Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....

HomeHome  Diákjaink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Órarend
Hónap Alaptárgy 1. Alaptárgy 2.
1. hét Mágiaelmélet SVK
2. hét Növénytan LLG
3. hét Bájitaltan Rúnatan
4. hét Átváltozástan Mágiatörténet

Fakultációk
Repüléstan
Mugliismeret
Jóslástan
Etika
W&D

Házpontok
házpontok

Khimeras
348
Auctoritas
441

Favoritus
360

Top posters
Tiara Prince (856)
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Vote_lcap55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Voting_bar55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Vote_rcap 
Helen Green (839)
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Vote_lcap55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Voting_bar55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Vote_rcap 
Dragneel Darman (709)
Ríviai Jorg (482)
Norina Filtro (387)
Admin (344)
Mesélő (295)
Rosie McGalagony (218)
Daniel Cards (163)
Damien (141)

55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Daniel Cards
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Daniel Cards

Csatlakozás dátuma : 2020. Nov. 14.
Hozzászólások száma : 163

Karakterlap
Jellem: -1
Képesség: : Vízmágia Vízmágia
Képességpontok:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue1/2055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (1/20)
Lexikális tudás:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue244/40055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (244/400)
Bájitalok - Alapszint:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue21/3655. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (21/36)
Varázslat - alapszint:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue59/5955. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (59/59)
Inventory:

55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty
TémanyitásTárgy: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-09, 19:52

Miután visszakerültünk a magnetarionba,mindent dokumentáltam ami történt,ez a könyv amiben az információkat tartom egyre telítetteb,de nem látszódik rajta,hála mágiának.Az első napokban a történtek után kértem engedélyt a manóktol,hogy ujra főzhessek,miután megbeszéltem,hogy nem hozok senkit meg engedték,erre a találkozóra sütöttem a süteményeket amik most az asztalon vannak.Most nincsen olyan komolyság mint a találkozónál volt,a szobában nyugtató süti illatok járnak a sakura illatával megkeverve,remek hely a beszélgetésre vagy csak a találkozásra.Igaz,hogy ezt a helyet átrendeztem az alap kinézetétől,hiszen a székek már kényelmesek,szekrények vannak iratokkal és hasonlókkal,illetve persze egy pár személyes érintés,a sakura fák,egy pár festmény és még egy pár virág is lógó cserepekben.A közös szín az a lila és a rózsaszín a sakura fák miatt.Tökéletesen nyugatónak néz ki,és az is.Az asztalon sütik vannak mint például Euthaimia,makarónok és még egy pár fajta.Tea is van egy nagy kancsóval,és poharak körülötte, az íze friss és gyümölcsös,remek akármilyen helyzethez.Helennek küldtem egy levelet,amiben lehet,hogy egy kicsit igyekeztem arra terelni,hogy ha alapból nem is akarna akkor a sütik miatt jöjjön,a levél így szólt: 

Szia Helen 

A túránál beszélgettünk arról,hogy mi vagyunk a kitaszítottabbak a többiek közül,egyrészt emiatt szertenélek meghívni a prefektusiba,senki más nem kapott meghívót,és nem is fognak tudni bejönni.Előkészítettem egy pár süteményt is hiszen úgy vettem észre,hogy mindketten édesszájúak vagyunk,egy kis tea is vár még.Hiszen csak ilyen helyzetekben lehet jól elbeszélgetni,várlak délután itt,remélem eljössz. 

Daniel 

Mostmára csak Helenre várok,a megterített asztal most más,nem olyan mint egy hadi asztal,csak egy kissebb asztal.Helen ülhet ahova akar,így is úgyis ha akar átnyúlhat az asztalon és felpofozhat,tehát nem nagyobb mint egy közepes teás asztal.Ahogyan Helenre várok a sakurákat figyelem amik alatt az asztal fel van állítva.A térkép mint egy festmény van a kettő fa között,hogy hogyan sikerült rávennem őket,hogy helyezzék át ide nemtudom,de sikerült,és ennek nagyon örülök.

A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Vissza az elejére Go down
Helen Green
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Helen Green

Rímhányó Mágus
A legjobb locsolóvers közönségszavazat

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 24.
27
Hozzászólások száma : 839

Karakterlap
Jellem: 0
Képesség: : Levegő mágia Levegő mágia
Képességpontok:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue5/2055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (5/20)
Lexikális tudás:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue373/40055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (373/400)
Bájitalok - Alapszint:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue38/3655. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (38/36)
Varázslat - alapszint:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue59/5955. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (59/59)
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-09, 20:30

Kicsit örülök annak, hogy büntiben vagyunk, és nem vagyunk kitéve semmi rossznak, ami miatt fellélegzek. Sokat vagyok mostanában egyedül, nem kívánkozom a többiek társaságára. Vajon miért is? A sebeim kezdenek szépülni, de sajnos a hegek meg fognak maradni, emlékeztetve az eseményekre. De őszintén? Kis érdekel ez a kis malőr? Mert engem ugyan aztán abszolút nem. A szobámban kényelmesen elnyújtózva az egyik kedvenc Agatha Christies könyvet olvasom, a Hét számlap rejtélyét, és nem tudom, hogy hogyan, de egy levelet kapok, Danieltől jött. Elolvasom, megmosolyogtat a levele. Talán Ő lehet az egyetlen barátom? De mi van, ha mégsem? De nem veszthetek semmit vele. Összecsukom a könyvemet, a levelét pedig becsúsztatom a párnám alá, még mielőtt az enyves kezek megtalálják azt. Elindulok a prefektusi szoba felé, elmosolyodok megint, majd odaérve bekopogok, majd belépek. 
- Szia Daniel. - köszönök oda, de egy pillanatig nem látom a fiút, úgy tűnik, túl korán érkeztem. Ámulok a prefektusi szobán, ami most teljesen megváltozott az előző, ismerkedési beszélgetéshez képest. Megnyugtat a helyiségben lévő szín variáció: lila és a rózsaszín, amiknek szinte "érzem" az illatát. Hát persze, a Sakura fák illata csapja meg az orromat, és a mellé társuló süteméynek illata. - Merlin szakállára, ez aztán pompás. Ez a srác aztán kitett magáért. 
A Sakura fáknál megpillantom a fiút, majd leülök az egyik kényelmes, asztalhoz közeli székbe. eljesen úgy érzem, mintha egy olyan székbe ültem volna bele, amit rám öntötték volna. Pompás. 
- Köszönöm a meghívást, Daniel. - mondom neki, miközben egy bögre teát öntök magamnak. - Megleptél a dologgal, mit ne mondjak. Legalább valaki kíváncsi rám, és ennek örülök.

Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Daniel Cards
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Daniel Cards

Karakterlap
Képességpontok:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue1/2055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (1/20)
Lexikális tudás:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue244/40055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (244/400)
Bájitalok - Alapszint:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue21/3655. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (21/36)
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-11, 00:13

Helen belép,és köszön,rá nézve látom,hogy az új stílusa a szobának tettszik neki.Ennek örülök,helyet foglal és az eggyik bögrébe önt magának teát,egy pár pilanatig még élvezem az illatot és hallgatom Helent majd miután végzett megszólalok. 

-Szia Helen,a meghívást  nem kell megköszönni mondjuk én azt köszönöm,hogy eljöttél, és őszintén csak a hangodból érzem,hogy az egyedüllét kezd hozzád jutni,nem is beszélve arról amit mondasz,abban biztos lehetsz,hogy engem mindig érdekelni fogsz,és hozzám mindig jöhetsz,akárcsak egy kis sütiért és teáért vagy beszélgetni akármiről.Ha az ember a gyerekkora nagyrészében csak tanul olvas és gyakorol az emberi interakció,fontos lessz.-Egy mosolyal állok fel és nemes egyszerűséggel megölelem Helent,figyelve,hogy akkor tegyem amikor a tea nincsen a kezében,majd egy kis idő után visszaülök a helyemre- Bocsánat a hirtelen mozdulat miatt de úgy néztél ki mint akinek szügsége van rá.Ez az eggyik dolog ami miadt ide szerettelek volna hívni,ha már mindenki kitaszít minket,és nemtudunk be illeszkedni akkor tartsunk össze.Viszont nyugodtan gondolkodhatsz a válaszodon ha szeretnél,addig ki is beszélhetjük magunkból a véleményeinket mindenkiről és mindenről.Hiszen rengeteg minden történt azóta,hogy legelősször összefutottunk a temetőben,azóta mindig a stratégia és az akció.-Egy sóhaly kiséri a következő szavaimat-Az Istenek tudják,hogy itt mindenkinek kellene terápia.Na de igen,vissza a kibeszéléshez. 

Azzal én is öntök magamnak teát és helent figyelem,most nem hideg komolysággal hanem egyszerű boldogsággal,halvány mosolyok,de igazak,még a nyugalomban is látszik,hiszen a medál nagyrészt a negatív érzések miadt pumbál tele,a pozitív általában rendben van.

A szülei nagyházakból származtak, akik megpróbáltak neutrálisak maradni a háborúban, sokat kísérleteztek, és a családi könyvtáraik rengeteg könyvet tartalmaztak, amikben sok sok fajta mágia tanításait őrizték. Használtak sötét, elementáris, szürke és hasonló varázslatokat is. Amikor Daniel 8 éves lett neki is elkezdték tanítani ezeket. Daniel úgy hiszi, hogy az egyensúly a legfontosabb dolog, hogy nem szabad csak egy részt használni, emiatt a hite miatt sokan gúnyolták amikor kicsi volt. Tizenkét évesen felfedezte a különleges tehetségét, ez a tehetség a rúnamágiában és magukban a rúnákban rejlett, és most reméli, hogy bepótolhatja mindazt, amiből gyerekként kimaradt. Daniel titokzatos és komoly, nehezen bízik meg valakiben, de ha valakit sikerül be engednie akkor kedves és megértő, de az ellenségeihez kegyetlen is tud lenni. Nagyon fontos neki az igazságos büntetés kiosztása, rengeteg "maszkot" visel, hogy elrejtse az igazi énjét.
Helen Green
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Helen Green

Rímhányó Mágus

27

Karakterlap
Képességpontok:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue5/2055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (5/20)
Lexikális tudás:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue373/40055. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (373/400)
Bájitalok - Alapszint:
55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Left_bar_bleue38/3655. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Empty_bar_bleue  (38/36)
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-11, 10:28

Daniel hallja a hangomban azt, hogy érezhetően egyedül vagyok, amiben igaza is van. Egy halvány mosolyt eresztek el, amikor mondja, hogy rá számíthatok mindig. Daniel prefektusi szobája mindig elvarázsolt, pedig második alkalommal vagyok a helyiségben, és valahogy beleképzelem azt, hogy az otthona is hasonló lehet, de a szobája mindenképpen. Ahogy leteszem a bögrémet az asztalra, valami melegség tölt el: Daniel megölelt. Kissé meglepődött arcot vágok egy pillanatig, közben viszonzom az ölelését. 
- Köszönöm, ez igazán jól esett. - mondom a fiúnak, és én elkönyvelem ezek után, hogy tényleg bármikor számíthatok rá. Daniel nagy ellenkezések közepette elnézést kér a hirtelen, és váratlan mozdulatért, én egy fejrázással jelzem, hogy nincs semmi gond. A helyemről ellépve, elkezdek a szobában sétálni, hallgatva a barátomat, amit mond. 
- Végülis miért ne tarthatnánk össze? Ez mindkettőnknek jó lenne, nem? Tudnánk támaszkodni a másikra. - állok meg egy pillanatra. - Ne is mondd a temetői dolgot, a hideg kirázott tőle. De tudod, ott az ember TÉNYLEG úgy érzik, hogy egyedül van, vagyis tudod mire értem. Mindenki olyan jól érzi magát a társasággal, csak úgy mi vagyunk elfelejtve. De tudod mit? Valami megviccelést lehetne a többieken alkalmazni, vagy rosszul gondolom? Rajtad tudod min csodálkozok? Hogy ugyanolyan higgadt vagy, még annak ellenére is, hogy nem illeszkedtél te se be a többiekhez.

Bukarest mellett született, születésének estéjén viharban, és szakadó hóesésben történt, ami emlékeztette a kis városkát egy évszázadokkal ezelőtt született, később igen sokra vivő varázsló születésének.Születésekor fel sem sírt, annál jobban mosolygott, ami kicsit megrémisztette a szüleit, de a boldogságuk gyorsan elfeledtette velük. Rossz kedvében, aki esetleg rossz szándékkal közelít felé, akaratán kívül egy taszító lökést küld ellene, akit kedvel, az illető érzékeli azt.
Daniel Cards
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Daniel Cards

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-11, 13:46

Örülök annak,hogy Helennek nincsen baja az ölelésemmel,ő fel áll ameddig beszélek és körbenéz.Majd visszaválaszol,miért is ne szövetkezhetnénk? Kérdezi,egy pár ötletét is felfedi,nem lenne rossz egy kicsit idegesíteni a többieket ezt bevallom,majd megkérdez tőlem valamit amire nem annyira számítottam, hogyan vagyok annyira nyugodt,hiába vagyok kitaszított.Egy pár pillanat lefagyás után bele is kezdek a mondandómba. 

-Noss.... Őszinte leszek veled,nekem ez semmi új,mivel szinte az egész életemet a magnetarionba jövésem előtt azzal töltöttem,hogy tanuljak,gyakoroljak és csak alapból minél több mindent tudjak,nem volt valami sok szociális interakkcióm,és nem vagyok hajlandó mindent feladni amit ez előtt csináltam csak azért,hogy valaki oda figyeljen rám.Ha nem akarnak így megismerkedni velem akkor ez van.-Egy gyors levegő vétel után folytatom-Ez az eggyik része,a másik része a nyakláncom.Az a lényege,hogy a negatív érzéseket,harag,félelem,pánik....Mind amikor elkezdem őket érezni akkor lenyugtasson, teljesen.A legtöbb pozitív érzés rendben van,de a negatívokat csak minimális mértékben vagyok képes érezni a nyaklánc miatt,emiatt ha mérges is vagyok,csak hideget lehet hallani a hangomban,Ez a Cards család eggyik "kiképzése".Na de vissza a kicsit boldogabb részletekre,a szövetkezés lehet inkább barátság is.A megviccelésben benne vagyok,végre legalább idegesíthetnénk őket egy kicsit,hogy érezzés a jelenlétünket.Engem az foglalkoztat,hogy a többiek mégis milyen alapon döntöttek úgy,hogy mi nem vagyunk fontosak ameddig nem mentjük meg őket,plussz a te véleményed is érdekel mindenről és mindenkiről.Tehát felkészülhetsz arra,hogy velem ritkán lessz nagy csend.Arra is felkészülhetsz,hogy máshogyan fogok szocializálódni. 

Ahogyan beszélek én is felállok és Helenhez lépek,egy mosoly keretében.

Helen Green
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Helen Green

Rímhányó Mágus

27

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-11, 14:49

Érdekes ez az egész szituáció, de nekem tetszik az ötlet, hogy tényleg összeálljak valakivel, akivel jóba lehetek. A hideg is kiráz, amikor belegondolok abba, hogy hány olyan barátok, akivel csínyt vagy csak szimplán lehetett volna időt eltölteni, mind elhagyott: Anna és Lexa, de nem ők tudják. 
- Tudod, Daniel, én úgy voltam az iskola előtt, hogy nem nagyon voltak barátaim. Sokan, akik próbáltak úgy kozeledni felém, éreztettem vele, hogy inkább ne tegyék, de az, aki barátsággal próbálkozik, az megérzi. - ecsetelem a fiúnak, majd a fákhoz lépek, és beleszippantok: csodás illata van, de kicsit megrezzenek. Valamiért egy érzésem van, mintha mögöttem állnának, majd szépen lassan megfordulok, és a megérzéseim nem hagytak cserben, hiszen Daniel áll mögöttem. 
- Legalább neked volt valamiféle "kiképzésed", meg tettél valamit az ügy érdekében, nem úgy, mint én. Egész eddig semmi mást nem csináltam, mint magam elől próbáltam menekülni, nem nagyon segített nekem senki sem. - mondom kissé zavartan, a hajamat idegesen a fülem mögé tűröm. - De térjünk a tárgyra: hogy hívjuk fel magunkra a figyelmet? És ne is törődj vele, hogy megkülönböztetésben részesülünk, így nagy lesz a csattanó legyen a kitervelésünknek. Már az, hogy együtt mutatkozunk olyan szinten, hogy nem hagyjuk a másikat cserben, nagy eséllyel az is eléggé meg fogja őket rökönyíteni. Vagy nem. És igazad van, majd eljön az az idő, amikor jól jön a segítség, emlékezz vissza arra, amikor Alricnak segítettem a tűzben. Mindenki csak állt, mint a jó gyerek, megvárva, ameddig a farkasok el nem mennek. Akkor jó volt a segítség. Véleményem a többiekről? Kivel is kezdjem, de kezdem Darmannal: Ő tipikusan az az ember, aki makacson ragaszkodik Tiához, elfelejtve minden mást is, ami  ezelőtt volt. Tia az, akire igazából mindenki hallgat, de a varázsolni nem igen láttam. Damien olyan magának való; Olivia meg leginkább a kakasától, Alrictól függ. Tudod, mi a baj? Függnek a másiktól. - belenézek a fiú szemébe, és zavartan visszamosolygok rá. - De ezt szerintem én látom rosszul. Unatkozni? Melletted? Már most nem unom magamat. És mit értesz azalatt, hogy máshogy fogsz szocializálódni?

Daniel Cards
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Daniel Cards

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-11, 21:07

Ahogyan figyelem és hallgatom Helent egyre inkább kezd egy kis remény belépni az elmémbe,talán,csak talán lehet valaki akit igazi barátomnak nevezhetek.Elfutni maga elől? Ahogyan tudom,ő a levegőt jelképezi,szabadság...Vissza fókuszálva folytatom Helen hallgatását,a véleménye érdekes.A kérdésére hezitáció nélkül válaszolok. 

-Úgy értem,hogy mivel nemtudom mi az alap a szocializálódásban ezért egy olyan stílusban fogom azt tenni ami nekem jónak érződik,nemtudom,hogy megszokott-e vagy sem.Többé nem kell magad elől futnod,tudod,amit tenni akartál,elfutni magad elől,ez a tudtom szerint mindennel szembe megy ami vagy,a levegő,a szabadság eleme,arra fúj amerre szeretne,de megláncolni lehetetlen.Érdekesnek találom,víz és levegő,a változás és a szabadság,szerintem a többiek inkább a tűz és föld felé mennek,hatalom és szolidság.De az mindeggy,csak egy újabb sakkjácma theóriám. -Azzal visszalépek a helyemre és Helennek is intek,hogy egyen egy kis sütit- A kiképzésemmel kapcsolatban nem vagyok sokkal előrébb,lehet,hogy ismerek több varázslatot és bűbájt,de a használatuk nem lehetséges. A te potenciálod a varázslatokkal csak is a használatuknál van megbékiózva,a varázslataink nagy részét lehet használni szinte akármire,és olyan kreatívan amire nehezen gondolna az ember.Na de vissza a témához mostmár tényleg.Az eggyütt működésünk meglepheti a többieket,viszont ha felhívjuk magunkra figyelmet nagyobb összedolgozással és probléma megoldással akkor már ránk is számítanának,hoyg segítsünk.Azt lenne a legjobb most megbeszélni,hogy mit akarunk.Ez az eggyik legfontosabb részlet,és ezután kitervelni,hogy hogyan valósítsuk meg.Segítsünk egymásnak,ha kell támaszkodjunk egymásra.A figyelem lehet csak egy plussz is és nem a célja az életünknek,hiszen úgy is rengeteg dologt tehetünk ha nincs rajtunk figyelem,és álatlában még többet is.-Azzal le ülök és a teámból egyet kortyolok majd le teszem,és egy szimpla mosolyal folytatom- Na de itt jön az a rész,hogy folytatod a beszélgetést,mert nekem nincs ötletem merre vigyem. 

Helen Green
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Helen Green

Rímhányó Mágus

27

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-12, 13:41

- Tudom, mire gondolsz, látom rajtad. Hogy a szélnek a szabadságnak kellene lennie, nem pedig a bezártságnak. - mondom Danielnek, aki időközben visszament a helyére. *A francba!* Alig észrevehetően fújok egyet magam elé. *Megint reménykedsz!* - De igazad van: a levegőt nem lehet sehogyan sem megláncolni, és ugyanolyan veszélyes, mint akármelyik, de talán ez a legveszélyesebb a négy közül, nagyobb pusztítást csinál, mint akármi. Ha a többi elemmel "összekötöm", mégjobban fel tudom azokat erősíteni. De ez már csak gyakorlás és gyakorlás lesz. És tudod mit? Nem akarok a többi elemtől függeni. Valami újat szeretnék: összedolgozni. Veled. És én ezzel szeretném meglepni a többieket, hogy a Te rúnamágiádat valahogy összekötni az én szelemmel. Ki tudja, mit lehetne vele csinálni? Meg én is hadd kérdezzek vissza: neked mi a véleményed a többiekről?
A kérdéseimmel bombázva a fiút, odalépek sütit enni, és leülök vele szemben. Azon gondolkodok, hogy mivel lehetne a többieket meglepni. Tényleg valami nagy badabumm kellene, mint amit anno Fred és George Weasley csinált a Roxfortban. Apránként kellene mindenképp lépnünk, és a végére tartogatni a nagy dolgot.
- Hát persze - szólalok fel, elmosolyodok. - Hogy eddig nem jöttem én erre rá, amivel tényleg nagy hatást lehetne elérni? Nagyon egyszerű a dolog, és itt volt az orrunk előtt. És ez nem más, mint az,  hogy kezdjük az alapokkal: egyre többet kezdünk el együtt nmutatkozni, de ezt is szépen apránként. Aztán utána jöhet az, hogy mindenhová együtt megyünk, és amikor szükségük van ránk, aakkor együttes erővel kiállunk mindegyikük mellett. - Kezdem el a mondandómat, majd valahogy a lelkesedésem lelankad. - Na jó, ez azt hiszem egy oltári nagy hülyeség volt. - Kissé megrökönyödve ülök le a székre, megpróbálom valahogyan elrejteni azt az arckifejezésemet, hogy egy abszolút nem fog működni. Egyszerűen normális ötletem sincsen, ami meg kijön a számon, azt meg csak folyamatosan hajtogatom, hátha elérek vele valamit. Sőt, nincsenek saját gondolataim se, és egyszerűbb nekem a másik után menni. Kissé elcsukló hangon szólalok meg újra. - És talán az lesz a legegyszerűbb, hogyha minket küldenek előre, akkor egyszerűen nemet mondunk. Elég most már abból, hogy én is mindig megyek, és teszem a dolgomat, aztán csak tíz esetből múltkor véletlenül jól jött a képességem, de annyi. Jó, tudom, ne várjak mindenért dícséretet, de na. Néha jól jönne. Persze egymás dícsérése jól megy. 

Daniel Cards
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Daniel Cards

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-12, 23:58

Ahogyan ülök,és figyelem Helent,hallgatom a beszédét,és a kérdésére elgondolkozok.Mire újra észhez kapok Helen is a helyén van,és mondja az ötletét,megrándulok a hallatára.Szerencsémre maga is elveti az ötletet de a csalódott arca az már fáj.Ezután jön a reményt vesztett beszéd is.A sakktáblát lerakom és ismét Helenhez megyek és megölelem,a homlokára egy puszit adva ahogyan teszem,egy kis idejig csak ölelem,majd visszalépek és visszaülök a székemre,de csak azután,hogy azt közelebb hoztam,hátha egy újabb ölelő hadműveletet kell végre hajtanom.Majd belekezdek én is a mondandómba. 

-Az én véleményem... Tia a későn elő bűjó virág,meg kell védeni ameddig gyenge,de egy idő után kinyílik és ő fog majd megvédeni,Darman ő az eggyik aki védi a virágot,de függ az illatától,és mégis,a kettő néha összekap,ahogy természetes.Alric,egy új figura,káotikus,és hirtelen,vigyázni kell vele,de ezt nem kell nyilvánvalóvá tenni,még gyenge,mint mindenki más,erőt gyűjt.Lora,nem ismerem eléggé,de ő is Alric féle személység lehet,de enyhébben. Damien,a kiválasztott szerepben,manapság nem látok eleget belőle,hogy tudjam benne van-e a csapatban vagy ő is kitaszított. -Helen felé fordulok,és a szemébe nézek- Tudod nem kell visszavágni rájuk,jelenleg nem vagyunk képesek rá,sajna eggyütt kell maradnunk,azt viszont kihasználhatjuk,hogy nem látnak annyira minket,legyünk egyből együtt,és ne érdekeljen a többiek megtorlása,nincsen értelme,csak magunkat hátráltatnánk azon a ponton,a megvicceléssel várni kell ameddig fel nem mutatja magát a lehetőség.Sajnálatos,de ez így van.Elősször építsük fel magunkat mielőtt mást akarunk letépni,amúgy sincsen értelme,ők fogják felismerni miből maradtak ki,de ezen a pillanaton át kell gondolnunk a dolgokat.Mert arra,hogy te minden második kalandban megsebesülsz és minden létező lény rád feni a fogát egyszerűen nem elfogadható,megpróbálhatok valamit átadni a tréningemből,nem vagyok benne biztos milyen tanár lennék,de lenne valami.-Azzal egy kissebb szüntet tartok és iszok egy korty teát- Egyébként nyugodtan beszélhetünk komolytalan dolgokról is,mint például arról,hogy milyen ízeket szeretsz,hiszen ha összefogunk akkor számíthatsz az ételemre,ha szeretnéd.

Egy lágy mosoly keretében fejezem be a mondandómat,és öntök magamnak egy kis teát.A kancsót visszatéve várom Helent reakcióját

Helen Green
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Helen Green

Rímhányó Mágus

27

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-13, 16:31

Látom, hogy Daniel is kissé elbizonytalanodik azon, amit mondtam neki "ötlet" gyanát, de annál jobban örül annak, hogy elvetem azt. Magam elé nézek, úgy teszek, mintha a gondolataimba merülnék, és a melegség tölt el engem: a fiú odalépett hozzám, megölelt, és puszit nyomott a buksimra, és az ölelését viszonzom. Kissé zavartan érzem magamat, hiszen ilyenm hogy valaki csak úgy megöleljen, nem fordult még velem elő. *Fontos lehetek? Vagy csak ennyire esetlen?* Zavartan sétálok fel és alá a helyiségben, miközbe ő is véleményt alkot a többiektől: valahogy jobban átlátja a helyzetet, mint ahogy én. 
- De mégis Damien miért lenne kitaszított? Hiszen mégis csak jobban befogadja őt a társaság, mint minket. - kérdezem vissza, amikor megállok a sakura fáknál, háttal Danielnek, majd megfordulok, és leülök vele szembe, majd egy pillanatnál elmosolyodok. -"Sajna" együtt kell maradnunk, mint kitaszítottak? Na ez jó volt. 
*Helen, a fenébe! Ne bántsd még te is, Merlin szakállára!* Bocsánatkérően nézek a fiúra, majd egy arcra puszival próbálom kiengesztelni. 
- Sajnálom, nem akartam, ez csúnya volt tőlem. - mondom, miközben leülök mellé, és egy falat édességet kezdek el majszolni. Szokás szerint fenséges, majd az utolsó falatot lenyelve faggatom tovább. - MIt értesz azalatt, hogy legyünk mindig együtt? Menjünk mindenhova együtt? Meg most miért, én már lassan élvezem azt, hogy minden alkalommal vagy megmérgeznek, belém marnak, elesek, úgyhogy  tényleg kell egy jó barát, aki nem csak szükségből támogat. És hidd el, én is ugyanezt fogom tenni. Tudod, nem jó engem tajtani, mert tuti biztos, hogy rosszul fog elsülni a dolog, de ha még így is segítesz. 
Figyelem, ahogy teát kortyol, közben fürkészsem az arckifejezését. Sose láttam ilyen közvetlennek, ennyire barátkozósnak, és mit ne mondjak, örülök neki. Talán tényleg Ő lehet az egyetlen olyan barátom, akit ténylegesen annak mondhatok. 
- Csak egy dologtól félek. Nem szeretnék egy újabb barátot elveszteni. Mármint gondolok arra, hogy az Annával való kapcsolatom is csak úgy hirtelen megszűnt létezni. - mondom, majd áttérek valami boldogabb, és viccesebb témára. - De akkor beszéljünk valami lazább dologról, amik tényleg MI vagyunk. Hogy milyen ízeket szeretek? Ez igazából nálam teljesen változó, ugyanúgy mint a szemem színe. Jobb kedvembe inkább az édes, de ha rosszabb a kedvem, akkor sós. De mondom, ez is változó, mert van amikor a sósat szeretem jobb kedvembe. Tudod, mit szeretek még csinálni, mindegy mi van? Krimit olvasni, de azt nagyon. Otthonról hoztam is magammal egy pár könyvet, de nem sokat, hiszen szükség esetén bagolyfordultával tudok cseréltetni, amire eddig nem volt alkalmam. Ha nem túl személyes, akkor megkérdezhetem, hogy a fákat honnan szerezted?
Döbbenet, ilyen se volt még, hogy ennyit csacsogok. Saját magamon is meglepődök, nem is kicsit.

Daniel Cards
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Daniel Cards

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-14, 22:25

Örömmel hallgatom ahogyan Helen beszél,a hangja jobban cseng boldogan semmint depresszívan.Az ízeket,megértem,hiszen nekem is random jönnek a kedveim ízekhez,a puszin még csak jobban elmosolyodok,majd miután végzett megszólalok. 

-Akkor mindenre fel kell készülnöm,se baj,majd max jön mind a kettő és azt választasz amit szeretnél.A krimik olvasása az elég remekül hangzik,én általában akármennyre irónikus is,fantasyt olvasok,az lehet komédikus,komoly vagy akármi más,olyan érdekes egy olyan világot elképzelni ahol azt teremtsz amit akarsz,ahogyan azt elképzeled.A fákat illetve a családnak már egy ideje telen van a birtoka ilyen Sakura fákkal,még egy jó pár olyan receptet is ismerek,ami dísznek vagy másnak használja fel a szirmokat,meglepődnél,mi mindent lehet velük csinálni.Az egész szobát egy kis engedélyel átrendeztem,a szüleim meg jelenleg mint valami bankkárty,látták,hogy egyenlőre megfelelő leszek ezért ameddig logikusan cselekszek ami elfogadható addig nem bánják ha adnak ezt meg azt. -Fel állok és az eggyik szekrényből egy ételhordót veszek elő,belülről nagyobb,de azért nem mindent elnyelő,plussz firssen tartja az ételt egy idejig. - Tessék,vigyél ami ízlik,vagy azt is amit nem próbáltál ki. el lesznek a hórdóban de az is kb csak1-2 héttel hosszabbítja meg a frissességet. -Egy gyors mozdulattal elő húzom a pálcámat és egy gyors Tempus ki mutatja az időt 19:45 -Hát nagyon elszaladt az idő,szerintem már ideje sajna visszamenni a hálóinkba- Megvárom ha Helent csinál valamit,hogy végezzen vele,majd gyengéden elkezdemhúzni a kapuhoz. 

-Remélem ezért nem utálsz meg

Suttogom majd,mikor ki érünk,oda fordulok hozzá és egy kis "csókot" igazából csak egy kicsit mélyebb puszit adok a szájára egy pár pillanating,majd miután elváltunk elindulok a favoritus felé,egy gyors kacsintást visszadobva Helenhez és egy kicsit gyorsabb séta tempóval megyek be a favoritusba,és fel a hálómba,egy gyors tusolás után csak kinézek az ablakon,és gondolkozok,hogy mégis mi a fene vezérelt erre.Ezzel a gondolattal zuhanok be az ágyba,és alszok el.

Helen Green
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Helen Green

Rímhányó Mágus

27

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-15, 06:00

- Jaj nem azért mondtam. - Nevetem el magamat. - Csak eléggé sok alkalommal vagyok úgy, hogy "kívánós" vagyok. De hogy őszinte legyek, a te sütijeidnek nem tudok ellenállni. Nem is sejtettem, hogy a Sakurát ennyi mindenre is fel lehet használni, de mondjuk minden mást is, csak egy kis fantázia kell hozzá. 
A csacsogásom közepén Daniel egy tobozt vesz elő, és mondja, hogy ami ízlik, abból vigyek magammal, így "kapva" az alkalmon, a doboz alját megpakolom sütivel. Arra leszek figyelmes, hogy a Tempus varázslatot használva megnézi az időt, és gyengéden megfogva kezd el húzni az ajtó felé. 
- Miért utálnálak ez miatt? - kérdezem tőle, majd megfogom a kezét. Ekkor meglepődök, mert váratlanul ért a szituáció: egy búcsú csókot ad, majd elindul nagy eséllyel a klubhelyisége felé, de egy gyors visszatekintést követően kacsint, majd eltűnik a szemem láttára. Még egy kis ideig állok a prefektusi előtt, majd én is a klubhelyiség felé veszem az irányt, letéve a szobámba a sütit, majd elnyújtózva az ágyon, mosolyogva elnyom az álom.

Admin
Admin
Admin
Admin

Csatlakozás dátuma : 2019. Jan. 14.
Hozzászólások száma : 344

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime2022-06-19, 17:26

A játékban részt vett játékosok a következő karakterpontokkal gyarapodtak: 

Helen Green: 5+10

Daniel Cards: 5+10

Dobjanak egy csokibéka kártyára.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: 55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este   55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este Icon_minitime

55. Láthatatlan csend Mugliismeretet követő este
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 04. Vámpírgondok (este)
» 05. Vámpírgondok után (este)
» 03. Beosztási ceremónia (este)