Magnetarion Varázsakadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magnetarion Varázsakadémia....Ahol a varázslat újjászületik....

HomeHome  Diákjaink  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Órarend
Hónap Alaptárgy 1. Alaptárgy 2.
1. hét Mágiaelmélet SVK
2. hét Növénytan LLG
3. hét Bájitaltan Rúnatan
4. hét Átváltozástan Mágiatörténet

Fakultációk
Repüléstan
Mugliismeret
Jóslástan
Etika
W&D

Házpontok
házpontok

Khimeras
348
Auctoritas
441

Favoritus
360

Top posters
Tiara Prince (856)
51. Csipkerózsika Vote_lcap51. Csipkerózsika Voting_bar51. Csipkerózsika Vote_rcap 
Helen Green (839)
51. Csipkerózsika Vote_lcap51. Csipkerózsika Voting_bar51. Csipkerózsika Vote_rcap 
Dragneel Darman (709)
Ríviai Jorg (482)
Norina Filtro (387)
Admin (344)
Mesélő (295)
Rosie McGalagony (218)
Daniel Cards (163)
Damien (141)

51. Csipkerózsika

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tiara Prince
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Tiara Prince

Csatlakozás dátuma : 2019. May. 20.
16
Hozzászólások száma : 856

Karakterlap
Jellem: +1
Képesség: : Elmemágia Elmemágia
Képességpontok:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue7/2051. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (7/20)
Lexikális tudás:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue373/40051. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (373/400)
Bájitalok - Alapszint:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue38/3651. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (38/36)
Varázslat - alapszint:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue59/5951. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (59/59)
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-03-29, 20:32

Meleg ölelésre, és mennyei illatra nyerem vissza éberségemet. Szemeim még csukva vannak, de nem ijedek meg, mert pontosan tudom, minden idegszálammal érzem, hogy társam van mellettem. 

Még mélyebben fészkelem magam az ölelésbe, arcom belefúrom a fiú nyakába, mélyet szippantva meleségéből és illatából. 

Csak az ő szívverése nyugtat meg, és az ő vérének áramlására fog el ez a mindent elsöprő vágy. Vágy arra, hogy megöleljem, hideg testemet bőre forróságával melegítsem, és csillapítsam azt a mident elsöprő késztetést, aminek hatására gyomrom rándul egy hatalmasat, és én ijedten bontakozom ki az ölelésből. 

Azonnal talpra ugrok, és a falhoz simulva mély lélegzetvételekkel igyekszem lenyugodni. 

- Én..., kérlek bocsáss meg nekem. - nézek a fiúra, szemeim oly feketék, hogy a szembogaram teljesen eltűnik, arcom kissé eltorzul, és szemfogaim meghosszabbodnak. 

- Adj kérlek pár pillanatot nekem. - fordulok el, és mély lélegzetvétellel és okklumencia tudásom legeslegmélyével próbálom legyűrni magamban ezt az érzést. 

Talán csak pillanatok, talán hosszú percek telnek el, mire újra önmagam vagyok, és úgy érzem sikeresen leküzdöttem magamban az éhséget. De nem merek közelebb lépni a fiúhoz. 

Inkább előveszem a mindig nálam lévő dobozkából a vérpótló főzetet, amelyet a háromszoros erősségűre kísérleteztem ki, és az általában 1 korty helyett 2 kortyot húzok fel belőle. 

Ez végre csillapítja kicsit a gyomromban tátongó éhséget, és én végül körbenézek. 

Meglepődve látom, hogy nem a kastély falainál vagyok, ahová leültem, hanem a csónakházban, a bájitallaborom előtt. Darman hozott el idáig valószínűleg, de bevinni már nem tudott. 

- Azt hiszem beszélnünk kellene. - nézek lesütött szemmel a fiúra. Azzal már nyitom is ki egy apró vércseppel a lezárt ajtót. 
Bent jó meleg fogad bennünket. Az hogy mennyire is fázom, és csuromvizes vagyok, csak most jut el az agyamig, és hogy Darmant is összevizeztem teljesen. 

Leveszem a taláromat, és egy vastag plédbe burkolózom, amíg a fiúnak intek, hogy menjen nyugodtan be a fürdőbe, és tegye rendbe magát.
Vissza az elejére Go down
Dragneel Darman
0. szint Békalencse
0. szint Békalencse
Dragneel Darman

Csatlakozás dátuma : 2019. Jun. 29.
30
Hozzászólások száma : 709

Karakterlap
Képesség: : Térmágia Térmágia
Képességpontok:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue1/2051. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (1/20)
Lexikális tudás:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue358/40051. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (358/400)
Bájitalok - Alapszint:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue28/3651. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (28/36)
Varázslat - alapszint:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue56/5951. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (56/59)
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-03-30, 17:49

- Semmi baj. - válaszolom a karjaimból kibontakozó lánynak.
- Igaz másabbul nézel ki, de ugyan az vagy akit ismerek. Így még ha félnem is kellene nem félek tőled. - mondom a lánynak ki időt kér, hogy rendbe szedje magát. Majd elküld a fürdőszobába, hogy öltözzek át s vessem le a vizes ruháimat.
Kérésének eleget téve bevonulok a fürdőbe.
- Csak ezt találtam. - jelentem ki miközben körülbelül pucéron jövök ki és magamon tartok összekötve egy vastag fürdőköpenyt.
- Bár gondolom, a ruháim lassan vagy gyorsan megszáradnak. - mondom miközben helyet foglalok a lánnyal szemben.
Nem félek, hogy belát a fürdőköpeny alá mert az alsó rajtam maradt s addig a pontig nem vagyok szemérmes.
- Én is beszélni szerettem volna veled. -  kezdek bele.
- Valószínűnek tartom, hogy ugyan arról szeretnénk beszélni. Nem köntörfalazok. Szeretnék a társad lenni. Szeretlek, mindennél jobban. Fontos vagy nekem. Bár nem tudom, hogy tudok e az a társ lenni akire szükséged van. De meg akarlak védeni és melletted lenni. - darálom le egy szuszra ezen komolyan szavakat.
Mind szívből jön s igen komolyan gondolom. Ez hallatszik a hangomon s a szívem dobogásából.
Tiara Prince
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Tiara Prince

16

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue373/40051. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (373/400)
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-01, 18:21

Ahogy Darman eltűnik a fürdőszobában, villámgyorsan előkerítek magamnak egy másik szett ruhát, és átöltözöm. Arra azonban kíváncsi vagyok a fiú mit kap magára. Vajon miben fog előjönni? 

Igazából ami a fürdőben van, az egy rózsaszín bolyhos köntös, amit ritkán hordok, viszont isteni puha és meleg, aztán ott van a fekete japán selyem kimonóm, a hátán egy arany sárkánnyal, és pár törölköző. 

Ha jól emlékeszem a fekete köntösömet Tichy elvitte kitisztítani. 

Amikor a fiú végül előjön, meglepetésemre mégiscsak a fekete köntös van rajta, vagyis Tichy időközben visszahozta azt. 

Leül velem szemben és mielőtt bármit is szólhatnék, ő kezd el beszélni. 

Szavai, mint egy meleg fuvallat, úgy ölelnek át. Azt mondja szeret engem és a társam szeretne lenni. Boldogan elmosolyodom, de ez a boldogság lassan tovaszáll. 

- Tudom, hogy őszintén beszélsz, de azt is, hogy fogalmad sincs mire is vállalkozol. Kérlek hallgass most meg. Szeretsz engem, de tudod vajon mit jelent egy vámpír társának lenni? 
Még rettenetesen fiatal vagy egy ilyen döntéshez. Én pedig pláne, bár valamivel idősebb vagyok nálad. Amióta megláttalak tudtam, hogy te vagy az, akit a vámpír énem választott. De ez nem teljesen megszokott.

A vámpírok többsége akár évszázadokig is várhat, míg megismeri a társát. Én pedig még nem is vagyok teljes vámpír. Hogy azzá legyek vért kell innom, mégpedig emberi vért. Én egyszerűen nem vagyok erre felkészülve. Még arra sem, hogy valódi vért vegyek magamhoz.

Tudom, hogy mostanában furcsán viselkedek. Türelmetlen vagyok, mindenen felkapom a vizet, és előfordul, hogy tiszteletlen is vagyok. 

Az apám csúnyán átvert, és azokban a kis tasakokban, amit az utóbbi hetekben kaptam tőle állati vér volt. Amikor megtudtam, csúnyán összevesztem vele, és megfogadtam, többé nem veszek magamhoz semmilyen vért és vérpótló készítményt. Viszont egyre ingerlékenyebb leszek. 

Szeretném ha a társam lennél, de egy vámpírnak egyetlen társa lehet. Társakká úgy válhatunk, ha én iszom a te véredből. Ekkor a bennem lévő vámpír felismer és elfogad társának. Viszont onnantól kezdve, csak a te véredre fogok vágyakozni. Mivel még soha nem ittam vért, nem tudom, mennyire vagyok képes uralkodni magamon. Ez veszélyes lehet rád nézve. Folyamatosan vérpótló szereket kellene szedned, megváltoztatni az étrendedet. Ifjú vámpírként naponta minimum 2x, de inkább többször lesz szükségem vérre. Ha nem kapom meg időben az adagomat, akár meg is vadulhatok. Egy vad vámpír pedig iszonyú veszélyes. Ha ebben az állapotban megsebzek, vagy megölök valakit, a törvények értelmében téged is megbüntetnek, hiszen te leszel az egyetlen aki képes megfékezni.  

Ráadásul onnan kezdve én nem fogok öregedni. Vagyis kívülről nem. Te viszont igen, kivéve, ha úgy döntesz, magad is vámpírrá válsz a kedvemért. De erre soha nem kérnélek. 

Készen állnál minderre? Mert itt nincs visszaút. 

Vagyis van. Ha te meghalsz, vagy elhagysz, valószínűleg nem fogom túlélni, csak ha már sokkal, e sokkal idősebb leszek. 

Nem kell most válaszolnod. Erre valószínűleg még sokáig nem kerül sor. De tudnod kell, hogy mit akarsz a nyakadba venni. Ha visszakozol, természetesen elfogadom. - hallgatok végül el, lesütve a szemem.
Dragneel Darman
0. szint Békalencse
0. szint Békalencse
Dragneel Darman

30

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
51. Csipkerózsika Left_bar_bleue358/40051. Csipkerózsika Empty_bar_bleue  (358/400)
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-03, 13:23

Tia szavai keményen szóltak és mélyre hatoltak fejemben.
Nem is szólaltam meg hosszabb ideig. Bár nem azért mert elrettentettek engem.
Szemén mintha azt láttam volna, hogy kezd megijjedni a nagy csendtől.
- Lenne egy gondolatom. - kezdek bele ezzel megtörve a csendet.
-  Szeretnék melletted maradni mert szeretlek ahogy mondtam már. Ha kell vámpírrá is válok majd. Hiszen csak így lehetek “always” melletted. De nem akarok fiatalon, gyerekként kinézni. Így azt mondom erre térjünk majd vissza jó pár év múlva mikor már mindkettőnk teste idősebb lesz. Mit gondolsz?  - kérdezem a kis beszédem után.
- Addig meg csináljunk úgy mintha mugli szerelmes pár lennénk. - jelentem ki  a gondolatom.
- Úgy sejtem, nálatok vámpíroknál a vér egy szent dolog. S itt most nem a származásra utalok. Hanem a táplálékra. Szívesen megvédelek mindig, de nem engedhetem, hogy gyenge legyél mert előfordulhat, hogy nem tudok ott lenni. Nincs valami mód, hogy vért fogyassz amitől erős légy de ne válj a rabjává? Mert valami olyasmin gondolkodtam, hogy a véremből vennél időnként egy kis ampullával s azt nagyon de nagyon felhígítva fogyasztanád. Bár lehet rossz ötlet. S ha megsértettek vele sajnálom. - fejezem be majd
Tiara Prince
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Tiara Prince

16

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-05, 09:03

A hosszúra nyúlt csend a monológom után megrémít kicsit. 

*Nagyszerű, most sikerült elriasztanod* - szólal meg bennem a mélyre temetett hang. 

Aztán a fiú megszólal, és azt mondja, amit remélni sem mertem. Mellettem marad, és vámpírrá válik, ha kell. 

Jópár pillanat kell, mire felfogom szavai értelmét, és hogy a megoldást keresi. És még pár pillanat, hogy ezt el is higgyem. 

Aztán elmosolyodok, és átölelem a fiút. 

Igazából nem tudom, hogy a verzió, amit mondasz, működőképes e? Mostanában elutasítottam mindenféle vérpótlékot. Én sem szeretnék 16 éves testbe ragadni örökre. De talán ezt meg kellene kérdezni apámtól. Mit gondolsz? Etika óra után ha maradnánk kicsit, és felhoznánk neki a témát? 

Igazából erről is lesz szó a következő órán. Képzeld. Apám totál megkattant. - vigyorodok el. 

Fejébe vette, hogy utánajár miként vélekednek a muglik a vámpírokról. Valami tényfeltárásról magyarázott. Vámpíros muglik által írt könyveket olvas, és mozi jár vámpíros filmeket nézni. meg szerintem vacsizni. Teljesen kivirult. 

Viszont nem lehetnénk mondjuk olyanok, mint egy varázsló szerelmes pár? Tudom, hogy nincs pálcám, de azért mugli nem vagyok. Te meg pláne nem. 

Amúgy egy kérdésem lenne. Mostanában gyakorta el - eltűntél, és észrevettem, hogy tudsz hoppanálni is. Beszélnél erről a képességedről kicsit? 

Apropó, képesség. Nekem egész jól megy már az okklumencia. Mostanában a legilimenciáról olvasgatok, de nem szeretnék belemászni senki fejébe. Veszélyes lehet. Plusz erkölcsileg is kifogásolható. 

Szóval? Mekkora távolságot tudsz megtenni hoppanálva?
Dragneel Darman
0. szint Békalencse
0. szint Békalencse
Dragneel Darman

30

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-06, 18:15

- Akkor legyünk varázsló pár. Bár nem hinném, hogy a mugli és a varázsló párok közt különbség lenne. Mármint szokások szerint. - felelem a lánynak, meg a hirtelen meglepve őt megcsókolom.
Miután vissza húzódtam folytatom a beszédet.
- Akkor beszéljünk majd apáddal, hogy mit tud ajánlani és mondani a gondolatomra. - felelem a lánynak kissé elgondolkozva, hogy az apja karóba húz e a lánya miatt vagy sem.
- Gondoltam, hogy észre veszed, bár meglep, hogy rajtad kívül senki sem kérdezi ezt meg vagy kérdezte. - kezdek bele
- Háát - vakarom meg a fejemet. - Nem igazán mértem még meg. Inkább azt vettem észre, hogy sok hopponálás hamar kifáraszt, kimerít. 10 alkalmat bírok. Messzeség ahogy néztem nem akadály. Csak egyszer már járnom kellett azon a helyen. - válaszolom a kérdésre.
- Jobban vagy már? - kérdezem tőle.
Tiara Prince
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Tiara Prince

16

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-07, 08:34

- Köszi jól vagyok. - félelem a fiú kérdésére, miután visszanyerem a lélegzetemet a csók után. Amúgy sápadt arcom érzem hogy lángba borul. 
-Tudod hogy utálom a vizet. Ha pedig nem is számítok rá, az még rosszabb. Előidézi az emlékeket. És bár ezt Jorg prof. nem tudhatja, mindig valahogy pont ezzel talál meg. 
Amúgy nincs gond. Viszonylag ritkán fázom még vagy vagyok beteg. 
Szóval akkor mi most egy pár leszünk? 
Apámtól nem kell tartanod. Soha nem bántaná egyszem utódja társát. Még ha nincs is köztük meg a kötés. 
A hoppanálás viszont izgalmas kérdés. Azt mondod a távolság nem akadály. Meddig próbáltad ki? Ha valami gáz lesz a következő feladaunkban, akkor vissza tudsz hoppanálni segítséget kérni? 

Viszont lassan mennünk kellene. Szerintem a ruhád is már megszáradt. Lassan takarodó lesz. -állok fel és rántom fel a fiút is, akinek ettől a rátekert törülközője megadja magát, és elkezd lecsúszni.
Dragneel Darman
0. szint Békalencse
0. szint Békalencse
Dragneel Darman

30

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-10, 08:47

Tia közli, hogy lassan vissza kellene mennünk, s a félelmét a vízzel szemben. Igaz ezzel tisztába voltam, bár azzal nem, hogy mi okozza ezt pontosan. DE ezt nem is fejti ki bővebben.
Belém karol s felránt, hogy induljak öltözni.
Ám kicsit elhamarkodja a dolgot s ahogy felránt a ruha rólam nemes egyszerűséggel lecsúszik.
Túl nagy erővel rántott fel, s ennek következtében még túl is ránt s teljesen elterülök vele a földön.
A kép gyönyörű vagyis úgy gondolom.
A még vizes ruha rajta, alatta a meleg törölköző és én rajta fekszek nemes egyszerűséggel egy szál alsóneműben.
Nézek a lány szemébe és látom valami csillogást.
Nem bírok ellenállni a késztetésnek és megcsókolom őt lassan.
Csók közbe veszem észre magam, hogy a kezem egy olyan helyen van ahol ha más helyzet lenne hatalmas maflást kapnék érte. De most csak halk hangokat vált ki a lányból csók közben. Így nem is állok le vele.
Már percek óta csókolózunk mikor egy pillanatra hátrébb vonulok, csak hogy megnézhessem magamnak a kipirult gyönyörű barátnőm.
- Gyönyörű vagy. - súgom egy olyan hangon és olyan érzésekkel teli amit még fel sem igazán fogok. De tudom, hogy mindez hozzám tartozik s a lány vált ki belőlem.
Valamennyire tudom, hogy elcsépelt kijelentés ez de remélem boldoggá teszi eme mesés pillanatban.
Majd valami belső késztetéstől megindulva adok egy újabb csókot neki s a nyakát veszem célba miközben kezem már a ruha alatt jár s van....
Szívem zakatol s biztosra veszem, hogy hallja ős is jobban mint én.
Hajt előre a szeretett meg a vágy pontosan nem tudom mit csinálok, de egy belső késztetés visz ami tudja, hogy it is kell tennem.....
Tiara Prince
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Tiara Prince

16

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-10, 10:45

Olyan hirtelen rángatom fel a fiút a kanapéról, hogy annak nemcsak leesik a törülközője, de ő is egyensúlyát veszítve engem is feldönt. 

A helyzet miatt arcom kissé kipirul. Csillogó szemekkel nézek fel a fölöttem fekvő fiú szemébe. 

*Vajon most mit kéne csinálnom? Ez így nem túl illedelmes helyzet. Viszont nem mondhatom hogy nem tetszik.* - járnak a gondolatok a fejemben. 

Egészen addig, amíg a fiú fölém hajolva meg nem csókol. Keze a vizes ruhámon át forrósággal tölt el. 

"Gyönyörű vagy" - suttogja, amitől még inkább elönt a forróság, és halkan felnyögök. 

Darman újra felém hajol, ámde ajkaim helyett a nyakamat veszi célba, kezei pedig a ruhám alá siklanak. 

Érzem ahogy a szíve egyre hangosabban zakatol, amikor pedig ajka a nyakamhoz ér, újra felnyögök. 

Hangom visszhangzik a szobában, ámde teljesen máshogy mint eddig. Van benne valami selymes bársonyosság. Pont olyan, mint amikor....

Ebben a pillanatban tudatosul bennem, hogy valami nincs rendjén. Eltart egy kis ideig, hogy rájöjjek, a vámpír bennem követeli az irányítást, követeli a társát. 

Mozdulatlanná dermedek, és ijedten tolom el magamtól a fiút. Nem egészen így terveztem, de a lökés erejétől Darman szépen lepuffan mellém. 

Most én hajolok föléje. Izgatottan nézem a nyakán kidudorodó, lüktető eret. Látom magam előtt a képet, ahogy lassan lehajolok, birtokba veszem a fiú ajkait, éles fogaimmal pici felsértve ajkát, kéjesen lenyalva róla a kibuggyanó vércseppet, majd a nyakára összpontosítva belemélyesztem fogaimat. 

A gondolattól, és megnyúló szemfogaimat érezve még jobban megijedve felpattanok a fiúról, és megrázom a fejemet. 

Hangom remegve szólal meg, valahol a vágy és az ijedség között. Megköszörülöm a torkomat, hogy rendesen tudjak beszélni. 

- Ne haragudj, kérlek. - Szólalok meg végül. - De ez egy kicsit sok volt. Félre ne érts, - teszem hozzá gyorsan. - Minden másodpercét élveztem, talán túlságosan is. De valami baj lehet a fejemben. A testi érintkezést valahogy egybeköti az agyam az evéssel. Talán ezt is meg kellene kérdezni apámtól, bár nem tudom ez mennyire jó ötlet. Az előbb majdnem megharaptalak. - hajtom le a fejem, szégyellve azt amit mondtam, és azt amit majdnem tettem. 

- Remélem, hogy még így is a társam akarsz lenni, de azt hiszem, ehhez az egészhez még kissé fiatalok vagyunk. Még mugli párként is. Plusz ha véletlenül megkóstolom a véredet, onnantól én már nem öregszem tovább. Végleg átalakulok vámpírrá, és nem hiszem, hogy 16 éves testben szeretnék élni párszáz éves koromban is. 
Gondolj csak bele: nem szerezhetnék jogosítványt, nem szavazhatnék, és a francba, még egy pofa sört sem ihatnék meg egy kocsmában egész életemben. Elhinné nekem valaki ebben a testben, hogy felnőtt vagyok? - Mondom kissé viccesre véve a figurát, hogy oldjam a feszültséget.
Dragneel Darman
0. szint Békalencse
0. szint Békalencse
Dragneel Darman

30

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-13, 17:55

Szinte fel sem igazán fogom a történéseket. Minden olyan gyorsan történik.
Egyik pillanatban én vagyok felül és Tia alul. Következő pillanatban még én vagyok alul s rajtam a vámpír Tia.
Mozdulni se merek, nem tudom mit váltana ki belőle ha bármit is tennék.
De bízok benne aminek hála nem veti rám magát s kezdi el inni véremet.
Bár volt egy olyan érzésem, hogy nem a vérem kell neki hanem másvalami történt.
Telnek a pillanatok, majd ismét vissza kapom a lányt de vissza is utasít engem.
Az okát értem de még is fáj s rosszul esik.  Mégis nem ezt mondom ki inkább.
- Persze megértem. Bocsáss meg nekem. Az én hibám az egész. Ha nem lettem volna ügyetlen ha...  - itt megakad a szavam.
Csak kis idő múlva folytatom tovább.
- Gyors felöltözök s azután megyek. Vagyis menjünk mielőtt a tanárok elkapnak kint. - mondom miközben a fürdőtörölközőt veszem magamra bevonulok a fürdőszobába.
Pár perc múlva újra megjelenek a saját száradt ruhámba.
Próbálom tartani magam, s nem mutatni a fájdalmat mely belém költözött a vissza utasítás miatt. Hiszen az okát tudom s értem de magam korholom amiért ennek ellenére fáj a dolog.
- Menjünk. - felelem mosoly álarcát húzva arcomra s számra.
S megfogom Tia kezét s elindulok vele a parkba majd a házainkhoz.
Tiara Prince
1. szint Békagyűjtő
1. szint Békagyűjtő
Tiara Prince

16

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-14, 15:13

Darman elindul átöltözni, és én a gondolataimba mélyedve várom őt. 

Nemsokára meg is érkezik, de valahogy olyan távolságtartó lett. A mosoly az arcán sem olyan jókedvből fakadó, sokkal inkább magára kényszerített. 
És már fogja is meg a kezem, hogy induljunk, s vezet ki a csónakházból a parkba.

- Hé! - szorítom meg a kezét, és húzom picit vissza. 

Közel lépek hozzá, arcát két kezem közé fogva lehúzom a nálam csaknem egy fejjel magasabb fiút, majd mélyen megcsókolom. 

Igyekszem mindent belesűríteni e csókba, amit képtelen vagyok szavakba önteni. Az iránta való érzéseimet. A vágyat, a ragaszkodást, a szerelmet, a hitetlenséget, hogy velem van, és az ígéretet, hogy én mindig mellette leszek, és amint biztonságosnak tartom megkapja mindazt ami én vagyok. 

Amint a hosszú csók után ajkaink kettéválnak, csak remélni tudom, a fiú megértette amit mondani akartam neki. Most én fogom meg a kezét, és indulok el újra.
Dragneel Darman
0. szint Békalencse
0. szint Békalencse
Dragneel Darman

30

Karakterlap
Képességpontok:
Lexikális tudás:
Bájitalok - Alapszint:
Varázslat - alapszint:
Inventory:

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime2022-04-15, 10:23

Tia szavai melyet a csókkal át ad nekem elérik a hatást mellyel a baljóslatú gondolataim tova szálnak.
- Menjünk. - s közben rá mosolygok életvidám mosollyal a lányra s megszorítom mellé a kezét. Amivel jelzem, hogy átjött az üzenet .
Ajánlott tartalom

51. Csipkerózsika Empty
TémanyitásTárgy: Re: 51. Csipkerózsika   51. Csipkerózsika Icon_minitime

51. Csipkerózsika
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal