Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legutóbbi témák
» Timorad jellemzése
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-07-13, 15:37 by Administrator

» Dhernas Guilteromo
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-07-13, 15:34 by Administrator

» 206. Tojások - C jelölés...
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-07-09, 17:11 by Administrator

» Tia Ventrue
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-07-02, 14:36 by Administrator

» Luna Shadowvale
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-07-02, 14:34 by Administrator

» Lysander “Sander” Salamander
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-07-02, 14:32 by Administrator

» 203. Tojások - B jelölés...
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-05-19, 11:11 by Administrator

» 202. Tojások - A jelölés...
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-05-07, 19:01 by Administrator

» 198. Tojások nyomában
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-04-05, 19:27 by Administrator

» 197. Felkészülés a Budapesti kirándulásra
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-04-01, 10:50 by Administrator

» 195. A Sárkány Éve - Vörös Szín és Hangzavar
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-03-03, 08:42 by Administrator

» 194. A Sárkány éve - Főzetek, Fodrászok és Fesztiválok
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-02-19, 18:00 by Administrator

» 193. Egy különleges ünnep (Wang és Lara privát játék)
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2024-02-14, 09:18 by Wang Blackthorn

» 128. Új generációsok pálcavásárlása
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2023-12-13, 13:43 by Administrator

» 179. Egy ősi gonosz árnyékában... folyt.
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty2023-12-10, 11:59 by Administrator

Karakterpontok
Hu Tao
105
Vivian Polany
17
Tiara Prince Tepes 15
Alrik Maggot 0
Dragneel Darman
37
Wang Blackthorn
76
Rodolpho Gardex
32
Olivia Rose Fury
31















206. Tojások - C jelölés...

+8
Lara Lestrange
Rodolpho Gardex
Olivia Rose Fury
Helen Green
Hu Tao
Tiara Prince
Dragneel Darman
Mesélő
12 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-05-19, 10:57

First topic message reminder :

Darmanék csapata 16:30 körüle éri el az X pontot ahonnan minden indult.
Fáradt és leharcolt a hosszú út miatt. 
Ahogy éppen földet érnek Tia nyaklánca furcsán kezd el viselkedni és ahogy hozzá ér már azonnal tudja, hogy baj történt a B pontra tartó csapattal.
Mégpedig nem is kicsi! 
Nem tétovázik így még jobban megszorítja a nyakéket és magához "rántja" Wangékat.
Eközben Helen és Thalia nyaklánca is reagál erre a cselekvésre. Ha készen állnak ők is vissza térhetnek.
( Büntetésképpen csak fél élettel jöttök vissza hiszen nem sok időt töltöttetek a betegágyba. )

Az idő 16:45 mire mindenki megérkezik.
( Mit csináltok? A C pont háromnegyed napnyi repülésre van! )

Helen:HP30/15
Wang:HP28/3
Daniel:HP28/10
Thalia:HP20/10
Lara:HP26/3
Rodolpho:HP20/20

Alric:HP26/22
Melody:HP 22/14
Tao:HP24/15
Darman:HP 32/32
Tia:HP32/21
Vivian:HP20/20
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Helen Green likes this post

Vissza az elejére Go down


206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-01, 18:14

Megnyugszok, amikor hallom, hogy tényleg az apja küldte. Biztosra kellett menni. Így már nem volt olyan aggasztó, hogy a pálca tényleg ki is választotta.
A társasághoz fordultam és viáman összecsaptam a kezem.
- Oké, rendben! Mind itt vagyunk, fegyverünk is van, bejárat is van. Akkor indulás! Én megyek előre, mert hölgyeké az elsőbbség! Van ellenvetés? Nincs, szupi! Hallgatás beleegyezés.
A járat nem volt épp tágas, de én se voltam nagydarab, szóval befértem.
- Lumos! - Gyújtottam meg a pálcámat. - Remélem egy régi királysír. Valaki tud valami jó kalandozós dalocskát?
Én dúdolni kezdtem azt, amit még a seprűn.
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-01, 18:39

Megnyugtató volt, hogy idő közben a pálca is megérkezett. Valaki piszkosul vigyáz ránk.
"Vagy legalábbis rá."
A hálálkodására elmosolyodtam.
- Egy csapat vagyunk. És rangidősként az a minimum, ha figyelek az újoncokra. Tudom milyen kezdeni  a Magnetarionban.
Ekkor meghallom a fejemben Tia szavait. Először nem tudom mire vélni őket, de ahogy odafordulok felé látom a még éppenhogy mozgó alakot.
Valami diadalfélét érzek a bensőmben, ahogy elindulok felé. A Bestia örül.
Az előző figura se volt finom, de nem válogatunk.
Izgaottan álltam a test felett. Még sose próbáltam tudást így kinyeri a vérből.
"Az újabb lecke"
Ahogy a fogaim belevájtak a húsába és a vér forró patakban ömlött a számba igyekeztem mögé látni az ízének és a felszínes személyiségjegyeken túl meglátni a láthatatlant.
(Dobok Luckyt tudás kinyerésére, az eredményt a KM-re bízom.)
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
5
Amint végeztem, elindulok Tao után. Ráérünk az úton megbeszélni a látottakat.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Helen Green 2024-06-01, 19:03

Kicsit elmerengek, ameddig Taot várom, aki végül úgy dönt, mégis eljön velem, de átadja nekem a "vezetés" élményét. 
- Ne mondd Tao, hogy nem szereted a repülést? - kérdezem a lánytól, majd felülve a seprűre a többiek után indulunk. Hallom először énekel, majd csak dúdol. - Jó hangod van, csajszi. 
Így legalább kellemesen telik az út, nem is tűnik annyira hosszúnak, míg végül megérkezünk. A csapat nagy része elmegy kutatni, én úgy döntök, figyelem a terepet, nehogy véletlenül támadás érjen minket. 


(Szeretnék az alábbi varázslatra Luckyt dobni, a KM-re bízom a döntést)
- Hommenum Revelio. - suttogom.  Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
8

Arra leszek figyelmes, hogy Wang felkiált, hogy megnyílt az út, így nagy levegőt veszek, majd igyekszem felzárkózni a többiekhez, nem lenne jó szétszakadni megint. Felzárkózok Vivian mellé, majd megnyugtatóan mosolygok. 
- Minden rendben van? - kérdezem. - Itt leszek melletted, vigyázok rád. Ha már magamra nem tudok. És ne aggódj, tőlünk nem kell tartani. Még.
A jelentésemmel együtt Ta és Wang felé biccentek. *Tényleg ki tudja, egyáltalán elborulnak-e annyira, hogy nekünk essenek.* Gondolom, de nem tudom, hogy ezt most kimondtam-e hangosan, vagy sem. Kérdően nézek Tia és Wang felé. 
- Gyere, ne hagyjuk Taot elcsámborogni, nem akarom, hogy baja legyen. - intek Vivian felé, és elindulok a Tao-Wang páros után. - Várjatok, annyira ne siessetek. Ne szakadjunk szét. 
Érzem, ez megint az én terepem lesz megint. Megint a Szahara, hátha találunk valami eléggé érdekes kincset, vagy valami értékeset, amit a későbbiek folyamán tudunk hasznosítani akár saját, akár a társaság részére.
- Én érzem rosszul, vagy nem is tudom. Más itt a légkör? 







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Helen Green
Helen Green
Eltávozott karakter
Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1295

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Alric Maggot 2024-06-02, 09:01

Alric Maggot carried out 1 launched of one Lucky :
5
A sátrak alapvetően üresnek mondhatók, semmi rendkívüli nem kerül elé egy dolgot leszámítva... Először nem is tűnik fel neki. Kicsit olyan érzés, mint amikor az ember a szeme sarkából tudni vél valamit. Mintha odapillantva ott lenne, de aztán mikor visszatekint, nincs ott semmi. 
Mikor másodjára megy el a hely mellett, akkor tűnik fel neki, a homokból kiálló gerinc. Ahogy lehajol érte, látja, hogy egy könyv az.
Szép, igényes munkával készült a kötése. Kinyitva leginkább valamelyik közel-keleti nyelvre emlékeztető írást sejtet, de nem az, amit legutóbb elsajátított. Csalódottan csukja le a könyv fedlapját, de azért magával hozza, hátha a többiek tudnak vele kezdeni valamit, vagy később hátha találnak benne valami olyan dolgot, ami hasznos lehet. Ábrák vázlatok vannak benne, ki tudja...
Ahogy kilép a sátorból, látja, hogy a többiek hellyel közzel már összekészültek és bevetésre készek. Az új lány is kapott egy pálcát, úgyhogy indulás...
Követi a kis társaságot lefelé, Tao eszi át az irányítást, Furcsának tartja, de nem akar ellenkezni, Lassan előcsúsztatja a Gladiust és úgy dönt kipróbál valamit. Átáramoltatja a testén a mágiát, a tűzmágiát ami immáron a részévé vált és belevezeti a rövidkard pengéjébe. Sárkánycsont így elvileg bírnia kell a tüzet.  Alric Maggot carried out 1 launched of one Lucky :
14
Dobok luckyt hogy sikerül-e az átvitel.







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Alric Maggot
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
33
Hozzászólások száma : 417

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Rodolpho Gardex 2024-06-02, 09:24

Örömmel figyeli, ahogy a társai, már aki... elfogadja az általa vadászott ételt. Úgy érzi, végre hasznos tagja lehet a csapatnak. A benne rejlő kórság pedig nem lehet többé kifogás.
A társaság lassacskán eljut a rendeltetési célhoz. Az a bizonyos C pont. Hupikék fingja sincs mit találnak ott, de az előző esetből kiindulva, semmi jóra nem számít. 
Sejtelme beigazolódik ahogy megérkezik.  A társaság szinte azonnal felderítőútra indul, ő úgy dönt inkább a képződmény bejáratánál marad.
Nincs hozzászokva az efféle sivár vidékhez. Nem ilyen helyen szocializálódott. Ezt tetézik a hullák is amik szerteszét  heverve a tájkép hangulatát alapozzák. Egész festői képet alkot.
Vivian mellé lép és elismerően szemügyre veszi a pálcát. 
- Szép darab! Vigyázz rá! Kicsit furcsa lehet... Folytatja... -Idejössz és máris egy életveszélyes bevetésen találod magad. 
Kezét gyengéden a lány vállára helyezi.
- Majd vigyázunk rád! Füzi hozzá egy barátságos mosoly kíséretében.
 Amint végeznek a többiek, és felsorakozik a csapat, ő is beáll. Gyorsan elmormol egy lumost hogy lássanak is valamit és Elindul a föld alá.
Rodolpho Gardex
Rodolpho Gardex
Magica nebulus
Magica nebulus

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 08.
18
Hozzászólások száma : 38

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 1. Magica Nebulus
Health point (maximum): 20
Támadás/védekezés alapérték: D6
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-06-02, 16:49

Vivian jobbára válaszra se méltat. Látszik rajta, hogy szar bőrben van. Nem is tágítok mellőle miközben a többiek teszik a dolguk.
Wang jön oda hozzánk és dobja le a latexet és adja rá a lányra.
* Okés, vagyok olyan gyökér, hogy  én ezt nem tettem meg csak néztem.... * mérgelődök amiért neki több esze is volt egy Tuuk-nál.
Nem úgy mint nekem.
Bár jobban megnézve magam én érezném a hőmérséklet változást így jobb is hogy ő volt a okosabb.
Csak biccentek neki és inkább picit tovább állok. Majd Tao esik be Vivian pálcájával melyre felhúzom a szemöldököm de ekkor meglátok egy papírt is a lány kezében.
Így nem szólok semmit, valszeg utánunk küldték  a kérdés  felmerült bennem, hogy ki tehette ezt. De elengedem.
Vivian mondhatni rendbe jön így nincs szüksége további “pátyolgatásra” és megy hálálkodni és “nézelődni”.
Kissé elmosolyodok a dolgon de nem tudom megszólni érte hiszen mi is hasonlót tettünk.
Tia irányába néztem ahol láttam egy földön lévő holttesttel csinál valamit és Wang is csatlakozik hozzá.
* Oké, ez valami vámpíros dolog. * gondolom magamban.
Tao és a többiek meg időközben elindultak befelé a Wang álltal megtisztított járatba.
* Fasza, most semmit se csináltál. * korholom magam miközben csatlakozok a menethez sereghajtóként.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1356

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-03, 18:10

Tia

- Te vagy az szerelmem? Mit keresel itt? - kérdezi ahogy hallja, hogy egy lány hozzá beszél. Szeme üveges csak az ég felé néz. Légzése nehézkes, mégis beszélni próbál halkan szinte suttogva tudja csak kiejteni a szavakat.
- Miért kérdezed mindezt? Hiszen meséltem neked. - mondja értetlenkedve kissé. - Vagy nem? - gondolkodik el a dolgon.
- Nem sok időm maradt már így elmesélem neked, és remélem megbosszulsz engem, meg társaimat. - mondja.
- Régi emberek leszármazottjai vagyunk akikben felébredt egy emlék és ez hadba szólított minket. A Barna Sárkányokon kell revansot vennünk és láncra verni őket vagy megölni mind. Elpusztították a városaink, szeretteink és majdnem a népünket is. Csak szeszélyből... - éppen befejezi mikor véreset kezd köhögni felfelé.
Sajnos többet nem tud meg tőle Tia mert elájul az illető.
Ahogy időközben az emlékei közt kotorászott megtalálta a kereset információt. Ezzel a csapattal volt a vezető, jobb keze a lánya is. Ő és kb. két tucat társa behatolt a királyi fészekbe. Ezt követően kis idővel beomlott az átjáró ahogy idekint a hatalmas csata zajlott.
Ahogy kezdi el szívni csak annyi bónusz információt tud szerezni, hogy a behatoló csapat harci mágusokból áll. Akik jól bánnak a karddal, lándzsával és a varázsbotokkal is.
 

Wang

Ahogy oda megy a kései “vacsorához” és nekilát a finom a faltnak mely Rare módra van csak megsütve, fogai áttörik a bőrt és a száját elönti a vér. Tudja nagyon jól, hogy vérből képesnek kell lenni plusztudást kinyernie. De ezt még nem igazán gyakorolta és meg is látszik a mostani alkalmon.
Annyit tud meg, hogy az illetőt Juszufnak hívják, 26 éves és balkezes.
 

Helen

A varázslat amit kint alkalmaz csak azt mutatja meg a lánynak hogy a csatatéren 1-2 személy van aki még él. Ebből egy pillanatokkal később már el is huny a két éhes vámpírnak köszönhetően. Kik már ezek után nem éhesek.
 

Alric

Ahogy a fiú átáramoltatja testén a tűzmágiáját bele az újdonsült fegyverébe az megremeg egy pillanatra. Kis pattogó hangot hallat mintha felrobbanni akarna. Pillanatokkal később pirosas derengés veszi körül a fegyvert és kis fényt is kibocsát emiatt. Nem sokat, Lumost nem helyettesít de egy gyengébb gyertyát igen!
 

Barlang...

A járat nem túl széles és végig be van omolva. De szerencsétekre egy személynyi hely mindig volt így tudtatok haladni.
Így baromi hosszúnak tűnik a rövidke járat, mely végül egy központi barlangba vezet. Szép széles és magas. A falak simára égetve, csiszolva. Az ürességet néhány cseppkő töri meg mely ízlésesen van benőve a barlangba.
3 út vezet innen tova.
1.balra van. Az út felől melegség árad és emiatt fény is. A járat fala szinte tükörsima így messziről hozza a fényt!
2.középen van. Az út felől hangok jönnek és a fala a járatnak megegyezik a bal oldalon lévővel.
3.jobbra van. Az út teljes némaságba és sötétségbe vész. Mintha maga a halál fedte volna le az utat és a holtak őríznék azt!
 
( Mit csináltok? )
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-04, 09:29

Mentünk előre a járatban szépen egymás után haladva. A falan látszott, hogy itt bizony sárkányok laknak.
"Remélem laknak és nem csak laktak."
Meguntam a sivatagi dalat, ami Helennek annyira tetszett, és a tíz nyuszikát kezdtem dúdolni. Bár eszembe jutott, hogy valami sivatagi állattal kellene helyettesíteni. Így mentünk egészen addig, amíg nem értünk egy nagyobb barlanghoz. Innen már három irányba ment tovább.
- Aiyah, akkor itt most merre? Adja magát, hogy válljunk szét, de az nem szokott sok jóra vezetni. Ez nagyon hívogató - mutatok a baloldalira. - Ez tök para, de pont azért tetszik - mutatok a jobboldalira. - Ez meg úgy hangzik, hogy itt van valami akció és arra kellene menni - mutatok a középsőre.
Várakozó tekintettel fordulok a többiek felé.
- Ti mit gondoltok? Próbáljunk meg Tia nélkül dönteni, és elindulni! Ha tapasztalat szerint nézzük, akkor a következők utána Darman, Helen, Alric! De vannak újak, szeretném tudni, hogy mire vállalkoznak. Szóval Djivian, Szép hajú csajszi, szép szájú csajszi, nyilatkozzatok légyszi! Melyik járat szimpatikus?
Fura érzés volt így kiállni hozzájuk és osztani az észt. De elvileg én vagyok most már a családi vállalkozás tulajdonosa és igazgatója.
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-06-04, 17:31

Felnézek a kettőnk által szárazra szívott torzóról, és látom a többieket már a barlang bejáratán lépkedni befelé. 

- Láttál valamit, Öcskös? - kérdezem Wangtól, ahogy megindulunk a bejárat felé. - Én pár dolgot derítettem ki. 
Kb 2 tucat harci mágus van odabent, a sárkány fészkét keresték, amikor rájuk omlott a bejárat. Odabent van egy kiscsaj, aki a főnök lánya. Nem lesz sétagalopp. És feltételezem vannak odabent sárkányok is. 

Amint beérünk a barlang fő terébe, 3 úttal találjuk szembe magunkat. Egy intéssel magam köré intem a csapatot, és nekik is elmondom, mit derítettem ki, mire is számíthatunk. 

- Ti már harcoltatok ezzel a fajta bandával. - fordulok a B pontot megjárt tarsaim felé. - Mennyire erősek? Láttam lándzsákat, kardokat, és furcsa villámló botokat is, amik talán varázspálcák voltak, de nem olyanok, mint a mieink. 

- Nem gondolom, hogy jó ötlet lenne szétválni, de ha muszáj, akkor maximum 2 felé. Én azt a járatot - mutatok a sötét jobb oldali felé, - hanyagolnám. Nem tetszik, ami onnan árad. Rossz érzésem van tőle.

- Középről tisztán emberi hangokat hallok. De érdekes módon csatazajt nem. Vagy talán sokkal beljebb vannak. Elég megtévesztő, mert a barlangoknak megvan az a tulajdonságuk, hogy, mint egy cső, a messzi hangokat is képesek szinte kézzelfogható közelségűvé erősíteni. - suttogom a csapat felé a gondolataimat.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-05, 20:52

Tia kérdésére csak legyintek. Az eszem tudta, hogy ennyit kinyerni is nagy eredmény úgy, hogy először próbálkoztam vele és még csak nem is vagyok elmemágus. De a bensőmnek egy kis része azért csalódott volt.
- Lényegtelen apróságokat. 26 éves balkezes férfi, akit Juszufnak hívnak. A küldetésben nem segít, de tudok mit írni a sírkövére. Majd lesz jobb.
Mentem halkan a többiek után. Nem akartam zajt csapni, hátha meglephetjük az ellenséget. Így haladtunk egészen addig, míg elágazáshoz nem értünk.
Tao átvette a parancsnokságot, de ahogy kikérte a többség véleményét, megint oda lyukadtunk ki, hogy Tia dirigál.
"Tipikus. A sok tejbetök rá vár. Hát szokj hozzá, Nővérkém."
A kérdésére felsóhajtottam. Mi a fenét mondhatnék?
- Nézd, azt már tudod, hogy vesztettünk. Nem venné ki jól magát ha bármi mást mondanék azon túl, hogy veszélyesek. Három sárkány teljesen tehetetlen volt hétükkel szemben. A legnagyobb baj, hogy sokan vannak. Ott a barlangban 14-en voltak. Meg előtte kint még 5-en. Ha bent 24 harci mágus van, akkor az komoly feladat lesz. A főnök lányát jó lenne túszul ejteni, de vagy ő lesz a legerősebb, vagy direkt őt fogják védeni. A győzelemre akkor van esélyünk, ha gyorsan támadunk, és egyszerre. Sokan vagyunk, és erősek vagyunk, De ha  csapat fele csak áll és a szép kerek hátsóját vakarja, akkor biztos elbukunk.
Eszembe sem volt finomkodni. Akinek ez szólt, az tudjon csak róla mi a véleményem. Bár Tao nem engem kérdezett, nyilván azt akarta, hogy kicsit a többiek is aktivizálják magukat, de azért tettem pár lépést a középső járat felé.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-06, 08:00

Idáig csak csendes megfigyelő voltam, mert túlzottan lekötött a hirtelen változás, amin átmentem, de már érzékelem mire vagyok képes. A sor végén kullogok, de amikor meghallom, hogy Tao felém is irányítja a kérdését,( számomra kifejezetten vicces és kedvelt becenevemmel amit rámaggatott) és Wang már egy ötlettel is előállt, megpróbálom kifejteni a saját véleményem:
– Nos, másokból nem szeretnék kiindulni, de jó ha tudjuk, hogy bár sokan vagyunk, nem mindannyian vagyunk elég erősek. Az én tudásom a többségéhez képest csekély, különösen közel 30 erős mágussal szemben. Az egyetlen esélyem a megfigyelés lehet, mivel már jól átlátom a harci taktikájukat, amennyiben van időm. Illetve a hátulról támadás a tőrrel, amit Wang adott. A meglepetésszerű támadás nem rossz, de számomra nem célszerű, és kétlem, hogy közben bárkinek lesz ideje babysitterkedni. Itt elgondolkozom egy röpke pillanatra majd folytatom: Azonban figyelemelterelésként jó lehetek. Elmennék balra, engem nem is ismerhetnek sehonnan...és nem számítanak ránk.
Megjegyzésként hozzáfűzöm:
– Szinte biztos, hogy arra vannak, ahonnan a fény árad. Ezt kár is vitatni, nem?
Majd folytatom a mondandóm:
– Ti mentek a középúton, és ahogy látom, az is ugyanoda vezet. Ekkor csapnátok le rájuk. Bár  rám nézve ez is veszélyes, talán beválhat, így könnyebb lesz megtámadni őket. Mit szóltok?
Nézek kérdőn a többekre.
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-06, 09:12

Az új útitársunk kicsit túl lelkes volt. Nem mondhatnám, hogy nem szimpatikus, de azért túl hamar le akar válni rólunk késsel hátbaszúrni másokat.
Felnyújtottan a kezem majd szép lassan leeresztettem, hogy az ujjam az ajkain álljon meg.
- Shhhhhhh. Most mondtam, hogy nem válunk szét. Tetszik a tenni akarásod, de ha levállsz tőlünk, nehezebb megvédeni téged, ha baj van. És lehet, hogy nem lősz akkorát, mint egy ágyú, de ezeknek a mágusoknak nincs emberfeletti gyorsasága. Figyeltem őket. Nagyjából két pálcamozdulatra van idejük, ha támadunk. És ebben benne van a lehetséges visszatámadás.
A pálcámat Tiára irányítottam. Tudtam, hogy ő nem fogja azt feltételezni, hogy megtámadom.
- Például most képzeljük, hogy Tia egy ilyen harci mágus. Én rálövök két átkot. Ő azokat félresöpri, mert erősebb nálam. De ha ez alatt te is lősz rá két átkot, azokra már nem lesz ideje reagálni, és eltalálja. Ha valakivel társulsz, akkor el tudod találni az ellent. Vagy téged kivédened és a társad talál. 
A többiekhez fordulok. Már nem veszem célba Tiát.
- A B pontnál a sárkányokkal harcolók két csoportra oszlottak. Az egyik csapat védekezett, a másik támadott. Kétszer annyian vannak, mint mi. Ha meglepjük őket, akkor tudunk támadni hirtelen. De utána kellenek páran, akik védekeznek. A maradék kettessével vagy hármassával támad 1-1 mágust. Így fel tudjuk őrölni őket. Figyeljünk egymásra, legyünk egy csapat.







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-06-08, 18:33

Néma csendbe követem a többieket. Jobbára a gondolataim közt járok és robot módjára lépkedek.
* Nagy volt a pusztítás. A gonoszok mennyi életet kioltottak. Biztos megvolt a maguk ok a tetteikre. Ám mégis nem mentség ez ennyi gonosz tettre és mocskos dologra. Anyákat öltek le, gyerekeket pusztítottak el. Fiókákat és tojásokat. * gondolom magamban.
* Nincs senki aki az útjukba állna. S nem csak ők nekik, mások is vannak akik például nem sárkányokat hanem emberi életeket oltanak ki. * folytatom tovább.
* Idefelé már gondolkoztam rajta, de most már biztos vagyok benne!
* Auror vagy valami magán detektív leszek. Aki lecsap a gonoszokra és nem hagyja azt hogy megússzák büntetés nélkül. Vagy ha kell ott helyben halál büntetésében részesítem őket! * jutok végül 100%-os döntésre magamban.
Nem lep meg kicsit sem a döntésem, valahogy mindig is szerettem az igazságot osztani, és megvédeni a gyengéket. talán részben ezért is került az Auctoritas házba annak idején jó pár éve.
* Lassan vége a sulinak... * morfondírozok.
* A célom megvan, de viszont az utam mocskos hosszú és rohadjon meg mert hegyre felfelé vezet. Kell keresnem vagy találnom egy mentort. HiddenTownban lehet körül kellene néznem. * jártatom a fogaskerekeim tovább.
* Viszont nem hiszem, hogy találok valakit aki elvállalna egy idegent. Hmm... talán Jorgot kellene megkérdeznem. Ő régen űzte ezt a szakmát ha jól tudom. Igen, beszélek vele... * döntöm el és hozom meg az újabb életemet mozgásba hozó lépést.
Majd ahogy felpillantok egy hátat látok meg éppen előttem és én fékezhetetlen sebességgel vágódok a személy lapockája közé.
Én magam elesek és beverem a a karom, lábam, fejem.
( Luckyval dobok, hogy Wangot fellöktem e. Páros igen, páratlan nem. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
15
- Auhhh... mi a fasznak álltok meg szó nélkül? - rivallok fel a többiekre. Bár a hibás jómagam vagyok nem ők hiszen én voltam az a kretén aki máshol járt.
- Bocsi. - szólok oda a srácnak s bízok benne, bár igazából tudom is hogy semmilyen kárt nem tettem benne. Jobbára még jól is szórakozik rajtam.
- Faszom, megint 3 felé? - nézek szét miután kissé nyöszörögve a bibis karom lábam miatt.
Szemügyre veszem és meg megállok a járatok előtt.
- Nem tudom döntött e valaki, hogy éppen merre menjünk. De ahogy látom még döntés nem született. Menjünk középen! - mondom egyszerűen a végén.
- Én arra megyek. Aki akar csatlakozzon... - teszem hozzá nem érdekelve, hogy jön e valaki vagy sem.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1356

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-08, 19:00

Ahogy Darman a járat elé áll és belép rajta, halkan de hangokat, beszélgetés foszlányokat hall. Nem tudjátok kivenni miről van szó. De ahogy haladtok előre egyre hangosabb lesz.
- Gyorsabban,... igyekezz már, lemaradunk a többiektől. - hallatszik többször is egymás után.
Az út végén egy fészekben találjátok magatok. Sárkányok sehol, de emberek azok vannak. Úgy 8-an vannak itt szépen kettesével szétszóródva a helyiségben. Mindenkinél bájitalok vannak vagyis annak látszó üvegek azokat sokszorozzák majd dobálják szét.
- Ha mindenki megvan begyújtjuk! - kiálltja szét az egyik személy tőletek nem messze.
 
( Mit tesztek? )
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-08, 21:03

Miközben Wang rövid bemutatót és oktatást tartott nekem a párbajokról, alig tudtam figyelni rá. Teljesen meghökkentett a módszere, amivel elhallgattatott. *Ez most komolyan az ujjaival zárta be a számat? Hihetetlen. Nem vagyok egy bugyuta csitri,* gondoltam magamban. Bár haragudtam, egyszerre jó érzés volt felidézni az ujjait az ajkaimon. Ekkor Darman elindult a középső úton. *Hát jó, ha így, hát így, legalább csinálunk valamit,* gondoltam, majd követtem.

Ahogy haladtunk tovább, a hangfoszlányok erősödtek, és már tudtam, mire számíthatunk. Mágusok. *Jól van, Vivian, itt az idő, csak bátran,* bíztattam magam. Úgy tűnt, még nem vettek észre minket, így gyorsan megböktem Darman karját, és a barlang oldalához simultam, ahol nagyobbat vetett ránk az árnyék. Hátha még meglephetjük őket. Ahogy szétnéztem a téren, mindenhol üvegeket láttam, és amit utána mondott az egyik ember cseppet sem tetszett. *Meggyújtják? Én biztos nem leszek sültcsirke,* gondoltam.

Ekkor visszanéztem az út másik felére, hogy lássam, jött-e még valaki utánunk, hogy időben jelezhessek.
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-06-09, 10:32

- Köszi, hogy velem tartasz és nem hagysz magamra. - suttogom a lánynak ahogy hátra pillantva a járatban látom magam mögött.
A hangok melyeket a bejárat előtt hallottam egyre csak erősödnek de sajnos kivenni nem igazán tudom miről beszélnek.
Míg végül el nem érünk a járat végéhez ahol azonnal a fal mellé kell simulnunk be az árnyékba. Kevés a hely így elég közel kell állnunk egymáshoz.
- Ha jól látom 8-an vannak. Te is ennyit számolsz? - kérdezem suttogva Viviant.
Ekkor az orrom megcsapja egy furcsa de ismerős illat.
- Basszus ez egy gyúlékony és magas hőfokon égő egyveleg. A neve nem jut eszembe de olvastam róla. az illata jellegzetes Orgona és Egres. - magyarázom
- Plusz volt egyszer belefutni ebbe a pokoli találmányba. A tűz szinte olthatatlan és olyan hővel ég, hogy szinte bármit megolvaszt... - teszem hozzá
- Mit tegyünk? Csapjunk le rájuk? Vagy gyújtsuk rájuk? Én lehet mellé be is omlasztanám a bejáratot. Had halljanak kínhalált ezek a mocskok. - mondom izzó gyűlölettel.







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1356

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-09, 13:12

Ahogy ott tárgyalunk valami hátulról nekem megy és elkáromkodja magát. Hátra fordulva Darmant látom.
- Bocsi, nem akartalak direkt elgáncsolni. Most - teszem hozzá nevetve és kezet nyújtok, de addigra a srác már feláll és elindul.
- Hé, a türelmetlenül előrerohan az én szerepem. Elfelejtetted a dzsungelt?
Intek a többieknek és követem Darmant meg Viviant, aki láthatóan kizökkentettem.
"Helyes, érezze a törődést."
Nemsokára el is értük a beszéd forrásait. 8 ember pakolt szét bájitalokat azzal a céllal, hogy begyújtja őket. Darman megjegyézésre beleszagoltam a levegőbe. Tényleg orgona és egres.
- Jó orrod van. Ez a Vengeberg-i Nemtudommifőzet. Vagy inkább Tűznemtudommi. Inkább ne robbantsuk be, ha nem muszáj. Vagy legalábbis ne egyszerre. Ki tudja mi van itt, amit ők is el akarnak pusztítatni. Én Jégfuvallat bájitalt javaslom inkább. Meg egy gyorsító főzetet annak, akinél van. 8 embert gyorsan le tudunk darálni, elég sokan vagyunk. Aztán derítsük ki hol vannak azok a bizonyos többiek. És gyűjtsük be a fel nem robbant bájitalokat!
Azzal elővettem a gyorsító főzetet és beleittam, hátha megint olyan jól fog működni, mint legutóbb.

(Dobok Luckyt, hogy mennyire lesz erős a hatása a KM-re bízom.)
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
11







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-09, 13:46

Teljesen lefagytunk és megintcsak Tia vette át a szót meg Wang.
- Hé, emberek! Mi van? Nem tudunk nélkülük dönteni?
Ekkor Darman kijelenti, hogy középre szavaz és elindul arra.
- Te meg hova mész? Aiyah, ez meghülyült. Darman, várj meg minket is!
Siettem utána hátra-hátrapillantva, hogy jönnek-e a többiek is. Először a hangokat sikerült jobban kivenni aztán végül már láttuk is az ellenfeleinket. Itt nem voltak sárkányok vagy hullák. Itt csak a köpenyesek, akik üvegeket sokszoroztak és raktak szét. Nem volt ismerős az illatuk, de Darman szerencsére kisegített. Orgona és egres keveréke. Nem hangzott különösen gyúlékonynak, de hittem nekik.
- Én azt mondom, támadjunk - súgtam a többieknek. - Minél több időt hagyunk nekik, annál nehezebb dolgunk lesz. Na meg kérdés, hogy kik a többiek, hol vannak, és mit csinálnak?
Emlékeztem, hogy Tia azt említette, hogy itt bent van valahol a főnök lánya. Próbáltam figyelni a 8 gazfickót hátha kiszúrok valakit, akiről el lehet hitetni, hogy a vezér gyereke.
(Luckyt dobok észlelésre)
Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
11
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Helen Green 2024-06-10, 14:16

Valahogy most csendesebbnek érzem magamat, mint ahogy kell, de jó kérdés, hogy miért. Hiányérzetem van, de nem tudom, miért. Tao hangjára kapom fel a fejemet, aki mondja, menjek vele, így bólintok egyet. 
- Pont azon gondolkodom, hogy oké, tényleg nem kellene szétválni, mert ezelőtt is kiütöttük magunkat. De semmiképp nem kellene egy helyben toporogni, és várni a sült galambot. - mondom a többiek felé. - Lehet, hogy velem van a baj, deeeee nem lehetséges, hogy a középső és a bal oldali úgy egy és ugyanaz az irány lehet? És valahogy nem érzem én sem biztonságosnak azt, hogy jobbra menjünk. Én azt mondom, induljunk el a bal oldali járatba. Gyertek, indulás! 
A pálcámat előre tartom, én intek a többiek felé. De igaza van Wangnak, hogyha ugyanarra a célpontra támadunk, esélytelen lesz a védekezés. Tényleg a társaságnak lépnie kell az miatt, hogy ne csak Tiától függjön minden. 
- Hommenum Revelio. - suttogom. 

(Szeretnék dobni Luckyt arra, hogy előttünk a járatban mennyien lehetnek)
Helen Green carried out 1 launched of one Lucky :
15

Halkan próbálok lépdelni, nehogy magamra vonjam a fiygelmet, vagyis inkább attól félek, hogy nem-e őrzik a járat másik felét, és esetlegesen lebuktassam magamat, legrosszabb esetben a társaságot. A bal oldal fele egyedül megyek.


A hozzászólást Helen Green összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-06-11, 19:11-kor.







******************************************************
Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Helen Green
Helen Green
Eltávozott karakter
Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1295

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Rodolpho Gardex 2024-06-10, 19:59

Ahogy haladnak befelé, egyre furább és furább a környezet és a hangok is egyre közelebbről hatnak. Az elől járók szájából, Talán Darmantól az az infó jut hátra hogy nyolcan vannak és valamit öntözgetnek. 
-A rossz nyelvek sárkánytűznek nevezik. Szinte elolthatatlan. Suttogja oda a fiúnak.
-Ezzel felperzselhetik az egész helyet... ha vannak itt sárkányok, végük. Okkal küldtek ide, és úgy hiszem ez lesz az. Emlékszel a másik járat falára? Fordul szembe Darmannal, majd Vivianre pillant.
 -Olyan volt szinte , mint az üveg igaz? Bármibe lefogadom, hogy ott már végeztek és ez a következő terem. Meg kell hát akadályoznunk... de hogyan...
Eszébe jut egy elfuserált bájital óra. 
-Megvan! Csap a homlokára boldogan. - Ezzel keresztül húzzuk minden számításuk! Srácok! Mivel tisztítjuk ki az üstöket? Evapores! minden folyadékot és bájitalt eltűntet egyszerűen csak tüntessük el a lötyijüket és akkor nem tudnak öntözgetni!
Azzal előhúzza a pálcáját a mellénye zsebéből és gondosan megcélozza a legközelebbi felületet, amin még élénken csillog a fura lötty. Kivár egy olyan pillanatot mikor pasasok háttal állnak és elsuttogja - Evapores
Rodolpho Gardex
Rodolpho Gardex
Magica nebulus
Magica nebulus

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 08.
18
Hozzászólások száma : 38

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 1. Magica Nebulus
Health point (maximum): 20
Támadás/védekezés alapérték: D6
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vivian Polany likes this post

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-06-11, 19:31

A többiek jönnek utánam így örülök, hogy nem egyedül kell szembenéznem ezekkel.
Mégis ahogy egyik majd a következő és következő szájából azt hallom, hogy csapjunk le rájuk, bocsátkozzunk harcba.
Elszörnyedek.
- Nektek nincs ki a négy kereketek! - suttogom halkan visszáb menve a járatba picit.
- Túl egyszerű lenne, nem!? - mondom és kérdezem válaszul Rodolpho gondolatára.
- Én nemes egyszerűséggel rájuk gyújtanám és berobbantanám a helyet. Pusztuljon mint egytől eggyig! - vágom rá kegyetlenül.
- Ahogy látom itt már nincs semmi úgy igazán. Tojást se látok nemhogy sárkányt. Ezek csak tönkre akarják vágni a helyet miután sikeresen kifosztották már. - magyarázom a gondolatomat.
- Plusz ne legyetek hülyék, azt se tudjuk mekkora erővel rendelkeznek. Na meg amint bele kezdünk a "táncba" tudjátok e esetleg, hogy ne e kapnak hátba minket és aztán reszeltek nekünk véglegesen. Nem látom egyiken sem, hogy kiemelkedőbb lenne a többinél. - mondom.
- Pusztuljanak és menjünk tovább. - zárom le a dolgot ellenkezést nem tűrő hanggal.
- Ha nincs gyomrotok ölni majd megteszem én.  - mondom. Majd hozzá teszem suttogva. - úgyis van elég démonom 1-2 pluszba nem számít már. 







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1356

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-11, 19:57

Bár jó ötlete volt Rodolphonak, amikor az első üvegcsére elmondta a bűbájt, már láttam, hogy ezt előbb fogják kiszúrni és akkor bajban leszünk. Vacilláltam, de a leggyorsabb és legjobb ötlete Darmannak volt. így hát felé néztem:
-A saját fegyverüket használjuk ellenük. Ne szarakodjunk. -Elővettem a pálcám és folytattam Darmannak: - A piroinitio még megy! Egyszerre? - majd kihívó mosollyal felé pillantok nem törődve másokkal.
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-12, 19:17

Wang

Ahogy elfogyasztotta a bájitalt érzi annak hatását. De most valahogy másabb mint az előző alkalommal. Talán a nemrég elfogyasztott emberi vér teszi ezt, de a bájital csak rövid ideig hat szinte már el is illan a hatása...
( Következő 2 KM hozzászólásig hata bájital. Vagy ha csata lesz addig annak első körében! )
 

Tao

Éles szemével lesi a helységben lévő 8 személyt. De egyiken sem vesz észre semmi kiemelkedőt.
Mindegyik egyforma ruhát visel ugyan azt a fegyverfélét tartják a kezükben. Lehet beolvadt a többiek közé, hogy ne keltsen feltűnést. De az is lehet, hogy nincs is itt ezzel a csapattal a keresett “vezető”.
 

Helen

Míg a többiek középső járatba mentek be ő maga a bal oldalit választotta.
A járatban elmormolt varázslat sikeresen felfedi a lány előtt, hogy semmi életjel nincs előtte.
Ahogy tovább halad a  fal mint a tükör sima és messziről hozza a fényt így Lumosra semmi szükségetek. Ami kérdéses, hogy mi lehet az a dolog ami ilyen fényt kelt itt a fészekben. Ahogy a járatban előre haladtok egyre melegebb lesz. A víz szakad rólatok és orrotokat füst is megcsapja már.  Percek múlva mely többnek tűnik beléptek az keltetőben. De ahogy már sejtettétek ez lángokban áll.  A lángok oly hővel csapnak fel és nyaldossák a falat, hogy az szinte olvad. Jobbra tőletek 4 halott varázslót találtok akiket már lassan elpusztít a tűz.
Itt már semmi nincs számotokra és megmenteni a helyet is lehetetlennek tűnik.
( Talán csak egy Lucky 20-as segíthet Smile )
 

Rodolpho

Az általa használt Evapores sikeresen eltüntette a gyúlékony folyadékot egy 10×10cm-es területen.
Így nem igazán használható. Bár a fiatal fiú még kispályás hozzátok képest emiatt előfordulhat, hogy ti sokkal nagyobb területet képesek vagytok megtisztítani.
 
Ahogy tanácskoztok és “zajongtok” hiába is próbáltok suttogni behallatszik a helységbe.
( Következő játékos dobjon Luckyt.
1-7 meghallják a hangotok és a bejráta felé kezdenek jönni 4-en. Még messze vannak csak a kövi hozzászólásomba érnek oda!
8-15 meghallanak titeket és keresni kezdenek titeket a helységben. Előbb azt a helyet vizsgálják át mielőtt megnéznék a járatot is!
16-20 hallják a hangokat de betudják visszhangnak amit társaik vagy éppen ők maguk vernek. )
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-06-13, 09:25

Elindulok és szemrevételezem a bal oldali járatot. A falak hatalmas hőhatásról árulkodnak. Esélytelen, hogy odabent bármi is életben legyen. Úgy gondolom a nyomok alapján, hogy ezt a járatot kívülről befelé gyújthatták fel, és az onnan nyomokban érezhető füstszag arról árulkodik, hogy még mindig éghet a belseje. Végül úgy dönök, hogy én is a középső járat felé megyek, de hagyom, hogy a többiek menjenek előre. A járatban csak egyszűen megállok, és a falnak dőlök. Hallgatom diáktársaim ötletelését. 
A jövőben nem biztos, hogy velük tudok lenni minden küldetésen, és szeretném tudni, hogy képesek nélkülem is megoldani a helyzetet.

Amikor a főzetekről beszélnek, amiket én innen nem látok, elkomorulok. Valóban egy gyúlékony elegyről van szó. Bájital körökben csupán Pokol tüze főzetnek hívják. Gyakorlatilag egy folyékony Táltostűzről beszélünk. Kifejezetten ritka és nehezen elkészíthető bájital, ami az itt látható mennyiséget tekintve elgondolkodtató. Emlékszem, hogy olvastam róla. A figura, aki a könyvet írta a mugli napalmhoz hasonlította ezt az anyagot. Ha ezt ezek berobbantják, akkor gáz van. 

Muszáj lesz beavatkoznom. Elindulok befelé, míg elérek a többiekhez.   

- Várjatok! Ezt berobbantani halálos ítélet, nemcsak rájuk nézve, hanem ránk is. Ráadásul amiért ide küldtek bennünket, azt is megsemmisítjük. Én nem tenném. Ráadásul hosszú percek óta itt álldogálunk. És bár nekem elég jó a hallásom, mindenféle probléma nélkül hallottam minden szavatokat. Lehetséges. hogy azok is odabent már felfigyeltek ránk. 

(Lucky a KM kérésére: )

Tiara Prince carried out 1 launched of one Lucky :
7

Mintha csak nekem válaszolnának, odabentről lassú mozgolódást látok. Néhány alak elindul a csapat felé. 

- Shhh.. Készüljetek, mire ezek ideérnek. Rodolpho ötlete működhet, el kell tüntetnünk a bájitalokat, mert harc közben könnyen felrobbanhatnak.  

Evapores! Evapores! - indítom is útjára a varázslataimat.







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-13, 10:06

Gúnyosan elmosolyodtam Darman kijelentésére. Elvégre csak három embert öltem meg ma.
"Vagy négyet, talán?"
Az mintha nem jutott volna az eszébe, hogy mi is ugyanúgy felrobbanunk. Legalábbis ő biztosan. Sajnos Viviannek tetszett az ötlet, és már emelte is a pálcáját. Egy ugrással előtte termettem és a kezemeta  szájára szorítva a falnak nyomtam.
- Tudod, egyre jobban kedvelem, hogy ilyen lelkes és proaktív vagy, de én még tudni szeretném, mit kapok karácsonyra. Nem robbantunk fel barlangokat, amikben mi is benne vagyunk.
Lazítottam volna a kezemen, de ekkor meghallottam Tia figyelmeztetését.
- Ta ma de - suttogtam ahogy a kezem újból rászorult a lány szájára és közelebb húzódtam hozzá.
Ahogy álltam és figyeltem éreztem is a közeledő szívveréseket.
- Oké, a fele csapat segítsen Tiának, a maradék készüljön csatára. Nem kerülhetjük el.
Elengettem Viviant és az érkezők felé fordultam.
Na jöhet egy kis meglepetés.
A terv az volt, hogy ha rossz helyre lépnek, akkor elküldöm őket csúszdázni. Ahogy rémlett a muglik flippernek hívják az ilyesmit.
- Aguamenti! Gelida! Spongify! Defodio! Spongify!
Ha rálépnek a jégre, akkor nekicsúsznak a falnak, aztán azok között pattognak, míg be nem esnek egy gödörbe. Már ha jól csináltam. Az biztos, hogy jó gyors volt. A bájital csodákat művelt.
(Azért dobok egy Luckyt, hogy mennyire lett sikeres. Nem akarom trivializálni a harcot. Nagyon)
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
5







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-13, 10:19

Nem láttam senkit, aki úgy tűnt, mintha a főnök lenne, vagy a lánya. Csak ugyanúgy kinéző csuklyások.
A többiek persze összeverekedtek.
- Aiyah, egyszer veszem le a szemeim rólatok, és rögtön mint a rossz gyerekek. Ahh
Tia aktivitását látva én is felemeltem a pálcámat. Szerencsére pont ismertema varázslatot én is.
- Okés csajok, lássuk ki tud több bájitalt kiűríteni. A győztes kap egy 2az1ben kupont balzsamozásra.
Ahogy a pálcám lengett jót nevettem Wangon, akinek kicsúszott egy basszameg a fogai között.
- Evapores! Evapores! Evapores!
(Dobok Luckyt, hogy mennyire vagyok sikeres)
Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
19
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-18, 18:58

A négy alak megindul felétek. Akik a B csapatban voltak, felismerhetik a harci mágusokat. Ugyanaz a felszerelés, és vélhetően a technikájuk is.
A maradék négy továbbra is bájitalokat pakol szét nem tudva, hogy az üvegcsék tartalma idő közben fogyni kezdett.
1. Harci Mágus
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
11
2. Harci Mágus
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
18
3. Harci Mágus
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
15
4. Harci Mágus
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
7

Mind a négy vette az akadályokat. Wang túl sokat akart, de a képességei nem voltak meg hozzá. Csak pár másodpercet nyert nektek míg a mágusok átkeltek a jégen.
A következő négy játékos dobjon Luckyt. Ha a dobások összértéke eléri a 40-et, akkor sikerül meglepni őket és mindenki kap 1-1 akciót (Wang 2-őt). Ha kevesebb, akkor a vártnál hamarabb észrevesznek, elindul a harc és 3 akcióval támadnak.

Mind a 8 Harci Mágus 35 HP-val rendelkezik és D9+5-tel dob.
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-19, 08:37

Ahogy Wang hirtelen elém ugrott és elhallgattatott, éreztem a dühöm felizzani. Mielőtt bármit mondhattam volna, Tao rohamos bájital eltüntetése elég feszültté tett. Amikor Wang végre elengedett, kemény pillantással néztem rá.

- Tudod, Wang, ha legközelebb a számhoz akarsz érni, pláne befogni, legalább vegyél virágot előtte – sziszegtem, majd az érkezők felé fordultam.

Figyeltem, ahogy Wang megpróbálja elintézni az érkező harci mágusokat, de a varázslatai csak időlegesen tartották fel őket. Láttam, hogy Tao és a többiek is felkészültek, és tudtam, hogy minden másodperc számít.

- Oké, ideje felkészülni! – emeltem fel a pálcámat, miközben próbáltam kitalálni a következő lépést.

Gyorsan végigpörgettem a lehetőségeimet, majd egy gondolattal később a falhoz lapultam, remélve, hogy észrevétlen maradok. Megpróbáltam olyan helyzetbe kerülni, ahonnan előnyös pozícióban támadhatok, ha szükség lenne rá. Éreztem, hogy minden izom a testemben megfeszül, és készen álltam bármilyen mozdulatra.

Dobok akkor lucky-t arra, hogy kiderüljön, mennyire voltam sikeres az alagút falának oldalán való meglapulásban a meglepetésszerű támadásért.
Vivian Polany carried out 1 launched of one Lucky :
7
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Wang Blackthorn likes this post

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-20, 09:33

Csalódottan vettem észre, hogy nem okoztam akkora káoszt, mint szerettem volna.
"De legalább nyertem pár percet."
Már nem volt idő másra, csak elrejteni magunkat. Még miénk lehet a meglepetés ereje.
- Orchidessis - mormoltam.
Egy egész szép csokrot sikerült elővarázsolnom.  Egy félmosoly kíséretében Vivian kezébe adtam úgy fordulva felé, hogy azért jól lássa a pecsétgyűrűmet, meg a prefektusi jelvényt. Még mielőtt utasításokat akarna adni nekem vagy megszabni, hogy mit szabad.
- Oké. Nincs de, nincs nem akarom, nincs kedvem, vagy nem tudom. Ha ideérnek, támadunk. Ha mindenki meghalt, majd átkutatjuk őket. Tenebris!
Egy felhő egy barlangban gyanús, de úgyis tudják, hogy itt vagyunk. Ne lássanak.
Wang Blackthorn carried out 1 launched of one Lucky :
6







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-06-20, 18:14

Nagyon ellene voltak az ötletemnek, hogy robbantsunk. Nem akartam harcolni. Nagyon el akartam kerülni azt. De sajnos ami várható volt meghallottak minket.
- A retkes életbe! - káromkodom el magam suttogva.
Wang lefogta Vivian-t de pillanatokkal később varázsolni kezdet egy pár darabot. 
- Próbának nem rossz. - tettem hozzá ahogy az eredményt néztem.
* Kár, hogy nem esett ki 1-2. * gondolom szomorúan magamba.
De ezek picit, sajnos tényleg csak picit lelassulva jöttek tovább töretlenül.
- Valszeg sejtik, hogy van itt valaki. De azt mondom ahogy befordulnak csapjunk le rájuk! - mondom a gondolatomat.
De látom, hogy többen is ugyan erre gondolnak és megpróbálnak védhető és egyben olyan helyet keresni ahonnan könnyen tudnak támadni is.
( Kérésre dobok Luckyt, hogy sikerül e meglepnünk őket. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
14







******************************************************
Előtörténet:
Már igen fiatal korában megmutatkozott a varázs ereje. Az évek alatt az ereje csak nőt. 10 éves korában egy verekedésbe került, amibe megütötték és megverték őt. Ekkor elvesztette a nyugalmát és a közelben lévő fémkukát összelapította és kigyújtotta a kezeit, aminek hála a többiek otthagyták őt. A tűz nem égette meg őt mert tudat alatt irányította azt. Azóta félik és csúfolják őt s így kapta a Salamandra becenevet.
Mint a többi fiatalnál nem képes uralni a varázserejét és ösztönösen használja azt tudat alatt. A szülei ezért döntöttek a Magnetarion mellett, mert a tanári karról jót hallani. Így bíznak benne, hogy a gyerekük képes lesz megzabolázni a varázserejét az iskola tanítása alapján.
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1356

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-20, 21:09

Próbáltam minél több bájitalt eltünetni, és azt hiszem sikeres is voltam. De hamar le is álltam velük mert hallottam nagyon közeledni a mágusokat.
"Aiyah, meg kellene tanulnom a noverális...nonvreblális....szavak nélkül varázsolni, na"
De az ilyesmire esélyem se volt. Inkább meglapultam a falnál előre szegezett pálcával.
- Mi fogunk nyerni, ugye? - Suttogtam a többieknek a kérdést.
Nem akartam még egy olyat, mint a zombik. Majdnem ott maradtunk.
Hu Tao carried out 1 launched of one Lucky :
6
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-20, 21:24

Próbáltatok helyezkedni ügyesen, de túl nagy zajt csaptatok. A felétek tartó mágusok pontosan tudták merre kell keresni titeket. Már lendült a fegyverük még mielőtt látótérbe kerültetek volna, de a mozdulatot már csak akkor fejezték be, amikor elétek értek. Fény nyalábok egész sorozata repül felétek.
Mivel megleptek titeket, ebben a körben a szokásosnál többet támadhatnak.

1. Harci mágus 35/35 HP D9+5

Az első Mágus a legmagabiztosabb a társaságból. Bár nincs az öltözékén semmi, ami rangjelzés lehetne ő tűnik a nyolcas csapat vezérének. A támadásait Wang felé intézi.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 913
+5
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 913
+5

Aztán két lövés után irányt változtat és Viviant veszi célba.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 117
+5

2. Harci mágus 35/35 HP D9+5

Az ő támadásai Lara felé suhannak. Mint a többiek, ő se használt kifejezett varázsigéket így nem lehet tudni mi a hatása, de kizárt hogy olyasmi lenne, ami jó, ha eltalál.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 117
+5
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 514
+5

Két gyors támadás után megpördül és egy fényes sugarat küld Tao felé.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 117
+5

3. Harci mágus 35/35 HP D9+5

Az első lövésével Darmant veszi célba.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 913
+5

De szinte azonnal lő egyet Alric felé is.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 913
+5

Mozgékonyabb társainál, nem ragad le egy ellenfélnél. Rodolpho is kap egy lövést.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 415
+5

4. Harci mágus 35/35 HP D9+5

A támadása Tia felé repül.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 6_213
+5

Aztán lő egyet Helen irányába

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 714
+5

Végül visszafordul Tia felé egy utolsó támadásra.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 913
+5

A másik négy még nem csatlakozik a harchoz, de ha sokáig elhúzódik, akkor ők is besegítenek a társaiknak.
Mindenkinek lehet két akciója. A következő körben már nekik is csak ennyi lesz.
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-21, 08:43

Már azt hittem megúsztuk, amikor hirtelen a semmiből átkok kezdtek záporozni az irányunkba.
Legalábbis biztos voltam benne, hogy azok. Az arab szektások nem voltak olyan előzékenyek, hogy jól artikulálva kiejtett latin varázsigéket kiabáljanak.
- Iiik, szállj le rólam! Protego!

Védekezés a 2. Mágus támadása ellen

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 410
+4

Elégedetten vettem tudomásul, hogy a pajzs tartott. Nem igazán tudtam volna bevenni még ey lövést. A pihenés segített, de nem voltam jól.
Le akartam beszélni a fickót arról, hogy minket lődözzön. Kár lenne egy ilyen tehetséges költőért, mint én.
- Vespertillo!

Támadás a 2. Mágus ellen

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 410
+4
+2

24/20 HP
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-21, 09:07

Wang odavarázsol egy csokrot és a kezembe nyomja. Hihetetlen. Szemtelen és pimasz. Csak egy enyhén megvető pillantás és egy felhorkanásra futja felé, mikor váratlanul fényes villanásokra leszek figyelmes amik felém irányulnak. Nem habozok. - Protego! - kiáltom.
Dobok egyet védekezésre: 
Vivian Polany carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 410
Az ártás a vállamat éri. Csíp és éget.
 Azonban gondolkodás nélkül az egyetlen és számomra elérhető varázsszóra koncentrálok, hogy ez ne történhessen meg újból.: 
- Piorinitio! -Kiabálom és pálcám hegyét a a csokorra fordítom, majd az ért támadás irányába hajítom a támadómra.
- Kösz Wang, legalább ért valamit a humorod.
Dobok támadásra:
Vivian Polany carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 410
+2


HP 18/20
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-22, 08:39

Próbáltam helyezkedni, de megtaláltak minket. Szinte a semmiől érkeztek a támadások.
"Basszameg"
Kerestem, hogy hol támadhatok vissza, de túl gyorsan túl sokan támadtak.
- Basszameg!
Emeltem is azonnal a oálcámat egy pajzsbűbájra
- Protego

Védekezés az 1. Mágus első támadása ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 6_213
+8

Védekezés az 1. Mágus második támadása ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 714
+8

Szerencsére védett mindent. Eközben Vivian támadásba lendült elég formabontó módon. Tetszett a kreativitása.
- Ha ezek nem halnak meg gyorsan, mutatok más vicceset is.

HP 28/22







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Tiara Prince 2024-06-22, 14:20

Ritkán fordul elő velem, hogy teljesen kiesik a külvilág, és éles helyzetben még soha nem történt ez meg. Eddig. 
Most viszont csak egy éles fájdalomra ocsúdok fel. 

( -11 HP)

-Aztarohadtéletbe! - kiáltok fel, és a pálcámat villámgyorsan magam elé rántom. 
-Protego maxima! - kiáltok fel a felém érkező újabb átkot védve.


Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 1110
+8+2
Szerencsére sikerül is elugranom előle. 
Érzem, ahogy feltámad bennem a harag. 

- Te nem tudod kivel állsz szembe! - jelzem a támadóm felé, majd egyenesen a szeme közé mutatok a pálcámmal.

-Crutio! - suttogom határozott hangon. 
Tiara Prince carried out 1 launched of one D12 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 515
+8+2







******************************************************
Anglia egyik legsötétebb aranyvérű családjának utolsó  leszármazottja. Nagyszülei nevelték. Gyerekkora óta Tiát sötét varázslatokra tanították, és brutális büntetéseket kapott.  Nagyapja a halálfalók megmaradt csoportjához tartozott, gyakran vitte Tiát is ebbe a régi társaságba, különösen, amikor rájött, hogy vámpír öröksége miatt gyorsabban regenerálódik a szervezete az átlagosnál. 
Nemrégiben mindkét nagyszülőjét elveszítette, ezzel ő lett a Prince vagyon és birtok egyedüli örököse. Vámpír öröksége egyenlőre csupán kifinomultabb érzékszervi és gyorsabb regenerálódó képességén látszik, de hamarosan választás elé kerül, elfogadja e örökségét? Amíg vámpír képessége egyre jobban fejlődik, a lány varázsolni nem képes, mivel kiszámíthatatlan varázsereje miatt pálcáját elkobozták.
Társaival jól kijön, jó humorú, szereti a csínyeket, de mindig figyel a biztonságra. Szívesen segít bárkinek, aki megkéri rá. Ugyanakkor hajlamos a komorságra.
Tiara Prince
Tiara Prince
Magus - Neophyte (1.)
Magus - Neophyte (1.)
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1583

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 8. Magus - Neophyte
Health point (maximum): 34
Támadás/védekezés alapérték: D12+D6+8
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-06-22, 17:25

Sajnos hiába is helyezkedtünk és probáltuk meglepni az ellenséget ez nem sikerult. Pontosan tudták hol vagyunk és úgy fordultak be a járatba, hogy már lőttek is ránk.
 - Azt a kurva!!  - kiálltok fel hirtelen szembe jövő varázslat miatt.
Pélcémat védekezésre emelem  és egyor elmormolok egy Protegot.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 1010
+8
A védelmem jol sikerult. Igy mehetett vissza is a puszi.
- Ezt anyád küldi! Difindo! - vágom hozzá a hármashoz a varázslatom.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 715
+8+4
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1356

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-22, 20:50

A többség sikeresen reagált az őket ért támadásra. Ezzel kezdetét veszi a csata első valódi köre.

A Magnetarion hősei

Helen


Nem védekezett így neki ez -12 HP Maradt 8 HP

Lara

Nem védekezett így neki ez - 16 HP maradt 6 HP

Alric

Nem védekezett így ez neki - 14 HP maradt 8 HP

Rodolpho

Nem védekezett így ez neki - 9 HP maradt 11 HP

A Harci mágusok

1. Mágus

Nevetve nézi, ahogy Vivian meggyújtja a virágot.
Valamit mond egy számotokra ismeretlen nyelven, de a lány elkap apróságokat a bimbózó képessége okán. Valami pogány rituálét emleget.
Tia már tapasztalt elmemágus ő érti, hogy a férfi Vivian tevékenységét hasonlította egy primitív szertartáshoz.
De a jókedve addig tartott, amíg nem kapta arcába a csokrot.

Védekezés Vivian támadása ellen
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 117
+5

Éppenhogy sikerült elkerülnie, hogy a ruhája lángra kapjon. Dühösen nézett a lányra.
Felkapott a földről egy üveget és neki dobta.
Hála a többiek erőfeszítéseinek, a legtöbb gömb üres. Ha 20-ast dob, akkor ebben még van. és Vivian 7 HP sebzést szenved el.
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
13
Nem 20-as szóval az üveg csak simán összetörik a lába előtt. Nem ajánlott mezítláb belelépni.

2. Mágus

Ahogy meghallja Tao átkát, megrémül. A rémdenevér ártás az ember orrában található...nos...anyagot változtatja vérszomjas denevérekké. Már a megidézése is fájdalmas. Két kézzel túrni kezdi az orrát.

Védekezés Tao ellen
Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 514
+5

És pont sikerül neki így bár eltalálja az átok nem marad mi az orrában, ami átváltozhatna.
Úgy dönt, inkább Larát támadja.

Támadás Lara ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 217
+5

3. Mágus
Az anyja emlegetésére visszakiált valamit. Aztán már csak kiált.

Védekezés Darman 19-es támadása ellen.

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 217
+5

(-12 HP maradt 23)
Védekezne, de az átok csuklóból levágja a bal karját. Csillagokat lát a fájdalomtól.
Ő mostantól már csak D9+3-mal támad csak, mert nem tudja rendesen forgatni a fegyverét.
- Wahsh - Kiáltja.
A fegyver hegyes végével ront a fiúja.

Támadás Darman ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 514
+3

4. Mágus

Érzi Tia tekintetében, hogy talán rossz ellenfelet választott, de csak akkor bizonyosodott meg benne, amikor meghallotta az átkot.
A fegyverét a homlokához érintve mormolja a varázslatot.
- Azarath Metrion Zinthos....Azarath Metrion Zinthos....
Vibrálni kezd körülötte a levegő.

Védekezés Tia átka ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 117
+5
(-8 HP Maradt 27)
- Azarath Metrion Zintaaaaaaahh

A varázslat átszakítja a pajzsot. A férfi feljajdul és térdre esik. Nyöszörgésére a maradék négy mágus is elindul. A félig fagyott barlangban eltart még egy körig, mire lőtávolba kerülnek.
A vonagló mágusnak a kezei egy bájitalos üvegre kulcsolódnak. Megcsókolja és Tia felé dobja.
Mesélő carried out 1 launched of one Lucky :
5
Ez is üres.

1 Kör vége.
1. Harci Mágus D9+5 35/35
2. Harci Mágus D9+5 35/35
3. Harci Mágus D9+3 35/23
4. Harci Mágus D9+5 35/27


A hozzászólást Mesélő összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-06-22, 21:30-kor.
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Alric Maggot 2024-06-22, 20:59

Kezdeti HP 8

A barlang alapvetően elég tágas a sikeres védekezéshez itt viszont a jelenlévők szemmel láthatóan útban voltak egymásnak. Ő ráadásul pálca nélkül kifejezetten rossz helyzetbe került. A sötét varázsló átka telibe találja amitől hanyadt esik és nekirepül a falnak. A fülzúgás szinte elviselhetetlen. Érzi hogy kiszáll a lábaiból az erő, ami eddig talpon tartotta. Ugyanakkor megszólal a fejében a Daevák kórusa is.- IDIÓTA MINEK VAN A FEJED? GONDOLKOZZ! Nagy nehezen feltápászkodik, közben tekintetével a legközelebbi mágust keresi. Ki is szúrja és már tudja is mit kell tennie. Sok hasznát most így nem veszik, ez igaz, de azért zúrzavart tud csinálni addig, amíg gladiusával a préda közelébe nem férkőzik.
Szinte érzi már a tagjain átáramló sötét erőt, amit a daevák sugároznak. Alric Maggot carried out 1 launched of one D12 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 1110
  Alric Maggot carried out 1 launched of one Ahrimann medálok :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Bujasz11
A kacaagásból már szinte biztos abban, hogy ennek így vagy úgy, de nagyon csúnya vége lesz, Amint előtör a kezéből a bíbor sugár ami telibe kapja a mágust, már biztos benne. 

A mágus a bujaság hatalmába került.
Ahriman medál 15/15

Közben a zűrzavart kihasználva, egy másik mágus közelébe férkőzik késével, amibe lángoló tűzmágiát pumpál és egy alúlról érkező vágást indít a pasas gyomra felé Alric Maggot carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 217
+4 Speciális képességet használok

HP 8







******************************************************
Utálta az embereket. Gyermekként semmi olyan élménye nem volt, amit a kortársai átéltek. A szeretetteljes környezetet, a béke fogalmát. Amikor a halál ott liheg a nyakában egy bűnöző képében, vagy amikor csalókat kell lebuktatni, vagy épp amikor egy horgon tekergő kukac szerepét játssza egy pecabot végén. A neve is gyalázza, amit egyben utál és imád. Maggot… Kukac. Ezt a mentora ajándékozta neki a hatodik születésnapján. Kedves…
Alric Maggot
Alric Maggot
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus
TÖKKIRÁLY
Advent királya/királynője
A adventi kvíz helyezettjei

Csatlakozás dátuma : 2022. Mar. 17.
33
Hozzászólások száma : 417

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 3. szint Békafürkésző 3. szint Békafürkésző
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Lara Lestrange 2024-06-22, 21:39

(6hpn kezdek)
A helyezkedés vagy az, hogy egyáltalán figyeljem hogy mi történik nem jött össze. Sokszorosan. Kicsit úgy érzem mintha csak testben lettem volna itt. Körülbelül egy értelmes dolgot sem tudok mondani, hogy min gondolkoztam de valamin biztosan.
-Bocs mindenki! De chill még élek. És ti?-dobom fel a kérdést tekintve hogy látom hogy nem csak én hagytam ki a védekezést.
 Miután körbepillantottam megláttam hogy megint érkezik felém az átok. Most úgy többnyire kapcsolok és emelem a pálcámat.
-protego!
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 217
+4
(Mínusz 1 hp szóval 5hp) 
Ezt és az előzőt sem fogják megúszni ezek a rohadékok. Visszatértem. Attól az apróságtól meg eltekintek, hogy a kaland során már másodszor vagyok öljetek meg inkább állapotban. 
-Piroinito!
(Támadás a 2. Mágus ellen)
Lara Lestrange carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 415
+4
Lara Lestrange
Lara Lestrange
Eltávozott karakter
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. May. 29.
16
Hozzászólások száma : 438

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Csokibéka rang: 1. szint Békagyűjtő 1. szint Békagyűjtő
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Rodolpho Gardex 2024-06-22, 21:51

Ajkai szomorúan elbiggyednek látva a sikertelen próbálkozásának eredményét. Még egy két tócsát megpróbál eltűntetni aztán abbahagyja és visszatérne a társaihoz. Ahogy hátrafordul egyszerre több esemény is történik. Wang kezét Vivian szájára tapasztja majd a falhoz szorítva beszél neki valamit. Hogy mit, nem hallja ám a következő pillanatban éles fájdalom hasít a hátába és a Wang Vivian páros hirtelen egyre közelebb kerülnek. Egy rajzfilmbe illő jelenet következtében a falra kenődik, mint egy piaci légy a robogós talján fényszórójára. Elegánsan lecsúszik, majd elterül a földön.... képszakadás...
Kinyitja a szemét minden csupa jég. Átkok röppennek minden felől, elszabadult a pokol. Alric elől kommandózik, a többiek is harcban állnak. "Csapataink harcban állnak" hangzik fejében az idézet.
Nagy nyögés következtében feltápászkodik, de kezei remegnek, szinte azonnal visszaesik. 
Egy újbóli próbálkozás azonban meghozza a kívánt eredményt és odavánszorog Vivian mellé, majd óvatosan egy cseppkő takarásába vonszolja -Vigyázz ha ez így megy tovább, itt valami vadnyugati szalonra emlékeztető üveghajigálással teleszőtt párbaj lesz. Kár lenne ha összevagdosnád azt a szép arcocskádat. Azzal kihajol a cseppkő mögül és megcélozza Vivian támadóját.  1. mágus
-Petrificus totalus!  Rodolpho Gardex carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 410
+1

Hátra fordul Vivian felé.
-Túlerőben vannak! Csak bénítsuk meg őket! úgy hamarabb elfogynak! Elvileg nem hal meg, de kővé válik és harcképtelen lesz!
Megcélozza Lara támadóját is. 2. mágus
-Petrificus totalus!  Rodolpho Gardex carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 410
+1
Rodolpho Gardex
Rodolpho Gardex
Magica nebulus
Magica nebulus

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 08.
18
Hozzászólások száma : 38

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 1. Magica Nebulus
Health point (maximum): 20
Támadás/védekezés alapérték: D6
Képesség: : Testmágia Testmágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Dragneel Darman 2024-06-23, 17:57

- Auhhh.... - jajdulok fel en is ahogy látom a támadásom milyen kárt is okozott.
De nem sajnálom őt hiszen rosszabb sorsot szántam nekik eredetileg.
- Basszus jönnek a társaik! - szólok a többieknek ahogy hallom a barlang felől jövő hangokat.
Az ellenfelem akit megcsonkítottam láttam, hogy késként tartva a pálcáját ront nekem. 
Úgy helyezkedtem hogy nem igazán fájjon és megindítottam ellene két varázslatot is.
( HP 30/24 )
- Ez tetszett az előbb így itt van duplán! Difindo! - mozdítom a csuklóm és indítom meg a lábára célozva a támadásomat.
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 118
+8+4
Dragneel Darman carried out 1 launched of one D12 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 1110
+8+4
( Dobok Luckyval, hogy sikerült e, döntés-t a KM-re bízom. )
Dragneel Darman carried out 1 launched of one Lucky :
1
Dragneel Darman
Dragneel Darman
Magister
Magister
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
32
Hozzászólások száma : 1356

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 7. Magister
Health point (maximum): 32
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-24, 14:39

Mikor odadobom égő csokrom a rámtámadó mágusnak, jó kedvében magyaráz , de csak valami rituálé félét tudok kivenni a szavaiból. Később majd foglalkozom vele. Mikor sikerrel eltalálom, legalább eltűnik a jókedve, de válaszul felém dob egy szerencsémre üres üveget. 
"Nem talált, barom" - mormolom magamban, ám ekkor lovag módjára Rodolpho bukkan fel és szempillantás alatt behúz az egyik cseppkő mögé és segíteni próbál a harcban. Meglep a figyelmessége.Teljesen elpirulok a szavaitól. "Hősöm" - mondom magamban. Kilép és támad. 
- Rajtam ne múljon - mondom Rodolphonak és már lépek is ki a védelmező fal mellől, majd megtámadom a 2. mágust én is:
Vivian Polany carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 111
+2

Majd még egy lendülettel megkeresem a támadóm és felé is elmondom a bűbájt:
Vivian Polany carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 610
+2
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Hu Tao 2024-06-24, 18:39

Vicces volt látni, ahogy a fickó rémülten fikázott. Az már kevésbé volt mókás, hogy Larára támadt. Mivel én szabadon maradtam úgy döntöttem, hogy ki is használom a lehetőséget és rászegeztem a pálcám.
- El a kezekkel a barátnőmtől, te rohadék! Piroinitio! Piroinitio

Támadás a 2. Mágus ellen


Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 211
+4
+2

Támadás a 2. Mágus ellen

Hu Tao carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 211
+4
+2
Hu Tao
Hu Tao
Mirakulum nebulus
Mirakulum nebulus

Csatlakozás dátuma : 2023. Oct. 26.
33
Hozzászólások száma : 383

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 4. Mirakulum Nebulus
Health point (maximum): 26
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 4
Képesség: : Tűzmágia Tűzmágia
Csokibéka rang: 4. szint Békavadász 4. szint Békavadász
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Wang Blackthorn 2024-06-24, 18:50

Szerencsére a kezdeti sokkon túl tudtunk lendülni. Láthatóan sőt érezhetően nálunk volt a lépés előny.
Azt persze láttam a szemem sarkából, hogy ez nem lesz sokáig így. Közeledett az utánpótlás, rövidre kellett zárni.
Rodolpho ki is adta az ukázt, hogy gyorsan kábítsuk vagy bénítsuk őket.
- Az se egy rossz ötlet. Én inkább erre gondoltam!
Azzal kitártam a kezem a támadóm felé és felküldtem a barlang tetejére.

Támadás a 1. Mágus ellen képesség használattal

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 415
+8
+5

A szemem sarkából láttam, hogy Tia egyedül küzd. Bíztam benne, hogy egy hadsereg se bírna vele. Különben is, az ellenfele már a földön volt. De azért gondoltam nem árt gyorsítani. ne játszunk az étellel.
Egy fordulásból ki is lőttem az átkot.
- Bombarda!

Támadás a 4. Mágus ellen

Wang Blackthorn carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 514
+8
+2







******************************************************
- Mondhatnék most bármit, de az sokkal szórakoztatóbb, ha te ismersz meg
Wang Blackthorn
Wang Blackthorn
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2022. Nov. 15.
33
Hozzászólások száma : 1048

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 6. Mirakulum Residentus
Health point (maximum): 30
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Képesség: : Gravitációs mágia Gravitációs mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-25, 21:04

A Harci mágusok kezdeti előnye gyakorlatilag teljesen elpárolgott. Legalábbis a kezdő négyesé. Ám nincs okotok örülni, mert időközben megérkezett a csapatuk másik fele is.

1. Mágus

Összeráncolja a homlokát, ahogy látja Rodolpho érkezését. Láthatóan már beleélte magát, hogy Larával és Wanggal végez. A fiú átkát látva a botját pörgetve varázsol maga elé egy fénylő pajzsot.

Védekezés Rodolpho támadása ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 117
+5

A pajzs gyenge, de simán tart. Még egy kicsit pörgeti a botját, majd előre sújt vele, amitől maga a pajzs repül ki előre.

Támadás Rodolpho ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 217
+5

Széles vigyorral néz a varázslat után, de ekkor valami felrepíti és nekicsapja a barlang mennyezetének. A csontjai jól hallhatót reccsenek akkor is és az érkezéskor is.
(- 17 HP)
Nyögve próbál felállni, de akkor az arcába kapja Vivian átkát.
(-8 HP)

Még él, de nem biztos, hogy örül neki.

2. Mágus

Elégedetten nézi, ahogy Larán sebejt ejt a támadása. Jókat röhög, de az arcára fagy a mosoly, ahogy lát  nem kevesebb, mint öt tűzlabdát közeledni felé. Igyekszik mindet félreütni a botjával.

Védekezés Lara támadása ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 117
+5
(-2 HP)
Majdnem sikerült, de a kezét megégette.
Védekezés Rodolpho támadása ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 714
+5
Ezt viszont teljesen sikerült hárítania.
Pechjére érkezett még lövés Viviantől és kettő Taotól
(- 19 HP)
A földön gurulva próbálja eloltani a tüzet illetve megszabadulni égő ruháitól.

3. Mágus

A férfi rémülten kapja két karját az arca elé, ahogy megérkezik Darman újabb támadása. Olyan frissen veszítette el a kezét, hogy még meg se szokta, hogy nincs ott, hogy védelmet nyújtson.

Védekezés Darman támadása ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 514
+3
Védekezés Darman támadása ellen
(-5 HP)

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 514
+3
(-15 HP)

A másik kezét nem sikerült levágni, de a fejét majdnem igen. Még kapaszkodik az életbe, ahogy Darman medálja felizzik és a férfi egy fényvillanás kíséretében eltűnik.

4. Mágus

Végre sikerül feltápászkodnia a földről és megemelnie a pálcáját Tia felé. De ekkor érkezik hozzá Wang átka. Fordul is, hogy kivédje.

Védekezés Wang támadása ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 913
+5
(-1 HP)

A robbanás ereje hátralökte, de alig sérült. Szinte gúnyosan néz Wangra. Úgy dönt inkább őt támadja. Messze nem olyan félelmetes ellenfél, mint Tia.

Támadás Wang ellen

Mesélő carried out 1 launched of one D9 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 714
+5

Ekkor, számára a semmiből, megjelenik mögötte Alric az égő tőrével.
(-6 HP)
A támadás váratlanul éri és térdre rogy.

5. Mágus

Pont arra érkezik meg társa mögé, hogy az a fénysugárban eltűnik. Alric, vagyis inkább a Daevák, varázslata őt találja el.
Arcán mohó vicsor terül szét. A kezében tartott botot megrántja, mire az átalakul egy ostorrá. Megfordul és elindul abba az irányba, ahonnan jött. Menet közben mormol valamit egy Fatiméről és a köpenye övével kezd matatni. Meglát egy még teli bájitalos üveget, felveszi, és azzal kezdi kenegetni a mellkasát, hogy csillogjon.

6. Mágus

Ahogy látja társát megváltozni riadtan szegezi rá a pálcáját. A tekintete Ő és Alric között ugrál. Valamit motyog, de nem értitek.
Halálsápadt lesz, ahogy meghallja Fatime nevét. Ha Tia most belenéz a fejébe kiolvashatja, hogy ti éppen őt keresitek. Fatime a vezér lánya.
Int a többieknek, hogy állítsák meg. Megragadja a karját és húzni kezdi vissza.

7. Mágus

Szintén az 5. Mágust ragadja meg, egy másik karján.

8. Mágus

Megáll az 5. Mágus előtt varázsigéket mormolva. Sajnos egyik sem hatásos.

A harc állása:
1. Mágus D9+5 35/10 HP
2. Mágus D9+5 35/14 HP
3. Mágus D9+3 35/3 HP
(A Medál elvitte)
4. Mágus D9+5 35/20 HP
5. Mágus D9+5 35/35 HP
6. Mágus D9+5 35/35 HP
7. Mágus D9+5 35/35 HP
8. Mágus D9+5 35/35 HP
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-26, 19:38

Örömmel néztem, ahogy az engem támadó Mágus már alig bír moccanni.
Azért a biztonság kedvéért még lőttem rá egyet:
Vivian Polany carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 211
+2
Ezután láttam meg egy igen érdekes szituációt, amikoris az egyik mágus, méghozzá egy egészen nagydarab, mintha beindult volna és ránézésre kicsit elnézte volna a címet. Ekkor láttam meg Alric kezében a tőrt. 
*Ez mindent megmagyaráz.*- mosolygok magamban és Alricra nézek. 
Ebben a percben a mágus több társa is érszreveszi ezt és próbálják visszafogni, miután bekente magát egy öngyilkos folyadékkal és valami Fatimét emlegetett. 
* Fatime...Fatime...hát persze!*
- Skacok! - Kiabálok oda mindenkinek, miközben pálcám még mindig támadásban tartom a mágusok között. 
- Most vagy hagyjuk hátha magát sodorja bajba a kis kurafi és lesz egy utolsó jó estéje vagy nem kockáztatunk, hogy visszatartják és valaki lángra lobbantja ezt a felajzott szépfiút. Melyik legyen? - nevetek fel.

Majd megtámadom közben a 6. mágust is, hogy ne tudjon foglalkozni a kanossal. - Piorinitio!
Vivian Polany carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 211
+2
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-26, 20:00

Az ötlet jó volt, de a kivitelezés hagyott kívánni valót maga után.
(Ugyebár a legkisebb védekezésük 6 a dobás maga meg csak 4)
A 6. Mágus mellett kecses ívben elrepült az átok.
Egy villanást láttok csak, aztán a padlón találjátok magatokat. Mindent beterít a por.

Vivian dobjon D6-ot mindenféle bónusz nélkül.
A következő frissítésemig a harc szünetel.
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Vivian Polany 2024-06-27, 18:58

Nem elég, hogy nem járt sikerrel egy támadásom sem, de még meg is vakultam a villanástól és sikeresen a padlóra kerültem.
- Szuper... - mondom kelletlenül.
Vivian Polany carried out 1 launched of one D6 :
206. Tojások - C jelölés... - Page 2 610
Vivian Polany
Vivian Polany
Magica discipulus
Magica discipulus

Csatlakozás dátuma : 2024. Apr. 29.
27
Hozzászólások száma : 145

Karakterlap
Felnőtt karakterszint:
Karakter szintje: 2. Magica Discipulus
Health point (maximum): 22
Támadás/védekezés alapérték: D6 + 2
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 0. szint Békalencse 0. szint Békalencse
Inventory:

Mesélő likes this post

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Mesélő 2024-06-27, 19:45

Ahogy nézelődtök, szép lassan oszladozni kezd a füst. Eltart még durván egy percig, mire eloszlik teljesen és újra láttok. Akkor látjátok meg, hogy mire képes egyetlen bájital.

Ti szerencsére messze vagytok a robbanás epicentrumától, de a szektásokat elhagyta fortuna. Nem kevesebb, mint 6 elszenesedett holttestet láttok. Közülük egyedül a 4. Mágus élte túl. Ő a düh és a félelem keverékével néz rátok.
Ő már áll, de ti még fekszetek.
Ebben a körben neki három akciója van, nektek 1-1. Ti jöttök

1. Mágus 0 HP
2. Mágus 0 HP
3. Mágus elvitte a medál
4. Mágus 35/20 HP
5. Mágus 0 HP
6. Mágus 0 HP

7. Mágus 0 HP
8. Mágus 0 HP
Mesélő
Mesélő
Game Master
Game Master

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 30.
102
Hozzászólások száma : 505

Vissza az elejére Go down

206. Tojások - C jelölés... - Page 2 Empty Re: 206. Tojások - C jelölés...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.