogták őt.
Lara karja csúnyán megzúzódott ezért nehezen tudja tartani a pálcát, míg Daniel nehezen veszi a levegőt ami a mellkasát ért csapás hatása.
 
(Jorggal mindenki kimenekül majd elhopponálva, mielőtt a piramist vissza hódítja a homok.
Tudom sokatoknak nem érthető, hogy ez miként csatlakozik a sárkányos stoyrhoz. Ezzel az ellenséggel még többször össze fogtok futni a következő játékokban.)
Vissza az elejére Go down
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-13, 19:08

Nem igazán értem miért engem küldött Norina a diákokkal. Bár amikor fejbe végig vettem a lehetőségeket megértettem, hogy miért nem Balthazart küldte.
Eléggé baljóslatú a hely, s nem túl sok jót sejtett magáról. Nem is értem, miért diákokat küldtek erre az akcióra. Jobb lett volna egy pár elit Auror.
Gondolkodok miközben besétálunk a piramisba.
Ezután a székben térek magamhoz, s a diákok vesznek körül. Ha jól látom fátyolos tekintetemen keresztül.
- Mi a .... történik itt? - kérdezem szaggatottan.
Furcsa hang csapja mega fülem, s mire ki tisztul kellően a fejem addigra sikerül pont le is győzni az ellenességet.
- Annyira emlékszem, hogy bejöttünk a piramisba, azután se kép se hang. Nem emlékszem semmire se. - felelem Tiának, aki kérdéssel bombáz.
Elhiszem, hogy válaszokra vágyik, de ezzel nincs egyedül jómagam is így vagyok ezzel.
Végig tekintve magamon rájövök , hogy ilyen állapotba is vagyok vagyis kellene lennem.
- Mit adtál be nekem? - kérdezem a lánytól kérdező szemöldökkel.
- Ti jól vagytok ? - kérdezem a többi diákot.
Majd tekintettem az ellenségre szegezem.
- Ki győzte le? - kérdezem.
Eközben kiszabadítom magam, s szerencsére a cuccaim itt vannak a sarokba dobva.
Miközben felöltözök próbálom rendezni a fejem s végig nézni mindenkin.
Lara és Daniel nincs túl jó állapotban, nem halálosak a sérüléseik. De őket az Ispotályba kell vinnem.
Ekkor megremeg a föld.
- A fenébe, reméltem, hogy körül tudok nézni. Felülről erős mágikus energiákat érzek. - káromkodok egyet.
- Mindenki gyűljön körém, mindenkit kiviszek innen! - utasítok mindenkit.
Ahogy körém gyűltek a diákok, vissza hopponáloka kastélyba...
De még hopponálás előtt, belenézek 1-2 diák fejébe amivel kiszedem a piramisba történteket, hogy tudtába legyek ezeknek.
Tia az egyetlen aki fejébe nem látok a többiek észre se veszik, hogy ott jártam.







******************************************************
Szüleiről nem tudni semmit, csak azt, hogy aranyvérűek voltak. A szeme láttára ölték meg a barátját, amikor véletlenül túszok lettek egy rablásnál. De a bűnöst csak évekkel később kapták el, hála a gyenge igazságszolgáltatásnak. Az iskola elvégzése után Auror lett, ahol sikert sikerre halmozva és egyre feljebb került a ranglétrán.
Tekintélyes hírnévre tett szert és messze földön is kérték a segítségét. Egyik ilyen külföldi bevetésén az ügybe bele keveredett egy tanár, aki a diákját kereste. A végén sajnos kiderült, hogy a két ügy összefüggőt. Mivel a diákban hatalmas lehetőségek rejtőztek, amit egy bandita csapat akart kiaknázni és a tanár meg az oktatás gyenge volt, ahhoz, hogy a diákot megvédjék a gonosztól. Ekkor döntötte el, hogy a fiataloknak megfelelő képzés kell, hogy ne tudja a hatalmába keríteni őket a gonosz.
Nem túlságosan bőbeszédű, de az ital megereszti a nyelvét. Igazságos, mindig őszinte.
Vissza az elejére Go down
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
Alric Maggot

TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
32
Hozzászólások száma : 402

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Health point (maximum): 26
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-13, 22:15

A heroikus pillanat nem tart túl sokáig. A csonti haláltusájában földöntúli hangon még megszólal. Mintha megannyi démon visítana egyszerre a torkán kifelé. A jelenet hátborzongató és egyszerre érdekfeszítő.
~ Vajon hogyan képes erre? Kinek a szelleme ragadhatott hozzá? és ki ez a Hsagan mester, akit emleget. Úgy hiszem lesz egy utam a könyvtárba, ha egyszer visszaérünk.
A további mélázást egy hatalmas rendülés szakítja félbe. A piramis megremeg és mozgásba lendül. Tekintete a tanárukra siklik, majd Oliviára.
-Mennünk kell!
Megragadja a lány karját, majd lábát kapkodva a profhoz vezeti.
-Tanár úr! Helyrejött? biztos elég erős a hopponáláshoz? Főleg ennyi emberrel? szemei akaratlanul is fölfelé vándorolnak, mintha a plafont bámulná...
-Izé... Nem szeretném itt hagyni a szemöldökömet, vagy bármely más testrészem.
A piramis újra megremeg ezúttal intenzívebben.
-NE TÖKÖLJ HÜLYEGYEREK, HANEM FOGD MEG A PASAST MIELŐTT HOMOKFÉREG ELEDEL LESZEL!
-Jólvanmár! Megyek! 
Belekapaszkodik a férfi karjába és már érzi is a jól ismert húzást a köldöktájékon. A forgás lassan véget ér és ismét az iskola udvarán állnak. Remegve előre dől, karjait a térdére támasztja és úgy kapaszkodik benne, hogy szinte már zsibbadásig jut.
-Ezt sosem fogom megszokni. 
Pár perc elteltével összeszedi magát, leküzdi az émelygést, majd visszafordul a tanár felé.
-Tanár úr! Kik voltak azok a pasasok a laborban? És miért akarták kivéreztetni? És a fenébe is! Miért minket választottak ki erre az átkozott küldetésre? Nincsenek felnőtt képzett varázslók? Komolyan gyerekekkel akarnak ősi elátkozott piramisokat ostromoltatni, miért is? Ja nem derült ki. Valószínűleg csapda volt, és mi voltunk a csali. Az alibi és maga kellett nekik! Akárkik is voltak.
Hogy honnan ered ez a düh? Senki sem tudja a társai közül. Azért érintette ilyen rosszul a dolog, mert számtalanszor jutott számára osztályrészül ez a szerep. A csali akire a rosszfiúk, vagy a jók... (igazából sosem derült ki az, hogy  hova és kihez tartoztak azok, akik elé belógatták csali gyanánt.) ráharaptak, és belesétáltak a mestere csapdájába.
Utálta annak az életnek minden pillanatát, de valahol az erősítette meg. Végignéz társain Lara és Dan komolyabb sérüléseket szenvedett, de egyik sem halálos. A kastély medikusa majd összestoppolja őket ha kell.
Sikerül lehiggadnia és helyretenni az indulatait és kicsit hátralépve várja a folytatást.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Vissza az elejére Go down
Olivia Rose Fury
Eltávozott karakter
Olivia Rose Fury


Csatlakozás dátuma : 2022. Jan. 30.
27
Hozzászólások száma : 129

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-14, 08:03

Lihegve néztem végig ahogy Alric végez a csontibácsival. Mosolyra húzódott az arcom a dicséret hallatán. Talán kissé bele is pirultam. Csendben hallgattam végig azt ezt követő történéseket, majd egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a csonti bácsink kiált valamit és Alric elkezd húzni maga után.
-Jaj lassabbaaan... a tüdőm már igy s romokban van. - Szuszogtam ismét amikor megálltunk a Profnál.
Hasonlóképpen tesz mint a többiek, megfogja ő is a Profot. Majd jön a furcsán eső érzés és már el is tűntek a helyszínről.







******************************************************
Milyen is a jellemem? Hmm.. Talán ambiciózus, céltudatos, AKARATOS, csodás, vicces, nagyon nagyon okos. Könnyen gyorsan tanulok. Nehéz velem nem jól kijönni. Ha valakiben ellenszenvet merek vélni, megkeserítem az életét. A barátaimért kiállok. Mindig ott vagyok ha szükségük van rám. Imádok minden badarságban részt venni, általában, ha valami huncutságról van szó én mindig ott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1473

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-14, 09:22

- Nahála Merlinnek! - sóhajtok fel, amikor látom a csontinak végleg annyi. Amit utolsó szó jogán kiált viszont szöget üt a fejemben. 
"Hsagan mester, öld meg a földgyikok királyát!"
Ki a túró az a Hsagan? Milyen mester? 
Ezen gondolkodók, amikor valami furcsa érzés lesz úrrá rajtam. 
-A piramis! - kiáltok fel. Szerencsére Jorg professzor is érzi a sötét mágiát, amely körbevesz bennünket. 
- Nem hinném hogy tudni akarja mit irattam magával. Használt, nem? És nem szenteltvíz volt. - bököm még oda neki. Aztán kissé elszégyellem magam. Igazából talán nem is kellene ennyire haragudnom rá. Felszólitásara meg is fogom a vállát, majd másik kezemmel a biztonság kedvéért Darmanba kapaszkodok.
Egy rántással már újra a kastélyparkban vagyunk. 
-Elnézését kérem professzor. Udvariatlan voltam Önnel. - jön ki belőlem a belémnevelt viselkedés. 
- Ha javasolhatnám mindhárman menjenek fel a gyengélkedőre. A bájital hatása hamarosan elmúlik, és akkor szükségük lesz a javasasszonyra.
Aztán a többiek felé fordulok. 
-Azt gondolom mi pedig hamarosan a könyvtárat látogathatnánk meg, kideríteni ki is az a Hsagan, mert erős a gyanúm hogy még találkozunk vele. De most menjünk kicsit pihenni, és enni, és egy fürdő sem ártana.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1243

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-15, 15:40

A két társamra várva a professzor felé figyelek, aki már szerencsére észnél van, és szerencsére mozog is. 
- Merlinnek hála, a professzor rendbe jött. Szerencse, hogy értesz a bájitalokhoz, Tia. - mosolyodom el a lány felé. Mit is kezdenénk nélküle? De ki is az a Hsagan, amiről az a csontváz beszélt? Mi a fene történik itt? A professzor utasítására megfogom a kezét. - Professzor, hallott olyanról, hogy ki az a Hsagan? Valami nagy tudású varázsló, vagy egyáltalán kicsoda? Vagy még magának is újdonság? 
Ránézek Alricra, gondolom az ő fejébe is az járhat, mint az enyémbe: utána kellene nyomozni a könyvtárban, hátha van róla utalás. Egy rántást érzek, és megint az iskolában vagyunk, aminek kifejezetten örülök. 
- Én felkísérem a profot, Larát és Danielt a gyengélkedőre. Jobb, ha nem mennek egyedül. - mondom a többieknek, majd a három említett személyt megvárva elindulok.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1266

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-15, 19:02

Ahogy legyőztük a zombit vagyis csontit a diadalittas mámor valahogy elmaradt számomra.
Egy hang ütötte fel a hangját a fejemben. Ismerős volt, hiszen többször is megjelent már.
~ Pusztíts, ölj, rombolj, látod milyen egyszerű, szórakoztató és nem mellesleg könnyű ha használod a varázserődet.... ~ köpte a szavakat. Dicsekedve, hogy legyek ilyen, csináljam ezt.
Robot üzemmódban a többieket követtem, mert nem akartam lemaradni.
Mert eszembe jutott a téli vérengzésem. Nem meglepő mondjuk mert a hang direkt ezt akarta.
Bár pechjére inkább rosszul lettem tőle mintsem fejest ugrok a dolgokba s olyan leszek.
Mire feleszméltem a többiek megtalálták a proffot s hála istennek élve.
Mire oda kerültem mellé, hogy segítsek addigra hátba támadtak minket.
De sajnos segíteni nem tudtam nekik, mert a pálca remegett a kezembe. Szerencsére nem is kellett, ügyesen s sokkal jobban elbántak az ellennel mint velem.
Pihenni nem igazán tudtunk, mert a piramis elkezdett össze omolni s mi a proffal vissza mentünk a suliba.
Helen azonnal jelentkezett kísérőnek aki elkíséri a sérülteket. Én ezt valahogy passzoltam inkább így csendben hallgattam.
Bár Tia udvariassága meglepett, lehet megsajnálta csóri tanárunkat így összeverve? A gondolatot hagytam s meg is húztam a vállamat.
- Nem érzem túl jól magam. - jelentem ki
- Ha meg bocsátotok én most elvonulnék. - választ vagy ellenkezést sem várva el hopponálok vissza  a szobámba.
Ruháimat ledobva bevágom magam a zuhany alá s 1 órán keresztül csak engedem a vizet magamra.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Game Master
Game Master
Mesélő


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 479

92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime2022-10-15, 21:19

A következő részekből.

-Döntés
-Csata,
-Döntés,
-Csata,
-Információ.....

 
Jelen játékban részt vevő karakterek:
 
Dragneel Darman: 5+2+2+2=11
Tiara Prince: 5+2+2+2+2+2+2+2+2+2=23
Helen Green: 5+2+2+2+2+2=15
Alice Evans: 5+2=7
Daniel Cards: 5+2+2+2+2+2+2=17
Alric Maggot: 5+2+2+2+2+2+2+2=19
William Nelson: 5+2=7
Lara Lestrange: 5+2+2+2+2+2=15
Olivia Rose Fury: 5+2+2+2+2+2+2=17


Házpontok: 

Auctoritas: 20 pont
Khimeras: 15 pont
Favoritus: 10 pont

A játékban résztvevők mind dobhatnak egyet a csokibéka kockával!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





92. Év eleji felkérés. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 92. Év eleji felkérés.   92. Év eleji felkérés. - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
92. Év eleji felkérés.
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 092. Év eleji felkérés
» 083. Egy felkérés
» 84. Egy felkérés - A megérkezés
» 084. Egy felkérés - A megérkezés
» 84. Egy felkérés - Az őrület nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: JÁTÉKTÉR :: Iskolán kívüli helyszínek :: Szahara-
Ugrás: