Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
140
Auctoritas
155

Favoritus
155


 

 05. Vámpírgondok után (este)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-05, 20:02

A két diákkal egyenesen a gyengélkedőbe mentem.
- Elsőnek is mind a ketten jólvagytok? - kérdezem tőlük - Másodjára, hallani akarom mi történt odalent, megse PRÓBÁLJANAK hazudni nekem!! - nyomom meg a kellő szót.


A hozzászólást Ríviai Jorg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-02-06, 18:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
28
Hozzászólások száma : 1232

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-05, 20:11

- Azt hiszem, jól. - válaszolom a professzornak, bár kicsit még merevnek érzem magamat. - Tia után siettünk, mert nem akartuk magára hagyni. Csak valahogy a képességével gondolom azt akarta elérni, hogy igyon belőlünk. Tiára egy lábbilincselőt adtam, de sajnos gyenge voltam, és majdnem megtörtént a harapás. Darman mentett meg a sóbálvány átokkal, nehogy gond legyen. Ugye, Darman?
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1252

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-05, 20:26

- Én hamarabb indultam a szobámba, de ahogy kijöttem a Nagyteremből hallottam , hogy jönnek ki utánnam ekkor láttam, hogy Tia az egyik aki igencsak rosszul néz ki. Őt követte Helen. Így utánuk indultam. Nem akartam Tia-t rossz állapotban magára hagyni. - mesélem a profnak - Majd a folyosón halottam magával bezsélgetni Tia-t, és egy furcsa érzés ragadott magával. Mintha oda kellene sétálnom elé, de csak egy pillanatig azután nem éreztem semmit. Nem úgy mint Helen. Akit megkellet "átkozzak", hogy megálljon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-05, 20:45

-Óh, hogy a kórság törje ki! A franc essen az összes minisztériumi pojácába. ! - átkozódom hangosan, ahogy Tiával a gyengélkedő felé suhanok.
- Elena! Elena! - *hol a francba van ez a tyúk is amikor kellene*- robbanok be a gyengélkedőbe, ahol kis híján átgázolva Jorgon és a két gyereken leteszem a magát önkívületben dobáló lányt az egyik ágyra.
-Elena! - üvöltök még egyet, mire nyílik az ajtó és megjelenik végre a javasasszony.

-Mi van már! Mi történt? - kérdezi, majd végignéz a díszes társaságon. Amint meglátja az ágyon vergődő lányt, odasiet mellé.
- Mi történt vele?

- Haldoklik! - felelem nyugodt hangon. - Hagyjuk feldobni a talpát, vagy esetleg hajlandó lennél adni neki egy extra adag RH negatív vért? - kérdezem.

- Persze. Már megint vér kell mi? - Mégis mi a francért nem adtál neki eleget?

- Nem tudok. - nézek a javasasszony szemébe. - Nincs donorom. És ő eddig nem volt hajlandó csak az én véremet inni. Azt is csak lefejtve.
- Harapnia kell. Hamarosan. A vámpírja életre kelt és át fogja venni a hatalmat felette. - mondom és figyelem ahogy a javasasszony Tiának adja a vért, aki megnyugszik és nyugodt álomba merül.

- Köszönöm. - hajtom meg magam a javasasszony előtt, aki már el is tűnt a szobájában.
A kis csoportra nézek.- Mindenki jól van?
Vissza az elejére Go down
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-06, 18:34

Vlad szemébe nézek és ezzel jelzem neki, hogy beszélnünk kell majd négyszemközt Tia-ról és a biztonságról.
- Ettől megnyugszik? - kérdezek vissza.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
28
Hozzászólások száma : 1232

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-09, 20:12

Vlad ront be a gyengélkedőre, aki eléggé kiakadt a javasasszonyra Tia állapotára tekintve. Kicsit nekem még mndig furcsa ez a férfi, de kezdek hozzászokni a jelenlétéhez.Mikor TIa végre kap donort, felénk fordul.
- Igen, tűrhetően. De egy dolog most megütötte a fejemet, professzor. A diákok, akik a klán donorcsaládjaiból származnak, ilyen esetekben nem lehetnek "segítségek"? - kérdezem meg félve, és próbálok nem oda nézni, legalább akkor nem átkoz szemközt
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1252

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-09, 20:26

- Én jól vagyok Mr. Vlad - felelem a kérdésre. De nem igazán érzem jól magam a gyengélkedőn és nem segít rajta, hogy Tia-t ilyen állapotba kell látnom.
Szinte a szám is nyitva maradt a meglepetéstől amikor Vlad berontott a szeirnte haldokló lányával a kezében.
- Ha nincs több kérdésük, akkor engedelmükkel eltávoznék a szobámba lepihenni.- felelem a két tanárnak és elindulok a kijárat felé. Az ajtónál még vissza néezk Tia-ra az ágyon.
* Nem igaz, hogy nem tudok rajta segíteni, ilyen genge és tehetetlen lennék?* - kérdezem magamtól
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-09, 20:36

-Igen most egyenlőre rendben lesz, - válaszolok Jorgnak.
-És Miss Green. Igen igaza van. Ezzel csak egyetlen probléma van. A kedves barátnőjük megtagadja hogy donorból táplálkozzon.  Ha felébredt nyugodtan elhagyhatja a gyengélkedőt. És ha kérhetném Mr. Dragneellel próbáljanak beszélni a fejével. Magukra talán hallgat.
-Professzor? - nézek Jorgra. Tudnánk beszélni valahol? - kérdezem, majd az ajtó felé indulok.
Vissza az elejére Go down
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-09, 20:43

- Persze, távozhat Mr. Dregneel és ön is ha úgy óhajt Miss Green - válaszolok a fiúnak, majd Vlad irányáb nézek - Persze - s indulok meg utána és hagyom hogy vezessen olyan helyre amit ő biztonságosnak talál.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
28
Hozzászólások száma : 1232

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-09, 20:46

Kissé meglepődtem Vlad reakcióján, de mivel már jobban voltam, ezért elmegyek megpihenni
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1461

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime2020-02-09, 20:54

Egyedül ébredek a gyengélkedőn. Miután senkit nem látok, lassan felülök. Egész jól vagyok, úgyhogy úgy döntök lelépek mielőtt a javasasszony benntart egy hétig.
*Jól kicsesztem magammal. Nem szabad elfelejtenem az adagomat. * - jegyzem meg magamban, aztán halkan kiosonok a gyengélkedőről.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





05. Vámpírgondok után (este) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 05. Vámpírgondok után (este)   05. Vámpírgondok után (este) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
05. Vámpírgondok után (este)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: MINDENSÉGEK :: Második játék-
Ugrás: