Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
165
Auctoritas
195

Favoritus
200

Twitter

 

 10. Nyomok keresése (délelőtt)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




10. Nyomok keresése (délelőtt) Empty
TémanyitásTárgy: 10. Nyomok keresése (délelőtt)   10. Nyomok keresése (délelőtt) Icon_minitime2020-03-13, 17:31

A lányok visszaküldése a professzorokkal együtt arra sarkallt, hogy elinduljak vissza arra a helyre, ahol Darman először kutatott. Amint vissza értem, előveszem a pálcámat, elkerülve a nagyobb bajokat. 
- Kíváncsi lennék tényleg, hogy a szekér tényleg miért haladt keresztül az egész mindenségen, és nem az úton, mint ahogy Darman elmondta? 
Az utamat a bozótos követte, így elkezdtem arra lépni, de az út egy részén nem vettem észre semmi különöset, de egy megérzés végett elnéztem jobbra, ahol guggolás vagy ülés nyomát láttam a földön. *Valaki vagy valakik itt várhatták a professzorokat.*
- Találtam valamit, azt hiszem. Mintha itt valaki vagy valakik vártak volna. Sejthették, hogy a professzorok nem az úton fognak jönni?
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1268

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

10. Nyomok keresése (délelőtt) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 10. Nyomok keresése (délelőtt)   10. Nyomok keresése (délelőtt) Icon_minitime2020-03-14, 20:28

Vmelyest örülök, hogy Helen visszakíséri a tanárokat és Tia-t a kastélyba. De még mindig fenntartásaim vannak a felől, hogy nem mentünk velük és itt dolgozunk kint.
Meglepődök, hogy James ilyen jól vissza tudott vezetni az útra. 
- Igazán jól tájékozódsz - dobom oda fiúnak. -Én asszem eltévedtem volna rég. Amikor Tiahoz futottam mondhatni nem figyeltem merre megyek. - mesélem
- Igen erről a nyomról meséltem nektek. Ezt találtam. Gondolom a vámpírok itt rejtőzhettek és várták a 2 tanárt. - jelentem ki , amikor oda érek Jameshez.
Nem igazán értem mire számít, hogy mit találunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




10. Nyomok keresése (délelőtt) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 10. Nyomok keresése (délelőtt)   10. Nyomok keresése (délelőtt) Icon_minitime2020-03-15, 15:55

Vissza nézve Darman arcára, látom, hogy nem kifejezetten örül annak, hogy nem mehetett vissza a lányokkal és a tanárokkal az iskolába.
- Figyelj, tudom, hogy nem tetszik az a helyzet, hogy velünk kellett jönnöd, bár nem kényszerítettünk rá a keresésre, de nagy szükség van rád itt is. Elhiheted, hogy s lányok vigyáznak magukra, és ígérem, hamar végzünk itt. - állok fel, és mondom a srácnak. - Mellesleg volt időm néha ide eljönni, és körbe nézni, és nagyjából tudom, hogy mi az, ami esetleg furcsa lehet. Tudom, furcsán hangzik, de nézd el nekem. 
Keresem a további lehetőségeket, hogy mi lehetne még a környéken, ami más lehet.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1268

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

10. Nyomok keresése (délelőtt) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 10. Nyomok keresése (délelőtt)   10. Nyomok keresése (délelőtt) Icon_minitime2020-03-17, 17:11

- Félre értesz James, - válaszolom a srácnak. - nem azzal van baj, veletek vagyok. Hanem azzal, hogy olyan egyének után kutatunk akik legyőztek 2 tanárt akik nálunk sokkal de sokkal erősebbek. - jelentem ki újra.
- Neked lehet, hogy jobb a nyomkövető képességed mint nekem. Én csak annyit tudok kivenni ebből, hogy itt várt valaki és kész.
- Azt már nem, hogy hányan voltak itt és mennyi ideig várakoztak.
Amíg ezt mondtam Jamesnak körbe jártam azt a terültetett amit  "nyomnak" tekintettünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




10. Nyomok keresése (délelőtt) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 10. Nyomok keresése (délelőtt)   10. Nyomok keresése (délelőtt) Icon_minitime2020-04-03, 21:47

- Lehet, igazad van. Menjünk vissza a gyengélkedőre, nézzük meg a lányokat. - intek a két srác felé, és útközben felkapom az elejtett nyulamat, amit fogtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





10. Nyomok keresése (délelőtt) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 10. Nyomok keresése (délelőtt)   10. Nyomok keresése (délelőtt) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
10. Nyomok keresése (délelőtt)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 08. Tanárok keresése
» Khimeras házba való bejutáls 5/1, délelőtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: MINDENSÉGEK :: Második játék-
Ugrás: