Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
165
Auctoritas
195

Favoritus
200

Twitter

 

 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-12, 18:12

Megérkezve az Académiára utamat a tanári szoba felé vezsem, hátha nem leszek egyedül. Beérve a tanáriba szembesülök vele, hogy teljesen üres.
*Ezek szerint én vagyok az első* - fut végig az agyamon a gondolat.
Leülök az asztalom, madj csettintek egyet aminek hatására megjelenik egy manó.
- Hoznál nekem egy bögre teat meg egy készletett? - mondom az imént megjelent manónak aki egy pillanat múlva vissaz is tér egy tálván az álltalam kért dolgokkal és amint letette elém el is tűnik amilyen gyorsan csak jöt.
Megemelem a gőzölgő italomat lassan belekortyolok és a távolba révedve elgodnolkozok az előző tanéven.
*Már maga a beosztási ceremónia sem ment igazán jól és akkor kaptunk levelet azoktóla bizonyos Alfáktól. A levélben közölték, hogy az iskola termeit varázslattal lezárták és a feloldásukhoz a dikákoknak kell feladatokat végre hajtaniuk. Később amikor összegyűltünk a Vadlúd fogadóban egy kisebb esti bezsélgetésre az ellenség elrabolta Norinát akiért Tiát akarták cserébe. Cserénél kiderült, hogy Malfoly-ék kettős ügynökök számunkra. Mellé kiderült, hogy az egyik akkori elsőévesünk vérfarkas kórral küzd. Termeket sikeresen kinyitották a diákok évvégére. Az igazgatóváltás miatt és után az iskola részben komolyabb figyelmet szentel a diákok vedelem kiképzésére. erre vagyok én és Vlad, aki a hírhedt vámpír.*
Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 443

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-12, 18:27

Miután lepakoltam a poggyászomat, a tanári szoba felé veszem az irányt. Amint belépek látom, ahogy egy házimanó éppen Jorg professzornak szolgálja fel a teát és a süteményt.
- Szép napot kívánok professzor! - köszönök mosolyogva rá. - Jut nekem is abból a finomságból? - lépek közelebb orrommal beleszagolva a kancsó tartalmába. - Hm... csipkebogyó! -ismerem fel az illatos keveréket.
- Mi a helyzet? A többiek még nem értek vissza?
- Szerinted milyen évünk lesz? Sajnos elég rossz híreket hallottam a nyáron. A sötét oldal egyre erősebb. Azt hiszem komoly gondjaink lehetnek velük.
Vissza az elejére Go down
Rosie McGalagony
Tanár
Rosie McGalagony


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 31.
44
Hozzászólások száma : 260

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bűbájok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-12, 18:34

Ki fújom magamat, majd a dolgaimat leszórtam a szobába, és megindulok a tanári fele, ahol ismerős hangok ütik meg a fülemet, ebből arra következtetésre jutok, hogy nem vagyok egyedül. Megállok az ajtóban, és meg köszörülöm a torkom.
- Szép napot, kollégák
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-12, 18:45

Már messziről hallom a hangokat a tanári szobából. ritkán jártam erre az elmúlt tanév folyamán. Idén viszont, miután nagy nehezen rábeszéltek a folytatásra, azt a kérést kaptam, próbáljak elvegyülni jobban a tanárok között.
*- Én, elvegülvi. Na persze*
Hangosan dörrenve vágom ki a tanári szoba ajtaját, majd megállok az ajtóban. Magamban mosolyogva látom ahogy a két hölgy megugrik jöttömre. Jorg más, ő meg sem rebben. Ebben biztos voltam.
- Khm.. - nézek szembe kollégáimmal, majd szertartásosan meghajtom magam.
- Üdvözlöm a hölgyeket, neked is szép napot Jorg! - nézek rájuk, szemem hidegen néz végig a társaságon, ám a jókedv azért ott csillog benne.
Beljebb suhanok, majd méltóságteljesen hátra libbentve köpenyemet, helyet foglalok az egyik fotelben.
Vissza az elejére Go down
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-12, 20:31

A gondolataimból Norina jövetele tép ki. Ahogy belép az ajtón figyelmemet rá szegezem.
- Persze, jut is marad is mindkettőnknek - nyújtom át neki a süteményes tálat. - Igazán jó orra van, nem tudtam, hogy szereti ezt a fajta tea-t? - teszem fel a kérdést a bezsélgetés folytatására.
- A többiekkel még nem találkoztam, lehet még mi ketten vagyunk csak itt a tanári karból. Kíváncsi vagyok erre az évre és a diákokra is, mennyit fejlődnek és mit tudunk kihozni belőlük. - alig fejezem be a mondatomat amikor belép az ajtón Rosei.
- Szép napot neked is! - felelem válaszul. De ahogy beljebb jön a becsukott ajtón kvázi beront a terembe Vlad.
Elmosolyodom azon, ahogy a két kolléganőm megugrik ijedtükben.
- Szép napot neked is Vlad. Jöttél ijesztgetni a csinos fehérnépet? - kérdezem félvárról a vámpírtól. - Ahogy látom kezdünk gyülekezni.....
Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 443

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-12, 20:39

Elveszek egy sütit a tálcáról, és a teával is kiszolgálom magam. - Hát, igen. A szaglás nálam szakmai ártalom. - mosolygok.
- Óh, szia Rosie! - köszöntöm a belépő lányt, majd kis híján Jorg nyakába borítom a teát ahogy Vlad bevágja az ajtót.
Meghajlására, apró pukedlit vágok le, majd kissé elvigyorodok.
*Nem semmi ez a fazon*. - gondolom magamban.
Figyelmemet visszairányítom Jorgra.
- Hát igen. Remélem hogy jó kis diákcsapat kerül a kezeink közé, és idén tényleg tudunk a tanításra is összpontosítani. A tavalyi év kissé zavaros volt. - kortyolok egyet a teából.


A hozzászólást Norina Filtro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-01-12, 22:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Rosie McGalagony
Tanár
Rosie McGalagony


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 31.
44
Hozzászólások száma : 260

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bűbájok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-12, 20:45

Ijedtembe majdnem átestem az egyik széken, amikor Vlad megjelenik. A hideg kiráz tőle, mint az előző évben.
- Örülök, hogy itt van közöttünk. - mondom, miközben a szemeibe nézek, amitől kicsit megborsódzik még jobban a hátamon a szőr, miközben követem Norinát. Elveszek magamnak egy pohár töklevet, és leülök a székre, majd Norina felé fordulok. - Nos, van benne valami, amit mondasz. Remélem több időnk lesz mindenre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-13, 08:20

- Ijesztgetni? Ugyan kedves kolléga úr! - jegyzem meg. - A félelem nem itt kezdődik. Teljesen ártalmatlan vagyok. Ráadásul alig éhes. - vigyorodom el megvillantva éles szemfogaimat.
- Nyáron volt egy kis ramazuri otthon. Rendet kellett tennem a klánban. Akkor láttak volna a kedves hölgyek.
De aggodalomra semmi ok. Amikor a minisztérium megkeresett hogy vállaljak idén is aktív szerepet az iskolában, a lelkemre kötötték hogy nem táplálkozhatok a diákokból és a kollégákból. - vigyorgok szemtelenül.
Kivéve persze ha esetleg lennének önként jelentkezők...
Vissza az elejére Go down
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-13, 17:54

- Egyet értek Norina, az előző tanév igazán zavaros és szar volt, nem kerülgetem szép szavakkal inkább - fejezem ki magam egyszerűen. - Az Alfák terem lezárásai igazán kényelmetlenek voltak, így tanítani se tudtam a diákokat. De majd most .... - mosolygok el vészjóslóan.
- Mindenre? - kérdezem Roseitől - Ezt kifejtené kedves ha kérhetem? - időközben megiszom a poharam utolsó csep tartalmát és leteszem az asztalra magam elé. Kezemet állam alá fonva ránézek Vladra.
- Ki engedted a körmeid? akár szólhattál volna, rég volt már egy jó kis "mozgásban" részem. Bár nyáron nekem is volt 1-2 kényesebb ügyem... - s befejeztlenül hagyom a mondatott.
- Mit gondolnak, idén előkerülnek az Alfák? - éppen befejezem a kérdést amikor az ajtón belép Honouros Katherina.

- Jó reggelt kollégák! - köszönt minket majd leül az igazgatói székbe ahol csettintve egyet azonnal megjelenik egy manó és csészében gőzölgő kávét hoz neki.
- A jelenlévőknek szeretném elmondani azt a pár változást amit ezen tanévben bevezetek. Jorg professor ön lenne az igazgató helyettes ettől a tanévtől. - néz rám majd folytatja - Vald Tepes, ön oktatná a Mágia történelmet a diákoknak. A többiek megtarthatják az eddigi tantárgyikat kivéve Cordelia Grey-t akié csak a Mugli ismeret marad a továbbiakban. Továbbá a diákok mostmár a házaiknak tudnak pontott gyűjteni és amelyik ház a legtöbb pontott gűjti az jutalmat kap félévkor és évvégén. Azért vettem számításba a félévet, hogy ezzel is jobban szorgalmazzam a diákokat a fejlődésre - feleli mielőtt kérdést tehetnénk fel.
Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 443

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-13, 18:15

- Akkor ezek szerint enyém maradhat a bájitaltan, ugye?
És a többi tantárgy? Rosie-é az SVK, Vladé a mágiatöri, ami nem meglepő, hisz ő maga is történelem - nézek rá vigyorogva az említettre. Corié lesz a mugliismeret, Jason feltételezem repüléstant fog tanitani, esetleg kviddicset.
És a többi tantárgy?
Plusz idén több diákunk is lesz, vagyis a házak tanulói is bővülnek. Kik lesznek a házvezető tanárok? Prefektusok?
Vissza az elejére Go down
Rosie McGalagony
Tanár
Rosie McGalagony


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 31.
44
Hozzászólások száma : 260

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bűbájok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-13, 18:52

Végig fut a hátamon a hideg, amikor Vlad a donor szót kiejti, és ez miatt beugrik nekem az előző évben a Vadlúdas eset, amikor végigsimította a számat. A gondolataimból Jorg kérdése térít vissza a jelenbe, akire kérdően nézek egy pillanatra, ameddig az agyamig eljut a kérdés.
- Jorg, arra gondoltam, hogy a diákokat idéntől jobban fel tudjuk készíteni a küzdelemre, ha így érthetőbb. - ekkor lép be az igazgatónő, és jelenti az idei tény állásokat, hogy lényegében mindenki a saját tárgyit taníthatja. Ekkor egy ismerős, igen jó illatú férfi parfüm üti meg az orromat, és megpróbálom behatárolni, hogy honnan jött, majd a szemem megakad Jasonön, aki kicsit mogorván nézett.

- Jó reggelt, kollégák. Hm, Jorg, örülök, hogy segítesz az iskolai dolgokban, amikor esetleg az igazgatónő nincs a közelben - húzza el a száját, és leül az egyik székre, a kezében egy pohár lángnyelv whiskeyvel. - Ha rám hallgattok, szerintem jobban járunk azzal, hogy az ötödéves diákjainkból választunk prefektust. Gondolok én Miss Princre, Mr Wilstonera, Mr Gordonra és Mr Moorera.

Végighallgatom Jasont, és bólintok, hogy egyetértek vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-13, 19:25

-Khm... - köszörülöm meg a torkomat. Lenne itt még valami. A klánom, mint tudják szigorúan hajlandó donorokból táplálkozik. Ezek a női és férfi donorok együtt élnek a klánban,  vámpírok között. És sokuk a gyermekével költözött be a klánba, esetleg itt találta meg a párját a többi donor között. A gyermekeik szintén a klánba élnek. Van nekik egy kis iskolájuk a klán kastélyában, de szeretném, ha akik betöltötték a 11 évüket, átjöhetnének ide a iskolába. Nem kell aggódnotok. Ők nem vámpírok. Teljesen normális varázslógyerekek. Egyetlen kérésem lenne. Ezek a gyerekek eddig elzártan éltek  társadalmunkban. Nem ismertek más gyerekeket a klánon kívül. Sokukat a vámpírjaim saját gyermekükként nevelnek. Ám én most itt vagyok. És a hercegnőjük is itt él a kastélyban. Szeretném, ha mindannyian egy házba kerülhetnének, természetesen a saját korosztályuknak megfelelő évfolyamba.
Mit gondoltok ,kedves kollégák? Befogadhatjuk őket?
Vissza az elejére Go down
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-14, 17:56

Érzem, ahogy Jason nem örül annak, hogy én lettem az igazgató helyettes helyette.
- Bármikor - felelem egyhangúan - *Ha sértődöt gyereket játszik hát tegye, engem nem igazán zavar, hogy helyettes vagyok e vagy sem*
- Nem hinném, hogy ezt mi döntjük ek. úgygodnolom ez az igazgató jogköre. - mondon Vlad felszólalására.

- Miss. Norina kérem nyugodjon le, mindenki a saját tantárgyát taníthatja, mindegyik tantárgyhoz van tanerőnk, de ők még nemvalószínű, hogy ideértek. Ahogy Mr. Jason előbb tanácsolta én is ezen diákokra gondoltam Prefektusi téren. Tavaly meg ki lettek osztva a tanárok a házak élére. annyi különbséget eszközöltem, hogy mr. Vladé lesz a ... - de a mondata közepén felpattan és elindul az ajtóhoz.
- Bocsássanak meg nekem , hoyg a mondat közepén távoznom kell, de sürgető dolgom akadt. S Mr. Vald, természetesen szeretettel várjuk a klánja "fiataljait" terméseztesen ha betudják tartani az iskola szabályait. - s ezzel el is tűnt az ajtó túloldalán.

Egy válrendítéssel prezentálom, hogy ez igazán érdekes volt.
Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 443

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-14, 18:58

- Hát ez meg mi volt? - nézek elképedve az igazgatónő hűlt helyére. - Szépen lerázott bennünket. Bár nem csodálkozom. Tavaly sem volt egy értelmes megnyilvánulása. Szépen ide ültette a minisztérium de anélkül hogy megmondanák neki mit csináljon nem tud dönteni. Fogadok megkérdezi hogy melyik házat kaphatja meg Vlad. - kuncogok.
Amúgy azt hiszem hogy nekünk kell összefognunk ha el akarunk érni valamit. Nem hiszem hogy kedves igazgatónkra számíthatunk.
Vissza az elejére Go down
Rosie McGalagony
Tanár
Rosie McGalagony


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 31.
44
Hozzászólások száma : 260

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bűbájok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-14, 20:39

- Hm, az úgy érdemes dolog lenne, hogy a donorok gyerekei ide járnának, de végülis ha sok vizet nem zavarnak, akkor felőlem maradhatnak. - felelem Vlad felé irányítva, majd a többiek felé fordítom a fejemet. Jason nem kifejezetten örül szerintem annak, hogy Jorg is igazgató helyettes lett. Ami mégjobban meglepett, hogy az igazgatónő a mondata felénél felpattan, és kirohan.
- Valahogy miért nem lepődök meg? A Minisztérium nem gondolta ezt át szerintem, hogy ide helyezze.

- Végülis nem lettem kirúgva az igazgató helyettesi pozíciumomból, bár nem volt épp egyértelmű a dolog, de mindegy is. Mivel Cori a Minisztérium rabja lett, én meg idén rengeteg Kviddics mérkőzésen leszek, így felszabadulnak a házaink "vezetése". Jorg, ha nem gond, helyetted Vladot ajánlanám a Minosisba, ha nem is másért, mert szerintem jobban örülnének egy olyan személynek, akit ismernek, helyette lehetnél az én házamnál, a Draconisnál, Rosie pedig a Sirénnél. - ecseteli Jason.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-14, 21:12

- Pokolba a minisztériummal és az összes pribékjével. Hát ezért nem állok én velük szóba. - állok fel a fotelből. Nekem teljesen mindegy. Vezethetem én a minosis házat. Azok legalább már tudják hogyan viselkedjenek, amelyik még nem hát hamar megtanulja. De végülis így Tia mellett lehetek, ami jó. Könnyebb lesz edzeni, és etetni is. - vonom meg a vállam.
- Bocsássatok meg nekem, ettől a spinétől haraphatnékom támadt. A legjobb lesz ha most keresek valami harapnivalót. - vigyorodom el kajánul, majd kisuhanok az ajtón, az erdő irányába.
Vissza az elejére Go down
Ríviai Jorg
Tanár
Ríviai Jorg


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 25.
31
Hozzászólások száma : 583

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Átkok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-15, 17:03

- Majd eldől ki melyik ház vezetője lesz. - felelem Jasonnak, majd Norina és Rosei felé nézek - Engem nem érdekel, mit csinál meg és mit nem ez a nő, amíg nem szól bele abba ahogy "tanítok" addig azt csinál amit akar. Ugyan ez vonatkozik a Minisztériumra is. - vonom meg a vállam.
-S ha megbocsánatak most megyek én is, majd a besoztási ceremónián találkozunk. - s ezzel elidulok az ajtó irányába Vladdal egyetembe.
Vissza az elejére Go down
Norina Filtro
Tanár
Norina Filtro


Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
44
Hozzászólások száma : 443

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bájital
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-15, 17:10

-Nocsak, ezek már vadászni is együtt mennek? - nézek a férfi kollegák után. - Szerintem én is lassan elvonulok. Kicsit rendbe szedem magam, és felkészülök a gyerekekkel való találkozásra.
- Sziasztok! - köszönök el, és indulok a szobám felé.
Vissza az elejére Go down
Rosie McGalagony
Tanár
Rosie McGalagony


Csatlakozás dátuma : 2019. Jul. 31.
44
Hozzászólások száma : 260

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: 2D12+16
Health point (maximum): 50
Képesség: : Bűbájok
Csokibéka rang:
Inventory:

01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime2020-01-15, 17:36

- Nem gond, ha elkísérlek, Jorg? Nehogy ellopjanak a mumusok - próbálok veccelődni vele, és elindulok. Magam mögött egy pukkanást hallok, és Jason eltűnik mögülem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)   01. Nyári szünet utáni első nap (reggel) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
01. Nyári szünet utáni első nap (reggel)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 044. Őszi szünet – Az első este
» 44. Őszi szünet - Az első este
» 026. Gyógynövénytan utáni könyvtárazás
» 02. Korai érkezés (reggel)
» Siren klubhelyiség kinyitása 4/1, reggel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: MINDENSÉGEK :: Második játék-
Ugrás: