Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legutóbbi témák
» Timorad jellemzése
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-07-13, 15:37 by Administrator

» Dhernas Guilteromo
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-07-13, 15:34 by Administrator

» 206. Tojások - C jelölés...
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-07-09, 17:11 by Administrator

» Tia Ventrue
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-07-02, 14:36 by Administrator

» Luna Shadowvale
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-07-02, 14:34 by Administrator

» Lysander “Sander” Salamander
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-07-02, 14:32 by Administrator

» 203. Tojások - B jelölés...
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-05-19, 11:11 by Administrator

» 202. Tojások - A jelölés...
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-05-07, 19:01 by Administrator

» 198. Tojások nyomában
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-04-05, 19:27 by Administrator

» 197. Felkészülés a Budapesti kirándulásra
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-04-01, 10:50 by Administrator

» 195. A Sárkány Éve - Vörös Szín és Hangzavar
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-03-03, 08:42 by Administrator

» 194. A Sárkány éve - Főzetek, Fodrászok és Fesztiválok
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-02-19, 18:00 by Administrator

» 193. Egy különleges ünnep (Wang és Lara privát játék)
206. Tojások - C jelölés... Empty2024-02-14, 09:18 by Wang Blackthorn

» 128. Új generációsok pálcavásárlása
206. Tojások - C jelölés... Empty2023-12-13, 13:43 by Administrator

» 179. Egy ősi gonosz árnyékában... folyt.
206. Tojások - C jelölés... Empty2023-12-10, 11:59 by Administrator

Karakterpontok
Hu Tao
105
Vivian Polany
17
Tiara Prince Tepes 15
Alrik Maggot 0
Dragneel Darman
37
Wang Blackthorn
76
Rodolpho Gardex
32
Olivia Rose Fury
31















206. Tojások - C jelölés...

+8
Lara Lestrange
Rodolpho Gardex
Olivia Rose Fury
Helen Green
Hu Tao
Tiara Prince
Dragneel Darman
Mesélő
12 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-05-19, 10:57

Darmanék csapata 16:30 körüle éri el az X pontot ahonnan minden indult.
Fáradt és leharcolt a hosszú út miatt. 
Ahogy éppen földet érnek Tia nyaklánca furcsán kezd el viselkedni és ahogy hozzá ér már azonnal tudja, hogy baj történt a B pontra tartó csapattal.
Mégpedig nem is kicsi! 
Nem tétovázik így még jobban megszorítja a nyakéket és magához "rántja" Wangékat.
Eközben Helen és Thalia nyaklánca is reagál erre a cselekvésre. Ha készen állnak ők is vissza térhetnek.
( Büntetésképpen csak fél élettel jöttök vissza hiszen nem sok időt töltöttetek a betegágyba. )

Az idő 16:45 mire mindenki megérkezik.
( Mit csináltok? A C pont háromnegyed napnyi repülésre van! )

Helen:HP30/15
Wang:HP28/3
Daniel:HP28/10
Thalia:HP20/10
Lara:HP26/3
Rodolpho:HP20/20

Alric:HP26/22
Melody:HP 22/14
Tao:HP24/15
Darman:HP 32/32
Tia:HP32/21
Vivian:HP20/20
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Helen Green likes this post

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-05-19, 13:42

- Végre! - szólalok meg a hosszú út végén ahogy a lábam újra hozzá  ér a földhöz. Vagyis jelen esetben a homokhoz.
- Tempus! - nézem meg az időt.
Elszörnyedve látom, hogy már jócskán délután van. Lassan ránk esteledik. Mert az idő 16:30.
Megpróbálom a térképet felidézni magamba. 
* Basszus, faszért nincs olyan memóriám mint Tiának! * mérgelődök ahogy elég sokat kell gondolkoznom.
Arra emlékszem, hogy a C pont elég távolra volt rajzolva tőlünk. Ebből kiindulva biztos még tovább tart az út oda.
- Én azt gondolom, hogy verjünk tábort itt! - mondom hátrafelé a többieknek hátra se nézve arra, hogy figyelnek e rám.
A régi tábor helye elég szar állapotba van, hiszen leéget mint a máglya. Szerencsére találtunk 2 sátrat amit elpakoltunk így azokat használva legalább nem a szabad ég alatt alszunk.
* Hova is kellene felállítani őket? * gondolkozom de jobb ötletem nem igazán van a Raktár lejárata melletti helyen kívül.
- Mit gondoltok? Ott jó helye lesz az egyik szerzett sátornak? - kérdezem.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1357

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-05-19, 14:35

Az út hosszú volt. Nagyon hosszú. Már a seprűn repülve éreztem, hogy megremeg a nyakamban lévő medál. 

*Valami nincs rendben. Nagyon nincs* - fut át az agyamon a gondolat. 

Amikor végre leszállunk, igyekszen elbémberedett tagjaimat kinyújtóztatni. A medál ekkor már érezhetően folyamatosan remeg a nyakamban.

Megállok Darman mellett. A többieket ellenőrzöm, ők is megérkeztek. 

- Valami nagyon nincs rendben a másik csapattal. - mondom neki, majd megfogom a nyakamban lévő medált. 
Erősen koncentrálva próbálom elérni lehetőleg az összes medlá tulajdonosát.

- Eskü ezek sokkal többen vannak, mint voltak - mondom ki a gondolataimat. Olyan erősen koncentrálok, ahogy csak bírok, és a medálokra összpontosítva igyekszem magamhoz hívni azok gazdáit. De érzem, hogy bizony nem egy helyen vannak. 

- Ez furcsa. Nem egy helyről érzem a húzást. Remélem mindenki épségben ideér bárhol is van!

A erőfeszítés érzem, hogy legyengít, és a lábaim még érzik a repülés fáradalmait is. Ólmos fáradtság vesz erőt rajtam, és megtántorodom.

- Igen. Maradunk. - jelentem ki határozottnak zánt hangon, de a hangom elcsuklik, ahogy a térdeim is, és csendben lecsüccsenek a homokba.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-05-19, 17:29

Fáradtan rogytam le, amikor megérkeztünk.
"Aiyah, soha többet nem ülök seprűre"
- Kell egy repülőszőnyeg. Hé, te Djinn! Neked nincs véletlenül egy?
Ahogy Tia kezdi megidézni a többieket és motyogja, hogy többen vannak, elnevetem magam. Rögtön meg is bánom, mert kicsit szúr az oldalalm tőle. De márcsak egy picit.
- Mi is. Hihihi. Szerinted ők is találtak egy Djinnt?
Ő meg Darman szépen megtanácskozták, hogy itt verünk sátrat.
- Cukik vagytok. Ha akarnánk, se tudnánk arrébb menni. Teljesen le van harcolva a csapat. Engem legfeljebb egy tál forró és fűszeres curryvel lehetne megmozdítani. A japánoknak van az az eszement ötlete, hogy egy nagy szelet rántotthússal eszik a curryt, és imádom.
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Helen Green 2024-05-19, 18:26

Kicsit kómás vagyok a harc során. Az, hogy mi történt, miután elájultam, nem tudom. Vissza kell térnem a többiekhez, hogy megtudja, minden rendben van-e velük és ki kell faggatnom őket. Egy mosollyan, és nagy köszönömmel jelzem a segítséget az Ispotályban, és érzem a medálon a hívást, így reagálva rá, megszorítom, és visszatérek a többiekhez. 
- Basszus, ez nem olyan, mint a hoppanálás. - jelentem ki kótyagosan. Kicsit remegek, de azt hiszem, megmaradok. - Minden rendben veletek? Amikor elájultam, onnantól kezdve abszolút nem emlékszem, mi történt. Tia, tudsz esetleg valami olyan bájitalt ajánlani, ami esetleg szédülés és remegés ellen jó? 
Amint elnéem, a saját csapatomból senki nem tért vissza. *Ugye nem hagyták ott a fogukat?!* Gondolom kétségbeesetten, és végignézek a jelenlévőkön. *Látom ők is leharcoltan néznek ki. Kevésbé néznek ki rosszul, mint ahogy én érzem magamat.* 
- Úgy látom, ti is leharcoltátok magatokat. Eléggé kalandos volt a B ponton. Amikor odaértünk, akkor egy csapat sárkány próbált volna bejutni egy barlang bejárathoz, pechünkre csatába keveredtünk 2 mágussal és 3 harcossal. Amikor bejutottunk, 2 csapatot vettünk észre: az egyik felük sárkány tojásokat pakolt, a másik fele pedig feltartóztatott egy pár sárkányt. Csatába keveredtünk, és egy idő után én kidőltem, és az ispotályban ébredtem. Nálatok mi történt? - kérdezem tőlük, miközben leülök pihenni egy kicsit.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Helen Green
Helen Green
Eltávozott karakter
Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1295

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Olivia Rose Fury 2024-05-19, 18:58

Egy kis ez-az-amaz után éppen battyogtam vissza a hálókörletembe. 
-Micsoda nap... - motyogtam felfelé a lépcsőn. Egy könyvel a kezemben haladtam, úgy tűnt magamhoz képest nagyon hamar fel is értem. A mai nap pont megfelelő egy kis kényesztető SPA DAY-re, döntöttem már el magamnak még jóval az indulásom előtt. A hálókörletembe érve, hajamat kontyba kötöttem majd elindúltam a fürdőszoba felé a pipere táskámmal. Egy rövid sminklemosás után, már kentem is fel az első adag ZÖLD ALGÁS arcpakolásomat, ami amúgy irtó büdi, dehát.. a szépségért meg kell szenvedni. Dúdolászva kenegettem a buksim, amikor egy furcsa, de már ismerős bizsergés fogott el és rántott magával.
-NA NEEEEEEEEEEEE......- hagyta el a számat, majd mire ezt mind kimondtam már Tia lábai előtt hevertem, a pipere táskám tartalmával együtt.
-Ajjajj..- álltam fel dünnyögve a földről, és próbáltam a cuccaimat összeszedni.
-Mi, a..?! - Vontam fel a szemöldökömet miközben a körülöttem lévőkön néztem végig.
Egy nagy sóhaj kiséretében csak annyi jött ki a számon, hogy - Ne kérdezzétek...
-Mit keresünk itt? Ki rángatott ide? És miért pont a nyugis SPA DAY-emen?! - Hisztiztem egy sort.







******************************************************
Milyen is a jellemem? Hmm.. Talán ambiciózus, céltudatos, AKARATOS, csodás, vicces, nagyon nagyon okos. Könnyen gyorsan tanulok. Nehéz velem nem jól kijönni. Ha valakiben ellenszenvet merek vélni, megkeserítem az életét. A barátaimért kiállok. Mindig ott vagyok ha szükségük van rám. Imádok minden badarságban részt venni, általában, ha valami huncutságról van szó én mindig ott vagyok.
Olivia Rose Fury
Olivia Rose Fury
Magica residentus
Magica residentus

Csatlakozás dátuma : 2022. Jan. 30.
28
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 3. Magica Residentus
Health point (maximum): 24
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 4
Képesség: : Föld mágia Föld mágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-05-19, 19:16

Ahogy egyre érkeznek a másik csapat tagjai, itt - ott szakadt ruhában, és többé kevésbé épkézláb, kissé megnyugszom. Aztán egy nagy puffanással megérkezik a következő emberke is. 

Először csupán egy vörös hajzuhatagot, majd ahogy felnéz egy zöld arcot pillantok meg.

- Mi a picsa? - kiáltok fel és előreszegezem a pálcámat. - Basszuskulcs! Vlad felvette Fionát is a Rendbe? Mégis ki a franc vagy Te? - kiáltom a jövevényre szegezett pálcával. 

Aztán amint beleszagolok a levegőbe, hirtelen rájövök, ismerem ezt az illatot. 

- Óh! A frászt hoztad rám? Olivia! - ölelem meg nevetve a lányt. - Hiányoztál ám! Bocsi, de a vérgólem, és a zombisárkány után, már egy Ogre sem okozna különösebb meglepetést. 

- SPA DAY? - folytatom nevetve. - Hát önbarnító kencére itt nem lesz szükséged, de ha szeretnéd egy kis naptejet tudok adni. - ajánlom fel neki a kis fiolámat, amiben a speciális arckrémet tartom. 

- Helen, de jó hogy épségben itt vagy te is! - köszöntöm a lányt. - hát, csak egy egyszerű erősítő főzettel tudok szolgálni jelenleg. Az talán segít. Meg mindannyiunknak egy jó pihenés. 
Javaslom tegyük el magunkat holnapra! Akkor Olivia is folytathatja a SPA-t. Össze kell szedni magunkat. A C pont messzire van innen, és attól tartok nem lesz könnyű dolgunk ott sem. 







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Rodolpho Gardex 2024-05-19, 21:36

Tekintve, hogy nem igazán van képben az eddig történtekkel kapcsolatban, jobbára csak követi a többieket. Egy seggel ennyit rég utazott seprűn. Már épp nekiállna panaszkodni, amikor megpillant egy romos táborféleséget a horizonton és náhány alakot a környékén. Ahogy közelebb ér, társait ismeri fel benne. Elég elnyűttnek tűnnek. De bármiben le merné fogadni, hogy nem voltak akkora kutyaszorítóban mint azok, akiket ő menekített.
Elegánsan landol, majd úgy dönt az eddigi társai közelében marad. A többiek felé csupán biccent és Odamegy Wanghoz. HA kell támogatja a srácot, mivel elég rossz paszban van ránézésre.
- Figyelj. Nagyvonalakban amjd menet közben elmondhatnád miről maradtam le, csak hogy képben legyek. És sajnálom az eddigi passzív viselkedésem. Nekem is megvan... A magam kis kellemetlensége. Elméláz kicsit, a távolba réved, az egyik szél által tépázott sátor ponyváját fürkészve. 
.De tanultam az esetből... Idő közben feltűnik a színen egy rég látott ismerős. Annak a tahó Alricnak a tojója vagy minek nevezik egymást...
Fintorog egyet, majd Tovább szemléli a környezetét.
Rodolpho Gardex
Rodolpho Gardex
Magica nebulus
Magica nebulus

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 08.
18
Hozzászólások száma : 38

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 1. Magica Nebulus
Health point (maximum): 20
Támadás/védekezés alapérték: D6
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Lara Lestrange 2024-05-20, 00:18

A nyakamban lévő medál egyszer csak elrántott minket a B ponttól. Pár másodperc múlva az Xnél találtuk megunkat és megpillantottam a többieket is.
~Úristen ezaz. Őket legalább nem kell megkeresnünk
Helen is visszatert viszont Thaliát hiányolom. Ami még érdekes hogy megpillantok valaki ismeretlent is. Jah meg Oliviát. Vajon mégis mikor tért vissza? Hiányzott. 
Sajnos vagy nem, Rodolpho a közelünkben maradt. Jajj de jó. Még mindig nem bízok benne. Az meg már majdnemhogy zavar hogy befoglalta a helyemet Wang mellett. Küldök felé egy szúrós pillantast felé, és hagyom, hogy a srác faggassa Wangot arról amiről sajnálatosan lemaradt. 
Közelebb lépek a többiekhez.
-Hali, őszinten jó látni titeket. Van egy jó es egy rossz hírem. Jó; még élünk. Rossz; Talán előfordulhat, hogy esetleeg elvesztettük a tojásokkal kapcsolatos küldetést. Veletek mizu? Történt valami izgi?
Lara Lestrange
Lara Lestrange
Eltávozott karakter
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 438

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-05-20, 12:28

- Jól vagy? - kapok Tia után de lassan mozogtam így csak annyit tudtam elérni hogy lassan huppanjon le  a homokba.
- Bocs, lassú voltam. - mondom sajnálkozva miközben mellé térdelek és kisimítom az egyik éj fekete tincset az arcából.
- Ha mindenki lepihent tudok majd adni magamból. Csak egy kicsit tarts ki! - suttogom a fülébe.
Ahogy felállok a társam mellől látom, hogy mi is merítette ennyire ki őt.
Megidézte a többieket a medál segítségével.
* Hasznos és még mindig mocskos praktikus, kár hogy ekkora a hátránya! * gondolom magamba miközben végig hallgatom Helent.
- Akkor te az Ispotályból jöttél? - kérdem a lánytól.
Míg a választ várom többen is befutnak olyan legyapált állapotba, hogy lassan tényleg megsajnálom őket.
* Kibaszott nagy gáz van... * morfondírozok csendben magamba miközben Lara közli, hogy elbaszták.
- Mivel a hang nem szólt újra így még van valami amit meg kell csinálnunk a C pontnál. - gondolkozok immár hangosan.
Ekkor megjelenik egy Zöld Ogre. 
- Mi a fasz!!!!! - ugrok hátra ijedtembe és a pálcát azonnal rászegezem.
Ember test, zöld arc nézem a lényt.
- Ez ember, sőt ... lány. - teszem hozzá amikor szemrevételezés után feltűnik, hogy lassan kint a szabad mellkasa a ruhájából. 
Gyors el is kapom a tekintetem és közben leengedem a pálcám.
Addigra Tia pont kimondja, hogy kit is tisztelhetünk a zöld "szörnybe".
- Ő Olivia? - kérdezem álmélkodva.
- Azt akkor minek van Ogrénak öltözve? - kérdezek vissza még mindig háttal.
* Tiának szebb van. * gondolom magamban büszkén, hogy társam szebb.
- Én azt mondom, hogy verjünk sátrat! - kezdek bele a tervezgetésbe.
- Pihenjünk egy nagyot. Az éjjel úgysincs értelme repülni. Mindenki hulla vagy éppen fél hulla. Reggel energikusabban jobb lesz neki vágni az útnak. Nincs értelme a halálba szaladni még ha jobban szeretnék már ott lenni. - fejezem be.
- Szereztem pár Sárkány aranyat, plusz harcoltunk egy jó kis Vérgólemmel meg egy Zombi sárkánnyal. Szal a szokásos. - válaszolom Larának nevetve.
A végén ahogy neki állok előkotorni a sátrat azért elgondolkozok, hogy ezek a fantasy könyvekbe illő dolgok már már mindennapos dolgoknak számítanak. Míg mi egy nyugodt életre vágyunk mint amilyet sok mugli él, addig ők meg olyan kalandokra mint amiket mi élünk át. Furcsa egy világ. Vonom meg a vállam.
Szerencsére a sátor büdös nagy volt. Természetesen elvarázsolt, mert mi más milyen lenne.
Belépve hatalmas középső tér amiből legalább fél tucat de annál több picivel kisebb fülke van. Az ajtók ilyen függönyök de vastagok így a fény se be se ki.  Első ránézésre még hangszigetelt is.
Ezen kissé elmosolyodok mert eszembe jut egy botor gondolat...
Gyors körbe nézek. De nem találok semmit, viszont rend van és úgymond tisztaság.
Bár egy gyors mozdulat és ez orvosolható lenne ha nem így lenne.
- A szállás készen áll. Van mindenkinek helye sztem, bár lehet osztozkodni kell. - mondom.
Majd bele karolok Tiába és magammal vezetem az egyik kinézet kis fülkébe.
A helyet felállítottam, de nem kezdem el őket pesztrálgatni oldja meg mindenki hogy hova akar lepihenni.
- Az első őrködést vállalom! - kiáltom ki majd elvonulok a párommal.
A kis zug annyira pont elég, hogy 2 ember ledugjon dőlni és pihenni.
A lányt leültetem az ágyra én mellé huppanok és megszabadulok a felsőmtől.
- Így kényelmesebb... - mondom mosolyogva és megcsókolom a lányt ami végén felkínálom a nyakam vagy a karom ha harapni szeretne. 
Ha nem meg akkor kicsit pihenünk így kettesbe.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1357

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Alric Maggot 2024-05-20, 23:41

Miután megérkeztek az X helyszínre, kalandjuk kezdeti pontjára, úgy dönt, még kicsit kutakodik a  romok között. Pár szakadt ponyva alatt kisebb papírgalacsinokat talál, tépett lapokat, és ásatási eszközöket. Semmi jelentős. Csalódottan mászik ki a ponyva alól, amikor suhogást és pukkanásokra lesz figyelmes. Valaki hopponált. 
A hang irányába fordulva, meg is pillantja a zajkeltés forrását. Vagyis forrásait. Pár újonc érkezett és Olívia? A szíve nagyot dobban a vörös szépség látványától. De az már régen volt. Talán túl régen. Fanyar mosollyal az arcán a lány felé és a többiek felé indul.
Ahogy a Tiával beszélgető Oliviához és színpadiasan megszólal. 
- Olivia! Édes tyúkom! Téged látni mily öröm. Leengedi széttárt karjait maga mellé, majd tekintetét a viharvert társain is végigfuttatja. Kissé hiányos egyenlőre. - Helen is megérkezett, Darman, Wang, Tao és az a piperkőc Rikárdo vagy Rodrigo is itt van. Sorolja a tagokat, afféle névsorolvasásként. Nagyon nagy lehet a baj, ha a tartalékosokat is berendelték... Tovább figyeli a Wanggal társalgó srácot, majd Darmant figyeli, aki épp egy sátorral bajlódik. Ha lenne pálcája segítene neki, így viszont nem nagy segítség.
A srác javaslata helytálló és logikus. Ugyanakkor hozzáteszi.
-Akkor én vállalom az utolsó előtti őrséget! Ha támadás lesz, az késő este, vagy hajnalban jön a sérülteknek nagyobb szükségük van a pihentető alvásra szerintem hagyjuk őket. Tia Váltson téged Aztán a piperkőcünk, Itt fejével Rodolfo felé int, Én és végül mondjuk Wang, vagy Helen. A többiek pihenhetnek. Mit gondoltok?







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Alric Maggot
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
33
Hozzászólások száma : 417

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Helen Green 2024-05-21, 13:24

Hosszú és kimerítő volt a B csapattal, főképp, hogy szinte egész végig Wanggal küzdöttünk. Ennyire még sosem sikerült leharcolnom magamat, de ez van. Ilyennek is bele kell férnie, most már kár ezen agyalni. Ekkor egy kiáltásra leszek figyelmes, és egy zöld Ogre jelenik meg előttem. 
- Hol hagytad Szamarat és Csizmás kandúrt? - kérdezem nevetve, majd jobban megnézem az illetőt, aki nem más, mint Olivia. - Látom, azért kiöltöztél erre az alkalomra, és mit ne mondhatnék, még jól is áll. Nem tudom, hogy eddig egyáltalán hol voltál, de ez már kellett. És köszönöm Tia. Mennyit is szabad ebből inni, még mielőtt túlzásba viszem? De egyetértek, amint elnézem, rátok is rátok fér a pihenés. 
Nem sokkal később Lara és Rodolpho is megérkezik, az első ecseteli, hogy elvesztettük a B ponton a csatát. *Hát ez csodás*. Gondolom, és kiül az arcomra a döbbenet. A háztársam is befut, aki kérdezi, hogy merről jöttem. 
- Igen, az Ispotályból érkeztem, ugyanis sikerült elájulnom a B csapatban a nagy harcok közepette. Igaz, nem vagyok túl jól, de az akkori helyzethez képest fittnek érzem magamat. 
Darman elindu la sátor felé, és jó ötletnek tűnik a pihenés, vállalják is az első őrködést, majd Alric létszámot ellenőriz. 
- Ha nem gond, én Alric előtt vállalom az őrködést. De mondjuk neked Wang, jobban szükséged van a pihenésre, úgyhogy pihenj le, és utánad pedig Alric őrködik. Az utolsó őrködést azonban én vállalom Alric után. - mondom a többieknek, majd lekucorodok az egyik helyre, és körbenézek. 
*Azért tényleg foghíjas a társaság, de a nagy része megvan szerencsére. Már csak Thalia és Daniel hiányzik, de az utóbbi valószínűleg nem igen fog már megjelenni, úgy érzem.* A gondolataim nem tudom, hogy hogyan vannak tovább, mert elnyom az álom.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Helen Green
Helen Green
Eltávozott karakter
Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1295

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-05-21, 18:00

Mire mindenki elrendezte magát és nyugovóra tért pihenni addig az idő jócskán verte a 19:00-át.
( Dobok Luckyt a pihenésre.1-9 közt a pihenéssel töltőt órák fele töltődik csak. 10-19 a pihenéssel töltött órák rendesen vissza töltődnek. 20 mindenki maximumra kerül olyan jót pihent. )
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
1
Az éjszaka nem történt semmi szóra érdemes. Furcsa zajok melyek a helyi élőflóra adott. A hely és a furcsa hangok éppen elegek voltak ahhoz, hogy ne tudjatok teljes mértékben piheni regenerálódni. Így reggel mikor mindenki felébred és megébred 5:00-kor még mindig fáradtnak érzi magát. S legalább 1 hét pihenést szeretne kérni...
( 10 órát aludtatok. A dobás sikeressége miatt mindenki csak 5 HP-t töltődött. )

Helen:HP30/20
Wang:HP28/8
Daniel:HP28/15
Thalia:HP20/15
Lara:HP26/8
Rodolpho:HP20/20

Alric:HP26/26
Melody:HP 22/19
Tao:HP24/20
Darman:HP 32/32
Tia:HP32/26
Vivian:HP20/20
( Csatánál mindenki jelölje hogyan áll, még akkor is ha nem kapott sebzést! )

( Mit csináltok ebben az állapotban? )
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-05-21, 20:39

Amikor végre minden elcsendesedik, és Darmannal bevonulunk a sátorba, hálásan fogadom el társam felajánlását. 
A nyakához hajolok, és óvatosan megkeresve az impulzuspontot, fogaimmal áttöröm a bőrt. Fáradtak vagyunk mindketten, így nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam a vágy, és csupán párat kortyolok az édes nedűből. Ez is pont elég ahhoz, hogy az éhségem csillapítsa. 


(Dobok Tia gyógyulására a vér által 2x D9) - KM-mel egyeztetve

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... 913

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... 415


Darman őrködése után én váltom le őt, ám nem pihenek le azonnal. Megvárom Wangot, és szó nélkül, rutinosan ajánlom fel neki a nyakamat. Tudom, hogy éhes, érzem rajta, és nincs is túl jó bőrben. Szüksége van a véremre. 

Amint reggel felébredek, ami lévén 5 óra, alig hajnalnak mondható, azonnal számba veszem az ébredező népséget. 
A csapat tagjai közül még mindig Wang és lara néznek ki pocsékul.

Gyere ide Öcsikém! Még mindig szarul nézel ki! Így nem sok hasznodat vesszük! - jelentem ki vigyorogva, bár érezhető az aggodalom a szavaimból. Ha odaér hozzám, újra felajánlom neki a véremet. 

(Dobok Wang gyógyítására 2xD9)

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... 913

Tiara Prince carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... 514


Na, menj, gyógyítgasd kicsit a sóginőmet is! Vagy mindketten még a tegnapi nap hatása alatt vagytok, vagy igen vad éjszakátok lehetett. - teszem hozzá kajánul. 

*Oké, hogy én ettem, de a többieknek kellene valami kaja* - gondolkodom, végignézve a társaságon. 

Elindulok körbenézni, nem találok e valami ehetőt a környéken. 

(Dobok Lucky-t hátha találok bármi ehetőt, egy arra tévedt sivatagi rókát, madártojást, elhagyott élelemzsákot... )

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
11


HP:32/32







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-05-22, 08:38

Már hajnalban megébredek, de még mindig nem ocsúdtam fel az utazásból. Ez a rengeteg hirtelen történt esemény teljesen kikészített, a rengetek idegen arcról nem is beszélve.
* talán be kellett volna mutatkoznom este *- gondolom magamban, de egyszerűen túl félénk voltam hozzá, elvégre a csapat nagy része nagyon csapzott és leharcolt volt, nekem pedig nem volt kedvem magyarázkodni. 
* Talán majd idővel úgyis megismer mindenki...*
Mikor felkelek és elkészülök, rögtön kimegyek Tiához és látom élelem után kutat, amiben biztos vagyok, hallván mindenki korgó gyomrát egyszerre. 
Akárhogy is, a csapat nagy részének sok energiára lesz szüksége az induláshoz, márpedig ahogy kivettem a szavaikból minél előbb el kénei indulni valamerre. 
- Jó reggelt! Ehetőt keresel? Szívesen segítek. - mosolygok rá és választ se várván elindulok körbenézni.
Ha találok, első dolgom körbevinni a sebesültek között.
Vivian Polany carried out 1 launched of one Lucky :
15
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Helen Green 2024-05-22, 10:31

Reggel kissé kótyagosan ébredek, érzem, hogy jobb valamivel, de jó lett volna még egy kicsit pihenni. 

- Tempus. - motyogom. 5:00. *Basszus. Ez most komoly?* Kérdezem magamtól, majd megdörzsölöm a szememet. A társaság nagy része mintha még pihenne, de Tia mintha elmenne egy házam beli csajjal valamerre. Megkordul a gyomrom elég hangosan, majd megnyalom a szám szélét. *És még szomjas is vagyok. Ha jól tudom, Laránál van a kulacsom, azóta nem igen kaptam vissza.* El kéne mennem keresni vizet is, és feltölteni a víz készleteinket is, még mielőtt a nagy forróság elér minket, így keresek víz forrást. 

Szeretnék dobni egy Luckyt, hogy találok-e vizet vagy sem. 
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
13

Amíg kicsot messzebb kerülök a többiektől, elgondolkodom. 
- Kicsit túl gondolok mindent, lehet. De Daniel furcsa volt az elmúlt időben, nem is kicsit. Talán ez volt az oka, hogy nem igen harcolt, és nem is igen tért vissza ide hozzánk. Tök szuper. A sokadik ember, aki cserben hagyott. Én szerencsétlen. - motyogom magamba, miközben bele rúgok a homokba.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Helen Green
Helen Green
Eltávozott karakter
Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1295

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-05-22, 13:12

Fel se kelek a földről onnan nézek mindenkit. Wangék is befutnak de olyan szar állapotban, hogy ők inkább beesnek.
Vele van az a fura alak is, aki nem jár be órára és képes egy beszélgetésen belül flörtölni Larával meg Melodyval.
"Valami bohóc neve van."
Ekkor egy nagy pukkanással megérkezik egy formás alulöltözött csaj zöld arccal.
- Uaaaaa, mi a picsa? Van itt még egy Djinn? - Kiáltok fel, majd a többiek beszólogatására fújok egyet.
- Hiába röhögtök rajta, szerintem zöld arccal is tök jól néz ki. A vörös haj amúgy is szexi, ugye Melody? - bököm oldalba a barátnőmet.
Szegényt nagyon megviselhette a kaland, mert alig szólal meg.
Ahogy a küldetés sikerességét kezdi el tárgyalni mindenki méltatlankodva köszörülöm meg a torkom.
- Szegény fiamról el is feledkeztetek? Vagy Lányomról, nem tudom. A lényeg, hogy van egy tojásom. És ki fogom keltetni és az enyém lesz, és maminak fog hívni.
Már láttam is magamat egy sárkánnyal a vállamon. Ezzel a lelkesítő gondolattal aludtam el. De így is fura álmaim voltak. Elkaptak minket a múmiák és bebugyolálva szarkofágba zártak minket. Szinte éreztem a szövetet a számon és az orromon, ahogy levegőt kapkodva felébredtem.
- Aiyah, ez nem jó így. Kell az a SPA-day, amit az új vörös mondott tegnap - motyogtam az alvótársamnak, de mivel nem volt ilyen, csak a levegő hallotta.
Kimentem a sátorból, hogy egy gyors reggeli jógával kinyújtóztassam magam, de szinte azonnal megkordult a gyomrom. Kellett valami kaja.
Körbenézve láttam, hogy Tia és a Djinn elindult az egyik irányba, Helen meg a másikba. Úgy voltam vele, hogy ha ők találnak valamit, akkor én nem kellek oda, ezért kinéztem egy harmadik irányt. Próbáltam figyelni a sivatag qi áramlását. Van-e valahol élőlény, vagy víz? Nagy szerencse lett volna egy oázis most.
- Vagy ha csak úgy megjelenne itt Tichy a reggelivel.

Dobok Luckyt észlelésre.
Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
3
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-05-22, 14:09

Ahogy tántorogtunk a horizont felé, igyekeztem reagálni valamit Rodolpho kérdéseire.
- Hát nézd, elég sok mindenről lemaradtál, pajtás. Szerintem az is új neked, hogy időközben vámpír lettem. Itt most azért vagyunk, mert egy rejtélyes hang ideteleportált minket és annyit mondott, hogy tojások. De a saját tojásaimra alig tudtam vigyázni.
Egy sóhajtás után folytattam.
- De fáj a tüdőm, szóval legyen elég ennyi.
Ekkor éreztem, hogy melegedik a medál. Próbáltam felkészülni, de a rántástól megbicsaklott a lábam, így orra esve érkeztem.
"Uhh, a picsába"
Egész népes társaság gyűlt össze. Még egy teljesen új lány is volt a csapatban. Jó volt feküdni és ráhagyni a többiekre a munkát. Alig éltem a harc után. Csak akkor keltem fel, amikor Tia hívott, hogy igyak egy kicsit.
- Sajnálom - súgtam a fülébe. - Azt akartam, hogy büszke legyél rám, hogy jó Ventrue módjára vezetem a csapatot a távollétedben. De....látod az eredményt.
A vére tompította a  a fájdalmat anynira, hogy ne ájuljak el.
bebújtam a sátrunkba Larával és éreztem, hogy rögtön eltudnék alduni. De még magamhoz húztam a társamat és beborítottam az ajkát és nyakát csókokkal.
- Ez a legjobb része a napnak - doromboltam neki. - Használjuk ki ezt a pár percnyi békét.
Féltem, hogy tényleg csak annyi lesz. Ha lett volna erőm, akkor vitatkoztam volna az ötlettel, hogy csak egy őr álljon. Túlságosan jól emlékeztem még a dzsungelre. De szerencsére nem volt baj. Azért, amikor ébresztettek őrséghez, gyengéden felráztam Larát.
- Lara, ébredj! Baj van!
Ahogy kezdett ébredezni a szájára tapasztottam a kezem.
- Halkan, csak én vagyok. Írtó nagy gáz van.
Olyan közel hajoltam hozzá, hogy éreztem az orrán kilégzett levegőt az arcomon.
- Ma még nem is mondtam, hogy szeretlek.
Nem bírtam tovább komoly pofával, kibuggyant belőlem a nevetés.
"Ha megver érte, akkor is megérte."

....................................

Másnap reggel már nem fájt mindenem, de azért nehezményeztem, hogy indulni kell. Szerencsére Tia is érezte, ezért elém állt, hogy igyak még.
Ahogy mohó kortyogban inni kezdtem a véréből elgondolkodtam, hogy ez mennyire övé és mennyire Darmané inkább.

(+14 HP)


Akárkié is volt, szinte újjászülettem tőle. Elmúlt a remegés, a fájdalom, visszatért a ruganyosság a lépteimbe.
Az első utam ennek ellenére vissza a sátorhoz vezetett Larához.
- Szép jó reggelt, életem éjszakájának holdfénye! Kérsz egy kis kárpótlást az esti szivatásért?
Nem vártam meg a válaszát, azonnal meg is csókoltam.
A fogammal enyhén felsértettem az ajkamat és benedvesítettem vérrel a nyelvem. Azzal kentem be ott, ahol a legsötétebb zúzódásokat láttam Larán. Elvileg ennek is működnie kell. Itatni nem akartam, ki tudja az mit tesz vele.


Lara gyógyítása:
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... 514
+
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... 913

Szerencére működött, szemmel láthatóan gyógyultak a sebei.
- Tessék, így talán jobb. Pihenj még egy kicsit, addig keresek emberkaját regglire.
Furán hangozhatott, de nem akartam nem így mondani. Adtam neki egy piuszit a homlokára, aztán kimentem a többiekhez. Körbenézve megláttam Helent, ahogy egyedül kóborol. Rögtön utána siettem.
- Reméltem, hogy a Dzsungel utána senki se kószál el egyedül - jegyeztem meg, amikor mellé értem.
- Azt hiszem leginkább neked tartozom bocsánatkéréssel. A barlangban meg kellett volna, hogy védjelek. Sajnálom.
Nehéz volt egy csapatra vigyázni. Tiától olyan természetesnek tűnt. Jobb akartam lenni. És akkor éppen a kaja keresésben akartam jobb lenni.

Érzékelés
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
12


22 HP-val felejtem be a HSZ-t.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-05-22, 18:18

Az éjszaka szerencsére csendbe telt. Örültem annak is, hogy Tia elfogadta a felkínált nyakam.
Így örültem hogy ilyen téren a segítségére lehetek. 
Kissé furcsa volt látni és hallani, ahogy váltás után Tia megitatja magából Wangot. 
* Ehhez talán sosem fogok hozzá szokni. * gondolom magamban majd elnyom az álom.
Reggel arra ébredtem, hogy a többiek mozgolódnak.
- Jó reggelt mindenkinek! - mondom ahogy előmásztam a sátorból.
Mivel kevesebben nem lettünk de többen sem így mindenki megvan.
Ennek igencsak örültem.
Korgó gyomrok jelezték, hogy mindenki éhes, majd rá kellett jönnöm az enyém is olyan üres mint a többieké.
* Szerencse, hogy az üres fejem nem képes korogni! * gondolom magamban vigyorogva.
Tia, Tao és Helen is neki indul meg az új lány Vivian is körülnézni.
* Gondolom kaját keresnek. * vonom meg a vállam.
Én már kutakodni nem kezdek neki. Vagyunk rá vagy 100-an.
Inkább visszamentem a sátorba és előkaptam a térképet amit el is kezdtem tanulmányozni.
( Dobok Luckyt arra, hogy észre veszek rajta valami jelölést, mintát bármit. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
4
- Rodolpho! - szólítom a srácot.
- Te, hogy kerültél ide? - kérdezem tőle.
Nem igazán beszélgettem vele még semmit így talán a mostani kis csendes idő pont kapóra jön.
- Alric! - hívom ide fegyvertársam.
- Te hogy vagy? A pálcád menthetetlen? - kérdezem tőle.
Halványan rémlik, hogy defektes lett.
- Kellene valami terv féleség. Bár fene tudja mi vár ránk majd. De jó lenne valami felkészültség, nem? - kérdezem és magyarázom.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1357

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Lara Lestrange 2024-05-22, 23:21

Küldök pár szúrós pillantást Wang felé amint meghallom hogy jópofizik Rudinak. Nem mintha bajom lenne vele, de még mindig neheztelek rá. Meg elég nagy nyomot hagyott bennem, hogy erdekes módon mindig csak sétálgatás közben futottunk össze. De mindegy is. Talán, de tenyleg csak talán kaphat mégegy esélyt. 
Wang mellett feküdni, a sivatag kellős közepén egyszerre volt a világ legjobb és legbizarabb érzése. Kicsit önzőnek érzem magamat, de a többiek nem osztottak rám őrséget. Helyes. 
Adtam pár csókot Wangnak, majd a mellkasán fekve aludtam el. 
Meglepetten riadok fel amikor Wang szól, hogy baj van. 
~Mi a szentség történt már megint?! Én ezt nem akarom elhinni
-Mivan?... Vagyis izé mi történt?-kérdezem ásítva, majd a röhögéséből realizálom a szitut. -Wang Blackthorn!!!!!!!!!!! Ezért biztosan meg foglak ölni!!!!!
-De azért szeretlek. És a duplán megölt énedet is fogom-teszem hozzá durcásan, majd visszafekszek.
Reggel Wang csókjára keltem, és arra hogy már valamennyire nem úgy érzem magam mint egy hulla. Amúgy ez tök ironikus is lehetne akár. 
-óóó csakugyan? Kárpótlás? Miért is? Jaaa igen téényleg. Ha jol rémlik a cuki kis pofid kihasználta a vészhelyzet kártyát csak azert hogy közölje hogy szeret. Cuki
Mindig is igyekeztem nem kérni ezekből az érdkes vámpír gyógyítási módokból, de most kivétlesen nem ellemkeztem. És minden ellemérvem ellenére tökéletesen működött. 
(+14 hp vagyis 22hpn vagyok)
-Azta, köszönöm-mondom meglepetten.- viszont a plusz pihenést inkáb skippelem kicsim.
Ezzel felálltam és kisétáltam a sátorból. A nap egész kellemesen sütött. Odamegyek az ismeretlen csajhoz. Ha ismét ömmmm hogyisfogalmazzak; érdekes helyzetbe kerülnénk, legalább tudjuk meg egymás nevét mielőtt kinyiffanunk. 
-Hali, Lara vagyok. Te? Egyébként mikor is érkeztél? -vele nem szándékozom megismételni amit Thaliaval. Tia amúgy is megfojtana érte. Vagy Wang.
(Dobok egy luckyt én is észlelésre)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
19
Lara Lestrange
Lara Lestrange
Eltávozott karakter
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 438

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Alric Maggot 2024-05-23, 14:27

A társaság nyugovóra tér. Így ő is így tesz. Az éjszaka szinte pillanatok alatt elröppen és szerencsére eseménytelenül telik.  Amikor eljön az őrködés ideje, zsibbadtan ébred. Morcosan kikászálódik a fülkéből és kezében a sárkánycsont tüskével a sátor elé Huppan. Unalmában szórakozottan reszelgetni kezdi a csontdarabot. Miközben reszelgeti egyre jobban kezd hasonlítani egy római gladiusra. Szórakozottan megsuhogtatja.
- KIRÁLY. EZZEL LESZÚRKODHATOD A TÁRSAIDAT, VAGY MEGKÉRHETED A PÁLCÁS ELLENFELEIDET HOGY VÁRJANAK AMÍG ODAMÉSZ ÉS MEGTÁMADOD ŐKET. KÉST VISZEL PÁLCAPÁRBAJRA? ESZEDNÉL VAGY?
-Nem tudok mit tenni! szólal meg szomorúan. Majd ha visszaértünk készíttetek másik pálcát. Legalább nem vagyok fegyvertelen... És amúgy is!  Itt vagytok ti! A közelharcot meg intézem én.
-HMM...
Közben A nap felkúszik a horizont fölé és a társai is mozgolódni kezdenek.
Ahogy hallgatja őket, pár új arc is feltűnik neki. 
Többen is megemlítették a víz kérdést erre hitetlenkedve felkapja a fejét és odaszól. 
-Az aguamentit próbáltátok már? Csodákra képes!
Idő közben Darman is megszólítjha.
- Hát pajtás... Úgy néz ki menthetetlen Szomorúan sóhajt majd a holmija felé pillant. De addig is bökdösődök. szerencsére sikerült a zombisüsüből egy kis emléket csakliznom és nézd mit alkottam! Előhúzza a csontgladiust és Darman elé emeli. A semminél jobb. 
Közben Rodolpho is odatolja a képét.
- Hát te meg mit keresel itt? A kispad nem itt van!
Mindegy is! Legyint egyet a srác felé, majd ismét darman felé fordul Javaslom ne húzzuk tovább az időt. Ibnduljunk el a C felé még a nagy hőség előtt. Ha belehúzunk csak rövid ideig kell hőségben repülnünk.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Alric Maggot
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
33
Hozzászólások száma : 417

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Helen Green 2024-05-23, 14:36

A keresgélésemet Wang zavarja meg, aki nagy bocsánatkérések közepette mondja a mondandóját. Kissé felhúzom magamat idegileg. 
- Tudod, Wang, NEM tartozol bocsánatkéréssel. És nem, nem kell megvédened. - vágom hozzá a fiú fejéhez, majd kissé megrohamozom az érzéseimmel. - Ha a fejem szakad le, az az én problémám lesz, nem a tiéd, nem Tiáé, nem Darmané, se nem a többié. Az enyém. Érdekel is bárkit is, hogy mit teszek? Nem. Nem akartam szétválni a csapattal, mert tudtam, hogy megszívjuk. De neeem, szét kellett válni, rendben van. És tessék, ez lett a vége. Kiköptem a tüdőmet. Feladtam? Nem. Nem tudok, és nem is akarok más helyett megszakadni. Itt mindenki úgy csöpög a másikkal, mintha egy romantikus filmben lennénk, és csak egymással foglalkozik mindenki. Ne haragudj, de ki kellett adnom magamból. 
Kissé sajnálom Wangot, hogy ennyire muszáj kiadnom magamból.
- És ha legközelebb tervet készít a csapat, csináljuk együtt, és ne csináljuk azt, hogy ha látjuk, mennyire szar a helyzet, szétválunk. De véüglis mindegy, mert megint csak a számat jártatom feleslegesen, mert úgysem fog érdekelni senkit sem. 
Fortyogok tovább, miközben keresem a megfelelő helyet a friss víz miatt.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Helen Green
Helen Green
Eltávozott karakter
Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1295

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Rodolpho Gardex 2024-05-23, 14:56

Figyelmesen hallgatja Wangot, és közben kellemetlen nyomasztó érzés kúszik a mellkasára. A társai megannyi bevetésen voltak, számtalanszor vitték a bőrüket vásárra, míg ő a saját dolgával volt elintézve. Ez is megerősíti azt a meggyőződését, miszerint mostantól hasznosabb akar lenni a társaság számára. Megértően bólint, majd finoman megszorítja a srác vállát és tovább áll.
-Köszönöm amit eddig tettetek!  Szól még vissza a válla fölött. Nyitná a száját a folytatásra, de meggondolja magát. Szája lassan becsukódik és elsiet. Elhagyja a tábort. Mire visszatér, már áll a sátor és épp az ügyelési rendet tárgyalják. Nem akar beleszólni, csupán bólint és ennek megfelelően jár el. Az őrség során igyekszik az idejét hasznosan tölteni. Nem megy messzire csak a környéken vándolorol. Valami élelemre szükség lesz. Megpillant a hajnali sugarakban pár nagyobb termetű gyíkfélét. A lustán sütkérező állatok amiket a tábor körül látott nincsenek messze. Épp a reggeli nap jótékny sugarainak köszönhetően próbálnak meleg vérhez jutni, hogy megkezdhessék a nappali élelemgyűjtést. Ezúttal azonban nem járnak sikerrel. Emeli a pálcáját és sorban leszedi őket.
Miután nyolc tíz darab leguánt begyűjtött elégedetten visszaindul a táborba. A többiek már fent vannak. A központi helyre ér és ledobja a nagy állatokat a homokra. 
- A reggeli tálalva. Sütve finomak Nem túl sok, de kb 30-40 deka jut mindenkinek úgy számoltam. Az egy étkezésre elég.
Darman Nyitottsága meglepi. Csak épp ott van mr. tahó is. Szúrós pillantással sújtja, de nem reagál a megjegyzésére.
Darmannak válaszol. - Nos egyszerűen válaszoltam a hívásra azt hiszem... Most épp az iskola területén tartózkodtam. Garrgantis professzornak kellett volna segítenem, amikor megszólalt a medálom. és most... Széttárja a karját. -Voila! 
Rodolpho Gardex
Rodolpho Gardex
Magica nebulus
Magica nebulus

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 08.
18
Hozzászólások száma : 38

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 1. Magica Nebulus
Health point (maximum): 20
Támadás/védekezés alapérték: D6
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-05-23, 18:39

Amikor Lara odaér hozzám, nagyon megörülök.
-Szia! Én Vivian vagyok, nagyon örülök neked. Hát, szinte magam sem tudom, hogy kerültem ide, elég vicces történet. Új tanuló vagyok, és éppen indultam a suliba, amikor a sarkon Vlad megragadott és sürgősen elküldött, hogy segítenem kell Tiának. Fogalmam sem volt, ki az a Tia és hol van, és úgy egyáltalán, mit is kéne tennem, de hirtelen furcsa érzésem támadt, és tudtam, merre kell mennem, kit hogyan hívnak... Azt hiszem, telepatikusan a fejembe adott pár infót... Azt viszont nem vette észre, hogy nincs nálam se pálca, sem semmi... - mosolyodom el a helyzet komikumán, majd felé nézek és folytatom: 
- Azt hiszem, amikor odaértem és egyből Darmanhoz mentem, mindenki nagyon meglepődött és megijedt... Szerencsére Tia érezte, hogy közétek való vagyok, és lemásolt valami medált, amit a nyakamba akasztott, hogy Alric... Alric ugye? Azt hiszem így hívják... Szóval, hogy Alric se és más se akarjon legközelebb pálcát szegezni rám. - nevetem el magam barátságosan. - Most pedig itt vagyok, és azt hiszem, próbálok ott segíteni, ahol tudok, bár nem tudom pontosan mi a célunk itt egyáltalán. Az sokat segítene...
Lara figyelmesen hallgatta, amint elmeséltem kis kalandomat idáig.
-És te?  Mindig ennyi kaland vár majd itt ránk? Meséltek egyet s mást már a suliról, de erre nem számítottam! - nevetek fel. - Egyébként jól látom, hogy együtt vagytok Wanggal? - teszem fel a kérdést barátságosan, viccesen emelgetve a szemöldököm.
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Lara Lestrange 2024-05-23, 19:37

Viviant meglepően jófejnek találom. A háttérstoryjára úgy ahogy igyekszek figyelni, viszont egy 'Apró' részleten kezdek agyalni. Oké oké oké. Én ertem azt a részét h kellett kapnia valamennyi információt rólunk, dee.. Hogyisfogalmazzak? 
~Nagyon nem megszokott h Vlad információfröccsöket osztogat
És ha jól rémlik Thalia semmi ilyesmiről nem beszélt. És a stílusából ítélve tuti mondta volna.
~ tényleg, már meg kellett vna érkeznie. Remélem nem unt meg minket ennyi idő után!
-igen, Alricnak hívják azt a 'zsenit'. -válaszolom a lany kérdésére. Amúgy semmi jogom nincs bírálni a srácot. Ő legalább nem késsel fenyegette az új lanyt akit meglátott. Na miiindegy. Engedjük el.
-A célunk? Hááát ez kínos kérdés. Eredetileg egy hang után jöttünk ami tojásokrol beszélt. Na igen. A meló ezt a részét egy nagyon minimálisan elcsesztük. Most annyi a célunk, hogy találjunk valamit majd jussunk el a C pontra. És ne kössön ki a fél csapat az ispotályban.- mondom mintha ez mindennapos lenne.
-én? Hát ez egy jó kérdés. Én az ilyen helyeken érzem jól magam. Még majdnem meghalni is jobb buli mint eltölteni egy hetet a Lestrange familiában. És igen. Itt egyáltalán nem fogsz unatkozni
Kissé felnevetek amikor Wangról kérdez. Tetszik, hogy képes normális beszélgetésre. Szupiii. Akkor nem traumatizálták Tiáek az A pontnál. Ez mindenképp remek.
-igen, jól látod-egy széles mosoly kíséretében bólintok egyet. - vagyis a társa vagyok. Amúgy ő és Tia is vámpírok. Nemtudom mennyire raktad össze
Lara Lestrange
Lara Lestrange
Eltávozott karakter
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 438

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-05-25, 07:47

Helen:HP30/20
Wang:HP28/22
Daniel:HP28/15
Thalia:HP20/15
Lara:HP26/22
Rodolpho:HP20/20
Alric:HP26/26
Melody:HP22/19
Tao:HP24/20
Darman:HP32/32
Tia:HP32/32
Vivian:HP20/20
 

Tia

Ahogy Tia elhagyja a csapatott és körbenéz a környéken észre vesz pár napsütésben heverésző gyíkot. Mire észreveszi őket addigra Rodolpho megelőzi őt és levadássza a gyíkokat. Ezen kívül nem talál vagy vessz észre semmi olyat ami ehető lenne a számukra.
Kiszúr még pár mérges kígyót, skorpiót és egyéb mérgező lényt amivel inkább jobb vigyázni.
 

Vivian

Miközben csatlakozik Tia mellé ő is nézelődik beszélgetés közben. Kaját nem lát azon kívül mint amit Tia is kiszúr de ezen felül még észre vessz 1-2-3 db kaktuszt. Ami lehetséges, hogy képes ellátni titeket iható vízzel.
 

Helen

( Dobot észlelésre majd nem várta meg az eredményt és folytatta a beszélgetést így a dobás érvénytelen! )
Annyira el volt foglalva magával és a később megjelenő Wang letorkolásával, hogy észre se vette a homokba heverő vizes kulacsot. Amit még a bázis előző tulajdonosai hagyhattak itt...
 

Tao

Annyira elvan foglalva merev tagjai kinyújtóztatásával, hogy hiába is próbálja kifürkészni a környezet Qi áramlását semmit sem vesz észre belőle ami fontos lenne a számára. Még azt sem érzékeli, hogy tőle 1 méterre egy skorpió fúrta be magát a homokba és a kis hegyes ámde annál mérgezőbb farka még kint van belőle. Így egyszerű belelépni!
 

Wang

Ahogy utol éri Helent beszélgetni kezd vele, de ahogy beáll köztük a csend egy pillanatra ő kiszúrja azt a vizes butykost amit Helen nem vett észre.
( Dobjon Luckyt. Ha páros akkor tiszta és üres plusz van hozzá kötve még 3 db kulacs melyek picit mélyebben vannak a homokba. Páratlan esetén Ugyan úgy 4 db kulacsot talál amiből kettő lyukas kettő meg poshadt vizet tartalmaz... Oldjátok meg hogy használható legyen ha kell! )
 

Darman

Hiába nézi a térképet semmi különlegeset nem lát rajta. Csak a C jelzést ami lett egy pont jelöli a “koordinátát”. Semmi más nem derül ki a fiú számára. Még az sem egyértelmű, hogy milyen a terület arra. Homokbuckás vagy sík egyenes esetleg sziklás...
 

Lara

( Dobot észlelésre majd nem várta meg az eredményt és folytatta a beszélgetést így a dobás érvénytelen! )
Észre vette azt a Skorpiót ami Tao mellett van. De Vivian válasza megzavarta és elfelejtett oda kiabálni a lánynak, hogy vigyázzon.
( Lara dobjon Luckyt, páros 12 vagy felette esetén Tao bele lép a skorpióba ami megmarja őt! Páros és 12 esetén vagy páratlan esetén Tao még időben elfordul abból az irányból és nem történik semmi. )
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-05-25, 14:46

Épp amikor Lara Tiáról és Wangról kérdez, a távolban megpillantok három furcsa alakot. A tűző nap miatt nehezen tudom kivenni, mik lehetnek, és annyira leköt a látvány, hogy már nem is tudok válaszolni Larának. Hirtelen megtorpanok és az árnyak felé mutatok:
-Hé, várj! Azok délibábok vagy tényleg van ott valami? - kérdezem Larát, de mielőtt válaszolhatna, egyre biztosabb vagyok a dolgomban, és odafutok.
Amikor közelebb érek, látom, hogy kaktuszok. Örömömben ugrálni kezdek és kiabálok, hátha meghallják a többiek:
-Hé, hé! Mindenki! Azt hiszem, szerencsénk van!
Úgy látom, Tiáék hallottak, és Lara is közeledik felém. Amíg odaérnek, jobban megfigyelem, amit látok. Bár nem ismerem túl jól a növényeket, annyit tudok, hogy nem minden kaktusz leve fogyasztható. Azonban, ha szerencsénk van, akkor innunk már lesz mit. Mindhárom kaktusz különböző, de az egyiken tüskés és színes virágokat látok, a virágoknál pedig van  valami különös...
Ahogy fókuszálok rá, hirtelen felismerem: *Hát persze, ez fügekaktusz gyümölcs! Atya ég, akkor ennünk is lesz mit, ha elég érett!* - gondolom magamban, és izgatott vigyor ül ki az arcomra.
Leveszem a felsőmet és a kezemben tartva megpróbálom leszedni a kaktusz gyümölcseit, hogy megvizsgálhassam.
Dobok egy lucky-t arra, hogy sikerül-e biztonságosan leszednem a gyümölcsöket.
Vivian Polany carried out 1 launched of one Lucky :
10
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Tiara Prince likes this post

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-05-25, 16:11

Nem tudtam hirtelen, hogy mit reagáljak Helen tirádájára. Nekem őszintén úgy rémlett, hogy ő akarta szétosztani a csapatot. Én velük együtt akartam támadni.
De úgy láttam most arra van szüksége, hogy kiadja magából a feszültséget. Nem használt volna ha félbeszakítom, szóval hagytam, hogy engedje.
"Fura. A múltkor, a dzsungelben én kb végig ordibáltam onnantól, hogy Tia eltűnt. És még mindig úgy érzem, hogy megakadályozhattam volna az elrablását."
(Dobok Luckyt a kulacsokra.)
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
19
Ahogy nézek körbe meglátok valamit. Ami....
- Helen, lehet kezdek meghülyülni, de az nem egy kulacs?
Szinte lehetetlen, de tényleg az volt.
- Hohóóó, ez nem délibáb, ez tényleg egy kulacs.
Úgy tűnik az előző csapat elég sietve menekült innen. Aggasztania kellene, de most örülök a zsákmánynak. Ráadásul, ahogy húzom kifelé a homokból még három kulacs jön.
- Áháhááááuubaaszki.
Kettőből homok folyt ki egy lyukon az oldalából. A másik kettőt megnéztem. Nem volt lyukas és még volt benne víz. De a szaga borzalmas volt.
- Uhh. ez a víz már a saját lábán mászik el. Kérdezd meg Larát, hogy szét tudja-e választani a vizet a mocsoktól. Ha igen, akkor van vizünk. Ha nem, akkor két kulacsunk. Addig én megjavítom ezt a kettőt.
Leültem a homokba a két lyukas kulaccsal. Nem voltam benne biztos, hogy a Reparo, vagy a Repearo javítaná meg. Kipróbáltam mindkettőt.
- Reparo! Reparo! Repearo! Repearo!

(Dobok Luckyt a javításokra)
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
12







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-05-26, 08:07

Szerencsére mind a 2 srác hallotta, hogy szóltam nekik. Míg rájuk várakoztam, hogy oda érjenek hozzám addig a térképet néztem.
- Hát ebből semmi nem jön le nekem. Fene belé... - mérgelődöm
Már éppen ott tartottam, hogy a pálcámat rá szegezem és ordibálni kezdek vele, hogy Fedje fel titkait!
De akkora ér oda Rodolpho és gyors pár szóba elmondja, hogy is került ide.
- Az szép. - mondom neki válaszul.
- De itt vagy és van nálad pálca. Így legalább tudsz vigyázni a többi elsősre ha szorulna a hurok a nyakunk körül. - teszem hozzá és valamilyen furcsa gondolattól vezérelve finoman a mellkasába öklözök. Ilyen barátságos gesztusban, hogy bízok benne.
Alric is befut és közli a rossz hírt.
- Bassza meg. - csak ennyire futja tőlem a hírre.
- De látom elég szépen feltaláltad magad. Nem rossz nem rossz. Ha jól látom egy Gladius akarna lenni? - kérdezem ahogy nézem a formát.
- Szerettem a római kort. - teszem hozzá mosolyogva.
- Míg a többiek keresik az élelmet és a vizet. Köszi a húst Rodolpho, de én hozzá sem nyúlok, hogy feldolgozzam azt... - mondom a srácnak.
A hús jól jönne de én nem bírom a feldolgozással járó procedúrát. Remélem a lányok vagy a többiek közt van valaki aki ért a főzéshez minimálisan. Nyársra simán feltudjuk húzni a húst de előbb fel kell dolgozni azt.
- Kellene valami terv féleség. Az oké, hogy kurva gyorsan indulni kellene, és a hőség előtt oda érni vagy legalábbis minél kevesebbet menni benne. De kombolyba menjünk vagy párosával lemaradva? Érted? - kérdezem Alrcira nézve de közben a másik sráctól is várnék választ.
Lévén, hogy ketten vagyunk itt így a többiek majd megbeszéljük amit itt kiötlünk.
- Plusz alapból félek, hogy már elkéstünk. 1 napot jobbára “lepocsékoltunk” vagy legalábbis egy estét. - mondom úgy ki a gondolatom
- Én legalább 3 fős csapatokba repülnék. A 3-as szám szerencsét hoz, és ha jól tudom a görögöknél a hősök 3fős csapatokban mentek kalandozni. A csapatok nálunk egymást követnék lemaradva picit. Mit szóltok? - kérdezem.
- Ott meg majd kiderül mi a fene vár ránk és tudunk jelezni egymásnak ha kell, ha meg csapda akkor nem egyszerre sétál bele mindenki.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1357

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Olivia Rose Fury 2024-05-26, 10:53

Feleszmélve az esésemből nagy hangzavarra lettem figyelmes.
-Fióna?!- Kérdeztem fennhangon, majd elnevettem magam.
-Szia Tia és Darman! Én is örülök nektek!- Mosolyogtam a vámpírlányra és párjára, majd Tiát karjaimat köré fontam.
-Igen Spa day…- Bólogattam.- Köszönöm, nem élnék most a vámpiri krémmel- nevettem hangosan.
-Helen, Helen… Nem is te lennél ha nem szólnál be!- Nevettem ismételten.
-Örülök, hogy hiányoztam.
Lara és Tao felé mosolygósan biccentettem egyet, majd meghallottam egy számomra kedves hangot. Óóóó igen! Az én kakasom!
-Mucikááám! – Estem mosolyogva karjai közé
- Örülök, hogy  látlak! – mondtam Alricnak, majd kikászálódtam a kezei közül, még mindig zölden. Egészen kezdett már beesteledni itt a nagy ölelgetések és üdvözlések közepedte. Az arc maszkom is kellőképpen megszáradt már rajtam, így a pipere cuccaim közül kivettem a kis flakon vizet, és lemostam vele az arcomat. Nem igazán volt kedvem kivenni a részem az őrködésből, így egészen korán bevonultam a sátorba, és elaludtam.
 
Nagy ásítások közepedte ébredtem meg, A nap még nem igazán látszódott, elég korán lehetett. Szemeimet dörzsölgetve battyogtam kifelé a sátorból. Kellőképpen fáradtnak érzem magam. A háttérből figyeltem barátaim tevékenykedését. Szerencsére maradt még egy kis víz a tegnapi üvegcsében, azt le is hörpintettem, miközben a háttérben hallgattam Helen-Wang kisebb szócsatáját.
Mosolyogva haladtam a kaja felé. kellőképpen éhes voltam már, el is csíptem egyet, majd befalatoztam. Vissza kell még rázódnom a nagy pörgésekbe, így egyenlőre csak megfigyelőként próbálok részt venni.
-REPÜLÉS?!- Szólaltam meg egész hangosan.
-Nem tudom ki emlékszik arra,hogy mi történt amikor ÉN(!!!!) utoljára seprűn próbáltam repülni.- Nézegettem Alricot.
-Én egyedül biztosan nem szállok fel egy ilyen vadra! – Továbbra is Alricot szugeráltam
-Valakinek el kell vinnie magával. –Célozgattam Kakaskámnak a szemeimmel.

-Szerintem az a legbiztonságosabb ha mind együtt megyünk. Nem sokszor jön be a szétválás... - Szóltam Darman monológjába bele.
-Logikus amit mondasz Darman, de ha együtt megyünk akkor nagyobb eséllyel jövünk ki nyertesen egy szarabb helyzetből is. - ecseteltem







******************************************************
Milyen is a jellemem? Hmm.. Talán ambiciózus, céltudatos, AKARATOS, csodás, vicces, nagyon nagyon okos. Könnyen gyorsan tanulok. Nehéz velem nem jól kijönni. Ha valakiben ellenszenvet merek vélni, megkeserítem az életét. A barátaimért kiállok. Mindig ott vagyok ha szükségük van rám. Imádok minden badarságban részt venni, általában, ha valami huncutságról van szó én mindig ott vagyok.
Olivia Rose Fury
Olivia Rose Fury
Magica residentus
Magica residentus

Csatlakozás dátuma : 2022. Jan. 30.
28
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 3. Magica Residentus
Health point (maximum): 24
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 4
Képesség: : Föld mágia Föld mágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Alric Maggot 2024-05-26, 19:34

Rodolpho gyíkjára egyáltalán nem lenne kíváncsi, egye meg amit főzött. Azonban a többiek sikerét látva kicsit megkönnyebbül. A vizes kulacsok rendkívül hasznosak lesznek a későbbiekben. 
Darman megjegyzésére kaján vigyor terül el az arcán. 
-Mindig bolondultam a késekért, kardokért és minden szúró vágó eszközért! És igen, ez egy gladius lett. Ha megint barlangban kell harcolnunk, szűk helyen, nem lehetne hosszú kardokat forgatni. Mindig elakadna a falban, cseppkövekben satöbbi. Ez pont elegendő. Persze távolsági támadások ellen nem sokat ér. Kicsit elgondolkodik. Habár úgy hallottam, hogy a sárkánycsont mágiaelnyelő és képes elnyelni bizonyos hatásokat. De azért pajzsként nem tartanám magam elé.
Felkel és úgy dönt körbenéz a többiek között is, ki hogy áll, és mennyire van indulásra kész állapotban.
Az új lány szerencsével járt és egész hasznos dolgokat talált. Már csak meg kéne szerezni. Le is veszi a felsőjét . Elkerekedett szemmel legelteti szemeit a formás testen, majd fejcsóválva odasétál.
- Ez így nem biztos hogy jó lesz! És miután végeztél, ezt akarod visszavenni? Fejével a kaktusztűpárnává vált póló felé int. - Na figyelj! 
Azzal előveszi a csontgladiust és levagdossa a fügéket. 
Most hempergesd meg a homokba, Dörgöld bele jól valami kővel és letörnek a tüskék akkor már meg tudod fogni.
Zavarában a lány dekoltázsáról az arcára siklik a tekintete. 
-Öhhm Bocsánat a múltkoriért! Rosszul indítottunk, épp egy zombisárkány és egy vérgólemen voltunk túl meg megannyi ellenséges máguson... Bizalmatlan voltam.
Fél füllel közben meghallja Olivia megjegyzését is, majd foghegyről odaszól. - Majd én elviszlek, ne aggódj! Csak készülj össze!







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Alric Maggot
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
33
Hozzászólások száma : 417

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Lara Lestrange 2024-05-26, 23:00

Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
2
Örömmel nézem véhig, hogy Tao elkerüli a skorpiót. Nem lett volna elég időm figyelmeztetni őt, de eléggé kínos pett volna ha belelép. 
Kocogva indulok el Vivian után. Én egyelőre nem látom amit ő, de semmi esetre sem fogom hagyni, hogy egyedül menjen valahova. Pálca nélkül. Magam sem ertem, hogy hogy de alric hamarabb ér oda a lányhoz mint én. Sőt... mire én megérkezek, Vivian melltartóban van Alric pedig előszeretettel bámulja és oktatja ki. 
~Ez direkt csinálja ezt? Pont Olívia előtt?!
Amikor odaérek, átsétálok a srác lábán és szúrós pillantásokat küldök felé. 
-befejezheted, drága. -közlöm majd ismét mosolyogva Vivianhez fordulok. -Kell segítség? Megnézem mit művelnek azok a zsenik a kulacsokkal, hátha meg tudom oldani. Utána jövök.
Odamegyek Wangékhoz és leülök mellé. 
-boldogulsz a javítással? -kérdezem, miközben magamhoz veszem a 2 jó kulacsot. 
-Amúgy nemtudom. Remélem menni fog. Még nem próbáltam ilyesmit csinálni.
(Dobok rá egy luckyt h sikerül e)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one Lucky :
19
Lara Lestrange
Lara Lestrange
Eltávozott karakter
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 438

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-05-27, 08:42

A talált gyíkokat végül Rodolpho fogja meg, és viszi a táborba. Még néhány cseppet sem barátságos lényt találok a homokba, de semmi egyebet. 
Szándékosan picit hátramaradva figyelem a csapatot, és valamiféle büszkeséget érzek. Wangék csoportja immár Larával kiegészülve vizet próbálnak fakasztani, a fiúk a gyíkokat készítették el fogyasztásra, amott Alrik és Vivian sajátos módon próbálnak kaktuszfügét szerezni, míg Darmanék már az előttünk álló utat tervezgetik. 
Nagyon sóhajtok, és lehuppanok a homokba. Elégedetten veszem tudomásul, hogy bizony a csapat megérett. Már nincs szükségük a vezetésre, remekül boldogulnak együtt. 
Ez fontos. Én hamarosan már nem leszek mellettük. Lassan, de biztosan érzem, hogy távolodok el. Persze a küldetéseken mindig ott leszek, ha szükség lesz rám, de a primogeni munka, a gyógyítás a legtöbb időmet felemészti. Hamarosan kiköltözök a kollégiumból is a saját házamba. Remélem Darman is jön velem, de hogy mit akar a jövőben arról nem igazán beszél. Semmit sem tudok róla mit szeretne kezdeni a suli után. De bármibe is fog, én mellette leszek. 
Ahogy az öcsém mellett is. - fordítom a figyelmemet Wangra. *Még sokat kell tanulnia, de nagyon ügyes fiú. Sokra viszi majd, biztos vsgyok benne, ahogy a többiek is. 
*Ők a családom! * - nézek végig ujra mindenkin büszkén, mint amikor az anya nézi a gyermekeit, ami picit persze bizarr, hiszen alig fiatalabbak nálam, de valamiért így érzek. 

* Na, te anyatigris, szedd össze a nyájat, aztán induljatok meg, mert hamar elszáll az idill. Még előttünk egy kihívás a c ponton, és ki tudja addig is mi vár ránk. * Azzal visszasétálok a csapathoz. 

-Ha mindenki elkészült, lassan indulhatunk. Nem mindenkinek van seprűje, és a meglévők közül sem mind bírja már sokáig.

Szerintem kettesével kéne repülni. Így a hátulsó személy képes lehet varázsolni is, ha szükséges, míg a másik a seprű irányítására koncentrál. - fejtem ki mit gondolok, és várom a többiek válaszát.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-05-27, 09:15

Néztem, néztem, meresztettem a szemem, de nem láttam semmit. Már emeltem a lábam, hogy dühösen belerúgjak a homokba, de elvonta a figyelmem a kiabálás mögöttem.
Hátrafordultam és megindultam a hangok felé. Fájdalmasan felnyögtem, ahogy láttam a seprűket.
- Légyszi ne már! Még mindig fáj a...ott  -tiltakozok.
- Amúgy egyetértek a szép hajú új lánnyal. Ne válljunk szét. Ahogy hallom a sztorikból, Helenék csapata megszívta a szétválást. Maradjunk együtt, akkor tudunk vigyázni egymásra. Tudjátok, a korai elhalálozásért nem adok kedvezményt.
Ha már muszáj volt sepűre ülni akkor tovább nyújtóztattam magam. Kerestem magamnak egy többé kevésbé vízszintes területet és lefeküdtem oda jógázni.
- Mmmmmm, ezaaaaz, így talán bírni fogom a mai napot. De érjünk vissza a kastélyba hamar. Nektek nincs reggeli rutinotok? - Kérdezem a többieket gyakorlatok közben.
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Helen Green 2024-05-27, 15:29

- Egyszerűen semmit sem találok. - fakadok ki, majd Wangot hallom felkiáltani amiatt, hogy mintha kulacsot látna. Odanézek, majd megdörzsölöm a szemeimet. - Ez tényleg nem délibáb, ügyes vagy. Szedjük össze őket, és vigyük el őket. De persze remélem nincsenek annyira rossz állapotba, mint amióta itt vannak. De megyek is, idehozom Larát. 
Elindulnék vissza, de addigra Lara is megérkezik. Egy mosolyt eresztek el a lány felé, és hallgatom a válaszát. 
- Csak sikerülni fog. - biztatom a lányt, majd visszanézek a társaság felé. Amint elnézem, lassan útnak indulhatunk. - Lara, mi a helyzet a csapat többi tagjával? Felkelt mindenki? Van elegendő élelem? Viszatérek addig a többiekhez, körbekérdezek ott is.
Kisebb lépésekkel elindulok vissza a többiekig. *Remélem csak nem lesz gond az utolsó állomáson, jó lenne, ha végre valami jobb is történne.* 
- Minden rendben van, srácok? - kérdezem tőlük. - Találtunk egy pár kulacsot, megpróbáljuk megtisztítani őket, és utána igazából szedelőzködhetünk, és mehetünk, nem? - Tao felé nézek. - Tao, jössz velem egy seprűn? 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Helen Green
Helen Green
Eltávozott karakter
Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1295

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-05-27, 19:02

Vivian

A gyümölcsöket sikeresen le tudod szedni, de a pólódba bele kerül pár tüske! Mivel magadról kaptad le a pulcsit így megfeledkeztél erről, hogy alatta csak fehérnemű van... Alric ahogy ezt megjegyezte észre is vette ezt.
 

Wang

Sikeresen megjavítod az egyik kulacsot míg a másikon marad egy kisebb lyuk ami miatt csak 3/4-ig lehet tölteni!
 

Lara

A Wang által átadott kulacsokat szinte azonnal sikerül patyolat tisztára tisztítania.
 
Kaja és innivalóval elvagytok sikeresen látva. Ügyes volt a csapat. Kisebb étkezést és összerámolást követően készen álltok az útra.
Seprűlétszám miatt kettesével repültök.
Az indulási idő 8:00...
( Következő játékos dobjon Luckyt. Páros történik valami... rátok hagyom, hogy mit találtok ki.
Páratlan esetén, semmi nem történik és 17:30-ig repültök mire eléritek a célotokat. )
 
( Hogy a játék ne álljon páratlan dobás esetén... )
Az égre nézve szinte azt látjátok, hogy 1-2 óra és kezd sötétedni.
Szerencsére megpillantjátok a fészket. Amely nem természetes állapotában van.
A bejárat beomlott, a romok előtt több tucat sárkány és kultista tetem hever. Szörnyű csata zajlott le itt.
( Mit csináltok? Közelebb mentek vagy megnézitek van e másik bejárat? )
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Olivia Rose Fury 2024-05-27, 20:11

Dobok luckyt KM kérésre.
(El baszarintottam és elment az első dobásom, de az eredménye 10 volt!!! Bocsi <3) Olivia Rose Fury carried out 1 launched of one Lucky :
17

Alric bíztatására kevés kis cuccom összerámoltam. Egészen szépen eltelt ez a nap is hál' Merlinnek egyenlőre nyugiba. A nap már kezdett lefelé haladni, úgy döntöttem,hogy útnak indulok és néhány faágat összegyűjtök annak érdekében, hogy tábortüzet tegyek. Elmélázva a gondolataimban gyüjtögettem a kissebb-nagyobb faágakat, közben pedig énekelgettem.
- Hé kicsi lány, ou, szia, helló! álljunk össze, mint két kicsi lego ouna figyu már, mondom mi a szitute lány és meg fiú,na mizu, mizu, mizu?
Egészen hamar összegyűjtöttem a faágakat. Visszafelé haladtam a többiek felé amikor egy HATALMAS méhkas pottyant a lábam elé, lehetett úgy 1 méter magas.
-Az baj. - Néztem kétségbeesetten a botokkal a kezemben, majd mire kimondtam a jellegzetes mondatot egy jóadagnyi méh már ki is reppent a kasból. Felhúzva a nyúlcipőt, faágakat elhajítva szaladtam a tábor felé
-Baj van! BAJ VAN ! BAJ VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! - Vízhangzott a számból, miközben vörös hajam lobogott és csak futottam és futottam és futottam és a méhek csak jöttek és jöttek utánam. Próbáltam a fák között szambázni,lehet ha valaki kívülről látta azt hitte épp valami furcsa nép táncot járok. A faágak eléggé szúrósak voltak, 1-1 meg is karcolta a kezem de nem igazán számított. Inkább mint a méhek...







******************************************************
Milyen is a jellemem? Hmm.. Talán ambiciózus, céltudatos, AKARATOS, csodás, vicces, nagyon nagyon okos. Könnyen gyorsan tanulok. Nehéz velem nem jól kijönni. Ha valakiben ellenszenvet merek vélni, megkeserítem az életét. A barátaimért kiállok. Mindig ott vagyok ha szükségük van rám. Imádok minden badarságban részt venni, általában, ha valami huncutságról van szó én mindig ott vagyok.
Olivia Rose Fury
Olivia Rose Fury
Magica residentus
Magica residentus

Csatlakozás dátuma : 2022. Jan. 30.
28
Hozzászólások száma : 135

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 3. Magica Residentus
Health point (maximum): 24
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 4
Képesség: : Föld mágia Föld mágia
Csokibéka rang: 2. szint Békakutató 2. szint Békakutató
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-05-28, 07:38

Miután Alric felhívja a figyelmem a felsőmre, kissé elpirulok. Az ő segítségével sikeresen megtisztítottuk a gyümölcsöket, így örülök, hogy lesz mit ennünk, és biztos vagyok benne, hogy közös erővel a kaktusz levét is kinyerjük. Ekkor észreveszem, hogy pillantásai végigsiklanak a testemen. Egyszerre szégyellem és élvezem is a helyzetet. *Bár mindenki előtt fehérneműben lenni kicsit furcsa lesz, különösen a sivatag közepén, de talán találunk rá megoldást* – biztatom magam gondolatban.
 Mikor Alric bocsánatot kér, mosolyogva felelem: -Semmi gond, azt hiszem, én is így tettem volna a helyedben!
Elgondolkodom azon, hogy vajon Alric és (immár nevét is tudom) Olívia együtt vannak-e, vagy csak női együttérzésből szólt rá Lara. Megköszönöm Larának is a segítséget, majd mindkettőjükhöz fordulok:
-Rendben, a gyümölcsök megvannak. Azonban ez nem lesz elég mindannyiunknak, és gondolom, az út sem 5 perc lesz. Indulás előtt jó lenne kinyerni a vizet a kaktuszból. Alric, ha már eddig is ilyen jó ötleteid voltak, szerinted mivel kezdjük?
Amikor a mondatom végére érek, látom, hogy Olívia furcsa módon nekilát valami táncfélének, de olyan messze van, hogy nem tudom jól kivenni. Nem tudom, mire véljem a dolgot, de úgy gondolom, majd a kaktusz problémája után odamegyünk, addig a többiek biztosan foglalkoznak vele.
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-05-28, 19:20

Olivia

( Sajnálom, de páratlan a látott szám így annak megfelelően kell előre haladni. Kérd meg az Adminokat, hogy magyarázzák el a dobásokat hogy is kell dobni, hogy ne módosuljon le! )
A sivatag jobbára közepén vagytok egy homokbuckákkal körülvett mederbe ahol semmi nincs csak egy lerombolt és beomlott raktár bejárat és körülötte a volt tábor a faágak és méhkas teljes egészében tévképzet volt.
Sajnálatos módon ahogy pakolászott és készült az induláshoz olyan helyre nyúlt ahova nem szabadott volna.
Megzavart egy éppen még félálomban lévő mérgező kígyót és az reflexből mart. Olivia szerencséjére a kígyó mérge ép csak hallucinációt okozott a számára. Így képzelte oda a méhkast és azt hogy fát gyűjt a sivatag közepén...
( Dobjon Luckyt. Páros esetén a méreg lassan felszívódik a testében és elmúlik a hallucináció. Páratlan esetén bájitalt kell beadni neki, hogy rendbe jöjjön! )
 
( A következő játékos lereagálhatja az indulást utat és érkezést!!! )
( Persze Alric és Vivian még befejezhetik a kaktuszozást de a HSZ-ük végén megérkeznek ők is.  Ugyan úgy mindenki leírhatja az utazást pakolást... stb ahogy szokás de a HSZ végére haladjatok a cél felé. )
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Alric Maggot 2024-05-28, 23:47

Larára Még vet egy sanda pillantást, majd meghallja, hogy Vivian a nevén szólítja. Hátrapillant, majd a lány dinnyéiről ismét a kaktuszokra siklik a tekintete. 
- Öhm. Vizet kinyerni... forraljuk fel őket! Hozz csak egy kulacsot! 
Eszébe jut valami, amit az egyik ponyva alatt látott. -Bármilyen hideg tárgy megteszi! Valaki! fagyassza már le ezt a tálcát! Azzal felemeli amit a ponyva alól hozott. Feltehetően korábban gyümölcsök lehettek rajta.
-Na ezt ideteszem... Kezét szem magasságba helyezi, másik kezébe pedig megfogja a megvágott kaktuszt, majd erejét a tenyerébe összpontosítja és hevíteni kezdi. Képességhasználat. 
-A felszálló pára a hideg fémen lecsapódik. Már csak bele kell önteni a kulacsba! Magyarázza a lánynak. 
Miután végeztek, ismét Oliviához megy. 
- Induljunk!
Megpróbálja felidézni a térképet és szétnéz ah orizonton, tekintetével a nap helyzetét keresve.
-Tájoljon valaki és egy tempus is jól jönne! 
Miután megkapja az infókat, 8:00 Csak elégedetten bólint.
- Oda fog kozmálni a társaság... Dörmögi, miközben Oliviát maga elé ülteti. - Hajrá!

Az út eseménytelenül telik. Habár az égre gyakran fel-fel nézeget szárnyas gyilkosok után kutatva, de szerencsére semmi sem történik.
Amikor megérkeznek már jócskán fáj mindene, seprűvel és egy lánnyal a lábai között ennyit még nem utazott. Akárhogy is, kellemes megkönnyebbülés a landolás. Noha a táj, hasonlóan lehangoló, mint az előző. Mindenfelé hullák hevernek, halál és romok. 
- Még ha a halál völgyének árnyékában járok is... Dörmögi, miközben elhalad egy oszlásnak indult tetem mellett.
A bejárat beomlott, de talán még ki lehet ásni. 
Átkutatom a romos sátrakat dobok rá luckyt!  Alric Maggot carried out 1 launched of one Lucky :
19







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Alric Maggot
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
33
Hozzászólások száma : 417

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-05-29, 09:19

Megrettentem, amikor Olívia felkiált, hogy baj van. Futottam oda hozzá, de semmit nem vettem észre. Csak kapkodta maga körül a levegőt.
Odamentem hozzá, és gyengédem megfogtam a vállait.
- Olívia, nyugi! Nincs itt semmi. Nyugodj meg, kérlek!
De ő csak sikítva kapadozott, sorozva engem pofonokkkal, amiket kitudja milyen lénynek használt.
Magam elé húztam és lefogtam a karjait, hogy ne tehessen kárt senkiben. Pláne nem saját magában.
- Látod, nincs itt semmi, csak mi vagyunk. Nyugodj meg kérlek, és ülj rá Alric lécére, hogy indulhassunk.
De nem nyugodt le, csak ordibált. Ezzel nyert egy Wang kezet a szájára, miközben szemeimmel Tiát kerestem.
"Basszus, rá kell jönnöm, hogy működik a vámpír delej. Akkor most bele tudnék mászni a fejébe, hogy leálljon."
Ott vergődtünk, de nem lett jobb. Annyi haszna volt csak, hogy megéreztem egy sebet rajta.
- Ahh ez nem lesz jó. Valami állat megmarta, attól haluzhat. Alric, vedd át! Kötözd a seprűhöz, ha kell!
Én a magaméra ráültem és úgy repültem Larához.
- A hintója előállt, hercegnő.
Magam elé ültettem és adtam egy puszit a fülére. Olyan jó volt, hogy kéz nélkül is tudtam repülni. Így ölelhettem menet közben.
- Egy valaki még ülhet mögém, ha nincs elég seprű. Induljunk el, mert minden elvesztegetett perc lehetőség az ellenségnek, hogy erősödjön.
Beletelt még egy kis időbe, de végül elindultunk. A sürgetés ellenére az út minden percét élveztem. Imádtam repülni. Fura volt belegondolni, hogy Tao balesete után évekig féltem tőle, pedig olyan jó volt.
Ki tudja mióta repültünk, amikor észrevettem, hogy kezd lemenni a nap.
- Mindjárt éjszaka! Jön a mi időnk, Tia! - Kiáltottam át a mellettem repülő lánynak.
Nem voltam benne biztos, hogy a süvítő levegő mellett hallotta a szavaimat, de a gondolataimat biztosan.
Végül elértük a célunkat, ahol..
...ahol egy halom halott sárkány fogadott minket. És a megritkított harcosok közül páran.
- Na basszus! Még több tetű szektás. Oké, ha meglátjuk őket, akkor támadunk. Nem feloszlatva és nem csak én, vagy Helen meg én. MIN!DEN!KI! Még egy olyan kudarcot nem fogadok el, mint a múltkori.
Na persze ehhez először be kellett jutni az ajtón, ami beomlott. Fanyar mosollyal néztem. A kérdés az volt, hogy milyen gyorsan tudom elmozdítani. Ember magasságú köveket már könnyen felemelek.
- Kop kop, itt a Mikulás! Piros a ruhája, szóval biztos Khimerasos volt.
(Dobok Luckyt Képesség használatra)
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
19







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-05-29, 10:02

A többieken jártatva a szeme megláttam Djiviant, aki sajátos módon gyűjtötte a kaktuszlevet és majdnem félrenyeltem.
"Baszki"
El is estem, de megpróbáltam úgy felkelni, hogy szándékosnak tűnjön az egész.
"Oké, Tao, Nyugi, nyugi! Tök normális, hogy valakinek bejön egy csaj, akinek ilyen jó adottságai vannak. Akkor is, ha egy gonosz Djinn. Főleg, ha egy gonosz Djinn"
Borzasztó volt ez a társaság. Ott volt Djivian és a két jó tulajdonsága, ott volt egy szépszájú idegen, két cuki vörös, meg még Tia is.
Megráztam magam és Helenhez fordultam.
- Ööö mit is mondtál, bocsi? Éppen...egy versen gondolkoztam - füllentettem.
"Mi a csöcs van velem?"
- Ja igen, persze. Szívesen utazok veled. Csak vezess te, kérlek. Én nem vagyok jó seprűlovas.
Ekkor valaki irtózatosan ordítozni kezdett, mint akit nyúztak. A széphajú vörös, aki nem Melody megtalálhatta a sivatag egyetlen darázsfészkét. Vagy méhkast.
- Úúú, a rovarok szeretik a virágokat, ugye? Orchidessis!
A csokorral mentem, hogy elvonjam a zümik figyelmét, de döbbenten és kicsit csalódottan láttam, hogy nincs ott senki. Csak megőrült szegény lány.
- Hát jó! Akkor ez legyen a tiéd, a tegnapért! - Nyújtottam át a csokrot Tiának, majd mentem a seprűkhöz.
Próbáltam útközben mindenre gondolni csak arra nem, hogy mennyire fog fájni odalent megint. Vagy hogy Helen derekát fogom.

Tűz a nap, fény a hold
nincs itt se élő se holt
Még a teve sem itt jár

Idelent arany a föld
Mi sok vándort megölt
Az álmoknak ez egy gyár



Feszes íj, íves kard
a kígyó ki megmart
Most elbukni neked kár


De már vár a túlpart
A győzelmet akard
mit sors lelkedbe varrt
Nem fog rajtad a kard
A győzelmet akard
Vár a túlpart

Párszor még elénekeltem útközben. De inkább csak dúdolgattam. Így szépen eltelt az út. A célba érve fáradt nyögéssel dobtam le magam a sepűről.
- Aiyah, kell egy repülő szőnyeg!
Körbenézve szomorúan láttam, hogy itt is tetemeket találunk. Wang persze ment előre. Láttam rajta, hogy nagyon bizonyítani akar. Bár amilyen híreket hoztak a többiek a csapatukról, nem is csodálom.
- Amíg Wang utat tör nekünk, valaki segít nekem temetni?
Nekiálltam pörkölni, de azért szétnéztem hátha látok még élő sárkányt, vagy esetleg valami hasznosat a mágusok zsebében.
(Erre szeretnék is Luckyt dobni.)
Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
10
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-05-30, 09:36

Mint a jó tyúkanyó, mielőtt seprűre ülnék ellenőrzöm, hogy mindenkinek sikerült e találnia seprűt, és elindultak-e? Darman, hűségesen megvárt, hiszen az ő seprűjén utazok. 
Bár a magasságtól való indokolatlan félelmemen túljutottam, mégis jobban szeretek vele utazni. Biztonságérzetet ad számomra, és a kis lepkék a gyomromban, ahogy átölelem hátulról a derekát sem számítanak elhanyagolható szempontnak. 

- Szeretnék végig a csapat mögött haladni, ha nem gond! - mondom Darmannak. - Ha valami gond van, próbálok segíteni.

A hosszú út alatt igyekszem folyamatosan a többiekre koncentrálni. Arra már rájöttem, hogy a medál a nyakamban összeköttetésben áll a többi medállal. De a legutóbbi események során, már halványan éreztem mindegyik társam mágikus kisugárzását is. Hogy ez mennyire köthető a medálhoz, és mennyire a vámpír képességeimhez, vagy éppen az elmemágiámhoz, aligha tudnám megmondani. Mindenesetre, ha eléégé erősen koncentrálok, a medállal azt is meg tudom mondani, hogy melyik társam van bajban. 
Remélem, hogy ha ez eleget gyakorlom, képes lehetek mindenkiről tudni, hogy ha megsérült, és nemcsak ha már ájult állapotban van. Egyenlőre ez még nagyon távolinak tűnik. A medállal való transzportálás pedig extrém kimerültséget okoz számomra. Alig pár embert hoztam most is, és az eszméletvesztés határán voltam. Hogyan tudnám így az egész csapatot magamhoz hívni egyszerre?

Hosszú út áll előttünk. Szerencsére elég víz és kaja áll rendelkezésre jelenleg. Mármint az emberek számára. Viszont érzem hogy kezdek éhes lenni, ahogyan Wang is. A társaink gyengítése egy lehetséges harc előtt nem opció. Szóval nincs mese. Vadásznunk kell. 

A nap magasan jár az égen, és szinte éget, majd lassan elindul lefelé az égbolton, amikorra megérkezünk a c ponthoz. A látvány elkeserítő. Nem tudom eldönteni, hogy elkéstünk e, és itt már csak romokat tudunk takarítani, vagy csak valahol a mélyben folytatódik a csata. 

A lejárat beomlott, de kedvenc gravimágusom már dolgozik a problémán, így amikor leszállunk úgy döntök Tao-nak segítek a hullákkal, illetve halvány életjeleket keresek a földön fekvő emberekben. 
Remélem, hogy találok még életben lévő testeket.


Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
20







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-05-30, 10:17

Miután összegyűjtöttük a kaktuszból kinyert vizet, örömmel kortyoltam bele, majd továbbadtam Alricnak.
– Remélem, így tudunk segíteni a társainknak.
Ezután Larához és Wanghoz fordultam, és szépen megkértem, hogy adjon helyet a seprűjén,hátul még biztos van hely, mert sajnos még mindig nem tudok teleportálni. Ezen jót nevettünk. Az út során azonban egyre nehezebben viselem a nap sugarait, és furcsa szédelgés kezdett úrrá lenni rajtam. Hogy le ne essek, még szorosabban átkaroltam Wangot.
Jaj ne... Tudtam, hogy mostanság várható, de nem gondoltam volna, hogy pont most...
A szédülés egyre erősödött, de mivel rengeteget olvastam róla, felkészültem a születő képességem kontrollálására. Ettől függetlenül nehéz volt koncentrálnom.
*Fókuszálj, Vivian, mély levegőt és figyelj a körülötted lévő hangokra* – ismételgettem magamban, hogy mielőbb túljussak a nehezén.
Szerencsére eljutottunk a célponthoz, de a látvány elborzasztott. *Wow, erre nem számítottam* – gondoltam, amikor körbenéztem és mindenhol tetemeket láttam. Közben Tao és Tia már a holttestek között járkáltak, Wang pedig a beomlott romokkal foglalatoskodott.
– Lara, figyelj, azt hiszem, most jöttek elő a képességeim. Valami nem stimmel. Testmágiára számítottam, nem erre! Ez valami más. Nem értem. Le kell ülnöm.
Ennél többet nem tudtam mondani, csak lehuppantam a földre a hullák közé, behunytam a szemem, és minden erőmmel azon voltam, hogy mielőbb túljussak ezen. A zajok egyre erősödtek, mióta a többiek közé kerültem. 
Dobok egy lucky-t, hogy sikerül-e elnyomnom és uralkodnom az erőmön, vagy segítségre lesz szükségem.
Vivian Polany carried out 1 launched of one Lucky :
19
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-05-30, 18:33

A tervem nem kicsit vétózták meg úgymond. Ez picit letörte  a lelkesedésem. De végül is egye fene. Megbirkózunk bármi is jön. Döntöm el. Míg a többiek a kaját és vizet rendezik én a sátrat pakolom el.
* Ezt megtartom! * döntöm el.
Jó szolgálatot tesz és fog is tenni biztos vagyok benne. Nagy tágas, sokan elférnek benne és ha teszek rá vagy tetetek rá pár biztonsági varázst még jobb lesz.
* Meg is van mi lesz a feladatom a küldetést követően! * döntöm el magamban.
Nagyon és éktelen zajra lettem figyelmes.
- Mi a fene történt? - kérdezem bosszankodva hiszen még reggel van bármihez is.
Ekkor látom, hogy Wang Oliviát fogja le. Az új csaj Vivian meg félmeztelenül Alriccal kaktuszoznak. Tao orra esik ahogy a “dombokat” nézi...
* Szuper. * csóválom meg a fejem.
Szerencsére nem kell közbeavatkoznom. Ahogy láttam Tia sem akart.
Wang szaván jót nevettem ahogy elképzeltem a jelenetet.
Láttam magam előtt ahogy Alric repül a seprűn és Olivian úgy van rákötözve a seprűre mint a kannibáloknál az emberek szoktak a tűr fölött.
Nem is bírtam magamban tartani csak kacagtam mint aki meggajdult!
A csapat végül szerencsésen elindult én ahogy kell és lovagiasan megvártam a bnőm. Persze nem azért mert ki volt kötődve a cipőm és azzal szenvedtem. Lovagias voltam!
Az út hosszú és baromi fárasztó volt.
Ám a két finom párna és egy hozzám simuló test és melegség meg szerelmem közelsége sokat enyhített a dolgon.
- Végre!!!!!!! - sóhajtom ahogy lábam leteszem a földre végre.
Annyi jó volt a hosszú útban, hogy döntésre jutottam, hogy mihez is fogok kezdeni.
Ebbe tovább segített az, hogy amit itt láttam ennél a fészeknél.
Tiszta rom és csatatér. Pusztulás, szenvedés és halál.
Én nézem a bejáratott amit Wang megpróbál felszabadítani. Addig Tao és Tia meg holtakat éget/temet ha úgy nézzük.
Már éppen mennék segíteni Wangnak amikor látom, hogy Lara segíti Viviant aki eléggé ramatyul van. Így inkább oda megyek hozzá.
- Valami baj van? - kérdezem tőle.
Mivel még nem öltözött fel így próbálom a szemkontaktust tartani.
( Nem olvastam és emlékszek rá hogy megtette volna. )







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1357

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-05-31, 18:01

Alric

A sátrak és terület átkutatása közben észre vesz egy papírlapot ami egy könyvnek, esetleg naplónak a maradéka lehetett.
Furcsaság az egészben, hogy a fiú által beszélt nyelven íródott így eltudja azt olvasni. Már ha sikerül megfejtenie a macskakaparás írásmódot...
( Dobjon Luckyt, mivel az előző dobása szép magas volt így most páros sikerül, páratlan nem sikerült kell eldöntenie a kockával. )
 

Wang

Profin használja a képességét és ennek okán a kiemelt kövek helyére nem kerül egy újabb.
Olyan gyorsan és precízen dolgozik, hogy percek múlva a járat szépen mélyül és feltárul egy keskeny inkább 1 személyes út lehetősége előtte. Szélessége okán csak 1 személy fér el benne.
 

Tao

A holtakat kifosztani nem szép dolog fordulhatna meg a kis kutakodó fejében. De most nem ez jár az ő fejében. Valami becses kincs, esetleg sokat érő arany gyűrű. Mégis semmit nem talál.
Szeme sarkából egy villanásra lesz figyelmes az egyik halott mellett. Ahogy oda megy egy furcsa varázspálcát lát a földön és mellette egy igen gyorsan kapart pár szavas üzenet.

“ Ez Vivian társa a bajba, adjátok át neki! “

 

Tia

Ahogy a holtak közt jár és segít Taonak a “temetésben” képességeit kihasználva életjelet keres.  Egy nagyon gyenge alig pislákoló jelenlétett érez egy kicsit távolabb a csata sűrűjétől.
Ahogy oda megy és megnézi azt mit is talált... Egy személyt, embert lát. Nem sok maradt belőle mert a tűz a teste nagy részét  megnyaldosta és nem tett túl jót neki. Jó ideje itt lehet már, de az utolsókat leheli lassan...
( Kérdezhet tőle ha szeretne, de közben a fejébe is beléphet a 20-as dobás miatt. 1-1 dolgot tudhat meg. De mondja meg mit szeretne megtudni! )
 

Vivian

Minden akaraterejét össze szedi ahogy becsukott szemmel pórbálja kordába tartani a rajta úrra lelő rosszullétet.
Ez kimeríti őt és ahogy koncentrál semmi másra nem is figyel. De sikerrel jár és megoldja egyedül!
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-01, 10:00

Bár sosem láttam majmot zsebórával, a mondás szerint az kap szét dolgokat nagyon. Körülbelül én intéztem el a bejáratot így.
Büszkén fordultam hátra.
- Hölgyeim és uraim, az út megnyílt!
Ekkor láttam meg, hogy az utasunkat, Viviant megviselhette valami. Mondjuk nem csodáltam. Ment le a nap, ő meg....
Elindultam hozzá, közben gombolni kezdtem kifelé az ingemet. Nekem az már nem szempont, hogy fázok-e. Odalépve hozzá a vállára terítettem az inget. Ahogy a kezem súrolta a nyakát gondolatban hálát adtam Tiának, hogy kétszer is megitatott.
- Ezt vedd fel, ne fázz meg. Betegen nem jó kalandozni.
Majd kis gondolkodás után az övemhez nyúltam és elővettem a Danieltől kapott tőrt. Kicsit még nézegettem, majd átnyújtottam neki.
- Ha már nincs pálcád, legalább eu legyen nálad. Vigyázunk rád, de jobb ha van neked is fegyvered.
Bátorítóan rámosolyogtam, majd a kedvesemhez fordultam.
- Lara, indulunk. Minél többet várunk, az új köpenyes barátaink annál tovább dolgozhatnak a terveiken. Ideje bosszútállni az előzőért.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-01, 10:11

Nem találtam semmit, ami segítene rájönni, hogy kik ezek és mit akartam. Amit viszont megláttam egy villámcsapás szerű villanás.
Egy ilyedt nyikkanással hátra ugrok, de szerencsére senki se vette észre, ezért menő maradhatok a szemükben.
Közelebb menve a villanáshoz egy varázspálcát látok, meg egy levelet.
"Djivian pálcája? Hmm, jó fura helyen tűnik fel. Mondtam én, hogy valami Djinn féle."
Futottam oda a lányhoz, akit éppen Wang öltöztet. A saját ruháival.
"Felvágós"
Ahogy a kést is előveszi, elnevetem magam.
- Azt tedd el, uncsitesó, én tudok jobbat.
Azzal odaugrottam a lány elé és felmutattam a pálcát.
- Na mit talált Madame Direktor Hu Tao a Magnetarion legszebb költője? Na mit?
Büszkén adtam a kezébe.
- Azért suhints veled párat, hátha akkora mázlid lesz, hogy kiválaszt. Ha nem, majd kell egy új ha hazaértünk.
Volt egy sejtésem, hogy ki írta a levelet, de azért odaszaladtam  Tiához.
"Psszt, csókkirálynő!" Szólítottam meg gondolatban. "Ismerős ez a kézírás? Djivian pálcája mellett találtam."
Kérdeztem tőle és átnyújtottam a pergamen darabot.
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-01, 15:44

Mikor Darman odajön hozzám, olyan erős szédülés fog el, hogy nem tudom kivenni, mit kérdez, de nem is érdekel, annyira zavart vagyok. Próbálok fókuszálni, minden hangra és zajra figyelni a fejemben. Mélyen beszívom a levegőt, majd lassan kifújom... újra beszívom és kifújom... Végül kezdek jobban lenni. 
Ekkor lép oda hozzám Wang, rám teríti az ingjét, és mellém helyez egy tőrt, amiért nagyon hálás vagyok neki. *Igazi lovag* -gondolom magamban, de reakcióul csak egy mosolyt tudok kikényszeríteni magamból. Ahogy tisztul a fejem, felállok és nagyot sóhajtok. *Igen, mintha minden sokkal tisztább lenne, mintha minden könnyebben menne* - állapítom meg magamban. Belebújok Wang ingjébe. Ekkor odajön Tao, és átadja nekem a pálcámat.
 -Hát ez hihetetlen! Jobbkor nem is jöhetett volna! - mondom hangosan, örömömben. -Köszi, Tao!
 Majd suhintok a pálcával, hogy megnézzem, kiválaszt-e magának. 
( Akkor elvileg a szabály szerint ha páros, sikerül. Smile )
Vivian Polany carried out 1 launched of one Lucky :
10

Szerencsémre kiválaszt és az érzés felülmúlhatatlan. *Végre. Van már pálcám, tőröm és ingem is.*
Odamegyek Wanghoz és bár elég elfoglalt, megköszönöm neki az inget és a tőrt, miközben igyekszem nem feltűnően konstatálni a felsőtestén megfeszülő izmokat.
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-06-01, 17:31

Kutakodásom szerencsével jár. Találok egy alig élő embert a holtak között. özben Tao szalad oda hozzám, egy papirost mutogatva. 
* Naná, hogy ismerős. Vlad küldte a pálcát. Valószínűleg a medál segítségével. De érdekes... Nem is tudtam, hogy tárgyakat is tud mozgatni vele. Az enyém erre nem képes.* - válaszolom a lánynak gondolatban., majd visszafordulok az emberünkhöz. 

Alig él, de az elméje még elég tiszta ahhoz, hogy válaszokat kaphassak tőle. Gyorsnak kell lennem, így az első kérdést fel is teszem neki, ami eszembe jut. 

- Tudom, hogy a sárkányokat pusztítjátok, de valójában kik vagytok ti? 

Miközben a válaszra várok, az elméjébe is belépek. A csata képeit nézem végig, és keresem, vajon kik, mennyien lehetnek, és mi várhat ránk odalent a járatbn, amit Wang megtisztított.

Miután megkapom a kívánt válaszokat egy üzenetet küldök Wang felé. 

- Gyere öcskös! Vacsiidő! 

Az emberünk már amúgy is haldoklik, kár lenne veszni hagyni a még benne lévő vért. 
Megvárom míg odaér hozzám a fiú, intek neki, és az egyik oldalról belemélyesztem fogaimat a még ép bőrbe a nyaki ütőér felett. Remélem, hogy ivás közben még többet megtudhatunk erről az emberről, és a csapatáról. 

(Lucky dobás, az információszerzésre vámpír módra. Az eredményt a KM-re bízom. )

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
10







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.