Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....
 
KezdőlapKezdőlap  Mindenttudó  Diákjaink  Tanáraink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Hirdetések!


Játékok jelölése:

KM-es játék : vörös

Krónikás játék: sárga

Tanórák: kék

Mini játékok: zöld

Privát játékok: lila

IT játék: narancssárga



Házpontok
házpontok


Khimeras
165
Auctoritas
195

Favoritus
200

Twitter

 

 1. Tanóra a Muglikról

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




1. Tanóra a Muglikról Empty
TémanyitásTárgy: 1. Tanóra a Muglikról   1. Tanóra a Muglikról Icon_minitime2020-02-06, 19:59

Mivel a terem nyitva állt, így adiákok még óra előtt beülhettek. 2-3 perccel érkeztem az óra megkezdése után.
Ahogy beléptem a terembe rögtön megjegyeztem azon diákok arcát akik jelen vannak.
- Elhiszem, hogy nem igazán érdekel titeket ez az óra. Hiszen sokan közülletek eddig nem érintkezett muglikkal és talán ezután sem fog. De a muglik igazán érdekese, higgyétek el nekem. Varázsképtelenek és mégis megannyi dolgot vittek már véghez a fejüket használva.- kezdek bele
- De szeretném meghallgatni, mit tudtok a muglikról, mielőt folytatnám.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
Mirakulum residentus
Mirakulum residentus
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat
Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
29
Hozzászólások száma : 1253

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D9 + 8
Health point (maximum): 30
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Csokibéka rang: 9. szint Békatitán 9. szint Békatitán
Inventory:

1. Tanóra a Muglikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tanóra a Muglikról   1. Tanóra a Muglikról Icon_minitime2020-02-08, 13:42

Besiettem az órára, és próbáltam helyet keresni. Nem nagyon kellett, mert volt elég hely. Szerencsém volt, mert a professzor előtt értem oda, így nem lehetett gond. Amikor belépett, végig nézett a kis társaságon, és feltette a kérdését, amire igyekeztem gondolkodni. Végülis nekem nem volt nehéz dolgom, mert javarészt muglik között nőőttem fel, így felteszem a kezemet.
- Professzor, ha szabad, én egy-két tudok mesélni a muglikról. Abból a szempontból, hogy "bonyolultabb" az életük mágia nélkül, egy csomó mindent tudnak maguktól: autót vezetnek, akár pálca nélkül is gond nélkül ellátják a házi munkát, politizálnak, nem gyógyitalokkal gyógyulnak, hanem az orvostudományt használják, ahova rengeteg találmány is született. - mondom kissé remegő hangon, tudván, hogy rettenő nagy hülyeséget mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1. Tanóra a Muglikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tanóra a Muglikról   1. Tanóra a Muglikról Icon_minitime2020-02-08, 13:49

Nyugisan megyek be az órára, hiszen nem tartozott a kedvenc tantárgyaim közé, de muszáj voltam beülni. Amikor beléptem a terembe, Helen ecsetelt valamit, gondolom én a muglik életéről. Valamilyen szempontból igaza volt, és ameddig a professzor ráfigyelt, addig én leültem az ajtó melletti asztalhoz. Helen modandója után feltettem én is a kezemet, mivel láttam, hogy a diákok nagy része tényleg nem is volt úgy kifejezetten muglik közelében.
- Helen mondatait kiegészíteném azzal, hogy a mugli világban valóban rengeteg dolgot találtak fel, amiről a varázslók nem is udtak álmodni: a háborúkban - amit tudjuk, nálu málsképp zajlott -, rengeteg hadi fejlesztésük volt; vagy akárcsak nézük az épületeiket is, amik szinte világhírűek lettek.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
Magister
Magister
Dragneel Darman

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
31
Hozzászólások száma : 1268

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Térmágia Térmágia
Csokibéka rang: 8. szint Béka Nagymester 8. szint Béka Nagymester
Inventory:

1. Tanóra a Muglikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tanóra a Muglikról   1. Tanóra a Muglikról Icon_minitime2020-02-09, 14:38

-Édesanyám, mugli és a legjobb barátom is mugli. Mindig is érdekesnek találtam, hoyg szinte mindent megoldanak és kitalálnak rá egy gépet ha a meglévőkkel nem képesek azt megcsinálni. - felelem a tanár kérdésére a többiek után
Vissza az elejére Go down
Tiara Prince
Magister
Magister
Tiara Prince

Tojásvadász
A legtöbb húsvéti tojás legyőzőjének

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
18
Hozzászólások száma : 1480

Karakterlap
Támadás/védekezés alapérték: D12 + 8
Health point (maximum): 32
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Csokibéka rang: 10. szint Békalegenda 10. szint Békalegenda
Inventory:

1. Tanóra a Muglikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tanóra a Muglikról   1. Tanóra a Muglikról Icon_minitime2020-02-09, 14:56

A mugliismeret terembe érve lassan helyet foglalok. Nem tudom a többiek mit tudnak a muglikról, én szinte semmit. Azon kívül hogy szépen tudnak sikoltozni.
Mégis mit szóljak hozzá ehhez a kérdéshez? 
Lassan felteszem a kezem.
- Én kétszer találkoztam eddig muglival. Amikor kicsi voltam, úgy 4-5 éves a nagyapám elvitt egy nagy házba. Aztán eltűnt. Talákoztam ott egy fiúval. Azt mondta megmutatja a kastélyt, és hogy lógjunk be, nézzük meg mit csinálnak a felnőttek. Nem kellett volna. Egy nagy teremben voltak és körben álltak. Aztán behoztak egy fiatal nőt. Draco szerint, - úgy hívták a fiút - egy mugli volt. Aztán sorban megátkozták. Én elszaladtam. De messziről is hallottam a sikítását. 
- Aztán később már a vámpíroknál találkozam muglikkal. Nem sokat beszéltem velük. Önként, donorként éltek velünk. 
Szóval semmit nem tudok a világukról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1. Tanóra a Muglikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tanóra a Muglikról   1. Tanóra a Muglikról Icon_minitime2020-02-09, 15:29

- Örülök, hogy vannak közöttünk olyanok akik rendelkeznek tapasztalattal a muglik válgával kapcsolatban. - felelm moslyogva
- Igaza van Miss. Green, az életük "bonyolultabb" mágia nélkül, De ahogy mondta mindenre van megoldásuk ahogy Mr. Dragneel is megfogalmazta ezt.
- Mr. Gordon minek köszönhetem a késést? Esetleg nem illene elnézést kérnie a késés miatt? Amiért nem ért az illemhez, ami elvárható lenne öntől több szempont miatt is. Büntető munkát adok önnek. Következő órára illemszabályból előadást tart az osztálynak!
- Miss. Prince sajnálom, hogy ilyen látványban kellett részesülnie. Utánna járok ennek az ügynek. Remélem ezen az órán tudok önnek segíteni abban, hogy megkedvelje a muglikat.

Mivel van egy előadásunk a következő órára, nem adok fel házifeladatott önöknek. 
Az órának vége, mindenki mehet a következő órájára vagy dolgára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. Tanóra a Muglikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tanóra a Muglikról   1. Tanóra a Muglikról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1. Tanóra a Muglikról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1. tanóra - Mi is a jóslás?
» 038. W&D tanóra házi előkészület – Tia – Darman – Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magnetarion Varázsakadémia :: MINDENSÉGEK :: Második játék-
Ugrás: